2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Ki nyeri az évad 3. versenyét:

1 Nico Rosberg
3
25%
2 Lewis Hamilton
2
17%
3 Daniel Ricciardo
1
8%
4 Kimi Räikkönen
3
25%
5 Romain Grosjean
0
0 szavazat
6 Sebastian Vettel
2
17%
7 Felipe Massa
0
0 szavazat
8 Max Verstappen
0
0 szavazat
9 Nico Hülkenberg
0
0 szavazat
10 Daniil Kvyat
0
0 szavazat
11 Jenson Button
0
0 szavazat
12 Fernando Alonso
1
8%
 
Szavazatok száma: 12

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.04.17. 14:23

Jadrina írta:[
mind ilyen!
Nem mind. Volt már olyan, aki azt mondta - ezt elrontottam.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.04.17. 14:28

Sánta Gepárd írta:
Jadrina írta:[
mind ilyen!
Nem mind. Volt már olyan, aki azt mondta - ezt elrontottam.
Szerintem ezt Vettel is mindig elismerte. Most is el fogja, de első dühében azért mást mond az ember.
Ha több csapatrádiós bejátszást hallanánk, azért kiderülne, hogy másban is benne van ez.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.04.17. 15:01

Jadrina írta: Szerintem ezt Vettel is mindig elismerte. Most is el fogja, de első dühében azért mást mond az ember.
Ha több csapatrádiós bejátszást hallanánk, azért kiderülne, hogy másban is benne van ez.
Ha elismeri, visszavonom.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.04.17. 15:50

Jadrina írta: Azt hittem, kinövi a hisztiző kisgyerek szintet, de nem. Bárki és bármi hibás, ha valami nem úgy történik, ahogy az neki jó. És nem érdekli, mi törik össze, amikor lerántja az abroszt, mert neki kell a süti, de hamar megmagyarázza, hogy azt a kutya tette.
mind ilyen![/quote]
Dehogy

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.04.17. 16:06

Bandee írta:Még két ilyen fasz speakert mint a mieink.. Elfogultságból jeles..

Nyalják a seggét Verstappennek és Vettelnek is. Vettel saját maga hibázott, sokkal kevésbé esett hátra mint Kimi és Hamilton. Az SC után is sokkal kedvezőbb pozícióban volt, ő ebből hozott 2. helyet, Lewis meg 7. helyet.. De Vettel ezért az Istn azzal a kurva jó autóval, nyilván fordítva Kimi is megcsinálta volna mint láttuk, Hamiltonnal meg láma taktikát csináltak ráadásul ő még szét is kúrta a gumit.

Sainz mikor az 5. helyen ment, meg sem említették és mint írtátok tegnap sem az időmérőn.. De mikor Verstappenre kerül a kép kezdik isteníteni.

Vettel hisztije felesleges volt, egyedül ő volt a hibás ami nem gond mert megesik, csak nem tudom miért keni másra. Kvyat semmi rosszat nem csinált, belül volt, simán volt abban a hülye kanyarban hely hármuknak is.

De ha már valaki akkor Ricsi ment nagyot
Most direkt kigyűjtöttem Vettel és Kimi helyezéseit a verseny során.
Vettel az 5. körben esett vissza a 15. helyre, s innen lett végül a második. Remek teljesítmény.
Kimi az első kört a 20. helyen zárta (boxba kellett menjen), majd a 15. körben már a 22. helyen találta magát, és végül onnan egerészett fel az 5. helyre. Nem is értem, hogy lehet ezt összehasonlítani Vettel fantasztikus telesítményével. :mosoly:
Ha már meg lett említve Ricciardo, neki a 4. körben volt a legrosszabb a helyezése, akkor a defekt és a kerékcsere miatt a 18. helyre esett vissza.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2016.04.17. 16:47

