Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Ki nyeri a versenyt?

Lewis Hamilton
7
78%
Nico Rosberg
0
0 szavazat
Daniel Ricciardo
0
0 szavazat
Sebastian Vettel
0
0 szavazat
Fernando Alonso
1
11%
Kimi Räikkönen
0
0 szavazat
Valterri Bottas
0
0 szavazat
Felipe Massa
0
0 szavazat
Jenson Button
1
11%
más valaki
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 9

bertone

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.10.14. 12:09

trutya írta:
bertone írta: Nem kellett sokat keresgélni.

Kép
ez tényleg gáz. :(
(nemigen volt időm kutakodni reggel, meg nem is akartam őszintén szólva :)
Én nem érzem annak. Azért azt se várjuk el tőlük, hogy most hónapokig, évekig folyamatosan hamut szórjanak a fejükre. Mindenki fosott a mostani versenytől, mennyire fogja befolyásolni Bianchi balesete. Vége lett, túl voltak rajta, örültek.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.10.14. 12:13

Mi a franc van ebben olyan ciki? Azert mert mr. mindenen fanyalgok 9_57565_7686 ezt is ugy talalta, mintha a satan jott volna fel a pokolbol gyerekeket kibelezni? Igen, biztos szomoruak, ha eszukbe jut, biztos nem telipofaval fognak vigyorogni a kameraba ha errol kerdezik. De, az elet megy tovabb, az emberek meg bebasznak, meg neha jol erzik magukat. Egyikojuk csaladtagja sem fekszik a korhazban, hogy 1 het utan is sirdogaljanak.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2014.10.14. 12:25

Rocco írta:Mi a franc van ebben olyan ciki? Azert mert mr. mindenen fanyalgok 9_57565_7686 ezt is ugy talalta, mintha a satan jott volna fel a pokolbol gyerekeket kibelezni? Igen, biztos szomoruak, ha eszukbe jut, biztos nem telipofaval fognak vigyorogni a kameraba ha errol kerdezik. De, az elet megy tovabb, az emberek meg bebasznak, meg neha jol erzik magukat. Egyikojuk csaladtagja sem fekszik a korhazban, hogy 1 het utan is sirdogaljanak.
Na fog vissza magad kisfiu
Lehet hogy negativ vagyok ugy gondoljatok ahogybakarjatok (realista vagyok gyk.) de en ilyet amit te megengedsz magadnak a szemelyeskedes teren sohasem csinaltam a forumon.

Ha a williems pr azt mondta hogy gaz akkor neki hiszek nem neked aki forumtarsanak a nickjet sem kepes kiirni, hiszen ezzel gondolom felsobbrendunek erzi magat

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.10.14. 12:30

9_46_20 írta:
Rocco írta:Mi a franc van ebben olyan ciki? Azert mert mr. mindenen fanyalgok 9_57565_7686 ezt is ugy talalta, mintha a satan jott volna fel a pokolbol gyerekeket kibelezni? Igen, biztos szomoruak, ha eszukbe jut, biztos nem telipofaval fognak vigyorogni a kameraba ha errol kerdezik. De, az elet megy tovabb, az emberek meg bebasznak, meg neha jol erzik magukat. Egyikojuk csaladtagja sem fekszik a korhazban, hogy 1 het utan is sirdogaljanak.
Na fog vissza magad kisfiu
Lehet hogy negativ vagyok ugy gondoljatok ahogybakarjatok (realista vagyok gyk.) de en ilyet amit te megengedsz magadnak a szemelyeskedes teren sohasem csinaltam a forumon.

Ha a williems pr azt mondta hogy gaz akkor neki hiszek nem neked aki forumtarsanak a nickjet sem kepes kiirni, hiszen ezzel gondolom felsobbrendunek erzi magat

Oke nagyfiu, Te edd masok velemenyet, en meg megalkotom a sajatomat. :)
Ebben az votl a ciki, hogy az a gyoker Massa feltoltotte, nem gondolvan a kockazatokra. Na ez a ciki, mert ezt bele kellett volna kalkulalnia.

Es elnezest, de a tokom fogja keresgelni, hogy kell irni a gyagyas nicknevedet, annyira meg nem vagy jelentos, hogy megjegyezzem, bocsanat. :mosoly:

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2014.10.14. 12:53

[/quote]

Én az egyike voltam azoknak, akik azt jósolták, hogy Bahrein ismétlődni fog sokszor. Össze is jött volna, ha nem peches Hamilton (Ausztrália, Hungaroring, Hockenheim, Spa), nem peches Rosberg (Silverstone, Szingapúr), nem peches mindkettő (Kanada, itt ment is egymás gyilkolása, amíg mehetett), vagy nem bénázik Rosberg most hétvégén. Ez már 9 verseny volt, ahol valami miatt nem kerültek egymás közelébe.

Amúgy feltűnt, hogy milyen negatívan állsz rengeteg mindenhez, nagyon cinikus vagy. Házasságtól kezdve az autósporton át a Red Bullig, Mercedesig, Kimi/Alonso esetleges visszavonulásáig ezeregy dologra mondtad már, hogy túléltük, röhejes, parasztvakítás, kit érdekel, tökmindegy, satöbbi.

Ne érts félre, ez nem belepofázás, jogom sem lenne hozzá semmilyen szinten. Egyszerűen csak őszintén sajnálom, hogy valamivel így megkarcolt az élet és ennyire negatív vagy, pedig szerintem egy korosztály lehetünk, 30-35 között (legalábbis én ezt látom itt rajtad, ami persze önmagában még lófaszt nem jelent).[/quote]

nem tdom kéne e erre reagálnom, de megteszem, márcsak azért mert azért Te megérdemled hogy leírjam, hogy akkor mi is a helyzet. Nem állok negatívan a dolgokhoz, hanem realista vagyok. Ezen a fórumon alapvetően f1-ről beszélünk, ami nekem nem kenyerem most, igazából 2008 óta. Az én olvasatomban akkor van valaminek értelme, értsd versengés, és ez lehet technikai, de akár egy futóverseny is, ha agyőzelemért többen harcolnak, ez számomra az f1ben azt jelenti, hogy minimum 2 csapat. Ez 2008 óta nincs meg. Ennek fényében lényegtelen, hogy 2010 vagy 2014 akkor a red bull volt 3 mp-s autó most a mercedes az, ergo szememben ennek nincs értéke. (hozzáteszem másnak meg 2007-re nincs, de Te mint Prost szurkoló, biztos van egy rakat ember aki Prost teljesítményét kérdőjelezi meg)

Én lehiszem, hogy unalmas olvasni azt hogy negatívoskodok, többek között ezért is írok heti 2-3 hsz-t, de nehogy azt hidd, hogy az nem idegesítő, hogy itt páran annak is dobálnák a kalapjukat, ha Kiskunfélegyháza főutcáján 75-ös tempóval libasorban mennének oda vissza, de szuper lenne mert f1. Nem, az én szememben nem... Ahogy Neked tetszik, és kiugrasz a bőrödből minden kanyarnál, én úgy temetem az arcomba a kezem és kérdezem meg magamat?, hogy miért ezt közvetítik... (persze az okot tudjuk, de lényegtelen.)

A redbullal sohasem voltam cinikus, felépítettek valamit. Legutóbb annyit mondta, hogy szerintem mennek oda, ahonnan jöttek. Ez nem rosszmájúság, egy olyan emberről beszélünk, aki abból lett gazdag, hogy egészségtelen 20 forintos löttyöt ad 400-ért, hipermarketinggel. 50-60 éves a faszi, szerinted változni fog? Szerinted, ha van 200 milliója azt bele fogja ölni az f1-be? Szerintem nem, azt fogja mondani, belerakok 100-at, a maradékból éptíem a birodalmamat. 4-szeres vb lett, 2010-2013 róla szólt, miért nem fogadjuk el azt, hogy beéri ennyivel. A force indiának még egy normális eredménye sem született, pedig kb ugyan az a business személy az ottani tulaj is.

Raikkonen/Alonso nem voltam velük szkeptikus, vagy ironikus. 2009-ben elhagyta az f1-et az a személy, aki miatt Mansell után újra elkezdtem nézni ezt az egészet. Nem sírtam, nem őrjöngtem, kicsit szomorú voltam, majd a wrc hétvégéken bekapcsoltam a tv-t és vártam azt az 1 perc 30 másodpercet amíg képre került. (Jogos, hogy előnyben voltam, mert mindig is a WRC tartottam a motorsport csúcsának), de túléltem, azt mondtam ez van, majd keresek új kedvencet, ami nem fog jönni 2-3 éven belül, mert nekem annyi kell hogy újra rátaláljak a mostaniak közül meg nem fogok senkinek sem zászlót lengetni, mert ott akarok lenni az elejétől. Ugyan ez a véleményem Alonsoról. Mi történne, ha kihagyna egy évet? Ugyan mi? Semmi, ez F1 World championship és nem Alonso wolrd championship. De ezzel nagyon sok kört futott High-End anno, aki ha jól emlékszem azt írta mi lenne ha nem lenne ferrári. Semmi, miért mi lenne, az élet menne tovább, nem lenne vörös autó na bumm, 1 évig sztori lenne utána legenda, senki sem pótolhatatlan, és ez kurvára igaz ezen a szinten is ahol top emberekről és top csapatokról beszélünk. Látjuk, hogy mi van, a mercedes lever mindenkit, 5 évig labdába sem rúgtak, akkor a pótolhatatlan ferrári most hol van, mit csinál?

Házasság, magánügy, de utáltam magát az intézményt és utálni is fogom, sajnos volt egy, nagyon rosszul végződött, és én lettem a fasz rossz végén, igen ezzel negatív vagyok, de próbálok úgy, hogy azért a realitás talaján megmaradjak.

Abban igazad van, hogy amúgy a hétköznapi dolgokból kevés dolog érdekel, ezt aláírom, és ilyenkor hajlamos vagyok könnyedén venni a dolgokat, de ezt sem neveném negatívnak, bár azt el kell ismerni, hogy optimista az tényleg nem vagyok. Ma itt, ha valaki nem úgy látja a dolgokat, ahogy más akkor az negatív, nem ralista, vagy esetleg azokban tapasztalt, és anno a rossz oldalra állt egyén, nem, hanem negatív, de ezt nem akarom megíétélni, mindenki azt gondol amit akar. Számomra egyetlen dolog van a szemem előtt, hogy a családom, és az a 4-5 ember aki kürölvesz ne így ítéljen meg ahogy Te, és szerencsére ilyet tőlük még sohasem hallottam, azaz jól irányítom a dolgaimat, mert számomra ez a fontos.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2014.10.14. 12:58

Rocco írta:

Oke nagyfiu, Te edd masok velemenyet, en meg megalkotom a sajatomat. :)
Ebben az votl a ciki, hogy az a gyoker Massa feltoltotte, nem gondolvan a kockazatokra. Na ez a ciki, mert ezt bele kellett volna kalkulalnia.

Es elnezest, de a tokom fogja keresgelni, hogy kell irni a gyagyas nicknevedet, annyira meg nem vagy jelentos, hogy megjegyezzem, bocsanat. :mosoly:
ha elolvastad volna nem a bulit fikáztam, hanem a kép postolását, és igen, reméltem is hogy nem vagyok fontos neked, az baszna be ha az lennék, ez pont így van jól...
számodra meg csak egy szarkupac gyártása volt a cél...

ja nem ott volt rosberg, kifelejtettem...muszáj volt védeni...

a gyagyás nicknevem az auto union type c rekordja a nürburgringen...
dehát ezt te mint hihetetlen sportrajongó biztos tudtad...

