Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Folytatódik-e a három éve tartó, töretlen gyakorlat, vagy idén más győztest avatnak? Ki nyer?

Rosberg
2
13%
Hamilton
3
19%
Ricciardo
2
13%
Verstappen
1
6%
Vettel
1
6%
Räikkönen
4
25%
Alonso
2
13%
Button
1
6%
Massa
0
0 szavazat
Bottas
0
0 szavazat
Grosjean
0
0 szavazat
Gutierrez
0
0 szavazat
Perez
0
0 szavazat
Hülkenberg
0
0 szavazat
Kvyat
0
0 szavazat
Sainz
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 16

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.05.29. 20:20

9_46_20 írta:
Sánta Gepárd írta: Nem ennyi a különbség aközött amit elnéznek a VB-nek, meg amit megtehet a többi.
Ugyan mar... 2008ban meg szarra buntettek, meg akkor ia o kapta a megrovast amikor massa kiforgatta...
Tenyleg gaz ennyire vedeni azt hogy riccardo egyetlen egyszer probalkozot...
Hát ha szerinted erről szól az, hogy többen nemtetszésünket fejeztük ki, akkor kár is szaporítani a szót. Egy olyan szabálytalan húzást megpróbálni szabályosnak feltüntetni, amire élő közvetítésben brit volt versenyzők azt mondják, hogy büntetést ért, szerintem felesleges.

Ha a hülye feltételezéseknél tartunk, én is mondhatnám, hogy mivel már korábbi hozzászólásaidból is világosan kiderült, hogy nem bírod Ricciardót, az iránta érzett ellenszenv miatt próbálod kimosni most Hamilton szennyesét. Látod, ilyesmit én is ki tudok találni :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.05.29. 20:44

vollebak írta:
Hát ha szerinted erről szól az, hogy többen nemtetszésünket fejeztük ki, akkor kár is szaporítani a szót. Egy olyan szabálytalan húzást megpróbálni szabályosnak feltüntetni, amire élő közvetítésben brit volt versenyzők azt mondják, hogy büntetést ért, szerintem felesleges.

Ha a hülye feltételezéseknél tartunk, én is mondhatnám, hogy mivel már korábbi hozzászólásaidból is világosan kiderült, hogy nem bírod Ricciardót, az iránta érzett ellenszenv miatt próbálod kimosni most Hamilton szennyesét. Látod, ilyesmit én is ki tudok találni :)
Nem ezt mondtam. Arra akartam kilyukadni hogy itt a legtobben teljesen egyertelmunek veszik, hogy riccardonak sikerult volna, es nem tori magat romma vizen sliken. Azt egy szoval nem mondtam hogy szabalyos volt, annyit mondtam, hogy vb es nem vb pilota kozott az a kulonbseg, hogy a vb becsukja ott a kaput, jofejsegbol es elozekenysegbol meg nem sokan lettek bajnokok. Valoszinuleg forditott helyzetbdn ricciardo is ugyan ezt teszi. Tovabba az hogy mit dontenek es mit mondanak teljesen lenyegtelen, sohasem lesz olyan dontes ami mindenkinek tetszik. Plusz ne tegyunk ugy mintha hamiltont nem probaltak volna lenyegtelen dolgokert elmeszelni, ami ebben a kontextusban ugyan az.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2016.05.29. 20:58

Ha Ricciardo oda befér, akkor Hamiltonnak a vizes oldalon kellett volna fékeznie... szinte biztos, hogy előtte befordul a száraz íven.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.05.29. 21:10

9_46_20 írta:
Sánta Gepárd írta: Nem ennyi a különbség aközött amit elnéznek a VB-nek, meg amit megtehet a többi.
Ugyan mar... 2008ban meg szarra buntettek, meg akkor ia o kapta a megrovast amikor massa kiforgatta...
Tenyleg gaz ennyire vedeni azt hogy riccardo egyetlen egyszer probalkozot...
Szabálytalan volt, elnézték neki.
Ennyi.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.05.29. 21:35

Krisztián írta:Ha Ricciardo oda befér, akkor Hamiltonnak a vizes oldalon kellett volna fékeznie... szinte biztos, hogy előtte befordul a száraz íven.
A kovetkezo balos a kulson vizes ea belson szaraz, hamilton belul volt

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.05.29. 21:45

Hamilton nagyot versenyzett, de büntetni kellett volna.
Ricciardotól a csapata megint elvett egy győzelmet.
Perez óriási eredményt hozott a semmiből.
Vettel "kármentésen" volt.
Kimi egy balf@sz.
Verstappen :pf03
Rosberg WTF?

