Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Ki nyeri a VB-t?

A szavazás 2014.11.22. 22:32-kor befejeződött.

Hamilton
9
60%
Rosberg
6
40%
 
Szavazatok száma: 15

bertone

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.11.23. 17:32

n_u_l_l_a írta:Van egy dolog amiről szerintem nem beszéltünk eleget. Massát személy szerint már évekkel ezelőtt teljesen leírtam, de azért összességében mostmár nem egyszer és nem kétszer hozott nagyon erős teljesítményt Bottast is lazán lepipálva. Ezt sosem gondoltam volna, inkább valami Barrichello-féle gyenge-közepes levezetés tűnt sanszosabbnak...
Bottasnál ebben az évben többször azt éreztem, hogy nem tud megfelelően koncentrálni a versenyen.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.11.23. 17:34

trutya írta:grat Hamiltonnak a címért, megérdemelte, de kár, hogy így dőlt el az egész a javára.
nem volt túl izgalmas verseny, de azért voltak ennél sokkal rosszabbak is már. Massáék szerintem pár körrel korábban is kiállhattak volna azokért a szuperlágyakért...
a Ferrari meg minősíthetetlen, és kurva pipa leszek, ha jövőre összekapják magukat.
Alonsot egyébként elbúcsúztatták valamennyire is? mert Vettel fotózását láttam a verseny előtt.
Nem lepődnék meg, ha nem. Kinézem belőlük. Csak a csapattagok, szerelői búcsúznak el tőle szerintem . Dacára annak, hogy 5 évet kínlódott végig velük. Ferrari IDE vagy oda, szerintem bánja.

n_u_l_l_a
gokartos
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2014.06.28. 08:54
Mi vagy?: FFi

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: n_u_l_l_a » 2014.11.23. 17:37

bertone írta:
n_u_l_l_a írta:Figyelembe véve azt, hogy Rosberg autóján csak az nem szart be ami benne se volt, mennyi az esélye szerintetek hogy a Mercedes így biztosította be azt, hogyha Hamilton ki is esik bármi véletlen folytán, akkor se orozhassa el Rosberg a címet előle? Az ERS meghibásodás pont arra jó, hogy végig tudsz ugyan menni a versenyen, de pontot max. csodával szerezhetsz... Annyiszor elmondta a vezetőség hogy mennyire gáz lenne ha az évet nem Hamilton nyerné (illetve ha a duplapontos szezonzáró Hamiltont hátrányos helyzetbe hozná), hogy azért az emberben az ilyen triviális dolgok felmerülnek...
Ez így baromság. Bár bennem is felmerült, hogy a nagy fogadkozásban a srácok 2x-3x is Hamilton autóját nézték át Rosbergé helyett, de ezt csak poénnak akartam volna írni.

Csapaton belül egyértelműen Hamilton volt jobb az évben, kár, hogy bennem ott az érzés továbbra is, hogy a Mercedest mesterségesen hozták ebbe a helyzetbe.
Alapvetően én is baromságnak tartanám a felvetést, csak annyira látható volt hogy a vezérkar kényelmetlennek érzi a szezonzáró okozta végletekig nyitott szituációt már hetek óta, hogy az ember az ilyesmit sem zárja ki. Végülis láttunk már csoda dolgokat, lásd 2008 Szingapúr mint az emberi beavatkozás egyik legékesebb példája, aztán persze tényleg lehet hogy csak a nagy véletlen hozta így, mondjuk mélyen belül biztos örül a Merci hogy nem Hamiltonnál volt a gebasz.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.11.23. 17:41

n_u_l_l_a írta:
Alapvetően én is baromságnak tartanám a felvetést, csak annyira látható volt hogy a vezérkar kényelmetlennek érzi a szezonzáró okozta végletekig nyitott szituációt már hetek óta, hogy az ember az ilyesmit sem zárja ki. Végülis láttunk már csoda dolgokat, lásd 2008 Szingapúr mint az emberi beavatkozás egyik legékesebb példája, aztán persze tényleg lehet hogy csak a nagy véletlen hozta így, mondjuk mélyen belül biztos örül a Merci hogy nem Hamiltonnál volt a gebasz.
Rosbergen kívül szerintem nem túl sokan szerették volna, hogy ő legyen a VB. Túlzással persze, nyilván a család, barátok, szurkolók, németek egy része neki örült volna. De aki számít ebben a ganévá vált sportban, közülük szerintem senki. Lewis jobb VB, "hasznosabb" a sportnak és a csapatnak is. Jobb VB arc, ő az őstehetség, a laza figura akit el lehet adni

n_u_l_l_a
gokartos
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2014.06.28. 08:54
Mi vagy?: FFi