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.10.14. 13:05

9_46_20 írta: itt páran annak is dobálnák a kalapjukat, ha Kiskunfélegyháza főutcáján 75-ös tempóval libasorban mennének oda vissza,
kész :D asszem beszartam :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.10.14. 13:07

9_46_20 írta:
ha elolvastad volna nem a bulit fikáztam, hanem a kép postolását, és igen, reméltem is hogy nem vagyok fontos neked, az baszna be ha az lennék, ez pont így van jól...
számodra meg csak egy szarkupac gyártása volt a cél...

ja nem ott volt rosberg, kifelejtettem...muszáj volt védeni...

a gyagyás nicknevem az auto union type c rekordja a nürburgringen...
dehát ezt te mint hihetetlen sportrajongó biztos tudtad...

Nekem Rosberg kozel sem annyira fontos, hogy mindenaron az O erdekeihez idomitsam a velemenyem.

"Akik pedig 2 oraval a nema csend utan bebaszos kepet postolnak luxusrepulorol azokrol annyiba velemenyem hogy alszent banda"

Ne sirjon a szad, es vallald fel a velemenyed, ne vergodj itt. Ezt irtad, pont.

Az AKK 883 meg apam rendszama volt, es szerintem eleg butan nezne ki nicknevnek, valamint az ember bacna megjegyezni, foleg ha a gazdaja csak sirdogalni tud. Nem, nem tudtam, ciki is nagyon, hisz folyamatosan a hihetetlen sportrajongasommal es tudasommal hencegek itt. :D Egyeb ilyen fel labon jaro sertesnek szant szir szar esetleg?

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.10.14. 13:09

9_46_20 írta:
a gyagyás nicknevem az auto union type c rekordja a nürburgringen...
dehát ezt te mint hihetetlen sportrajongó biztos tudtad...
Ezt még én se tudtam. Azt hittem valami fontos esemény időpontja.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.10.14. 13:13

Magic írta: Ezt még én se tudtam. Azt hittem valami fontos esemény időpontja.
Gigantikus tudatlansagrol tettel tanubizonysagot.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.10.14. 13:17

Rocco írta:
Magic írta: Ezt még én se tudtam. Azt hittem valami fontos esemény időpontja.
Gigantikus tudatlansagrol tettel tanubizonysagot.
Gondoltam gyerek születésének időpontja vagy ilyesmi. Ennyire én se vagyok autósport - guru.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.10.14. 13:20

Magic írta: Gondoltam gyerek születésének időpontja vagy ilyesmi. Ennyire én se vagyok autósport - guru.
Hat en hozza, meg sokakhoz kepest plane nem, csak azt nem ertem, miert hozza fel valaki, ha en egyszer ilyet soha nem is allitottam magamrol. (:d

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2014.10.14. 14:31

Rocco írta:
9_46_20 írta:
ha elolvastad volna nem a bulit fikáztam, hanem a kép postolását, és igen, reméltem is hogy nem vagyok fontos neked, az baszna be ha az lennék, ez pont így van jól...
számodra meg csak egy szarkupac gyártása volt a cél...

ja nem ott volt rosberg, kifelejtettem...muszáj volt védeni...

a gyagyás nicknevem az auto union type c rekordja a nürburgringen...
dehát ezt te mint hihetetlen sportrajongó biztos tudtad...

Nekem Rosberg kozel sem annyira fontos, hogy mindenaron az O erdekeihez idomitsam a velemenyem.

"Akik pedig 2 oraval a nema csend utan bebaszos kepet postolnak luxusrepulorol azokrol annyiba velemenyem hogy alszent banda"

Ne sirjon a szad, es vallald fel a velemenyed, ne vergodj itt. Ezt irtad, pont.

