2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Mi történik a futamon?

Hamilton simán győz
3
18%
Hamilton bár nem nyer, tovább növeli előnyét
1
6%
Vettel visszavág és nyer
2
12%
Vettel bár nem nyer, csökkenti hátrányát
0
0 szavazat
Bottas beint mindenkinek és megnyeri a futamot
0
0 szavazat
Ricciardo ismétel
2
12%
Räikkönen megszerzi idei első győzelmét
0
0 szavazat
Verstappen nyerni tud
0
0 szavazat
Räikkönent ismét kiütik/megkotlik alatta a Ferrari
1
6%
Verstappen ismét kiesik
2
12%
Verstappen kiüt valakit
3
18%
Bottas kiüt valakit
0
0 szavazat
Pérez és Ocon ismét összeakaszkodnak
1
6%
Alonso pontot szerez
0
0 szavazat
Pontot szerez a Sauber
0
0 szavazat
Alonso ismét kiesik
2
12%
Vettel kiesik
0
0 szavazat
Hamilton kiesik
0
0 szavazat
Vettel ÉS Hamilton is kiesik
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 17

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.01. 10:49

Phoebe írta:
Magic írta:Grat a kölyöknek.
Hamilton bevitorlázott, ésszel versenyzett most.
Ricci kis csalódás most, bármilyen szépen is csinálta Vettel ellen.
Bottasnak adják vissza a régi autóját...
Jól ment Max, Ricsi halványabban nem először. Bottas gyatra volt, nem gondolom, hogy csak az új fejlesztés miatt.
Ja.... Most akkor... Na nem megyek bele...
"New"Senna - Mehet a következő crash-ig...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.01. 10:50

Eleg tetemes divatszurkolo bazist osszehordott a szel ugy latom...

Ja es tovabbra sincs keresnivaloja fizetos pilotaknak itt mint peldaul stroll...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.01. 10:53

Phoebe írta:
Magic írta:Grat a kölyöknek.
Hamilton bevitorlázott, ésszel versenyzett most.
Ricci kis csalódás most, bármilyen szépen is csinálta Vettel ellen.
Bottasnak adják vissza a régi autóját...
Jól ment Max, Ricsi halványabban nem először. Bottas gyatra volt, nem gondolom, hogy csak az új fejlesztés miatt.
Bottas minden valid versenypalyan ennyit fog kapni... spa, ez, suzuka...

Amivel semmi baj nincs csak mivel az ev elso feleben jol tartotta magat a mainstream media belette az emberek fejebe magat azzal a cimszoval hogy o a kovetkezo aki leveri hamiltont...
Most az a makja hogy ezt nem kerik szamon (a media) mert epp a harmincharmas az f1 megmentoje

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.01. 10:54

Eletemben eloszor szavaztam az f1 driver of the day-t...
Raikkonenre...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.01. 11:35

Na latom vegul vettel csak bottas elott ert be. En mar nem neztek meg. A studio eros takaritasra szorul valoszinuleg, mar a futam elott elmentek szerintem mikor kimi kiesett, pocsaszaju miatt meg szerintem ravertek megegyszer:) mit muvelhettek el tudom kepzelni. :)
Szerintem itt is volt par spontan elvezes:)

Grat amugy a dobogosoknak.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.01. 11:52

Ecet írta:
Szerintem az első 5 helyen mindenki keményen megdolgozott a pozíciójáért. Mindegyiküknek gratuláció jár. Raikkonent sajnálom...
Egyetértek.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.01. 11:56

Phoebe írta:
Nem kellett volna összebalhézni a Ferrarival. Akkor tolhatná ő a ciao ragazzit.
Ő??? ... (:v Ezt te sem gondoltad komolyan! Amióta nagy mentora Brietore elment, azóta bárhova szerződik csak a pusztulást viszi magával. Nem is értem a McLaren miért ragaszkodik ennyire a fátumához. (:n (:v
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.01. 13:21

No, megkezdődtek a szájkaraték. Egyelőre Vettel versus Alonso:

http://f1vilag.hu/hirek/vettel-tudjuk-h ... i-ferrarit

Kíváncsi leszek, hogy lesz-e pl. Alonso versus Magnussen, Massa versus Ocon, stb. is?

No meg arra is, hogy Alonso mit válaszol arra, hogy "Tudjuk Alonso nem szereti a Ferrarit."

:mosoly: (:v
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.01. 13:25

Megszületett a döntés a leintés utáni Vettel-Stroll ügyben:

http://f1vilag.hu/hirek/kivizsgalta-fia ... -balesetet

Azt hiszem így kellett történnie.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2017.10.01. 13:26

Bandee írta:
Phoebe írta: Ha ezt miattam csinálod, abbahagyhatod:) Nem hiszem, hogy direkt tönkretették az autóját. EZ csak a a sima faktor
Sőt, mindig egyenlő feltételekkel mennek és mentek a múltban. Lapozzunk :mosoly:
Beszélhetünk a témáról trollkodás nélkül is. Egyébként igen, neked szólt első sorban, meg úgy általában azoknak akik a kifogást keresik kritika helyett és összeesküvés elméleteket gyártanak. Kimi témában Rocco álláspontja áll az enyémhez legközelebb.

Végtelenül unalmas és egyoldalú azt olvasni, hogy ő az áldozat, ő az akit megszivatnak, ő az akit elnyomnak. Ha van esélye begyűjteni a lepattanót és elszúrja, igenis járjon neki a kritika, és nem a mentegetés. Aki a lepattanókat nem képes begyűjteni, az ne is csodálkozzon, hogy nem számítanak rá 1. számúként és hoznak mellé egy Vettelt. A mai miatt lehet sajnálni, sok minden miatt lehet, de olyan miatt ne mentegessük már, amit ő szúrt el. Ennyi objektivitás egy szurkolótól is elvárható.

Legutóbb írtam, hogy komolyan olyan mintha élveznétek, hogy tapicskoltok az áldozat szerepben. Olyankor is Kimi bántását látjátok, érzitek ki, amikor szó sincs róla. Elhiszem, hogy egyszerűbb, biztonságosabb, mint szembenézni azzal, ami van.

Az a mondatod is sántít, hogy "Vettel kiesett az időmérőn, erre hopp feljavult Kimi". Az összes szabadedzésen hasonló tempót mentek, volt amelyiken Kimi volt a jobb emlékeim szerint. Illetve még egy érv, amit leírt Lance is. A Ferrarinak is az az érdeke, hogy a VB esélyes versenyző csapattársa pontokat raboljon az ellenféltől. A pontok után elég kemény pénzek járnak. Sok gyökérséget kinézek a Ferrariból, de azt nem hogy a saját maguk ellenségei. Nekik is az az érdekük, hogy bejöjjön szorosan Vettel mögött, vagy az ellenfél előtt. Ezért sem hiszek benne, hogy szándékosan szivatják.

És igen, egyetértek Roccoval. Kimi egy nagyon jó versenyző, volt benne tűz és lehetőség több VB címre is. Ez az idő már elmúlt, önként és dalolva írja alá, hogy Vettel fegyverhordozója legyen. Szomorú, hogy ennyi ambíció van, illetve nincs benne és ez neki így elég. Mert igen, ez le volt osztva, már abban a pillanatban, amikor odavitték Vettelt, de érdemes azon is elgondolkodni, hogy miért kellett nekik Vettel, ha annyira látták Kimiben a potenciális VB esélyest. Nem látták benne, ennyi.

Tudom, hogy kb. ebből is annyi fog lejönni, hogy szegény Kimit megint bántják, hiába írtam le, hogy jó versenyző, hogy több vb is volt benne, hogy sok minden miatt lehet sajnálni és, hogy egyértelmű, hogy nem első számú. El kell fogadni, hogy már nincs rá nyomos érv, hogy ő első számú legyen és, ha nem leosztottak a szerepek, akkor is ugyanez lenne az állás a Ferrarinál.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.01. 13:35

http://f1vilag.hu/hirek/verstappen-ajan ... en-kiesese

Bizony az. Ez egy sima Ferrari 1-2 lett volna, ha a Ferrarit nem sújtják a technikai problémák. Hamilton a dobogó közelébe sem jutott volna abban az esetben.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.01. 13:46

Tenyleg azon vitatkoztok hogy egy 38 eves ember aki gyujt meg egy kis penzt es raadasul a csapatnak is jovedelmezo mert valljuk meg strollok meg sainzok kurvara nem fognak penzt hozni sapkabol mezbol, mar nem vb aspirans...

Raadasul ugy hogy gondolom a volt feleseg is leakasztott tole egy kis let es igen a villa butterfly havi rezsije sem fel millio hanem mondjuk 30szorosa...

Eszem megall

Szerintem nem sok raikkonen szurkolo paranoias itt, bar monaco utan lehetne.

Egy biztos az egyik legpechesebb ezzel nagyon is kar vitatkozni ugy hogy vb-ben volt mazli boven, dehat kinek nem...?

Inkabb amugy nezem a kimi "szanalombol vezetek meg" raikkonent mint a tobbi fosadekot akik apuka penzebol rontjak a levegot es 4 5 ev f1 utan vagy senki sem emlekszik rajuk vagy annyi ido utan egy statisztikailag megmagyarazhato dobogot sierult osszehozniuk

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.10.01. 14:24

9_46_20 írta:Tenyleg azon vitatkoztok hogy egy 38 eves ember aki gyujt meg egy kis penzt es raadasul a csapatnak is jovedelmezo mert valljuk meg strollok meg sainzok kurvara nem fognak penzt hozni sapkabol mezbol, mar nem vb aspirans...

Raadasul ugy hogy gondolom a volt feleseg is leakasztott tole egy kis let es igen a villa butterfly havi rezsije sem fel millio hanem mondjuk 30szorosa...

Eszem megall
Ez egy toketlen,oltonyos puhapocs allaspontja De nem egy igazi bajnoke, egy sportembere, egy harcose, aki egykoron talan kimi is volt. Elvezd.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.01. 15:17

Phoebe írta: Beszélhetünk a témáról trollkodás nélkül is. Egyébként igen, neked szólt első sorban, meg úgy általában azoknak akik a kifogást keresik kritika helyett és összeesküvés elméleteket gyártanak. Kimi témában Rocco álláspontja áll az enyémhez legközelebb.

Végtelenül unalmas és egyoldalú azt olvasni, hogy ő az áldozat, ő az akit megszivatnak, ő az akit elnyomnak. Ha van esélye begyűjteni a lepattanót és elszúrja, igenis járjon neki a kritika, és nem a mentegetés. Aki a lepattanókat nem képes begyűjteni, az ne is csodálkozzon, hogy nem számítanak rá 1. számúként és hoznak mellé egy Vettelt. A mai miatt lehet sajnálni, sok minden miatt lehet, de olyan miatt ne mentegessük már, amit ő szúrt el. Ennyi objektivitás egy szurkolótól is elvárható.

Legutóbb írtam, hogy komolyan olyan mintha élveznétek, hogy tapicskoltok az áldozat szerepben. Olyankor is Kimi bántását látjátok, érzitek ki, amikor szó sincs róla. Elhiszem, hogy egyszerűbb, biztonságosabb, mint szembenézni azzal, ami van.

Az a mondatod is sántít, hogy "Vettel kiesett az időmérőn, erre hopp feljavult Kimi". Az összes szabadedzésen hasonló tempót mentek, volt amelyiken Kimi volt a jobb emlékeim szerint. Illetve még egy érv, amit leírt Lance is. A Ferrarinak is az az érdeke, hogy a VB esélyes versenyző csapattársa pontokat raboljon az ellenféltől. A pontok után elég kemény pénzek járnak. Sok gyökérséget kinézek a Ferrariból, de azt nem hogy a saját maguk ellenségei. Nekik is az az érdekük, hogy bejöjjön szorosan Vettel mögött, vagy az ellenfél előtt. Ezért sem hiszek benne, hogy szándékosan szivatják.

És igen, egyetértek Roccoval. Kimi egy nagyon jó versenyző, volt benne tűz és lehetőség több VB címre is. Ez az idő már elmúlt, önként és dalolva írja alá, hogy Vettel fegyverhordozója legyen. Szomorú, hogy ennyi ambíció van, illetve nincs benne és ez neki így elég. Mert igen, ez le volt osztva, már abban a pillanatban, amikor odavitték Vettelt, de érdemes azon is elgondolkodni, hogy miért kellett nekik Vettel, ha annyira látták Kimiben a potenciális VB esélyest. Nem látták benne, ennyi.

Tudom, hogy kb. ebből is annyi fog lejönni, hogy szegény Kimit megint bántják, hiába írtam le, hogy jó versenyző, hogy több vb is volt benne, hogy sok minden miatt lehet sajnálni és, hogy egyértelmű, hogy nem első számú. El kell fogadni, hogy már nincs rá nyomos érv, hogy ő első számú legyen és, ha nem leosztottak a szerepek, akkor is ugyanez lenne az állás a Ferrarinál.
Nem az jon le, igazad van sok dologban. Tegnap falunapok voltak be vltam nyomva el kell nezzed nekem:) majd este bovebben is reagalok

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.10.01. 15:31

Bandee írta:
Phoebe írta: Beszélhetünk a témáról trollkodás nélkül is. Egyébként igen, neked szólt első sorban, meg úgy általában azoknak akik a kifogást keresik kritika helyett és összeesküvés elméleteket gyártanak. Kimi témában Rocco álláspontja áll az enyémhez legközelebb.

Végtelenül unalmas és egyoldalú azt olvasni, hogy ő az áldozat, ő az akit megszivatnak, ő az akit elnyomnak. Ha van esélye begyűjteni a lepattanót és elszúrja, igenis járjon neki a kritika, és nem a mentegetés. Aki a lepattanókat nem képes begyűjteni, az ne is csodálkozzon, hogy nem számítanak rá 1. számúként és hoznak mellé egy Vettelt. A mai miatt lehet sajnálni, sok minden miatt lehet, de olyan miatt ne mentegessük már, amit ő szúrt el. Ennyi objektivitás egy szurkolótól is elvárható.

Legutóbb írtam, hogy komolyan olyan mintha élveznétek, hogy tapicskoltok az áldozat szerepben. Olyankor is Kimi bántását látjátok, érzitek ki, amikor szó sincs róla. Elhiszem, hogy egyszerűbb, biztonságosabb, mint szembenézni azzal, ami van.

Az a mondatod is sántít, hogy "Vettel kiesett az időmérőn, erre hopp feljavult Kimi". Az összes szabadedzésen hasonló tempót mentek, volt amelyiken Kimi volt a jobb emlékeim szerint. Illetve még egy érv, amit leírt Lance is. A Ferrarinak is az az érdeke, hogy a VB esélyes versenyző csapattársa pontokat raboljon az ellenféltől. A pontok után elég kemény pénzek járnak. Sok gyökérséget kinézek a Ferrariból, de azt nem hogy a saját maguk ellenségei. Nekik is az az érdekük, hogy bejöjjön szorosan Vettel mögött, vagy az ellenfél előtt. Ezért sem hiszek benne, hogy szándékosan szivatják.

És igen, egyetértek Roccoval. Kimi egy nagyon jó versenyző, volt benne tűz és lehetőség több VB címre is. Ez az idő már elmúlt, önként és dalolva írja alá, hogy Vettel fegyverhordozója legyen. Szomorú, hogy ennyi ambíció van, illetve nincs benne és ez neki így elég. Mert igen, ez le volt osztva, már abban a pillanatban, amikor odavitték Vettelt, de érdemes azon is elgondolkodni, hogy miért kellett nekik Vettel, ha annyira látták Kimiben a potenciális VB esélyest. Nem látták benne, ennyi.

Tudom, hogy kb. ebből is annyi fog lejönni, hogy szegény Kimit megint bántják, hiába írtam le, hogy jó versenyző, hogy több vb is volt benne, hogy sok minden miatt lehet sajnálni és, hogy egyértelmű, hogy nem első számú. El kell fogadni, hogy már nincs rá nyomos érv, hogy ő első számú legyen és, ha nem leosztottak a szerepek, akkor is ugyanez lenne az állás a Ferrarinál.
Nem az jon le, igazad van sok dologban. Tegnap falunapok voltak be vltam nyomva el kell nezzed nekem:) majd este bovebben is reagalok
En egyebkent sejtem, latom, hogy teged is sok minden zavar es bant ebben a helyzetben, csak joval husegesebb vagy nalam, vagy megbocsatobb.
Biztos vagyok benne, hogy teged sem elegit ki, illetve nehezen veszi be a gyomrod az evek ota tarto vergodeset, csak mert jo penzt kell keresnie a draga puccos szarjanak a rezsijere. :) Csak gondoljuk bele ebbe a szerepbe az ilyen bajnokokat, mint Alonso, Hamilton, Vettel...es lehetne sorolni. En ezt nem tudom elkepzelni, nem latom oket ezt csinalni, penzert csicskazni. Kimi onkent es dalolva, paros labbal tiporja a sajat renomejat evek ota. Kimster, meg Iceman. Az. Csicska dollarman. Nem ennek indult o, kurvara nem. Kepessegek megkoptak, motivacio targya kisse megvaltozott, ezer sebbol verzik sajnos.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.10.01. 16:51

carlos78 írta:
meg kell nézni kiktől kapott már ki hami, és nem fogsz csodálkozni.
Ez utos erv megint.

De, akkor nezzuk igy.

Verstappen az utobbi 2 evet nezve masodszor fog kikapni a csapattarsatol. Remek erv, komolyan. (:u
De nezzuk a te embered listajat is: Trulli, Hamilton, Button. Es iden par futammal a vege elott Vandorne is elotte all. Ha jol alakul, ot is ratehetjuk a listara. ;)
De persze Alonso utan kell egy ujabb elvtelen ugyeletes gennygomboc, akit hasonloan elvtelenul kell majd nyalni, mert "azakemenyesigaziharvcosakieltaposbarkitesbarmiteshakellcsallophazudik". :(

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.10.01. 17:56

Räikkönen szétesett? Azt írják DNS
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.10.01. 17:56

Érdemes megnézni?
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Willy » 2017.10.01. 17:58

Kép

Kár hogy ezt így nem láttam a tévében, nagyon nagy :D

Nagyot ment, remélem sokáig nem dől el még a vb.
Összességében Verstappennek is örülök; ennyi pech után ráfért.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.10.01. 19:13

Rocco írta:
carlos78 írta:
meg kell nézni kiktől kapott már ki hami, és nem fogsz csodálkozni.
Ez utos erv megint.

De, akkor nezzuk igy.

Verstappen az utobbi 2 evet nezve masodszor fog kikapni a csapattarsatol. Remek erv, komolyan. (:u
De nezzuk a te embered listajat is: Trulli, Hamilton, Button. Es iden par futammal a vege elott Vandorne is elotte all. Ha jol alakul, ot is ratehetjuk a listara. ;)
De persze Alonso utan kell egy ujabb elvtelen ugyeletes gennygomboc, akit hasonloan elvtelenul kell majd nyalni, mert "azakemenyesigaziharvcosakieltaposbarkitesbarmiteshakellcsallophazudik". :(

haha, az a te dolgod ha nem látod meg a tehetségeket, sem a küzdeni akarást, és jópofaság alapján választasz kedvencet. :D
egy csomó jópofa sportolót ismerek, akikbe kódolva van a bukás kritikus helyzetekben, mert meg sem próbálják kikaparni a gesztenyét. nyilván vannak kivételek, de elég szűk a kör.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.01. 20:00

Amikor Kiminek elkezdtünk szurkolni, kurvára nem volt szó jópofiságról..

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.10.01. 20:22

carlos78 írta:
haha, az a te dolgod ha nem látod meg a tehetségeket, sem a küzdeni akarást, és jópofaság alapján választasz kedvencet. :D
egy csomó jópofa sportolót ismerek, akikbe kódolva van a bukás kritikus helyzetekben, mert meg sem próbálják kikaparni a gesztenyét. nyilván vannak kivételek, de elég szűk a kör.
Nem felsimerni Max tehetseget, meg azt allitani, nem tehetsegesebb, vagy jobb, mint Hamilton, ez nem ugyanaz. A ketto nem zarja ki egymast, palne, hogy Hamilton feltehetoen az evtized legjobbja. Sot, meg csak iylet sem allitottam, hogy melyikuk jobb, inkabb csak 10 masodperc alatt szetszedtem az ovodas erveidet.
Maradjunk a tenyeknel, a szamszerusitheto tenyeknel, ugy talan nem tudunk nagyon elcsuszni, es magyarazkodni sem kell napokig.
Szoval akkor mi van az erveiddel, melyek szerint Verstappen jobb, mert "nezd meg hamilton kiktol kapott ki"? Akkor erre valaszolhatnal. Szoval Ricci-Max 2-0. Eddig. Folytasd.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.01. 20:25

Rocco írta:
9_46_20 írta:Tenyleg azon vitatkoztok hogy egy 38 eves ember aki gyujt meg egy kis penzt es raadasul a csapatnak is jovedelmezo mert valljuk meg strollok meg sainzok kurvara nem fognak penzt hozni sapkabol mezbol, mar nem vb aspirans...

Raadasul ugy hogy gondolom a volt feleseg is leakasztott tole egy kis let es igen a villa butterfly havi rezsije sem fel millio hanem mondjuk 30szorosa...

Eszem megall
Ez egy toketlen,oltonyos puhapocs allaspontja De nem egy igazi bajnoke, egy sportembere, egy harcose, aki egykoron talan kimi is volt. Elvezd.
Nyilvánvalóan leszarod, satöbbi, nem is értem miért vesztegettél időt erre a válaszra, de ha már így alakult, csak a teljesen tiszta kép miatt: én voltam az első aki leszedte a keresztvizet a szerződéshosszabbítás miatt a topikjában... Nem feltétlenül őt ekézve, mert ő csak él a lehetőséggel, hogy 38 évesen megkerülhetetlen ebben a sorozatban, hanem a ferkát, de a jelen állás szerint az egy és ugyanaz... :mosoly:

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.10.01. 20:32

9_46_20 írta:
Nyilvánvalóan leszarod, satöbbi, nem is értem miért vesztegettél időt erre a válaszra, de ha már így alakult, csak a teljesen tiszta kép miatt: én voltam az első aki leszedte a keresztvizet a szerződéshosszabbítás miatt a topikjában... Nem feltétlenül őt ekézve, mert ő csak él a lehetőséggel, hogy 38 évesen megkerülhetetlen ebben a sorozatban, hanem a ferkát, de a jelen állás szerint az egy és ugyanaz... :mosoly:
Vannak is dolgaid amikkel egyet szoktam erteni.
De amire reagaltam, szamomra ertelmezhetetlen, es merfoldekre all tolem. Szerintem semmilyen mertekben sem elfogadhato az, hogy egy dollarmilliomos, akit egykoron a leggyorsabb pilotanak tartottak, felelmetes versenyzonek, az mara a megelhetesert csinaljon magabol bohocot milliok szeme lattara. Ja, es a rajongoi szeme lattara, akiket persze o vilageleteben lefosott. De itt sem masokra, sem magara nezve nincs szegyenerzete semmi miatt, semmi sme megalazo, sot, mint lathatjuk sokszor, kezesbarany modjara teszi a dolgat. Szamomra, mint egykori Kimi drukkernek, ez egy remalommal felero forgatokonyv. A Lotus utan itt venni kellett volna a kalapot, kabatot, es csokolom. De ez szerencsere egybeesett a forma1 teljes romlasaval, ugyhogy Rosberg kivalasaval abszolut meg tudtam szabadulni ettol a bohockodastol.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2017 FORMULA 1 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.10.01. 20:37

Kaptál 2 GS-győzelmet idén, legyen elég. ;)

Lezárt