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: n_u_l_l_a » 2014.11.23. 18:04

Bandee írta:
n_u_l_l_a írta:
Alapvetően én is baromságnak tartanám a felvetést, csak annyira látható volt hogy a vezérkar kényelmetlennek érzi a szezonzáró okozta végletekig nyitott szituációt már hetek óta, hogy az ember az ilyesmit sem zárja ki. Végülis láttunk már csoda dolgokat, lásd 2008 Szingapúr mint az emberi beavatkozás egyik legékesebb példája, aztán persze tényleg lehet hogy csak a nagy véletlen hozta így, mondjuk mélyen belül biztos örül a Merci hogy nem Hamiltonnál volt a gebasz.
Rosbergen kívül szerintem nem túl sokan szerették volna, hogy ő legyen a VB. Túlzással persze, nyilván a család, barátok, szurkolók, németek egy része neki örült volna. De aki számít ebben a ganévá vált sportban, közülük szerintem senki. Lewis jobb VB, "hasznosabb" a sportnak és a csapatnak is. Jobb VB arc, ő az őstehetség, a laza figura akit el lehet adni
Nyilván, tiszta sor ez, meg mint mondtam, az egész évet tekintve sem lett volna méltó Rosberg a címre. Az meg megmarad rejtélynek hogy a Merci bebiztosította-e Lewist eképpen a szezonzáróra.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.11.23. 18:07

Ori F1 írta: Massa elött is le a kalappal,de rosszul látod.
Ha hamarabb kijön,lehet hogy elveszti a második helyet.
Ő is azt nyilatkozta hogy az utolsó két körre már kezdtek elfogyni a gumijai.
Ha hamarabb jön ki,lehet hogy a végére mégegyszer ki kell jönnie.
Massa a kiállása előtti két körben vesztett vagy 2,5 másodpercet.
két kör alatt nem fogyott volna el annyira a szuperlágy, hogy még egyszer ki kelljen jönnie, viszont nagyobb eséllyel érhette volna utol Hamit. továbbá a verseny elején is erős tempót ment elég sokáig a szuperlágyakon.
mögötte meg nagyon le volt maradva Bottas, szóval... na mindegy. nem mondom, hogy megelőzte volna Hamit, de talán kicsit jobban meg tudta volna kergetni.
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.11.23. 18:11

Nem tehették meg, ugyanis könnyen kideríthető, és ebben az esetben a Mercedes nimbusza esik sárba (törik ripityára) azonnal.
A csapatnak már mindegy volt ki nyer kis túlzással mondom ezt. De ha a logika mentén közelítjük meg a kérdést, akkor:
- Rossberg rajtja csapnivaló volt;
- Hamilton VB címe a futamon egy pillanatra sem forgott veszélyben, a rajt után kb. egy órával meg el is szált.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.11.23. 19:02

Redbull írta:Nem tehették meg, ugyanis könnyen kideríthető, és ebben az esetben a Mercedes nimbusza esik sárba (törik ripityára) azonnal.
A csapatnak már mindegy volt ki nyer kis túlzással mondom ezt. De ha a logika mentén közelítjük meg a kérdést, akkor:
- Rossberg rajtja csapnivaló volt;
- Hamilton VB címe a futamon egy pillanatra sem forgott veszélyben, a rajt után kb. egy órával meg el is szált.
Egyetértek.
Rosberg visszaesése után mindent letekert a kocsin.
Volt még tartaléka arra,ha esetleg közel is kerül Massa ne legyen rá veszélyes.
De végül erre nem is volt szükség.
Briliáns győzelem volt. (:taps

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.11.23. 19:07

Bandee írta:
Örültem, hogy Nicole nénit olyan sokat mutatták, szerintem bitang jó az a nő.. :mosoly:
Érdekes, mennyire sokan odavagytok azért a nőért. Szerintem egy rendkívül előnytelenül idősődő plasztiknő, amolyan kabrió anyósülésén körmeit flegmán reszelgető focistafeleség. Nagyon nem tetszik. Rosberg felesége sem egy szépség, de benne egyértelműen van egy természetes kedvesség. Button nője viszont az abszolút csúcs az F1-es oldalbordák között.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.11.23. 19:11

Nico most postolta ezt a facebook oldalán. Egy igazi úriember ez a srác. Ja és azt írta hozzá, hogy épp mennek együtt bulizni :mosoly:

Kép
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

n_u_l_l_a
gokartos
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2014.06.28. 08:54
Mi vagy?: FFi

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: n_u_l_l_a » 2014.11.23. 19:17

vollebak írta:
Bandee írta:
Örültem, hogy Nicole nénit olyan sokat mutatták, szerintem bitang jó az a nő.. :mosoly:
Érdekes, mennyire sokan odavagytok azért a nőért. Szerintem egy rendkívül előnytelenül idősődő plasztiknő, amolyan kabrió anyósülésén körmeit flegmán reszelgető focistafeleség. Nagyon nem tetszik. Rosberg felesége sem egy szépség, de benne egyértelműen van egy természetes kedvesség. Button nője viszont az abszolút csúcs az F1-es oldalbordák között.
Én meg azt nem tudom hogy az ázsiai nőkön mit lehet bírni. :lol:
Button korábbi nője volt a csúcs szerintem (Louise Griffiths) :

Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.11.23. 19:20

vollebak írta:Nico most postolta ezt a facebook oldalán. Egy igazi úriember ez a srác. Ja és azt írta hozzá, hogy épp mennek együtt bulizni :mosoly:

Kép
Erről van szó!!
Ha jövőre Nico nyeri a VB-t akkor pedig Haminak kell hasonlóan úriember módon viselkednie.
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.11.23. 19:28

n_u_l_l_a írta: Én meg azt nem tudom hogy az ázsiai nőkön mit lehet bírni. :lol:
Button korábbi nője volt a csúcs szerintem (Louise Griffiths) :

Kép
Nekem ne mondd, alapvetően egyáltalán nem tetszenek az ázsiai nők :lol:

De Jessica az a tipikus nagyon szép félvér, akinek erős ázsiai karakterjegyek helyett lágy, egzotikus vonásai vannak.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.11.23. 19:57

azért az érdekes, hogy Nico ma jó fej volt, egyből vb címet kívánnak neki többen, tegnap meg még az is vereséget kívánt neki, akinek amúgy közömbös volt.
a vezetés, a pályateljesítmény 80%ban már nem is érdekes, a jó fejek kapjanak címet, esetleg az xy nemzetiségűek :D

aztán az ilyen érzelmi válogatást ha nem támasszák alá eredmények, akkor jön a képzelgés, meg a lett volna. ölég szép :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.11.23. 20:05

carlos78 írta:azért az érdekes, hogy Nico ma jó fej volt, egyből vb címet kívánnak neki többen, tegnap meg még az is vereséget kívánt neki, akinek amúgy közömbös volt.
a vezetés, a pályateljesítmény 80%ban már nem is érdekes, a jó fejek kapjanak címet, esetleg az xy nemzetiségűek, az a megalapozott szurkolás :D
Azt majd a jövő mondja meg, hogy Nico nyer-e VB-t valaha. A címet nem adják ingyen.
(:t
Mint látható, egy rakat F1 bajnokot és a feltörekvő ifjú bajnokjelöltet kell legyőznie.
(:i
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.23. 20:07

carlos78 írta:Sercineg mint egy néni :D simán Hami apjához illene.

grat Lulu,
öregasszony... én is ezt mondtam a haveromnak, mikor mutatták. gratulálok lulunak én is... bár egy kicsit műanyagnak éreztem amit a befzutó után művelt... mintha egész éves, hihetetlen küzdelemben, épphogy csak behúzta volna ezt... az öregasszony, meg full műanyag amúgy is... :)

de ettől függetlenül, idén ő volt a leggyorsabb! grat!

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.23. 20:10

n_u_l_l_a írta:Ja, akartam volt mondani hogy "csak" 35 másodpercet vert Ricciardo Vettelre, holott azonos pozicióból indultak...
és tőle várja a Ferrari a felemelkedést... :pf04

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.23. 21:05

t-oom írta:és tőle várja a Ferrari a felemelkedést... :pf04
Mindenesetre a nulla vébécímnél kevesebbet nem nagyon lehet elérni. :lol:

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.23. 21:14

ló híján, a szamár is jó lett a Ferrarinak... :)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.11.23. 21:21

rdaneelolivaw írta:
t-oom írta:és tőle várja a Ferrari a felemelkedést... :pf04
Mindenesetre a nulla vébécímnél kevesebbet nem nagyon lehet elérni. :lol:
A pontverseny első három-négy helyén sem fog végezni a következő években :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.23. 21:23

t-oom írta:ló híján, a szamár is jó lett a Ferrarinak... :)
Azért még mindíg elképesztően nagy a pofa. :)
Na nem baj, remélem továbbra is jönnek a jó kis ínséges esztendők. :lol:

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.23. 21:24

vollebak írta:A pontverseny első három-négy helyén sem fog végezni a következő években :mosoly:
Elképzelhető... de szerintem Alonso se. :lol:

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.23. 21:40

rdaneelolivaw írta:
t-oom írta:ló híján, a szamár is jó lett a Ferrarinak... :)
Azért még mindíg elképesztően nagy a pofa. :)
Na nem baj, remélem továbbra is jönnek a jó kis ínséges esztendők. :lol:
szívemből szóltál... ugyanebben reménykedem én is! :)

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.11.24. 00:09

t-oom írta:
carlos78 írta:Sercineg mint egy néni :D simán Hami apjához illene.

grat Lulu,
öregasszony... én is ezt mondtam a haveromnak, mikor mutatták. gratulálok lulunak én is... bár egy kicsit műanyagnak éreztem amit a befzutó után művelt... mintha egész éves, hihetetlen küzdelemben, épphogy csak behúzta volna ezt... az öregasszony, meg full műanyag amúgy is... :)

de ettől függetlenül, idén ő volt a leggyorsabb! grat!
Műanyag...
Az a helyzet, hogy itt sokan úgy gondolják, hogy ez mennyire lefutott volt már számára akár az év elejétől kezdve.
Könyörgöm, úgy kezdődött az éve, hogy az első helyről kellett kiállnia motorhiba miatt.
Akkor szerintetek nem volt benne egy olyan érzés az utolsó futam előtt, hogyha esetleg ugyanaz megesik velem (ami aztán a szezon során még megesett vele párszor, ugyanúgy Rosbergel is) akkor nagy eséllyel elbukom ezt az évet? Szeretitek itt többen úgy beállítani, mintha tök könnyű lett volna ez számára. Igen, ha kimondjuk, hogy 11 győzelem, akkor tényleg úgy tűnik. Viszont ilyen-olyan okok miatt ez qrvára nem volt lefutott egészen a végéig és biztos vagyok benne, hogy mindkettejük hatalmas buborékkal a gyomrában érkezett meg a rajtrácsra a mai nap.
Na most gondold csak el, amikor ez a buborék egyszer csak kidurrant (és végre fingott egy hatalmasat... :) ), milyen érzés lehetett végre letenni azt a súlyt a válláról és feldolgozni, hogy igen, tényleg megnyertem és tényleg vége. Persze innen nekünk a karosszékből könnyű így okosakat mondani, de annak ellenére, hogy nekik idén "csak" a csapattársaikkal kellett megküzdeniük, szerintem volt min izgulniuk bőven. Egyik sem tudta biztosan, hogyha olyanra kerül a sor akkor úgyis Ő lesz favorizálva (mint azt annyiszor láthattuk az elmúlt évtizedben) nem, Ők harcban voltak végig. Volt itt év közben mindkét oldalról szövegelés, de szerintem pont most jött ki mindkettejükből az igazi énje. Őszintén szólva, szerintem Hamilton lehet nem viselte volna ilyen szépen a vereséget (főleg, ahogy az ma történt Rosbergel), de én pont ezért szeretem. Az, amit Te műanyagnak hívsz, szerintem pont hogy az volt Ő. És az is bebizonyosodott, hogy Rosberg tényleg egy úriember. Nem csapkodott, nem vergődött, nem dobált sarat a csapatra a kocsi miatt, nem vonult el a sarokba, hogy eltűnjön a kíváncsiskodó szemek elől, akik azt szeretnék látni, hogy milyen vesztesnek lenni (egyébként szerintem Lewis lehet ezt tette volna, legalábbis egy darabig...), hanem kiállt és gratulált.
Jó csapat Ők így ketten, kíváncsi leszek meddig bírják egymás mellet, mert ahogy ez a Toto is mondta, lesz még nekik bőven jövőre "up and down" a kettejük viszonyával kapcsolatban.
Alig várom! :mosoly:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Abu-Dzabi Nagydíj 2014. november 21-23.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.11.24. 08:45

KisVadász írta:

Műanyag...
Az a helyzet, hogy itt sokan úgy gondolják, hogy ez mennyire lefutott volt már számára akár az év elejétől kezdve.
Könyörgöm, úgy kezdődött az éve, hogy az első helyről kellett kiállnia motorhiba miatt.
Akkor szerintetek nem volt benne egy olyan érzés az utolsó futam előtt, hogyha esetleg ugyanaz megesik velem (ami aztán a szezon során még megesett vele párszor, ugyanúgy Rosbergel is) akkor nagy eséllyel elbukom ezt az évet? Szeretitek itt többen úgy beállítani, mintha tök könnyű lett volna ez számára. Igen, ha kimondjuk, hogy 11 győzelem, akkor tényleg úgy tűnik. Viszont ilyen-olyan okok miatt ez qrvára nem volt lefutott egészen a végéig és biztos vagyok benne, hogy mindkettejük hatalmas buborékkal a gyomrában érkezett meg a rajtrácsra a mai nap.
Na most gondold csak el, amikor ez a buborék egyszer csak kidurrant (és végre fingott egy hatalmasat... :) ), milyen érzés lehetett végre letenni azt a súlyt a válláról és feldolgozni, hogy igen, tényleg megnyertem és tényleg vége. Persze innen nekünk a karosszékből könnyű így okosakat mondani, de annak ellenére, hogy nekik idén "csak" a csapattársaikkal kellett megküzdeniük, szerintem volt min izgulniuk bőven. Egyik sem tudta biztosan, hogyha olyanra kerül a sor akkor úgyis Ő lesz favorizálva (mint azt annyiszor láthattuk az elmúlt évtizedben) nem, Ők harcban voltak végig. Volt itt év közben mindkét oldalról szövegelés, de szerintem pont most jött ki mindkettejükből az igazi énje. Őszintén szólva, szerintem Hamilton lehet nem viselte volna ilyen szépen a vereséget (főleg, ahogy az ma történt Rosbergel), de én pont ezért szeretem. Az, amit Te műanyagnak hívsz, szerintem pont hogy az volt Ő. És az is bebizonyosodott, hogy Rosberg tényleg egy úriember. Nem csapkodott, nem vergődött, nem dobált sarat a csapatra a kocsi miatt, nem vonult el a sarokba, hogy eltűnjön a kíváncsiskodó szemek elől, akik azt szeretnék látni, hogy milyen vesztesnek lenni (egyébként szerintem Lewis lehet ezt tette volna, legalábbis egy darabig...), hanem kiállt és gratulált.
Jó csapat Ők így ketten, kíváncsi leszek meddig bírják egymás mellet, mert ahogy ez a Toto is mondta, lesz még nekik bőven jövőre "up and down" a kettejük viszonyával kapcsolatban.
Alig várom! :mosoly:
Szerintem a nőjére gondolt, hogy műanyag. Itt mindenkinek szebb-jobb nője van nála ugyanis. Bár kétségtelen, hogy Lewisnak is van néhány mű dolga, konkrétan a tegnapi egyáltalán nem volt az.

Lezárt