FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Kik íratkoznak fel a "bajnokok falára"?

Nico Rosberg
3
15%
Lewis Hamilton
4
20%
Daniel Riciardo
0
0 szavazat
Kimi Räikkönen
3
15%
Max Verstappen
3
15%
Felipe Massa
1
5%
Valtteri Bottas
0
0 szavazat
Sergio Perez
0
0 szavazat
Daniil Kvyat
3
15%
Romain Grosjean
1
5%
Fernando Alonso
2
10%
 
Szavazatok száma: 20

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.06.13. 08:10

nikotin írta: 7. Én tudom rosszul, hogy a Ferrari csak Vettelnél alkalmazta a legújabb motor frissítést?
én is így tudom...

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.06.13. 08:49

Rövid összegzés:

Hamilton: Ismét jól taktikázott a Mercedes, és Hamilton ismét partner volt ebben. (a Pirelli egy vicc...) A rajtnál szinte hallani lehetett a gondolatait: "Kösz Nico hogy elengedtél Monacoban. Most pedig húzz a picsába mellőlem!" Tipikus...
Vettel: Jó rajtja volt, bár érzésem szerint semmivel nem volt jobb mint bárki másé. Bizonyos körülmények között egyszerűen képtelen jól rajtolni a Mercedes. De ezt ki is kell használni, megtette, pont. Viszont az azért lassan tényleg komikus hogy nyomás alatt mennyire képtelen hibátlanul vezetni... Kezdem azt érezni hogy a Ferrarinál csodát vártak Vettel-től, és most hogy rájöttek ő sem képes rá, kezdetét veszi az amit Alonso-nál is láttunk.
Bottas: Középcsapat jó hétvégéje (kicsit felemás persze) Jó taktika, az autó is valamivel jobb volt mint szokott lenni, Bottas meg behozta ahova be lehetett jönni vele. Legalább Foxi előtt. Pacsi :D Bár azt nem tudom mi fergetegeset láttak Szujóék tőle a visszafordítóban. Ugyanolyan íven vette a kanyart mint bárki más. Egyszerűen jó volt a tapadása a Williamsnek, nem volt abban semmi csel.
Verstappen: Zseniális ahogy az egyenesben ki tud húzódni jobbra, a következőben meg balra, azért valljuk be őszintén ezt kevesen tudnák utána csinálni. Viszont lenyomta Ricsit ez tény, körülmények ide vagy oda. És arra kérni hogy engedje el, annyira Red Bull hogy az már fogalom. Így akarták kiengesztelni Ricciardot? Rakják fel a kereket rendesen az autójára csessze meg...
Rosberg: Hamilton megint megeszi egyhamar. Tartson rá az isten szerelmére, ha minden futamon ráhúzza a kormányt akkor minden futamon füvet nyír? Nem vb alapanyag sajnos. Ezzel a mentalitással legalábbis biztos nem...
Raikkönen: Gumik? Motor? Váltó? Kuplung?... A Mclerenek?
Ricciardo: Elment a busz már az elején. Szét is eshetett fejben, pedig az nagyon nem rá vall. Rossz érzésem van a továbbiakat nézve...

A többiek: Sainz, jó taktika, jó pilóta, 20-ról 9-re, nem kell magyarázni. A Mclaren zárja be maga mögött az ajtót, üljön le a sarokba és gondolkozzon el egy kicsit. Azt hiszem Ron bácsinak ideje lenne felvenni a szalmakalapot és egy hideg koktél társaságában élvezni a naplementét valahol Miamiban, ahelyett hogy csapatot vezetne... A Honda is inkább térjen vissza azokba a szériákba ahol van keresnivalójuk... mert itt nincs.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2016.06.13. 11:03

Ultralány, lágy, szuperlágy.... vicc!!
Baromi unalmas vonatozás, a legjobban DRS érzékeny pályán.
Hamilton görény, Rosberg vesztes, Vettel gyenge, Kimi szintén, Mclaren nulla, Massa nulla. nap embere Sainz és Bottas. Kb ennyi maradt meg :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2016.06.13. 11:54

Nigel Hill írta:Ultralány, lágy, szuperlágy.... vicc!!
Baromi unalmas vonatozás, a legjobban DRS érzékeny pályán.
Hamilton görény, Rosberg vesztes, Vettel gyenge, Kimi szintén, Mclaren nulla, Massa nulla. nap embere Sainz és Bottas. Kb ennyi maradt meg :D
Az mennyire játszhatott közre, hogy ilyen hideg volt?

