Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Meglesz-e Rosberg és a mezőny között az egy futamgyőzelemnyi pontkülönbség a futam után?

igen
7
47%
nem
8
53%
 
Szavazatok száma: 15

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.07.27. 16:48

Azt azért tegyük hozzá, hogy Hamiltonnak nem is a két SC hozta a legtöbbet, hanem az a szerencséje, hogy rögtön a futam elején a hibájánál nem csapta komolyabban oda magát a falhoz. Ezzel együtt is nagyot ment, de ott ugyanúgy szerencséje volt, mint Vettelnek a célegyenesben.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.07.27. 16:49

vollebak írta:Azt azért tegyük hozzá, hogy Hamiltonnak nem is a két SC hozta a legtöbbet, hanem az a szerencséje, hogy rögtön a futam elején a hibájánál nem csapta komolyabban oda magát a falhoz. Ezzel együtt is nagyot ment, de ott ugyanúgy szerencséje volt, mint Vettelnek a célegyenesben.
Ez bizony így van!

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: zola » 2014.07.27. 16:57

Szvsz kár azon rugózni, hogy Hami nem engedte el Rozit. El kellett volna... Volna! Ha nem basznak ki vele, és nem keményen küldik ki az utolsó etapra. Két lágy etap helyette, és simán első. Én se engedtem volna el, mondván, h engem ráraktatok a szar taktikára, akkor basszátok meg. Azt nem értem, hogy Alonsot mért nem tudta megelőzni még így is?

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.07.27. 17:08

zola írta:Szvsz kár azon rugózni, hogy Hami nem engedte el Rozit. El kellett volna... Volna! Ha nem basznak ki vele, és nem keményen küldik ki az utolsó etapra. Két lágy etap helyette, és simán első. Én se engedtem volna el, mondván, h engem ráraktatok a szar taktikára, akkor basszátok meg.
Erről beszélek. Folyamatosan szivatja a csapata, és akkor még ő tegyen szívességet a házikedvecnek?
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.07.27. 17:10

zola írta:Szvsz kár azon rugózni, hogy Hami nem engedte el Rozit. El kellett volna... Volna! Ha nem basznak ki vele, és nem keményen küldik ki az utolsó etapra. Két lágy etap helyette, és simán első. Én se engedtem volna el, mondván, h engem ráraktatok a szar taktikára, akkor basszátok meg. Azt nem értem, hogy Alonsot mért nem tudta megelőzni még így is?
Szerintem a végére akarta hagyni az előzést Hamilton, nem erőltetve a dolgot (tőle szokatlan módon), de azt nem kalkulálta bele (a csapat sem, vagy nem szóltak róla), hogy Ricsi megérkezik friss gumikon és védekeznie is kell. Ricsi nélkül megelőzte volna, aztán meg ugye Rosberg gyötörte az utolsó körön.
Plusz ugye, Alonso, zseniális a fickó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LyBaanbck 2014.07.27. 17:15-kor.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.07.27. 17:15

Nem tudok gratulálni a dobogósoknak!

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2014.07.27. 17:15

Mi a halál bánatos ... kellett volna elengednie? Milyen csapatérdek? A Merci fényévekkel vezeti a vb-t. Eszem-faszom megáll :)
Inkább az a döbbenet, hogy a Merci utasította az egyik vb címért harcoló pilótáját, hogy engedje el a legnagyobb rivalisát.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.07.27. 17:16

Gyilok írta:Nem tudok gratulálni a dobogósoknak!
Ne tedd!
Attól még dobogósok.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.07.27. 17:17

Krisztián írta:Na, ez meg a másik, hogy versenyben vannak a vb címért. Normál esetben illik elengedni a csapattársat, de itt egy ilyen elengedésen egy vb cím múlhat. Ha ott Rosberg elmegy, megnyeri a versenyt és Hamilton 4. Így Rosberg bukott 3 pontot, akkor nyert volna 13-at. Ez akárhogy is számolom, 16 pont mínusz Hamiltonnak. És akkor még engedje el.
Egy csapatstratégiáért felelős embereinek nem hiszem hogy a pontokat kell számolnia. Rosbergnek az SC miatt bukott az amúgy 1. helye (gondolom ez ilyenkor nem számít, mi?) mentő stratégián volt, amit ha a csapattársa dönthet be akkor általában mindenkit meg szoktak kérni hogy engedje el a csapattársát. Hamilton is megkérték. Messze az előtt, hogy a rádióüzeneteket percekkel később nekünk nézőknek átjátszották volna. Nem szarunk oda ahonnan eszünk. Hamiltont mindig a pechjei miatt siratják, de a sors azért jócskán kompenzál (ahogy itt is tett). Remélem e mai tettét is méltó módon fogja. Ja és még mielőtt elfelejtem a csapatnak köszönheti Lajos hogy egyátalán VB címért harcolhat.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.07.27. 17:19

Nigel Hill írta:Egy csapatstratégiáért felelős embereinek nem hiszem hogy a pontokat kell számolnia. Rosbergnek az SC miatt
bukott az amúgy 1. helye (gondolom ez ilyenkor nem számít, mi?) mentő stratégián volt, amit ha a csapattársa dönthet be akkor általában mindenkit meg szoktak kérni hogy engedje el a csapattársát. Hamilton is megkérték. Messze az előtt, hogy a rádióüzeneteket percekkel később nekünk nézőknek átjátszották volna. Nem szarunk oda ahonnan eszünk. Hamiltont mindig a pechjei miatt siratják, de a sors azért jócskán kompenzál (ahogy itt is tett). Remélem e mai tettét is méltó módon fogja. Ja és még mielőtt elfelejtem a csapatnak köszönheti Lajos hogy egyátalán VB címért harcolhat.
Blablabla

Ha azért szerződtették, hogy a pontversenyben egyetlen riválisának átpasszolja a helyezést, akkor aláírom, hogy igazad van.
A csapat magabiztosan vezeti a ponttáblázatot, mindkettőt, Hamilton meg Rosberg meg a legfőbb riválisok.
Amit erőltetsz, az hülyeség.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: zola » 2014.07.27. 17:20

Lancelot írta:
zola írta:Szvsz kár azon rugózni, hogy Hami nem engedte el Rozit. El kellett volna... Volna! Ha nem basznak ki vele, és nem keményen küldik ki az utolsó etapra. Két lágy etap helyette, és simán első. Én se engedtem volna el, mondván, h engem ráraktatok a szar taktikára, akkor basszátok meg.
Erről beszélek. Folyamatosan szivatja a csapata, és akkor még ő tegyen szívességet a házikedvecnek?
Nem szívatja, tévedtek. De ha már tévedtek, akkor annak ne Rozi legyen a nyertese.
Néha be tudjátok mutatni hogy az emberi elvakultság és hülyeség határtalan. Bocs, de aki azt gondolja, hogy szándékos kicseszés van Hamiltonnal, annak szellemi fogyatékosnak kell lennie. Megnyugtatlak, amíg nincs veszélyben sem az egyéni sem a konstruktőri vb cím, addig nem fognak egyik fél mögé sem beállni.
Német nagydíjon az SC be nem küldése Csárli bácsi faszsága volt, nem a csapaté. Ott a közönséget akarták kiszolgálni, azon nincs mit szépíteni.

Megjegyzem Hamilton most hozott pár pontot, de lehet többet bukott vele. Mert ha kihozzák azt a telemetriából, hogy Rozi megnyerhette volna, ezzel növelve a csapat PR értékét, akkor rossz szemmel fognak rá nézni. Az a mákja, hogy nem ez az első eset, hogy nem a merci végzett az első helyen. Ha ezzel a húzással vágta volna gallyra a merci nyeretlenségét, akkor szar helyzetben lenne.
Ennek ellenére én se engedtem volna el Rozit, és nem lesz kegyvesztett a csapatnál, bár egy fejmosást lehet hogy kap.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.07.27. 17:22

vollebak írta: Mázlija itt 4-től lefelé volt a versenyzőknek az első sc-vel.
Ha az nem jön, rozberg nyer, vettel 2., 3. Hely.
Ja, hogy a SC a hibás, amiért Vettel amatőr módon búgócsigát játszott, ráadásul kikiáltott esőistenként? (:v Én kérek elnézést :lol:

Szerencséje volt egy újabb hibája után, de így is ég azért rendesen, mint a rongy. A csapattársa nyert, ő meg nécceresként becsorgott egy hiba miatt hátraesve hetediknek. Ezt úgysem dumálod ki és ha őszinte vagy magaddal, te is pontosan érzed, hogy átértékelődnek Vettel korábbi eredményei attól a ruházástól, amit folyamatosan kap Ricciardótól.[/quote]

Nem értem miért égett volna? Vettellel kibaszott az SC, eszement stratégiára tették, és a nagy Hamilton csk úgy jutott túl rajta hogy Vettel kiperdült előtte. Utána arra kérte a csapat hogy 44 körig vicc köridőket autózzon h kibírja a gumi. A megpördüléskor pedig szenzációsat fogott.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

bertone

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.07.27. 17:23

LyBaanbck írta:
Phoebe írta: Eltérő taktikán voltak kérték engedje el Rozit. Tett rá. Fordított esetben már telesírná a sajtót hogy nem kap egyenlő bánásmódot.
Ha Nico megpróbálja. Hamilton elengedi. Nem próbálta meg, azt várta hogy Hamilton lekorozottkent leszalad a pályáról.
Amikor Hami kizavarta az előzési kísérletnél Rosit a fűre, az az elengedés egyik formája volt? (:v

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.07.27. 17:29

LyBaanbck írta:
Nigel Hill írta:Egy csapatstratégiáért felelős embereinek nem hiszem hogy a pontokat kell számolnia. Rosbergnek az SC miatt
bukott az amúgy 1. helye (gondolom ez ilyenkor nem számít, mi?) mentő stratégián volt, amit ha a csapattársa dönthet be akkor általában mindenkit meg szoktak kérni hogy engedje el a csapattársát. Hamilton is megkérték. Messze az előtt, hogy a rádióüzeneteket percekkel később nekünk nézőknek átjátszották volna. Nem szarunk oda ahonnan eszünk. Hamiltont mindig a pechjei miatt siratják, de a sors azért jócskán kompenzál (ahogy itt is tett). Remélem e mai tettét is méltó módon fogja. Ja és még mielőtt elfelejtem a csapatnak köszönheti Lajos hogy egyátalán VB címért harcolhat.
Blablabla

Ha azért szerződtették, hogy a pontversenyben egyetlen riválisának átpasszolja a helyezést, akkor aláírom, hogy igazad van.
A csapat magabiztosan vezeti a ponttáblázatot, mindkettőt, Hamilton meg Rosberg meg a legfőbb riválisok.
Amit erőltetsz, az hülyeség.
Hát persze hogy az.
Azért tisztázzuk hogy Hamilton csakis az SC-nek köszönhette hogy a csapattársa szerencsétlen módon mögé került na meg azt is hogy egyátalán ott lehetett ahol. Rosberg nem onnan jött, hanem oda került, érted? Mert Én azt értem hogy a kedvencedet akarod védeni hogy pontok így meg úgy. De a pályapozíció a végleges pozíció meg a VB pontverseny 3 különböző dolog.
Emlékszem amikor Vettel szart bele a multi21-be akkor mekkora ellenszenv övezte. Hamilton önfejűsége meg hogy a kenyéradója utasítása ellen meg meg már-már heroikus tett. Nevettséges.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.07.27. 17:29

bertone írta:
Amikor Hami kizavarta az előzési kísérletnél Rosit a fűre, az az elengedés egyik formája volt? (:v
Akartam is mondani. Hamilton ritka paraszt volt a 2-es kanyarban az utolsó körben.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.07.27. 17:33

LyBaanbck írta:
Én elfogadom,hogy az, de azt is, hogy leszarja a sorozatos előnyt kapó csapattársa stratégiáját.
Tudom, szörnyű. De majd jövőre cserébe Hamilton parkol le Monacoban és akkor mindenki boldog lehet. :)

Most tényleg szegény Rosberget sajnáljuk, aki még mindig vezeti a pontversenyt? Jól van, szegény Nicó!
Most oké?
Na ez meg a másik. Aki azt hiszi hogy Rosberg direkt csúszott ki Monacoban az vagy hülye vagy rosszindulatú. Hamiltont is beleértve. Aki itt rátarti és a másikkal ki akar baszni az Hamilton. Ezt ma megmutatta 2x is. De a múlt héten is tartott bemutatót pl Button ellen.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.07.27. 17:42

Krisztián írta: Harcban vannak a vb címért, lehet hogy ez csak pár pont, de a vb cím múlhat azon, hogy most nem engedte el. De te ezt valamiért nem akarod megérteni.
Leszarom, hogy mennyi kellett volna az előzéshez, ha Rosberg megjön, és egyből támadja Hamiltont, akkor elengedi, ebben biztos vagyok. De ő csak ment mögötte, és várta hogy játssza a lekörözöttet. Hamilton erre nem volt hajlandó, szerintem jogosan.
Oké. De akkor ne lepődjön meg ha a csapat tényleg nem fogja egyenlő bánásmódban részesíteni az önzősége miatt. Ma megmutatta hogy a csapat kérése számára nulla, pedig ők adják a segge alá a VB képes vasat. A sors majd itt is kompenzál remélem, és lesz ez még így se. Mostantól csak Rosberget tartom érdemesebbnek a címre függetlenül attól hogy ki a "gyorsabb"
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.07.27. 17:45

rdaneelolivaw írta:Ricsi megment minket 2 hét fórumömlengéstől. :lol:
áldassék az úr neve! Ámen!

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.07.27. 17:51

Nigel Hill írta:Ricciardo csak összehozta. Gratula neki.

Hamilton egy unfair faszkalap, remélem megkapja a csapattól amit megérdemel. Nem volt elég neki hogy2x über mákja volt, még beleszart a csapattársa és saját csapata tányérjába.
!
erről van szó :angry01

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.07.27. 17:53

Phoebe írta: Eltérő taktikán voltak kérték engedje el Rozit. Tett rá. Fordított esetben már telesírná a sajtót hogy nem kap egyenlő bánásmódot.
pontosan, nem beszélve arról, hogy Rosberg elengedte őt, ha arra kérték!

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.07.27. 18:00

Bandee írta:Ez volt az év versenye, kár, hogy nem lehettem kint. :mosoly:

Gratula a dobogósoknak, mindannyian megérdemlik. Alonso a legjobb versenyző, valóban ! :szom04 Szerintem ő a nap embere ezzel a szarhalommal. Rozi VB-je könnyen lehet, hogy Vergne mögött ment el. Ott veszítette el ezt a versenyt.

Kár Kimi tegnapi kanosszájáért, érezhetően jól ment a hétvégén, legalábbis kb. Alo szinten. Meglehetett volna mindkettőnek a dobogó...Vagy akár több is. Ilyen nem lesz egy darabig, a gyors pályákon megint szarrá lesz verve.

Jó verseny volt, de a lelátókon látszott a visszaesés, rengeteg üres hely volt.
Na Ácsi! (:t Kimit nem Alo hanem az autója kényszeríti térdre! Egyelőre!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.07.27. 18:02

zola írta:Szvsz kár azon rugózni, hogy Hami nem engedte el Rozit. El kellett volna... Volna! Ha nem basznak ki vele, és nem keményen küldik ki az utolsó etapra. Két lágy etap helyette, és simán első. Én se engedtem volna el, mondván, h engem ráraktatok a szar taktikára, akkor basszátok meg. Azt nem értem, hogy Alonsot mért nem tudta megelőzni még így is?
Őöö szerintem valamit benéztél. Rosberg nem tudott az Sc kijövetelekor előbb kijönni Hamilton igen. Emiatt szvsz bukott Rosberg versenye ezért váltottak stratégiát, aminek a működéséhez a csapattársnak is kooperálnia kellett volna és ezt nem tette meg, hanem épp ellenkezőleg. Itt csak ennyi a baj.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.07.27. 18:07

Nigel Hill írta: Oké. De akkor ne lepődjön meg ha a csapat tényleg nem fogja egyenlő bánásmódban részesíteni az önzősége miatt. Ma megmutatta hogy a csapat kérése számára nulla, pedig ők adják a segge alá a VB képes vasat. A sors majd itt is kompenzál remélem, és lesz ez még így se. Mostantól csak Rosberget tartom érdemesebbnek a címre függetlenül attól hogy ki a "gyorsabb"
HA a csapat arra kéri, hogy engedje át Rosbergnek a VB címet, akkor neki kutya kötelessége megtenni. Nem semmi! :)
Szarni rá, hogy kit tartasz rá érdemesebbnek.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.07.27. 18:09

Év futama volt, egyértelmű. Még az előző években is a Top futamok között lett volna, ebben biztos vagyok. Ennyire nem tudom, mikor izgultam utoljára egy futam utolsó köreiben. Ma sokan mentek zseniálisan, rengeteg valódi, nem DRS csata is volt, szóval most sok jó összejött. :) Grat a dobogósoknak, Ricciardo nagyon szépet ment, Alonso meg... :D Ezzel bebizonyította számomra, hogy tényleg ő a legjobb. Nincs kérdés, akárhová igazol, neki fogok szurkolni. Kijárna még neki minimum 1-2 VB.

A Merci csatánál meg most Hamilton mellé állnék. Nem értem, milyen csapatérdekről van szó ekkora előnynél. Jah, hogy 19-ből csak 17-et nyernek meg? Hát sajnálom őket nagyon. Ilyenkor elengedni, amikor a VB-ért vannak ketten harcban? Nem gondolhatjátok komolyan. Ha lenne más i esélyes, azt mondom, oké, csapatérdek, de így? Eleve nevetséges a RB-féle multival összehasonlítani, mert az az év elején volt úgy, hogy jópár esélyes is volt még rajtuk kívül, fontosak voltak azok a pontok. Rosberg rinyálása meg kritikán aluli. Basszus, előzze meg, ha tényleg gyorsabb.
Kép

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Nagydíj 2014.07.25-27. Menetel tovább a 6-os?

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.07.27. 18:09

bertone írta:Amikor Hami kizavarta az előzési kísérletnél Rosit a fűre, az az elengedés egyik formája volt? (:v
Így van, Te, mint RB drukker tudhatnád ezt. LOL :D

Lezárt