FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Lezárt

Ki fog kiesni műszaki hiba, kisodródás vagy ütközés miatt? (Három választás is lehetséges!!!)

Rosberg
4
15%
Hamilton
4
15%
Vettel
1
4%
Räikkönen
3
12%
Massa
2
8%
Bottas
0
0 szavazat
Ricciardo
1
4%
Verstappen
3
12%
Pérez
0
0 szavazat
Hülkenberg
0
0 szavazat
Alonso
2
8%
Button
1
4%
Kvyat
4
15%
Sainz
1
4%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.07.04. 13:47

Schumixx írta: Pedig igaza van.
A multkori volt a versenybaleset, még röhögtél is hogy cikket hoztunk, hogy igazából Rosberg kaphatott volna büntit. (Én akkor azt versenybalesetnek mondtam)
Az nem a kettős kiesés volt? Azt versenybalesetnek mondtam kezdettől. A kanadait Hamilton túlzott keménykedésnek és Rosberg töketlenségnek. A mostanit meg versenybalesetnek. Ebben hol van az egyértelmű Hamilton-hibáztatás?
Azt hittem, világos volt, amit írtam, de ezek szerint mégsem. Ha nem akarjátok megérteni, akkor én nem vesztegetek erre több karaktert. Rosberg úgyis megy év végén, csak ezt az évet kell kibekkelniük a Mercinél.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.04. 15:13

Alghar írta:
Redbull írta: Hagyjuk már ezt a Rosberg siratást.
1. Sorold az eseteket, ahol nem Rosberg szívott, ha "összeakadtak"...
2. Na, hagyjuk ezt a siratókórus dumát, basszus...Hamiltonnak 2 sec-kel tovább tart a kerékcsere, aztán jön a "csapat Rosberget tolja", meg a "Rosberg fáklyásmenet" duma...na az a siratókórus
Redbull írta: Értem én, hogy nem szimpi a néger srác.
Na, ne viccelj! Nekem Rosberg olyan "se íze, se bűze" karakter, Hamiltont meg bírom, ha versenyzik celebkedés és genyóskodás helyett. Tehát, ha elfogult lennék, akkor Hamilton irányában lennék az. De nem vagyok, mert nagyon kilóg a lóláb...
Redbull írta: Azért arról se feledkezzünk meg, hogy Nico sem mindig angyal. Azt vettem észre, hogy taktikát váltott. Ha előzési szitu van simán leütközi.
Hamilton nem ezt csinálja? Vagy bármelyik vb-karakter?
Redbull írta: A csapat reakciójára vagyok kiváncsi. Talán objektívebben ítél mint a Rosberg siratókórus itt a fórumon.
Bizonyára objektíven ítélnek, amikor egy lejáró szerződésű 0 vb-címmel rendelkező pilóta és egy háromszoros vb. között kell dönteni (:u
Köszönöm a kritikát.
Részekre szedted a hozzászólásom és értem is az álláspontodat. Nem akarlak meggyőzni a véleményed helytelen voltáról (nem lenne jogos hiszen egyes részekkel egyetértek, másokkal meg nem) mert én másként látom a tegnapi esetet. Ha a múltba nyúlunk vissza akkor meg kutatnom kellene a netten, hogy ellenkező példát hozzak azzal amiről te írtál Rosberg védelmében. Nem teszem. Miért? Mert én nem utálom Rosberget. Egy szuper pilóta. Faterja egy legenda aki 1986-ban a McLarennél versenyzett. Szimpatikus volt amikor a Williamsnél versenyzett.
(:p

Jelen pillanatban Lewis áll közelebb az érzelmi világomhoz. Nem mindenben, mert ahogy kinéz, ahogy szórakozik, a haverjai nem tetszenek. Lewis sokat változott az elmult időszakban. A McLarentől való válását követően maradt bennem szimpátia, de közel ugyan ennyi Kimi irányába is (érthető azt hiszem).
Nem fogom Lewist elvtelenül védeni, nem fogom Nicot elvtelenül támadni. A tegnapi eset az én értékelésemben fifti-fifti. Sőt, azt gondoltam Lewistől elveszik a futamgyőzelmet.
A csapatutasítástól hánynom kell. Rosberg szófogadóbb Hami nem. Ha a csapat meghozza a döntést Haminak piszkosul fog fájni. Addig nem idegesíti amíg nem neki kell lenyelni a keserű pirulát. Rossz vesztes. Rosberg tud veszíteni méltósággal. Ezaz amiért sokan nem tartják bajnoki matériának.

Utolsó bekezdésben szeretnék Rocconak is üzenni.
Nem szokásom a Hamilton antiszurkoló táborra mutogatni, felhánytorgatni sérelmeket, stb. A tegnapi megnyilvánulásom e tekintetben rendhagyó. Általában, úgy viszonyulok a szópárbajokhoz, hogy elolvasom az előttem szólókat és aztán lehet, hogy ingerem támad állást foglalni valaki mellett, ellen, mindegy. Ezt nem azért teszem, hogy idegesítsek bárkit. Többnyire csak olvasgatok, aktivitásom a McLarenes szurkolói tocsikban tetten érhető. Esetleg az általam indított versenyhétvége topicban. A többiekben inkább csak szórványosan írok.

Ui:
Mindenkit tisztelek aki engem is tisztel. Nyugodt hangnemben szeretek vitatkozni, megpróbálom elkerülni a veszekedést és a mások önérzetébe való sértést.
(:o
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.07.04. 20:59

Alghar írta: .... És tudod mi jön ki mindig? Hogy a Hamilton-szurkolók szerint MINDIG Rosberg a hibás. Lásd a korábbi véleményes eseteket .... vagy éppen a tegnapit: Hamilton ugyanúgy kiszorította volna Rosberget, de biztos vagyok benne, hogy ilyen esetben (meglepő módon) ismét Rosberg lett volna a hunyó. ....
Látod mennyire nem figyelsz? A barcelonai esetért egyértelműen Hamiltont tettem felelőssé (holott vannak érvek mellette is!), a tegnapi esetre pedig leírtam ebben a topikban, hogy Rosbreg azt tette, amit tennie kellett, hogy Hamiltont megakadályozza az előzésben... No de mindegy: te beskatulyáztad láthatóan a Hamilton szurkolókat. A bakui hétvégéjét azt hiszem én neveztem talán egyedül a fórumon minősíthetetlennek... De tudom ez sem érv!... :mosoly: Nem baj ám!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lancelot 2016.07.04. 21:05-kor.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.07.04. 21:05

Redbull írta: Rosberg tud veszíteni méltósággal. ....
Valóban? Akkor mi az a savanyú uborka ábrázat olyankor a dobogón, a hebegés-habogás, vagy a bujkálás a média elől? Ugyan már: egyik sem tud veszíteni, mert nem veszíteni jött ide. Csak ki így, ki úgy mutatja ki a vereség esetén érzelmeit.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.04. 22:36

Lancelot írta:
Redbull írta: Rosberg tud veszíteni méltósággal. ....
Valóban? Akkor mi az a savanyú uborka ábrázat olyankor a dobogón, a hebegés-habogás, vagy a bujkálás a média elől? Ugyan már: egyik sem tud veszíteni, mert nem veszíteni jött ide. Csak ki így, ki úgy mutatja ki a vereség esetén érzelmeit.
Tudod te is, hogy Hamilton jobban kimutatja az érzelmeit. Rosberg jobb pókerarc.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.07.04. 22:38

Redbull írta:

Tudod te is, hogy Hamilton jobban kimutatja az érzelmeit. Rosberg jobb pókerarc.
:mosoly:
Tudom. Rosberg amolyan sótlan svéd-német, Hamiltonnak a vérében van a robbanékonyság. Ez a pályán belüli viselkedésüket is jellemzi. No, nem mindig Hamilton javára, azt elismerem. Néha a türelem, és a gondolkodás többet segítene, mint az indulati, zsigerből, ösztönből cselekvés. :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.07.04. 23:35

Lancelot írta:
Redbull írta:

Tudod te is, hogy Hamilton jobban kimutatja az érzelmeit. Rosberg jobb pókerarc.
:mosoly:
Tudom. Rosberg amolyan sótlan svéd-német, Hamiltonnak a vérében van a robbanékonyság. Ez a pályán belüli viselkedésüket is jellemzi. No, nem mindig Hamilton javára, azt elismerem. Néha a türelem, és a gondolkodás többet segítene, mint az indulati, zsigerből, ösztönből cselekvés. :mosoly:
Finn-német lesz az, nem? (:n

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.07.04. 23:37

Lancelot írta:
Redbull írta:

Tudod te is, hogy Hamilton jobban kimutatja az érzelmeit. Rosberg jobb pókerarc.
:mosoly:
Tudom. Rosberg amolyan sótlan svéd-német, Hamiltonnak a vérében van a robbanékonyság. Ez a pályán belüli viselkedésüket is jellemzi. No, nem mindig Hamilton javára, azt elismerem. Néha a türelem, és a gondolkodás többet segítene, mint az indulati, zsigerből, ösztönből cselekvés. :mosoly:
Egy csepp svéd vér sincs benne. Az apja finn, az anyja német.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.07.05. 00:34

Lancelot írta:
Látod mennyire nem figyelsz? A barcelonai esetért egyértelműen Hamiltont tettem felelőssé
Látod, én meg nem...hanem azt mondtam a Rosberg topikban, hogy versenybaleset:
Alghar írta:(...)

1. versenybaleset volt
(...)
Ergo nem tettem Hamiltont felelőssé Veled ellentétben.
Lancelot írta: a tegnapi esetre pedig leírtam ebben a topikban, hogy Rosberg azt tette, amit tennie kellett, hogy Hamiltont megakadályozza az előzésben...
Nem, nem én ilyennel bizony nem találkoztam. Azt írtad "Rosberg volt a hunyó". Én meg azt, hogy szerintem versenybaleset és nem szabadott volna Rosberget büntetni.

Itt sem kentem Hamiltonra a felelősséget.

És akkor nézzük a kanadai rajtot...először a 2014-est:
Hamiltont a fűre szorítja Rosberg, aki így a 3. helyre esik vissza. Komolyabb visszhangja nem volt itt a fórumon (a kanyarlevágásának inkább)
...és akkor 2016:
Rosberget a fűre szorítja Hamilton, aki így (ha jól emlékszem) a 10. helyre esik vissza. Ennek volt visszhangja rendesen itt...ami annak is köszönhető, hogy a 3. hely az nem a 10. ugyebár.
Én egyik esetben sem ítéltem el egyik pilótát sem. Küzdöttek, a határon voltak és ez lett. Ergo megint nem "keltem ki" Hamilton ellen.

Ezek után nem értem, hogy miből jön le az a hatalmas Hamilton-ellenesség tőlem.
Lancelot írta: No de mindegy: te beskatulyáztad láthatóan a Hamilton szurkolókat.
Skatulyázta a fene. Csak unom már olvasni, hogy "Hamiltonnal direkt kib....tt a csapata", "Rosberget tolják", "Hamilton vb-jének annyi", "csak Hamiltonnak vannak műszaki problémái" stb...

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.07.05. 09:01

Alghar írta:

Finn-német lesz az, nem? (:n
Tök mindegy! Sknadináv, skandináv.... Ennyire nem érdekel a fazon.... :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.07.05. 09:08

Alghar írta:
Lancelot írta: a tegnapi esetre pedig leírtam ebben a topikban, hogy Rosberg azt tette, amit tennie kellett, hogy Hamiltont megakadályozza az előzésben...
Nem, nem én ilyennel bizony nem találkoztam. Azt írtad "Rosberg volt a hunyó". Én meg azt, hogy szerintem versenybaleset és nem szabadott volna Rosberget büntetni.
Akkor lásd!:
Rosberg egyszerűen kiterelte. Hiszen ő is tudta, hogy mire készül Lewis. De emiatt nem hibáztatom Rosberget, hiszen ezt kellett tennie abban a helyzetben. Hamilton sem tett volna másképpen ővele.
(2016.07.04.10.03.)

Csak a tényszerűség kedvéért! (:n
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.07.05. 09:10

Lancelot írta: Akkor lásd!:
Rosberg egyszerűen kiterelte. Hiszen ő is tudta, hogy mire készül Lewis. De emiatt nem hibáztatom Rosberget, hiszen ezt kellett tennie abban a helyzetben. Hamilton sem tett volna másképpen ővele.
(2016.07.04.10.03.)

Csak a tényszerűség kedvéért! (:n
Bocsi...ez valahol elsikkadt nekem olvasás közben (:k

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2016.07.05. 09:13

A meg nem érkező eső ellenére is jó futam lett.
Ami az utolsó körben történt az a klasszikus autóversenyeket idézte.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.07.05. 09:20

Kép
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.05. 15:47

Lancelot írta:Kép
(:u (:u (:u
Ezt még nem láttam de nagyon jó!!!!!
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.06. 10:11

Kép

Ezt most találtam az F1 twitter oldalán. Rosberg utolsó előtti és az utolsó kör során hogyan kanyarodott.
A következő kérdéssel fűszerezve:
- Baleset vagy agresszió?
Minden esetre érdekes.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.07.06. 10:17

Redbull írta:
Ezt most találtam az F1 twitter oldalán. Rosberg utolsó előtti és az utolsó kör során hogyan kanyarodott.
A következő kérdéssel fűszerezve:
- Baleset vagy agresszió?
Minden esetre érdekes.
Nemár!
Máshogy kanyarodott amikor védekezett?? (:u

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.07.06. 10:32

Persze, kézenfekvő. Nem is én állítom amit ott idéztem. De ezek szerint ilyen vélemények is vannak.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.07.06. 10:42

Schumixx írta:
Redbull írta:
Ezt most találtam az F1 twitter oldalán. Rosberg utolsó előtti és az utolsó kör során hogyan kanyarodott.
A következő kérdéssel fűszerezve:
- Baleset vagy agresszió?
Minden esetre érdekes.
Nemár!
Máshogy kanyarodott amikor védekezett?? (:u
Pontosan! Arról nem beszélve, hogy eleve azért kellett eleve más vonalon megközelítenie a kanyart, mert az ő korábbi helyén ott volt mellette Lewis.
De azért érdekes, hogy amikor Kanadában Hamilton kinyomta (ütközéssel) Rosberget a kanyarban, azt még csak nem is vizsgálták. Ahogy a sárga zászlós előzését sem. Oké, hogy Rosberg esetleg már belassult, de azt gondolom, a sárga zászlós előzést akkor is vizsgálni kellett volna a felügyelőknek, legfeljebb megállapítják, hogy jogos és szabályos volt az adatok alapján.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.07.06. 10:58

nikotin írta: Pontosan! Arról nem beszélve, hogy eleve azért kellett eleve más vonalon megközelítenie a kanyart, mert az ő korábbi helyén ott volt mellette Lewis.
De azért érdekes, hogy amikor Kanadában Hamilton kinyomta (ütközéssel) Rosberget a kanyarban, azt még csak nem is vizsgálták. Ahogy a sárga zászlós előzését sem. Oké, hogy Rosberg esetleg már belassult, de azt gondolom, a sárga zászlós előzést akkor is vizsgálni kellett volna a felügyelőknek, legfeljebb megállapítják, hogy jogos és szabályos volt az adatok alapján.
Ironikusan mondtam, teljesen érthető hogy máshogy kanyarodott, és hogy próbálkozott, pedig nem titok, hogy nem szívlelem a csókát.
A rajt utáni kanyarben megengedőbbek szoktak lenni, mint verseny közben, 2014-et se vizsgálták.
A sárgazászlót én úgy hallottam azért nem vizsgálták, mert még az érvénybejutása elött megvolt az előzés. (videót erről nem nézegettem csak írták máshol és elhittem)
+Lehet csak én vagyok így vele, de a vizsgálják és nem büntetik és a nem is vizsgálják annyira mindegy...

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: trutya » 2016.07.06. 15:21

Schumixx írta: Ironikusan mondtam, teljesen érthető hogy máshogy kanyarodott, és hogy próbálkozott, pedig nem titok, hogy nem szívlelem a csókát.
A rajt utáni kanyarben megengedőbbek szoktak lenni, mint verseny közben, 2014-et se vizsgálták.
A sárgazászlót én úgy hallottam azért nem vizsgálták, mert még az érvénybejutása elött megvolt az előzés. (videót erről nem nézegettem csak írták máshol és elhittem)
+Lehet csak én vagyok így vele, de a vizsgálják és nem büntetik és a nem is vizsgálják annyira mindegy...
mi az hogy "érvénybejutása"?
onnantól érvényes, hogy belengetik. ha pont akkor dobja be a pályabíró amikor mellette van az autó, akkor elég esélyes hogy nem látta a versenyző. de ha fél másodperccel korábban, akkor már látnia illene. de erről általában megkérdezik az adott pályabírót is, hogy szerinte lehetséges-e, hogy nem látta a sárgát. ha a válasz nem, akkor valószínűleg nem is fogják vizsgálni (gondolom ez történhetett akkor).
Kép

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.07.06. 15:28

trutya írta: mi az hogy "érvénybejutása"?
onnantól érvényes, hogy belengetik. ha pont akkor dobja be a pályabíró amikor mellette van az autó, akkor elég esélyes hogy nem látta a versenyző. de ha fél másodperccel korábban, akkor már látnia illene. de erről általában megkérdezik az adott pályabírót is, hogy szerinte lehetséges-e, hogy nem látta a sárgát. ha a válasz nem, akkor valószínűleg nem is fogják vizsgálni (gondolom ez történhetett akkor).
Úgyértem hogy pályaszakaszra vonatkozik, és elötte megvolt az előzés mielőtt odaért.

Lezárt