FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Mi történik a futamon?

Hamilton győz
5
15%
Bottas győz
1
3%
Vettel győz
4
12%
Räikkönen győz
2
6%
Verstappen győz
0
0 szavazat
Ricciardo győz
1
3%
Valaki más nyer, nem az előző hat egyike
0
0 szavazat
Hamilton átveszi a vezetést az összetettben
4
12%
Vettel ismét növeli az előnyét az összetettben
4
12%
Räikkönen ismét megszívja
4
12%
Verstappen most éppen összetöri a Red Bullt
0
0 szavazat
Ricciardo ismét a dobogón vigyorog
2
6%
Alonso pontot szerez
6
18%
Palmer pontot szerez
0
0 szavazat
Ericsson pontot szerez
0
0 szavazat
Pérez és Ocon újra találkoznak a pályán
1
3%
Kvyat és Sainz a pályán lerendezik egymást
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 34

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.07.30. 23:00

Le kalappal Hamilton-Bottas és a Mercedes előtt. Valahol azt vártam, hogy a végén a Ferrari is engedi, hogy Kimi megelőzze Vettelt, de tudomásul kell venni, hogy míg a 3-4. hely között "csak" 2 pont van, az 1-2. helynél ez 7. De nagyon remélem, nem ezen fog múlni Hamilton címe, mert azt nem érdemelné meg.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.07.30. 23:12

Poén lenne ha ezen múlna. :D

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.07.31. 04:05

rdaneelolivaw írta:Poén lenne ha ezen múlna. :D
Akkor lenne az, ha a végén Bottas címét jelentené ez a két pont, amire azért nagy pénzben nem fogadnék.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.07.31. 07:22

nikotin írta:Le kalappal Hamilton-Bottas és a Mercedes előtt. Valahol azt vártam, hogy a végén a Ferrari is engedi, hogy Kimi megelőzze Vettelt, de tudomásul kell venni, hogy míg a 3-4. hely között "csak" 2 pont van, az 1-2. helynél ez 7. De nagyon remélem, nem ezen fog múlni Hamilton címe, mert azt nem érdemelné meg.
Szerintem a Ferrarinál tisztában vannak vele hogy nem sok ilyen pálya lesz már ahol a Merci előtt lehetnek.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2017.07.31. 09:41

nikotin írta:Le kalappal Hamilton-Bottas és a Mercedes előtt. Valahol azt vártam, hogy a végén a Ferrari is engedi, hogy Kimi megelőzze Vettelt, de tudomásul kell venni, hogy míg a 3-4. hely között "csak" 2 pont van, az 1-2. helynél ez 7. De nagyon remélem, nem ezen fog múlni Hamilton címe, mert azt nem érdemelné meg.
nem hiszem, hogy azon fog múlni. a Hungaroring nem mérvadó pálya, ráadásul itt még előzni sem lehet. 22 körön keresztül kísérte Hamilton a két Ferrarit, azonos taktikával, esélytelen volt az előzésre... szerintem továbbra is a mercedes a favorit, Hamilton elszabta az időmérőt, így megszívta.

Alonso is simán tartotta Perezt... a két utolsó kanyarban olyan sokat veszit a hátulhaladó a tapadásból, hogy esélye sincs a drs-sel sem előzni, max akkor ha a hátul haladó sokkal frissebb gumikon van... vagy jobban rajtol az SC után, lásd Alonso... de neki sem sikerült még így sem Sainz-t megelőzni.

tudom, hogy a mi pályánk, de normál körülmények között, mint a tegnapi is, csak vonatozásra alkalmas, nem versenyre... főleg 1 kiállással...

nem is értem, miért nem hozták ide az ultralágyakat...?! már tavaly újra volt aszfaltozva, így ismerhették, és nem is gumigyilkos pálya... ezt megint alul kalibrálta a Pirelli.

Avatar
idarpidi
AutoGP vezető
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2013.12.20. 22:32
Mi vagy?: Közöd?
Tartózkodási hely: Föld bolygó

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: idarpidi » 2017.07.31. 09:52

szokásos fosadék futam volt vége felé pici izgalommal, a közepén el is aludtam
Brno, Sunday, July 18, 1971
1 Janos DRAPAL HUN Yamaha 57'43.500
2 Lazlo SZABO HUN Yamaha +39.700
3 Jarno SAARINEN FIN Yamaha +2'01.700

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.07.31. 10:53

Räikkönen második idei győzelmét sem ünnepelhettük a Ferrari VB ambíciói miatt. A futam emberei nálam Hamilton, Alonso és Hülkenberg. Látványos volt, hogy milyen sok finn látogatott el a futamra Bottas miatt. :-)

Szerintem a McLaren-nek nagy eredmény a középmezőny eleje.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2017.07.31. 13:18

nikotin írta:Le kalappal Hamilton-Bottas és a Mercedes előtt. Valahol azt vártam, hogy a végén a Ferrari is engedi, hogy Kimi megelőzze Vettelt, de tudomásul kell venni, hogy míg a 3-4. hely között "csak" 2 pont van, az 1-2. helynél ez 7. De nagyon remélem, nem ezen fog múlni Hamilton címe, mert azt nem érdemelné meg.
Tényleg elismerésre méltó, amit Hamilton tett, de miért ne múlhatna ezen? Eleve át sem kellett volna adnia a helyét, ha nem teszi meg ugyanezt korábban Bottas. Elengedte, hátha tud előzni, nem tudott, így visszaállt a sorrend. Hamiltonnak Bottas ellen sem lett volna esélye előzni, az időmérőn múlt minden.
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.07.31. 13:24

maTTeus írta:
Tényleg elismerésre méltó, amit Hamilton tett, de miért ne múlhatna ezen? Eleve át sem kellett volna adnia a helyét, ha nem teszi meg ugyanezt korábban Bottas. Elengedte, hátha tud előzni, nem tudott, így visszaállt a sorrend. Hamiltonnak Bottas ellen sem lett volna esélye előzni, az időmérőn múlt minden.
Igen, nem értem mi volt ebben akkora gesztus. De mindegy.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.07.31. 13:33

http://index.hu/sport/forma1/2017/07/30 ... o_cirkusz/

Jópofa írás, ezen jót röhögtem:

Közben fogalmam sincs, mi történt a pályán azon kívül, hogy bejött a safety car, majd amikor kiírták a kivetítőre, hogy Max Verstappen büntetést kapott, akkor majdnem akkora üdvrivalgás jött, mint a rajtnál. "Ha, ha, ha, te rohadt csaló szemét geci!" - üvölti mellettem két magyar srác egyike, majd percekig arról beszélgetnek, hogy mennyire utálják Verstappent. Mondjuk ez lehetett az egyetlen örömük, mert velem ellentétben ők nem láttak át a kerítésen, és egy idő után inkább elmentek máshova. Végül én is így tettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.07.31. 13:43

EGyébként soha ennyi embert nem láttam a ringen. Eszméletlen tömeg volt

A pálya környéke egészen elképesztő, csütörtökön este tettünk egy kört a haverokkal. A bácsbokodi búcsú hangulata lehet hasonló. Igénytelenség, ős szockó, egy szarhalom. Ciki, bár szerintem a külföldiek bírják ezt a fajta szart, máshol ilyen nincsen. A büfék átalakulnak a fenti és a lenti kempingnél is. Pár roma prosti rázza magát egy posztóval borított OSB színpadon, néhány asztalt elfoglalnak maguk a "szervezők", a vállalkozók. :) A népcsoportot magatoktól is kitaláljátok.. Az egész család kicsitől nagyig ott van persze.. Pár részeg tántorog, pénz bugyiba és melltartóba de arra nem jöttünk rá minek:9 Legszebb az volt, amikor a DJ bekiabálta, hogy igenigen tessék szórni a pénzt. Ezen kívül semmit nem lehet csinálni, semmi autós dolog. Se egy szimulátor, se egy normálisabb szórakozóhely. Csak a gagyi

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.07.31. 14:43

Bandee írta:EGyébként soha ennyi embert nem láttam a ringen. Eszméletlen tömeg volt

A pálya környéke egészen elképesztő, csütörtökön este tettünk egy kört a haverokkal. A bácsbokodi búcsú hangulata lehet hasonló. Igénytelenség, ős szockó, egy szarhalom. Ciki, bár szerintem a külföldiek bírják ezt a fajta szart, máshol ilyen nincsen. A büfék átalakulnak a fenti és a lenti kempingnél is. Pár roma prosti rázza magát egy posztóval borított OSB színpadon, néhány asztalt elfoglalnak maguk a "szervezők", a vállalkozók. :) A népcsoportot magatoktól is kitaláljátok.. Az egész család kicsitől nagyig ott van persze.. Pár részeg tántorog, pénz bugyiba és melltartóba de arra nem jöttünk rá minek:9 Legszebb az volt, amikor a DJ bekiabálta, hogy igenigen tessék szórni a pénzt. Ezen kívül semmit nem lehet csinálni, semmi autós dolog. Se egy szimulátor, se egy normálisabb szórakozóhely. Csak a gagyi
Mivel a feleségem rokonsága (részben) Bácsbokodról származik, így ezt az összejasonlítást kikérem a nevükben. Bácsbokod egy rendes sváb falu.
:angry01

:mosoly:
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.07.31. 16:09

Bandee írta:http://index.hu/sport/forma1/2017/07/30 ... o_cirkusz/

Jópofa írás, ezen jót röhögtem:

Közben fogalmam sincs, mi történt a pályán azon kívül, hogy bejött a safety car, majd amikor kiírták a kivetítőre, hogy Max Verstappen büntetést kapott, akkor majdnem akkora üdvrivalgás jött, mint a rajtnál. "Ha, ha, ha, te rohadt csaló szemét geci!" - üvölti mellettem két magyar srác egyike, majd percekig arról beszélgetnek, hogy mennyire utálják Verstappent. Mondjuk ez lehetett az egyetlen örömük, mert velem ellentétben ők nem láttak át a kerítésen, és egy idő után inkább elmentek máshova. Végül én is így tettem.
Jó írás, olvastam. :)
Sajnos tényleg pontosan írja le mi történik a verseny közben a helyszínen.
Kb. 1998 és 2007 között jártunk le, talán 1-1 év maradt ki, (2006? rémlik, pedig az jó volt)
Iszonyú fárasztó lett egy idő után... megdöglesz a 35 fokban, és nem tudsz hova bújni.

Vagy mész a super goldra és vehetsz füldugót.
Van amikor kaptam super gold jegyet a hétvégére, és csak pénteken mentem ki, annyira szar volt. (:u

Fotózni még durvább a betonfal mögül. :)

TCat
gokartos
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:34

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: TCat » 2017.07.31. 16:36

Tenyleg jo iras

Hetvegen nosztalgiaztam kicsit. Meg a szallodakhoz is odamentem (jo, csak a Kempinskiben neztem meg a festmeny kiallitast). Elolvastam a 2001es beszamolomat az elso F1 Ringes futamrol, amin kint voltam. Durva, de akkoriban az volt a csucs, es alig vartam, a kovetkezo evi futamot :D (:i
Az idomerot, futamot neztem a TVn hetvegen (neha atkapcsoltam vasarnap a Beepitett Szepseg 2-re) :D
A boxutcasok jo elo adasokat raktak ossze, hatterinfokkal (amit ugye en is szerettem csinalni).
rdaneelolivaw írta:
Bandee írta:http://index.hu/sport/forma1/2017/07/30 ... o_cirkusz/

Jópofa írás, ezen jót röhögtem:

Közben fogalmam sincs, mi történt a pályán azon kívül, hogy bejött a safety car, majd amikor kiírták a kivetítőre, hogy Max Verstappen büntetést kapott, akkor majdnem akkora üdvrivalgás jött, mint a rajtnál. "Ha, ha, ha, te rohadt csaló szemét geci!" - üvölti mellettem két magyar srác egyike, majd percekig arról beszélgetnek, hogy mennyire utálják Verstappent. Mondjuk ez lehetett az egyetlen örömük, mert velem ellentétben ők nem láttak át a kerítésen, és egy idő után inkább elmentek máshova. Végül én is így tettem.
Jó írás, olvastam. :)
Sajnos tényleg pontosan írja le mi történik a verseny közben a helyszínen.
Kb. 1998 és 2007 között jártunk le, talán 1-1 év maradt ki, (2006? rémlik, pedig az jó volt)
Iszonyú fárasztó lett egy idő után... megdöglesz a 35 fokban, és nem tudsz hova bújni.

Vagy mész a super goldra és vehetsz füldugót.
Van amikor kaptam super gold jegyet a hétvégére, és csak pénteken mentem ki, annyira szar volt. (:u

Fotózni még durvább a betonfal mögül. :)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: trutya » 2017.07.31. 16:42

Bandee írta:http://index.hu/sport/forma1/2017/07/30 ... o_cirkusz/

Jópofa írás, ezen jót röhögtem:

Közben fogalmam sincs, mi történt a pályán azon kívül, hogy bejött a safety car, majd amikor kiírták a kivetítőre, hogy Max Verstappen büntetést kapott, akkor majdnem akkora üdvrivalgás jött, mint a rajtnál. "Ha, ha, ha, te rohadt csaló szemét geci!" - üvölti mellettem két magyar srác egyike, majd percekig arról beszélgetnek, hogy mennyire utálják Verstappent. Mondjuk ez lehetett az egyetlen örömük, mert velem ellentétben ők nem láttak át a kerítésen, és egy idő után inkább elmentek máshova. Végül én is így tettem.
jó fej a zindextől, hogy kiküldtek egy teljesen laikust kritikát írni. gondolom, ez a kis emoköcsög volt az egyetlen fizetővendég, akit nem érdekelt ott az F1.
Kép

TCat
gokartos
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:34

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: TCat » 2017.07.31. 16:51

lehet, hogy valami politikaval osszefuggo akcio volt

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: trutya » 2017.07.31. 16:53

TCat írta:lehet, hogy valami politikaval osszefuggo akcio volt
nehéz másra gondolni... de hát ez van :)
Kép

TCat
gokartos
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:34

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: TCat » 2017.07.31. 17:00

No meg egy laikus szemevel tenyleg igy lehet latni, ez igaz, de ez a F1 rajongokat nem erdekli a tobbi laikust sem. Akkor miert is irta? :D Majd irok en is egy baseball meccsrol :D :D

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.07.31. 17:01

Bezzeg amikor a vizes vébét fikázták szét, az totál szakmai volt. :D

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2017.07.31. 17:09

trutya írta:
Bandee írta:http://index.hu/sport/forma1/2017/07/30 ... o_cirkusz/

Jópofa írás, ezen jót röhögtem:

Közben fogalmam sincs, mi történt a pályán azon kívül, hogy bejött a safety car, majd amikor kiírták a kivetítőre, hogy Max Verstappen büntetést kapott, akkor majdnem akkora üdvrivalgás jött, mint a rajtnál. "Ha, ha, ha, te rohadt csaló szemét geci!" - üvölti mellettem két magyar srác egyike, majd percekig arról beszélgetnek, hogy mennyire utálják Verstappent. Mondjuk ez lehetett az egyetlen örömük, mert velem ellentétben ők nem láttak át a kerítésen, és egy idő után inkább elmentek máshova. Végül én is így tettem.
jó fej a zindextől, hogy kiküldtek egy teljesen laikust kritikát írni. gondolom, ez a kis emoköcsög volt az egyetlen fizetővendég, akit nem érdekelt ott az F1.
Sajó D? :pf03 Ez a figura mindenről hihetetlen nagy arccal ír, magát persze nagyon eredetinek, trendinek, odamondósnak gondolja. Amit kiprésel magából általában hemzseg a tárgyi tévedésektől, mert utánanézni nem néz semminek. A lényeg, hogy hozza az indexes, hú, de jól odamondtam stílust. Elolvasom...


Elolvastam. Nos, kb. tényleg ilyesmi, mint amit leír. Mondjuk én túl tudok lépni a túlárazott kaja/pia kombón, mert nem fogyasztani megyek, plusz nincsenek illúzióim, minden fesztivál ilyen. Az infrastruktúra viszont tényleg nem a legjobb és túl sok mindent nem lehet csinálni, amikor épp nincs verseny. Engem legjobban a meleg zavar és hogy itt általában lapos a futam. Nekem ez így együtt nem ér már annyit, hogy kint szenvedjek a napon, amit nem bírok, pedig maga a sport érdekel. Ahogy láttam, kedvezményes jegyek sincsenek már mint 4-5 éve, amikor voltam. Szerintem ettől függetlenül nem rossz élmény.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2017.07.31. 17:27-kor.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.07.31. 17:16

Voltam a VB-n is, teljesen színvonalas volt. A szervezés, a Duna Aréna, minden. Segítőkészek voltak a beengedők, gyors volt a haladás. A városban sem szoptam annyit mint gondoltam. Büszkék lehetünk a rendezvényre. Minden egyéb híresztelés hazugság. Roland kollégám volt a műúszáson, az is fasza volt állítólag és ugyanezeket mondta. Ja, én Bfüreden is voltam, az is szép, színvonalas volt. Sokat használt annak a településnek az egész, a későbbiekben is hasznos objektumok épültek.

A zsindex F1 cikk szerintem nagyjából korrekt, pedig én nem nagyon bírom a liberális kis pöcsfejűeket... Valóban úgy mennek a dolgok ahogyan leírta. Most az F1 szeretetéről ne beszéljünk, nyilván őt nem érdekelte. De az árak valóban nevetségesek egy olyan futamon, ahol állami dotáció van, tehát minden adófizető belead ebbe a szórakozásba. Erre kapnak agyonsül gyrost amire rossz ránézni, patkányból készült kolbászt 2000-ért, 5 dl helyett 4 dl sört 900-ért. 4000 Ft egy kolbászos hotdog:) Egyik haverom vett. EUro 270-ben számolódik:)) Árnyék nincsen, megdölesz a melegtől. SG jegyem volt de oda se mentem aztán mert lófaszt nem látni onnan. A többi ülő és állóhely valóban halál a meleg miatt. Gaz, szarrá száradt fű. Kevés a WC, futam előtt 40 perc a hugyozás. A futam után a lelátók mögötti úton a tömeg egymással szemben állt, mi a fentebbi részről láttuk, hogy egyikőjük balra ment volna, a másikok jobbra így persze senki semerre. A pálya körül meg ami van, az kb. 1970

TCat
gokartos
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:34

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: TCat » 2017.07.31. 17:19

rdaneelolivaw írta:Bezzeg amikor a vizes vébét fikázták szét, az totál szakmai volt. :D
Nem szoktam az Indexet olvasni.
Mondjuk az a torony a Parlamenttel szemben kbszottjo otlet volt. Az arat nem tudom, bar a F1 cikk hivatkozik ra, hogy nagyon draga volt (mint minden)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.07.31. 18:09

Jo hat magyarorszagon 1999 ota minden evben feltalajak a tutit hogy a hring draga es szar...
Draga is es aki nem birja az autoversemyt annak szar is ez 100%ig igy van dehogy errol hogy a faszba tud minden evben 10 15 cikk/blogbejegyzes szuletni rejtely

Kivancsi vagyok hogy az abszolut legalja penzcentrum.hu csinalt osszehasonlito tablazatot hogy mennyi egy gyros hring budapest belvaros siofok hajduszoboszlo tengelyen? (:u

Hihetetlen hogy feher flair muanyag asztalon tancolo cigany gadzsik meg mibdig ropjak. Eloszor 2006ban az volt az elso ami beleegett a retinamba

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.07.31. 18:56

Mondjuk igaz ami igaz, még így tvn keresztül is ordít hogy ráférne már a pálya körüli infrastruktúrára egy renoválás. A citromsárgára égett gaz már csak a hab a tortán. Emlékeim szerint ez nem volt mindig így....

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2017 Budapest

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2017.07.31. 19:10

Magic írta:Mondjuk igaz ami igaz, még így tvn keresztül is ordít hogy ráférne már a pálya körüli infrastruktúrára egy renoválás. A citromsárgára égett gaz már csak a hab a tortán. Emlékeim szerint ez nem volt mindig így....
Hát igen, volt esős hét után is verseny, akkor egészen zöld lehetett a fű. (:v Egyszer voltam kint, az hatalmas élmény volt, de elég is volt belőle. Főleg a nagy meleg az amúgy, ami rendkívül zavaró, de hát nyáron nem várhatunk mást. Egy-két éve meg pénteken voltam a csúszdaparkban (egy haver szervezte aki nem F1 néző, teljesen véletlen esett egybe), meglepően sok látszott a 4-5-6-os kanyarokból, meg aztán a pálya más részeiből is egy-egy folt. Onnan még élvezni is lehet, csak a csúszdákat nem szabad használni, mert egy csúszás és vége a versenynek a sorbaállás miatt.
Kép

Lezárt