2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Ki nyeri az évad 3. versenyét:

1 Nico Rosberg
3
25%
2 Lewis Hamilton
2
17%
3 Daniel Ricciardo
1
8%
4 Kimi Räikkönen
3
25%
5 Romain Grosjean
0
0 szavazat
6 Sebastian Vettel
2
17%
7 Felipe Massa
0
0 szavazat
8 Max Verstappen
0
0 szavazat
9 Nico Hülkenberg
0
0 szavazat
10 Daniil Kvyat
0
0 szavazat
11 Jenson Button
0
0 szavazat
12 Fernando Alonso
1
8%
 
Szavazatok száma: 12

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.04.17. 09:56

carlos78 írta:vettel az új ridikül? :D
Hát, ma valahogy nem tisztelik...
Pedig most tényleg nagyot ment, ma én is leveszem a kalapom... Ezt nehéz volt visszahozni.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.04.17. 09:57

Sánta Gepárd írta:Kvyat!!! Klassz!
Ricsi hatalmasat ment. Dobogón lenne a helye.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.04.17. 09:59

Phoebe írta:
Sánta Gepárd írta:Kvyat!!! Klassz!
Ricsi hatalmasat ment. Dobogón lenne a helye.
Ha nem pont Kvyat vette volna el tőle... De így is nagyon jó. RB 3-4, ez már valami!

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.04.17. 09:59

Vágom miért nem mer a merci a redbullnak motort adni.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.04.17. 09:59

Sánta Gepárd írta:
carlos78 írta:vettel az új ridikül? :D
Hát, ma valahogy nem tisztelik...
Pedig most tényleg nagyot ment, ma én is leveszem a kalapom... Ezt nehéz volt visszahozni.
milyet rinyált az öltözőben azért :D
Kvyat hogy kiröhögte :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára carlos78 2016.04.17. 10:02-kor.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.04.17. 10:01

Sánta Gepárd írta:
carlos78 írta:vettel az új ridikül? :D
Hát, ma valahogy nem tisztelik...
Pedig most tényleg nagyot ment, ma én is leveszem a kalapom... Ezt nehéz volt visszahozni.
Nagyot ment ma, de minden nézőpont kérdése. Több volt ebben a hétvégében a ferrarinak de már tegnap elbénázták.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.04.17. 10:02

Sánta Gepárd írta: Ha nem pont Kvyat vette volna el tőle... De így is nagyon jó. RB 3-4, ez már valami!
A defekt vette el tőle.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.04.17. 10:02

Ricsi mai s odavert.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.04.17. 10:06

Még két ilyen fasz speakert mint a mieink.. Elfogultságból jeles..

Nyalják a seggét Verstappennek és Vettelnek is. Vettel saját maga hibázott, sokkal kevésbé esett hátra mint Kimi és Hamilton. Az SC után is sokkal kedvezőbb pozícióban volt, ő ebből hozott 2. helyet, Lewis meg 7. helyet.. De Vettel ezért az Istn azzal a kurva jó autóval, nyilván fordítva Kimi is megcsinálta volna mint láttuk, Hamiltonnal meg láma taktikát csináltak ráadásul ő még szét is kúrta a gumit.

Sainz mikor az 5. helyen ment, meg sem említették és mint írtátok tegnap sem az időmérőn.. De mikor Verstappenre kerül a kép kezdik isteníteni.

Vettel hisztije felesleges volt, egyedül ő volt a hibás ami nem gond mert megesik, csak nem tudom miért keni másra. Kvyat semmi rosszat nem csinált, belül volt, simán volt abban a hülye kanyarban hely hármuknak is.

De ha már valaki akkor Ricsi ment nagyot

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.04.17. 10:11

carlos78 írta:Ricsi mai s odavert.
Nem is kicsit.
Ahogy Bandi is írta, ha nem Renault motor lenne a Red Bull-ban...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2016.04.17. 10:13

Magic írta:2 közepes etap Alonsonál. Ehhez csak gratulálni tudok...
Utolag logikusnak tunik...

Button alatt gyorsan megadtak magukat a szuperlagyak. Pedig mikor feltettek, tutira vettem, hogy Alo elott vegez...

Pontszerzesben remenykedtem... De lenyegeben ma is mozgo sikan volt a 2 honda...

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.04.17. 10:20

Kezdetben vala az Ige. Rosberg megkapta Hamilton autóját és a biztonságos rajt után sima 25 pontot. Vettel bűntudata miatt kapálózik most, szerintem már mondták neki azóta, hogy nem kell túlfeszíteni, ő cseszte el Räikkönen rajtját. Két nap múlva majd belátja. Hamilton-t még az ág is húzta a kezdéstől a végéig. Szerintem a taktikája sem volt valami zseniális. Mindkét RedBull nagyon jó volt, főleg Ricsi, de nayg gratuláció jár Kvyjatnak, elsősorban a remek rajtja miatt. Ahonnan Ricsi és Kimi feljöttek onnan jött Hami is, de neki semmi sem jött össze. A McLaren jobb mint tavaly, de nekem ma mégis csalódás. :mosoly:

A safety car teljesen indokolatlan volt ma.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.04.17. 10:24

Általános meglátásaim:

A Ferrarik nagyon sokat lépétek előre az idén. Ha nincs az a kalamajka a rajtnál, simán ott lett volna mindegyik a dobogó valamelyik fokán.

Számomra meglepő volt a Red Bullok teljesítményjavulása. Ha ezt a formát tudják tartósítani a szezon hátralévő részére, akkor komolyan meggyűlhet velük bárkinek a gondja.

Érdekes hogy ma a Haas-ok beleszürkültek a mezőnybe.

A két Mercedes vagy a két mercedeses ilóta mintha nem is egy súlycsoportban lettek volna. Ahogy a Hamiltonos topikban részletesebben kifejtettem, beérett a két pilóta hozzáállása közötti különbség gyümölcse. Rosberg profin, szorgos mesteremberként hozza a megérdemelt sikereket. A lumpolós, tetkós, csavargós Hamilton pedig oda jutott, ahova a züllés viszi az embereket. Már egy Massát sem képes fél futamon keresztül megelőzni a pályán. Azt hiszem ez mindent elmond önmagában róla.

Az egész szezon szempontjából sajnálom kicsit a helyzetet. Hiszen most úgy tűnik Rosberg nagyon kényelmesen lesz világbajnok idén. Ha valaki, az nem csapattársa lesz szemmel láthatóan, aki ebben akadályozni, vagy legalábbis késleltetni tudja, hanem a Ferrarik és esetleg a Red Bullok. Kérdés, hogy a Ferrarik továbbra is ilyen tempóban tudnak-e fejlődni, és a Red Bullok is megőrzik-e mai formájukat. Mert ha igen, akkor ők, és kizárólag ők tudnak borsot törni a német orra alá.

A McLarenek sajnos még mindig alkalmatlanok a csatára.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.04.17. 10:31

Bandee írta:Még két ilyen fasz speakert mint a mieink.. Elfogultságból jeles..

Nyalják a seggét Verstappennek és Vettelnek is. Vettel saját maga hibázott, sokkal kevésbé esett hátra mint Kimi és Hamilton. Az SC után is sokkal kedvezőbb pozícióban volt, ő ebből hozott 2. helyet, Lewis meg 7. helyet.. De Vettel ezért az Istn azzal a kurva jó autóval, nyilván fordítva Kimi is megcsinálta volna mint láttuk, Hamiltonnal meg láma taktikát csináltak ráadásul ő még szét is kúrta a gumit.

Sainz mikor az 5. helyen ment, meg sem említették és mint írtátok tegnap sem az időmérőn.. De mikor Verstappenre kerül a kép kezdik isteníteni.

Vettel hisztije felesleges volt, egyedül ő volt a hibás ami nem gond mert megesik, csak nem tudom miért keni másra. Kvyat semmi rosszat nem csinált, belül volt, simán volt abban a hülye kanyarban hely hármuknak is.

De ha már valaki akkor Ricsi ment nagyot
Egyébként szerintem ma lehet dícsérni Verstappent, csak nem azért és úgy ahogy Szujóék teszik. Megverte a csapattársát úgy hogy mögüle indult, ez derék. De az hogy olyan előzéseket nevezünk zseniálisnak ahol 20x körös gumival hajtó versenyzők lecsúsznak előle a pályáról, amikor ő frissebb és gyorsabb keverékű gumival jön az gáz.
Zseniális az amikor mondjuk Ricsi más előzését kihasználva bevetődik és be is fejezi az előzést kocc nélkül.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.04.17. 10:35

Phoebe írta: Egyébként szerintem ma lehet dícsérni Verstappent, csak nem azért és úgy ahogy Szujóék teszik. Megverte a csapattársát úgy hogy mögüle indult, ez derék. De az hogy olyan előzéseket nevezünk zseniálisnak ahol 20x körös gumival hajtó versenyzők lecsúsznak előle a pályáról, amikor ő frissebb és gyorsabb keverékű gumival jön az gáz.
Zseniális az amikor mondjuk Ricsi más előzését kihasználva bevetődik és be is fejezi az előzést kocc nélkül.
Hát de belekergette Bottas-t a hibába!!!!
A stratégiát intézte Sainz-nak a csapat...ismét.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.04.17. 10:39

Phoebe írta:
Sánta Gepárd írta: Ha nem pont Kvyat vette volna el tőle... De így is nagyon jó. RB 3-4, ez már valami!
A defekt vette el tőle.
Persze. Nem bántásból mondom. Ha más lett volna előtte, rá most rondákat mondanék (de csak suttogva - mert azért a harmadik hely azért csak nem pottyan ölbe).

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.04.17. 11:42

Sajnos nem láttam a futamot. Reggel 8-tól BP-en volt egy fontos családi programom. Nemrég értem haza, csak félve kérdem, érdemes az esti ismétlést megnézni?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.04.17. 11:44

Redbull írta:Sajnos nem láttam a futamot. Reggel 8-tól BP-en volt egy fontos családi programom. Nemrég értem haza, csak félve kérdem, érdemes az esti ismétlést megnézni?
Ha nem olvasol előtte beszámolókat, szerintem igen.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.04.17. 11:46

Sánta Gepárd írta:
Redbull írta:Sajnos nem láttam a futamot. Reggel 8-tól BP-en volt egy fontos családi programom. Nemrég értem haza, csak félve kérdem, érdemes az esti ismétlést megnézni?
Ha nem olvasol előtte beszámolókat, szerintem igen.
Ha végigolvasod, akkor nem sok értelme van. :-) Jó futam volt
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.04.17. 12:22

Phoebe írta: Egyébként szerintem ma lehet dícsérni Verstappent, csak nem azért és úgy ahogy Szujóék teszik. Megverte a csapattársát úgy hogy mögüle indult, ez derék. De az hogy olyan előzéseket nevezünk zseniálisnak ahol 20x körös gumival hajtó versenyzők lecsúsznak előle a pályáról, amikor ő frissebb és gyorsabb keverékű gumival jön az gáz.
Zseniális az amikor mondjuk Ricsi más előzését kihasználva bevetődik és be is fejezi az előzést kocc nélkül.
Lehet, persze. Mondjuk nem tudom hogyan keveredett Károly elé, de gyanítom a csapat baszott el neki valamit, addig ezen a hétvégén nem sok köze volt a kis máxnak hozzá.. De azért amint képernyőre került sztárolták, a másikat meg se említették. Ugyanígy elfogultak Vettellel is, viszi a hátán a csapatot, elindult a Sennai úton stb-stb.. Idén pedig nem sok különbség van eddig Kimivel de az már skatulya.. Sőt utóbbi is gyönyörűen ment a múltkori futamon és most is megtett mindent. Fordított esetben Vettel se ért volna előrébb

Hányinger ez a két fasz aki a kommentátor állásban ül, elfogultak, nyíltan szurkolnak, nem látnak a futamon de minden van ami nem kéne... Idegesítőek őszintén szólva.

Még Hamiltont is lesajnálták, no persze nekik mindig a MA van, mindig az aktualitás ragadja őket magával semmi mögöttes dolgot nem vizsgálnak. Gyenge eresztés
Majd megy egy jó futamot Hamilton és akkor ő lesz megint az Isten. Érted, egy futam után.. Figyeld meg

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.04.17. 12:32

Bandee írta:
Phoebe írta: Egyébként szerintem ma lehet dícsérni Verstappent, csak nem azért és úgy ahogy Szujóék teszik. Megverte a csapattársát úgy hogy mögüle indult, ez derék. De az hogy olyan előzéseket nevezünk zseniálisnak ahol 20x körös gumival hajtó versenyzők lecsúsznak előle a pályáról, amikor ő frissebb és gyorsabb keverékű gumival jön az gáz.
Zseniális az amikor mondjuk Ricsi más előzését kihasználva bevetődik és be is fejezi az előzést kocc nélkül.
Lehet, persze. Mondjuk nem tudom hogyan keveredett Károly elé, de gyanítom a csapat baszott el neki valamit, addig ezen a hétvégén nem sok köze volt a kis máxnak hozzá.. De azért amint képernyőre került sztárolták, a másikat meg se említették. Ugyanígy elfogultak Vettellel is, viszi a hátán a csapatot, elindult a Sennai úton stb-stb.. Idén pedig nem sok különbség van eddig Kimivel de az már skatulya.. Sőt utóbbi is gyönyörűen ment a múltkori futamon és most is megtett mindent. Fordított esetben Vettel se ért volna előrébb

Hányinger ez a két fasz aki a kommentátor állásban ül, elfogultak, nyíltan szurkolnak, nem látnak a futamon de minden van ami nem kéne... Idegesítőek őszintén szólva.

