FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Kik íratkoznak fel a "bajnokok falára"?

Nico Rosberg
3
15%
Lewis Hamilton
4
20%
Daniel Riciardo
0
0 szavazat
Kimi Räikkönen
3
15%
Max Verstappen
3
15%
Felipe Massa
1
5%
Valtteri Bottas
0
0 szavazat
Sergio Perez
0
0 szavazat
Daniil Kvyat
3
15%
Romain Grosjean
1
5%
Fernando Alonso
2
10%
 
Szavazatok száma: 20

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.06.12. 22:47

Gyilok írta:Utálatos egy dobogó volt a mai... Hihetetlen , hogy Vettel amint nyomás alá kerül hibázik ha kell ha nem.Sajnos nem kapta el hamiltont. A rajtja komoly volt.

Rozi nagy versenyt ment. Megint megette lajost a rajtnál erre ez a kis szarházi megint tönkrevágta a versenyét. például ezért sem engedtem volna el Monacoban.. Nagyon bíztam benne, hogy valahogy felkapaszkodik a dobogóra és állba vágja hamiltont a bukóval, de sajnos nem sikerült.

Kimi meg.. hagyjuk
Ha egyszer később visszanézed a rajtot lehet, hogy nem szarházizod le Lewist. Elsőre én is azt gondoltam, hogy egy picit kemény volt az angol. De valójában a kanyarban Lewis már a rázókövön volt, még tovább balra nem húzódhatott.
A csapat kiadta az ukázt, hogy ez évben mégegyszer nem dobhatnak el kettős győzelmet. És Barcelónában valójában Rosberg volt aki betartott, na ezért ment inkább ki a fűre most Rosberg szerintem.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.12. 22:53

Redbull írta:
Gyilok írta:Utálatos egy dobogó volt a mai... Hihetetlen , hogy Vettel amint nyomás alá kerül hibázik ha kell ha nem.Sajnos nem kapta el hamiltont. A rajtja komoly volt.

Rozi nagy versenyt ment. Megint megette lajost a rajtnál erre ez a kis szarházi megint tönkrevágta a versenyét. például ezért sem engedtem volna el Monacoban.. Nagyon bíztam benne, hogy valahogy felkapaszkodik a dobogóra és állba vágja hamiltont a bukóval, de sajnos nem sikerült.

Kimi meg.. hagyjuk
Ha egyszer később visszanézed a rajtot lehet, hogy nem szarházizod le Lewist. Elsőre én is azt gondoltam, hogy egy picit kemény volt az angol. De valójában a kanyarban Lewis már a rázókövön volt, még tovább balra nem húzódhatott.
A csapat kiadta az ukázt, hogy ez évben mégegyszer nem dobhatnak el kettős győzelmet. És Barcelónában valójában Rosberg volt aki betartott, na ezért ment inkább ki a fűre most Rosberg szerintem.
inkabb erre en nem mondok semmit, mert tenyleg megbanom

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.12. 22:55

Redbull írta:
Gyilok írta:Utálatos egy dobogó volt a mai... Hihetetlen , hogy Vettel amint nyomás alá kerül hibázik ha kell ha nem.Sajnos nem kapta el hamiltont. A rajtja komoly volt.

Rozi nagy versenyt ment. Megint megette lajost a rajtnál erre ez a kis szarházi megint tönkrevágta a versenyét. például ezért sem engedtem volna el Monacoban.. Nagyon bíztam benne, hogy valahogy felkapaszkodik a dobogóra és állba vágja hamiltont a bukóval, de sajnos nem sikerült.

Kimi meg.. hagyjuk
Ha egyszer később visszanézed a rajtot lehet, hogy nem szarházizod le Lewist. Elsőre én is azt gondoltam, hogy egy picit kemény volt az angol. De valójában a kanyarban Lewis már a rázókövön volt, még tovább balra nem húzódhatott.
A csapat kiadta az ukázt, hogy ez évben mégegyszer nem dobhatnak el kettős győzelmet. És Barcelónában valójában Rosberg volt aki betartott, na ezért ment inkább ki a fűre most Rosberg szerintem.
Aha. Az meg, hogy két hete félreállt a csapatérdek miatt és ez győzelmet hozott Hamiltonnak, gondolom, teljesen természetes, nem is kell rá emlékezni.

Rosberg nagyon mérges volt a futam után. Remélem, benne is marad a tüske és ennek tudatában fog hozzáállni Hamiltonhoz mostantól.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.12. 22:55

Bitang írta:Nem semmi, hogy egyeseknek itt mi mindent elnéznek a modik.
Azért ilyet én egyik pilótának sem kívánnék, pedig van pár, akit eléggé rühellek...
Szóval, ha itt ez a szint-tisztelet a kivételnek, a többségnek-, akkor kérem szépen az ügyeletes csőszt, hogy végleg töröljön, mert nem akarok ilyen fórumhoz tartozni! Köszönöm
szia :)

En vallalom, igen, hogy orulnek, ha egyszer valaki jol osszetorne, ugy, hogy atgondolja kicsit a takony hozzaallasat.
Kurvara tele a fasz azzal, ahogy versenyzik ez a rapper majom.
Isten veled

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.06.12. 22:55

Te ugyan úgy lehetsz Lewissel mint én Vettellel és Rosbergel. Ha megdöglök sem bírom megszeretni a búrájukat.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.12. 22:57

Redbull írta:Te ugyan úgy lehetsz Lewissel mint én Vettellel és Rosbergel. Ha megdöglök sem bírom megszeretni a búrájukat.
:mosoly:
Nem, nagyon nem. Biztosan sokan emlekeznek, de en nagyjabol 3 even keresztul szimpatizaltam vele. Kar volt, azt gondoltam megvaltozott.
Aztan nagyobb takony lett belole, mint valaha.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.06.12. 22:58

vollebak írta:
Aha. Az meg, hogy két hete félreállt a csapatérdek miatt és ez győzelmet hozott Hamiltonnak, gondolom, teljesen természetes, nem is kell rá emlékezni.

Rosberg nagyon mérges volt a futam után. Remélem, benne is marad a tüske és ennek tudatában fog hozzáállni Hamiltonhoz mostantól.
Most is úgy állt, nem ment arrébb sehova, összeértek és most ő húzta a rövidebbet.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.06.12. 22:59

Bitang írta:Nem semmi, hogy egyeseknek itt mi mindent elnéznek a modik.
Azért ilyet én egyik pilótának sem kívánnék, pedig van pár, akit eléggé rühellek...
Szóval, ha itt ez a szint-tisztelet a kivételnek, a többségnek-, akkor kérem szépen az ügyeletes csőszt, hogy végleg töröljön, mert nem akarok ilyen fórumhoz tartozni! Köszönöm
Asszem veled tartok.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.06.12. 23:00

No mindegy. A futam végén én ittam egy kupica pálinkát. Javaslom igyál te is, ha nem ihat az ember örömében, igyon legalább a bánatában.
Egészség.
(:k
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Redbull 2016.06.12. 23:00-kor.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.06.12. 23:00

Redbull írta:
Ha egyszer később visszanézed a rajtot lehet, hogy nem szarházizod le Lewist. Elsőre én is azt gondoltam, hogy egy picit kemény volt az angol. De valójában a kanyarban Lewis már a rázókövön volt, még tovább balra nem húzódhatott.
A csapat kiadta az ukázt, hogy ez évben mégegyszer nem dobhatnak el kettős győzelmet. És Barcelónában valójában Rosberg volt aki betartott, na ezért ment inkább ki a fűre most Rosberg szerintem.
Na, ne viccelj...
komolyan, ha Rosberg fűre teszi Hamiltont, akkor Rosberg a hibás, ha Hamilron teszi fűre Rosberget, akkor is.
Néhányatoknak tényleg illene levenni a Hamiltonos-szemüveget és utána megítélni bizonyos szituációkat...

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.12. 23:01

Rakjatok ki, nehogy a buzerans hamilton szurkolok elmenjenek! Nem vennem a szivemre!

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.12. 23:02

Redbull írta:No mindegy. A futam végén én ittam egy kupica pálinkát. Javaslom igyál te is, ha nem ihat az ember örömében, igyon legalább a bánatában.
Egészség.
(:k
Ittam mar egy parat delutan ota, de legyen, bedobok meg egyet. Ugyis reg ittam.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.06.12. 23:03

A barcelonai esetről beszélsz?
Mert bizony ott a versenybírák a németet akarták büntetni, a csapat kilobbizta hogy ne kapjon büntit. Nézz utána.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.12. 23:04

Alghar írta:
Redbull írta:
Ha egyszer később visszanézed a rajtot lehet, hogy nem szarházizod le Lewist. Elsőre én is azt gondoltam, hogy egy picit kemény volt az angol. De valójában a kanyarban Lewis már a rázókövön volt, még tovább balra nem húzódhatott.
A csapat kiadta az ukázt, hogy ez évben mégegyszer nem dobhatnak el kettős győzelmet. És Barcelónában valójában Rosberg volt aki betartott, na ezért ment inkább ki a fűre most Rosberg szerintem.
Na, ne viccelj...
komolyan, ha Rosberg fűre teszi Hamiltont, akkor Rosberg a hibás, ha Hamilron teszi fűre Rosberget, akkor is.
Néhányatoknak tényleg illene levenni a Hamiltonos-szemüveget és utána megítélni bizonyos szituációkat...
Hibátlan.

(:k
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.06.12. 23:05

Redbull írta:A barcelonai esetről beszélsz?
Mert bizony ott a versenybírák a németet akarták büntetni, a csapat kilobbizta hogy ne kapjon büntit. Nézz utána.
Ja, hogy ez így megy büntetéseknél? (:u

Ha ott Rosberget akarták büntetni, akkor itt most kit kellene?
Ja, tudom: Rosberget (:u
Van sapka, nincs sapka...

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.12. 23:07

Redbull írta:A barcelonai esetről beszélsz?
Mert bizony ott a versenybírák a németet akarták büntetni, a csapat kilobbizta hogy ne kapjon büntit. Nézz utána.
arrol a 126 esetrol beszel, ami megtortent a kozos eveik alatt
ha ez a buzi kirakja Rosberget, az rendben van, ha neha visszanyal a fagyi, akkor rosberg igy jart, sot, van, hogy futamokig kifutyulik.
most mar ott tartunk, hogy akkor is Rosberg a buzi, ha o van kirakva

minden hamilton szurkolo ilyen buta, hamilton seggleben azott marha, mint az itteniek?(nem neked szol celzottan)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.12. 23:52

Lancelot írta:Szujó ráránt, ha Vettel utoléri Hamilton? Nekem úgy tűnik.
Borzasztó volt, megint. Meg Fersztáppenre

Szar futam volt, unalmas. Értelmezhető pozícióért előzs nem volt. Rozi próbálkozott csak, sikertelenül. Jó szart rajtolt a két Merci, a baleset nem tudom kinek a hibája, szerintem Rozié br igaz Hamilton a szokásos kivezetést csinálta vele amit ő honosított meg. Vettel jól ment , jól belőtte magának a vasat, gratula.

A McLaren valóban sokat fejlődött. Én nem tudom ALonso kíváncsi lesz-e erre jövőre..

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.12. 23:54

Bandee írta:
Lancelot írta:Szujó ráránt, ha Vettel utoléri Hamilton? Nekem úgy tűnik.
Borzasztó volt, megint. Meg Fersztáppenre

a baleset nem tudom kinek a hibája, szerintem Rozié br igaz Hamilton a szokásos kivezetést csinálta vele amit ő honosított meg.
Mivan? Akkor most miert az o hibaja?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.13. 00:07

Rocco írta: Mivan? Akkor most miert az o hibaja?
Talán mert bement oda mellé és vert helyzetben volt, de nem biztos. De nem néztem vissza én csak 1x láttam az eseményt, annyira nem érdekelt ez a futam már előre tudtam, hogy Kimi szarul megy majd, itt mindig ez van. Simán lehet, hogy faszságot beszélek, visszaolvasva többen is ás véleményen vagytok akiknek inkább adok a véleményére.
Azt is tudnia kell, hogy Hamiltonban nem lehet megbízni az kibassza a picsába, ennek megfelelően kell menjen a jövőben. Még lehet, hogy legközelebb Hamilton repül

Kár, hogy Rozi a végén megcsúszott nagyon szurkoltam, hogy megelőzze a kiskancsót.

Többen el voltak ájulva Vettel rajtjától ami bár tényleg jól sikerült, erősíti, hogy a Mercik ultra szarul. Ennek szorzata a végeredmény. Jobban örültem volna egy Vettel győzelemnek, de hát ez van.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.06.13. 00:22

Bandee írta:
Rocco írta: Mivan? Akkor most miert az o hibaja?
Talán mert bement oda mellé és vert helyzetben volt, de nem biztos. De nem néztem vissza én csak 1x láttam az eseményt, annyira nem érdekelt ez a futam már előre tudtam, hogy Kimi szarul megy majd, itt mindig ez van. Simán lehet, hogy faszságot beszélek, visszaolvasva többen is ás véleményen vagytok akiknek inkább adok a véleményére.
Azt is tudnia kell, hogy Hamiltonban nem lehet megbízni az kibassza a picsába, ennek megfelelően kell menjen a jövőben. Még lehet, hogy legközelebb Hamilton repül

Kár, hogy Rozi a végén megcsúszott nagyon szurkoltam, hogy megelőzze a kiskancsót.

Többen el voltak ájulva Vettel rajtjától ami bár tényleg jól sikerült, erősíti, hogy a Mercik ultra szarul. Ennek szorzata a végeredmény. Jobban örültem volna egy Vettel győzelemnek, de hát ez van.
Na, veled ezert nem lehet osszeveszni.

Nem mehet ugy. Akkor mindig engedje el, nehogy kibassza?

Amugy ja, legkozelebb remelhetoleg o repul. Ezert kar, hogy Spanyolban Rosberget magaval vitte. Megerdemelte volna, hogy egyedul taknyaljon.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.13. 00:28

Azért kár, hogy Monacoban elengedte.... Hamilton soha nem engedné el.

Nem valószínű, hogy valaha Hamiltonon fogunk összeveszni. :))

Majd visszanézem az esetet, vagy majd Laci kikockázza, ő profi ebben.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.06.13. 01:52

vollebak írta:
Aha. Az meg, hogy két hete félreállt a csapatérdek miatt és ez győzelmet hozott Hamiltonnak, gondolom, teljesen természetes, nem is kell rá emlékezni.
Aha. Szerinted a csapatérdek is nem azt kívánta Monacoban, hogy félreálljon. Betegeskedett alatta technika. Naná, hogy csapatutasítást kapott. Azt vágod, hogy Hamiltonnak mennyi műszaki gondja volt az elő futamokon? Az természetes volt ugye?
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.13. 07:19

Lancelot írta:
vollebak írta:
Aha. Az meg, hogy két hete félreállt a csapatérdek miatt és ez győzelmet hozott Hamiltonnak, gondolom, teljesen természetes, nem is kell rá emlékezni.
Aha. Szerinted a csapatérdek is nem azt kívánta Monacoban, hogy félreálljon. Betegeskedett alatta technika. Naná, hogy csapatutasítást kapott. Azt vágod, hogy Hamiltonnak mennyi műszaki gondja volt az elő futamokon? Az természetes volt ugye?
Mi köze Hamilton műszaki gondjainak Rosberghez? Talán ő nyiszálja meg a vezetékeket, vagy cukrot önt a motorblokkba?

A csapatérdek azt kívánta, ezzel kezdtem két hete. Az viszont már egy másik dolog, hogy a versenyző meg is teszi-e azt, amit kíván a csapatérdek. Hamilton például nem ilyen versenyző, ezt mindketten tudjuk. Soha a büdös életben nem tartotta volna ezt tiszteletben, soha nem állt volna félre a csapattársa elől, aki a bajnoki riválisa. Ezt a hozzáállását az egész világ láthatta 2014-ben a magyar futamon.

De hogy két héttel a monacói győzelme után ilyen simán lelökje a csapattársat egy ilyen gesztus után, mintha mi sem történt volna, azt még én sem gondoltam. Már az önmagában nem normális, hogy rendszeresen ezt megjátsza a csapattársa ellen, de most aztán végképp zseniális volt az időzítése. És ha már a csapatérdek kívánta szívességekről beszélünk, az idei moncaói eset mellett ott van már a legtöbbek által elfelejtett 2013-as maláj verseny.

