Monacoi Nagydíj 2017

Hogy folytatódik az adok-kapok?

1./ Vettel jön ismét egy jobb egyenessel.
5
28%
2./ Hamilton újra szerez egy pontozásos győzelmet.
0
0 szavazat
3./ Bottas ismét bevisz egy gyomrost mindenkinek.
1
6%
4./ Kimi egy nem várt, megrendítő erejű ütéssel lenyomja összes riválisát.
5
28%
5./ Mindenkinél jobb lesz az ausztrál tomboló ököl, és Ricciardó nyer.
1
6%
6./ Verstappen lepofozza a mezőnyt.
1
6%
7./ A nagy bunyóban, ahol esetleg még a felhők is locsolják a küzdőteret, egy nem várt harcos nevet a végén.
2
11%
8./ Lesz biztonsági autós fázis, lehet nem is egy, ami nagy befolyással lesz az eredményre.
3
17%
 
Szavazatok száma: 18

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.05.29. 11:12

Jadrina írta:
9_46_20 írta:Ja és mégegyszer utoljára, nem vagyok csalódott, harmadszorra írom le én is így tettem volna, maximálisan megértem a mögöttes érveket, azt viszont nem, hogy ezt mindenki vettel szupertehetségének veszi, és még csak meg sem fordul a fejekben, hogy ez direkt volt így.
Szolbaton lehetett tudni, hogy nem Rai fogja meglátni a kockás zászlót először, és nem peszsimizmusból írom ezt, hanem rideg racionalitásból...

Ergo a ferka pontosan tudta, hogy abban a gumiban van 3 kibaszott jó kör, ami vettel esetében pár mp-vel jobb is mint raikkonené. Ezért ha tisztességes nincs team order, jön rai, majd jön vettel úgy hogy mindeketten pont ugyan annyit préselnek ki a gumiból, mert a ferka tudta, hogy bírja, nem vettel találta ki ott a pályán, ez bullshit...
Ha nem hagyják Vettel versenyezni és hogy kiautózza ami még a gumijaiban volt az is team order, csak Kimi javára.
akkor végülis minden team order..

na jó, megyek dolgozom egy kicsit...
:mosoly:

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.05.29. 11:18

9_46_20 írta:mit mondott a pirelli, mennyit bír a gumi 80 kör? hagyjuk már... (:u
80 kört bír a gumi = de az nem azt jelenti, hogy 33 körnél is úgy teljesít mint egy vadiúj.
80 körig nem hullik atomjaira.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2017.05.29. 11:28

kik tesztelték az idei abroncsokat? melyik csapatok? melyik versenyzőkkel?

tényleg érdekelne, nem emlékszem már. azt tudom, hogy a Ferrari és a Mercedes tesztelt nekik, a Mclaren nem épített.

és csapaton belül ki tesztelt...? tesztpilóták?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.05.29. 11:34

Na, látom teljes lett a fikahenger:) Már vártam (:u

Annyira jó lehet származás alapján szurkolni is valakinek..

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.05.29. 11:40

Bandee írta:Na, látom teljes lett a fikahenger:) Már vártam (:u

Annyira jó lehet származás alapján szurkolni is valakinek..
Legalább gondolkodnál mielőtt zsigerből benyögöd ezeket a hülyeségeidet. :angry01

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.05.29. 11:41

A brutális élmény miatt nem írtam semmit, de most levonom a tanulságot.
Mindenekelőtt a véleményem: Monaco-ban az időmérő a valódi verseny, mivel egyébként a pálya versenyzésre kevéssé alkalmas.
Valamint mindenkinek jobb, ha Räikkönen nem szerez Vettel előtti rajtpozíciót ebben az évben. Kivéve, ha Sebestyén már a cím birtokában van.

Levédeni Bottas-t: Mióta szokás a jobb pozícióban lévő pilótával?
Előny kiautózása: A Ferrari nem akarta, hogy Räikkönen versenyfutásra kényszerítse Vettel-t. Az állandó SC veszély miatt a kisebb előny is nagyon megfelel az élen állóknak ezen a - verseny szempontjából - fos pályán. Ha Räikkönen-nel nem egyeztették a taktikát az elején, akkor itt még bízhatott az egyenlő elbánásban, vagyis ha őt kihívják, akkor azonnal ezután a csapattársat is kihívják.
Ha valóban vérre megy a küzdelem, akkor Räikkönen nem Bottas-t védi le, hanem csak a közvetlen vetélytárs Vettel-t figyeli. Ha pedig Vettel megy a boxba, akkor nyom két 1.15-ös kört és elé jön vissza. Aztán viszontlátásra. Pontosan tudták, hogy ők (és csak ők) képesek másfél másodperccel gyorsabban menni. Bármelyik Ferrari, nem pedig csak Vettel. :oops:
Úgyhogy ez már a rajt előtt eldőlt, bár élek a gyanúperrel, hogy esetleg Räikkönennel nem közölték nyíltan, hogy két taktika lesz és övé a kietlen. Persze neki is leesett legkésőbb akkor, mikor Vettel kinnmaradt a pályán. A Ferrari akarta Vettel-t győztesnek. Csapattól függetlenül ez sima Räikkönen rajt-cél győzelem. Pontosan tudta ezt Rosberg is. Egyébként a Rosberg interjú volt a nap féynpontja. A hivatalos világbajnok a riporter. Meg Räikkönen arca. Mint a kő.

Szerintem így volt. F@sz Ferrari. VB címet lazán kell nyerni. Nem görcsölve, mert úgy a lehető legritkábban jön össze.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.05.29. 11:44

Ugyan min..

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.05.29. 11:46

Ma azt is megtudtuk, hogy aki szombaton 1.12.1- et megy, az vasárnap nem tud 1.15.5- öt menni. 1x év F1 nézés után ez mindenképpen új élmény.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.05.29. 11:55

Bandee írta:Ugyan min..
Ha így gondolod, akkor végülis semmi, nincs miről beszélnünk.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.05.29. 11:58

Jadrina írta:Legalább gondolkodnál mielőtt zsigerből benyögöd ezeket a hülyeségeidet. :angry01
Szerintem az nekem szólt. :)
A beszélgetés elég kultúrált mederben zajlik, fikát nem nagyon olvastam.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.05.29. 12:08

Jadrina írta:
Bandee írta:Ugyan min..
Ha így gondolod, akkor végülis semmi, nincs miről beszélnünk.
Nem is neked szólt.. Csak magadra vetted.

A csoport kiteljesedésében persze benne vagy, de hát a jó öreg hagyományokat kár lenne megszakítani. De itt két ember van aki képes származás miatt szurkolni valakinek, amikor viszont az szarul megy akkor lapítás van mint szar a fűben. Kívül esel ezen a halmazon

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.05.29. 12:25

Bandee írta:
Jadrina írta:
Nem is neked szólt.. Csak magadra vetted.

A csoport kiteljesedésében persze benne vagy, de hát a jó öreg hagyományokat kár lenne megszakítani. De itt két ember van aki képes származás miatt szurkolni valakinek, amikor viszont az szarul megy akkor lapítás van mint szar a fűben. Kívül esel ezen a halmazon
Igazából elég lekezelően hangzik, ha én, vagy bárki ír valamit a kedvencedről az simán csak elintézed azzal, hogy fika, ahelyett, hogy átgondolnád, vagy esetleg válaszolnál rá.
De ha tényleg úgy gondolod, hogy pusztán a fikázás volt a cél, akkor ennyi, tényleg nincs mit hozzáfűzni, mert nem lehet Veled erről beszélgetni és úgy gondolom ez nem az én hibám.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.05.29. 12:43

Jadrina írta: Igazából elég lekezelően hangzik, ha én, vagy bárki ír valamit a kedvencedről az simán csak elintézed azzal, hogy fika, ahelyett, hogy átgondolnád, vagy esetleg válaszolnál rá.
De ha tényleg úgy gondolod, hogy pusztán a fikázás volt a cél, akkor ennyi, tényleg nincs mit hozzáfűzni, mert nem lehet Veled erről beszélgetni és úgy gondolom ez nem az én hibám.
Na jó, igazad van.. De korábban amúgy leírtam a véleményemet. A tegnapi helyzetben mindegy volt mit csinál Vettel, mert az irányít aki elsőnek fordul el az első kanyarban. Annyit kell autóznia, ami szükséges. Vettel kepesztett mert ő volt a vert helyzetben féltávig, 2-3 sec között alakultak a különbségek. Tehát az első helyen, mivel ezen a pályán szabályosan előzni nem lehet (szerintem az első helyért itt nem előztek az elmúlt 30-40 évben) lehet egy biztonságosabb tempót menni
A kiállásnál meg lehetett volna várni, hogy Bottas cseréjével mi történik, milyen tempója lesz. De nem, kivitték úgy, hogy ráadásnak két lekőrözött autó mögé tették vissza. Mi ez, ha nem lámaság?
Miután Vettel mögé jött vissza, már tudta, hogy ennek reszeltek és szerintem a kedve is elment. Látszott, hogy nagyon akarta ezt a sikert mikor visszanéztem felvételről a kvalit látszott, hogy az időmérőnek mennyire nagyon örült.. Egészen zavarodott volt. Szóval nem nyomta egyrészt mert tök felesleges volt, másrészt szerintem csalódott is plusz azért ott az a 7-8 év korelőnye ami fizikailag is jobban terheli mint Vettelt. Elhangzott, hogy Ricsi milyen kurvára veszélyes volt, hát szerintem kb. semennyire mert itt nem lehet előzni (hacsak ki nem löki ismét). Én számtalan alkalommal voltam ott, mentem is körbe nem egyszer a pályán autóval, olyan szűk a hely, hogy nem lehet tiszta előzést megcsinálni. Lehetetlen, talán csak 4-5 seccel gyorsabb autóval . Tudjuk ezt persze mindannyian, de ez a baromság mégis évről évre felmerül, mint az, hogy miért nem előznek a hungaroringi sikánban:) Az hasonlóan fárasztó téma

Vettel jobb és gyorsabb versenyző már, de ez a hétvége nem az övé volt. Egyébként az elmúlt három évben mindig szopott itt aki a polebol ment.

Amint egyébként olvastam, bölcs Dani szerint szombaton még az volt, hogy az szopik aki először megy, ez mára megváltozott. (:v

Távol áll tőlem bárki lekezelése, pláne a Tiéd. Az egy dolog, hogy F1 témában a legritkább esetben értünk egyet, de ezen kívül szinte mindenben.. AZ F1 meg azért nem egy túl fontos dolog. Jó szórakozás volt ez valamikor, de nekem már csak csalódást okoz jó ideje ezért nem is néztem 3-4 futamot és a tegnapi után még az a kis kedvem is elment ami volt. Úgyhogy sokat nem fogom itt rontani a levegőt, meghagyom a terepet az árja rajongóknak

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.05.29. 12:54

Bandee írta:Vettel jobb és gyorsabb versenyző már, de ez a hétvége nem az övé volt. Egyébként az elmúlt három évben mindig szopott itt aki a polebol ment.
Amint egyébként olvastam, bölcs Dani szerint szombaton még az volt, hogy az szopik aki először megy, ez mára megváltozott. (:v
Alapvetően igen azt gondolom, hogy az szopik aki először megy ki.
Csak azt nem vettem figyelembe, hogy ha a 33. kör környékén mennek ki, és addig nincs SC, akkor akár légüres térbe is visszajöhet = tehát nincs előtte senki aki feltartaná.
Amennyiben forgalomba jön vissza, az első teória a helyes, és nem is gondoltam másra.

Háromnegyedtíz érvei közül van egy ami valóban vaskos, és nem is nagyon lehet belekötni. Az a bizonyos három kör.
Magyarán miért vártak ennyit, ha egyenlő feltételeket akartak biztosítani, és valós SC-veszély is bármikor befigyelhet.
Ez egy vaskos érv.

Kár, hogy csak vele lehetett erről higgadtan beszélgetni. :pf04

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.05.29. 13:01

Kimi forgalomba jött vissza. Igazából nem mi és nem is te köcsögösködtél először.. De majd azért nézd vissza

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.05.29. 13:04

Bandee írta:Kimi forgalomba jött vissza. Igazából nem mi és nem is te köcsögösködtél először.. De majd azért nézd vissza
Szerintem egyátalán nem is köcsögösködtem... a szituról valóban beszélgettem a topikban, de fika az nem volt.
Legalábbis nem emlékszem rá.
Nem is láttam a teljes futamot, csak a felét. Az év legszarabb futama ez, szerintem 10 éve nem nézem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.05.29. 13:05

Magyar fogadóiroda (állami)
NEM tehetek Novak Djokovic győzelmére a mai meccsen, csak az ellenfeléére.

:D :D :D

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.05.29. 13:07

rdaneelolivaw írta:
Bandee írta:Kimi forgalomba jött vissza. Igazából nem mi és nem is te köcsögösködtél először.. De majd azért nézd vissza
Szerintem egyátalán nem is köcsögösködtem... a szituról valóban beszélgettem a topikban, de fika az nem volt.
Legalábbis nem emlékszem rá.
Nem is láttam a teljes futamot, csak a felét. Az év legszarabb futama ez, szerintem 10 éve nem nézem.
Nem is te

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.05.29. 13:07

rdaneelolivaw írta:Magyar fogadóiroda (állami)
NEM tehetek Novak Djokovic győzelmére a mai meccsen, csak az ellenfeléére.

:D :D :D
Fogadj neten:)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.05.29. 13:12

Bandee írta:Fogadj neten:)
K&H és még jópár bank kártyájáról nem tudsz közvetlen feltölteni egyenleget, mert tiltják a tranzakciót.
Ja azt persze meg kell jegyeznem, hogy a TippmixPro egyenlegedet feltöltheted. :D Mert az ugye az SZRT-hez tartozik.

A BWIN, BET365 sem megy itthonról ezekkel, de még PayPal-al sem. Jah és csak Magyar PayPal-al nem megy. :) :) :)

Tippmixpro olyan szar a neten, hogy nem tudnak időben occokat frissíteni.
Ha ráböksz valamire, már tuti nem annyi. Még akkor sem ha előtte a böngésződet frissítetted. (:u
Ótvaros szar, na. :)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.05.29. 13:25

Hm.. Én még Bwineztem 2-3 éve. Ilyen tré dolgokat. Biztosan nincs benne Vajna bá

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.05.29. 13:34

Bandee írta:Hm.. Én még Bwineztem 2-3 éve. Ilyen tré dolgokat. Biztosan nincs benne Vajna bá
Valahogy nyilván megoldható, hogy feltölts egy egyenleget.
Pl az ERSTE nem tílt ha jól tudom, náluk bármelyik nyugati fogadási irodához utalhatsz bankkártyáról.

Az viszont, hogy Tippmixpro-n "refresh" után is 1-2 perces occok' legyenek kiírva a böngészőbe :D ... ez 2017-ben nem normális szerintem. :)
Főleg, hogy a BWIN, BET365-nél minden másodpercre kész.
Agyrém.
Biztos itt is valami havernak kiírták a fejlesztést, aki legprogramozta 2 milliárd forintért. :) Szarul.

De csak teniszmeccseket játszom meg, olyan tétekkel ami még nem fáj(na) bukó esetén.
Más sportokat nem merek megtenni. :)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.05.29. 13:41

Bandee írta:
Na jó, igazad van.. De korábban amúgy leírtam a véleményemet. A tegnapi helyzetben mindegy volt mit csinál Vettel, mert az irányít aki elsőnek fordul el az első kanyarban. Annyit kell autóznia, ami szükséges. Vettel kepesztett mert ő volt a vert helyzetben féltávig, 2-3 sec között alakultak a különbségek. Tehát az első helyen, mivel ezen a pályán szabályosan előzni nem lehet (szerintem az első helyért itt nem előztek az elmúlt 30-40 évben) lehet egy biztonságosabb tempót menni
A kiállásnál meg lehetett volna várni, hogy Bottas cseréjével mi történik, milyen tempója lesz. De nem, kivitték úgy, hogy ráadásnak két lekőrözött autó mögé tették vissza. Mi ez, ha nem lámaság?
Miután Vettel mögé jött vissza, már tudta, hogy ennek reszeltek és szerintem a kedve is elment. Látszott, hogy nagyon akarta ezt a sikert mikor visszanéztem felvételről a kvalit látszott, hogy az időmérőnek mennyire nagyon örült.. Egészen zavarodott volt. Szóval nem nyomta egyrészt mert tök felesleges volt, másrészt szerintem csalódott is plusz azért ott az a 7-8 év korelőnye ami fizikailag is jobban terheli mint Vettelt. Elhangzott, hogy Ricsi milyen kurvára veszélyes volt, hát szerintem kb. semennyire mert itt nem lehet előzni (hacsak ki nem löki ismét). Én számtalan alkalommal voltam ott, mentem is körbe nem egyszer a pályán autóval, olyan szűk a hely, hogy nem lehet tiszta előzést megcsinálni. Lehetetlen, talán csak 4-5 seccel gyorsabb autóval . Tudjuk ezt persze mindannyian, de ez a baromság mégis évről évre felmerül, mint az, hogy miért nem előznek a hungaroringi sikánban:) Az hasonlóan fárasztó téma

Vettel jobb és gyorsabb versenyző már, de ez a hétvége nem az övé volt. Egyébként az elmúlt három évben mindig szopott itt aki a polebol ment.

Amint egyébként olvastam, bölcs Dani szerint szombaton még az volt, hogy az szopik aki először megy, ez mára megváltozott. (:v

Távol áll tőlem bárki lekezelése, pláne a Tiéd. Az egy dolog, hogy F1 témában a legritkább esetben értünk egyet, de ezen kívül szinte mindenben.. AZ F1 meg azért nem egy túl fontos dolog. Jó szórakozás volt ez valamikor, de nekem már csak csalódást okoz jó ideje ezért nem is néztem 3-4 futamot és a tegnapi után még az a kis kedvem is elment ami volt. Úgyhogy sokat nem fogom itt rontani a levegőt, meghagyom a terepet az árja rajongóknak
Köszönöm.
Ezek szerinte akkor Kimi azt feltételezte és azért nem ment el az elején, mert azt gondolta nem versenyzik Vettellel.
Lehet, hogy tényleg ez volt a megállapodás és Vettel ezt felrúgta (csinált már ilyet) Nem tudom igazából, de abban a pár körben amikor kellett Vettel gyorsabb volt és ez döntött.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.05.29. 13:50

Akár nézhetjük így is, de szerintem inkább azért nem ment el mert ha gyorsabban megy akkor Vettel is gyorsabban megy. Ezért egy jó, de nem pengeéles tempót ment. Igazából egy hangyafasznyi döntött szombaton is, ugyanolyan köröket tudnak tehát ha nem feltételezzük, hogy vasárnapra Kimi tehetségét vesztette vagy nagyon elfárad ilyen hosszon (ez lehet) akkor logikus amit csinált. A kérdés az, Vettel miért kapott három plusz kört amikor biztosan volt adat a hétvégéről az egyes keverékek tempójáról, plusz nézhették volna Bottast vagy Fersztáppent is, miképpen alakulnak a szuper gumikon. De nem.. Ja és jó lett volna nem lekörözöttek mögé hozni

Én amúgy nem feltételezem, hogy direkt csinálták egyszerűen lehettek balfaszok is, vagy csak Vettelre figyelnek (erre utaló jelek azért voltak már idén)

Avatar
idarpidi
AutoGP vezető
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2013.12.20. 22:32
Mi vagy?: Közöd?
Tartózkodási hely: Föld bolygó

Re: Monacoi Nagydíj 2017

Hozzászólás Szerző: idarpidi » 2017.05.29. 13:54

rdaneelolivaw írta:
Valahogy nyilván megoldható, hogy feltölts egy egyenleget.
tor browser ?
Brno, Sunday, July 18, 1971
1 Janos DRAPAL HUN Yamaha 57'43.500
2 Lazlo SZABO HUN Yamaha +39.700
3 Jarno SAARINEN FIN Yamaha +2'01.700

Lezárt