Még Hamiltont is lesajnálták, no persze nekik mindig a MA van, mindig az aktualitás ragadja őket magával semmi mögöttes dolgot nem vizsgálnak. Gyenge eresztés
Majd megy egy jó futamot Hamilton és akkor ő lesz megint az Isten. Érted, egy futam után.. Figyeld meg
Engem nem kell meggyőznöd ha Szujóék elfogultságáról van szó. :)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.04.17. 12:36

Bandee írta:Ugyanígy elfogultak Vettellel is, viszi a hátán a csapatot, elindult a Sennai úton stb-stb.. Idén pedig nem sok különbség van eddig Kimivel de az már skatulya.. Sőt utóbbi is gyönyörűen ment a múltkori futamon és most is megtett mindent. Fordított esetben Vettel se ért volna előrébb

Hányinger ez a két fasz aki a kommentátor állásban ül, elfogultak, nyíltan szurkolnak, nem látnak a futamon de minden van ami nem kéne... Idegesítőek őszintén szólva.
Rendszeresen keverik a pilótákat (:v A feleségem már rajtam röhög, amikor ötpercenként anyázok és javítom ki őket...mintha számítana a monitor előtt (:v

A Vettel-dicshimnuszon ma én is kiakadtam:
Egyrészt kb. ötször említették, hogy a mezőny végéről lett második...szerintem egész futamon nem volt a mezőny végén...ellenben Hamilton és Kimi igen, de ők le voltak sajnálva :pf03
Másrészt: Vettel kib@ssza a csapattársát, majd ezt rákeni Kvyatra, ezután mennybe emelik, hogy mekkorát versenyzett. Hja, nem lett volna szüksége ekkorát versenyezni, ha odafigyel és nem teszi tönkre Kimi versenyét.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.04.17. 12:45

Tavaly egyébként az első futamon ugyanígy összeakadtak, ha Kimi nem vesz vissza akkor ott is kibassza. Szerintem nem bírja elviselni, hogy Kimi lerajtolja, de igazából szándékosságot meg nem feltételezek róla, annál sokkal jobb gyerek. Tudat alatti valószínűleg, eredményfüggő fórumtársaink majd megmagyarázzák valami sport példával )

Egyelőre viszont úgy látszik, idén nehezebb dolga lesz Kimivel mint tavaly, bár amaz meg az ilyenek miatt könnyen kedvét vesztheti

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.04.17. 13:53

Bandee írta:Tavaly egyébként az első futamon ugyanígy összeakadtak, ha Kimi nem vesz vissza akkor ott is kibassza. Szerintem nem bírja elviselni, hogy Kimi lerajtolja, de igazából szándékosságot meg nem feltételezek róla, annál sokkal jobb gyerek. Tudat alatti valószínűleg, eredményfüggő fórumtársaink majd megmagyarázzák valami sport példával )

Egyelőre viszont úgy látszik, idén nehezebb dolga lesz Kimivel mint tavaly, bár amaz meg az ilyenek miatt könnyen kedvét vesztheti
Azt hittem, kinövi a hisztiző kisgyerek szintet, de nem. Bárki és bármi hibás, ha valami nem úgy történik, ahogy az neki jó. És nem érdekli, mi törik össze, amikor lerántja az abroszt, mert neki kell a süti, de hamar megmagyarázza, hogy azt a kutya tette.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2016 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.04.17. 14:20

Sánta Gepárd írta:
Bandee írta:Tavaly egyébként az első futamon ugyanígy összeakadtak, ha Kimi nem vesz vissza akkor ott is kibassza. Szerintem nem bírja elviselni, hogy Kimi lerajtolja, de igazából szándékosságot meg nem feltételezek róla, annál sokkal jobb gyerek. Tudat alatti valószínűleg, eredményfüggő fórumtársaink majd megmagyarázzák valami sport példával )

Egyelőre viszont úgy látszik, idén nehezebb dolga lesz Kimivel mint tavaly, bár amaz meg az ilyenek miatt könnyen kedvét vesztheti
Azt hittem, kinövi a hisztiző kisgyerek szintet, de nem. Bárki és bármi hibás, ha valami nem úgy történik, ahogy az neki jó. És nem érdekli, mi törik össze, amikor lerántja az abroszt, mert neki kell a süti, de hamar megmagyarázza, hogy azt a kutya tette.
mind ilyen!

Lezárt