FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hamilton vagy Rosberg győz?

Hamilton
4
50%
Rosberg
4
50%
 
Szavazatok száma: 8

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.08.01. 08:13

Gyilok írta:Nem tudom miert akarja ennyira hamiltont vb nek a fia, de ez mar elkepeszto. Hamilton a nyilvanvaloert nem kap, rosberg meg a semmiert buntetve vem, ugy hogy ez a kis gecisszaju verstappen megint bemozdult. Ha en lennek nico mar a gyengelkedon lenne az osszes.
A mondandód második részével alapvetően egyetértek. Főként azzal, hogy tegnap Rosberget nem kellett volna büntetni. Az osztrák nagydíjon történt hasonló esetért sem volt bünti amikor Hamit kinyomta, ugyan ezzel a derékszögben kanyarodós módszerrel. De OK. ha ott nem volt szabálytalan akkor a Nürburgringen se legyen szabálytalan.

Hamiltont miért akarja az FIA VB-nek? Fene sem tudja. Emlékezz a 2008-as évre. Akkor Massát tolták piszkosul, Hamit büntették nyakra főre. Hami bedobta a "aztért büntetnek mert feka vagyok" nyilatkozatot ami rendesen kiverte a biztosítékot. Tudom, hogy Kimin kívül Rosbergel szimpatizálsz és tiszteletben is tartom, de a tegnapi teljesítménye a németnek várakozáson aluli volt szerintem. A büntetéssel jelzem én sem értek egyet. Azt nem értettem, hogy a szurkolók a pódiumon nem mutatták ki a "szimpátiájukat" a kis csodagyerekkel szemben.
:angry01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.08.01. 08:43

Akárhányszor is nézem meg a videót, én csak egyszer láttam Verstappent jobbra mozdulni, mikor az ideális íven szerette volna bevenni a kanyart. De aztán látta, hogy jön Rosberg és visszafordította a kormányt. Több irányváltása nem volt a kanyar előtt.. Azon az íven viszont lehetetlen volt a pályán maradnia. Rosberg nem hagyott neki annyi helyet, hogy tisztán, a pályán fordulhasson.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.08.01. 08:51

Lancelot írta:Akárhányszor is nézem meg a videót, én csak egyszer láttam Verstappent jobbra mozdulni, mikor az ideális íven szerette volna bevenni a kanyart. De aztán látta, hogy jön Rosberg és visszafordította a kormányt. Több irányváltása nem volt a kanyar előtt.. Azon az íven viszont lehetetlen volt a pályán maradnia. Rosberg nem hagyott neki annyi helyet, hogy tisztán, a pályán fordulhasson.
Nem az a kérdés itt, hogy hányszor váltott irányt, hanem az, hogy mikor: féktávon nem váltunk irányt, mert veszélyes és (azt hiszem) a szabályok is tiltják. Ennek ellenére Verstappen megtette a Hungaroringen is és most is. Ez teljesen független Rosberg büntetésétől. Ráadásul a pénteki versenyzői megbeszélésen a versenyzőtársai beszéltek is vele ez ügyben (a versenyzői megbeszélésen), erre megcsinálja megint. Tényleg addig kell várni, míg valaki rászalad és elszáll, mint a győzelmi zászló?

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.08.01. 08:57

Alghar írta:
Lancelot írta:Akárhányszor is nézem meg a videót, én csak egyszer láttam Verstappent jobbra mozdulni, mikor az ideális íven szerette volna bevenni a kanyart. De aztán látta, hogy jön Rosberg és visszafordította a kormányt. Több irányváltása nem volt a kanyar előtt.. Azon az íven viszont lehetetlen volt a pályán maradnia. Rosberg nem hagyott neki annyi helyet, hogy tisztán, a pályán fordulhasson.
Nem az a kérdés itt, hogy hányszor váltott irányt, hanem az, hogy mikor: féktávon nem váltunk irányt, mert veszélyes és (azt hiszem) a szabályok is tiltják. Ennek ellenére Verstappen megtette a Hungaroringen is és most is. Ez teljesen független Rosberg büntetésétől. Ráadásul a pénteki versenyzői megbeszélésen a versenyzőtársai beszéltek is vele ez ügyben (a versenyzői megbeszélésen), erre megcsinálja megint. Tényleg addig kell várni, míg valaki rászalad és elszáll, mint a győzelmi zászló?
Osztom a véleményed.
Azt nem tudtam, hogy a versenyzői eligazításon ezt külön kitárgyalták.
Verstappen szorgalmasan gyűjti a barátokat. De viccet félretéve tényleg veszélyes amit csinál.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.08.01. 15:56

Amíg Todt a FIA elnöke, addig a Ferrari nem lesz címközelben. Elhomályosítaná részben az ő személyének kivételességét is. Azt viszont, hogy ez most hogy jön ide azt nem tudom. Csak eszembe jutott. :-)
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.08.01. 16:01

Kép
Itt a nyári szünet. Lewis vissza sem jön csak 4 hét múlva.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.08.01. 16:30

Redbull írta:Kép
Itt a nyári szünet. Lewis vissza sem jön csak 4 hét múlva.
Ideje repperkedni egyet...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.01. 16:34

Foglalkozni kell Barbikával is:):)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.08.01. 16:44

Bandee írta:Foglalkozni kell Barbikával is:):)
Majd "dalban mondja el" az érzéseit (:u

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2016.08.01. 20:19

Hasonlított ez a futam a magyarra.a fontosabb kérdések már az elején eldőltek.
Rosberg hozta a szokásos hibáját,Hamilton meg háromszoros világbajnok. :D
Még.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.08.02. 12:44

Kép

Egy képen az első 4 helyezett.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2016.08.02. 13:18

Ez vajon a kielezett kuzdelemnek tudhato be...?!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.08.02. 18:49

t-oom írta:Ez vajon a kielezett kuzdelemnek tudhato be...?!
Hát ez az. Látszatra kiélezett, de a valóságban messze nem az.
Én magam hajlok arra, hogy jövőre váratlan erősorrend is kialakulhat. A Mercédesz nem lehet biztos abban, hogy marad az előnyéből. Továbbá a motorfejlesztési moratórium eltörlése miatt az erőforrások között nem lesz akkora különbség mint teszem azt 2014-ben. Bevallom a Mclarent az első 4 csapat közzé várom, remélem nem alaptalanul.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: FORMULA 1 GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2016

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.08.02. 19:28

Redbull írta:Kép

Egy képen az első 4 helyezett.
:mosoly:
itt van baloldalt a versebírói iroda? nem is tudtam.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Lezárt