FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Ki fog kiesni műszaki hiba, kisodródás vagy ütközés miatt? (Három választás is lehetséges!!!)

Rosberg
4
15%
Hamilton
4
15%
Vettel
1
4%
Räikkönen
3
12%
Massa
2
8%
Bottas
0
0 szavazat
Ricciardo
1
4%
Verstappen
3
12%
Pérez
0
0 szavazat
Hülkenberg
0
0 szavazat
Alonso
2
8%
Button
1
4%
Kvyat
4
15%
Sainz
1
4%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.03. 19:03

Kép

Rosberg szerint Hami em hagyott neki elég helyet.
(:v
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.03. 19:14

10 mp-s időbüntetést és 2 büntetőpontot kapott @nico_rosberg ütközés okozása miatt. Ettől még megtarthatja a 4. helyét. #F1
Valamint @nico_rosberg kapott egy megrovást is, amiért a sérült autóval továbbment.
Forrás: https://twitter.com/origoGPhirek?ref_src=twsrc%5Etfw
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.07.03. 19:32

Redbull írta:10 mp-s időbüntetést és 2 büntetőpontot kapott @nico_rosberg ütközés okozása miatt. Ettől még megtarthatja a 4. helyét. #F1
Valamint @nico_rosberg kapott egy megrovást is, amiért a sérült autóval továbbment.
Forrás: https://twitter.com/origoGPhirek?ref_src=twsrc%5Etfw
Örülök hogy kimondták hogy ő volt a fasz, és annak is hogy tulajdonképpen nem kapott lófasz büntetést se, hogy sajnálni kelljen.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.07.03. 20:17

Magic írta:
Jadrina írta:(:z
Jobb volt a kistáska, megesik.
Ricsi nehezen találja önmagát mostanában...
Már csak Sainz kellene a Ferrariba és egész élvezhető versenyző-párosok lennének az élcsapatoknál.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.07.03. 20:21

Jadrina írta: Már csak Sainz kellene a Ferrariba és egész élvezhető versenyző-párosok lennének az élcsapatoknál.
Szumóék szépen elsunnyogták, hogy a mezőny végéről bejött pontszerzőnek.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.07.03. 20:27

Jadrina írta: Már csak Sainz kellene a Ferrariba és egész élvezhető versenyző-párosok lennének az élcsapatoknál.
Na, persze...aztán Vettel hova menne akkor? (:u (:u (:u (:k (:n

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.07.03. 20:31

Phoebe írta:
Jadrina írta: Már csak Sainz kellene a Ferrariba és egész élvezhető versenyző-párosok lennének az élcsapatoknál.
Szumóék szépen elsunnyogták, hogy a mezőny végéről bejött pontszerzőnek.
Mondjuk simán kijárt volna neki egy büntetés azért a manőverért, amit meghúzott Pérezzel szemben.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.07.03. 20:35

vollebak írta:
Mondjuk simán kijárt volna neki egy büntetés azért a manőverért, amit meghúzott Pérezzel szemben.
Az kemény volt. Menet közben pont azon gondolkodtam, ha Verstappent csinálta volna akkor zseniális lenne-e Szumóék szerint. A tippem, hogy akkor igen.

A tényen amúgy nem változtat, önhibáján kívül került hátra és még egy Williamst is maga mögé szorított amelyiknek elvileg fekszik ez a pálya.

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2016.07.03. 20:41

Phoebe írta:
Jadrina írta: Már csak Sainz kellene a Ferrariba és egész élvezhető versenyző-párosok lennének az élcsapatoknál.
Szumóék szépen elsunnyogták, hogy a mezőny végéről bejött pontszerzőnek.
Szujó Hamival van elfoglalva. Annyira tud neki szurkolni, hogy az már gyomorforgató. Amit ma művelt ....
Én elfogadom, hogy szurkol neki szíve joga, de közvetítsen már pártatlanul ordítozás nélkül.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.07.03. 20:41

Jadrina írta: Már csak Sainz kellene a Ferrariba és egész élvezhető versenyző-párosok lennének az élcsapatoknál.
Mi bajod a jelenlegivel? (:u Nem kedvesek, békések?

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.07.03. 20:47

Bandee írta:
Jadrina írta: Már csak Sainz kellene a Ferrariba és egész élvezhető versenyző-párosok lennének az élcsapatoknál.
Mi bajod a jelenlegivel? (:u Nem kedvesek, békések?
De, kedvesek, de én azt szeretem, ha gyepálják egymást. (:v

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.07.03. 20:50

eniksz írta: Szujó Hamival van elfoglalva. Annyira tud neki szurkolni, hogy az már gyomorforgató. Amit ma művelt ....
Én elfogadom, hogy szurkol neki szíve joga, de közvetítsen már pártatlanul ordítozás nélkül.
"Dicsérjük meg Hamiltont, amiért el tudott rajtolni." - Szujó (:v (:v

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2016.07.03. 20:56

Phoebe írta:Sainz 10 a mezőny végéről. Szumóék nagyon lapítanak.
Szumo...?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.07.03. 21:04

Jadrina írta: De, kedvesek, de én azt szeretem, ha gyepálják egymást. (:v
Tudom, vicceltem. Viszont szerintem előbbre nem lennének, most kihozzák ami ebben az autóban van. Házon belüli csata, cirkusz, ütközés biztosan lenne:)

Bár az érdekes, hogy a RB- nál egyelőre viszonylagos a béke pedig két kakas kapirgál a szemétdomb tetején...

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.07.03. 21:05

Schumixx írta:
Redbull írta:10 mp-s időbüntetést és 2 büntetőpontot kapott @nico_rosberg ütközés okozása miatt. Ettől még megtarthatja a 4. helyét. #F1
Valamint @nico_rosberg kapott egy megrovást is, amiért a sérült autóval továbbment.
Forrás: https://twitter.com/origoGPhirek?ref_src=twsrc%5Etfw
Örülök hogy kimondták hogy ő volt a fasz, és annak is hogy tulajdonképpen nem kapott lófasz büntetést se, hogy sajnálni kelljen.
Igeg, csak Hamilton az eddigi tucatnyi ilyen, vagy ennel joval durvabb huzasaiert ennyit sem kapott. Tudod miert? Mert amig Hamilton beleall, ha Rosberg tulok, addig Rosberg felremegy, lasd: Kanada, legutobb. Remelem lesz meg iylen es most mar rendre Hamilton fog ezekbol dnf-el kijonni. Egyszer csak megfordul a szerencse.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.07.03. 21:07

eniksz írta: Szumóék szépen elsunnyogták, hogy a mezőny végéről bejött pontszerzőnek.
Szujó Hamival van elfoglalva. Annyira tud neki szurkolni, hogy az már gyomorforgató. Amit ma művelt ....
Én elfogadom, hogy szurkol neki szíve joga, de közvetítsen már pártatlanul ordítozás nélkül.[/quote]

Szerintem nincs gyengébb közvetítőpáros, talán elmaradott országokban. Komolyan mondom. Tárgyi tévedések, felkészületlenség, nyílt szurkolás és ellenszurkolás. Felháborítóan gyenge a színvonal

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.07.03. 21:09

t-oom írta:
Phoebe írta:Sainz 10 a mezőny végéről. Szumóék nagyon lapítanak.
Szumo...?
Volt egy eset még régebben, talán komment? hogy ide figyelj Szumókám. Onnan maradt meg.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.07.03. 21:12

Rocco írta:
Igeg, csak Hamilton az eddigi tucatnyi ilyen, vagy ennel joval durvabb huzasaiert ennyit sem kapott. Tudod miert? Mert amig Hamilton beleall, ha Rosberg tulok, addig Rosberg felremegy, lasd: Kanada, legutobb. Remelem lesz meg iylen es most mar rendre Hamilton fog ezekbol dnf-el kijonni. Egyszer csak megfordul a szerencse.
Szerintem Rozi jobban benne volt ebben most, igaz Hamilton se vett volna vissza, pedig otthagyta volna int a szart ha aláfordul. De hát nem az eszéről híres, ilyen helyzetekben őstulokként viselkedik bármilyen jó versenyző is..

No de az élet el fogja vissza fogja ezt venni tőle, majd meglátjátok. Különben az ő taktikája volt a jobb, h a csapat kibaszott valakivel az éppen Rozi volt. Erről elég nagy a csend itt..:)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.03. 21:15

Kétlem, hogy tucatnyi alkalommal Hamilton úgy nekifordult Rosbergnek ami következtében törik az autó. Itt ugyanis Hami oldaldobozán lévő szárny tört le egy az egyben.
Azoknak van igazuk akik szerint, ha Rorberg simán kivezeti Hamit nem ütköznek és nem törik le a szárnya még vizsgálat sincs.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.07.03. 21:16

Bandee írta:
eniksz írta: Szumóék szépen elsunnyogták, hogy a mezőny végéről bejött pontszerzőnek.
Szujó Hamival van elfoglalva. Annyira tud neki szurkolni, hogy az már gyomorforgató. Amit ma művelt ....
Én elfogadom, hogy szurkol neki szíve joga, de közvetítsen már pártatlanul ordítozás nélkül.
Szerintem nincs gyengébb közvetítőpáros, talán elmaradott országokban. Komolyan mondom. Tárgyi tévedések, felkészületlenség, nyílt szurkolás és ellenszurkolás. Felháborítóan gyenge a színvonal[/quote]Mondjuk legalább elaludni nem fogsz rajtuk. Akik a gp2-3 alatt vannak simán nem tudják a versenyzőket végig az megy hogy talán ő volt lehet hogy ő volt de legalább unalmasak is. Van egy rakat esemény de olyan hangulattalanul közvetítenek hogy fáj.
Digi is nézhetetlen, olyan unalmasak motogp alatt hogy bealszol de legalább még Lorenzo szurkolók is. Ha Rossi az ellenfele akkor őt fikázzák, ha Marquez akkor őt. Még az eurosportos wtcc ami magyarul tényleg jó.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.07.03. 21:22

Bandee írta:
Rocco írta:
Igeg, csak Hamilton az eddigi tucatnyi ilyen, vagy ennel joval durvabb huzasaiert ennyit sem kapott. Tudod miert? Mert amig Hamilton beleall, ha Rosberg tulok, addig Rosberg felremegy, lasd: Kanada, legutobb. Remelem lesz meg iylen es most mar rendre Hamilton fog ezekbol dnf-el kijonni. Egyszer csak megfordul a szerencse.
Szerintem Rozi jobban benne volt ebben most, igaz Hamilton se vett volna vissza, pedig otthagyta volna int a szart ha aláfordul. De hát nem az eszéről híres, ilyen helyzetekben őstulokként viselkedik bármilyen jó versenyző is..

No de az élet el fogja vissza fogja ezt venni tőle, majd meglátjátok. Különben az ő taktikája volt a jobb, h a csapat kibaszott valakivel az éppen Rozi volt. Erről elég nagy a csend itt..:)
Egyetertek, most Rosberg volt a ludas inkabb, ha mar donteni kell, de erted, mire akarok kilyukadni.

Rosberg taktikaja jo lehetett volna szerintem, a vegen a fekjei mentek szet, ami szokasos Mercis betegseg, ezert alakulhatott ki ez a helyzet is egyaltalan. Egyebkent nagyon jol ment, ma harapott a csatakban is, kemeny volt, ami regebben nem volt ra ennyiszer jellemzo. Foylamatosan fejlodik a srac, probalja kemenysegben is felvenni a kesztyut Hamiltonnal, ez a mai is valoszinuleg ennek volt koszonheto. Csak jo lenne, ha az emberek egyenranguan kezelnek oket, mert amig Rosbergrol a csapat es mindneki leveszi a keresztvizet, ha tortenik valami, addig altalaban Hamilton szo nelkul megussza a gorenysegeit. Nagyon remelem, hogy az elkovetkezendo helyzetekbol most mar Hamilton fog szarul kijonni, mert Rosberg kozben boven atvette a vezetest kettejuk kozti "ki a pechesebb" versenyben. "faklyasmenet"

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.07.03. 21:24

Redbull írta:Kétlem, hogy tucatnyi alkalommal Hamilton úgy nekifordult Rosbergnek ami következtében törik az autó. Itt ugyanis Hami oldaldobozán lévő szárny tört le egy az egyben.
Azoknak van igazuk akik szerint, ha Rorberg simán kivezeti Hamit nem ütköznek és nem törik le a szárnya még vizsgálat sincs.
Most aki vak, suket, azzal minek vitazzak? Talan azert nem tort, mert Rosberg mindig letakarodott az utbol? :pf03

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.07.03. 21:25

Phoebe írta: Mondjuk legalább elaludni nem fogsz rajtuk. Akik a gp2-3 alatt vannak simán nem tudják a versenyzőket végig az megy hogy talán ő volt lehet hogy ő volt de legalább unalmasak is. Van egy rakat esemény de olyan hangulattalanul közvetítenek hogy fáj.
Digi is nézhetetlen, olyan unalmasak motogp alatt hogy bealszol de legalább még Lorenzo szurkolók is. Ha Rossi az ellenfele akkor őt fikázzák, ha Marquez akkor őt. Még az eurosportos wtcc ami magyarul tényleg jó.
Te jó ég..:) Én nem nézem ezeket (idő hiányában, pedig jobban járnék), de tragikus, hogy nekünk csak ilyenek jutnak. Egyébként én el tudnám fogadni, hogy nem értenek hozzá hiszen nem kötelező és tényleg honnan a faxból is tudnák, hogy mi van az F1-ben.. De lehetne mondjuk egy humorosabb, lazább közvetítés másokkal ami azért tárgyilagos és nem szurkolnak nyíltan. Sokkal jobb lenne ennél az izzadtságszagú szarnál

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.03. 21:40

Idézlek Rocco:
Igeg, csak Hamilton az eddigi tucatnyi ilyen, vagy ennel joval durvabb huzasaiert ennyit sem kapott. Tudod miert? Mert amig Hamilton beleall, ha Rosberg tulok, addig Rosberg felremegy, lasd: Kanada, legutobb. Remelem lesz meg iylen es most mar rendre Hamilton fog ezekbol dnf-el kijonni. Egyszer csak megfordul a szerencse.

Az én olvasatomban az ilyen vagy ennél jóval durvább húzás alatt azt értem, hogy autó(-k) törnek. Ha nem erre gondoltál, akkor félreérthető amit írtál.
:pf04
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.07.03. 21:43

Szavaztam Hamiltonra

Lezárt