SC mögötti rajt? Nevetséges...
Ultralágy gumi: (:u (:u (:u
Egyébként Monacohoz képest egész jó futam volt.
Röviden és tömören ennyi.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.05.30. 07:55

Alghar írta:Hamilton nagyot versenyzett, de büntetni kellett volna.
Ricciardotól a csapata megint elvett egy győzelmet.
Perez óriási eredményt hozott a semmiből.
Vettel "kármentésen" volt.
Kimi egy balf@sz.
Verstappen :pf03
Rosberg WTF?

SC mögötti rajt? Nevetséges...
Ultralágy gumi: (:u (:u (:u
Egyébként Monacohoz képest egész jó futam volt.
Röviden és tömören ennyi.
ja a pirelli annyira nagy mágus, hogy az ultralágy gumija többet bír mint a lágy... (:u (:u
ha az ultralággyal valaki megteszi a táv 60%-át akkor annak mi is az értelme??

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2016.05.30. 09:11

Ezzel házhoz megyek a pofonért, mert 1 ember kivételével itt mindenki más véleményen van, de ha Ricciardo akár csak egy kicsit is lekoccolja akár Hamiltont, akár a korlátot, akkor lett volna büntetés "causing a collision" címszóval. Veszélyes vezetésért nem nagyon szoktak büntetést osztani. Ezzel nem azt mondom, h Ricsinek oda kellett volna csapni, mielőtt valaki ezt belemagyarázná, csak gondolom a versenybírók se akarták így eldönteni. Ha ez fordított szereposztásban történik, szerintem akkor sincs bünti. De kb lerágott csont, már semmin nem változtat.

Érdekesebb a Pirelli-féle ultralágy, ami kibír, majdnem 50 kört (közrohej) és a RedBull zseniális csapatmunkája, amivel Ricciardot akarva-akaratlanul másik csapathoz igyekeznek "átültetni".

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.05.30. 09:23

gaborc írta: Érdekesebb a Pirelli-féle ultralágy, ami kibír, majdnem 50 kört (közrohej) és a RedBull zseniális csapatmunkája, amivel Ricciardot akarva-akaratlanul másik csapathoz igyekeznek "átültetni".
Monaco-ban nem nagyon szoktak fogyni a gumik, ráadásul most még meleg se volt, szerintem ezek összjátéka hogy ilyen sokat bírtak.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2016.05.30. 09:30

Schumixx írta:
gaborc írta: Érdekesebb a Pirelli-féle ultralágy, ami kibír, majdnem 50 kört (közrohej) és a RedBull zseniális csapatmunkája, amivel Ricciardot akarva-akaratlanul másik csapathoz igyekeznek "átültetni".
Monaco-ban nem nagyon szoktak fogyni a gumik, ráadásul most még meleg se volt, szerintem ezek összjátéka hogy ilyen sokat bírtak.
Ez igaz, de nem láttam a különbséget a szuper és az ultra közt a versenyen, ezt hiányoltam, mert ez lenne az 5, papíron eltérő keverék lényege.

Hol lesz legközelebb ultra? Nálunk?

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2016.05.30. 11:01

Nem semmi, hogy mennyire rövid a memóriája itt egyeseknek! Két hete Rosberg ki lett kiáltva tökösnek, hogy leterelte Hamiltont a fűre, hogy nem hagyott neki semennyi helyet. Most Lewis egy telejs autónyi helyet hagyott, mégis ő a fasz.
Azt a sikánt meg nagyon sokan átvágták, senkit sem csesztek meg érte.
Két éve Kanadában is ennyire lehordtátok Rosberget a levágásért? Csak költői kérdés volt :)
A videóban 3:25-nél található az ominózus eset: https://www.youtube.com/watch?v=cVw89GN2PI4
Kettősmérce-bajnokok! ;)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.05.30. 12:01

