2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Mi történik a futamon?

Hamilton egyenlít
1
3%
Vettel újabb győzelmet szerez
4
13%
Bottas megelőzi Hamiltont
2
6%
Räikkönen megelőzi Vettelt
3
9%
Verstappen mindenkit megelőz
0
0 szavazat
Ricciardo megitatja a cipőjéből a többieket
0
0 szavazat
Végre pontot szerez a McLaren
3
9%
Egyik McLaren sem ér célba
4
13%
Pontot szerez a Sauber
0
0 szavazat
Lesz EGY SC
3
9%
Több SC is lesz
0
0 szavazat
Räikkönen megint panaszkodik a futam alatt
6
19%
Räikkönen végre nem panaszkodik
1
3%
Alonso "legépékettőzi" a Hondát
4
13%
Alonso boldog lesz
1
3%
 
Szavazatok száma: 32

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.04.29. 14:23

Phoebe írta:Napi Palmer...
Angol. Jobbkormányos autókhoz szokott.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.04.29. 14:25

zola írta:Ferkák bevállalják q2-re is a keményebbet?
Csak Räikkönen. Q3-ra pedig bevállal egy sárgát. :)
Alonso meglepettnek tűnik
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.04.29. 15:04

Nocsak. A Plüss és az alkalmatlan északi... 1-2 (:v
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2017.04.29. 15:08

Gocpont írta:Nocsak. A Plüss és az alkalmatlan északi... 1-2 (:v
A Vettel polet és győzelmet tippeltem. Még nem fogott az átok. :D

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.04.29. 15:16

Phoebe írta:
Gocpont írta:Nocsak. A Plüss és az alkalmatlan északi... 1-2 (:v
A Vettel polet és győzelmet tippeltem. Még nem fogott az átok. :D
Én is, úgyhogy holnap rettenetesen meg fog szívni valamit... (:v

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2017.04.29. 15:20

Hamilton mit csinált?

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.04.29. 15:34

Krisztián írta:Hamilton mit csinált?
Kialvatlan volt és az időmérőn pótolta.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.04.29. 15:52

Gocpont írta:
Krisztián írta:Hamilton mit csinált?
Kialvatlan volt és az időmérőn pótolta.
Igen, nagyjából ez történhetett...azok alapján, amit "művelt".

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.04.29. 16:27

Egyre szebb kocsi ez a Ferrari.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2017.04.29. 17:20

Gocpont írta:
Krisztián írta:Hamilton mit csinált?
Kialvatlan volt és az időmérőn pótolta.
(:u

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.04.29. 17:28

Gocpont írta:Egyre szebb kocsi ez a Ferrari.
(:i
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.04.29. 18:53

carlos78 írta:(:i
Lehet ALO-nak maradnia kellett volna.
Ezzel azért van sansz a címre szerintem... persze messze a vége, de ha így fejleszt az olasz brigád akkor van esély.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.29. 19:41

Nem biztos, hogy akkor ugyanide jutnak

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.04.29. 20:14

Bandee írta:Nem biztos, hogy akkor ugyanide jutnak
Most mé' mondasz ilyet? (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.29. 20:41

Nem vagyok bennfentes de az elmúlt 15 évben látottak alapján gondolom. Más utat lehet vele bejárni. Amikor 3 éve elment, teljesen újraépítettek mindent és ehhez ő már nem passzolt. Megpróbálták vele is az olaszok sokkal kevésbé szimpatikus módon, nem sikerült. Még nem biztos, hogy majd Vettelnek összeáll de vele sikeresebbek lesznek szerintem
Nagyon tehetséges, kiváló versenyző a hispán de építkezni nem lehet vele. Általában bajt és rothadást vitt mindenhová ahol megfordult, ennek kell lenni valami okának. Igazán szar fej ember lehet, valószínűleg ez az ok

Most majd én leszek a főgonosz de nem rosszindulatból mondom, nem érdekel annyira. Rendkívül jó pilóta, talán a legjobb az elmúlt 20 évből, ha versenyzésről van szó. Csak szerintem ezen kívül mint ember, 0,0

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.04.30. 09:38

akkor verstappenre sem kell építeni ilyen indokkal, ő is egy faszfej.

szerintem ennek ehhez semmi köze. a ferrari hajlékony padlólemezről hetek óta semmi hír, még az sem hogy szabályos. el fogják engedni őket, mert most a ferrari ideje érkezett el, és vettelből lesz hős emiatt. kb. ennyi
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.30. 09:54

carlos78 írta:akkor verstappenre sem kell építeni ilyen indokkal, ő is egy faszfej.

szerintem ennek ehhez semmi köze. a ferrari hajlékony padlólemezről hetek óta semmi hír, még az sem hogy szabályos. el fogják engedni őket, mert most a ferrari ideje érkezett el, és vettelből lesz hős emiatt. kb. ennyi
Tudtommal nem is épít még rá senki. Jelenleg egyébként amint néztem a táblázatot Ricsi azért elveregeti, tehát nem arról van szó, hogy verhetetlen. Versenyhelyzetekben nagyon ügyes, egyelőre ez a biztos. Legalábbis tavalyig így volt, idén egy ideje nem nézem az eseményeket. Nincs még elegendő minta, hogy meríthessünk, a hispánnál van 15-16 év?

Nem úgy gondoltam, hogy egy kretén, hanem, hogy rátelepít egy rossz hangulatot arra az alakulatra ahol éppen van, egyszerűen rossz karmát hurcol. AZ állandó követelőzéssel, politizálással, szarkeveréssel és kizárólagosság elvárásával. Nem lehet jó vele együtt lenni, dolgozni. SZERINTEM. Ezért nem is vitték el jó ideje jó helyre

Az elmúlt mondjuk 30 évben 3-4 pilóta volt aki megkapta a teljes figyelmet, kizárólagosságot csapaton belül. MS, Alonso, Vettel és talán Hamilton, bár a utóbbi a Mercinél már nem kapta meg szerintem. Négyük közül egyedül Alonsonak nem sikerült ezt eredményre váltania. Szerintem a személyisége gátja a sikerének, mert amúgy talán jobb versenyző a másik háromnál.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.04.30. 10:31

carlos78 írta:el fogják engedni őket, mert most a ferrari ideje érkezett el, és vettelből lesz hős emiatt. kb. ennyi
De ha így lesz akkor ezzel lehet majd magadat nyugtatgatni, és ez jó. (:v (:o

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.04.30. 10:38

Bandee írta:Az elmúlt mondjuk 30 évben 3-4 pilóta volt aki megkapta a teljes figyelmet, kizárólagosságot csapaton belül. MS, Alonso, Vettel és talán Hamilton, bár a utóbbi a Mercinél már nem kapta meg szerintem.

Nem volt "külsős" ellenfelük, így ennek nem sok értelme lett volna. Tudták már 1 futam után az adott évben, hogy az egyénit és a csapatot is ők adják majd a sportnak. Felesleges lett volna külön egy pilótára figyelni csak a csapaton belül.
Csak hát ugye Hamilton többségében bucira verte Rozberget.

Ez amúgy a Ferrarinál is így kellett volna legyen, de MS-nek "amolyan" szerződése volt már a kezdetektől valószínűleg.
Így nem szaroztak, bármikor hátratették a brazílt ha épp úgy volt. :D
Ennek sem volt semmi értelme, hiszen MS amúgy is bucira verte volna a legtöbbször.
Jelen pillanatban kétlem, hogy az olaszoknál lenne ilyen megkülönböztetés, ebben a szakaszban nem lenne értelme és a hangulatnak sem tenne jót.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.04.30. 10:55

rdaneelolivaw írta:
carlos78 írta:el fogják engedni őket, mert most a ferrari ideje érkezett el, és vettelből lesz hős emiatt. kb. ennyi
De ha így lesz akkor ezzel lehet majd magadat nyugtatgatni, és ez jó. (:v (:o
várj, nem én szurkolok valakinek a származása miatt :D (azt is csak azokban az években, ha nem verik :D )

nem fogja úgy elverni Kimit, ahogy Alonso tette. arról, hogy közben a legjobb autójuk van, meg gondolom nem ő tehet, bár lehet hogy kiváló tervező az asztalon, szabálykönyvismerő, szerelő is egyben, mint Schumi, haha :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára carlos78 2017.04.30. 11:00-kor.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.04.30. 10:58

Bandee írta:
carlos78 írta:akkor verstappenre sem kell építeni ilyen indokkal, ő is egy faszfej.

szerintem ennek ehhez semmi köze. a ferrari hajlékony padlólemezről hetek óta semmi hír, még az sem hogy szabályos. el fogják engedni őket, mert most a ferrari ideje érkezett el, és vettelből lesz hős emiatt. kb. ennyi
Tudtommal nem is épít még rá senki. Jelenleg egyébként amint néztem a táblázatot Ricsi azért elveregeti, tehát nem arról van szó, hogy verhetetlen. Versenyhelyzetekben nagyon ügyes, egyelőre ez a biztos. Legalábbis tavalyig így volt, idén egy ideje nem nézem az eseményeket. Nincs még elegendő minta, hogy meríthessünk, a hispánnál van 15-16 év?

Nem úgy gondoltam, hogy egy kretén, hanem, hogy rátelepít egy rossz hangulatot arra az alakulatra ahol éppen van, egyszerűen rossz karmát hurcol. AZ állandó követelőzéssel, politizálással, szarkeveréssel és kizárólagosság elvárásával. Nem lehet jó vele együtt lenni, dolgozni. SZERINTEM. Ezért nem is vitték el jó ideje jó helyre

Az elmúlt mondjuk 30 évben 3-4 pilóta volt aki megkapta a teljes figyelmet, kizárólagosságot csapaton belül. MS, Alonso, Vettel és talán Hamilton, bár a utóbbi a Mercinél már nem kapta meg szerintem. Négyük közül egyedül Alonsonak nem sikerült ezt eredményre váltania. Szerintem a személyisége gátja a sikerének, mert amúgy talán jobb versenyző a másik háromnál.
nem hiszem, hogy karmákban gondolkodnak a csapatok.
Alonso mindig kihozta az autóból, ami benne volt szerintem. a többi a csapat dolga, meg a vezetőségé a háttéralkukkal, csalásokkal :D
vagy gondolod, hogy Hami szervezte le a titkos tesztet, és Vettel rajzolta a diffuzort?
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.04.30. 11:17

carlos78 írta: a legjobb autójuk van,
Szakértők szerint még mindig a Mercedes a legjobb autó.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2017.04.30. 11:18

carlos78 írta: Alonso mindig kihozta az autóból, ami benne volt
Ez így igaz. És mégsem szerződtette sem a Mercedes, sem az RB, amikor kizárólagos uralkodók voltak. Mindkettő meg is mondta, miért. Akkor talán mégis Alonso személyisége az ok, mert vezetni azt tud.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.30. 11:21

carlos78 írta: nem hiszem, hogy karmákban gondolkodnak a csapatok.
Alonso mindig kihozta az autóból, ami benne volt szerintem. a többi a csapat dolga, meg a vezetőségé a háttéralkukkal, csalásokkal :D
vagy gondolod, hogy Hami szervezte le a titkos tesztet, és Vettel rajzolta a diffuzort?
Vagy igen vagy nem, ezt nem tudjuk. De valószínű.
A karmát azt csak úgy írtam, annyira én sem hiszek benne de annak oka kell legyen, hogy 16 év alatt egy annyira jó pilóta mint mi gondoljuk, ily keveset ért el egy bénábbnak gondoltnál. Egyszerűen rossz lehet vele dolgozni, együtt lenni, tervezni, célt elérni. Mert Ő van és Ő van. Ennyi. Nem tudom volt-e olyan kollégád akivel senki nem szeretett együtt dolgozni, mindig inkább hátra mint előre vitte a dolgokat tapasztalatom szerint. Nekem volt, én is elkerültem ma pedig ha ilyet látok kibaszom, mint macskát szarni mert megtehetem és feloldozást adok a többinek. Én ennyire gondolok, nem többre.

Nem gondolom, hogy ők tervezik az autókat vagy szervezkednek, ilyen hülyeségeket soha nem én vetettem itt föl, már anno MS idején is röhögtem ezeken. Azért vannak ezek kitalálva, hogy ezáltal is felmagasztaljanak valakit, felruházzanak még több kiváló tulajdonsággal. Kenyeret és cirkuszt. Múltkor olvastam itt valakitől, hogy ALonso mekkora stratéga meg mekkora ész aki mindent okkal csinál.. Ja :mosoly:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX Sochi

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.04.30. 11:27

carlos78 írta:
várj, nem én szurkolok valakinek a származása miatt :D (azt is csak azokban az években, ha nem verik :D )

nem fogja úgy elverni Kimit, ahogy Alonso tette. arról, hogy közben a legjobb autójuk van, meg gondolom nem ő tehet, bár lehet hogy kiváló tervező az asztalon, szabálykönyvismerő, szerelő is egyben, mint Schumi, haha :D
Ő se verte volna annyira, ha nem akkoriban nem ő a projekt, nem rá épül minden. Egyébként az a legszarabb Ferrari volt kb 30 éve, nagyjából annyira ahogyan Kimi ment vele. Szar első felfüggesztés a speciális push roddal amit senki nem használt, ez eleve kinyírta Kimi maradék esélyeit, hiszen ő csak egy bizonyos fronttal tud jól menni. Plusz valószínű a spanyol presztízyst csinált ebből, Kimi meg leszarta vagy már eleve tudott dolog volt, hogy hosszabb távon egy másik autót fejlesztenek, más csapatot építenek amibe ő jobban passzol. Szerintem akkoriban már a Vettel érkezés, ALo távozás is fixálva lehetett. Igazából mindegy is, hányadik lett ALonso 5.? :)Az fasza

Lezárt