Az AKK 883 meg apam rendszama volt, es szerintem eleg butan nezne ki nicknevnek, valamint az ember bacna megjegyezni, foleg ha a gazdaja csak sirdogalni tud. Nem, nem tudtam, ciki is nagyon, hisz folyamatosan a hihetetlen sportrajongasommal es tudasommal hencegek itt. :D Egyeb ilyen fel labon jaro sertesnek szant szir szar esetleg?
vállalom, ahol a post a lényeg, de sebaj... értetlenkedj, jól áll...
azért írtam, hogy hogyan és hol, mert a képet törölték!

amúgy meg minek sértegetnélek, abban te vagy a kemény, én meg elmondtam a nicknév jelentését, így ma is azal feküdhetsz le, hogy tanultál valamit... :mosoly:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára 9_46_20 2014.10.14. 14:36-kor.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2014.10.14. 14:33

Magic írta:
9_46_20 írta:
a gyagyás nicknevem az auto union type c rekordja a nürburgringen...
dehát ezt te mint hihetetlen sportrajongó biztos tudtad...
Ezt még én se tudtam. Azt hittem valami fontos esemény időpontja.
anno voltak itt a forumon akik rájöttek, mondjuk akkor sokáig egy type c volt az aláírásképemen :mosoly:

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.10.14. 14:42

9_46_20 írta:
vállalom, ahol a post a lényeg, de sebaj... értetlenkedj, jól áll...
azért írtam, hogy hogyan és hol, mert a képet törölték!

amúgy meg minek sértegetnélek, abban te vagy a kemény, tőled csak tanulni lehet, én meg elmondtam a nicknév jelentését, így ma is azal feküdhetsz le, hogy tanultál valamit... :mosoly:

Akkor vallald utana is, ne azt ird, hogy Te csak ezert meg azert. Mindegy, ezen lehet lovagolni pro es kontra, ki mit ert vagy ertett az idezett mondat alatt, szoval szerintem jegeljuk.

oooo en mar nem vagyok kemeny, kis baranyka lettem en is, alig alig szarok az utobbi evekben kupacot mindenhova.

Igy van, nemi cinikus megjegyzessel, amivel nekem egyaltalan nincs bajom, hisz olykor kenyerem a cinizmus, csak nem helyenvalo, mert sosem allitottam, hogy sokat tudok az autosportokrol. Egyebkent emlekeztem, hogy valamilyen korrekord, de csak azert, mert mar egyszer emlitetted, azert kosz az infot. Tanulni meg jelenleg rengeteget tanulok, sok teren, de azert koszonom a kozremukodest. :mosoly:

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2014.10.14. 14:44

Rocco írta:
9_46_20 írta:
vállalom, ahol a post a lényeg, de sebaj... értetlenkedj, jól áll...
azért írtam, hogy hogyan és hol, mert a képet törölték!

amúgy meg minek sértegetnélek, abban te vagy a kemény, tőled csak tanulni lehet, én meg elmondtam a nicknév jelentését, így ma is azal feküdhetsz le, hogy tanultál valamit... :mosoly:

Akkor vallald utana is, ne azt ird, hogy Te csak ezert meg azert. Mindegy, ezen lehet lovagolni pro es kontra, ki mit ert vagy ertett az idezett mondat alatt, szoval szerintem jegeljuk.

oooo en mar nem vagyok kemeny, kis baranyka lettem en is, alig alig szarok az utobbi evekben kupacot mindenhova.

Igy van, nemi cinikus megjegyzessel, amivel nekem egyaltalan nincs bajom, hisz olykor kenyerem a cinizmus, csak nem helyenvalo, mert sosem allitottam, hogy sokat tudok az autosportokrol. Egyebkent emlekeztem, hogy valamilyen korrekord, de csak azert, mert mar egyszer emlitetted, azert kosz az infot. Tanulni meg jelenleg rengeteget tanulok, sok teren, de azert koszonom a kozremukodest. :mosoly:

ok megdumáltuk, egy ötezres lesz plusz áfa... (:u :mosoly: (:k

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.10.14. 14:52

9_46_20 írta:

ok megdumáltuk, egy ötezres lesz plusz áfa... (:u :mosoly: (:k
Fontban egyezkedj, ha kerhetem. :D

bertone

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.10.14. 14:54

Rocco írta:
9_46_20 írta:

ok megdumáltuk, egy ötezres lesz plusz áfa... (:u :mosoly: (:k
Fontban egyezkedj, ha kerhetem. :D
Abban gondolta! :mosoly:

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Orosz Nagydíj, 2014. 10.10-12. - Az orosz rulett?

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.10.14. 15:01

9_46_20 írta:
nem tdom kéne e erre reagálnom, de megteszem, márcsak azért mert azért Te megérdemled hogy leírjam, hogy akkor mi is a helyzet. Nem állok negatívan a dolgokhoz, hanem realista vagyok. Ezen a fórumon alapvetően f1-ről beszélünk, ami nekem nem kenyerem most, igazából 2008 óta. Az én olvasatomban akkor van valaminek értelme, értsd versengés, és ez lehet technikai, de akár egy futóverseny is, ha agyőzelemért többen harcolnak, ez számomra az f1ben azt jelenti, hogy minimum 2 csapat. Ez 2008 óta nincs meg. Ennek fényében lényegtelen, hogy 2010 vagy 2014 akkor a red bull volt 3 mp-s autó most a mercedes az, ergo szememben ennek nincs értéke. (hozzáteszem másnak meg 2007-re nincs, de Te mint Prost szurkoló, biztos van egy rakat ember aki Prost teljesítményét kérdőjelezi meg)

Én lehiszem, hogy unalmas olvasni azt hogy negatívoskodok, többek között ezért is írok heti 2-3 hsz-t, de nehogy azt hidd, hogy az nem idegesítő, hogy itt páran annak is dobálnák a kalapjukat, ha Kiskunfélegyháza főutcáján 75-ös tempóval libasorban mennének oda vissza, de szuper lenne mert f1. Nem, az én szememben nem... Ahogy Neked tetszik, és kiugrasz a bőrödből minden kanyarnál, én úgy temetem az arcomba a kezem és kérdezem meg magamat?, hogy miért ezt közvetítik... (persze az okot tudjuk, de lényegtelen.)

A redbullal sohasem voltam cinikus, felépítettek valamit. Legutóbb annyit mondta, hogy szerintem mennek oda, ahonnan jöttek. Ez nem rosszmájúság, egy olyan emberről beszélünk, aki abból lett gazdag, hogy egészségtelen 20 forintos löttyöt ad 400-ért, hipermarketinggel. 50-60 éves a faszi, szerinted változni fog? Szerinted, ha van 200 milliója azt bele fogja ölni az f1-be? Szerintem nem, azt fogja mondani, belerakok 100-at, a maradékból éptíem a birodalmamat. 4-szeres vb lett, 2010-2013 róla szólt, miért nem fogadjuk el azt, hogy beéri ennyivel. A force indiának még egy normális eredménye sem született, pedig kb ugyan az a business személy az ottani tulaj is.

Raikkonen/Alonso nem voltam velük szkeptikus, vagy ironikus. 2009-ben elhagyta az f1-et az a személy, aki miatt Mansell után újra elkezdtem nézni ezt az egészet. Nem sírtam, nem őrjöngtem, kicsit szomorú voltam, majd a wrc hétvégéken bekapcsoltam a tv-t és vártam azt az 1 perc 30 másodpercet amíg képre került. (Jogos, hogy előnyben voltam, mert mindig is a WRC tartottam a motorsport csúcsának), de túléltem, azt mondtam ez van, majd keresek új kedvencet, ami nem fog jönni 2-3 éven belül, mert nekem annyi kell hogy újra rátaláljak a mostaniak közül meg nem fogok senkinek sem zászlót lengetni, mert ott akarok lenni az elejétől. Ugyan ez a véleményem Alonsoról. Mi történne, ha kihagyna egy évet? Ugyan mi? Semmi, ez F1 World championship és nem Alonso wolrd championship. De ezzel nagyon sok kört futott High-End anno, aki ha jól emlékszem azt írta mi lenne ha nem lenne ferrári. Semmi, miért mi lenne, az élet menne tovább, nem lenne vörös autó na bumm, 1 évig sztori lenne utána legenda, senki sem pótolhatatlan, és ez kurvára igaz ezen a szinten is ahol top emberekről és top csapatokról beszélünk. Látjuk, hogy mi van, a mercedes lever mindenkit, 5 évig labdába sem rúgtak, akkor a pótolhatatlan ferrári most hol van, mit csinál?