Bitang írta:Nem semmi, hogy mennyire rövid a memóriája itt egyeseknek! Két hete Rosberg ki lett kiáltva tökösnek, hogy leterelte Hamiltont a fűre, hogy nem hagyott neki semennyi helyet. Most Lewis egy telejs autónyi helyet hagyott, mégis ő a fasz.
Azt a sikánt meg nagyon sokan átvágták, senkit sem csesztek meg érte.
Két éve Kanadában is ennyire lehordtátok Rosberget a levágásért? Csak költői kérdés volt :)
A videóban 3:25-nél található az ominózus eset: https://www.youtube.com/watch?v=cVw89GN2PI4
Kettősmérce-bajnokok! ;)
Monacóban nincs hova leterelődni. Csak fal van, amire fel lehet kenődni. Mellesleg vizes is volt az aszfalt. Amúgy tök ugyanaz a két eset :)

Ricciardo mellesleg bizony, pont az a fajta versenyző, aki aztán összecsinálja magát kerék-kerék ellen, meg nem vetődik be akár lehetetlen helyzetekben is, ha lát egy rést. Biztos csak brahiból emelte most el és méltatlankodott aztán.

Az AS-en is kifogott eddig a kérdés a manővert védőkön (mind Hamiltonos, jé), hogy ha Ricciardo nem veszi el, és úgy ütköznek össze, hogy Hamilton húzza a rövidebbet, akkor is biztosan ugyanaz lenne a narratíva, hogy volt ott egy autónyi hely, nem? És még véletlenül sem az lenne, hogy a meggondolatlan ausztrál állatja már megint bevetődött egy tisztán láthatóan nem teljes autónyi helyre, igaz? ;)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2016.05.30. 12:17

vollebak írta:
Bitang írta:Nem semmi, hogy mennyire rövid a memóriája itt egyeseknek! Két hete Rosberg ki lett kiáltva tökösnek, hogy leterelte Hamiltont a fűre, hogy nem hagyott neki semennyi helyet. Most Lewis egy telejs autónyi helyet hagyott, mégis ő a fasz.
Azt a sikánt meg nagyon sokan átvágták, senkit sem csesztek meg érte.
Két éve Kanadában is ennyire lehordtátok Rosberget a levágásért? Csak költői kérdés volt :)
A videóban 3:25-nél található az ominózus eset: https://www.youtube.com/watch?v=cVw89GN2PI4
Kettősmérce-bajnokok! ;)
Monacóban nincs hova leterelődni. Csak fal van, amire fel lehet kenődni. Mellesleg vizes is volt az aszfalt. Amúgy tök ugyanaz a két eset :)

Ricciardo mellesleg bizony, pont az a fajta versenyző, aki aztán összecsinálja magát kerék-kerék ellen, meg nem vetődik be akár lehetetlen helyzetekben is, ha lát egy rést. Biztos csak brahiból emelte most el és méltatlankodott aztán.

Az AS-en is kifogott eddig a kérdés a manővert védőkön (mind Hamiltonos, jé), hogy ha Ricciardo nem veszi el, és úgy ütköznek össze, hogy Hamilton húzza a rövidebbet, akkor is biztosan ugyanaz lenne a narratíva, hogy volt ott egy autónyi hely, nem? És még véletlenül sem az lenne, hogy a meggondolatlan ausztrál állatja már megint bevetődött egy tisztán láthatóan nem teljes autónyi helyre, igaz? ;)
Hát, ez nagyon gyengére sikeredett! Bocs, de tőled többet vártam :mosoly:

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.05.30. 12:25

vollebak írta: A szememben Ricciardo nyert.
Tudod mit? Nyerjen a szemedben végig így valaki virtuálisan. A lényeg, hogy ténylegesen ne nagyon térjen el a nyertes személye a tegnapitól! No, megegyeztünk? (:n :mosoly:

Egyébként azon gondolkodtam, milyen furcsa rendező is az élet! Tavaly ugyebár a csapata itt vett el egy biztosnak tűnő győzelmet Hamiltontól. Most egy másik csapat ugyanolyan kapitális hibája adott neki egy győzelmet. Hát így megy ez! Ne méltatlankodj tehát, lehet, hogy már Motrealban törleszt a sors Hamiltonnak ismét! :mosoly:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lancelot 2016.05.30. 12:36-kor.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.05.30. 12:27

Rocco írta:

Valoszinuleg Hamiltone lett volna a helyzet ugy is, ha Ricciardo bemegy melle. De ez ki a faszt erdekel? Nem hagyott helyet, palankra nyomta. Kit erdekel, hogy ki lett volna az eselyesebb?
Ki kellett volna buntetni a faszba ezt a baromarcut ezert.

Raadasul elotte kanyart vagott.
Nézd, én tökéletesen megértelek, hogy frusztrált vagy Rosberg tegnapi futama okán. Idén én ezt már számtalanszor átéltem Hamilton okán. :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.05.30. 12:32

Bitang írta:Nem semmi, hogy mennyire rövid a memóriája itt egyeseknek! Két hete Rosberg ki lett kiáltva tökösnek, hogy leterelte Hamiltont a fűre, hogy nem hagyott neki semennyi helyet. Most Lewis egy telejs autónyi helyet hagyott, mégis ő a fasz.
Azt a sikánt meg nagyon sokan átvágták, senkit sem csesztek meg érte.
Két éve Kanadában is ennyire lehordtátok Rosberget a levágásért? Csak költői kérdés volt :)
A videóban 3:25-nél található az ominózus eset: https://www.youtube.com/watch?v=cVw89GN2PI4
Kettősmérce-bajnokok! ;)
Mennyi helyet hagyott Hamilton??
Szerintem nézd vissza...

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.05.30. 13:21

Lancelot írta:
Rocco írta:

Valoszinuleg Hamiltone lett volna a helyzet ugy is, ha Ricciardo bemegy melle. De ez ki a faszt erdekel? Nem hagyott helyet, palankra nyomta. Kit erdekel, hogy ki lett volna az eselyesebb?
Ki kellett volna buntetni a faszba ezt a baromarcut ezert.

Raadasul elotte kanyart vagott.
Nézd, én tökéletesen megértelek, hogy frusztrált vagy Rosberg tegnapi futama okán. Idén én ezt már számtalanszor átéltem Hamilton okán. :mosoly:
1. Jo lenne, ha nem elemezgetnel, meg tudnad jobban, hogy mit miert gondolok es mi az ok, vagy az okozat.
2.Attol, hogy Hamilton szemszogebol szurkolsz, meg egy ilyen esetet megprobalhatnal kicsit objektiven nezni.
3. Nem vagyok frusztralt, kozel sem vagyok oylan Rosberg szurkolo, hoyg frusztralt legyek miatta. Kimi miatt voltam anno, olykor, Rosberg miatt nem leszek.
4. A rajtjait leszamitva nem lehet olyan sok okod panaszkodni hamilton teljesitmenyere, nem veszes . Rosberg kemenyebb lett a parharcoknal es a rajtoknal, ez teszi a kulonbseget. Ideje volt. Ezen kivul meg hamilton peches volt. Ez a futam kicsit karpotolta.

Egyebkent Wolf azt nyilatkozta, hogy Rosbergnek az egesz futam alatt fekproblemai voltak. Csak hogy a pech aradat kicsit megkostolja mar Rosberget is.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.05.30. 13:23

Bitang írta:


Hát, ez nagyon gyengére sikeredett! Bocs, de tőled többet vártam :mosoly:
Toled viszont pont ennyit vartunk. Kicsit sem tobbet. :mosoly:

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.05.30. 13:56

Bitang írta:Nem semmi, hogy mennyire rövid a memóriája itt egyeseknek! Két hete Rosberg ki lett kiáltva tökösnek, hogy leterelte Hamiltont a fűre, hogy nem hagyott neki semennyi helyet. Most Lewis egy telejs autónyi helyet hagyott, mégis ő a fasz.
Azt a sikánt meg nagyon sokan átvágták, senkit sem csesztek meg érte.
Két éve Kanadában is ennyire lehordtátok Rosberget a levágásért? Csak költői kérdés volt :)
A videóban 3:25-nél található az ominózus eset: https://www.youtube.com/watch?v=cVw89GN2PI4
Kettősmérce-bajnokok! ;)
Kezdjük az elsővel.
Két hete Rosberg akkor kezdett kihúzódni a szélére, amikor Hamilton még NEM volt mellette.

Itt pedig:
ham-ric.jpg
ham-ric.jpg (141.91 KiB) Megtekintve 1044 alkalommal
De ezzel csak a két eset különbözőségére akartam rámutatni, magam egyáltalán nem akartam Haminak büntetést, mert ilyen van, s Ricciardo is csak hirtelen felindulásában hőbörgött, azóta nem olvastam, hogy beszélt volna az esetről. De hozzá teszem: a manőver nem volt szabályos, de én sem büntetném, mert azért hagyjuk már egy kicsit a versenyzőket versenyezni. És én Ricciardot kifejezetten kedvelem, Hamiltont meg nem.

És akkor a múlt:
Phoebe írta: ...
Hú, ez azért érdekes volt. Támadni nem támadták, de előnyt szerzett Rosberg.
Lancelot írta:Azért bassza meg, Rosbergnek már mindent szabad? Ismétlésnél látszott mennyit nyert a levágással.

Wéber mit néz, hogy szerinte nem szerzett előnyt
?
Mások meg védték. Tehát, pont ugyan az volt mint most. Volt/van, aki Hamiltont védi és volt/van aki Rosberget/Ricciardot. Nincs semmi új a Nap alatt.
Mellesleg érdekes volt beleolvasni az akkori topikba. Mennyi szöveg volt arról, hogy a Mercedes Rosberget akarja vb-nek, s betartanak Hamiltonnak. (:v
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2016.05.30. 18:03

Nem láttam élőben futamot,csak aznap este.
Megláttam az esőt,dörzsöltem a tenyerem,hogy milyen jó futam lesz.
Kicsit csalódtam,mert még így is kevés előzés volt.
Az RB-kel mostantól számolni kell,de LH is visszatér,mint a T2. :D
Izgalmas lesz na. :)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.05.30. 21:10

nikotin írta:
... hozzá teszem: a manőver nem volt szabályos, de én sem büntetném, mert azért hagyjuk már egy kicsit a versenyzőket versenyezni. ...
(:v
Ez a közös nevezőnk! Mindenben egyetértek benne. Meg fogsz lepődni! Azzal is, hogy Hamilton manővere sem volt kifogástalan. Ám arra azért gondoljunk: idén szívott, mint torkos borz. Erre ott egy lehetőség, hogy a RB töketlenkedése miatt hirtelen élen találta magát. Tavaly őt is megszívatták ugyanitt. A vb-t vezető csapattárs meg sokadik helyen. No meg amúgy is benne van egyfajta "sennás vircsaft" (én vagyok a király aztán kész!) Ha ezt így hirtelen összerakom, akkor én emberileg teljesen megértem. Ettől persze büntethették volna, no de könyörgöm: úgyis olyan steril már az egész F1. A múltkor egyébként én Hamiltont hoztam ki hibásnak a Rosberg elleni ehhez hasonló esetben (Barcelona). Így talán annyira azért még sincs kettős mérce bennem. (Tudom, te kianalizáltad a két eset különbségét, de nekem, "laikusnak" hadd maradjon azért hasonló a két eset, jó!?) :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.05.30. 21:18

Most így utólag megnéztem a szavazást a topikban. Räikkönen nyerte 3-al. Ennyi. :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.05.30. 22:41

Lancelot írta:Most így utólag megnéztem a szavazást a topikban. Räikkönen nyerte 3-al. Ennyi. :mosoly:
Elaludt, mert a nyomott idő miatt leesett a vérnyomása. De amíg versenyzett... az a 11 kör, az nagyon ott volt! :pf04
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.05.30. 23:03

Lancelot írta:Most így utólag megnéztem a szavazást a topikban. Räikkönen nyerte 3-al. Ennyi. :mosoly:
Szavaztam egyet Kimire (:v

Jó szar futam volt az eső ellenére is. A sör fasza volt viszont

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Monacói Nagydíj - Monte Carlo 2016.05.26-29.

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.06.01. 14:34

Fogok írni a futa ról de csak este, most buszon zötykölődve minden kihullik az emlékezetemből.
Előljáróba talán annyit, A sors kegyetlen. A szerencse vak.
(:i
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt