2016 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Lezárt

Kinek lesz ismét problémás rajtja (lásd mellékelt cikket)?

Hamiltonnak
4
33%
Rosbergnek
2
17%
Mindkettőjüknek
1
8%
Ezt most megússzák probléma nélkül
5
42%
 
Szavazatok száma: 12

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2016 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.10.02. 16:14

Phoebe írta:Hamilton többet szív idén, de rontott önerőből is, volt mázlija is sc-vel amikor mentenie kellett. Rosbergnek is jutott ez is az is. Én erre nem tudom azt mondani, hogy fáklyásmenet. Akkor lenne az ha egyszer sem szívott volna. Ha Hamilton az sc-nek köszönhetően dobogós az zseniális, ha Rosberget kiforgatják és előzésekkel felzárkózik az mázli mert bezzeg még az autója sem sérült?
Ennyire ne legyünk már szemellenzősek. Sajnáltam ma Hamiltont és elismerem, hogy többször szívott idén, de ennyire nem kellene torzítani. Az ő balszerencséje felnagyítva, szerencséje elbagatelizálva és ugyanez fordítva Rosberg esetében. Ez minden csak nem objektív.
Nyilván nem érdekel téged annyira a téma, azért csak hipotetikusan mondom: menj végig futamról-futamra és belátod, hogy nekem van igazam. Hihetetlen hendikepes ez az év Hamilton-Rosberg relációban. De különösebben nem akarlak ám győzködni. Higgy, amit akarsz, a tények meg tények.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2016 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.10.02. 16:18

Lancelot írta:
Phoebe írta:Hamilton többet szív idén, de rontott önerőből is, volt mázlija is sc-vel amikor mentenie kellett. Rosbergnek is jutott ez is az is. Én erre nem tudom azt mondani, hogy fáklyásmenet. Akkor lenne az ha egyszer sem szívott volna. Ha Hamilton az sc-nek köszönhetően dobogós az zseniális, ha Rosberget kiforgatják és előzésekkel felzárkózik az mázli mert bezzeg még az autója sem sérült?
Ennyire ne legyünk már szemellenzősek. Sajnáltam ma Hamiltont és elismerem, hogy többször szívott idén, de ennyire nem kellene torzítani. Az ő balszerencséje felnagyítva, szerencséje elbagatelizálva és ugyanez fordítva Rosberg esetében. Ez minden csak nem objektív.
Nyilván nem érdekel téged annyira a téma, azért csak hipotetikusan mondom: menj végig futamról-futamra és belátod, hogy nekem van igazam. Hihetetlen hendikepes ez az év Hamilton-Rosberg relációban. De különösebben nem akarlak ám győzködni. Higgy, amit akarsz, a tények meg tények.
Mivel kezdtem az írásomat?

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2016 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.10.02. 16:19

Jadrina írta: Del. (nincs ertelme)
Ahogy gondolod.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2016 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.10.02. 18:27

Jadrina írta:
nikotin írta:Én majd még felételről sokszor meg fogom nézni a rajtot, mert nekem úgy tűnt, mielőtt megütötte volna Vettel Rosberget, mintha ő kapott volna a BH kerekére egyet minimaxtól.
A versenybírák tényleg bekaphatják, jó lenne már végre egy valóban egységes bíráskodás.

Hamilton nem érdemelt ilyet, ahogy persze Rosberg sem.
https://www.youtube.com/watch?v=wWfSqIR ... e=youtu.be
Köszönöm. Kinagyítottam, lassítottam, visszavonom. Nem ért hozzá minimax Vettelhez. Az, amit annak láttam, az pont egy ütközés elkerülésére tett mozdulat volt.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2016 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.10.02. 19:09

Lancelot írta:Szőlőt szemeztem éppen a préselés előtt, a futam 41. körében, így csak fél szemmel láttam a TV-t.
Én is szőlőt szemeztem, de én pálinkát főzök belőle. A futamot még a szemezgetés előtt láttam, ezért szomorkás hangulatban dolgoztam ma.
:szom02
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: 2016 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2016.10.02. 19:52

Tökéletes, köszi. :)

Ezek szerint mégsem ért hozzá (sőt, innen nézve elég messze volt).
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2016 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2016.10.02. 20:53

Lancelot írta:Szőlőt szemeztem éppen a préselés előtt, a futam 41. körében...
Nem is vártam mást. :pf03
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt