Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Mi lesz a domináns történés?

A Ferrarik visszavágnak Monzáért keményen.
4
29%
A Mercedesek mégis találnak valamit erre a pályára is, és fel tudják venni a kesztyűt a Ferrarikkal.
1
7%
A Red Bullok a monzai büntetéseikből itt profitálnak, és mindenkinél jobb eredményt érnek el.
3
21%
A McLarenek először villantanak egy igazán jó eredményt a szezonban.
2
14%
A Force India kénytelen lesz büntetéssel sújtani egyik (vagy mindkettő) pilótáját kakaskodásárét.
1
7%
A Safety Car uralni fogja a futamot.
0
0 szavazat
Valamelyik (vagy több) pilótának drámai versenye lesz technikai meghibásodás miatt.
0
0 szavazat
Vettel kiemelkedő teljesítménnyel visszaszerzi a vezetést a bajnokságban.
1
7%
Hamilton növelni tudja előnyét a bajnokságban.
1
7%
Olyan győztese lesz a futamnak, akire senki sem számít.
1
7%
Meglepetés dobogó lesz a futam végén.
0
0 szavazat
A nagy riválisok valamennyien betliznek.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 14

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.09.19. 08:44

9_46_20 írta:Meg vannak meg az FB bejegyzesek vagy sikerult megfelelni a magyar virtusnak es toroltek?

Na gyorsan ranezek.

Bar van FB m de kb evente 3 szor lepek be igy fogalmam sincs hol kell keresni ilyen rajongoi oldalt meg meg eletemben nem lattam.
Az utolso bejegyzese alatt a kommentszekcioban van?
Ott keresd, amit linkeltem nemrég.
Szerintem, ebből a szempontból korrekt wégé, pedig van pár bicskanyitogató beszólás.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.09.19. 08:54

Bandee írta:
Jadrina írta: Szujó engem is idegesít, Wéberrel nincs bajom, de nem értek egyet vele mindenben, áhítattal meg utoljára 5 évesen hallgattam az apukámat. :mosoly:
Akkor mi olyan mulatságos áruld már el :) Fáj, hogy bántottuk Gábor bácsit vagy bégetni kéne nekünk is?
Dehogyis, csak tetszett, hogy így egy emberként rárepültetek a témára.
Ha figyelmesen olvasol én sem értek egyet vele mindenben ebben a témában sem, de mindegy is semmi rosszindulat nincs a nevetésben, tényleg.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2017.09.19. 08:58

Bandee írta:
Jadrina írta: Szujó engem is idegesít, Wéberrel nincs bajom, de nem értek egyet vele mindenben, áhítattal meg utoljára 5 évesen hallgattam az apukámat. :mosoly:
Akkor mi olyan mulatságos áruld már el :) Fáj, hogy bántottuk Gábor bácsit vagy bégetni kéne nekünk is?
del. megtaláltam

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.09.19. 09:39

nikotin írta:
9_46_20 írta:Meg vannak meg az FB bejegyzesek vagy sikerult megfelelni a magyar virtusnak es toroltek?

Na gyorsan ranezek.

Bar van FB m de kb evente 3 szor lepek be igy fogalmam sincs hol kell keresni ilyen rajongoi oldalt meg meg eletemben nem lattam.
Az utolso bejegyzese alatt a kommentszekcioban van?
Ott keresd, amit linkeltem nemrég.
Szerintem, ebből a szempontból korrekt wégé, pedig van pár bicskanyitogató beszólás.
Köszi, meglett, de nem vagyok hajlandó ezt tovább olvasni, sőt ezek után, amikor az ezredik kommentben is rai-ra keni, eldöntöttem hallgatni sem vagyok hajlandó..
Innentől marad a stream, kicsit szar lesz, kicsit tölt, nem feltétlenül HD, de ezért bevállalom...

Legalább jó sokat írtak neki, sokat kell kommentálnia, így hogy dolgozik? Ja sehogy, mert nem kell dolgoznia, csak külföldi cikkeket lefordítani...
Csókolom...

Azért az remélem, csak halványan dereng nekik, hogy ez a kifakadás sokaktól nem azért volt, mert vettel vagy rai a hibás, és hogy ki hogy látta, ami engem ebben az egészben idegesít az az, hogy permanensen, két éve a harminchármas fényezését kell hallgatni, ha kiesik, akkor körökön keresztül a bosszankodást, ha egyet előz, akkor meg azt, hogy mekkora császár, úgy, hogy már a futam fele lement, miközben magáról mondja az, hogy egy seggfej a pályán...

Szeretem azt amikor az autóversenyző szerető magukat szakértőnek mondó emberek megtudják azt, hogy valaki jól vezet és ez mindent felülír az életükben, és 40 évesen gyerekes rajongással próbálnak mindent megmagyarázni, mert a kedvencük tud vezetni...
Olyan mint a totalcar, ahol a kibaszott husszein fiát, aki nyilvánosan ölte az embereket, na arról majdnem dicshimnuszt szóltak, mert gyűjtötte a ritka porschékat, meg ferrarikat... elmennek a picsába, nehogy már egy vezetni tudás, vagy pénzen megvehető autó felülírja azt, hogy valaki egy tapló...

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: High-End » 2017.09.19. 09:53

9_46_20 írta: Azért az remélem, csak halványan dereng nekik, hogy ez a kifakadás sokaktól nem azért volt, mert vettel vagy rai a hibás, és hogy ki hogy látta, ami engem ebben az egészben idegesít az az, hogy permanensen, két éve a harminchármas fényezését kell hallgatni...
Szerintem nem. :szom01

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2017.09.19. 10:52

nikotin írta:Gratulálok Hamiltonnak a győzelemhez és ezzel a VB címhez is. Amit neki meg kellett csinálni, azt megcsinálta és jól csinálta. (Például sikeresen elcsaklizta Alonso szerencse-malacát. :mosoly: )

Nemrég nagyon akartuk, hogy Ecclestone húzzon már el a csába. CW-t igazán vihette volna magával!
CW az utóbbi időkben egyre több szar döntést hozott, így tegnap is. Félreértés ne essék, a rajtbaleset önmagában nem emiatt történt! De úgy elindítani egy futamot, hogy a versenyzőknek NULLA tapasztalatuk van a vizes pályáról, ráadásul éjszaka, az nálam kimeríti a szándékos károkozás fogalmát. És örülhetünk, hogy "csak" a rajtbaleset történt meg! Érzésem szerint, ha az nincs, akkor az következőkben, az első vagy második körben akár nagyobb baleset is bekövetkezhetett volna. Így, hogy azonnal pályára ment a SC, az pótolta a hiányzó pár kör tapasztalatát, amit a rajt ELŐTT kellett volna a pilótáknak megkapniuk.
De ez semmiben nem befolyásolta a rajtbalesetet!
Az írásodat respektálom, köszönet a részletes képanyagért. Álláspontom szerint CW jól döntött, de mindig lesznek akiknek az aktuális versenyirányítás ténykedése nem nyeri el a tetszésüket. Ezek a versenyzők a világ elitjei - állítólag. Vezettek már egy millió kilométert szárazon és vízen egyaránt együléses forma autót. Nem szükséges a bizonyítványt védeni. Vettel és talán picit Verstappen benne van a crass-ban, de én is a versenybalesetre voksolok. Ne nevettessük már ki magunkat hogy ha nincs tapasztalat nedves pályán akkor a SC mögött majd megszerzi. Ha Vettel nem rajtol olyan rosszul ahogy, akkor lehet, hogy nincs az egész cécó.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.09.19. 11:05

Bandee írta:
Jadrina írta:Láttam..
Jól megmondtatok. (:u
Te csak hallgasd és olvasd őket további áhítattal, hiszen minden új és régi patronáltad és kis kedvenced fencijét fényesre nyalják a SZAKÉRTŐ Urak, tehát ettől nyilvánvalóan színvonalas, korrekt a ténykedésük (:u (:i

Elég szomorú, hogy két ilyen közpénzen ámokfutó faszkalapot még legitimál is a nép pusztán szurkolói érzések alapján.
Reg hallottam oket, de talan Weberrel nem lenne akkora baj, ha egy igazi karakan es szorakoztato ember mellett lenne. O jo lenne masodpilotanak szerintem, de nem Szujo mellett.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.09.19. 11:34

High-End írta:
9_46_20 írta: Azért az remélem, csak halványan dereng nekik, hogy ez a kifakadás sokaktól nem azért volt, mert vettel vagy rai a hibás, és hogy ki hogy látta, ami engem ebben az egészben idegesít az az, hogy permanensen, két éve a harminchármas fényezését kell hallgatni...
Szerintem nem. :szom01
Végigolvasva a hozzászólásokat és az arra adott válaszokat, biztosan nem.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.09.19. 11:57

Maga a forma1 akkora rakás szar lett, hogy igazából semmit nem tesz hozzá/vagy vesz el a SZPÍKER és a SZAGKOMMENTÁTOR, bármit is mondjanak a futamok alatt. Ez az egész már régesrég túlhaladt ezen.
A szart cukormázba lehet csomagolni, de attól még az ugyanaz marad.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Willy » 2017.09.19. 12:13

Gocpont írta:Szorítottam Sainznak és amellett Hülkenbergnek is nagyon, de valamiért kiesett? Tisztázatlan...
Hidraulika.
Kiesés előtt még pumpálták is az autót a boxban. Szó szerint.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2017.09.19. 20:44

Bandee írta:Én már írtam neki!
Átfutottam egy részét. Respect, hogy próbáltál érvekkel hozzászólni, de sajnos a FB-közönség döntő többsége ahhoz is hülye, hogy a 2 sornál hosszabb hozzászólást elolvassa, vagy ha elolvasta értelmezze.
A közvetítésre vonatkozó kritika pedig szintén lepereg róluk.
Ahogy Phoebe említette, egyikőnknek se pozitív az ezirányú tapasztalata.
Mondjuk WG legalább nem törölte a kritikai hozzászólást, ennyiből korrektebb, mint a Boxutca.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2017.09.19. 22:01

t-oom írta:
Nigel Hill írta: Ricciardo a futam 3/4-ét olyan váltóval mente le ami éppen hogy élt. Nem volt nehéz Hamiltonnak előnyt kiépíteni.
akkor ez szépen beárazza Bottast, hogy ő még a váltóhibás redbullal sem tudta tartani a lépést... ajjaj, biztos ő a megfelelő pilóta ide...?
Bottas meg majdnem elájult mert egész futam alatt nem volt innivalója.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2017.09.20. 10:28

9_46_20 írta: El is vehette volna
Ezt komolyan gondoltad? Vegye el 200-nál, miközben a komplett mezőny mögötte száguld, és a vízfüggönytől alig lát valamit?

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.09.20. 10:30

Bitang írta:
9_46_20 írta: El is vehette volna
Ezt komolyan gondoltad? Vegye el 200-nál, miközben a komplett mezőny mögötte száguld, és a vízfüggönytől alig lát valamit?
nyilván nem satufékre kell gondolni, azért gondolom ennél jobban értesz hozzá... :mosoly:
De kár ezen rugózni, a harminchármas nem hibázhatott, mert ő olyat nem tud.

Ő csak szimplán seggfej volt, mint ahogy magáról mondta... :mosoly:

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2017.09.20. 10:40

[/quote]
Ezt komolyan gondoltad? Vegye el 200-nál, miközben a komplett mezőny mögötte száguld, és a vízfüggönytől alig lát valamit?[/quote]

nyilván nem satufékre kell gondolni, azért gondolom ennél jobban értesz hozzá... :mosoly:
De kár ezen rugózni, a harminchármas nem hibázhatott, mert ő olyat nem tud.

Ő csak szimplán seggfej volt, mint ahogy magáról mondta... :mosoly:[/quote]
Ebben egyet értünk

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.09.20. 11:36

gaborc írta:
Bandee írta:Én már írtam neki!
Átfutottam egy részét. Respect, hogy próbáltál érvekkel hozzászólni, de sajnos a FB-közönség döntő többsége ahhoz is hülye, hogy a 2 sornál hosszabb hozzászólást elolvassa, vagy ha elolvasta értelmezze.
A közvetítésre vonatkozó kritika pedig szintén lepereg róluk.
Ahogy Phoebe említette, egyikőnknek se pozitív az ezirányú tapasztalata.
Mondjuk WG legalább nem törölte a kritikai hozzászólást, ennyiből korrektebb, mint a Boxutca.
Elolvastam. Jó ég, micsoda társaság verődött össze. Mindenki kizárólag a saját hangját kívánja hallani, illetve számos hozzászóló előszeretettel dörgölőzik az oldal gazdájához.

Azon felül, hogy "ahány vélemény, annyiféle felelős Vettel-től Whiting-ig" a leglehetetlenebb az egészben, hogy Kimi jobbra kormányoz... hol? mér? mutassa már basszameg! Azt nem. Csak kijelentik, hogy Räikkönennek nem kellett volna a kritikus pillanatban jobbra kormányoznia. (WG a világcsúcs: Lapaj is egy véleményt fogalmazott meg, biztos nem vette észre Kimi mozdulatát) :pf03
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.09.20. 11:54

Bitang írta:
9_46_20 írta: El is vehette volna
Ezt komolyan gondoltad? Vegye el 200-nál, miközben a komplett mezőny mögötte száguld, és a vízfüggönytől alig lát valamit?
Nyugodtan megtehette volna, kb. egy kis elemelés a pedálról és ennyi. Már mindkét Ferrari előtte volt. Még az is lehet, hogy jobban jár mert mondjuk jobbra kerüli Vettelt és nagyobb tempóval megy be a kanyarba. De nyilván így jobb, hogy négy autó kiesett:) Örül is neki, mint mondta.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.09.20. 12:07

Gocpont írta:
Elolvastam. Jó ég, micsoda társaság verődött össze. Mindenki kizárólag a saját hangját kívánja hallani, illetve számos hozzászóló előszeretettel dörgölőzik az oldal gazdájához.

Azon felül, hogy "ahány vélemény, annyiféle felelős Vettel-től Whiting-ig" a leglehetetlenebb az egészben, hogy Kimi jobbra kormányoz... hol? mér? mutassa már basszameg! Azt nem. Csak kijelentik, hogy Räikkönennek nem kellett volna a kritikus pillanatban jobbra kormányoznia. (WG a világcsúcs: Lapaj is egy véleményt fogalmazott meg, biztos nem vette észre Kimi mozdulatát) :pf03
Azt hiszem azt Micheliszre írta (nem vette észre), hiszen az kizárt, hogy esetleg ne neki legyen igaza:) Mert Michelisznek kevesebb a tapasztalata jóval mint Wébernek, nyilván. AZ, hogy mindig szarrá verte az már mellékes. Egyébként nevetségesnek tartom tőle, hogy versenytapasztalatokra hivatkozik amikor hétvégi libakergető versenyeken indult és kasztnis autóval, szerintem életében nem versenyzett nyitott együlésessel:) Az meg felháborító, hogy az F1 pilótáihoz méri magát ezáltal. De olvastam olyat, hogy amikor érve nem volt akkor leoltotta az embert azzal, hogy versenytapasztalatról ne nyissunk vitát:))

Kimi valóban jobbra állt kb. az utolsó másodpercben mert tényleg kormányzott jobbra de szerintem azért, mert megcsúszott. A belső lassításon is látszik de leginkább az F1 világ 8 kameraállásos videói közül azon látszik, ami szemből balról van felvéve. Alaposan megcsúszik a Ferrari kétszer is, nekem kb. azonnali halál lett volna bármelyik, de nem vagyok egy Wéber.. Egyszer egyébként mennék ezzel a csávóval egyet, hogy mégis mit fakít és mire van ekkora arca..

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.09.20. 12:26

Bandee írta:
Azt hiszem azt Micheliszre írta (nem vette észre), hiszen az kizárt, hogy esetleg ne neki legyen igaza:) Mert Michelisznek kevesebb a tapasztalata jóval mint Wébernek, nyilván. AZ, hogy mindig szarrá verte az már mellékes. Egyébként nevetségesnek tartom tőle, hogy versenytapasztalatokra hivatkozik amikor hétvégi libakergető versenyeken indult és kasztnis autóval, szerintem életében nem versenyzett nyitott együlésessel:) Az meg felháborító, hogy az F1 pilótáihoz méri magát ezáltal. De olvastam olyat, hogy amikor érve nem volt akkor leoltotta az embert azzal, hogy versenytapasztalatról ne nyissunk vitát:))

Kimi valóban jobbra állt kb. az utolsó másodpercben mert tényleg kormányzott jobbra de szerintem azért, mert megcsúszott. A belső lassításon is látszik de leginkább az F1 világ 8 kameraállásos videói közül azon látszik, ami szemből balról van felvéve. Alaposan megcsúszik a Ferrari kétszer is, nekem kb. azonnali halál lett volna bármelyik, de nem vagyok egy Wéber.. Egyszer egyébként mennék ezzel a csávóval egyet, hogy mégis mit fakít és mire van ekkora arca..
Tökéletesen látszott a megcsúszás, ami mindig minden esetben tényező, de most nem volt az... Mert ott voltak, meg mert 4 éve megtapogatták az aszfaltot... muhaha

Meg mert a seggfej nem hibázott amióta a redbull kikukázta...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.09.20. 12:32

Ki volt ott és kit kukáztak ki? EZ nem tiszta...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.09.20. 12:39

Bandee írta:Ki volt ott és kit kukáztak ki? EZ nem tiszta...
Biztos voltak kint szingapúrban. Arról jutott eszembe, amikor még minden helyszínre utaztak és Sepangban kimentek a pályára és ujjal dörzsölgették, és megállapították, hogy milyen érdes... elég nevetséges volt

A másik meg verstappen akit "hála az istennek" a redbull kikukázott valahonnan, és amióta ott van azóta még nem szólták le. Mármint a magyar kommentátorok.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.09.20. 12:45

9_46_20 írta:
Bandee írta:Ki volt ott és kit kukáztak ki? EZ nem tiszta...
Biztos voltak kint szingapúrban. Arról jutott eszembe, amikor még minden helyszínre utaztak és Sepangban kimentek a pályára és ujjal dörzsölgették, és megállapították, hogy milyen érdes... elég nevetséges volt

A másik meg verstappen akit "hála az istennek" a redbull kikukázott valahonnan, és amióta ott van azóta még nem szólták le. Mármint a magyar kommentátorok.
Ja értem..:) Tényleg megdörzsölgették? (:u (:u (:v A dzsinn nem jött elő?

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.09.20. 12:55

Bandee írta: Ja értem..:) Tényleg megdörzsölgették? (:u (:u (:v A dzsinn nem jött elő?
Meg, de már nem tudom melyik évben volt. Ott álltak és nézték, a kamera vette, dörzsölgették, simogatták... (:u

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2017.09.20. 21:12

Kép

(:v
Nagyon jó!!
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.09.20. 21:16

Bandee írta:
Azt hiszem azt Micheliszre írta (nem vette észre), hiszen az kizárt, hogy esetleg ne neki legyen igaza:) Mert Michelisznek kevesebb a tapasztalata jóval mint Wébernek, nyilván. AZ, hogy mindig szarrá verte az már mellékes. Egyébként nevetségesnek tartom tőle, hogy versenytapasztalatokra hivatkozik amikor hétvégi libakergető versenyeken indult és kasztnis autóval, szerintem életében nem versenyzett nyitott együlésessel:) Az meg felháborító, hogy az F1 pilótáihoz méri magát ezáltal. De olvastam olyat, hogy amikor érve nem volt akkor leoltotta az embert azzal, hogy versenytapasztalatról ne nyissunk vitát:))

Kimi valóban jobbra állt kb. az utolsó másodpercben mert tényleg kormányzott jobbra de szerintem azért, mert megcsúszott. A belső lassításon is látszik de leginkább az F1 világ 8 kameraállásos videói közül azon látszik, ami szemből balról van felvéve. Alaposan megcsúszik a Ferrari kétszer is, nekem kb. azonnali halál lett volna bármelyik, de nem vagyok egy Wéber.. Egyszer egyébként mennék ezzel a csávóval egyet, hogy mégis mit fakít és mire van ekkora arca..
Úgy van! Csak nem jól emlékeztem. Méggázabb, ha szabad így kifejeznem magam. :) De a lényeg, hogy a két egóhuszár hozta össze a koccot és nem Räikkönen. Hamiltonnak elég lesz, ha nyugton marad. Rendes disznóhúsevő lett, ahogy olvasom, meg is fogja érdemelni.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Lezárt