FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO DO BRASIL 2016

Lezárt

Kinek hoz szerencsét 13-a?

Rosberg nyer és ezzel világbajnok
5
42%
Hamilton nyer, de Rosberg ismét második
2
17%
Hamilton nyer és Rosberg olyan kevés pontot szerez, hogy Hamilton átveszi a vezetést az összetettben
1
8%
Természetesen manofthedaynek, minden más érdektelen
4
33%
 
Szavazatok száma: 12

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO DO BRASIL 2016

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.11.14. 18:10

Egy kis összefoglaló az f1.com-ról. /Már kaptam is értesítést, hogy "Letiltva az egész világon" :szom02 /

[media]https://youtu.be/7UCdccsMj_E[/media]
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO DO BRASIL 2016

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.11.14. 19:24

trutya írta:mondjuk Raikkonen szerintem nem a sok víz miatt pördült meg, hanem ráhajtott a rajtrács felfestésére. ha megnézitek, pont azon a részen bicsaklott meg először...
meg volt még valaki aki így járt pórul de most nem emlékszem ki.
A belső kamerás felvételből nekem is úgy tűnik, hogy az autók beállási helyét jelölő egyik festés lehetett az.

Ezen a képen az általa felvert vízfüggöny elég jól kirajzolja és megjelöli a helyet.
raikkonen-bra.jpg
raikkonen-bra.jpg (211.74 KiB) Megtekintve 1698 alkalommal
Itt meg a belsőkamerás felvétel.

[media]https://youtu.be/LDvzGKlUTu0[/media]
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO DO BRASIL 2016

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.11.14. 21:31

Tényleg, az mi volt már, mikor Gutierrez felkapta a vizet, Steiner meg elkapta a grabancát! Azt hittem, lesz egy-két pofon is a végén!
gutierrez-bra.jpg
gutierrez-bra.jpg (183.39 KiB) Megtekintve 1672 alkalommal
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO DO BRASIL 2016

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.11.15. 01:18

Teljesen hülyeségnek tartottam, hogy Verstappent kivették - mikor 2. volt - interre. Tisztán látszott, hogy arra nem alkalmasak a viszonyok. Be is igazolódott. Mérgelődtem, mert így Rosberg 2. tudott lenni. Aztán látván a holland futam végi briliáns feljövetelét - mint kés a vajban - arra jutottam, hogy talán azért jobb hogy így történt. Így ugyanis Hamilton hozott 7 pontot Rosbergen. Ám ha Verstappen őt is megelőzte volna (ha nem veszik ki interre!), akkor Hamilton 2. Rosberg 3. Akkor már csak 3 pontot hozott volna Rosbergen. Tehát mégiscsak jobb, hogy így történt. Arról nem beszélve, hogy így láthattuk Maxi fantasztikus teljesítményét. Komolyan le a kalappal előtte! Soha nem fogom kedvelni azt hiszem, de amit tegnap produkált az mesteri volt.

Hamilton? Hm! Sajnálom nagyon! Az utóbbi futamokon hozza, amit kell profi módon. De nem véletlen jajgatott Malajziában. Ott azok az elbukott pontok pecsételték meg a sorsát. Önerőből ezt a vb-t így már nem lehetséges megnyerni. Ahhoz kellene Rosbergnek egy műszaki probléma az utolsó futamon vagy valami más. De nem lesz. Így csak fut az elszálló reményei után. Szar ügy, hogy bármit tehet - fejre is állhat - Rosberg lesz akkor is a nyerő. Nem tudom olyan volt-e már, hogy valaki 10 futamgyőzelemmel nem lesz vb.? A nagy lexikászok biztos tudnak ilyet. Én nem. (Ja, még nem nyerte meg a 10-et, de lehetséges. Persze szerintem az lesz Hamilton idei koronája, hogy az utolsó futamon is lesz valami szar műszaki problémája. Így lesz stílszerű!)

Mint ahogy Massa utolsó hazai futama is stílszerűen sikerült. Kiesés, rívás! Jellemezte ez az egész pályafutását. Igaz, hogy éppen SC mögött körözött az egész mezőny, de azért inkább őket néztem volna, mint a családi szappanoperát könnyekkel.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO DO BRASIL 2016

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.11.18. 16:02

Lancelot írta:
Mint ahogy Massa utolsó hazai futama is stílszerűen sikerült. Kiesés, rívás! Jellemezte ez az egész pályafutását.
(:u (:u
mondjuk jogos

Lezárt