Hát Vettel nem sokat tehetett a rajtnál, de ezért nem hibáztathatja Kvyatot. Az orosz szépen betette oda a kocsi orrát ahova kellett. A többi nem rajta múlott.
Hamilton stratégái valószínűleg be voltak baszva ma, mert amit műveltek a gumikkal az több volt mint szánalmas. Okés hogy háturól indult, meg a rajtnál megsérült a kocsi, de aztán mint az eszetlenek, állandóan hívogatták ki a boxba. Csoda hogy a 7. hely meglett neki.
Hatalmas dicséret illeti a McLaren stratégáit is, akik egy elég biztos pontszerző helyet buktak be Button és Alonso hasonló módon elcseszett stratégiájával. Előbbiét annyira benézték hogy a végére még egy csere kellett. Nagy taps, ugyanott vannak ahol tavaly, de hátrébb mint az év végén.
Rosbergnek meg Hamilton vergődése révén nincs ellenfele. Még 1-2 győzelem aztán beállhat bekkelni, meg lepattanókat szedni, és megvan a cím.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.04.17. 18:33

Jadrina írta:
Szerintem ezt Vettel is mindig elismerte. Most is el fogja, de első dühében azért mást mond az ember.
Ha több csapatrádiós bejátszást hallanánk, azért kiderülne, hogy másban is benne van ez.
Szerintem ha megnézi a felvételeket, meghallgatja a kommenteket, belátja, hogy tévedett. Azért tartom annyira, hogy képes lesz meaculpázni, ha rájön tévedett. Nem csinál ő ebből presztízst!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.04.17. 18:35

Nigel Hill írta:Hát Vettel nem sokat tehetett a rajtnál, de ezért nem hibáztathatja Kvyatot. Az orosz szépen betette oda a kocsi orrát ahova kellett. A többi nem rajta múlott.
Hamilton stratégái valószínűleg be voltak baszva ma, mert amit műveltek a gumikkal az több volt mint szánalmas. Okés hogy háturól indult, meg a rajtnál megsérült a kocsi, de aztán mint az eszetlenek, állandóan hívogatták ki a boxba. Csoda hogy a 7. hely meglett neki.
Hatalmas dicséret illeti a McLaren stratégáit is, akik egy elég biztos pontszerző helyet buktak be Button és Alonso hasonló módon elcseszett stratégiájával. Előbbiét annyira benézték hogy a végére még egy csere kellett. Nagy taps, ugyanott vannak ahol tavaly, de hátrébb mint az év végén.
Rosbergnek meg Hamilton vergődése révén nincs ellenfele. Még 1-2 győzelem aztán beállhat bekkelni, meg lepattanókat szedni, és megvan a cím.
Pezsgőt bontok! Mi tudunk valamiben teljesen egyetérteni??? ... (:q (:n :mosoly: (:v
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.04.17. 19:40

Azért arra kíváncsi lennék, mi lett volna ha ma Kimi üti ki Vettelt :)

Már lettek volna A4-ek az öregedésről, frusztráltságról, beleszarok stílusról, Szujó pedig TV-n keresztül feszítette volna keresztre. :)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.04.17. 19:42

nikotin írta: Most direkt kigyűjtöttem Vettel és Kimi helyezéseit a verseny során.
Vettel az 5. körben esett vissza a 15. helyre, s innen lett végül a második. Remek teljesítmény.
Kimi az első kört a 20. helyen zárta (boxba kellett menjen), majd a 15. körben már a 22. helyen találta magát, és végül onnan egerészett fel az 5. helyre. Nem is értem, hogy lehet ezt összehasonlítani Vettel fantasztikus telesítményével. :mosoly:
Ha már meg lett említve Ricciardo, neki a 4. körben volt a legrosszabb a helyezése, akkor a defekt és a kerékcsere miatt a 18. helyre esett vissza.
Most akkor igazam van, vagy igazam van?:)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.04.17. 20:23

Lancelot írta:
Jadrina írta:
Szerintem ezt Vettel is mindig elismerte. Most is el fogja, de első dühében azért mást mond az ember.
Ha több csapatrádiós bejátszást hallanánk, azért kiderülne, hogy másban is benne van ez.
Szerintem ha megnézi a felvételeket, meghallgatja a kommenteket, belátja, hogy tévedett. Azért tartom annyira, hogy képes lesz meaculpázni, ha rájön tévedett. Nem csinál ő ebből presztízst!
Egyetértek, szerintem sem, csak jól tudta, hogy most ő a hunyó és az egója harcolt a lelkiismeretével. Látszott, hogy kellemetlenül érinti, hogy pont ő tolta ki Kimi-t. Alapvetően jó fiú, és agyas is. Nem tudom, hogy miért, de én az ilyeneket díjazom. Azt is, hogy kísérletet tett Kvyjatnál a végén. Nem jött be, levonta a konzekvenciát, a nyilatkozata már ebben a szellemben született a pódiumon. Kezdem csípni Vettel-t. :-)
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2016.04.17. 20:48

Lancelot írta: Pezsgőt bontok! Mi tudunk valamiben teljesen egyetérteni??? ... (:q (:n :mosoly: (:v
A lazítás megvolt nekem tegnap. De az emlékkönyvbe beírhatjuk. ;)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.04.17. 21:01

Gocpont írta: Egyetértek, szerintem sem, csak jól tudta, hogy most ő a hunyó és az egója harcolt a lelkiismeretével. Látszott, hogy kellemetlenül érinti, hogy pont ő tolta ki Kimi-t. Alapvetően jó fiú, és agyas is. Nem tudom, hogy miért, de én az ilyeneket díjazom. Azt is, hogy kísérletet tett Kvyjatnál a végén. Nem jött be, levonta a konzekvenciát, a nyilatkozata már ebben a szellemben született a pódiumon. Kezdem csípni Vettel-t. :-)
Azonnal add vissza az Alonso szurkolói tagságid. :P

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.04.17. 21:16

Gocpont írta: Szerintem ha megnézi a felvételeket, meghallgatja a kommenteket, belátja, hogy tévedett. Azért tartom annyira, hogy képes lesz meaculpázni, ha rájön tévedett. Nem csinál ő ebből presztízst!
Egyetértek, szerintem sem, csak jól tudta, hogy most ő a hunyó és az egója harcolt a lelkiismeretével. Látszott, hogy kellemetlenül érinti, hogy pont ő tolta ki Kimi-t. Alapvetően jó fiú, és agyas is. Nem tudom, hogy miért, de én az ilyeneket díjazom. Azt is, hogy kísérletet tett Kvyjatnál a végén. Nem jött be, levonta a konzekvenciát, a nyilatkozata már ebben a szellemben született a pódiumon. Kezdem csípni Vettel-t. :-)[/quote]

jaja, tényleg egy szimpi gyerek még ha ma pipa is voltam rá. De hát megesik az ilyen

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.04.17. 21:19

Magic írta:
Gocpont írta: Egyetértek, szerintem sem, csak jól tudta, hogy most ő a hunyó és az egója harcolt a lelkiismeretével. Látszott, hogy kellemetlenül érinti, hogy pont ő tolta ki Kimi-t. Alapvetően jó fiú, és agyas is. Nem tudom, hogy miért, de én az ilyeneket díjazom. Azt is, hogy kísérletet tett Kvyjatnál a végén. Nem jött be, levonta a konzekvenciát, a nyilatkozata már ebben a szellemben született a pódiumon. Kezdem csípni Vettel-t. :-)
Azonnal add vissza az Alonso szurkolói tagságid. :P
(:r felháborító rágalom. Legjobb emlékezetem szerint sosem volt Alonso szurkolói tagságim. Ez ridikül! :-)
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.04.17. 21:37

Gocpont írta: Azt is, hogy kísérletet tett Kvyjatnál a végén. Nem jött be, levonta a konzekvenciát, a nyilatkozata már ebben a szellemben született a pódiumon.
vagy csak kétszínűen jópofizott a közönség előtt.
nézőpont kérdése.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.04.17. 21:46

Gocpont írta: (:r felháborító rágalom. Legjobb emlékezetem szerint sosem volt Alonso szurkolói tagságim. Ez ridikül! :-)
Avatart nem is néztem és nicknévben is csak a G betűig jutottam. Kevertelek hírtelen Gaborc-al. :)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.04.17. 22:04

carlos78 írta:
Gocpont írta: Azt is, hogy kísérletet tett Kvyjatnál a végén. Nem jött be, levonta a konzekvenciát, a nyilatkozata már ebben a szellemben született a pódiumon.
vagy csak kétszínűen jópofizott a közönség előtt.
nézőpont kérdése.
Meglátjuk a héten a sajtóból. Azt mondta, hogy nem jó, ha az ember kiüti a csapattársát. Szerinted jó? A verseny hevében izzó pilótától objektív higgadt értékelést hiába is várnál. Várjunk 1-2 napot. Ha utána is Kvyjatot hibáztatja, akkor levonom belőle az adódó következtetést. Márhogy tudniillik Kvyjat a hibás. Be kell látni... (:u
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.04.17. 22:12

