FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Ki fog kiesni műszaki hiba, kisodródás vagy ütközés miatt? (Három választás is lehetséges!!!)

Rosberg
4
15%
Hamilton
4
15%
Vettel
1
4%
Räikkönen
3
12%
Massa
2
8%
Bottas
0
0 szavazat
Ricciardo
1
4%
Verstappen
3
12%
Pérez
0
0 szavazat
Hülkenberg
0
0 szavazat
Alonso
2
8%
Button
1
4%
Kvyat
4
15%
Sainz
1
4%
 
Szavazatok száma: 26

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2016.07.03. 21:45

Nem hittem, hogy ez megtortenik, de megis futyije lehet Rosbergnek...!

Sajnalom, hogy porul jart. Megprobalta kivezetni Lulut, de o jart rosszabbul. Biztos meg elt benne a kanadai rajt, es ugy gondolta ha akkor belefert, most is bele fog...

Ahogy olvasom, nem fert bele... De legalabb nem allt felre, mint monacoban.

Pettel korszakot is utaltam, de mar ezzel a szappanoperaval is tele a tokom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára t-oom 2016.07.03. 21:52-kor.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.07.03. 21:51

t-oom írta:Nem hittem, hogy ez megtortenik, de megis futyije lehet Rosbergnek...!

Sajnalom, hogy porul jart. Megprobalta kivezetni Lulut, de o jart rosszabbul. Biztos meg elt benne a kanadai rajt, es ugy gondolta ha akkor belefert, most is bele fog...

Ahogy olvasom, nem fert bele... De legalabb nem allt felre, mint monacoban.

Pettel korszakot is utaltam, de mar ezzel a szappanoperaval is tele tokom...
lajk

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.07.03. 21:55

t-oom írta:Nem hittem, hogy ez megtortenik, de megis futyije lehet Rosbergnek...!

Sajnalom, hogy porul jart. Megprobalta kivezetni Lulut, de o jart rosszabbul. Biztos meg elt benne a kanadai rajt, es ugy gondolta ha akkor belefert, most is bele fog...

Ahogy olvasom, nem fert bele... De legalabb nem allt felre, mint monacoban.

Pettel korszakot is utaltam, de mar ezzel a szappanoperaval is tele a tokom...
2016 kanada leginkább 2014 kanadához hasonlít, csak pepitában.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.07.03. 22:00

t-oom írta:Nem hittem, hogy ez megtortenik, de megis futyije lehet Rosbergnek...!

Sajnalom, hogy porul jart. Megprobalta kivezetni Lulut, de o jart rosszabbul. Biztos meg elt benne a kanadai rajt, es ugy gondolta ha akkor belefert, most is bele fog...

Ahogy olvasom, nem fert bele... De legalabb nem allt felre, mint monacoban.

Pettel korszakot is utaltam, de mar ezzel a szappanoperaval is tele a tokom...
Csak Alonso korszak jöhet szóba Nálad. Ha most Grosjean elkezdene nyerni, akkor két év múlva ki lennél borulva a hászkorszak miatt. Senkinek nem jut két korszak. Alonso-é 2006-ban végetért. Ki gondolta volna...
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2016.07.03. 22:07

Ezt azert nem mondanam... Az elmult 10 evben 3 alkalommal 3 ponton belul mult, hogy nem lett ismet vb. Mar letettem arrol, hogy ismet nyerjen... De ettol szebb befejezest erdemelne!

Most is ua az bajom, mint a szorpos eraban... Nincs igazi kihivo.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.07.03. 22:09

Az ütközésről: szerintem versenybaleset, komoly hiba volt Rosberget büntetni miatta. Már-már nevetséges...ugyanis pontosan azt a látszatot kelti, hogy amit szabad Hamiltonnak, azt nem szabad Rosbergnek. Rosberg tökös volt, bevállalta az esetleges ütközést, megkapta, ő jött ki belőle szarul. Ha ugyanezt Hamilton csinálja, akkor Rosberg már el lett volna küldve a sunyi p....ba minden Hamilton-szurkoló által. Múltkor írtam: valahogy mindig úgy jön ki, hogy Rosberg a hülye...nem gyanús.
Hamilton siratókórus futam alatt szánalmas...a "Rosberget tolja a csapat" az még szánalmasabb. Időnként tényleg illene levenni néhány embernek a Hamilton-szemüveget.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.03. 22:23

Jó értem én, és nem is veszem magamra, de a Rosberg tábornak nem hogy fekete szemüvege de fehér botja is van szerintem.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.07.03. 22:29

Redbull írta:Jó értem én, és nem is veszem magamra, de a Rosberg tábornak nem hogy fekete szemüvege de fehér botja is van szerintem.
Szerintem te inkabb ne szolalj meg ezugyben. De tenyleg.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.07.03. 22:32

Alghar írta:Az ütközésről: szerintem versenybaleset, komoly hiba volt Rosberget büntetni miatta. Már-már nevetséges...ugyanis pontosan azt a látszatot kelti, hogy amit szabad Hamiltonnak, azt nem szabad Rosbergnek. Rosberg tökös volt, bevállalta az esetleges ütközést, megkapta, ő jött ki belőle szarul. Ha ugyanezt Hamilton csinálja, akkor Rosberg már el lett volna küldve a sunyi p....ba minden Hamilton-szurkoló által. Múltkor írtam: valahogy mindig úgy jön ki, hogy Rosberg a hülye...nem gyanús.
Hamilton siratókórus futam alatt szánalmas...a "Rosberget tolja a csapat" az még szánalmasabb. Időnként tényleg illene levenni néhány embernek a Hamilton-szemüveget.
Hibátlan.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.03. 22:49

Rocco írta:
Redbull írta:Jó értem én, és nem is veszem magamra, de a Rosberg tábornak nem hogy fekete szemüvege de fehér botja is van szerintem.
Szerintem te inkabb ne szolalj meg ezugyben. De tenyleg.
Ezt bízd rám én talán el tudom dönteni mikor akarok megszólalni. Ha én rád szólok Te is nyugodtan hagyd figyelmen kívül.

Téma:
Hagyjuk már ezt a Rosberg siratást. Tényleg idegesítő. Elbaszta és kész. Erre jöttök a múlttal, meg a vélt sérelmekkel. Értem én, hogy nem szimpi a néger srác. Azért arról se feledkezzünk meg, hogy Nico sem mindig angyal. Azt vettem észre, hogy taktikát váltott. Ha előzési szitu van simán leütközi. Abból a szempontból igaza van, hogy a pontversenyben Ő van elől, egy kettős kiesés neki annyira nem fáj. A csapat reakciójára vagyok kiváncsi. Talán objektívebben ítél mint a Rosberg siratókórus itt a fórumon.
(:v
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.07.03. 22:55

a siratokorus kifejezessel fordulj a picsogo haverodhoz
nagyjabol meg is ertitek egymast szerintem, hasonlo szitnen vagytok, altalaban nagyon pengen latjatok a helyzeteket mindketten... (:u

egyebkent a "ne szolalj meg ezugyben" kifejezest arra ertettem, hogy nalad itt keves elvakultabb ember van, szoval hulyen nez ki, ha pont ezen koszorulod a nyelved, eppen te.
remelem, hogy sikerult megmagyarazni

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.07.03. 23:06

Redbull írta: Hagyjuk már ezt a Rosberg siratást.
1. Sorold az eseteket, ahol nem Rosberg szívott, ha "összeakadtak"...
2. Na, hagyjuk ezt a siratókórus dumát, basszus...Hamiltonnak 2 sec-kel tovább tart a kerékcsere, aztán jön a "csapat Rosberget tolja", meg a "Rosberg fáklyásmenet" duma...na az a siratókórus
Redbull írta: Értem én, hogy nem szimpi a néger srác.
Na, ne viccelj! Nekem Rosberg olyan "se íze, se bűze" karakter, Hamiltont meg bírom, ha versenyzik celebkedés és genyóskodás helyett. Tehát, ha elfogult lennék, akkor Hamilton irányában lennék az. De nem vagyok, mert nagyon kilóg a lóláb...
Redbull írta: Azért arról se feledkezzünk meg, hogy Nico sem mindig angyal. Azt vettem észre, hogy taktikát váltott. Ha előzési szitu van simán leütközi.
Hamilton nem ezt csinálja? Vagy bármelyik vb-karakter?
Redbull írta: A csapat reakciójára vagyok kiváncsi. Talán objektívebben ítél mint a Rosberg siratókórus itt a fórumon.
Bizonyára objektíven ítélnek, amikor egy lejáró szerződésű 0 vb-címmel rendelkező pilóta és egy háromszoros vb. között kell dönteni (:u

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.04. 07:32

Sajnálom Rocco de érzelemből reflektálsz. Ha én elvakult vagyok akkor te meg egy vak ember vagy szóval lehet vagdalkozni.
Megsúgom nem vagyok elvakult. Különben is én főként csapat párti vagyok. Az pedig a McLaren és nem a Mercedes.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.07.04. 07:58

Redbull írta:Sajnálom Rocco de érzelemből reflektálsz. Ha én elvakult vagyok akkor te meg egy vak ember vagy szóval lehet vagdalkozni.
Megsúgom nem vagyok elvakult. Különben is én főként csapat párti vagyok. Az pedig a McLaren és nem a Mercedes.
Ez nem igaz. Probalok objektiv lenni, es oszinten hiszem, hogy relative jol csinalom. Pl. ebben az incidensben sem vedtem Rosberget. Az mas kerdes, hogy egy bunko fasz vagyok.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.07.04. 11:01

Bandee írta:

Bár az érdekes, hogy a RB- nál egyelőre viszonylagos a béke pedig két kakas kapirgál a szemétdomb tetején...
Ez az állapot PONTOSAN addig fog tartani, míg nem lesz alattuk VB esélyes autó! Írásba adtam, számon lehet kérni.

Ui. Előbb kitörhet a krízis náluk , de akkor biztos!

:mosoly: :mosoly: :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.07.04. 11:03

Bandee írta: .... Hamilton se vett volna vissza, pedig otthagyta volna int a szart ha aláfordul. ...
Hidd el arra készült. Ám Rosberg egyszerűen kiterelte. Hiszen ő is tudta, hogy mire készül Lewis. De emiatt nem hibáztatom Rosberget, hiszen ezt kellett tennie abban a helyzetben. Hamilton sem tett volna másképpen ővele.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.07.04. 11:11

Alghar írta:
Redbull írta: Hagyjuk már ezt a Rosberg siratást.
1. Sorold az eseteket, ahol nem Rosberg szívott, ha "összeakadtak"...
2. Na, hagyjuk ezt a siratókórus dumát, basszus...Hamiltonnak 2 sec-kel tovább tart a kerékcsere, aztán jön a "csapat Rosberget tolja", meg a "Rosberg fáklyásmenet" duma...na az a siratókórus
Redbull írta: Értem én, hogy nem szimpi a néger srác.
Na, ne viccelj! Nekem Rosberg olyan "se íze, se bűze" karakter, Hamiltont meg bírom, ha versenyzik celebkedés és genyóskodás helyett. Tehát, ha elfogult lennék, akkor Hamilton irányában lennék az. De nem vagyok, mert nagyon kilóg a lóláb...
Redbull írta: Azért arról se feledkezzünk meg, hogy Nico sem mindig angyal. Azt vettem észre, hogy taktikát váltott. Ha előzési szitu van simán leütközi.
Hamilton nem ezt csinálja? Vagy bármelyik vb-karakter?
Redbull írta: A csapat reakciójára vagyok kiváncsi. Talán objektívebben ítél mint a Rosberg siratókórus itt a fórumon.
Bizonyára objektíven ítélnek, amikor egy lejáró szerződésű 0 vb-címmel rendelkező pilóta és egy háromszoros vb. között kell dönteni (:u
Alghar! Te nyilván nem veszed észre, mert az az alapbeállításod, hogy elfogulatlan vagy a két srác (és a két szurkolótábor) esetében, de hidd el baromira egyoldalúan ítéled meg őket, éspedig szinte kivétel nélkül Hamilton hátrányára. Ami nem baj, hiszen szíves joga, hogy kivel szimpatizálsz inkább, csak akkor ne próbáld elhitetni, az ellenkezőjét. Peace! :mosoly: (:n
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.07.04. 12:32

Lancelot írta: Alghar! Te nyilván nem veszed észre, mert az az alapbeállításod, hogy elfogulatlan vagy a két srác (és a két szurkolótábor) esetében, de hidd el baromira egyoldalúan ítéled meg őket, éspedig szinte kivétel nélkül Hamilton hátrányára. Ami nem baj, hiszen szíves joga, hogy kivel szimpatizálsz inkább, csak akkor ne próbáld elhitetni, az ellenkezőjét. Peace! :mosoly: (:n
Az alaphelyzettel kezdem: persze, hogy elfogulatlan vagyok, hiszen egyiknek sem szurkolok. Sőt, többször leírtam már, hogy ha kettejük közül kellene választanom, gondolkodás nélkül Hamilton mellett döntenék. Ebből kifolyólag nyilván nem "direktben" "Hamilton hátrányára" fogalmazom meg a véleményemet. Ellenben ő az, aki több kétes szituációban fordul meg és ilyenkor mindig felteszem magamban a kérdést: mi lenne ha egy adott szituációban felcserélem a szereplőket? És tudod mi jön ki mindig? Hogy a Hamilton-szurkolók szerint MINDIG Rosberg a hibás. Lásd a korábbi véleményes eseteket (még egy sima versenybaleset esetén is Rosberg a szemét: lásd a rossz motorprogram miatti kettős kiesést) vagy éppen a tegnapit: Hamilton ugyanúgy kiszorította volna Rosberget, de biztos vagyok benne, hogy ilyen esetben (meglepő módon) ismét Rosberg lett volna a hunyó. Engem ez a "mindig Rosberg a hibás, akkor is ha nem" hozzáállás zavar, ezért tűnik úgy, hogy Hamilton ellen beszélek. Ha hibázik, akkor azt miért nem lehet emelt fővel elismerni? Attól kevésbé leszek szurkolója? A fenét. (A tegnapit is sima versenybalesetnek tartom egyébként, a büntetés baleset okozásáért teljes melléfogás) A másik: miért éppen Hamilton "kapja tőlem az ívet"? Mert ő nem áll félre, bevállalja a necces eseteket (ahogy kell, jegyzem meg) és ebből időnként "kocc" van. Rosberget is lekapnám a tíz körméről szívesen, de ő inkább önként félreáll vagy elengedi Hamilton harc nélkül, így nincs "kocc", mert elkerüli, kitér előle (ami hiba, jegyzem meg)...így aztán nincs is miről beszélni az ő esetében.
Remélem világos, amit mondani akarok.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.07.04. 12:39

Igazából tök mindegy, mert mindez senkit nem fog érdekelni a végelszámolásnál. Hamilton 25 pontot kaszált, Rozi meg tizenkettőt. Ez a lényeg

És az is érdekelne miért és hogyan került Hamilton 1-2 körön belül mögé. A fék szart be annyira? Mert előtte nem tudott közeledni

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.07.04. 12:43

Alghar írta:
Lancelot írta: Alghar! Te nyilván nem veszed észre, mert az az alapbeállításod, hogy elfogulatlan vagy a két srác (és a két szurkolótábor) esetében, de hidd el baromira egyoldalúan ítéled meg őket, éspedig szinte kivétel nélkül Hamilton hátrányára. Ami nem baj, hiszen szíves joga, hogy kivel szimpatizálsz inkább, csak akkor ne próbáld elhitetni, az ellenkezőjét. Peace! :mosoly: (:n
Az alaphelyzettel kezdem: persze, hogy elfogulatlan vagyok, hiszen egyiknek sem szurkolok. Sőt, többször leírtam már, hogy ha kettejük közül kellene választanom, gondolkodás nélkül Hamilton mellett döntenék. Ebből kifolyólag nyilván nem "direktben" "Hamilton hátrányára" fogalmazom meg a véleményemet. Ellenben ő az, aki több kétes szituációban fordul meg és ilyenkor mindig felteszem magamban a kérdést: mi lenne ha egy adott szituációban felcserélem a szereplőket? És tudod mi jön ki mindig? Hogy a Hamilton-szurkolók szerint MINDIG Rosberg a hibás. Lásd a korábbi véleményes eseteket (még egy sima versenybaleset esetén is Rosberg a szemét: lásd a rossz motorprogram miatti kettős kiesést) vagy éppen a tegnapit: Hamilton ugyanúgy kiszorította volna Rosberget, de biztos vagyok benne, hogy ilyen esetben (meglepő módon) ismét Rosberg lett volna a hunyó. Engem ez a "mindig Rosberg a hibás, akkor is ha nem" hozzáállás zavar, ezért tűnik úgy, hogy Hamilton ellen beszélek. Ha hibázik, akkor azt miért nem lehet emelt fővel elismerni? Attól kevésbé leszek szurkolója? A fenét. (A tegnapit is sima versenybalesetnek tartom egyébként, a büntetés baleset okozásáért teljes melléfogás) A másik: miért éppen Hamilton "kapja tőlem az ívet"? Mert ő nem áll félre, bevállalja a necces eseteket (ahogy kell, jegyzem meg) és ebből időnként "kocc" van. Rosberget is lekapnám a tíz körméről szívesen, de ő inkább önként félreáll vagy elengedi Hamilton harc nélkül, így nincs "kocc", mert elkerüli, kitér előle (ami hiba, jegyzem meg)...így aztán nincs is miről beszélni az ő esetében.
Remélem világos, amit mondani akarok.
De emlékeztet ez engem valamire. ;) :)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.07.04. 12:48

Bandee írta:Igazából tök mindegy, mert mindez senkit nem fog érdekelni a végelszámolásnál. Hamilton 25 pontot kaszált, Rozi meg tizenkettőt. Ez a lényeg

És az is érdekelne miért és hogyan került Hamilton 1-2 körön belül mögé. A fék szart be annyira? Mert előtte nem tudott közeledni
Igen, fek.
Tudod, Rosberg ujabb "faklyasmenete".

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.07.04. 12:50

Bandee írta:Igazából tök mindegy, mert mindez senkit nem fog érdekelni a végelszámolásnál. Hamilton 25 pontot kaszált, Rozi meg tizenkettőt. Ez a lényeg

És az is érdekelne miért és hogyan került Hamilton 1-2 körön belül mögé. A fék szart be annyira? Mert előtte nem tudott közeledni
Igen, nem sokkal a vége előtt, a 67-ik körtől beszart a brake-by-wire. Addig megvolt az 1-1,5 mp-es különbség, aztán ahogy írod, nagyon hirtelen bekerült DRS-zónán belülre Hamilton. Rosberg több, mint egy másodpercet vesztett hirtelen körönként, 1:08.5-1:08.7 körüli idők után hirtelen 1:09.9-re esett vissza a tempója: http://en.mclarenf-1.com/index.php?page ... 20Hamilton
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.07.04. 13:14

Fasza...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.07.04. 13:15

Nem hallgattam az okoskodást futam után/közben. Lapaj bácsi nem mondta, hogy itt az autók termelik az üzemanyagit mert sok a lejtő? (:u

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.07.04. 13:37

Alghar írta: Az alaphelyzettel kezdem: persze, hogy elfogulatlan vagyok, hiszen egyiknek sem szurkolok. Sőt, többször leírtam már, hogy ha kettejük közül kellene választanom, gondolkodás nélkül Hamilton mellett döntenék. Ebből kifolyólag nyilván nem "direktben" "Hamilton hátrányára" fogalmazom meg a véleményemet. Ellenben ő az, aki több kétes szituációban fordul meg és ilyenkor mindig felteszem magamban a kérdést: mi lenne ha egy adott szituációban felcserélem a szereplőket? És tudod mi jön ki mindig? Hogy a Hamilton-szurkolók szerint MINDIG Rosberg a hibás. Lásd a korábbi véleményes eseteket (még egy sima versenybaleset esetén is Rosberg a szemét: lásd a rossz motorprogram miatti kettős kiesést) vagy éppen a tegnapit: Hamilton ugyanúgy kiszorította volna Rosberget, de biztos vagyok benne, hogy ilyen esetben (meglepő módon) ismét Rosberg lett volna a hunyó. Engem ez a "mindig Rosberg a hibás, akkor is ha nem" hozzáállás zavar, ezért tűnik úgy, hogy Hamilton ellen beszélek. Ha hibázik, akkor azt miért nem lehet emelt fővel elismerni? Attól kevésbé leszek szurkolója? A fenét. (A tegnapit is sima versenybalesetnek tartom egyébként, a büntetés baleset okozásáért teljes melléfogás) A másik: miért éppen Hamilton "kapja tőlem az ívet"? Mert ő nem áll félre, bevállalja a necces eseteket (ahogy kell, jegyzem meg) és ebből időnként "kocc" van. Rosberget is lekapnám a tíz körméről szívesen, de ő inkább önként félreáll vagy elengedi Hamilton harc nélkül, így nincs "kocc", mert elkerüli, kitér előle (ami hiba, jegyzem meg)...így aztán nincs is miről beszélni az ő esetében.
Remélem világos, amit mondani akarok.
Pedig igaza van.
A multkori volt a versenybaleset, még röhögtél is hogy cikket hoztunk, hogy igazából Rosberg kaphatott volna büntit. (Én akkor azt versenybalesetnek mondtam)
Amit le lehet vonni: a versenybalesetet Hamilton hibának látod, ami meg full egyértelmű Rosberg hiba, azt versenybalesetnek.

Azt is mindenki leszarja hogy a 2014-es és a 2016-os kanadai görény hol egyik hol másik volt.
Amúgy bírlak, de lófaszt döntenél te bármikor is Hamilton mellett. Peace!

Lezárt