Szerintem egy 5-10°C-kal magasabb hőmérséklet mellett több kerékcsere lett volna, de így tényleg olyan volt, mintha örökkévalóságig bírnák a gumik.
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.13. 12:15

Bönde Attila írta:
Nigel Hill írta:Ultralány, lágy, szuperlágy.... vicc!!
Baromi unalmas vonatozás, a legjobban DRS érzékeny pályán.
Hamilton görény, Rosberg vesztes, Vettel gyenge, Kimi szintén, Mclaren nulla, Massa nulla. nap embere Sainz és Bottas. Kb ennyi maradt meg :D
Az mennyire játszhatott közre, hogy ilyen hideg volt?

Szerintem egy 5-10°C-kal magasabb hőmérséklet mellett több kerékcsere lett volna, de így tényleg olyan volt, mintha örökkévalóságig bírnák a gumik.
Szerintem éppen, hogy a hideg miatt többet csúszkáltak az autók és emiatt jobban koptak a gumik. De autók között is nagy különbség volt, szerintem pl. mind Ricsi mind Kimi autója nem volt jól beállítva, nem sikerült nekik.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2016.06.13. 12:25

Bönde Attila írta:
Nigel Hill írta:Ultralány, lágy, szuperlágy.... vicc!!
Baromi unalmas vonatozás, a legjobban DRS érzékeny pályán.
Hamilton görény, Rosberg vesztes, Vettel gyenge, Kimi szintén, Mclaren nulla, Massa nulla. nap embere Sainz és Bottas. Kb ennyi maradt meg :D
Az mennyire játszhatott közre, hogy ilyen hideg volt?

Szerintem egy 5-10°C-kal magasabb hőmérséklet mellett több kerékcsere lett volna, de így tényleg olyan volt, mintha örökkévalóságig bírnák a gumik.
A hőmérséklet inkább azt befojásolja hogy mennyire tudják munkára bírni a gumit. Túl hidegben fennál az hogy túl kemény marad és szemcsésedik, de senki nem panaszkodott ilyenre Gutierezen kívül, neki valami beállítás gondja volt és nem voltak elég melegek az első gumijai.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.06.13. 12:47

nikotin írta: 7. Én tudom rosszul, hogy a Ferrari csak Vettelnél alkalmazta a legújabb motor frissítést?
Szujóék többször is bemondták.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2016.06.13. 13:20

Nincs itt semmi látnivaló, kérem oszoljanak..
LEWIS HAMILTON NEM LÁTJA SZÜKSÉGESNEK AZT, HOGY A MERCEDESSZEL ÖSSZEÜLJENEK A KANADÁBAN TÖRTÉNTEK MIATT.

„Nem látom szükségesnek azt, hogy csapatként ezzel foglalkozzanak. Nem lehetett volna megjósolni azt, hogy hogyan kerülünk majd egymás mellé az első kanyarban. Nico a külső, én pedig a belső íven voltam, tehát az ideális íven.”
http://gp-live.hu/f1-hirek/hamilton-nem ... cidensrol/

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2016.06.13. 13:43

Gyilok írta:Nincs itt semmi látnivaló, kérem oszoljanak..
LEWIS HAMILTON NEM LÁTJA SZÜKSÉGESNEK AZT, HOGY A MERCEDESSZEL ÖSSZEÜLJENEK A KANADÁBAN TÖRTÉNTEK MIATT.

„Nem látom szükségesnek azt, hogy csapatként ezzel foglalkozzanak. Nem lehetett volna megjósolni azt, hogy hogyan kerülünk majd egymás mellé az első kanyarban. Nico a külső, én pedig a belső íven voltam, tehát az ideális íven.”
http://gp-live.hu/f1-hirek/hamilton-nem ... cidensrol/
Végül is igaza van. Ez nem több mint egy kis dirty driving, a helyzet adta. Miért mentegesse magát? Olyan csapattársa van, akivel ezt bármikor megteheti (nem az első eset ugye), aki hunyászkodva félreáll ha azt elvárják tőle míg ezt Hamilton soha nem tenné vagy teszi meg. Le vannak osztva a kártyák, mindenki jól jár. A nézők kapnak egy kis kamuizgalmat és a végén mindig a jó öreg Hamilton győz :)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.06.13. 14:32

A 2014-es Kanadai nagydíj rajtjánál pontosan az történt mint tegnap csak fordítva. És mi történt? Lewis vernyákolt? Nem. Helyette fékhiba miatt feladta.
:)
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2016.06.13. 14:46

Redbull írta:A 2014-es Kanadai nagydíj rajtjánál pontosan az történt mint tegnap csak fordítva. És mi történt? Lewis vernyákolt? Nem. Helyette fékhiba miatt feladta.
:)
Ja, 3:30-tól: https://www.youtube.com/watch?v=5efSZvWRP9E
Tavaly Hamilton játszotta el ezt Austinban, idén Rosberg Ausztráliában, most újra Hamilton. Ezek egymást szívatják, és mindig a külső íven levő szopja be. Csak az nem látja, aki nem akarja.
A "szakértők" szerint is rendben volt: Lauda, Stewart, Wolff, ja és Berger szerint is, aki ugye most épp Rosberget menedzseli.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.06.13. 15:00

Rocco írta:
Redbull írta:Te ugyan úgy lehetsz Lewissel mint én Vettellel és Rosbergel. Ha megdöglök sem bírom megszeretni a búrájukat.
:mosoly:
Nem, nagyon nem. Biztosan sokan emlekeznek, de en nagyjabol 3 even keresztul szimpatizaltam vele. Kar volt, azt gondoltam megvaltozott.
Aztan nagyobb takony lett belole, mint valaha.
akkor még alonso ellen harcolt, azért lehetett szimpi :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.06.13. 15:09

vollebak írta: úrvezetőknek lófasz nem nő, itt keménynek kell lenni, ez egy ilyen sport, satöbbi. Legalábbis ez az általános szöveg, amikor a közönségkedvenc versenyző csinál ilyeneket. Másokat meg hónapokig fütyül ki a tömeg.
aki köcsög akar lenni, annak a füttyel együtt kell élni, azt nem zavarja ha huhognak :)
kit érdekel a tömeg?
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.13. 15:38

carlos78 írta:
vollebak írta: úrvezetőknek lófasz nem nő, itt keménynek kell lenni, ez egy ilyen sport, satöbbi. Legalábbis ez az általános szöveg, amikor a közönségkedvenc versenyző csinál ilyeneket. Másokat meg hónapokig fütyül ki a tömeg.
aki köcsög akar lenni, annak a füttyel együtt kell élni, azt nem zavarja ha huhognak :)
kit érdekel a tömeg?
Akárhányszor írod le te, vagy Dani, hogy szerintetek a dolgok mennyire így működnek, szép számmal van példa arra, hogy a siker nemcsak azoknak jut, akik úgy gondolják, hogy simán mások szájába is szarnak érte. Az aljasság egyáltalán nem előfeltétel a sikerhez. Häkkinen, mindkét Hill, Rindt, Clark, Stewart, Ascari, Fangio, Surtees, Brabham, vagy épp Button mind példák arra, hogyan lehet a csúcsra jutni ebben a sportban (is), miközben decens is marad valaki.

Ott hibázzátok el, hogy láthatóan nem tudjátok szétválasztani az ambíciót a gátlástalanságtól. A felsorolt versenyzők is ambíciózusak, sikeréhesek voltak nyilván, mert anélkül nem megy. Viszont úriemberek is voltak pályán és azon kívül is. Ti valamiért azt hiszitek, ha valakiben nincs görénység, az már nem is igazán kompetitív. Szerencsére nagyon tévedtek :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.06.13. 18:37

nem mondtam, hogy a siker feltétele a köcsögség. Aljasság meg pláne.
csak annyit, hogy ha Rosberg tökösebb akar lenni, akkor először is nem kell foglalkoznia a fújolással.

de ha már ez a téma: Rosberg vajon nem lenne előrébb eredményességben, ha 3 éve az első versenyen odateszi magát Hamiltonnak?
Button, Brabham kihozott vajon mindent a tehetségéből? stb.
Én úgy gondolom, hogy a tökösségnek van egy lélektani hatása, és tökösség alatt annak az egyértelmű kifejezését értem (akár a pályán, akár azon kívül változatos eszközökkl), hogy: itt vagyok, most emberedre akadtál, mert legyőzlek.

nem F1 példa, de a BL döntőben a Juanfran, vagy ki (aki kihagyta a 11-est a végén) bele sem nézett a kapus szemébe, csak lehajtott fejjel elrontotta a rúgást. Ilyen apró dolgok aztán belülről komoly őrlődést és mentális feladatot, terhet jelentenek az ellenfélnek.
Most az egy dolog, hogy egy szituban Hami kiteszi Rosberget, csak ez a szerencsétlen ember aztán ezen őrlődik 2 hétig, míg a másik röhög a markába - nem tudom érthető-e amire utalok, mert elég nehéz kifejeznem. Ezek azért teljesítményt befolyásoló dolgok sszerintem.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.06.13. 18:51

Bitang írta:
Redbull írta:A 2014-es Kanadai nagydíj rajtjánál pontosan az történt mint tegnap csak fordítva. És mi történt? Lewis vernyákolt? Nem. Helyette fékhiba miatt feladta.
:)
Ja, 3:30-tól: https://www.youtube.com/watch?v=5efSZvWRP9E
Tavaly Hamilton játszotta el ezt Austinban, idén Rosberg Ausztráliában, most újra Hamilton. Ezek egymást szívatják, és mindig a külső íven levő szopja be. Csak az nem látja, aki nem akarja.
A "szakértők" szerint is rendben volt: Lauda, Stewart, Wolff, ja és Berger szerint is, aki ugye most épp Rosberget menedzseli.
Nem ez a probléma, hát nem hiszem el, hogy ez nem világos! A probléma az, hogy BÁRMELYIK teszi ki a másikat, szerintetek MINDIG Rosberg a hunyó!
Rosberg kitette Hamiltont? Legyen egy bunkó! Semmi probléma...de akkor ha Hamilton teszi ugyanezt, akkor legyen ő is ugyanaz, nem?

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.06.13. 19:26

Alghar írta: Nem ez a probléma, hát nem hiszem el, hogy ez nem világos! A probléma az, hogy BÁRMELYIK teszi ki a másikat, szerintetek MINDIG Rosberg a hunyó!
Rosberg kitette Hamiltont? Legyen egy bunkó! Semmi probléma...de akkor ha Hamilton teszi ugyanezt, akkor legyen ő is ugyanaz, nem?
Alghar...
A picsába már, azért ez már annyira pofátlan hogy beszarás.
Rocco mit művelt le tegnap? Értem a frusztráltságot de baszki, hamilton törje össze magát, mocskos tetü patkány, a hamiltonosok buzik meg buták. Felszólaltál ellene? Faszt. Mire szólalt meg benned az igazságérzet? Ne nevezze Bitang Britney-nek Rosberget... Komolyan beszarok.
A másik topikban is Vettel fikára Hamilton kontra fika, pedig még csak nem is Hamiltonos mondta.
Mindig Hamiltont védjük ja, csak lassan már csak Lance meg Redbull marad itt Hamiltonos.

Az extra poén meg hogy 2014-ben ugyanitt Rosberg ugyanúgy kiszorította Hamiltont, mégse volt Rosberg patkány, legalábbis én biztos nem patkányoztam és azt se kívántam hogy törje össze magát, és akkor már bőven itt voltam, nem emlékszem hogy ilyen lett volna itt.

Vollebak is annyit írt ez így erős, majd ment a Hamilton dirty driving stb. oké mi az ami túl sok hamilton dögöljön meg?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.13. 19:49

Schumixx írta:Vollebak is annyit írt ez így erős, majd ment a Hamilton dirty driving stb. oké mi az ami túl sok hamilton dögöljön meg?
Soha semmilyen sportolónak nem kívántam sérülést és egyebeket. Nem ártottak nekem semmit, nem is ismerem őket, akkor hogyan is lehetne. Attól még tartom, hogy Hamilton hajlamos etikátlanul vezetni, igen. A szememben pont olyanok ezek a leszorításai, mint amiket Senna csinált anno és amiért egyáltalán nem kedveltem a brazil versenyzését, a jelenlegi élmenők közül pedig egyértelműen Hamilton képviseli ezt a stílust a leginkább.

Remélem, hogy nem így van, de ha nektek már az is a gyalázkodás meg a túl sok kategória, ha valaki nem tartja etikusnak egy versenyző efféle manővereit, akkor az már nem az én problémám.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.06.13. 19:56

vollebak írta: Soha semmilyen sportolónak nem kívántam sérülést és egyebeket. Nem ártottak nekem semmit, nem is ismerem őket, akkor hogyan is lehetne. Attól még tartom, hogy Hamilton hajlamos etikátlanul vezetni, igen. A szememben pont olyanok ezek a leszorításai, mint amiket Senna csinált anno és amiért egyáltalán nem kedveltem a brazil versenyzését, a jelenlegi élmenők közül pedig egyértelműen Hamilton képviseli ezt a stílust a leginkább.

Remélem, hogy nem így van, de ha nektek már az is a gyalázkodás meg a túl sok kategória, ha valaki nem tartja etikusnak egy versenyző efféle manővereit, akkor az már nem az én problémám.
Nem a véleményeddel van bajom, el van fogadva, még valamennyire igazat is adok. Az elhatárolódás teljes hiánya lepett meg, igen neked volt egy enyhe mértékű.
Vágom hogy haverok vagytok, meg ti itt élőben is ismeritek egymást, de akkor legyen zárt fórum ne nyilvános, ha valaki így is írhat csak azért mert ő ilyen meg ismerik a többiek.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.13. 20:08

Schumixx írta:
vollebak írta: Soha semmilyen sportolónak nem kívántam sérülést és egyebeket. Nem ártottak nekem semmit, nem is ismerem őket, akkor hogyan is lehetne. Attól még tartom, hogy Hamilton hajlamos etikátlanul vezetni, igen. A szememben pont olyanok ezek a leszorításai, mint amiket Senna csinált anno és amiért egyáltalán nem kedveltem a brazil versenyzését, a jelenlegi élmenők közül pedig egyértelműen Hamilton képviseli ezt a stílust a leginkább.

Remélem, hogy nem így van, de ha nektek már az is a gyalázkodás meg a túl sok kategória, ha valaki nem tartja etikusnak egy versenyző efféle manővereit, akkor az már nem az én problémám.
Nem a véleményeddel van bajom, el van fogadva, még valamennyire igazat is adok. Az elhatárolódás teljes hiánya lepett meg, igen neked volt egy enyhe mértékű.
Vágom hogy haverok vagytok, meg ti itt élőben is ismeritek egymást, de akkor legyen zárt fórum ne nyilvános, ha valaki így is írhat csak azért mert ő ilyen meg ismerik a többiek.
Rocco stílusa korábban már többször téma volt részemről is, én például ezért nem foglalkoztam ezzel most. Az ismeretségünk is úgy kezdődött, hogy évekkel ezelőtt elküldött az ősi foglalkozást űző édesanyámba, és beígérte, hogy beveri az orrom.

Részemről most az elhatárolódást az jelentette, hogy semmilyen módon nem vettem részt a sárdobálásban sem a futam-, sem a Hamilton topikban. Más még annyit sem írt rá, amennyit én. De mivel bertone amint olvasta a dolgot ma reggel, banolta is Roccót két hétre, nem hiszem, hogy jogos azt mondanotok, hogy büntetlenül van hagyva az ilyesmi csak azért, mert az egyetlen, akinek moderációs jogköre van, épp nem volt itt, amikor zajlott a cirkusz.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.06.13. 20:17

Schumixx írta:
vollebak írta: Soha semmilyen sportolónak nem kívántam sérülést és egyebeket. Nem ártottak nekem semmit, nem is ismerem őket, akkor hogyan is lehetne. Attól még tartom, hogy Hamilton hajlamos etikátlanul vezetni, igen. A szememben pont olyanok ezek a leszorításai, mint amiket Senna csinált anno és amiért egyáltalán nem kedveltem a brazil versenyzését, a jelenlegi élmenők közül pedig egyértelműen Hamilton képviseli ezt a stílust a leginkább.

Remélem, hogy nem így van, de ha nektek már az is a gyalázkodás meg a túl sok kategória, ha valaki nem tartja etikusnak egy versenyző efféle manővereit, akkor az már nem az én problémám.
Nem a véleményeddel van bajom, el van fogadva, még valamennyire igazat is adok. Az elhatárolódás teljes hiánya lepett meg, igen neked volt egy enyhe mértékű.
Vágom hogy haverok vagytok, meg ti itt élőben is ismeritek egymást, de akkor legyen zárt fórum ne nyilvános, ha valaki így is írhat csak azért mert ő ilyen meg ismerik a többiek.
Azert a tegnapi az loszar sem volt az akr hez kepest de persze ertem hogy mi a gondod. Mas hogy hamilton minel tobb cimet szerez annal tobb fikat kell elviselni ez mindig is igy volt es lesz

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.06.13. 20:44

Senki nem mondta, legalábbis én biztosan nem - de Lancéra sem emlékszem - Lewis manőverére, hogy gentlemanus. (Direkt írtam így a nyelvészeknek üzenem.) Meg kellett tartania a pozícióját, és a szabályok adta keretekbe ez még belefért. Görény volt? Nevezhetitek, én nem fogom. Zsivány inkább, Lewis alapból ilyen. Egy kopó, aki nem engedi ki a kezéből amit megkaparintott. Tutyimutyik nem nyernek semmit ebben a sportban.
Csak kérdezem. A Forma1 történetében hány ilyen tisztázatlan eset volt. Ezer és egy. Mi a baj ezekkel napjainkban? Hogy a szabályok gumik, a versenybírák meg kutyaütők tisztelet a kivételnek.
Szebb lett volna ez a győzelem koccanás és Rosberg leterelése nélkül. Együttérzek valamilyen szinten a Rosberg fanokkal, pld. Gyilokkal, de amit írt a Lewis topikba az nem méltó hozzá. Én is csak röhögni tudtam rajta. De nem szeretném Gyilokot előhozni, komák vagyunk.
Szenvedtek (-tünk) eleget a 2008-as 09-es években amikor minden szír szarért büntették a csoki gyereket.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.06.13. 20:54

Az F1 hivatalos oldalán Verstappen lett a futam legjobbja.
:D :D

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.06.13. 21:01

Schumixx írta:
Alghar írta: Nem ez a probléma, hát nem hiszem el, hogy ez nem világos! A probléma az, hogy BÁRMELYIK teszi ki a másikat, szerintetek MINDIG Rosberg a hunyó!
Rosberg kitette Hamiltont? Legyen egy bunkó! Semmi probléma...de akkor ha Hamilton teszi ugyanezt, akkor legyen ő is ugyanaz, nem?
Alghar...
A picsába már, azért ez már annyira pofátlan hogy beszarás.
Rocco mit művelt le tegnap? Értem a frusztráltságot de baszki, hamilton törje össze magát, mocskos tetü patkány, a hamiltonosok buzik meg buták. Felszólaltál ellene? Faszt. Mire szólalt meg benned az igazságérzet? Ne nevezze Bitang Britney-nek Rosberget... Komolyan beszarok.
A másik topikban is Vettel fikára Hamilton kontra fika, pedig még csak nem is Hamiltonos mondta.
Mindig Hamiltont védjük ja, csak lassan már csak Lance meg Redbull marad itt Hamiltonos.

Az extra poén meg hogy 2014-ben ugyanitt Rosberg ugyanúgy kiszorította Hamiltont, mégse volt Rosberg patkány, legalábbis én biztos nem patkányoztam és azt se kívántam hogy törje össze magát, és akkor már bőven itt voltam, nem emlékszem hogy ilyen lett volna itt.

Vollebak is annyit írt ez így erős, majd ment a Hamilton dirty driving stb. oké mi az ami túl sok hamilton dögöljön meg?
Roccot ismerem, ha kiakad, akkor ebben a stílusban ír, amiért MINDIG meg is kapja a banját. Minden másban csatlakozom vollebak írásához.
Kiegészítve azzal, amit már ezerszer leírtam: Hamiltont sokkal jobb pilótának tartom, ha választanom kellene, biztosan neki szurkolnék, nem Rosbergnek. De az igaztalanság zavar. Kismilliószor elküldtem már a kedvencemet melegebb éghajlatra, ha baromságot csinált. Soha nem védtem, ha ő volt a hibás, hanem beláttam, hogy barom volt. No, ezt még pl. Hamilton-szurkolótól nem sűrűn láttam. Ugyanez igaz a gyalázkodásra is: ha én gyalázok egy pilótát, akkor számon kérhetsz, de kérlek, Rocco miatt ne engem kérj számon.
Amit egyébként Hamilton kap az semmi ahhoz képest, amit Kimi anno rendszeresen kapott ;)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.06.13. 21:13

Alghar írta: Roccot ismerem, ha kiakad, akkor ebben a stílusban ír, amiért MINDIG meg is kapja a banját. Minden másban csatlakozom vollebak írásához.
Kiegészítve azzal, amit már ezerszer leírtam: Hamiltont sokkal jobb pilótának tartom, ha választanom kellene, biztosan neki szurkolnék, nem Rosbergnek.
Lehet, mégis Vettel védelmében most épp az ő sínautózását hoztad fel a vb. géppel pedig ott nem került szóban abban a kontextusban.
De az igaztalanság zavar.
Most nem zavart, pedig ez már az volt, és tényleg nem védtük hamilton manőverét, igaz link volt, hogy rosberg ugyanezt megtette 2014-ben ugyanitt.
Kismilliószor elküldtem már a kedvencemet melegebb éghajlatra, ha baromságot csinált. Soha nem védtem, ha ő volt a hibás, hanem beláttam, hogy barom volt. No, ezt még pl. Hamilton-szurkolótól nem sűrűn láttam.
Nem? Pedig pl. én leírtam hogy Hamiltonból 3-szor csinált a rajtnál Rosberg bohócot
Ugyanez igaz a gyalázkodásra is: ha én gyalázok egy pilótát, akkor számon kérhetsz, de kérlek, Rocco miatt ne engem kérj számon.
Ilyet nem tettem, csak ez most azért ment neked mert azok után amik itt történtek te azzal jöttél hogy mindig Rosberg a hibás, pedig ilyet senki se írt.
Amit egyébként Hamilton kap az semmi ahhoz képest, amit Kimi anno rendszeresen kapott ;)
Az már nagyon rég volt, mióta elköltözött a fórum nagyítóval találsz kimi fikát, és szinte csak a saját szurkolóitól.

Lezárt