Házasság, magánügy, de utáltam magát az intézményt és utálni is fogom, sajnos volt egy, nagyon rosszul végződött, és én lettem a fasz rossz végén, igen ezzel negatív vagyok, de próbálok úgy, hogy azért a realitás talaján megmaradjak.

Abban igazad van, hogy amúgy a hétköznapi dolgokból kevés dolog érdekel, ezt aláírom, és ilyenkor hajlamos vagyok könnyedén venni a dolgokat, de ezt sem neveném negatívnak, bár azt el kell ismerni, hogy optimista az tényleg nem vagyok. Ma itt, ha valaki nem úgy látja a dolgokat, ahogy más akkor az negatív, nem ralista, vagy esetleg azokban tapasztalt, és anno a rossz oldalra állt egyén, nem, hanem negatív, de ezt nem akarom megíétélni, mindenki azt gondol amit akar. Számomra egyetlen dolog van a szemem előtt, hogy a családom, és az a 4-5 ember aki kürölvesz ne így ítéljen meg ahogy Te, és szerencsére ilyet tőlük még sohasem hallottam, azaz jól irányítom a dolgaimat, mert számomra ez a fontos.
Köszönöm, hogy ezeket leírtad, őszintén. Rengeteg dologban van igazad és látom a motivációt mögötte. Tényleg nem arról szólt ez, hogy megítéljelek. Semmi jogom hozzá, meg az csak egy dolog, hogy valaki a fórumon mit csinál. Ahogy írtad is, nem is vagy sokat errefelé, személyes ismeretség nélkül nem is lehet semmilyen komoly képet alkotni. És valóban az a fontos, hogy a családod/hozzád közeli emberek hogyan viszonyulnak hozzád, minden más érdektelen.

A házasságos sztorira emlékeztem, High-Enddel, Gyilokkal és veled beszélgettünk erről az előző fórumon Kimi válása kapcsán, mikor írta Gyilok, hogy reméli, hogy legalább házassági szerződést írt a lakodalom előtt az a tökkelütött, mire te írtad, hogy ez nem így megy, mert akkor jön az a műsor, hogy nem szeretsz, meg nem bízol bennem, jajaj. Szeretek figyelmesen olvasni, ezért sokszor évekre is megmarad bennem, ki mit írt.

Teljesen igazad van abban, hogy én valóban nézni fogom a F1-et akkor is, ha talicskára celluxozott kartondobozokkal mennek majd körbe. Ezt mindig vállaltam is, emellett azt is elfogadom, hogy te miért gondolod úgy, hogy kanyaronként fogod a fejed. Tiszta sor, van is miért. De talán te a WRC-vel lehetsz akkor hasonlóan, mint én a F1-gyel, ha azt tekinted a motorsportok királykategóriájának.

A realitással sincs probléma - én is annak vallom magam. Ez mondjuk a fórumon nem úgy vagy nem annyira jöhet elő, mint nálad. Talán az előző fórumon a Világnézet topikban volt ez leginkább látványos - szkeptikus ateista vagyok és az empirikus, tudományos tapasztalat, meg a szekuláris berendezkedés számomra az egyetlen értelmes és működőkpes modell. A vallással, túlvilággal, isteni segítséggel, energiákkal, távgyógyítókkal, homeopátiával meg egyebekkel kapcsolatban hidd el, hogy még durvábban fanyalgok, mint te itt bármi iránt is :lol: Szóval nincs a realitással a világon semmi gond.

Mindössze annyiról szólt ez nálam, hogy gondoltam, megkérdezlek, mintha egy sör mellett ülnénk. Ezért is érzem magam megtisztelve, hogy mindezt leírtad (:o
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt