Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Ki nyeri a szezonnyitót?

A szavazás 2015.03.14. 18:54-kor befejeződött.

Sima Hamilton győzelem
7
47%
Rosberg felülkerekedik csapattársán és diadalmaskodik
1
7%
Ricciardo meglepetés győzelem születik
3
20%
Vettel megnyeri élete első Ferraris versenyét
4
27%
 
Szavazatok száma: 15

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.03.15. 09:22

Bandee írta:
Phoebe írta:Tudja valaki mennyi idős Max Verstappen??? :pf03
Tizenhét. :):)

Lassan olyan feeling lesz mintha szalagavaton lennenk (:u
ajjaj, ha dobogóra kerül, még a végén alkohol fröccsen a szájába a nagy pezsgőrázásban. aztán jöhet a per Bernie nyakába :D
vagy onnantól Süsü kölyökpezsi lesz?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára carlos78 2015.03.15. 09:23-kor.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Button » 2015.03.15. 09:22

rdaneelolivaw írta:
maTTeus írta:Ja, még valami. Ha Alonso nem indul Sepangban, én sem nézem tovább.
Nem teljesen mindegy indul-e vagy sem?
Ezzel az autóval mégis mit csinálna szerinted?
együtt b*szogatták volna Perezt, ennyi :x
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.03.15. 09:23

Bandee írta:Sokakkal ellentétben én azt gondolom ez is kevés lesz. Kimi mai futama csak megerősített ebben. Ez most balszerencsesen alakult, emez kirakta de Kimi tempója jónak tűnik. Remélem kitart a lendület de nem segít, hogy most Vettelnel a lélektani előny. Remélem ezzel a mai nappal a balszerencset letudtuk egy darabig
Szerintem a középső etapja volt jó, azt betudhatod a friss lágy szettnek.
Ha neki is 1 cseréje lett volna, akkor közepest kap és nem ment volna ilyen jól. Vettel tempóját hozta volna, többet nem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.03.15. 09:25

rdaneelolivaw írta:
Bandee írta:Sokakkal ellentétben én azt gondolom ez is kevés lesz. Kimi mai futama csak megerősített ebben. Ez most balszerencsesen alakult, emez kirakta de Kimi tempója jónak tűnik. Remélem kitart a lendület de nem segít, hogy most Vettelnel a lélektani előny. Remélem ezzel a mai nappal a balszerencset letudtuk egy darabig
Szerintem a középső etapja volt jó, azt betudhatod a friss lágy szettnek.
Ha neki is 1 cseréje lett volna, akkor közepest kap és nem ment volna ilyen jól. Vettel tempóját hozta volna, többet nem.
Nem tudjuk. Minden esetre neki ma minden osszejott Kiminek semmi. Ha előbb fordul amire igen jó esélye volt, akkor szia.. legközelebb malajban találkoztak volna

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2015.03.15. 09:28

rdaneelolivaw írta:
Bandee írta:Sokakkal ellentétben én azt gondolom ez is kevés lesz. Kimi mai futama csak megerősített ebben. Ez most balszerencsesen alakult, emez kirakta de Kimi tempója jónak tűnik. Remélem kitart a lendület de nem segít, hogy most Vettelnel a lélektani előny. Remélem ezzel a mai nappal a balszerencset letudtuk egy darabig
Szerintem a középső etapja volt jó, azt betudhatod a friss lágy szettnek.
Ha neki is 1 cseréje lett volna, akkor közepest kap és nem ment volna ilyen jól. Vettel tempóját hozta volna, többet nem.
Az egész onnan indult, hogy lerajtolta Vettelt, majd balszerencsésen helyezkedett, Sebastian meg kitette a vállát. Így visszaesett Ricciardo mögé. Muszáj volt kivenni onnan. Ha a szerelők nem balfaszkodják el, akkor Ferrari 3-4 meglehetett volna.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2015.03.15. 09:29

