2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Bejön-e Lancelot "félelme"?

Igen
4
36%
Nem
2
18%
Remélem, igen
0
0 szavazat
Remélem, nem
2
18%
Ááááá... csak elkiabálás
3
27%
Nem mindegy? Rosberg úgy is kiesik
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 11

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.09.17. 18:04

nikotin írta: Ez jött volna le az előzményekből? (:u

Vettel egyébként is a boxutcából fog rajtolni. Ha valahol nem szabad bevállalni az utolsó rajtkockát, akkor az ez a pálya.
A 2008-as forgatókönyvre gondoltam, ami az első körre valóban kivitelezhetetlen még. Na, de a másodikra... (:v
Egyébként figyelembe véve, ezt: http://www.vezess.hu/forma-1/2016/09/16 ... en-utolso/
Nem biztos, hogy így nézne ki a lista, még ha az a baleset be is következne.
(Egyébként megint sokan kívánják Maxi vesztét, ez mindig izgalmas végeredményt eredményez.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.09.17. 18:07

Bandee írta:Csak megy majd anelkul is (:u De nem rossz otlet :):) majd kibirod valahogyan

Mindazonaltal remelem ha nem bir magaval Lewis kiteszi kisgecot mint Ivan a taknyot. De nem kivanok senkinek bajt csak hat lehet a Fassz tud itt is egy rovidebb utat ....
Nekem tetszene. Kimi már szinte az összes dolgot elkövette, amivel anno Alonsot vádoltátok. Sőt lassan a leghisztisebb pilóta lett a mezőnyben. Egy ilyen csalással szerzett győzelem még olyan szépen mutatna. Igaz, HE még mindig nyeregben érezhetné magát, mert az tuti, hogy ő legalább nem örülne a győzelmének a dobogón.
Igaz eddig még egyiknek sem örült.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.09.17. 18:09

Nem fair a listad mert ket rajtbalesetben is Komi huzta a rovidebbet, mig Alonso eppen a legutobb rengeteget profitalt belole

De valoban nem alakulnak jol a rajtjai

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.09.17. 18:11

Jadrina írta: Nekem tetszene. Kimi már szinte az összes dolgot elkövette, amivel anno Alonsot vádoltátok. Sőt lassan a leghisztisebb pilóta lett a mezőnyben. Egy ilyen csalással szerzett győzelem még olyan szépen mutatna. Igaz, HE még mindig nyeregben érezhetné magát, mert az tuti, hogy ő legalább nem örülne a győzelmének a dobogón.
Igaz eddig még egyiknek sem örült.
Te valamelyik masik sorozatot nezed. Temat ezennel zartam mielott eszkalalodik

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.09.17. 18:13

Bandee írta:
Jadrina írta: Nekem tetszene. Kimi már szinte az összes dolgot elkövette, amivel anno Alonsot vádoltátok. Sőt lassan a leghisztisebb pilóta lett a mezőnyben. Egy ilyen csalással szerzett győzelem még olyan szépen mutatna. Igaz, HE még mindig nyeregben érezhetné magát, mert az tuti, hogy ő legalább nem örülne a győzelmének a dobogón.
Igaz eddig még egyiknek sem örült.
Te valamelyik masik sorozatot nezed.
Teljesen fogalmatlan.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.09.17. 18:14

Bandee írta:
Jadrina írta: Nekem tetszene. Kimi már szinte az összes dolgot elkövette, amivel anno Alonsot vádoltátok. Sőt lassan a leghisztisebb pilóta lett a mezőnyben. Egy ilyen csalással szerzett győzelem még olyan szépen mutatna. Igaz, HE még mindig nyeregben érezhetné magát, mert az tuti, hogy ő legalább nem örülne a győzelmének a dobogón.
Igaz eddig még egyiknek sem örült.
Te valamelyik masik sorozatot nezed.
Te meg rózsaszín szemüvegen át nézed Kimit.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.09.17. 18:14

Igazad van!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.09.17. 18:18

Jó lenne tudni, hogy állnak a srácok a gumikkal. Kinek miből és hány maradt?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.09.17. 18:47

Bandee írta:Csak megy majd anelkul is (:u De nem rossz otlet :):) majd kibirod valahogyan

Mindazonaltal remelem ha nem bir magaval Lewis kiteszi kisgecot mint Ivan a taknyot. De nem kivanok senkinek bajt csak hat lehet a Fassz tud itt is egy rovidebb utat ....
:D :D :D

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.09.17. 19:06

Jadrina írta: Nekem tetszene. Kimi már szinte az összes dolgot elkövette, amivel anno Alonsot vádoltátok. Sőt lassan a leghisztisebb pilóta lett a mezőnyben. Egy ilyen csalással szerzett győzelem még olyan szépen mutatna.
Igen. (r)
További kellemes gyűlölködést.
A lista meg szánalmas...de szerencsére van egy, amiben Alonso az első. Majd ha nem felejtem el, akkor nyomok egy hálaadó misét :pf03

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.09.17. 19:06

Bandee írta:Igazad van!
(:u (:k

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.09.17. 19:25

Jadrina kényes kérdéseket feszeget :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.09.17. 19:28

carlos78 írta:Jadrina kényes kérdéseket feszeget :D
Van alapja szerinted? Elkonyvelhetlek teged is butanak? :)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.09.17. 19:38

(:g
Alghar írta:
Jadrina írta: Nekem tetszene. Kimi már szinte az összes dolgot elkövette, amivel anno Alonsot vádoltátok. Sőt lassan a leghisztisebb pilóta lett a mezőnyben. Egy ilyen csalással szerzett győzelem még olyan szépen mutatna.
Igen. (r)
További kellemes gyűlölködést.
A lista meg szánalmas...de szerencsére van egy, amiben Alonso az első. Majd ha nem felejtem el, akkor nyomok egy hálaadó misét :pf03
Gyulolkodes? Vicces ezt olvasni Toled visszaolvasva, vagy benezve a Maxi topikba. Van meg mit tanulnom. (:v

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.09.17. 20:04

carlos78 írta:Jadrina kényes kérdéseket feszeget :D
Hulyeket beszel. Konkretum nelkul, a fazekban pedig nem gulyas rotyog. Te meg kavargatod

De nem akarok reszemrol belemenni mert annyira irtealis az allitas, mintha azt mondanam Hamilton buzi. Ertelmetlen raadasul nem akarok Adrival osszeugrani egy ilyen faszsagon.

Kimire sok rosszat lehet mondani, harom dolgot nem. Nem sportszerutlen, nem geci es nem hiszterias. Eleve a szarmazasa kizarja az utobbit.

Hozzateszem en soha nem hoztam fel a hispanra, hogy hisztis lenne ez ugyben masnal kell kopogtatni. Tehat nem ertem miert merult ez fol

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.09.17. 20:11

Egy normalis ember sem erti.
Sok szart lehet Kimire mondani, de hogy mindentmegcsinalt, amit a spanyol?
Hangosabb a radioban, mitn regebben, kb ennyi. Soroljuk Alonso botranyait? Kb pont a ket veglet a 2 ember egyebkent is, abszolut.
Tenyleg az a merteku butasag, amivel az embernek vitaznia sincs kedve.
Erre meg jon Carlos a kettospondevel bologatni. Ha, oke. :)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.09.17. 20:26

:D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.09.17. 21:04

Jadrina írta:
nikotin írta: Ez jött volna le az előzményekből? (:u

Vettel egyébként is a boxutcából fog rajtolni. Ha valahol nem szabad bevállalni az utolsó rajtkockát, akkor az ez a pálya.
A 2008-as forgatókönyvre gondoltam, ami az első körre valóban kivitelezhetetlen még. Na, de a másodikra... (:v
Egyébként figyelembe véve, ezt: http://www.vezess.hu/forma-1/2016/09/16 ... en-utolso/
Nem biztos, hogy így nézne ki a lista, még ha az a baleset be is következne.
(Egyébként megint sokan kívánják Maxi vesztét, ez mindig izgalmas végeredményt eredményez.
Igen, aki állandóan hátulról/középmezőnyből rajtol, annak könnyebb előretörni. (:z
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.09.17. 21:06

carlos78 írta::D
trollkodsz te kocsog, tudtam en (:v

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.09.17. 21:14

Jadrina írta: Gyulolkodes? Vicces ezt olvasni Toled visszaolvasva, vagy benezve a Maxi topikba. Van meg mit tanulnom. (:v
Nem gyűlölöm én a Kisköcsögöt (most is nagy betűvel írtam a nevét). Aljas, nagyképű, tiszteletlen, beképzelt majomnak tartom jelen pillanatban. Gyűlölni azt tudom, akit személyesen is ismerek...de most nem jut eszembe senki :mosoly:
A különbség az, hogy ÉN elismerem, hogy gyors és tehetséges, míg NEKED ez eszed ágában sincs Kimit illetően (nem most, fénykorában sem).

Egyébként várom a gyűjteményt, ahol gyűlölködöm. Sok sikert a kereséshez (:n Ellenben Te minden alkalommal megjelensz, ha Kimibe kell belerúgni egyet...vélt vagy valós indok miatt.

Az "Alonso mit tett" és "Kimi mit tett" dolog meg egyenesen a sci-fi kategória a "science" rész nélkül. (:v

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.09.18. 07:07

Bandee írta:Varom Lance ertekeleset
Nos, ahogy én látom a kialakult helyzetet, kicsit az összefüggésekbe helyezve:

Spa-ban lelkendeztem, milyen frankón kitalálta a Mercedes, hogyan "szerezzen" 3 új motort az év elején technikai problémák miatt ordas sokat szívó Hamiltonnak. Gondoltam magamban; most aztán lehet tűzijáték végre a szezon végén, Lewis megmutathatja mire képes. Spa-ban ki is hozta a futamból - jól lehet SC segítségel! - azt, amit lehetett.

Aztán jött Monza. Az időmérős teljesítménye igazolta előzetes várakozásaimat. De túl tökéletes volt addig minden, és nála ilyenkor szokott valami történni a futamon, amit ezért feszülten is vártam. Bejött! Óriásit "bukott" a rajtnál, és attól kezdve csak futott az eredménye után. Nem tudom mi lehetett az oka, de hajlok elfogadni a csapat kommünikéjét, miszerint technikai problémák léptek fel ("Mercedes rajtbetegség) nála. Egy Monzában ez egyenlő a vereséggel. Úgy is lett. Tehát ehelyett, hogy növelhette volna előnyét Rosberggel szemben, minimális, 2 pontra zsugorodott az.

Megérkeztek ide, Szingapúrba. (Nem láttam ezidáig semmit személyesen, még az időmérőt sem, mert dolgoztam, így amit erről írok, azt csak megszerzett információk alapján teszem!) Olvastam, hogy a 2 szabadedzésen ismét műszaki problémája volt. Lehet legyinteni, de egy ilyen dolog alaposan beleköphet egy-egy versenyző felkészülési tervébe, és a csapatnak is nemkívánatos többletmunkát, magyarán figyelem elterelést jelent. Lehet, hogy Rosberg egyszerűen ennyivel jobb napot fogott ki az időmérőre, ennyivel jobban bejöttek neki a dolgok, ill. Hamilton nem végzett jó munkát. Erre következtethetnénk Hamilton nyilatkozatából, amit az időmérő után adott: "....ez eddig nem az én hétvégém volt. Nem futottam túl sok jó kört, nem sikerült szépen felfűzni őket.” Lehet, hogy így van, és akkor minden további spekulációm alaptalan, de...

Azért 7 tized különbség nem jellemző negatív értelemben közöttük! Lehet indiszponált Lajos, lehet, hogy elcseszi a körét, de azért szerintem akkor sincs ekkora különbség köztük, és legalább az első sorba kvalizik! Nem ez történt! Ezért én hajlok arra, hogy valami nem volt/nincs rendben a technikájával. És ez már több lenne, mint dühítő! Év elején is sorra bukott amiatt, és év végén is az lesz? Ez rettenetes nagy előny ellenfeleinek a küzdelemben!

Emlékezzünk, tavaly az összes utolsó futamot behúzta Rosberg. Akkor arra gondoltam, Hamilton már a győzelem tudatában kieresztett. Talán meg is tehette volna, de őt azért nem így ismerem. Nagyon hiú az eredményeire. Tehát ebből csak az következik, hogy a szezon utolsó pályái nem fekszenek neki. Ha így van, akkor idén sima Rosberg vb. lesz, hiszen már nincs előny Hamiltonnál. Ha pedig még műszaki problémák is sújtják, mint ahogy eddig, akkor valóságos diadalmenet lesz a hátralévő pár futam Rosbergnek. Úgy tűnik ez be is indult.

Hogy mit várok a mai futamtól? Röviden annyit: Rosberg elhúz azonnal a többiektől, és senkitől sem zavartatva, simán behúzza ezt a futamot is. Hamiltonnak műszaki problémái lesznek, ill. ütközése is, ezért vagy DNF lesz számára vagy egy semmitérő helyezés. Rosberg a mai naptól igen nagy előnnyel átveszi a vezető helyet, és ez az előnye csak nőni fog most már a szezon végéig. Unalmas szezonzáró szakasz következik.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.09.18. 07:27

Perez 5+3 rajthelyes büntetést kapott.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.09.18. 09:37

Phoebe írta:Perez 5+3 rajthelyes büntetést kapott.
Valamennyire dühös vagyok e miatt. Annyira egyértelmű volt az eset, nem értem, miért nem vették el azonnal az idejét, lehetőséget adva Bottasnak, akit a szabálytalanságával tudott megelőzni. (Már persze, ha azzal a körrel lett 10., annyira nem figyeltem.)
Az apa férfi, a rezsi nő!

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.09.18. 13:49

nikotin írta:
Phoebe írta:Perez 5+3 rajthelyes büntetést kapott.
Valamennyire dühös vagyok e miatt. Annyira egyértelmű volt az eset, nem értem, miért nem vették el azonnal az idejét, lehetőséget adva Bottasnak, akit a szabálytalanságával tudott megelőzni. (Már persze, ha azzal a körrel lett 10., annyira nem figyeltem.)
Ugyanebben a szzituban Rosberg polett nyert a Ringen...

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2016 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.09.18. 13:55

Vettel szerint 2 helyen is lehet előzni, Hamilton szerint sehol. Hiszti esete áll fenn? :)

Lezárt