Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Felkelsz vasárnap reggel megnézni a futamot?

A szavazás 2015.09.26. 19:20-kor befejeződött.

Igen
9
75%
Nem
3
25%
 
Szavazatok száma: 12

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.09.27. 10:37

Alghar írta:Ez már a Formula 1-es futam volt vagy csak egy betétfutam? Mert a GP 2-t hallottam emlegetni meg a színvonal is kritikán aluli volt (:u :pf03
Most kicsit haragszom Alonso-ra. Degradálja a GP2-őt.
Azok a kocsik gyorsabbak mint a Honda és a futamok is izgalmasabbak.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2015.09.27. 10:51

Várható volt... Olyan nincs, hogy egyik futamról a másikra 1,5-2 mp lassul vissza az élcsapat.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.09.27. 12:58

Bevallom, én a végébe belealudtam...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.09.27. 13:09

Magic írta:
Alghar írta:Ez már a Formula 1-es futam volt vagy csak egy betétfutam? Mert a GP 2-t hallottam emlegetni meg a színvonal is kritikán aluli volt (:u :pf03
Most kicsit haragszom Alonso-ra. Degradálja a GP2-őt.
Azok a kocsik gyorsabbak mint a Honda és a futamok is izgalmasabbak.
Azért erős túlzás az autójukat GP2-höz hasonlítani, még ha az autó egyébként valóban szar is. De már inkább a 10. hely környékén vannak mint a 20.

Azért Alo van akkora geci, hogy a hazai pályán kiáltotta ezt a rádióba (:v


Ebből lesz jövőre a VB vas!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.09.27. 13:10

t-oom írta:Várható volt... Olyan nincs, hogy egyik futamról a másikra 1,5-2 mp lassul vissza az élcsapat.
Lensz és Volle szerint van :mosoly: Igaz-e?!

Végtére is csak 20-30 éve nézik ezt a sportot

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.09.27. 13:19

Bandee írta:
Azért erős túlzás az autójukat GP2-höz hasonlítani, még ha az autó egyébként valóban szar is. De már inkább a 10. hely környékén vannak mint a 20.

Azért Alo van akkora geci, hogy a hazai pályán kiáltotta ezt a rádióba (:v


Ebből lesz jövőre a VB vas!
Rossz a betűrend. Nem VB vas hanem BV. Bontani Való.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.09.27. 13:23

Magic írta:
Bandee írta:
Azért erős túlzás az autójukat GP2-höz hasonlítani, még ha az autó egyébként valóban szar is. De már inkább a 10. hely környékén vannak mint a 20.

Azért Alo van akkora geci, hogy a hazai pályán kiáltotta ezt a rádióba (:v


Ebből lesz jövőre a VB vas!
Rossz a betűrend. Nem VB vas hanem BV. Bontani Való.
Azt az arcot kéne előszedni, aki az egyik téli teszten fülre megmondta, hogy egészen különleges a vas és a Mercedest is verni fogja. Hátha megmondaná mi lehet a baj
Csak annyit tudunk róla, hogy egy bennfentes.. :szom01 (És, hogy minden bizonnyal jó a füle)

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2015.09.27. 13:57

Csak szerintem voltak ma különösen szarok a kommentátorok? Verstappen nem vette jól a hajtűkanyart, épphogy túl hamar beesett belülre, így ultra szarul gyorsított ki. Mindenki más kívül kezdte, és későbbre tette a csúcspontot, hogy lendületet vehessen. Massa meg a végén nem harcolt pozícióért, ugyanis mindenki lekörözte, még Ricciardo is, akivel összeakadt az elején.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.09.27. 14:44

Krisztián írta:Csak szerintem voltak ma különösen szarok a kommentátorok? Verstappen nem vette jól a hajtűkanyart, épphogy túl hamar beesett belülre, így ultra szarul gyorsított ki. Mindenki más kívül kezdte, és későbbre tette a csúcspontot, hogy lendületet vehessen. Massa meg a végén nem harcolt pozícióért, ugyanis mindenki lekörözte, még Ricciardo is, akivel összeakadt az elején.
Nem. Pedig a "különösen" fokozatot már nehéz volt elérniük.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2015.09.27. 14:45

Magic írta:
Bandee írta:
Azért erős túlzás az autójukat GP2-höz hasonlítani, még ha az autó egyébként valóban szar is. De már inkább a 10. hely környékén vannak mint a 20.

Azért Alo van akkora geci, hogy a hazai pályán kiáltotta ezt a rádióba (:v


Ebből lesz jövőre a VB vas!
Rossz a betűrend. Nem VB vas hanem BV. Bontani Való.
Ezen nagyot röhögnék, ha nem volna tökéletesen igaz...

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2015.09.27. 14:46

Krisztián írta:Csak szerintem voltak ma különösen szarok a kommentátorok? Verstappen nem vette jól a hajtűkanyart, épphogy túl hamar beesett belülre, így ultra szarul gyorsított ki. Mindenki más kívül kezdte, és későbbre tette a csúcspontot, hogy lendületet vehessen. Massa meg a végén nem harcolt pozícióért, ugyanis mindenki lekörözte, még Ricciardo is, akivel összeakadt az elején.
Véber Gabinak olyan hangja volt,mintha egy törött bögrébe beszélne. :D
Én is arra vártam,hogy vajon mikor veszik már észre,hogy Massa körhátrányba van mindenkivel szemben.De nem sikerül nekik.Bezzeg a kolbász evés reggelire az megy. :D

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2015.09.27. 16:07

Szerdán lesz rá leghamarabb lehetőségem, érdemes majd megnéznem a futamot? Vagy elég, ha eltekerek Alonso beszólásáig, mivel más nem történt?

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.09.27. 16:14

A futam egy mondatban: Helyre állt a rend.

Bővebben:
Hamilton jó hogy el nem aludt, a wannabeSennáskodás továbbra is megy, hányok tőle.
Langyos Rozi még úgy is simán hozta az ezüstöt, hogy a rajtnál hátraesett.
Vettel továbbra is ász, Raikkonen körönként 1mp-el mögötte. Durva!
Konganak a vészharangok a McLarennél és a RB-nál. A Lotusnál már megkongatták, ennek ellenére pontszerzők. Szerintem az F1 megérett a végre.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Willy » 2015.09.27. 16:16

Szándékosan nem mutatták a Mercedest, Hamiltont és Rosberg Japánban a televíziós közvetítések ideje alatt?

...mivel az nem akar motort adni a kiszállás előtt álló Red Bullnak és Toro Rossónak.

Na azért nehogy már a nagypapa hajtsa meg az epret! :x
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.09.27. 16:30

Nigel Hill írta:A futam egy mondatban: Helyre állt a rend.

Bővebben:
Hamilton jó hogy el nem aludt, a wannabeSennáskodás továbbra is megy, hányok tőle.
Langyos Rozi még úgy is simán hozta az ezüstöt, hogy a rajtnál hátraesett.
Vettel továbbra is ász, Raikkonen körönként 1mp-el mögötte. Durva!
Konganak a vészharangok a McLarennél és a RB-nál. A Lotusnál már megkongatták, ennek ellenére pontszerzők. Szerintem az F1 megérett a végre.
Nem néztem LT-t mert annyira már nem izgat, de kizárt, hogy Kimi 1 secet kapott volna körönként, szerintem azonos tempót mentek nagy átlagban. 10 sec körül futott be előbb és 6x körös volt a futam.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.09.27. 16:33

Bandee írta:
Nigel Hill írta:A futam egy mondatban: Helyre állt a rend.

Bővebben:
Hamilton jó hogy el nem aludt, a wannabeSennáskodás továbbra is megy, hányok tőle.
Langyos Rozi még úgy is simán hozta az ezüstöt, hogy a rajtnál hátraesett.
Vettel továbbra is ász, Raikkonen körönként 1mp-el mögötte. Durva!
Konganak a vészharangok a McLarennél és a RB-nál. A Lotusnál már megkongatták, ennek ellenére pontszerzők. Szerintem az F1 megérett a végre.
Nem néztem LT-t mert annyira már nem izgat, de kizárt, hogy Kimi 1 secet kapott volna körönként, szerintem azonos tempót mentek nagy átlagban. 10 sec körül futott be előbb és 6x körös volt a futam.
Hát ha ez neked azonos tempó...
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2015.09.27. 16:36

Nigel Hill írta: Hát ha ez neked azonos tempó...
Ha Neked az 1 sec koronkent....

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.09.27. 17:20

Nigel Hill írta: Nem néztem LT-t mert annyira már nem izgat, de kizárt, hogy Kimi 1 secet kapott volna körönként, szerintem azonos tempót mentek nagy átlagban. 10 sec körül futott be előbb és 6x körös volt a futam.
Hát ha ez neked azonos tempó...[/quote]
Nekem az. Ugyanis Vettel azért ment el 10-20 secre mert az első kanyarban Rozi leesett előle az útról, utána pedig a pódiumon látták egymást legközelebb úgy komolyabban.. Egymaga mente a saját tempóját míg Kimi a láthatóan lassabb Bottas mögött tette meg a futam jelentős részét. Miután sikerült elé kerülni Szujó szerint nem, hogy nőtt, hanem csökkent a távolság Vettelhez. A történet így igaz és kerek. :mosoly:

De ha az elméleted igaz lenne, akkor is a 1x secet kell osztani 6x-el és tizedeket kapunk.

Nem akarok bizonygatni semmit, Vettel sokkal jobb teljesítményt nyújt összességében, de ettől függetlenül is amit írtál az a költői túlzáson is túltesz. Még a múltkor is, ahol valóban bucira lett verve se kapott 1 secet és az kirívó volt, mert általánosan egyáltalán nem jellemző, hogy futam tempóban annyira alul maradna. Utóbbi időben már időmérőn se.

De bocsi, hogy szóltam :mosoly: :mosoly: (:k

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2015.09.27. 17:33

Bandee írta: Nekem az. Ugyanis Vettel azért ment el 10-20 secre mert az első kanyarban Rozi leesett előle az útról, utána pedig a pódiumon látták egymást legközelebb úgy komolyabban.. Egymaga mente a saját tempóját míg Kimi a láthatóan lassabb Bottas mögött tette meg a futam jelentős részét. Miután sikerült elé kerülni Szujó szerint nem, hogy nőtt, hanem csökkent a távolság Vettelhez. A történet így igaz és kerek. :mosoly:

De ha az elméleted igaz lenne, akkor is a 1x secet kell osztani 6x-el és tizedeket kapunk.

Nem akarok bizonygatni semmit, Vettel sokkal jobb teljesítményt nyújt összességében, de ettől függetlenül is amit írtál az a költői túlzáson is túltesz. Még a múltkor is, ahol valóban bucira lett verve se kapott 1 secet és az kirívó volt, mert általánosan egyáltalán nem jellemző, hogy futam tempóban annyira alul maradna. Utóbbi időben már időmérőn se.

De bocsi, hogy szóltam :mosoly: :mosoly: (:k
A közvetítés közben ezt mondogatták, és én csak azt láttam h Kimi eltűnik a semmibe. Bocsi, ha a lelkedbe gázoltam ezzel a "költői túlzással". Nem álltam neki a köridőket egyenként megnézni. De most így valóban, nem volt annyira távol egymástól a két pilóta. Amit én láttam az az hogy köze nem volt Vettelhez ma sem ahogy az év eddigi részeiben sem, pedig most mondhatni semmi sem hátráltatta Kimit. Ugyan azt kapja mint Alonsotól, csak idén jobb a kocsi, kicsit szebbek az eredmények. Nekem az idei McLaren-Honda mellett Raikkonen a totális csalódás.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.09.27. 17:42

Nigel Hill írta:
Bandee írta: Nekem az. Ugyanis Vettel azért ment el 10-20 secre mert az első kanyarban Rozi leesett előle az útról, utána pedig a pódiumon látták egymást legközelebb úgy komolyabban.. Egymaga mente a saját tempóját míg Kimi a láthatóan lassabb Bottas mögött tette meg a futam jelentős részét. Miután sikerült elé kerülni Szujó szerint nem, hogy nőtt, hanem csökkent a távolság Vettelhez. A történet így igaz és kerek. :mosoly:

De ha az elméleted igaz lenne, akkor is a 1x secet kell osztani 6x-el és tizedeket kapunk.

Nem akarok bizonygatni semmit, Vettel sokkal jobb teljesítményt nyújt összességében, de ettől függetlenül is amit írtál az a költői túlzáson is túltesz. Még a múltkor is, ahol valóban bucira lett verve se kapott 1 secet és az kirívó volt, mert általánosan egyáltalán nem jellemző, hogy futam tempóban annyira alul maradna. Utóbbi időben már időmérőn se.

De bocsi, hogy szóltam :mosoly: :mosoly: (:k
A közvetítés közben ezt mondogatták, és én csak azt láttam h Kimi eltűnik a semmibe. Bocsi, ha a lelkedbe gázoltam ezzel a "költői túlzással". Nem álltam neki a köridőket egyenként megnézni. De most így valóban, nem volt annyira távol egymástól a két pilóta. Amit én láttam az az hogy köze nem volt Vettelhez ma sem ahogy az év eddigi részeiben sem, pedig most mondhatni semmi sem hátráltatta Kimit. Ugyan azt kapja mint Alonsotól, csak idén jobb a kocsi, kicsit szebbek az eredmények. Nekem az idei McLaren-Honda mellett Raikkonen a totális csalódás.
Szerintem közel se kap annyit és sokszor valóban önhibáján kívül is szopott, legutóbb talán tegnap is.. Sokkal inkább való neki ez az autó mint az ALora épített, azzal eleve nem volt esélye sem.
Elégedett nem vagyok én sem, de annyira borúsan se látom mint mások. Örülök, hogy itt van és legalább miatta még megnézem ezt a szart. Tudom, hogy már nem várhatok tőle semmit, így állok hozzá és már nem is bosszant mint mondjuk tavasszal.
Sajnos nagy hiba volt tőle az olaszokhoz menni, ALonso vadászterületére most pedig nyilvánvalóan Vettelre építenek hiszen ő a jövő. Ld. a legutóbi Massa interjút. A McLaren és a Lotus meg anno Todt papa hajlandó volt olyan autót építeni neki, amivel tud menni. Utóbbi VB is lett vele és ha köcsög kukker ge..i nem jön szerintem 2008-at is behúzta volna. Szóvak ezek ha kellett, építettek neki hat különbözőt egy évben. Az olaszok ezt nem csinálják és meg se érné, mert akkor is pont ott tartana maximum, mint most Vettel. Vettel meg valószínű sokkal kevésbé kényes. Egyébként az is lehet, hogy KImi futamok óta tesztprogramon van, én legalábbis ezt csináltatnám vele.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2015.09.27. 21:19

gaborc írta:Szerdán lesz rá leghamarabb lehetőségem, érdemes majd megnéznem a futamot? Vagy elég, ha eltekerek Alonso beszólásáig, mivel más nem történt?
Alonso ahoz képest,hogy GP2-es autóval indult,jòl ment. :D

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.09.28. 11:29

gaborc írta:Szerdán lesz rá leghamarabb lehetőségem, érdemes majd megnéznem a futamot? Vagy elég, ha eltekerek Alonso beszólásáig, mivel más nem történt?
Szerintem szerdán már tök fölösleges megnézni! Addigra már minden résztelet ismertté válik itt. Nem kell rá időt vesztegetned. Én soeciel régi futamokkal soha nem töltök időt.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.09.28. 11:32

Willy írta:Szándékosan nem mutatták a Mercedest, Hamiltont és Rosberg Japánban a televíziós közvetítések ideje alatt?

...mivel az nem akar motort adni a kiszállás előtt álló Red Bullnak és Toro Rossónak.

Na azért nehogy már a nagypapa hajtsa meg az epret! :x
Nem értem mi benne a logika? A Ferrari sem akar nekik adni. Őket akkor miért mutogatták?

Amúgy meg a rosseb adna a legnagyobb riválisának segítséget! A Red Bull mit adott a Mercedesnek, mikor zsinórban húzták be az éveket? Nevetséges!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.09.28. 13:56

Én Fibi arcát szerettem volna látni Szujó Fersztáppenezése közben :mosoly: (:v Amikor kitalálta/ák, hogy különleges képességgel bír és még mondtak olyat is, hogy "lássuk, használja-e a különleges képességét" (:u

Lehet szegény Fibi azért nem ír tegnap óta, mert ököllel beverte a képernyőt :mosoly:

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Japán Nagydíj 2015. szeptember 25-27.

Hozzászólás Szerző: trutya » 2015.09.28. 14:21

Bandee írta:Én Fibi arcát szerettem volna látni Szujó Fersztáppenezése közben :mosoly: (:v Amikor kitalálta/ák, hogy különleges képességgel bír és még mondtak olyat is, hogy "lássuk, használja-e a különleges képességét" (:u

Lehet szegény Fibi azért nem ír tegnap óta, mert ököllel beverte a képernyőt :mosoly:
na igen akkor nekem is eszembe jutott Timi :D

nem mondom, tényleg idegesítő volt. viszont (igaz nem láttam a futamot teljes egészében) féltáv előtt még Verstappen és Kvyat egymás mögött mentek, a végére meg valahogy Verstappen 9., Kvyat 14.
szóval a szar rönóval is előre lehetett jönni valamilyen szinten.
Kép

Lezárt