FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Kik íratkoznak fel a "bajnokok falára"?

Nico Rosberg
3
15%
Lewis Hamilton
4
20%
Daniel Riciardo
0
0 szavazat
Kimi Räikkönen
3
15%
Max Verstappen
3
15%
Felipe Massa
1
5%
Valtteri Bottas
0
0 szavazat
Sergio Perez
0
0 szavazat
Daniil Kvyat
3
15%
Romain Grosjean
1
5%
Fernando Alonso
2
10%
 
Szavazatok száma: 20

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.06.13. 21:58

Schumixx írta:
Alghar írta: Roccot ismerem, ha kiakad, akkor ebben a stílusban ír, amiért MINDIG meg is kapja a banját. Minden másban csatlakozom vollebak írásához.
Kiegészítve azzal, amit már ezerszer leírtam: Hamiltont sokkal jobb pilótának tartom, ha választanom kellene, biztosan neki szurkolnék, nem Rosbergnek.
Lehet, mégis Vettel védelmében most épp az ő sínautózását hoztad fel a vb. géppel pedig ott nem került szóban abban a kontextusban.
Annak külön, régebbre nyúló története van, amihez Hamiltonnak csak annyi köze van, hogy éppen ő ül most űrautóban. Ha Alonso ülne, őt írtam volna ;)
De az igaztalanság zavar.
Most nem zavart, pedig ez már az volt, és tényleg nem védtük hamilton manőverét, igaz link volt, hogy rosberg ugyanezt megtette 2014-ben ugyanitt.
Javaslom vollebak hozzászólását, mindent leírt a témáról. Nincs értelme ismételnem. Ha Roccon felhúzzátok magatokat, akkor nem ismeritek a fórumos múltját...nehogy már én kérjek elnézést azért, amit írt. A büntijét meg megkapta, nem? Akkor mi a gond? Én nem tudom banolni, aki tudja, megtette.
Kismilliószor elküldtem már a kedvencemet melegebb éghajlatra, ha baromságot csinált. Soha nem védtem, ha ő volt a hibás, hanem beláttam, hogy barom volt. No, ezt még pl. Hamilton-szurkolótól nem sűrűn láttam.
Nem? Pedig pl. én leírtam hogy Hamiltonból 3-szor csinált a rajtnál Rosberg bohócot
Nem ilyen esetekre gondoltam, hanem "véleményesekre"...
Ugyanez igaz a gyalázkodásra is: ha én gyalázok egy pilótát, akkor számon kérhetsz, de kérlek, Rocco miatt ne engem kérj számon.
Ilyet nem tettem, csak ez most azért ment neked mert azok után amik itt történtek te azzal jöttél hogy mindig Rosberg a hibás, pedig ilyet senki se írt.
Dehogynem...a múltkori versenybaleset is odáig fajult, hogy Rosberg kilökte Hamiltont...sőt, még Rosberget akarták büntetni, csak a Merci "kilobbizta", hogy ne (:u
Amit egyébként Hamilton kap az semmi ahhoz képest, amit Kimi anno rendszeresen kapott ;)
Az már nagyon rég volt, mióta elköltözött a fórum nagyítóval találsz kimi fikát, és szinte csak a saját szurkolóitól.
Ha régen volt, akkor meg sem történt? Sokkal rosszabb volt a helyzet anno...

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.06.13. 22:09

Alghar írta: Annak külön, régebbre nyúló története van, amihez Hamiltonnak csak annyi köze van, hogy éppen ő ül most űrautóban. Ha Alonso ülne, őt írtam volna ;)

Javaslom vollebak hozzászólását, mindent leírt a témáról. Nincs értelme ismételnem. Ha Roccon felhúzzátok magatokat, akkor nem ismeritek a fórumos múltját...nehogy már én kérjek elnézést azért, amit írt. A büntijét meg megkapta, nem? Akkor mi a gond? Én nem tudom banolni, aki tudja, megtette.

Nem ilyen esetekre gondoltam, hanem "véleményesekre"...

Dehogynem...a múltkori versenybaleset is odáig fajult, hogy Rosberg kilökte Hamiltont...sőt, még Rosberget akarták büntetni, csak a Merci "kilobbizta", hogy ne (:u

Ha régen volt, akkor meg sem történt? Sokkal rosszabb volt a helyzet anno...
Ezt már nem színezem, legyen sorban.

1.Ok
2.Nem ez a lényeg, de mindegy szarok az egészre.
3.A véleményeseknél a szurkolók szíve eléggé haza húz, én se gondolom magam objektívnek. De Lance is sokat ekézi Hamiltont a teljesítménye(bulizás, celebkedés)/viselkedése miatt, én is.
4.Erről van cikk(legalább 2 forrásból) is nem mi találtuk ki, ha neked ér annyit majd kikeresem.
5.Raikönnen múltbéli bántásai olyan már itt mint a holocaust... (Elnézést a példáért nem akarok vele senkit megbántani)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.13. 23:07

Magic írta:Az F1 hivatalos oldalán Verstappen lett a futam legjobbja.
:D :D
Ki gondolta volna. Mondjuk nehéz is lenne választani, senki nem nyújtott különöset.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.06.13. 23:16

Schumixx írta: 5.Raikönnen múltbéli bántásai olyan már itt mint a holocaust... (Elnézést a példáért nem akarok vele senkit megbántani)

:D na kész, kiégtem. havi 10es :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.13. 23:18

Bandee írta:
Magic írta:Az F1 hivatalos oldalán Verstappen lett a futam legjobbja.
:D :D
Ki gondolta volna. Mondjuk nehéz is lenne választani, senki nem nyújtott különöset.
Dehogynem, Sainz és Bottas nagyon komolyat mentek. Verstappen szépen védekezett, de előbbi kettő jobban megérdemelte volna a futam embere címet.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.13. 23:21

carlos78 írta:
Schumixx írta: 5.Raikönnen múltbéli bántásai olyan már itt mint a holocaust... (Elnézést a példáért nem akarok vele senkit megbántani)

:D na kész, kiégtem. havi 10es :D
Ahhoz, hogy értékelj egy ilyen jelenséget azt mindig csak abban az idősíkban lehet vizsgálni, nyilván ma már nevetséges. Pusztán szerintem azért volt ilyen, mert nagyon népszerű volt mindig is, ill. megosztó személyiség ráadásul szerencsétlen is, így kaphatott hideget-meleget. Népes volt a fórum és valóban a leghangosabb utálói neki voltak. AMi most megy itt, az baptista találkozó ahhoz képest. Én 2007-ben csatlakoztam ehhez a közösséghez, azóta hasonló nem volt, állítólag az MS éra volt durvább. :mosoly: AZt el is tudom képzelni

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.06.13. 23:22

emlékszek milyen volt, én a hasonlaton nevettem, nem Kimin :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.13. 23:23

vollebak írta:
Dehogynem, Sainz és Bottas nagyon komolyat mentek. Verstappen szépen védekezett, de előbbi kettő jobban megérdemelte volna a futam embere címet.
Nem figyeltem őket, aki előre egerészik taktikával meg így meg úgy, az nekem nem értékelhető. Úgy értettem senki nem előzött sokat, vagy komolyat stb-stb.. Verstappen kiment kétszer az út jobb oldalára.. Jajj ez volt akkora szám? Én is kimentem volna, királyi ész nem kell hozzá, ott azt az egyet lehet tenni.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.06.13. 23:59

Bandee írta:
vollebak írta:
Dehogynem, Sainz és Bottas nagyon komolyat mentek. Verstappen szépen védekezett, de előbbi kettő jobban megérdemelte volna a futam embere címet.
Nem figyeltem őket, aki előre egerészik taktikával meg így meg úgy, az nekem nem értékelhető. Úgy értettem senki nem előzött sokat, vagy komolyat stb-stb.. Verstappen kiment kétszer az út jobb oldalára.. Jajj ez volt akkora szám? Én is kimentem volna, királyi ész nem kell hozzá, ott azt az egyet lehet tenni.
Szerintem a Verstappen iránti ellenszenv innen ered. 12 körön keresztül ment mögötte Rosberg, ebből három és fél körig volt támadó pozícióban. Amikor közeledik a futam vége. Amikor a magyar kommentátorok már eleve gyorsabban beszélnek, mert egy gyengus kis futamocskát kell utólag eladni a nézőknek. Bottas 25 körön keresztül tartotta Rosberg-et, sajnos a verseny közepe felé. Legalább akkora teljesítmény volt. Sainz-é is. Verstappen egyébként jó, csak a körítés teljesen elfordít tőle. ;) A magyar közvetítés nem tetszik.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.06.14. 06:39

Bandee írta:
vollebak írta:
Dehogynem, Sainz és Bottas nagyon komolyat mentek. Verstappen szépen védekezett, de előbbi kettő jobban megérdemelte volna a futam embere címet.
Nem figyeltem őket, aki előre egerészik taktikával meg így meg úgy, az nekem nem értékelhető. Úgy értettem senki nem előzött sokat, vagy komolyat stb-stb.. Verstappen kiment kétszer az út jobb oldalára.. Jajj ez volt akkora szám? Én is kimentem volna, királyi ész nem kell hozzá, ott azt az egyet lehet tenni.
Sainz végigelőzte a futamot, de furcsa mód a drága rendező elfelejtette ezeket megmutatni.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.14. 07:35

Gocpont írta: Szerintem a Verstappen iránti ellenszenv innen ered. 12 körön keresztül ment mögötte Rosberg, ebből három és fél körig volt támadó pozícióban. Amikor közeledik a futam vége. Amikor a magyar kommentátorok már eleve gyorsabban beszélnek, mert egy gyengus kis futamocskát kell utólag eladni a nézőknek. Bottas 25 körön keresztül tartotta Rosberg-et, sajnos a verseny közepe felé. Legalább akkora teljesítmény volt. Sainz-é is. Verstappen egyébként jó, csak a körítés teljesen elfordít tőle. ;) A magyar közvetítés nem tetszik.
Nyugodj meg, a brit közvetítések alatt is legalább akkora sláger a srác. Most vagy az van, hogy még Coulthardék sem értenek hozzá és túlbecsülik, mennyit is kéne a tehetségéhez mérten beszélni róla, vagy ... :) Hát a másik változatot inkább számba se vegyük, pfej (:v

Én éppen azért nem vitatok már meg semmit, ami a hollanddal kapcsolatos, mert hendikepje van itt. Bármit csinál, az nem lesz elég jó, mindig ő lesz a sapkás nyúl. Mindig 2-3 fokkal alatta van az itteni vélemények szerint a teljesítménye a valóban mutatottnál. Ha egy kibaszott jó versenye van, akkor "szódával elmegy" a teljesítménye, ha átlagos futamot teljesít, akkor "eléggé szar", ha pedig gyengébbet, akkor meg mit keres itt ez a túlhájpolt kisköcsög, hát ezért kellett Kvyatot lecserélni, satöbbi.

Hogy konkrétan a mostani futamáról is szó essen, nézd csak meg: Ricciardo pórul járt, aztán Tomi a futamtopikban egyből úgy reagált, hogy lehet nyalni a hülyegyereket. Érted, azonnal ez az árukapcsolás megy, mint a régi viccben Mórickánál, akinek mindenről _az_ jutott az eszébe.

Bandi is élcelődött, hogy hát hú, de ügyes volt, hogy kiment egyszer jobbra, aztán meg balra, ez igen. De azt felejtitek el, hogy Bottas Williamsében milyen motor van. Tavaly szinte minden pályán a Williamsek voltak az egyenesben a leggyorsabbak, idén is néhány pályán nyomja csak le őket a Force India. A Renault meg a monacói motorfejlesztéssel tart ott éppen, hogy a Honda előtt van leadott teljesítményben, különben tisztán harmadik motorerő a Mercedes és a Ferrari mögött. Nem véletlenül viccelődött azzal Horner nemrég, hogy a fiókcsapat motorja erősebb, mint az övék.

Nagyon precíz teljesítmény volt mindig tökéletesen megcsinálni a kigyorsításokat a hajtűből és a sikántól, úgy megtalálva a pontos mechanikai tapadást egy gyengébb motorral, hogy közben a hátsó gumikat se rohassza le. Ez volt az egyetlen esélye, hogy az egyenesek végéig Rosberg előtt tudjon maradni, ha egyszer is belebakizik (ahogy egyébként sokan megtették a versenyén ezt, sok előzés adódott ebből, vagy nézd csak meg Buttont, a kvalija ezen ment el), Rosberg azonnal megeszi. És nem bakizott bele, hibátlan volt. Mindegy, a lényeg nem ez, hanem az, hogy a túlhájpolt majom nagyon ügyes volt, mert ki tudott menni az egyenesben jobbra, aztán balra :mosoly:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vollebak 2016.06.14. 07:53-kor.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.06.14. 07:42

Bandee írta: Ahhoz, hogy értékelj egy ilyen jelenséget azt mindig csak abban az idősíkban lehet vizsgálni, nyilván ma már nevetséges. Pusztán szerintem azért volt ilyen, mert nagyon népszerű volt mindig is, ill. megosztó személyiség ráadásul szerencsétlen is, így kaphatott hideget-meleget. Népes volt a fórum és valóban a leghangosabb utálói neki voltak. AMi most megy itt, az baptista találkozó ahhoz képest. Én 2007-ben csatlakoztam ehhez a közösséghez, azóta hasonló nem volt, állítólag az MS éra volt durvább. :mosoly: AZt el is tudom képzelni
raikkonennek csak a panelprolik szurkoltak!!!!444!!!
(:u (:u

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.06.14. 07:44

Magic írta:Az F1 hivatalos oldalán Verstappen lett a futam legjobbja.
:D :D
valahogy a napokban futottam bele ilyen kis információgyűjtésbe, az oj simson sorozat kapcsán, és nem is tudtam hogy az öreg verstappen ilyen halmozott börtöntöltelék...??!! :hanyas:

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.06.14. 07:48

9_46_20 írta:Ezekmek meg mindig nem esett le hogy vettel a siralyt hamiltonra mondta,erre elo musorban keresik a madarat... (:m
elnézést..
tényleg volt sirály... (:e

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.06.14. 07:51

Kép

Kettő is.
(:u
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.14. 08:38

Magic írta:
Nem figyeltem őket, aki előre egerészik taktikával meg így meg úgy, az nekem nem értékelhető. Úgy értettem senki nem előzött sokat, vagy komolyat stb-stb.. Verstappen kiment kétszer az út jobb oldalára.. Jajj ez volt akkora szám? Én is kimentem volna, királyi ész nem kell hozzá, ott azt az egyet lehet tenni.
Sainz végigelőzte a futamot, de furcsa mód a drága rendező elfelejtette ezeket megmutatni.[/quote]

Biztos, akkor mea culpa. Azért azt is hozzá kell tenni, hogy azt hiszem a végéről ment és megelőzte a nálánál sokkal szarabb autókat bár lehet ebben is tévedek. Azért az STR kb. 5. erő, a Renault, a Manor, a Haas a McLaren biztosan szarabbak, de szerintem a FI is. EZt is figyelembe kell venni.
Én inkáb olyasmit hiányoltam, hogy kb. azonos autót előz valaki. Ilyen nem volt, Ricsi is lemente a futamot KImi mögött stb-stb.
Egyébként azrt is volt nehéz dolguk, mert az utolsó szektorban nagyon lehültek a gumik így pont a durva féktávon és egyben a legjobb előzési ponton életveszély volt a próbálkozás. Ezen kívül mind Kiminek mind pl. Rozinak üa. para volt, spórolni kellett Pl. Rozi ezért nem támadhatta jobban/többet a csodagyereket.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.14. 08:41

9_46_20 írta:
Bandee írta: Ahhoz, hogy értékelj egy ilyen jelenséget azt mindig csak abban az idősíkban lehet vizsgálni, nyilván ma már nevetséges. Pusztán szerintem azért volt ilyen, mert nagyon népszerű volt mindig is, ill. megosztó személyiség ráadásul szerencsétlen is, így kaphatott hideget-meleget. Népes volt a fórum és valóban a leghangosabb utálói neki voltak. AMi most megy itt, az baptista találkozó ahhoz képest. Én 2007-ben csatlakoztam ehhez a közösséghez, azóta hasonló nem volt, állítólag az MS éra volt durvább. :mosoly: AZt el is tudom képzelni
raikkonennek csak a panelprolik szurkoltak!!!!444!!!
(:u (:u
A plebs, ahogy azt drága tanult jogász barátunk oly szépen tudta mondani. :mosoly: Hiába, azért nem akárki emelkedhet olyan magasságokba mint ahol ő van/volt (:i

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.06.14. 08:48

9_46_20 írta:
9_46_20 írta:Ezekmek meg mindig nem esett le hogy vettel a siralyt hamiltonra mondta,erre elo musorban keresik a madarat... (:m
elnézést..
tényleg volt sirály... (:e
+1 (:p

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.14. 09:36

Bandee írta: A plebs, ahogy azt drága tanult jogász barátunk oly szépen tudta mondani. :mosoly: Hiába, azért nem akárki emelkedhet olyan magasságokba mint ahol ő van/volt (:i
Ne bántsátok Eulót :)

Nála legalább az van, hogy nem cserélgeti a véleményét, mint más az alsóját, konzisztensen utálja Buttont és Rajkót 10+ éve :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.06.14. 10:13

9_46_20 írta:
9_46_20 írta:Ezekmek meg mindig nem esett le hogy vettel a siralyt hamiltonra mondta,erre elo musorban keresik a madarat... (:m
elnézést..
tényleg volt sirály... (:e
Valóságos állatsimogató. Tavalyelőtt mormotával próbálkoztak. Jövőre lehet tesznek föl egy grizzly-t.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.06.14. 10:15

Papír kikerülte. Mondjuk egy valódi VB alkat közéjük gázolt volna. :-)
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.14. 10:18

Gocpont írta: Valóságos állatsimogató. Tavalyelőtt mormotával próbálkoztak. Jövőre lehet tesznek föl egy grizzly-t.
Nem valószínű, még a jégkorszak előtt sem volt honos a grizzly a mai Québec tartomány környékén. Ma meg aztán már végképp csak az ország nyugati felében van, kábé 2-3000 kilométer a legközelebbi hely Montréaltól, ahol grizzlyt lehetne találni :)

Kép
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.06.14. 10:41

Jó fej gyerek az a Vettel amúgy.. Meg kell hagyni

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.06.14. 10:46

vollebak írta:
Nyugodj meg, a brit közvetítések alatt is legalább akkora sláger a srác. Most vagy az van, hogy még Coulthardék sem értenek hozzá és túlbecsülik, mennyit is kéne a tehetségéhez mérten beszélni róla, vagy ... :) Hát a másik változatot inkább számba se vegyük, pfej (:v

Én éppen azért nem vitatok már meg semmit, ami a hollanddal kapcsolatos, mert hendikepje van itt. Bármit csinál, az nem lesz elég jó, mindig ő lesz a sapkás nyúl. Mindig 2-3 fokkal alatta van az itteni vélemények szerint a teljesítménye a valóban mutatottnál. Ha egy kibaszott jó versenye van, akkor "szódával elmegy" a teljesítménye, ha átlagos futamot teljesít, akkor "eléggé szar", ha pedig gyengébbet, akkor meg mit keres itt ez a túlhájpolt kisköcsög, hát ezért kellett Kvyatot lecserélni, satöbbi.

Hogy konkrétan a mostani futamáról is szó essen, nézd csak meg: Ricciardo pórul járt, aztán Tomi a futamtopikban egyből úgy reagált, hogy lehet nyalni a hülyegyereket. Érted, azonnal ez az árukapcsolás megy, mint a régi viccben Mórickánál, akinek mindenről _az_ jutott az eszébe.

Bandi is élcelődött, hogy hát hú, de ügyes volt, hogy kiment egyszer jobbra, aztán meg balra, ez igen. De azt felejtitek el, hogy Bottas Williamsében milyen motor van. Tavaly szinte minden pályán a Williamsek voltak az egyenesben a leggyorsabbak, idén is néhány pályán nyomja csak le őket a Force India. A Renault meg a monacói motorfejlesztéssel tart ott éppen, hogy a Honda előtt van leadott teljesítményben, különben tisztán harmadik motorerő a Mercedes és a Ferrari mögött. Nem véletlenül viccelődött azzal Horner nemrég, hogy a fiókcsapat motorja erősebb, mint az övék.

Nagyon precíz teljesítmény volt mindig tökéletesen megcsinálni a kigyorsításokat a hajtűből és a sikántól, úgy megtalálva a pontos mechanikai tapadást egy gyengébb motorral, hogy közben a hátsó gumikat se rohassza le. Ez volt az egyetlen esélye, hogy az egyenesek végéig Rosberg előtt tudjon maradni, ha egyszer is belebakizik (ahogy egyébként sokan megtették a versenyén ezt, sok előzés adódott ebből, vagy nézd csak meg Buttont, a kvalija ezen ment el), Rosberg azonnal megeszi. És nem bakizott bele, hibátlan volt. Mindegy, a lényeg nem ez, hanem az, hogy a túlhájpolt majom nagyon ügyes volt, mert ki tudott menni az egyenesben jobbra, aztán balra :mosoly:
Ne csináld, még a végén megsajnálom. (:e

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2016 Montreal

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.06.14. 11:01

Magic írta: Ne csináld, még a végén megsajnálom. (:e
Ugyan miért? Nem kell :)

Meg foglalkozni sem kell vele mindig, mondjuk, ha Ricciardónak épp pechje van (:y

Elsimerni, ha jól megy, na azt kell (:v (:o
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt