Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hogy kerül a pont az "i"-re a Rosberg - Hamilton csatában?

Rosberg nyer, így ő a világbajnok.
1
8%
Bár nem Rosberg nyer, de Hamilton előtt végez, így világbajnok.
0
0 szavazat
Hamilton kiesik, Rosberget már nem is érdekli, hol végez, mert világbajnok.
1
8%
Hamilton nyer, de hiába, Rosberg bejön a 2-3. helyen, így világbajnok.
7
54%
Egyikük sem nyer, de Rosberg megtartja a pont előnyét, így ő a világbajnok.
0
0 szavazat
Mindketten kiesnek, Rosberg világbajnok.
0
0 szavazat
Rosberg kiesik, Hamilton nyer, így ő a világbajnok.
4
31%
Hamilton nyer, miközben Rosberg valahol a vert mezőnyben, így Hamilton a világbajnok.
0
0 szavazat
Hamilton nyer, Rosbergnél csak 4., így pont egyenlőség alakul ki és Hamilton a több győzelmével világbajnok.
0
0 szavazat
Hamilton nem nyer, de 12 ponttal szerez többet Rosbergnél, így a több jobb helyezésével ő a világbajnok.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 13

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.11.28. 11:29

Mindig is azt mondtam, amit Enzo is. Bármennyire is a versenyző kaparja ki a gesztenyét, a csapat rakja alá az autót, a versenyző "csak" egy alkalmazott.
Sosem kedveltem Schumachert, de mikor Barrichello szórakozott, akkor is azt mondtam, simán kibasznám azért, amit csinált. Ahogy Vettelt is ama bizonyos multi21 be nem tartása miatt.
Versenyzőként megértem Lewist, de most látványosan szart arra az asztalra, ahol enni szokott.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2016.11.28. 11:52

nikotin írta:Mindig is azt mondtam, amit Enzo is. Bármennyire is a versenyző kaparja ki a gesztenyét, a csapat rakja alá az autót, a versenyző "csak" egy alkalmazott.
Sosem kedveltem Schumachert, de mikor Barrichello szórakozott, akkor is azt mondtam, simán kibasznám azért, amit csinált. Ahogy Vettelt is ama bizonyos multi21 be nem tartása miatt.
Versenyzőként megértem Lewist, de most látványosan szart arra az asztalra, ahol enni szokott.
Én meg azt gondolom, hogy nem volt korrekt azt kérni tőle, hogy gyorsítson és ezt a későbbi nyilatkozatok fényében ők is tudják.
Másrészt viszont meg álljon már meg a menet, senkit nem vágnak ki a munkahelyéről ha nem mindig pontosan azt csinálja amit kérnek tőle, téged se, engem se, Lewist se.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2016.11.28. 12:05

nikotin írta:Mindig is azt mondtam, amit Enzo is. Bármennyire is a versenyző kaparja ki a gesztenyét, a csapat rakja alá az autót, a versenyző "csak" egy alkalmazott.
Sosem kedveltem Schumachert, de mikor Barrichello szórakozott, akkor is azt mondtam, simán kibasznám azért, amit csinált. Ahogy Vettelt is ama bizonyos multi21 be nem tartása miatt.
Versenyzőként megértem Lewist, de most látványosan szart arra az asztalra, ahol enni szokott.
A Mercedes kb 1 hete mást se hangoztatott, mint hogy igyekszik teljesen egyenlő feltételeket biztosítani. Az utolsó körös rádiózással szerintem pont ezt rúgta fel. Nem kellett volna beleszólniuk, hanem hagyni, hogy a két versenyzőjük a pályán döntse el. Kinézhetnék belőlük, hogy képesek lesznek rá, ha meg nem nézik ki belőlük, akkor ott komolyabb gondok vannak.

Alapvetően azzal egyetértek, hogy a csapatérdek az első, de a szezon utolsó futamán, amikorra mind a csapat, mint az egyéni vb már zsebben nem érzem szükségesnek a csapat részéről a beavatkozást egyik irányba sem. Illetve itt volt egy csapatérdek, plusz két versenyzői egyéni érdek. Ezt a helyzetet úgy nem lehetett megoldani, hogy legalább az egyik ne sérüljön, ezért nem kellett volna egyáltalán beleszólniuk...szerintem.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2016.11.28. 12:10

Jadrina írta:
nikotin írta:Mindig is azt mondtam, amit Enzo is. Bármennyire is a versenyző kaparja ki a gesztenyét, a csapat rakja alá az autót, a versenyző "csak" egy alkalmazott.
Sosem kedveltem Schumachert, de mikor Barrichello szórakozott, akkor is azt mondtam, simán kibasznám azért, amit csinált. Ahogy Vettelt is ama bizonyos multi21 be nem tartása miatt.
Versenyzőként megértem Lewist, de most látványosan szart arra az asztalra, ahol enni szokott.
Én meg azt gondolom, hogy nem volt korrekt azt kérni tőle, hogy gyorsítson és ezt a későbbi nyilatkozatok fényében ők is tudják.
Másrészt viszont meg álljon már meg a menet, senkit nem vágnak ki a munkahelyéről ha nem mindig pontosan azt csinálja amit kérnek tőle, téged se, engem se, Lewist se.
viszont Rosberg is szarhatott volna a csapatutasításra Monacoban... és tegnap nem lett volna miért izgulni.

Lulu csak ismét hozta önmagát... sosem állt tőle messze a sunyiság.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.11.28. 12:15

t-oom írta: viszont Rosberg is szarhatott volna a csapatutasításra Monacoban... és tegnap nem lett volna miért izgulni.

Lulu csak ismét hozta önmagát... sosem állt tőle messze a sunyiság.
A monaco-s csapatutasítással se tudtam egyetérteni, teljesen életszerűtlen arra kérni a vb. esélyest hogy a legfőbb riválisát engedje el.
Persze a merci annyira fosott attól hogy ki fogják baszni egymást hogy inkább rászóltak Rosbergre, Hamilton valahol beszúrt volna ez biztos.

Ami meg a sunyiságot illeti, te melyik szent embernek szurkolsz a maradék 21-ből?

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.11.28. 12:28

nikotin írta:Mindig is azt mondtam, amit Enzo is. Bármennyire is a versenyző kaparja ki a gesztenyét, a csapat rakja alá az autót, a versenyző "csak" egy alkalmazott.
Sosem kedveltem Schumachert, de mikor Barrichello szórakozott, akkor is azt mondtam, simán kibasznám azért, amit csinált. Ahogy Vettelt is ama bizonyos multi21 be nem tartása miatt.
Versenyzőként megértem Lewist, de most látványosan szart arra az asztalra, ahol enni szokott.
Értem a véleményed, de semmivel se tudok azonosulni belőle. Éppen a Barichello-s eset miatt volt szar Schumachernek szrukolni anno. Vettelt se tudtam elítélni a multi21 leszarása miatt ha egyszer gyorsabb volt. Legnagyobb képmutatás a csapat szó itt amikor a legfőbb ellenfeled ül a garázs másik felében. Lehetne csapatsport amúgy, csak akkor ne legyen egyéni vb. illetve cserélgessék a pilótákat, vagy legyen 1 csapatnál csak 1. Ja hogy nézhtetelen lenne, ez a szar viszont elvileg a nézőkért van, ők a pilóták közti versengésre kiváncsiak nagy százalékban. A konstruktőri cím a nézők elenyésző részét érdekli csak.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.11.28. 13:06

Na miaz, Lewis megint nem férfiként, hanem instagramhuszárként viselte a vereséget...?
#énvagyokajobb #nemszeretekveszteni #gyerünkpartizniarepülőn... (:u (:u

ha rosbergnek volt egy kis esze, akkor a futam után sem hozta fel a feltartást és utána sem fogja, hamiltont úgyis az idegesíti a legjobban, ha őt és tettét semminek nézik...

2017-re egy reményem van, ha valamit elcsesznek az osztrákok...
reméljük a legjobbakat... :szom02

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2016.11.28. 13:57

Lancelot írta:Ritka randa felesége van Rosbergnek. (Eddig még nem láttam.) A visítós hangja meg egyenesen hátborzongató. Szép egy pár mint ne mondjak! (:v (:v Gyerekeket lehet riogatni vele. (:v
Még jó, hogy nem téged érint ez a "gond" így talán ugorhatnál is.

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2016.11.28. 19:52

Jadrina írta:
nikotin írta:Mindig is azt mondtam, amit Enzo is. Bármennyire is a versenyző kaparja ki a gesztenyét, a csapat rakja alá az autót, a versenyző "csak" egy alkalmazott.
Sosem kedveltem Schumachert, de mikor Barrichello szórakozott, akkor is azt mondtam, simán kibasznám azért, amit csinált. Ahogy Vettelt is ama bizonyos multi21 be nem tartása miatt.
Versenyzőként megértem Lewist, de most látványosan szart arra az asztalra, ahol enni szokott.
Én meg azt gondolom, hogy nem volt korrekt azt kérni tőle, hogy gyorsítson és ezt a későbbi nyilatkozatok fényében ők is tudják.
Másrészt viszont meg álljon már meg a menet, senkit nem vágnak ki a munkahelyéről ha nem mindig pontosan azt csinálja amit kérnek tőle, téged se, engem se, Lewist se.
És az korrekt ha azt kéri Rosbergtől, hogy engedje el Hamit? Mint ha már lett volna ilyen, talán Monacoban?

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2016.11.28. 19:54

t-oom írta: viszont Rosberg is szarhatott volna a csapatutasításra Monacoban... és tegnap nem lett volna miért izgulni.

Lulu csak ismét hozta önmagát... sosem állt tőle messze a sunyiság.
Ezek szerint jól emlékeztem. :)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.11.28. 20:16

Ha Lulu teljes vitorlázattal megy, akkor mindenkit leköröznek a RedBull és a Ferrari kivételével úgy, hogy Rosberg 3 seccel mögötte fut be és VB.
Azt hiszem, hogy semmi értelme Hamilton manővereit minősíteni utólag. Tudatosan lassan ment, szerintem jól tette. (úgy értem: önazonos módon, mert tőle ez nem idegen) Hajlok Bertone véleményére, hogy ti. Vettel pedig tudatosan kísérte be Rosberget és "védte" Verstappentől, (ha már a gumitaktikának hála éppen odaért) és habár nyilatkozta, hogy Rosberg eredményesen védekezett, de azt hiszem nem volt benne előzési szándék. És szerintem tegnap Verstappen nagyon is észnél volt, mert Rosberg bevetődésekor naggyon vigyázott, inkább szinte lement a pályáról nehogy koccanjanak.

Lehet, hogy marhaság, de ha pl. Vettel a VB aspiráns és Lulu azért lassítgatja a rohanást, hogy a csapattárs - vagyis Rosberg - utolérje és megelőzze a ferrarist, akkor most mindenki csettintene, hogy milyen okos. Persze akkor nyilván nem rinyál a Mercedes box sem...) :-)

Rosberg megdolgozott ezért a címért. Persze kolosszális Hamilton kisvilágbajnoki teljesítménye, de szerintem második helyeket hozni ezzel a Mercedessel szinte nagyobb feladat mint győzni.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.11.28. 22:49

nikotin írta:Először is gratulálok Rosbergnek, hogy sikerült kitörnie Hamilton árnyékából és világbajnok lett!

Pár gondolat a tegnapi futamról, illetve az itt már elhangzottakról.
Igen, Rosberg bepróbálkozhatott volna egy előzéssel azonban azzal két kockázatott vett volna a nyakába. Az első és egyben valószínűbb, hogy Hamilton kinyomja a pályáról, amire van bőven példa és mivel az egész futam alatt szoros volt az eleje, egy ilyennel simán 3-4 helyet bukik és annyi a vb-nek. És ahogy tegnap Lewis "versenyzett", szerintem a brit erre játszott és örülök, hogy Nico nem ment bele.
A másik, hogy úgy ütköznek, hogy mindketten kiesnek, vagy csak Hamilton, s ez talán egy még rosszabb forgatókönyv lett volna a számára, mert a brit és szurkolói biztos telefröcskölték volna a sajtót, hogy Nico szándékosan csinálta, még akkor is, ha ez nem igaz. Látható volt, hogy amikor fel kellett vállalni a kockázatot, hajlandó volt még minimax megelőzésére is, pedig az sem életbiztosítás, de kellett, mert ha maga előtt hagyja, az már nagyon necces lett volna, hisz abban a stádiumban még ott voltak hárman mögötte, akik szívhatták volna a vérét.
Szóval gratula Rosbergnek, és örülök, hogy már abba is sikerült belekötni, hogy miként néz ki a felesége.

És végül Hamilton. Az már a rajtnál eldőlt, hogy megnyerheti a versenyt, ám ez kevés. Neki az kellett, hogy Nicot legalább ketten megelőzzék. Erre játszott, s bár ez valóban nem éppen sportszerű, de az vesse rá az első követ, aki tényleg mást csinált volna. Hogy előtte az ellenkezőjét állította? Igen. De azért az nem úgy volt, hogy kiállt a porondra és elmondta, hanem KÉRDEZTÉK!
És, ha azt kérdezték volna tőle, hogy ha úgy alakul, kitolja-e a pályáról riválisát, biztos arra is azt mondja, hogy ő aztán nem tesz ilyet. Pedig tudjuk, hogy de. És nem, nem tudom, mi lett volna a jó válasz a részéről, de nekem sokkal kevésbé volt szimpi az, amikor kérdezés nélkül pedzegette, hogy ha Nico kiüti őt /ez még pár futammal korábban volt/, azzal vb, de reméli, nem tesz ilyet. Na, ez valóban undorító volt. A mostani inkább csak égő.
Szokásos Halimton fika, és anti-Hamiltonos okfejtegetések. ... Mit is mondhatnék? ... Ezt várta tőled a szakvezetés! (:n (:v

Tudtuk, hogy repesve vártad Rosberg vb-címét és azt is, hogy ugyanilyen repesve remélted Hamilton vesztését. Ergo minden, amit írtál erre a két vezérgondolatra lett felépítve, és mint az egyik legnagyobb anti-hamiltonostól itt a fórumon, ezt el is vártam tőled! Nem szerettem volna, ha csalódást okozol! (:v Ünnepelj csak önfeledten! Végre a Vettel győzelmeket követő időszak után ismét jutott neked valami. :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.11.28. 22:53

Phoebe írta:
Nekem egyébként továbbra sincs bajon azzal, hogy próbálkozott, azzal viszont igen, hogy előzetesen még ő várt korrekt küzdelmet Rosbergtől és hevesen tiltakozott ellene, hogy taktikázni akarna.
Vagy rendkívül okos és taktikus, vagy hihetetlenül érzelem vezérelt, következetlen és buta. Én az utóbbira tippelek.
Istenem! Micsoda "széplélek" vagy te! Azt hiszem jelen esetben cserbenhagyott a szimatod! Csak egy hülye árulta volna el előre a taktikáját! Itt egy F1-es vb-cím sorsáról volt szó. Én még azt is letagadtam volna, ha előzetesen kérdeznek, hogy anya szült.Naná, hogy az előbbi opció az igaz! Bár azt gondolom túl okosnak nem kell lenni ahhoz, hogy valaki megértse ezen a szinten mit kell tennie! :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.11.28. 22:56

Bandee írta:
Tényleg nem szép a csaj, ugyanakkor nagyon kedvesnek és őszintének tűnik, ...
Häkkinen felesége jutott eszembe róla. Én magamban csak "halálmadárnak" hívtam, mert úgy nézett ki. (Talán Erjának hívják?) No ez a vigyorgó csontvázfej is hideg borzongást okozott. Különösen, mikor sipítozó hangján belenyerített a mikrofonba. A "kedves" jelző jutna utoljára eszembe róla. :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.11.28. 23:04

Schumixx írta: S
Azt gondoltam aki szerint Hamilton sportszerűtlen volt tegnap annak nemkéne f1-et nézni, de mivel maga Vettel is elmondta hogy szerinte Hamilton az volt, így valószinű nincs igazam, nekik kell ezt már nézni és nekem meg nem.

http://www.motorsportal.hu/forma1/wolff ... 69063.html
Toto még fokozza is. (:u
Szerintem egyszerűen megoldják ezt a fegyelmezés kérdést: jövőre még többször adnak lerohadó technikát Hamilton alá, hogy Rosberg még könnyebben nyerhessen, mint idén. Ennyi! :mosoly: (:n Én ezt magamban már a verseny után el is könyveltem. Tehát jövőre Rosberg ismételhet. Hamilton kiírta magát a Mercedesből, ahogy itt Dankson kívánta. :mosoly: De nem gond: azért a nagy példaképét utolérte, háromszoros vb-ként vonulhat vissza! :mosoly: Legfeljebb jövőre még ennyit sem nézem az F-1-et, mint idén! Ez a F1 nem a gladiátorokról, hanem a szépkisasszonyokról kezd egyre inkább szólni. Az meg már nem az én műfajom!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2016.11.29. 00:39

Szóval akkor szerinted direkt szabotálják Hamiltont.

Te szoktad mondani, hogy Rosberg mennyire szürke, meg nem csinál semmit, csak megy körbe-körbe. Szerinted mi a nagyobb reklámérték? Ha Hamilton lesz a bajnok, vagy ha Rosberg?

Szóval, ha ezt a kettőt te össze tudod rakni... hát akkor ritka hülye vagy.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.11.29. 01:35

Lancelot írta:
Bandee írta:
Tényleg nem szép a csaj, ugyanakkor nagyon kedvesnek és őszintének tűnik, ...
Häkkinen felesége jutott eszembe róla. Én magamban csak "halálmadárnak" hívtam, mert úgy nézett ki. (Talán Erjának hívják?) No ez a vigyorgó csontvázfej is hideg borzongást okozott. Különösen, mikor sipítozó hangján belenyerített a mikrofonba. A "kedves" jelző jutna utoljára eszembe róla. :mosoly:
Neztel te mar tukorbe, faszfej? (:u
Ha mar allandoan embereket fikazol a kulsejuk miatt, legalabb neznel ki kulonbul, mint a kabel, amit reggel kitoltam.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2016.11.29. 07:49

Rocco írta:
Neztel te mar tukorbe, faszfej? (:u
Ha mar allandoan embereket fikazol a kulsejuk miatt, legalabb neznel ki kulonbul, mint a kabel, amit reggel kitoltam.
jáj.. :lol:

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2016.11.29. 08:31

Tényleg az a legnagyobb téma, hogy Rosberg felesége hogy néz ki?
Külső alapján megítélni valakit egy utolsó késdobáló kocsmában is ciki, nemhogy itt... :szom01

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.11.29. 08:45

Lancelot írta:
nikotin írta:Először is gratulálok Rosbergnek, hogy sikerült kitörnie Hamilton árnyékából és világbajnok lett!

Pár gondolat a tegnapi futamról, illetve az itt már elhangzottakról.
Igen, Rosberg bepróbálkozhatott volna egy előzéssel azonban azzal két kockázatott vett volna a nyakába. Az első és egyben valószínűbb, hogy Hamilton kinyomja a pályáról, amire van bőven példa és mivel az egész futam alatt szoros volt az eleje, egy ilyennel simán 3-4 helyet bukik és annyi a vb-nek. És ahogy tegnap Lewis "versenyzett", szerintem a brit erre játszott és örülök, hogy Nico nem ment bele.
A másik, hogy úgy ütköznek, hogy mindketten kiesnek, vagy csak Hamilton, s ez talán egy még rosszabb forgatókönyv lett volna a számára, mert a brit és szurkolói biztos telefröcskölték volna a sajtót, hogy Nico szándékosan csinálta, még akkor is, ha ez nem igaz. Látható volt, hogy amikor fel kellett vállalni a kockázatot, hajlandó volt még minimax megelőzésére is, pedig az sem életbiztosítás, de kellett, mert ha maga előtt hagyja, az már nagyon necces lett volna, hisz abban a stádiumban még ott voltak hárman mögötte, akik szívhatták volna a vérét.
Szóval gratula Rosbergnek, és örülök, hogy már abba is sikerült belekötni, hogy miként néz ki a felesége.

És végül Hamilton. Az már a rajtnál eldőlt, hogy megnyerheti a versenyt, ám ez kevés. Neki az kellett, hogy Nicot legalább ketten megelőzzék. Erre játszott, s bár ez valóban nem éppen sportszerű, de az vesse rá az első követ, aki tényleg mást csinált volna. Hogy előtte az ellenkezőjét állította? Igen. De azért az nem úgy volt, hogy kiállt a porondra és elmondta, hanem KÉRDEZTÉK!
És, ha azt kérdezték volna tőle, hogy ha úgy alakul, kitolja-e a pályáról riválisát, biztos arra is azt mondja, hogy ő aztán nem tesz ilyet. Pedig tudjuk, hogy de. És nem, nem tudom, mi lett volna a jó válasz a részéről, de nekem sokkal kevésbé volt szimpi az, amikor kérdezés nélkül pedzegette, hogy ha Nico kiüti őt /ez még pár futammal korábban volt/, azzal vb, de reméli, nem tesz ilyet. Na, ez valóban undorító volt. A mostani inkább csak égő.
Szokásos Halimton fika, és anti-Hamiltonos okfejtegetések. ... Mit is mondhatnék? ... Ezt várta tőled a szakvezetés! (:n (:v

Tudtuk, hogy repesve vártad Rosberg vb-címét és azt is, hogy ugyanilyen repesve remélted Hamilton vesztését. Ergo minden, amit írtál erre a két vezérgondolatra lett felépítve, és mint az egyik legnagyobb anti-hamiltonostól itt a fórumon, ezt el is vártam tőled! Nem szerettem volna, ha csalódást okozol! (:v Ünnepelj csak önfeledten! Végre a Vettel győzelmeket követő időszak után ismét jutott neked valami. :mosoly:
Szerintem te el sem olvastad, amit írtam, de értelmezni biztos meg sem próbáltad. De ez nem lep meg. Meglátod a nevem, lemegy a hamilton-köd, azt annyi. (:u
Az apa férfi, a rezsi nő!

Berkut
gokartos
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2014.11.23. 18:25
Mi vagy?: f1 rajongó

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Berkut » 2016.11.29. 10:20

Lancelot írta:
Bandee írta:
Tényleg nem szép a csaj, ugyanakkor nagyon kedvesnek és őszintének tűnik, ...
Häkkinen felesége jutott eszembe róla. Én magamban csak "halálmadárnak" hívtam, mert úgy nézett ki. (Talán Erjának hívják?) No ez a vigyorgó csontvázfej is hideg borzongást okozott. Különösen, mikor sipítozó hangján belenyerített a mikrofonba. A "kedves" jelző jutna utoljára eszembe róla. :mosoly:
Nem gondoltam, hogy vannak akkora Hamiltonfanok akik idáig képesek lesüllyedni. Ennyi erővel olyan aki nem szereti hamiltont az írhatná, hogy Scherzinger egy kivénhedt néger kurva, Palvin Barbi meg egy brutálisan irritáló arckifejezésű beképzelt p*csa. Mindegy, ezzel csak magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.11.29. 11:32

Örömmel nyugtázom, hogy vittem egy kis hangulatot a tespedtségbe! (:i

Bár nem tudom, hogy a személyeskedésnek mi az újabb mércéje itt a fórumon? Én ugyanis egyetlen tagot sem tituláltam úgy, mint ez a Kriszti gyerek pl. engem. No de nem gond ám! Hajrá! Lehet tovább tolni a nihilt ezerrel! (:v Bertonénak ez kifejezetten tetszik most jelen esetben, úgy gondolom.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.11.29. 12:52

Berkut írta:
Lancelot írta:
Häkkinen felesége jutott eszembe róla. Én magamban csak "halálmadárnak" hívtam, mert úgy nézett ki. (Talán Erjának hívják?) No ez a vigyorgó csontvázfej is hideg borzongást okozott. Különösen, mikor sipítozó hangján belenyerített a mikrofonba. A "kedves" jelző jutna utoljára eszembe róla. :mosoly:
Nem gondoltam, hogy vannak akkora Hamiltonfanok akik idáig képesek lesüllyedni. Ennyi erővel olyan aki nem szereti hamiltont az írhatná, hogy Scherzinger egy kivénhedt néger kurva, Palvin Barbi meg egy brutálisan irritáló arckifejezésű beképzelt p*csa. Mindegy, ezzel csak magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.
:neem01
Ez nem Hamilton-fan kérdés. Van, aki idáig. Kedvenc stílusa, hogy a versenyzői képességek helyett, annak kinézetével, megjelenésével, hangjával, ujjával / (:v /, feleségével, barátnőjével stb foglalkozik.

Ha megnézed a többi Hamilton szurkolót, nem találsz ilyet.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.11.29. 13:46

A futamról csak azért beszélünk itt a fórumon olyan sokat, mert az egyéni címről is ez döntött. Egyébként nagyon unalmas, sótlan versenyt láttunk arany papírba csomagolva.

Mi az ami mégis tetszett:
- Hamilton nem adta olcsón a bőrét. Lehet itt inkorrektségről beszélni, meg mást ígért a versenyt megelőzően, folytathatnám, nem volt a kezében más fegyver. Mivel az éjszaka leple alatt nem berhelte meg Rosberg autóját, így a vetélytárs műszaki hiba mentesen abszolválta a futamot. Hamilton nem szeret és nem is igazán tud veszíteni. Lehet, hogy ezért 3X-os VB?? Itt erkölcsről meg ehez hasonló dolgokról kár vitázni. A gyökér csapata meg még nyíltan ki is jelenti, nehogy megpróbáld elvenni a címet Rosbergtől. Hánynom kellett. Ebből is látszik, hogy nem értenek hozzá. Hamilton jól tette amit tett. Rosberg meg ki tudta védeni ezt a csapdát és VB lett, ennyi.
- A McLaren megőrizte a konstruktőri 6. helyét, Alonso pedig egyéniben a 10. lett. Főként az utóbbi a nagy szó!
- Minimaxnak megmutatták, nem minden papsajt. Hülki keményen lenyomta őt a rajtnál. Van ott még mit tanulnia a fiatal hollandnak.
- Button családja körében búcsúzott az F1-től (megható kép volt) csak törppapa hiányzott közülük.

Ami nem tetszett:
- az álszent Mercedes csapatvezetés élen a csirkefogó Totoval.
- a gerinctelen Ferari csapat aki megint sikeresen demoralizálta Kimit.
- a béna McLaren gumistratégia. Mindenképpen Massa előtt végezhettek volna.
- Rosberg még egy halovány kísérletet sem tett az előzésre (ez viszont a részéről érthető, csak hát Ő is mást prédikált.

Ui: Én a verseny előtti nyilatkozatokat olvasva egyik VB aspiránsnak sem hittem, biztos voltam benne, hogy kamu az egész. Lesz-e következménye Lewis csapatutasítás szegésének? Remélem igen. Hova mehetne? Vannak lehetőségei, vagy lelép mint az a bizonyos qrva a sezlonról. De ez nem fog bekövetkezni, túl drága lenne az ő hiánya a Mercedesnek.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.11.29. 13:46

Lancelot írta:Örömmel nyugtázom, hogy vittem egy kis hangulatot a tespedtségbe! (:i

Bár nem tudom, hogy a személyeskedésnek mi az újabb mércéje itt a fórumon? Én ugyanis egyetlen tagot sem tituláltam úgy, mint ez a Kriszti gyerek pl. engem. No de nem gond ám! Hajrá! Lehet tovább tolni a nihilt ezerrel! (:v Bertonénak ez kifejezetten tetszik most jelen esetben, úgy gondolom.
Kétes öröm.

Ha megnyugtat, a személyeskedésnek, ha lenne mértékegysége, az nyugodtan lehetne "1 Lancelot", ám amit itt bárki más művel, azt csak miliLancelot-kban lehetne mérni.
Igen, van ami kifejezetten tetszik. "De ezen a "sírós napon" fetrengeni kell a röhögéstől!"
Az apa férfi, a rezsi nő!

Lezárt