Ja, szavaztam Rosbergre

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.04.17. 22:22

Bandee írta:Ja, szavaztam Rosbergre
Biztosra mész. Lottószámokat ne feledd! Tegnap húzták. (:j
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.04.17. 23:12

nikotin írta: Most direkt kigyűjtöttem Vettel és Kimi helyezéseit a verseny során.
Vettel az 5. körben esett vissza a 15. helyre, s innen lett végül a második. Remek teljesítmény.
Kimi az első kört a 20. helyen zárta (boxba kellett menjen), majd a 15. körben már a 22. helyen találta magát, és végül onnan egerészett fel az 5. helyre. Nem is értem, hogy lehet ezt összehasonlítani Vettel fantasztikus telesítményével. :mosoly:
Ha már meg lett említve Ricciardo, neki a 4. körben volt a legrosszabb a helyezése, akkor a defekt és a kerékcsere miatt a 18. helyre esett vissza.
Mindhárman nagyot versenyeztek...sőt, a teljes képhez vehetjük Hamiltont is. Ráadásul Kimi és Hami sérült autóval tolta le a teljes futamot. Nálam ma - minden keserűségem ellenére - Kimi a nap embere, akit szorosan követ Ricciardo.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.04.18. 07:53

carlos78 írta:
vagy csak kétszínűen jópofizott a közönség előtt.
nézőpont kérdése.
azért nem gondolom, hogy kétszínűséggel kéne vádolni valaki olyat aki egy olyan sportban képviselteti magát, ahol minden másodpercet kamerára rögzítenek... (:r

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2016.04.18. 09:07

Lagzi, kevés alvás és szlovákiai WTCCs kiruccanás után csak este, hullafáradtan néztem meg a futamot. Az első fele egész jó volt, de a végébe majdnem belealudtam.

McLaren csalódás, de ha egyszer eltalálnák a stratégiát lehet ez még sokkal jobb is. Red Bull gyakorlatilag hibátlan volt, Kvyat rajtja meg egyszerűen gyönyörű. Annál már csak az volt gyönyörűbb, ahogy a pódium előtt körberöhögte Vettelt, mikor az próbálta rákenni a saját csapattárs kiütését. Vettel boxbejáratos előzése egyébként zseniális volt, meg nagyon jól is ment, de az ujjal mutogatás ebben a helyzetben rangon aluli.

Rosbergnek valljuk be nem volt most (sem) nehéz dolga, de van még 18 futam, a pénzem én még mindig Hamiltonra tenném a vb-n. Nem is értam azokat a szurkolóit, akik már temetik. Háromból három rajtnál ütötték ki, azért ezt nem kéne elfelejteni. Beragadt Massa mögé? Igen. Nem ideális stratégiával ment tegnap? Igen. Ez kb ennyi, nem kéne többet belelátni. Előbb-utóbb Rosbergnek is lesznek technikai vagy egyéb gondjai.

Amitől viszont majdnem lehánytam megint a képernyőt az Szujóék Verstappen bálványozása. Nincs rossz megmozdulása, ő mindent hibátlanul és "mesterien" csinál. Amikor időmérőn Sainz elé kerül, azt ordítva kommentálják, ha ez fordítva történik, akkor jó esetben megemlítik, de legtöbbször még azt se. Ha úgy előz, hogy előtte agyonhasznált és lassabb gumikon lecsúszkálnak az ívről ő még akkor is zseniális. Engem nem zavar, ha a stúdióban rárántanak a kis Max fotójára, de ha kérhetem ezt ne élő adásban tegyék úgy, hogy én közben őket hallgatom.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.04.18. 11:27

Bandee írta:Azért arra kíváncsi lennék, mi lett volna ha ma Kimi üti ki Vettelt :)

Már lettek volna A4-ek az öregedésről, frusztráltságról, beleszarok stílusról, Szujó pedig TV-n keresztül feszítette volna keresztre. :)
És az megvolt, hogy Szujó a végén a következőt mondta:

"Nico RosENberg pályafutása 17. győzelmét aratja" (:u (:u (:u
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.04.18. 12:08

Rendes gyerek amúgy a Szujó, de nem szabadott volna ezt csinálja. Ciki

Lezárt