Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hogy kerül a pont az "i"-re a Rosberg - Hamilton csatában?

Rosberg nyer, így ő a világbajnok.
1
8%
Bár nem Rosberg nyer, de Hamilton előtt végez, így világbajnok.
0
0 szavazat
Hamilton kiesik, Rosberget már nem is érdekli, hol végez, mert világbajnok.
1
8%
Hamilton nyer, de hiába, Rosberg bejön a 2-3. helyen, így világbajnok.
7
54%
Egyikük sem nyer, de Rosberg megtartja a pont előnyét, így ő a világbajnok.
0
0 szavazat
Mindketten kiesnek, Rosberg világbajnok.
0
0 szavazat
Rosberg kiesik, Hamilton nyer, így ő a világbajnok.
4
31%
Hamilton nyer, miközben Rosberg valahol a vert mezőnyben, így Hamilton a világbajnok.
0
0 szavazat
Hamilton nyer, Rosbergnél csak 4., így pont egyenlőség alakul ki és Hamilton a több győzelmével világbajnok.
0
0 szavazat
Hamilton nem nyer, de 12 ponttal szerez többet Rosbergnél, így a több jobb helyezésével ő a világbajnok.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 13

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.11.29. 17:08

Redbull írta:Ui: Én a verseny előtti nyilatkozatokat olvasva egyik VB aspiránsnak sem hittem, biztos voltam benne, hogy kamu az egész. Lesz-e következménye Lewis csapatutasítás szegésének? Remélem igen. Hova mehetne? Vannak lehetőségei, vagy lelép mint az a bizonyos qrva a sezlonról. De ez nem fog bekövetkezni, túl drága lenne az ő hiánya a Mercedesnek.
Szerintem nemcsak a Mercinek lenne túl drága Hamilton hiánya. Neki sem tetszene a mercitlen élet. Kevesebb pénz, siker, kevesebb reklám, kevesebb...

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2016.11.29. 18:48

Sánta Gepárd írta:
Redbull írta:Ui: Én a verseny előtti nyilatkozatokat olvasva egyik VB aspiránsnak sem hittem, biztos voltam benne, hogy kamu az egész. Lesz-e következménye Lewis csapatutasítás szegésének? Remélem igen. Hova mehetne? Vannak lehetőségei, vagy lelép mint az a bizonyos qrva a sezlonról. De ez nem fog bekövetkezni, túl drága lenne az ő hiánya a Mercedesnek.
Szerintem nemcsak a Mercinek lenne túl drága Hamilton hiánya. Neki sem tetszene a mercitlen élet. Kevesebb pénz, siker, kevesebb reklám, kevesebb...
Nem kell aggódni érte, azért nem olyan vétség amit csinált, hogy egy csapat felrúgja vele a szerződést és evvel elengedje a mezőny egyik legjobb pilótáját.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.11.29. 20:14

eniksz írta: Nem kell aggódni érte, azért nem olyan vétség amit csinált, hogy egy csapat felrúgja vele a szerződést és evvel elengedje a mezőny egyik legjobb pilótáját.
Valószínűleg nem. Mindketten gondolkodnak. És jól is teszik. Csak azt mondom, hogy a válás nem egyedül a Mercit viselné meg. (Ezért is nem lesz belőle semmi.)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.11.30. 08:32

Sánta Gepárd írta:
eniksz írta: Nem kell aggódni érte, azért nem olyan vétség amit csinált, hogy egy csapat felrúgja vele a szerződést és evvel elengedje a mezőny egyik legjobb pilótáját.
Valószínűleg nem. Mindketten gondolkodnak. És jól is teszik. Csak azt mondom, hogy a válás nem egyedül a Mercit viselné meg. (Ezért is nem lesz belőle semmi.)
Ez valószínűleg így is van.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.12.01. 11:14

http://formula.hu/f1/2016/12/01/nem-erd ... szelgetese

A versenyt követően késhegyre menő vitát folytattunk Lewis taktikájáról, Nico versenyzéséről egyszóval a VB küzdelem csúcspontjáról.
A Mercedes rádióüzenetei fényében szerintem finomodik mindkettőjük megítélése. Különösen ez a rész beszédes:

54. kör
Hamiltonból már a végső elkeseredettség szól:
- Lewis, 45-ös köröket kell megcélozni ahhoz, hogy itt nyerhessünk.
"Épp most veszítem el a világbajnokságot, szóval nem igazán érdekel, hogy ezt a versenyt megnyerem vagy sem."

:szom01

Hamilton korrekt volt minden szempontból. Megpróbálta a lehetetlent, ezert tisztelem, mert van sajat velemenye, a csapat meg nem vesztett volna semmit, még ha mindketten ki is esnek.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.12.01. 11:32

Redbull írta:http://formula.hu/f1/2016/12/01/nem-erd ... szelgetese

A versenyt követően késhegyre menő vitát folytattunk Lewis taktikájáról, Nico versenyzéséről egyszóval a VB küzdelem csúcspontjáról.
A Mercedes rádióüzenetei fényében szerintem finomodik mindkettőjük megítélése. Különösen ez a rész beszédes:

54. kör
Hamiltonból már a végső elkeseredettség szól:
- Lewis, 45-ös köröket kell megcélozni ahhoz, hogy itt nyerhessünk.
"Épp most veszítem el a világbajnokságot, szóval nem igazán érdekel, hogy ezt a versenyt megnyerem vagy sem."

:szom01

Hamilton korrekt volt minden szempontból. Megpróbálta a lehetetlent, ezert tisztelem, mert van sajat velemenye, a csapat meg nem vesztett volna semmit, még ha mindketten ki is esnek.
Égő volt itt a merci nagyon.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.12.01. 12:36

Schumixx írta:
Redbull írta:http://formula.hu/f1/2016/12/01/nem-erd ... szelgetese

A versenyt követően késhegyre menő vitát folytattunk Lewis taktikájáról, Nico versenyzéséről egyszóval a VB küzdelem csúcspontjáról.
A Mercedes rádióüzenetei fényében szerintem finomodik mindkettőjük megítélése. Különösen ez a rész beszédes:

54. kör
Hamiltonból már a végső elkeseredettség szól:
- Lewis, 45-ös köröket kell megcélozni ahhoz, hogy itt nyerhessünk.
"Épp most veszítem el a világbajnokságot, szóval nem igazán érdekel, hogy ezt a versenyt megnyerem vagy sem."

:szom01

Hamilton korrekt volt minden szempontból. Megpróbálta a lehetetlent, ezert tisztelem, mert van sajat velemenye, a csapat meg nem vesztett volna semmit, még ha mindketten ki is esnek.
Égő volt itt a merci nagyon.
A helyes válasz: "Luis ne legyél egoista... Mi itt nagyon szeretnénk nyerni (a takarítónénitől az utolsó szerelődig mindenki)" és megtettünk érte mindent! Úgyhogy Luis: Férfi vagy, viselkedj!..." (:n
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.12.01. 12:42

Gocpont írta:A helyes válasz: "Luis ne legyél egoista... Mi itt nagyon szeretnénk nyerni (a takarítónénitől az utolsó szerelődig mindenki)" és megtettünk érte mindent! Úgyhogy Luis: Férfi vagy, viselkedj!..." (:n
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.12.01. 12:50

Gocpont írta: A helyes válasz: "Luis ne legyél egoista... Mi itt nagyon szeretnénk nyerni (a takarítónénitől az utolsó szerelődig mindenki)" és megtettünk érte mindent! Úgyhogy Luis: Férfi vagy, viselkedj!..." (:n
Ezzel lehet elindítom a lavinát (:v
de szerintem ha itt valami gáz az inkább ez:
"Ez a tempó nagyon lassú, szóval talán egy ponton megcserélhetnénk a sorrendet, és ha a leintés előtt Lewis még mindig második, akkor visszaengedem."

Miért akarna bárki így vb. címet nyerni?

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.12.01. 12:52

Schumixx írta:
Gocpont írta: A helyes válasz: "Luis ne legyél egoista... Mi itt nagyon szeretnénk nyerni (a takarítónénitől az utolsó szerelődig mindenki)" és megtettünk érte mindent! Úgyhogy Luis: Férfi vagy, viselkedj!..." (:n
Ezzel lehet elindítom a lavinát (:v
de szerintem ha itt valami gáz az inkább ez:
"Ez a tempó nagyon lassú, szóval talán egy ponton megcserélhetnénk a sorrendet, és ha a leintés előtt Lewis még mindig második, akkor visszaengedem."

Miért akarna bárki így vb. címet nyerni?
Na ez a lényeg. Én örülök, hogy előhoztad ezt a sunyi német mentalitást. Olyan érzése támad az embernek - elismerem, főként a Hami drukkereknek - hogy a csapat már lezsírozta a Rosberg VB címet.
:hanyas:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.12.01. 12:55

Schumixx írta:
Gocpont írta: A helyes válasz: "Luis ne legyél egoista... Mi itt nagyon szeretnénk nyerni (a takarítónénitől az utolsó szerelődig mindenki)" és megtettünk érte mindent! Úgyhogy Luis: Férfi vagy, viselkedj!..." (:n
Ezzel lehet elindítom a lavinát (:v
de szerintem ha itt valami gáz az inkább ez:
"Ez a tempó nagyon lassú, szóval talán egy ponton megcserélhetnénk a sorrendet, és ha a leintés előtt Lewis még mindig második, akkor visszaengedem."

