2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Bejön-e Lancelot "félelme"?

Igen
4
36%
Nem
2
18%
Remélem, igen
0
0 szavazat
Remélem, nem
2
18%
Ááááá... csak elkiabálás
3
27%
Nem mindegy? Rosberg úgy is kiesik
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 11

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.09.18. 21:16

rdaneelolivaw írta:
Rocco írta:Kb miota a forumon vagyok, azota szurkol neki ugy, ahogy en is. Rihirohi (:d
Akkor ez nagyon nem maradt meg bennem.
ahogy latom benne sem, mert meg en is jobban emlekszem ra, mint o maga (:u

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.09.18. 21:49

Gyilok írta:
Sánta Gepárd írta: Még egy-két ilyen futam, és visszavesz belőle. mert kénytelen lesz.
dehogy vesz, az ilyen srácok a sikertelenséget úgy reagálják le, hogy akkorára pukkad a fejük mint egy lufi és márt csak azért se ismerik el, ha nincs igazuk. Rühellem az ilyen fickókat.
Egy megoldás van, durr egy füles meg még egy, oszt utána lehet vele beszélni. Az ilyen kis tetűnek semmit nem ér a szép szó
Hát, már kezd nőni a feje...

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.09.19. 07:06

Most olvasom, hogy állítólag volt valami Max kuplungjával. Igaz Horner azt mondta, hogy átnézték, és nem találtak semmi rendkívülit, valamiért mégis gyorsan engedett fel.

Kvyat szerint nem volt to, azért az "Alonsoval versenyzünk" elég kétértelmű szerintem.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.09.19. 08:28

Phoebe írta:Most olvasom, hogy állítólag volt valami Max kuplungjával. Igaz Horner azt mondta, hogy átnézték, és nem találtak semmi rendkívülit, valamiért mégis gyorsan engedett fel.

Kvyat szerint nem volt to, azért az "Alonsoval versenyzünk" elég kétértelmű szerintem.
Simán Alonso előtt kellett volna beérniük, mert jobb volt a Torro. De mindegy is mi köszönjük neki.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.09.19. 08:57

Phoebe írta:Most olvasom, hogy állítólag volt valami Max kuplungjával. Igaz Horner azt mondta, hogy átnézték, és nem találtak semmi rendkívülit, valamiért mégis gyorsan engedett fel.

Kvyat szerint nem volt to, azért az "Alonsoval versenyzünk" elég kétértelmű szerintem.
Persze hogy volt valami Max kuplungjával... nem megfelelően használták. ;)

És persze hogy nem volt TO, csak kiszaladt a szájukon. :)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: trutya » 2016.09.19. 09:20

Gyilok írta:
Sánta Gepárd írta: Még egy-két ilyen futam, és visszavesz belőle. mert kénytelen lesz.
dehogy vesz, az ilyen srácok a sikertelenséget úgy reagálják le, hogy akkorára pukkad a fejük mint egy lufi és márt csak azért se ismerik el, ha nincs igazuk. Rühellem az ilyen fickókat.
Egy megoldás van, durr egy füles meg még egy, oszt utána lehet vele beszélni. Az ilyen kis tetűnek semmit nem ér a szép szó
ezt csinálta az apja is, oszt nézd meg mi lett belőle...
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.09.19. 10:04

Szingapur hozta a formajat. Tomeny unalon...
Nem ertem raikkonent miert nem hoztak ki 1 korrel hamarabb a lagyra... ha bejon harmadik ha nem marad a negyediken. Szingapurtol tobb ezer kilometerre egy 150 ezer forintos laptoprol megmondtam... sajnalom higy egy kirakat diszbuzi sport lett ez ahol mindenki csak masol majd a vegen panaszkodik...

Remelem a fox es amerika hoz valami felkavarot mondjuk rakuldik oket ovalra (:u

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: trutya » 2016.09.19. 10:13

az a pályabíró azért nem tudom mit akart... elég meredek volt.
valahol a kommunikáció nem volt tökéletes. addig nem szoktak újraindítani, amíg mindenki nincs a helyén.
Kép

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.09.19. 10:15

9_46_20 írta:Szingapur hozta a formajat. Tomeny unalon...

Remelem a fox es amerika hoz valami felkavarot mondjuk rakuldik oket ovalra (:u
Na, az aztan marha izgalmas volna.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.09.19. 12:18

nikotin írta: (Valami olyasmi volt, hogy "megnyerjük a vb-t) :mosoly:
2013 Melbourne. Kimi megnyeri az évadnyitót.
Akkor is olvastam gyiloktól, hogy megnyerjük a vb-t.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.09.19. 13:34

trutya írta:az a pályabíró azért nem tudom mit akart... elég meredek volt.
valahol a kommunikáció nem volt tökéletes. addig nem szoktak újraindítani, amíg mindenki nincs a helyén.
Talán ebben van a magyarázat:
„Nagyon meredek volt” – mondta a Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff. „Tavaly egy részeg néző zavarta meg a körözést, most pedig egy pályamunkás maradt bent, de szerencsére senki nem sérült meg.”

„Azonban azt gondolom, hogy meg kell dicsérni a versenyirányítást, mert nagyon gyorsan kihozták a biztonsági autót és pont ez az, amit kértünk tőlük, hogy ne kelljen évekig lassú tempóban körözni. Talán a gyorsaság miatt esett hiba a rendszerbe, nem tudom, de ki kell vizsgálni a helyzetet.”
http://www.f1vilag.hu/hirek/fia-magyara ... ortentekre
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: trutya » 2016.09.19. 13:45

Lancelot írta:
trutya írta:az a pályabíró azért nem tudom mit akart... elég meredek volt.
valahol a kommunikáció nem volt tökéletes. addig nem szoktak újraindítani, amíg mindenki nincs a helyén.
Talán ebben van a magyarázat:
„Nagyon meredek volt” – mondta a Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff. „Tavaly egy részeg néző zavarta meg a körözést, most pedig egy pályamunkás maradt bent, de szerencsére senki nem sérült meg.”

„Azonban azt gondolom, hogy meg kell dicsérni a versenyirányítást, mert nagyon gyorsan kihozták a biztonsági autót és pont ez az, amit kértünk tőlük, hogy ne kelljen évekig lassú tempóban körözni. Talán a gyorsaság miatt esett hiba a rendszerbe, nem tudom, de ki kell vizsgálni a helyzetet.”
http://www.f1vilag.hu/hirek/fia-magyara ... ortentekre
pont ez az ahogy kiemeltem a hsz-emben, (jobb helyeken) addig nincs újraindítás amíg mindenki nincs a helyén (vagy vissza nem igazolja, hogy vissza fog érni időben-ez csak bizalom kérdése).
valahol tuti valami kommunikációs baki történt.
az első lehetőség, ami a legkellemetlenebb lenne szerintem, hogy a versenyirányítás annak tudatában engedte el a mezőnyt, hogy a beavatkozó kint van. ez elég amatőr és felelőtlen dolog lett volna.
a másik lehetőség, hogy a poszton lévő rádiós ember nem figyelt az elkóborló beavatkozóra.
amennyiben meg emberünk önmagától ment le azért a darabért, akkor egy darabig nem kéne ilyen eseményre engedni...
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.09.19. 13:47

Jadrina írta:
Phoebe írta:Most olvasom, hogy állítólag volt valami Max kuplungjával. Igaz Horner azt mondta, hogy átnézték, és nem találtak semmi rendkívülit, valamiért mégis gyorsan engedett fel.

Kvyat szerint nem volt to, azért az "Alonsoval versenyzünk" elég kétértelmű szerintem.
Simán Alonso előtt kellett volna beérniük, mert jobb volt a Torro. De mindegy is mi köszönjük neki.
Legalább Alonso jót csatázott a Ferrarikkal. :)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.09.19. 13:52

Phoebe írta: Simán Alonso előtt kellett volna beérniük, mert jobb volt a Torro. De mindegy is mi köszönjük neki.
Legalább Alonso jót csatázott a Ferrarikkal. :)[/quote]

Igazából óriási a szakadék az első három csapat után.. Most is látszódott, de már korábban is mikor Kimi indult hátulról vagy éppen Lajos Spa- ban (Lajosnál még durvábban). Igazából szerintem a Merci ráadásnak annyival van a RB és Ferrari előtt, amennyivel ezeket követi a 4. Nem tudom mikor lesz ebben változás. Talán jövőre, ha a Honda eleget fizetett de szerintem nem lesznek VB csapat jövőre sem

Nyilván pályától is függ, de a Ferrari után azért van egy kisebb szakadék én azt gondolom. Mondjuk a 4. erő is állandóan változik az FI az STR és Williams, lassan pedig a Honda között.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.09.19. 14:43

Bandee írta:
Phoebe írta: Simán Alonso előtt kellett volna beérniük, mert jobb volt a Torro. De mindegy is mi köszönjük neki.
Legalább Alonso jót csatázott a Ferrarikkal. :)
Igazából óriási a szakadék az első három csapat után.. Most is látszódott, de már korábban is mikor Kimi indult hátulról vagy éppen Lajos Spa- ban (Lajosnál még durvábban). Igazából szerintem a Merci ráadásnak annyival van a RB és Ferrari előtt, amennyivel ezeket követi a 4. Nem tudom mikor lesz ebben változás. Talán jövőre, ha a Honda eleget fizetett de szerintem nem lesznek VB csapat jövőre sem

Nyilván pályától is függ, de a Ferrari után azért van egy kisebb szakadék én azt gondolom. Mondjuk a 4. erő is állandóan változik az FI az STR és Williams, lassan pedig a Honda között.[/quote]

Ja. A mercedes red ferka lenne a sorrens akkor is ha utolsokent indulna ez a 6 szereplo... nagy teljesitmeny volt tegnap vettel de semmi kulonos azzal az autoval pot egy otodik hely volt elerheto fuggetlenul attol higy 4-7helyen rajtol vagy tokutolsonak

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.09.19. 14:44

Rocco írta:
9_46_20 írta:Szingapur hozta a formajat. Tomeny unalon...

Remelem a fox es amerika hoz valami felkavarot mondjuk rakuldik oket ovalra (:u
Na, az aztan marha izgalmas volna.
20 futambol 12-14 szer mindenkeppen...

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2016.09.19. 16:09

9_46_20 írta:
Ja. A mercedes red ferka lenne a sorrens akkor is ha utolsokent indulna ez a 6 szereplo... nagy teljesitmeny volt tegnap vettel de semmi kulonos azzal az autoval pot egy otodik hely volt elerheto fuggetlenul attol higy 4-7helyen rajtol vagy tokutolsonak
Ezzel vitatkoznék. Vettel azért lett 5. mert a sorsdöntő momentumokban előzni tudott. Láthattuk hogy valaki hiába gyorsabb ha 2-3 kör után nem tud előzni, akkor beragad a másik mögé a túlhevült gumik miatt. Így jár Verstappen is Kyvat mögöt. Az már más kérdés hogy a kocsija képes e alapban arra, hogy feljöjjön az élmezőny mögé. Ehhez kellett tegnap Vettel is.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.09.19. 17:36

Nigel Hill írta:
9_46_20 írta:
Ja. A mercedes red ferka lenne a sorrens akkor is ha utolsokent indulna ez a 6 szereplo... nagy teljesitmeny volt tegnap vettel de semmi kulonos azzal az autoval pot egy otodik hely volt elerheto fuggetlenul attol higy 4-7helyen rajtol vagy tokutolsonak
Ezzel vitatkoznék. Vettel azért lett 5. mert a sorsdöntő momentumokban előzni tudott. Láthattuk hogy valaki hiába gyorsabb ha 2-3 kör után nem tud előzni, akkor beragad a másik mögé a túlhevült gumik miatt. Így jár Verstappen is Kyvat mögöt. Az már más kérdés hogy a kocsija képes e alapban arra, hogy feljöjjön az élmezőny mögé. Ehhez kellett tegnap Vettel is.
Jo de verstappen nem tenyezo...

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.09.19. 18:06

Biztos megvan a maga izgalma az oval szarnak, mint ahogy ovodasok gokartversenyenek is mo djuk, ott is van sok elozes, de en koszi, nem kernek belole, viccnek is rossz. Igy is eleg fos a forma 1, szep lenne meg vegyiteni a kettot

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2016.09.19. 18:53

Nem láttam, jó futam volt?
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2016.09.19. 20:34

Bönde Attila írta:Nem láttam, jó futam volt?
Szerintem igen. Live Timing-al az volt :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.09.19. 22:05

Vén genyó Lauda elkezdte a puncsolást :) Erről elfelejtettem említést tenni.. Szépen összeborultak a boxban (:v

Lezárt