Spanyol Nagydíj 2015. május 8-10

Lezárt

Behúzza-e ezt is Hamilton, vagy meglepetés lesz?

Igen, Hamilton simán (vagy nem, de) nyer
6
40%
Nem, Rosberg feltámad és ő nyer
3
20%
Nem, megszületik az első Williams győzelem
0
0 szavazat
Nem, a Ferrari megint meglepetést okoz
3
20%
Nem, a Red Bull okoz meglepetést
0
0 szavazat
Hülye kérdés
3
20%
 
Szavazatok száma: 15

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Spanyol Nagydíj 2015. május 8-10

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.05.11. 14:51

Sánta Gepárd írta:
Ori F1 írta: Lehet hogy csak elfogult lettem az új csapatom iránt,de Grosjean én kb ugyanolyan jónak látom,min Riccardo.
Látva Kvyat idei gyenge formáját,nálam Maldonado szintén gyenge formája is egy szint.
Egyedül a Lotus balszerencséje dönt az RB irányába eddig.
Grosjean jó pilóta lesz. Még nem az, de lesz - ha el nem rontja magát.
Kvyat is jó lesz. Talán lesz. Most ügyes kezdő.
Maldonadon a kor és a tapasztalat sem segít. (De persze csak szerintem.)
Mikor lesz? Miért csak lesz?? Ez az 5. éve az F1-ben.. (:q (:q Lulu a második évében VB lett, Kimi a harmadikban majdnem VB az ötödikben szintén. Vettel szerintem a harmadik vagy a negyedik évében VB lett..

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Spanyol Nagydíj 2015. május 8-10

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.05.11. 14:59

Willy írta: Ha valamelyik McLarenessel történt volna meg, máshogy állnál hozzá.

Haidfeld is téma volt, amikor nem vette le a sapkáját 2006-ban (Button pöckölte le). Ez nem szimpátia/antipátia kérdése.
Ennyi, köszönöm szépen.
Bandee írta:
Figyelj én értem amiről beszélsz, de nem tudom ilyen komolyan venni. Én azt gondolom egy pódiumon, ahol olyan arcok bohóckodnak mint Svarci halálfejes gyűrűvel. Nekem belefér a puccparádé F1-ben, hogy Lulu napszemüvegben megy a pódiumra. Egy olimpián ugyanez jobban zavarna.

A showkat meg senki nem nézni mégis óriási a nézettség (sajnos). Tehát mégis nézik
A pódiumos interjúzás, meg pezsgőzés más, akkor legyen rajtuk, kit érdekel. A sapka is rajtuk van olyankor, nem is ez a lényeg. De amikor himnusz szól, akkor ne. Pláne, ha más nemzetiségé. Cirkusz ide, cirkusz oda, a himnuszoknak ez kijár.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol Nagydíj 2015. május 8-10

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.05.11. 15:54

Bandee írta:
Mikor lesz? Miért csak lesz?? Ez az 5. éve az F1-ben.. (:q (:q Lulu a második évében VB lett, Kimi a harmadikban majdnem VB az ötödikben szintén. Vettel szerintem a harmadik vagy a negyedik évében VB lett..
Lulunak mázlija volt a McLarennel. Kimi nem jó versenyző, hanem nagyon jó, sőt. Vettelnek is rengeteget adott hozzá a RedBull. De mindegyik rögtön gondolkodott. Grosjeannak volt két olyan forrófejű éve, amit előbb ki kellett hevernie. Ja, és a kiheverős éveket egy olyan Lotusban ülte végig, ami még Kiminek is gondot jelentett.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Spanyol Nagydíj 2015. május 8-10

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2015.05.11. 20:11

Biztos egy büdös bunkó vagyok, de a napszemüveg himnusz alatt miért probléma? A sapka az más téma, de ez egy nyamvadt napszemüveg.
Más: ahogy látom én vagyok az egyetlan Alonso drukker, aki még nem küldte el a pi-be a McLarent. Sőt továbbmegyek, látva ahogy a nécceres tegnap 40 secet kap a spórolósabb Mercitől csak megerősödött bennem a gondolat, hogy jó döntés volt onnan eljönni. Persze lehet, h a Mekiből soha nem lesz versenyképes autó, de még egy vb-3. hely a digókkal...én a magam részéről már untam azt a műsort. És szerintem Alo is. Kérdés persze, h a mostanit mikor unja meg.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Spanyol Nagydíj 2015. május 8-10

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2015.05.11. 20:39

gaborc írta:Biztos egy büdös bunkó vagyok, de a napszemüveg himnusz alatt miért probléma? A sapka az más téma, de ez egy nyamvadt napszemüveg.
Más: ahogy látom én vagyok az egyetlan Alonso drukker, aki még nem küldte el a pi-be a McLarent. Sőt továbbmegyek, látva ahogy a nécceres tegnap 40 secet kap a spórolósabb Mercitől csak megerősödött bennem a gondolat, hogy jó döntés volt onnan eljönni. Persze lehet, h a Mekiből soha nem lesz versenyképes autó, de még egy vb-3. hely a digókkal...én a magam részéről már untam azt a műsort. És szerintem Alo is. Kérdés persze, h a mostanit mikor unja meg.
Nekem nem azzal van bajom, hogy odament, hanem azzal, hogy egy ilyen csapat ennyi pénzből még egy középszintet sem tud megütni öt futam alatt. ÉS nem csak a kiesés miatt, a tempó is iszonyat kevés volt.
Kép

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Spanyol Nagydíj 2015. május 8-10

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2015.05.11. 20:46

Lancelot írta:Azért látom Hamilton tegnapi, futamon történt "Nagy Menetelése" eltörpül itt legtöbbek személben ahhoz képest, hogy egy k***a napszemüvegben ment fel a pódiumra! Eeeez eeeegen!..... :mosoly: Tényleg "mekkora téma"!.... (:v
Úgy érted a nagy menetelést, hogy visszavette Vettel-től a rajtpozícióját? Egyebet ezen a futamon nem nagyon csinált, csak az első kerékcsere okozott némi késedelmet. Utána pont kijött a lépés, ideális etapokkal spórolási kényszer nélkül. Tőle ez pont a minimum volt.

Ezért vett fel napszemüveget. Kicsit szégyenkezett. (:n
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Spanyol Nagydíj 2015. május 8-10

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.05.11. 22:15

Gocpont írta:
Úgy érted a nagy menetelést, hogy visszavette Vettel-től a rajtpozícióját? Egyebet ezen a futamon nem nagyon csinált, csak az első kerékcsere okozott némi késedelmet. Utána pont kijött a lépés, ideális etapokkal spórolási kényszer nélkül. Tőle ez pont a minimum volt.

Ezért vett fel napszemüveget. Kicsit szégyenkezett. (:n
Jaaaa, ... értem! :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Spanyol Nagydíj 2015. május 8-10

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2015.05.11. 22:30

maTTeus írta:
Nekem nem azzal van bajom, hogy odament, hanem azzal, hogy egy ilyen csapat ennyi pénzből még egy középszintet sem tud megütni öt futam alatt. ÉS nem csak a kiesés miatt, a tempó is iszonyat kevés volt.
Ha bekerülsz egy új munkahelyre, ahol csupa idegen nációból származó emberrel kell együttdolgoznod, időbe telik mire összecsiszolódtok. Saját tapasztalat alapján mondom, hogy pl a németek másként működnek, gondolkoznak, kommunikálnak, várnak el és teljesítenek dolgokat, mint a spanyolok, vagy a franciák és mindegyik nagyon másképp mint az amcsik. Gondolom az angol és a japán se éppen "alapból kompatibilis".
Nehézkesebb az indulás, mint amire bárki számított. De csak 5 futam telt el, Alo meg ha jól rémlik 3 évre írt alá. Nálam még tart a türelmi időszak. Azért persze pár futamon belül jó lenne Q3 vagy pontszerzés, mert azt elismerem, h tegnap nem volt meg az a lépés előre, ami eddig minden futamon látszott.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Spanyol Nagydíj 2015. május 8-10

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2015.05.13. 08:01

gaborc írta: Más: ahogy látom én vagyok az egyetlan Alonso drukker, aki még nem küldte el a pi-be a McLarent. Sőt továbbmegyek, látva ahogy a nécceres tegnap 40 secet kap a spórolósabb Mercitől csak megerősödött bennem a gondolat, hogy jó döntés volt onnan eljönni. Persze lehet, h a Mekiből soha nem lesz versenyképes autó, de még egy vb-3. hely a digókkal...én a magam részéről már untam azt a műsort. És szerintem Alo is. Kérdés persze, h a mostanit mikor unja meg.
Ez mind igaz, Gábor, de ettől még, miért is ne küldjük el a McLarent a picsába?
Már csak úgy megszokásból is? (:v

Lezárt