Miért akarna bárki így vb. címet nyerni?
Ez Rosberg rádióüzenete? Ha igen, akkor humoránál volt... (:v
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.12.01. 12:56

Gocpont írta: Ez Rosberg rádióüzenete? Ha igen, akkor humoránál volt... (:v
Az :)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.12.01. 13:13

Redbull írta: Na ez a lényeg. Én örülök, hogy előhoztad ezt a sunyi német mentalitást. Olyan érzése támad az embernek - elismerem, főként a Hami drukkereknek - hogy a csapat már lezsírozta a Rosberg VB címet.
:hanyas:
1. Nem mondanám ezt most sunyi német mentalitásnak, csak na egy kicsit azért kűzdjünk már meg azért a szaros címért.

2. Lezsírozást se mondanék csak annyira röhej hogy nem akarunk technikai hibát, egyenlő feltételeket akarunk az utolsó futamra és győzzön a jobb, de azért merci 1-2 is legyen, ami ugye bármilyen sorrendben Rosberg címet jelent. (:v

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.12.01. 13:19

Mekkora lezsirozas volt. Egesz evben. FIA reszerol az ogazsagtalan buntetgetesekkel, csapat reszerol meg finom kis TO-val Monacoban. :D

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.12.01. 13:43

Redbull írta:
Schumixx írta:Ezzel lehet elindítom a lavinát (:v
de szerintem ha itt valami gáz az inkább ez:
"Ez a tempó nagyon lassú, szóval talán egy ponton megcserélhetnénk a sorrendet, és ha a leintés előtt Lewis még mindig második, akkor visszaengedem."

Miért akarna bárki így vb. címet nyerni?
Na ez a lényeg. Én örülök, hogy előhoztad ezt a sunyi német mentalitást. Olyan érzése támad az embernek - elismerem, főként a Hami drukkereknek - hogy a csapat már lezsírozta a Rosberg VB címet.
:hanyas:
Igen, mekkora sunyi ez a Rosberg, mert félt attól, hogy Hamilton okos taktikája bejön, többen is megelőzhetik és így elvesztheti a vb-t. Neki ilyet nem szabad/Azt nem tudjuk, vajon Rosbergnek mondták-e, hogy mire utasították Hamiltont./
Bezzeg Hamilton. Ő megpróbálta a Red Bull és a Ferrari versenyzőivel levadásztatni a csapattársát, hogy megszerezze a vb címet. Ez mennyire férfias.

Mikor 4 éve Hamilton átment a Mercedeshez, azóta nyomjátok páran ezt a "a Mercedes biztos német vb-t akar, nyomják /majd/ Rosberget" bla, bla, bla... Aztán láttuk, mi volt az ezt megelőző években.
Nem unjátok még?

Egyébként, egy másik oldalon olvastam egy hozzászólást, azt hiszem a csávónak tök igaza van. Arra gondolt, Hamilton akkor lett volna igazán okos, ha a rajtnál elengedi maga elé Rosberget, s a versenyen végig ott lihegett volna a seggében, ezzel megpróbálva hibára kényszeríteni Nicot. Talán ennek valóban több esélye lehetett volna, mint annak, amivel próbálkozott, de mindig utólag okos az ember.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.12.01. 13:47

nikotin írta: Egyébként, egy másik oldalon olvastam egy hozzászólást, azt hiszem a csávónak tök igaza van. Arra gondolt, Hamilton akkor lett volna igazán okos, ha a rajtnál elengedi maga elé Rosberget, s a versenyen végig ott lihegett volna a seggében, ezzel megpróbálva hibára kényszeríteni Nicot. Talán ennek valóban több esélye lehetett volna, mint annak, amivel próbálkozott, de mindig utólag okos az ember.
Szerintem az se vált volna be, ha nagyon ráesik Rosberg elengedte volna, neki nem volt érdeke izmozni amig dobogós helyen van, aztán ugyanott találta volna magát Hamilton ahol, vezeti a versenyt de a hajára kenheti.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.12.01. 13:48

Nem tudom, azert eleg meleg volt a pite ott Maxival. Aztan Vettel vegulis szigetelt a vegere, de eleg para volt.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.12.01. 13:52

Schumixx írta:
nikotin írta: Egyébként, egy másik oldalon olvastam egy hozzászólást, azt hiszem a csávónak tök igaza van. Arra gondolt, Hamilton akkor lett volna igazán okos, ha a rajtnál elengedi maga elé Rosberget, s a versenyen végig ott lihegett volna a seggében, ezzel megpróbálva hibára kényszeríteni Nicot. Talán ennek valóban több esélye lehetett volna, mint annak, amivel próbálkozott, de mindig utólag okos az ember.
Szerintem az se vált volna be, ha nagyon ráesik Rosberg elengedte volna, neki nem volt érdeke izmozni amig dobogós helyen van, aztán ugyanott találta volna magát Hamilton ahol, vezeti a versenyt de a hajára kenheti.
De ez az, hogy nem előzi meg, csak szurkálja még akkor is, ha Rosberg megpróbálná elengedni.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.12.01. 13:57

nikotin írta: De ez az, hogy nem előzi meg, csak szurkálja még akkor is, ha Rosberg megpróbálná elengedni.
Nem tudom nehéz elképzelni hogy lehetne kivitelezni, főleg hogy akkor Hamilton mögött jelent volna meg maxi egy idő után.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2016.12.01. 14:16

Schumixx írta:
nikotin írta: De ez az, hogy nem előzi meg, csak szurkálja még akkor is, ha Rosberg megpróbálná elengedni.
Nem tudom nehéz elképzelni hogy lehetne kivitelezni, főleg hogy akkor Hamilton mögött jelent volna meg maxi egy idő után.
Ez utóbbit azért nem tudom elképzelni, mert ha Rosberg megy elöl akkor a Merci köridő kb. egy másodperccel erősebb és a merőben valószínűtlen csata közben elkövetett esetleges Rosberg hiba esetén is messze lennének a többiek. Azzal értek egyet, hogy egyetlen esély pont az volt, amit Hamilton tett, igaz nem működött.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2016.12.01. 18:13

esetleg még rajzszögeket is dobálhatott volna ki, menet közben az élen...

igazán férfias az lett volna, az évközbeni lébecolás helyett, a munkájával foglalkozott volna. de nagy volt a mellény, hogy neki így is megy...

utolsó futamokon arra számítani, hogy behal a csapattárs technikája, vagy valaki kiszorítja... na ez nem férfias. lehetett volna ezt elegánsan, férfiasan is csinálni... ehelyett ment a sunyítás...

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.12.01. 19:49

t-oom írta:esetleg még rajzszögeket is dobálhatott volna ki, menet közben az élen...

igazán férfias az lett volna, az évközbeni lébecolás helyett, a munkájával foglalkozott volna. de nagy volt a mellény, hogy neki így is megy...

utolsó futamokon arra számítani, hogy behal a csapattárs technikája, vagy valaki kiszorítja... na ez nem férfias. lehetett volna ezt elegánsan, férfiasan is csinálni... ehelyett ment a sunyítás...
jáj

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2016.12.01. 20:52

Schumixx írta: Ezzel lehet elindítom a lavinát (:v
de szerintem ha itt valami gáz az inkább ez:
"Ez a tempó nagyon lassú, szóval talán egy ponton megcserélhetnénk a sorrendet, és ha a leintés előtt Lewis még mindig második, akkor visszaengedem."

Miért akarna bárki így vb. címet nyerni?
Igen, hallottam. És nem is értem. Rosberg így tisztán VB volt. Ha Vettel megelőzi, akkor is VB. És ha Vettel Hamit is megelőzi (ilyen tempó mellett akár...), akkor is VB. Lehet, hogy Nicó egyszerűen csak menni akart - anélkül, hogy csapattársa a fűre tette volna?

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2016.12.01. 21:24

Sánta Gepárd írta: Igen, hallottam. És nem is értem. Rosberg így tisztán VB volt. Ha Vettel megelőzi, akkor is VB. És ha Vettel Hamit is megelőzi (ilyen tempó mellett akár...), akkor is VB. Lehet, hogy Nicó egyszerűen csak menni akart - anélkül, hogy csapattársa a fűre tette volna?
De azért ez egy autóverseny amúgy elvileg. :)
Ha valaki elöttem van nincs olyan hogy menni akarok, vagy megelőzöm vagy nem megyek.
Ez a fűre tette volna szerintem faszság, csak itt van hajtogatva.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Pont az "i"-re - 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.12.01. 22:02

Schumixx írta:
Sánta Gepárd írta: Igen, hallottam. És nem is értem. Rosberg így tisztán VB volt. Ha Vettel megelőzi, akkor is VB. És ha Vettel Hamit is megelőzi (ilyen tempó mellett akár...), akkor is VB. Lehet, hogy Nicó egyszerűen csak menni akart - anélkül, hogy csapattársa a fűre tette volna?
De azért ez egy autóverseny amúgy elvileg. :)
Ha valaki elöttem van nincs olyan hogy menni akarok, vagy megelőzöm vagy nem megyek.
Ez a fűre tette volna szerintem faszság, csak itt van hajtogatva.
Az hat. Nem is tette meg a 3 ev alatt eddig vagy tizszer, ennel joval jelentektelenebb szituaciokban is. Nem is ertem, mire alapozzuk. :D
Egyebkent faszsag volt ilyet kerni, de gondolom eszebe jutottak az o karara megkovetelt TO-k, es ugy gondolta, ha mar igy mukodik naluk, egyszer hatha neki is megengedik. :)

Lezárt