Bandee írta: Nem tudjuk. Minden esetre neki ma minden osszejott Kiminek semmi. Ha előbb fordul amire igen jó esélye volt, akkor szia.. legközelebb malajban találkoztak volna
Ennyi. Az biztos, hogy szoros lesz, nem úgy mint tavaly. Időmérőn Vettel verni fogja, de a futam az más tészta.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.03.15. 09:30

Bandee írta:
Phoebe írta:Tudja valaki mennyi idős Max Verstappen??? :pf03
Tizenhét. :):)

Lassan olyan feeling lesz mintha szalagavaton lennenk (:u
Irónia volt elmondták vagy 666szor meg a szezon elött úgy ezerszer. Fülemen jön ki a Verstappen hype ami megy nagyjából a leigazolása óta.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.03.15. 09:36

Phoebe írta:
Irónia volt elmondták vagy 666szor meg a szezon elött úgy ezerszer. Fülemen jön ki a Verstappen hype ami megy nagyjából a leigazolása óta.
Jah, de a mi riportereinket minden szenzáció magával ragadja.. Imádják :mosoly:

Egyébként ez a mai közvetítés mi volt?? (:u Grosjean a falban.. :mosoly: Összevissza beszéltek már megint

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.03.15. 09:38

A Ferrari egyelőre nem tudott pontos magyarázatot adni arról, hogy mi okozta a pontos hibát Räikkönen rosszul rögzített kerekénél.

Fasza :mosoly:

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.03.15. 09:56

rdaneelolivaw írta:
9_46_20 írta:Ha ez az egesz cirkusz az enyem lenne, holnap reggel 8kor mindenki jelentkezhetne nalam valsagtanacskozasra.
Végre valaki kimondja.
Az kevés, ha mi mondjuk ki.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.03.15. 10:06

Bandee írta:A Ferrari egyelőre nem tudott pontos magyarázatot adni arról, hogy mi okozta a pontos hibát Räikkönen rosszul rögzített kerekénél.

Fasza :mosoly:
lehet, hogy veszélyesnek tartották a tempóját a frissen igazolt csodatevore...?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.03.15. 10:08

t-oom írta:
Bandee írta:A Ferrari egyelőre nem tudott pontos magyarázatot adni arról, hogy mi okozta a pontos hibát Räikkönen rosszul rögzített kerekénél.

Fasza :mosoly:
lehet, hogy veszélyesnek tartották a tempóját a frissen igazolt csodatevore...?
Nem feltételezek ilyet, valami műszaki hiba lehetett. De szerintem minimum nagyon szoros lesz idén. Remélem nem ilyen maihoz hasonló balszerencsés évad lesz és az dönt majd.

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Button » 2015.03.15. 10:09

t-oom írta:
Bandee írta:A Ferrari egyelőre nem tudott pontos magyarázatot adni arról, hogy mi okozta a pontos hibát Räikkönen rosszul rögzített kerekénél.

Fasza :mosoly:
lehet, hogy veszélyesnek tartották a tempóját a frissen igazolt csodatevore...?
feltételezed a Ferrariról, hogy különbséget tesznek a pilóták között? (:v

megjegyzem a "csodatevő" ma behozta a Ferrarit az első helyen tulajdonképpen (a mercit kivehetjük a mezőnyből)
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.03.15. 10:11

Ilyet Alonso is tett számtalanszor az elmúlt 4 évben...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.03.15. 10:14

Bandee írta:
t-oom írta:lehet, hogy veszélyesnek tartották a tempóját a frissen igazolt csodatevore...?
Nem feltételezek ilyet, valami műszaki hiba lehetett. De szerintem minimum nagyon szoros lesz idén. Remélem nem ilyen maihoz hasonló balszerencsés évad lesz és az dönt majd.
Tény,hogy a 4x -es nem fog vele szarozni...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.03.15. 10:15

Button írta:
megjegyzem a "csodatevő" ma behozta a Ferrarit az első helyen tulajdonképpen (a mercit kivehetjük a mezőnyből)
Szerintem ez ma korántsem lett volna így egyébként.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.03.15. 10:15

t-oom írta:
Tény,hogy a 4x -es nem fog vele szarozni...
Arra ő is rábaszhat majd. :mosoly:

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.03.15. 10:16

Ahogy hallottam, Szujóék is emlegették ezt, de megmondom őszintén, én nem így láttam. Vettel szerintem kemény volt, de még fair, nem csinált olyat, ami egy rajt utáni első kanyarba nem fér bele. Kimi visszaesése sokkal inkább azért volt, mert Sainz nekiment hátulról, aztán rögtön ezután Nasr is oldalról.

Jár a gratuláció Hamiltonnak, ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta.

Nasr részemről a nap embere, tényleg meglepett, mennyire jó. Lehet, hogy mégis őt érdemes figyelni az újoncok közül és nem Verstappent. Räikkönennek elintézte a versenyét a rajt és az első boxbaki. A tempója kiváló volt a második etapban, kár a kiesésért, megnéztem volna, hogy tud-e kezdeni valamit Massával. Mindenképpen jó éve lehet, tartom, hogy képes legyőzni Vettelt versenytempóban.

Vettel előtt le a kalappal, nagyon szépen ment az első új csapatos versenyén. A Williamst a pályán a motorerő miatt nem tudta volna megfogni, mindenképpen boxkiállás kellett hozzá. Az ahhoz szükségest pedig maximálisan teljesítette. Ennél jobb helyen ezzel a Ferrarival nem lehetett volna végezni, sőt, erőből szerintem a Williams jobb volt ma, úgyhogy thumbs up Sebnek.

McLaren: legalább teljesítette a versenyt az egyik kocsijuk, semmi mást nem érdemes mondani. Nem is nagyon lehet, letekert motorral és kikapcsolt ERS-szel körözött Button, állítólag 200 lóerő körül teljesített kevesebbet a motorja, mint a többieké. Teszt volt ez versenykörülmények között, másnak nem is lehet felfogni.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.03.15. 10:26

vollebak írta:
McLaren: legalább teljesítette a versenyt az egyik kocsijuk, semmi mást nem érdemes mondani. Nem is nagyon lehet, letekert motorral és kikapcsolt ERS-szel körözött Button, állítólag 200 lóerő körül teljesített kevesebbet a motorja, mint a többieké. Teszt volt ez versenykörülmények között, másnak nem is lehet felfogni.
ha ez így volt, akkor annyira nem is ciki a + 2 kör...

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Button » 2015.03.15. 10:55

vollebak írta:Ahogy hallottam, Szujóék is emlegették ezt, de megmondom őszintén, én nem így láttam. Vettel szerintem kemény volt, de még fair, nem csinált olyat, ami egy rajt utáni első kanyarba nem fér bele. Kimi visszaesése sokkal inkább azért volt, mert Sainz nekiment hátulról, aztán rögtön ezután Nasr is oldalról.

Jár a gratuláció Hamiltonnak, ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta.

Nasr részemről a nap embere, tényleg meglepett, mennyire jó. Lehet, hogy mégis őt érdemes figyelni az újoncok közül és nem Verstappent. Räikkönennek elintézte a versenyét a rajt és az első boxbaki. A tempója kiváló volt a második etapban, kár a kiesésért, megnéztem volna, hogy tud-e kezdeni valamit Massával. Mindenképpen jó éve lehet, tartom, hogy képes legyőzni Vettelt versenytempóban.

Vettel előtt le a kalappal, nagyon szépen ment az első új csapatos versenyén. A Williamst a pályán a motorerő miatt nem tudta volna megfogni, mindenképpen boxkiállás kellett hozzá. Az ahhoz szükségest pedig maximálisan teljesítette. Ennél jobb helyen ezzel a Ferrarival nem lehetett volna végezni, sőt, erőből szerintem a Williams jobb volt ma, úgyhogy thumbs up Sebnek.

McLaren: legalább teljesítette a versenyt az egyik kocsijuk, semmi mást nem érdemes mondani. Nem is nagyon lehet, letekert motorral és kikapcsolt ERS-szel körözött Button, állítólag 200 lóerő körül teljesített kevesebbet a motorja, mint a többieké. Teszt volt ez versenykörülmények között, másnak nem is lehet felfogni.
kikapcsolt ERS?
akkor nem is rossz, ezt nem tudtam
és miért volt kikapcsolva? hogy nehogy megb*ssza őt is? mert akkor jól nézünk ki
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.03.15. 11:00

Button írta:és miért volt kikapcsolva? hogy nehogy megb*ssza őt is? mert akkor jól nézünk ki
(:u

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2015.03.15. 12:11

Felébredtem 6kor (rohadt megszokás), majd rövid gondolkozás után átfordultam a másik oldalamra és aludtam tovább. Utólag látom, hogy a hétvége legjobb döntése volt.

A futam azt adta, amit vártam tőle. A nagy büdös semmit. 11 autó? Ez már ilyen AutoGP szint. Szánalmas. Bernie mikor veszi észre, hogy döglött lovon próbál lovagolni?

Két dolog:
1. Mindenki mennyire örömködik (nem feltétlen itt a fórumon, hanem pl Szujóék), hogy a Ferrari mennyire feljavult. Én nem látom ezt. Hoztak egy 3. helyet, amit kb annak köszönhetnek, hogy a Red Bull (Renault) bement a télen az erdőbe és nem találja a kiutat.
2. Mindenki anyázza a McLarent és temeti Alonsot (itt a fórumon is). Mindenki tudta, hogy ez az év kb kuka. Jelenleg ezt látjuk a pályán igazolódni, de hogy Alonso idén már be se üljön, vagy vonuljon vissza (ok, Danitól nem is várok mást :) ), az azért enyhe túlzás.

Valószínű megszokásból az idei futamok többségét is megnézem (ha nem is feltétlen élőben) és tervek szerint 2 futamra is lesz lehetőségem kilátogatni (elsődlegesen a hangulat és a társaság miatt), de ez a kutyakomédia és/vagy tucattinik parádéja engem nem tud lekötni.

Bernie, te meg menj a pi**ába ahelyett, hogy futam közben unaloműző üzeneteket pakolsz ki a célegyenesre és egy világkörüli haknin lévő egykori akcióhőssel próbálod eladni ezt a selejtes terméket!!!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.03.15. 12:16

gaborc írta:F.

Bernie, te meg menj a pi**ába ahelyett, hogy futam közben unaloműző üzeneteket pakolsz ki a célegyenesre és egy világkörüli haknin lévő egykori akcióhőssel próbálod eladni ezt a selejtes terméket!!!
Egyetértek. Szánalmas. :(
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.03.15. 12:17

gaborc írta:Felébredtem 6kor (rohadt megszokás), majd rövid gondolkozás után átfordultam a másik oldalamra és aludtam tovább. Utólag látom, hogy a hétvége legjobb döntése volt.

A futam azt adta, amit vártam tőle. A nagy büdös semmit. 11 autó? Ez már ilyen AutoGP szint. Szánalmas. Bernie mikor veszi észre, hogy döglött lovon próbál lovagolni?

Két dolog:
1. Mindenki mennyire örömködik (nem feltétlen itt a fórumon, hanem pl Szujóék), hogy a Ferrari mennyire feljavult. Én nem látom ezt. Hoztak egy 3. helyet, amit kb annak köszönhetnek, hogy a Red Bull (Renault) bement a télen az erdőbe és nem találja a kiutat.
2. Mindenki anyázza a McLarent és temeti Alonsot (itt a fórumon is). Mindenki tudta, hogy ez az év kb kuka. Jelenleg ezt látjuk a pályán igazolódni, de hogy Alonso idén már be se üljön, vagy vonuljon vissza (ok, Danitól nem is várok mást :) ), az azért enyhe túlzás.

Valószínű megszokásból az idei futamok többségét is megnézem (ha nem is feltétlen élőben) és tervek szerint 2 futamra is lesz lehetőségem kilátogatni (elsődlegesen a hangulat és a társaság miatt), de ez a kutyakomédia és/vagy tucattinik parádéja engem nem tud lekötni.

Bernie, te meg menj a pi**ába ahelyett, hogy futam közben unaloműző üzeneteket pakolsz ki a célegyenesre és egy világkörüli haknin lévő egykori akcióhőssel próbálod eladni ezt a selejtes terméket!!!
Tényleg jó hasonlat volt Carlostól az Eurovízió. Dettó ugyan az lesz, totál giccsparádé. Ez a svájcinéger is mit keres ott? Már eleve ez a dobogón kérdezős dolog is nevetséges, a régi szobás sokkal értelmesebb volt. Meg zöldülünk, mert a hibrid rendszer aztán rohadtul környezetbarát. Tele arctalan fizetősökkel, az egész szánalomszintre süllyedt. Most érte el a sport a szakadék peremét, ha nem lesz sürgősen változás, akkor vége. A feliratok is milyen okádékok már. A leggyorsabb kört kiírják háttér nélkül lila színnel, amiből gyakorlatilag semmi sem látszik. Idióták.
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Ausztrál Nagydíj - 2015. március 13-15.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.03.15. 12:21

maTTeus írta:
gaborc írta:Felébredtem 6kor (rohadt megszokás), majd rövid gondolkozás után átfordultam a másik oldalamra és aludtam tovább. Utólag látom, hogy a hétvége legjobb döntése volt.

A futam azt adta, amit vártam tőle. A nagy büdös semmit. 11 autó? Ez már ilyen AutoGP szint. Szánalmas. Bernie mikor veszi észre, hogy döglött lovon próbál lovagolni?

Két dolog:
1. Mindenki mennyire örömködik (nem feltétlen itt a fórumon, hanem pl Szujóék), hogy a Ferrari mennyire feljavult. Én nem látom ezt. Hoztak egy 3. helyet, amit kb annak köszönhetnek, hogy a Red Bull (Renault) bement a télen az erdőbe és nem találja a kiutat.
2. Mindenki anyázza a McLarent és temeti Alonsot (itt a fórumon is). Mindenki tudta, hogy ez az év kb kuka. Jelenleg ezt látjuk a pályán igazolódni, de hogy Alonso idén már be se üljön, vagy vonuljon vissza (ok, Danitól nem is várok mást :) ), az azért enyhe túlzás.

Valószínű megszokásból az idei futamok többségét is megnézem (ha nem is feltétlen élőben) és tervek szerint 2 futamra is lesz lehetőségem kilátogatni (elsődlegesen a hangulat és a társaság miatt), de ez a kutyakomédia és/vagy tucattinik parádéja engem nem tud lekötni.

Bernie, te meg menj a pi**ába ahelyett, hogy futam közben unaloműző üzeneteket pakolsz ki a célegyenesre és egy világkörüli haknin lévő egykori akcióhőssel próbálod eladni ezt a selejtes terméket!!!
Tényleg jó hasonlat volt Carlostól az Eurovízió. Dettó ugyan az lesz, totál giccsparádé. Ez a svájcinéger is mit keres ott? Már eleve ez a dobogón kérdezős dolog is nevetséges, a régi szobás sokkal értelmesebb volt. Meg zöldülünk, mert a hibrid rendszer aztán rohadtul környezetbarát. Tele arctalan fizetősökkel, az egész szánalomszintre süllyedt. Most érte el a sport a szakadék peremét, ha nem lesz sürgősen változás, akkor vége. A feliratok is milyen okádékok már. A leggyorsabb kört kiírják háttér nélkül lila színnel, amiből gyakorlatilag semmi sem látszik. Idióták.
Szerintem a sajtószobában ugyanannyira értelemtelen volt az interjú, mint most a dobogón. Soha semmit nem mondanak ami értelmes, Arnoldon meg legalább lehetett mosolyogni. Többit adom :mosoly:

Lezárt