2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Mi várható az estébe nyúló futamon? (3 válasz adható)

Hamilton ezt is behúzza
3
9%
Vettelé a sorminta
4
11%
Bottas meglepetés győzelmet szerez
1
3%
Ennél nagyobb meglepetés Räikkönen győzelme
3
9%
Verstappen fog állni a dobogó tetején
0
0 szavazat
Ricciardo ismét megitatja a többieket
2
6%
Mindkét McLaren célba ér
1
3%
A Sauber pontot szerez
0
0 szavazat
Pontot szerez a McLaren
8
23%
Végre Grosjean is pontot szerez
1
3%
A Renault-nak is sikerül pontot szereznie
0
0 szavazat
Stroll nem esik ki
4
11%
Stroll ismét kiesik
1
3%
A Mercedes szerzi a legtöbb pontot
3
9%
A Ferrari szerzi a legtöbb pontot
4
11%
 
Szavazatok száma: 35

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2017.04.16. 22:50

Magic írta: Lassabb volt. Bár azt sose tudjuk meg mi lett volna ha...
Hamika nem sirja tele a rádiót, nem tolnak rá Bottasra egy életképtelen taktikát, és nem szólnak neki hogy Lújisz faszter den jú...
Nyertek volna Bottassal? Tutira nem.
A ferka egyértelműen 1 pilótát nyom. A Merci most kezd csak ráeszmélni hogy az amit eddig csináltak nem lesz jó mert nincs már meg hozzá a fölény.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.04.16. 22:55

Phoebe írta:
Ha csak a tabellát nézem, akkor ésszerű döntést hoztak, ha arra gondolok, hogy Hamilton magát hozta nehéz helyzetbe, ráadásul Bottas jobban állt, akkor árnyaltabb a kép.
Csak ne adják már elő, hogy hurrá happy egyenlő feltételek blablabla. Egyértelmű a csapaton belüli felállás.
Esetleg láttad is, amit néztél? Hamilton fényévekkel gyorsabb volt, mint Bottas. Volt egy 5 mp-es büntije is. Ehhez képest ugyan mi volt azon furcsa, hogy elmehetett Bottas mellett? Bottasnak még így is ott volt a lehetőség a 2. helyre, hiszen Hamiltonnak ott volt az 5 mp-es bünti. Gondolod, hogy direkt azt mondták neki ne siessen Vettel után? Szóval értem én a Hamilton utálatot, meg a konteókat, de éppen tőled, aki szokott gondolkodni is, mielőtt ír, elég gáz ez a hozzászólás!

Abban viszont egyetértünk, hogy Hamilton bekaphatja! Ilyen ocsmány trükközéssel, ahogy Ricciardót tartotta fel, nem lett volna szabad jönnie! Ráadásul, ha gondolkodott volna, akkor inákk tűri, hogy az ausztrálnál gyorsabban cseréljenek, mintsem, hogy a büntetést bevállalja! Hietetlen amatőr hiba, ami a futamgyőzelmet is kukázta azonnal.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2017.04.16. 23:37

Bottas autóján elbaszták a guminyomást, meg eleve nagyon durván nem műkdött a Mercin a szuperlágy (nem véletlenül nem azt kapott Hamilton a végén). Szóval az első kiállás után végig gumihátrányban volt Bottas. Nem ez a futam mutatta meg a valós tempókülönbséget kettejük között.

De, függetlenül ettől, a csapatnak egyértelműen az volt a jobb, ha Hamilton mehet. Inkább az volt a furcsa, hogy az első helycserénél mi a szent szarért várták meg, mire Vettel már 6 mp-vel előrébb volt, ahelyett hogy egyből cseréltek volna. Az nyilvánvaló volt, hogy Bottas nem fog előzni, de Hamiltont meg feltartja. Legrosszabb esetben is ugyanúgy mentek volna tovább, csak fordított sorrendben, aztán a végén visszacserélik, de mint kiderült, nem ez történt volna.

Kicsit olyan volt ez a verseny, mintha a Ferrari és a Mercedes stratégái helyet cseréltek volna. Ha már konteók, az előző versenyen Vettelnek egy hasonló el nem engedéssel ment el a győzelmi esélye. Lehet ezt akarták visszaadni most a Ferrarinak? :D

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.04.17. 07:02

Schumixx írta:
Magic írta: Lassabb volt. Bár azt sose tudjuk meg mi lett volna ha...
Hamika nem sirja tele a rádiót, nem tolnak rá Bottasra egy életképtelen taktikát, és nem szólnak neki hogy Lújisz faszter den jú...
Nyertek volna Bottassal? Tutira nem.
A ferka egyértelműen 1 pilótát nyom. A Merci most kezd csak ráeszmélni hogy az amit eddig csináltak nem lesz jó mert nincs már meg hozzá a fölény.
Valószínűleg nem, de esélyt se nagyon adtak neki. Vagyis pontosabban adtak vagy 10 kört kb.
Aztán ment 47 kört a csapattársa előtt mire rászóltak hogy hmm hmm.
Dehát ilyen a Mercedes mint tudjuk.
Aki meg kúrvának áll....

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.04.17. 07:03

Krisztián írta:Bottas autóján elbaszták a guminyomást, meg eleve nagyon durván nem műkdött a Mercin a szuperlágy (nem véletlenül nem azt kapott Hamilton a végén). Szóval az első kiállás után végig gumihátrányban volt Bottas. Nem ez a futam mutatta meg a valós tempókülönbséget kettejük között.
Na azt nem fogjuk látni soha. (:v
Vagyis csak akkor ha van köztük legalább 10 hely különbség a mezőnyben. Na akkor lesz szabad a harc is :D :D

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.04.17. 08:04

Krisztián írta:De, függetlenül ettől, a csapatnak egyértelműen az volt a jobb, ha Hamilton mehet. Inkább az volt a furcsa, hogy az első helycserénél mi a szent szarért várták meg, mire Vettel már 6 mp-vel előrébb volt, ahelyett hogy egyből cseréltek volna. Az nyilvánvaló volt, hogy Bottas nem fog előzni, de Hamiltont meg feltartja. Legrosszabb esetben is ugyanúgy mentek volna tovább, csak fordított sorrendben, aztán a végén visszacserélik, de mint kiderült, nem ez történt volna.

Kicsit olyan volt ez a verseny, mintha a Ferrari és a Mercedes stratégái helyet cseréltek volna. Ha már konteók, az előző versenyen Vettelnek egy hasonló el nem engedéssel ment el a győzelmi esélye. Lehet ezt akarták visszaadni most a Ferrarinak? :D
A kínai verseny az év második futama volt, szerintem még a legdurvább MS-RB kettős esetében sem volt ekkora csicskáztatás a szezonoknak ebben a szakaszában mint most néhány alkalommal. :)

Az előző versenyen hülye is volt a Ferrari Vettel taktikájával, + bejött az olasz balesete ami nagyon rosszul jött ki a németnek.
Egyértelmű volt, hogy amint visszaesett Kimi mögé nagyjából, leó volt a futamgyőzelem.
Pedig érzésem szerint azon a versenyen jobb volt a Ferrari, - szóval erősebb volt mint tegnap, mégis elbaszták valahogy.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.04.17. 08:23

rdaneelolivaw írta:...azon a versenyen jobb volt a Ferrari, - szóval erősebb volt mint tegnap, mégis elbaszták valahogy.
Sanyarú taktikáért nem mennek a szomszédba az biztos... :) Talán mára már túl sok az adat.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2017.04.17. 08:31

carlos78 írta:Károly bátyátok megmondta a teszteken: a ferka tempóban jobb lesz, és csalnak is.
nézegetik már a flexi padlólemezt.. lehet csak ejnyebejnye lesz, abból tudjuk majd az idei év kimenetelét ugye.

van még kételkedő? :D
Nem hittem, hogy idén kiderül a csalás. De várnak még pár futamot, mielőtt az Fia megvizsgálná.

Jó az első szárnyon lévő kamera is... KB. 4-5 cm hajlanak az ez első szárny lamellái... Biztos nem tudják fixre kialakítani! :)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2017.04.17. 08:43

Nekem továbbra is az az érzésem, hogy kiadták ukászba, hogy szoros legyen a csata!

Elszabott rajt, majd büntetés... Utolsó etapon meg 3 körrel frissebb gumikon, körönként 1-1,8 mp-vel gyorsabb! Na Nemá...

Ezt a futamot nem akarta a Mercedes megnyerni.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2017.04.17. 08:53

Lancelot írta:
Phoebe írta:
Ha csak a tabellát nézem, akkor ésszerű döntést hoztak, ha arra gondolok, hogy Hamilton magát hozta nehéz helyzetbe, ráadásul Bottas jobban állt, akkor árnyaltabb a kép.
Csak ne adják már elő, hogy hurrá happy egyenlő feltételek blablabla. Egyértelmű a csapaton belüli felállás.
Esetleg láttad is, amit néztél? Hamilton fényévekkel gyorsabb volt, mint Bottas. Volt egy 5 mp-es büntije is. Ehhez képest ugyan mi volt azon furcsa, hogy elmehetett Bottas mellett? Bottasnak még így is ott volt a lehetőség a 2. helyre, hiszen Hamiltonnak ott volt az 5 mp-es bünti. Gondolod, hogy direkt azt mondták neki ne siessen Vettel után? Szóval értem én a Hamilton utálatot, meg a konteókat, de éppen tőled, aki szokott gondolkodni is, mielőtt ír, elég gáz ez a hozzászólás!

Abban viszont egyetértünk, hogy Hamilton bekaphatja! Ilyen ocsmány trükközéssel, ahogy Ricciardót tartotta fel, nem lett volna szabad jönnie! Ráadásul, ha gondolkodott volna, akkor inákk tűri, hogy az ausztrálnál gyorsabban cseréljenek, mintsem, hogy a büntetést bevállalja! Hietetlen amatőr hiba, ami a futamgyőzelmet is kukázta azonnal.
Nem utálom Hamiltont, nem értem, miért kell az ellenvélemény mögött érzelmeket keresni.
Értelmes ember vagy, tudsz szöveget értelmezni, azzal kezdtem, hogy a vb szempontjából érthető döntés volt. Ugyanakkor korábban az volt a módi a Mercinél, hogy a jobb taktikát a pályán előrébb haladó kapja. Kiváncsi vagyok ez áll-e még, vagy Bottas csak akkor maradhat Hamilton előtt, ha má nincs esély semmire. Nem kell egyből behergelni magad, hogy a versenyződet bántják. Beszélgetünk.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.04.17. 09:26

Korszakos tehetseg hamilton devaz latszik hogy bottasnak szurkolni mellette totalis zsakutca...

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2017.04.17. 10:05

Krisztián írta: De, függetlenül ettől, a csapatnak egyértelműen az volt a jobb, ha Hamilton mehet. Inkább az volt a furcsa, hogy az első helycserénél mi a szent szarért várták meg, mire Vettel már 6 mp-vel előrébb volt, ahelyett hogy egyből cseréltek volna. Az nyilvánvaló volt, hogy Bottas nem fog előzni, de Hamiltont meg feltartja. Legrosszabb esetben is ugyanúgy mentek volna tovább, csak fordított sorrendben, aztán a végén visszacserélik, de mint kiderült, nem ez történt volna.
Pont írtam én is ezt, hogy azonnal kellett volna a csere, nem töketlenkedni. Még visszaadni se kell, elég ha Bottas nem szakad 5mp-en kívülre, ami elvárható, úgy nem veszít pozíciót.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2017.04.17. 10:36

Schumixx írta:
Krisztián írta: De, függetlenül ettől, a csapatnak egyértelműen az volt a jobb, ha Hamilton mehet. Inkább az volt a furcsa, hogy az első helycserénél mi a szent szarért várták meg, mire Vettel már 6 mp-vel előrébb volt, ahelyett hogy egyből cseréltek volna. Az nyilvánvaló volt, hogy Bottas nem fog előzni, de Hamiltont meg feltartja. Legrosszabb esetben is ugyanúgy mentek volna tovább, csak fordított sorrendben, aztán a végén visszacserélik, de mint kiderült, nem ez történt volna.
Pont írtam én is ezt, hogy azonnal kellett volna a csere, nem töketlenkedni. Még visszaadni se kell, elég ha Bottas nem szakad 5mp-en kívülre, ami elvárható, úgy nem veszít pozíciót.
De rügtön még nem tudták az öt másodpercet.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2017.04.17. 11:06

Magic írta: Valószínűleg nem, de esélyt se nagyon adtak neki. Vagyis pontosabban adtak vagy 10 kört kb.
Aztán ment 47 kört a csapattársa előtt mire rászóltak hogy hmm hmm.
Dehát ilyen a Mercedes mint tudjuk.
Aki meg kúrvának áll....
Hamiltonos vagyok, nem mercis védeni se akarom őket. Sokszor kimondottan ellenszenvesek laudával Wolffal együtt, de a Ferrari pl. jobb?

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2017.04.17. 11:12

Sánta Gepárd írta: De rügtön még nem tudták az öt másodpercet.
Ez igaz, de utána is balfaszkodtak egy kis időt.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2017.04.17. 11:21

Szerintetek mennyivel érdemes megtenni a Ham-Vet befutót Szocsira? A sorminta alapján az következik és keresnék egy kis pénzt. :)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.17. 11:23

50000

Ha nem hianyzik otthonrol

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.04.17. 11:43

1 000 000

Ha nem hiányzik otthonról.
:D

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2017.04.17. 11:48

Schumixx írta:
Sánta Gepárd írta: De rügtön még nem tudták az öt másodpercet.
Ez igaz, de utána is balfaszkodtak egy kis időt.
Ez is igaz.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2017.04.17. 13:58

rdaneelolivaw írta:
Krisztián írta:De, függetlenül ettől, a csapatnak egyértelműen az volt a jobb, ha Hamilton mehet. Inkább az volt a furcsa, hogy az első helycserénél mi a szent szarért várták meg, mire Vettel már 6 mp-vel előrébb volt, ahelyett hogy egyből cseréltek volna. Az nyilvánvaló volt, hogy Bottas nem fog előzni, de Hamiltont meg feltartja. Legrosszabb esetben is ugyanúgy mentek volna tovább, csak fordított sorrendben, aztán a végén visszacserélik, de mint kiderült, nem ez történt volna.

Kicsit olyan volt ez a verseny, mintha a Ferrari és a Mercedes stratégái helyet cseréltek volna. Ha már konteók, az előző versenyen Vettelnek egy hasonló el nem engedéssel ment el a győzelmi esélye. Lehet ezt akarták visszaadni most a Ferrarinak? :D
A kínai verseny az év második futama volt, szerintem még a legdurvább MS-RB kettős esetében sem volt ekkora csicskáztatás a szezonoknak ebben a szakaszában mint most néhány alkalommal. :)

Az előző versenyen hülye is volt a Ferrari Vettel taktikájával, + bejött az olasz balesete ami nagyon rosszul jött ki a németnek.
Egyértelmű volt, hogy amint visszaesett Kimi mögé nagyjából, leó volt a futamgyőzelem.
Pedig érzésem szerint azon a versenyen jobb volt a Ferrari, - szóval erősebb volt mint tegnap, mégis elbaszták valahogy.
Ez nem csicskáztatás, ha Bottas vagy Kimi lett volna gyorsabb, akkor is ezt mondanám. Ha mögötted jön a csapattársad és feltartod, alap dolog kéne legyen az elengedés... kivéve, ha senki mással nem áll harcban egy csapat, de ilyen idén nemigen lesz.

Anno Ausztria talán az 5. verseny volt amikor Barrichello elengedte Schumachert, az utolsó körben, úgy hogy űrautóban ültek, és a mezőny többi részének köze nem volt a Ferrarihoz. Ilyen szituban sokkal feleslegesebb az elengedés, mint a 2. versenyen, de a futam elején, miközben 3 másik autó van a 2 versenyző előtt, akik ráadásul lehet hogy a vb címbe is beleszólhatnak majd (az élen álló legalábbis biztosan). De nem azért kellett volna Räikkönen elengedje Vettelt, vagy Bottas Hamiltont, mert már most be kell őket sorolni 2. számúnak, hanem mert a csapattársuk gyorsabb volt, a rivális csapat egyik versenyzője meg éppen meglépett tőlük.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.04.18. 13:47

Schumixx írta:
Magic írta: Valószínűleg nem, de esélyt se nagyon adtak neki. Vagyis pontosabban adtak vagy 10 kört kb.
Aztán ment 47 kört a csapattársa előtt mire rászóltak hogy hmm hmm.
Dehát ilyen a Mercedes mint tudjuk.
Aki meg kúrvának áll....
Hamiltonos vagyok, nem mercis védeni se akarom őket. Sokszor kimondottan ellenszenvesek laudával Wolffal együtt, de a Ferrari pl. jobb?
Nem értem, hogy Lauda mivel veri ki a biztosítékot. Akárhogy is az Öreg a Forma 1 egyik nagyágyúja és szerintem nem lehet egy lapon kezelni a mai keverék fiatal generációval. Mi az hogy Wol:fF? Ki is ő? Sikeres befektető, korábban persze versenyzett WG kategóriákban. Annyi közös van bennük, hogy mindketten beszélnek németül. Lauda háromszoros VB a forma-1 halálos korszakából.

Persze Wolff még hagyján... de pl. Böllér? WTF
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2017.04.18. 13:56

Gocpont írta: Nem értem, hogy Lauda mivel veri ki a biztosítékot. Akárhogy is az Öreg a Forma 1 egyik nagyágyúja és szerintem nem lehet egy lapon kezelni a mai keverék fiatal generációval. Mi az hogy Wol:fF? Ki is ő? Sikeres befektető, korábban persze versenyzett WG kategóriákban. Annyi közös van bennük, hogy mindketten beszélnek németül. Lauda háromszoros VB a forma-1 halálos korszakából.

Persze Wolff még hagyján... de pl. Böllér? WTF
Lauda szerethető lehet neked, de szerintem már lassan 20 éve(vagy több nemtudom) komolyanvehetetlen a megmondásaival és a nyilatkozataival. Szerintem sok esetben kínos.
Wolf: Talán pont te írtad hogy a faszinak egy őszinte pillanata sincs, hasonlóan látom. A tavalyi irgum burgom Lewis majd a gyors de szerencsések vagyunk hogy nálunkversenyez fordualt (Rosberg visszavonulás) után ő is nevetséges számomra.
Ja már tavaly év végén is hánytam tőlük az utolsó futam elött a győzzőn a jobbik szlogenjükkel együtt. Ez van.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.18. 14:19

Schumixx írta: Lauda szerethető lehet neked, de szerintem már lassan 20 éve(vagy több nemtudom) komolyanvehetetlen a megmondásaival és a nyilatkozataival. Szerintem sok esetben kínos.
Wolf: Talán pont te írtad hogy a faszinak egy őszinte pillanata sincs, hasonlóan látom. A tavalyi irgum burgom Lewis majd a gyors de szerencsések vagyunk hogy nálunkversenyez fordualt (Rosberg visszavonulás) után ő is nevetséges számomra.
Ja már tavaly év végén is hánytam tőlük az utolsó futam elött a győzzőn a jobbik szlogenjükkel együtt. Ez van.
Egy négyzetméteren belüli antipatik arcok száma az biztosan a Mercedes boxban van:) Bottas sokat segített, de hát .. Tökéletesen egyetértek veled

A Ferrari most egy normális, szimpatikus csapat szerintem, Arrivabene egy jó vezető és jó arcnak tűnik, egy geci van a pocokfejű Marchionne. De hát oda olyan ember kell. A Ferrari mélypontja a geci kukker idején volt, amikor sötétek voltak mint az éjszaka de legalább nagyképűek. :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.04.18. 14:28

Bandee írta:A Ferrari most egy normális, szimpatikus csapat szerintem, Arrivabene egy jó vezető és jó arcnak tűnik, egy geci van a pocokfejű Marchionne. De hát oda olyan ember kell. A Ferrari mélypontja a geci kukker idején volt, amikor sötétek voltak mint az éjszaka de legalább nagyképűek. :)
D0menicalli? :)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX Sakhir

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2017.04.18. 14:57

Bandee írta: Egy négyzetméteren belüli antipatik arcok száma az biztosan a Mercedes boxban van:) Bottas sokat segített, de hát .. Tökéletesen egyetértek veled

A Ferrari most egy normális, szimpatikus csapat szerintem, Arrivabene egy jó vezető és jó arcnak tűnik, egy geci van a pocokfejű Marchionne. De hát oda olyan ember kell. A Ferrari mélypontja a geci kukker idején volt, amikor sötétek voltak mint az éjszaka de legalább nagyképűek. :)
Arrivabene szimpatikus váltás volt mindenképpen, és szerencse hogy nem küldték el őt is jó olasz szokás szerint 2 futam után hogy de hát mér nem vb. még az autó. :)

Viszont a ferrari egyértelműen egy pilótára épít, ami érthető, eredményes is egyelőre mert vezetik az egyénit, csak az természetsenek van véve, a merci meg szararc hamilton meg egy köcsög mert őt nyomatták az elmúlt futamon. Ezt látom kettős mércének.

Lezárt