Ahogy Rocco mondta, Rosberg egyszer bakizott és lett belőle egy Spa 2014. Hónapokig kifütyülték utána, habzott a többség szája a neten is (még szándékosságot is emlegetett sok agysebész). Hamilton pedig rendszeresen sportszerűtlen vele szemben (2014-ben Bahreinben, a Hungaroringen, tavaly Austinban, Japánban ugyanígy leszorítgatta hol a rajtnál, hol a verseny közben), de hát az rendben van, mert az versenyzés, meg ebben a sportban az úrvezetőknek lófasz nem nő, itt keménynek kell lenni, ez egy ilyen sport, satöbbi. Legalábbis ez az általános szöveg, amikor a közönségkedvenc versenyző csinál ilyeneket. Másokat meg hónapokig fütyül ki a tömeg.

Kép

(Még mielőtt félreértés lenne ebből is, emlékszem pontosan arra, hogy Hamiltonra haragudtál az idei barcelonai eset kapcsán, szóval a mémet nem azért tettem be, mintha te úgy reagáltál volna, mint ami itt a szöveg. A kép pusztán kiválóan szemlélteti azt az általános megítélésbeli különbséget, amiről az imént beszéltem.)

Azt még így lábjegyzetként hozzátenném, hogy esetedben különösen azért nem értem ezt az egészet, mert épp az ilyen sportszerűtlen húzások, leterelések miatt nem kedvelted Sennát. Pont ez a gátlástalanság, ez a lelökősdi volt az egyik oka, emlékszem rá jól, többször is beszéltük az évek során. Hamiltonnak meg a pályán kívüli dolgait ellenzed ugyan, de ezért a sennás versenyzéséért meg teljesen odavagy. Mindegy, ez mellékes, csak most eszembe jutott.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2016.06.13. 07:47

vollebak írta: Aha. Az meg, hogy két hete félreállt a csapatérdek miatt és ez győzelmet hozott Hamiltonnak, gondolom, teljesen természetes, nem is kell rá emlékezni.

Rosberg nagyon mérges volt a futam után. Remélem, benne is marad a tüske és ennek tudatában fog hozzáállni Hamiltonhoz mostantól.
Én már nem hiszek ebben. Rég megtanulta ki az a hamilton és ennek ellenére újra és újra megteszi vele. Mindene megvan, hogy megverje egy hibája van és azt ki is használja Lajos. Rozi úriember és ez lesz a veszte. Ez nem Hoollywood, itt nem a jó győz. Kimiminek kidobta a gép mert annyit szopott, hogy azt már a jóisten se bírta idegekkel.. szóval intézte, de ez ritka.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.06.13. 08:03

1. Nem szoktam verseny alatt a fórumot olvasgatni, csak nagyon-nagyon ritka esetben. A tegnapi nem ilyen volt.
2. Még mielőtt vége lett volna a futamnak, kaptuk az értesítést, hogy a lányunk elindult a kórházba, mert a baba úgy döntött, még vasárnap kiköltözne az albérletből, így a verseny végét nem vártam meg, indultunk Pestre.
3. Korábban megmondtam, miért banolok, de nem gondoltam, hogy bárki is képes lenne másnak olyat kívánni, mint azt Rocco tette, így az nem került - eddig - a listára.
4. Undorító, amit Hamilton művel és remélem, hogy legalább egyszer visszakapja azt, amit ő tesz másokkal és abba a bajnoksága bukik majd.
5. Sennat én is azért nem tudtam normális versenyzőnek tartani, amiket a pályán művelt. De én nem tudtam volna soha ezért sem Schumacher, sem Hamiltonnak szurkolni. Igaz, Schuminál ez fel sem merülhetett, de Hamilton 2007 első pár futamáig szimpatikus volt.
6. A Ferrarinál találhatnának már valakit, aki képes megfelelő taktikát kidolgozni.
7. Én tudom rosszul, hogy a Ferrari csak Vettelnél alkalmazta a legújabb motor frissítést?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Lezárt