2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Mi történik a futamon?

Hamilton győz
3
13%
Vettel győz
5
22%
Bottas győz
1
4%
Räikkönen győz
0
0 szavazat
Verstappen győz
0
0 szavazat
Ricciardo győz
2
9%
Hamilton kiesik
1
4%
Vettel kiesik
0
0 szavazat
Hamilton nem nyer, de növeli előnyét
0
0 szavazat
Vettel nem nyer, de csökkenti hátrányát
0
0 szavazat
Verstappen ismét balesetbe keveredik
4
17%
Räikkönent ismét kilökik
1
4%
Alonso beszól a Hondának
4
17%
Magnussennek mindenki beszól
0
0 szavazat
Ismét Pérez-Ocon találkozót láthatunk
1
4%
Massa nem tol le senkit a pályáról
1
4%
 
Szavazatok száma: 23

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2017.10.07. 13:40

Amikor a Q2 utolsó körére együtt indultak azt hittem Alo szélárnyékot ad a csapattársának. Sajnos nem így lett. Ok. Vandorne így is 10. helyről rajtol, de Lancéval egyetértve a 7-10. hely között a Q2-ben is csak hangyafaszni különbség vol.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.07. 13:44

Hú de jó, hogy kihagytam.. Jó nagy ciklámen lett ez, remélem holnap se indul el az autó

Ami a VB-t illeti, ha Hamilton megint győz akkor nagyjából meg is vagyunk. Amennyiben jól számoltam akkor 41 pont lesz az előny és ez azt jelenti, hogy elég neki a hátralevő négy futamon 3. helyeken is befutni ha Vettel mindet megnyeri. Ráadásul én az USA és a MEX nagydíjakat is inkább gondolnám Merci pályáknak, az utolsó két futamon talán jobb lehet a Ferrari de inkább csak Brazíliában. De jól is van ez így, megérdemli Hamilton ezzel a teljesítményével

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.07. 13:50

Willy írta:Palmer utolsó futama, már hivatalos.
Hat, vele is csak eggyel tobben voltunk...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.07. 13:56

Bandee írta: De jól is van ez így, megérdemli Hamilton ezzel a teljesítményével
Pedig aprilisban meg majusban mar mindenki bottas vb-t vizionalt.

Hamiltont annyira nyugodt legalabbis verseny kozben, hogy az valami borzaszto. Mellette ezer mas dolog erdekli pl hogy legyen egy ketszazadik vintage carja, hogy rosconak legyen gyemantos nyakorve meg rihannaval valami nevenincs brazil faluban unatkozzon, hogy ez neha hullamzova teszi az evet. De az hogy hidegveru marad barmilyen helyzetben az zsenialis. Mig vettel idegbetegge valik pl baku, mas meg ragorcsol arra hogy mi a fasz lesz el is megy nekik az ev. Persze mindezt korrigalja az hogy csucsauto van alatta... de az alapfeltevesen nem valtoztat

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.10.07. 14:22

Bandee írta:Hú de jó, hogy kihagytam.. Jó nagy ciklámen lett ez, remélem holnap se indul el az autó

Ami a VB-t illeti, ha Hamilton megint győz akkor nagyjából meg is vagyunk. Amennyiben jól számoltam akkor 41 pont lesz az előny és ez azt jelenti, hogy elég neki a hátralevő négy futamon 3. helyeken is befutni ha Vettel mindet megnyeri. Ráadásul én az USA és a MEX nagydíjakat is inkább gondolnám Merci pályáknak, az utolsó két futamon talán jobb lehet a Ferrari de inkább csak Brazíliában. De jól is van ez így, megérdemli Hamilton ezzel a teljesítményével
Kettejuk kozul egyertelmuen Hamilton a jobb pilota, akkor legyen inkabb o is negyszeres. mint a masik otszoros.
Mellesleg a Hungaroringen latottak alapjan a Mercedes hozzaallasat is sokkal jobban dijazom, a Ferrari ugyanolyan genny, mitn volt mindig is. Bukjanak csak.

Egyebkent meg mindig nem neztem meg 1 futamot sem, ugy irom mindezt. :D

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2017.10.07. 14:52

Év elején még Vettel tűnt stabilabbnak kettejük közül, de Azerbajdzsán óta inkább Hamilton + még a szerencse is mellette áll. Azért sztem ez még messze nem lefutott, én Malajziát is Merci pályának vártam, aztán ha nem dől ki a két Ferrari jó ha dobogóra álltak volna.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2017.10.07. 15:15

Lancelot írta:Túl tökéletes lett ez így Hamiltonnak... Inkább nem folytatom, de adott esetben majd a futam után elmondom, hogy most mire gondolok....

Az a Vettel-Verstappen olló eléggé aggaszt a rajnál.....
Engem is, csak engem Ricsi miatt.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2017.10.07. 15:17

9_46_20 írta:
Bandee írta: De jól is van ez így, megérdemli Hamilton ezzel a teljesítményével
Pedig aprilisban meg majusban mar mindenki bottas vb-t vizionalt.

Hamiltont annyira nyugodt legalabbis verseny kozben, hogy az valami borzaszto. Mellette ezer mas dolog erdekli pl hogy legyen egy ketszazadik vintage carja, hogy rosconak legyen gyemantos nyakorve meg rihannaval valami nevenincs brazil faluban unatkozzon, hogy ez neha hullamzova teszi az evet. De az hogy hidegveru marad barmilyen helyzetben az zsenialis. Mig vettel idegbetegge valik pl baku, mas meg ragorcsol arra hogy mi a fasz lesz el is megy nekik az ev. Persze mindezt korrigalja az hogy csucsauto van alatta... de az alapfeltevesen nem valtoztat
Ilyen volt akkor is, amikor nem volt alatta csúcsautó.
Csak akkor nem lett bajnok.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.07. 15:27

Rocco írta: Kettejuk kozul egyertelmuen Hamilton a jobb pilota, akkor legyen inkabb o is negyszeres. mint a masik otszoros.
Mellesleg a Hungaroringen latottak alapjan a Mercedes hozzaallasat is sokkal jobban dijazom, a Ferrari ugyanolyan genny, mitn volt mindig is. Bukjanak csak.

Egyebkent meg mindig nem neztem meg 1 futamot sem, ugy irom mindezt. :D
AZ egész mezőnyben a legjobb szerintem, Verstappen emelkedhet még (sajnos) ebbe a magasságba a későbbiekben. Egyébként egyetértek mindenben

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2017.10.07. 17:09

Verstappenre még várni kell, hogy letisztuljon. Feleségem kedvenc pilótája.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: mudd » 2017.10.07. 17:57

Redbull írta:Verstappenre még várni kell, hogy letisztuljon. Feleségem kedvenc pilótája.
az en felesegeme meg alonso. hat, ilyen az elet :D

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.07. 17:59

Redbull írta:Verstappenre még várni kell, hogy letisztuljon. Feleségem kedvenc pilótája.
Senki se tökéletes. :D

Jadrina is tehát ez biztos valami női dolog lehet. :twisted:

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2017.10.07. 18:00

mudd írta:
Redbull írta:Verstappenre még várni kell, hogy letisztuljon. Feleségem kedvenc pilótája.
az en felesegeme meg alonso. hat, ilyen az elet :D
(:k
Erre inni kell.
Főként, hogy Erdélyben vagyunk. Minden állomáshelyen (szálláshelyen) pálinkázunk mint az állat.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.07. 18:42

Redbull írta:
Erre inni kell.
Főként, hogy Erdélyben vagyunk. Minden állomáshelyen (szálláshelyen) pálinkázunk mint az állat.
:mosoly:
Csodálom, hogy onnan egyáltalán megjelensz itt a fórumon! .. (:v
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2017.10.07. 19:08

Bandee írta:
Redbull írta:Verstappenre még várni kell, hogy letisztuljon. Feleségem kedvenc pilótája.
Senki se tökéletes. :D

Jadrina is tehát ez biztos valami női dolog lehet. :twisted:
Csípőből cáfolom.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.07. 19:40

Bandee írta:
Rocco írta: Kettejuk kozul egyertelmuen Hamilton a jobb pilota, akkor legyen inkabb o is negyszeres. mint a masik otszoros.
Mellesleg a Hungaroringen latottak alapjan a Mercedes hozzaallasat is sokkal jobban dijazom, a Ferrari ugyanolyan genny, mitn volt mindig is. Bukjanak csak.

Egyebkent meg mindig nem neztem meg 1 futamot sem, ugy irom mindezt. :D
AZ egész mezőnyben a legjobb szerintem, Verstappen emelkedhet még (sajnos) ebbe a magasságba a későbbiekben. Egyébként egyetértek mindenben
A harminharmas szerintem bust lesz, de lehet csak az mondatja velem ezt hogy nem csipazom...

Persze ha nem visznek melle eros pilotat akkor lehetseges.

Bar az is igaz higy ha hamilton/vettel/rai/alonso elmegy innen akkor ericcsonok meg perezek kozott viszonylag egxszeru lesz vbnek lenni..

Kicsit olyan erzesem van mint amikor a rallybol elment sainz/mcrae/makkinen/gronholm/stb es a kis szarjankok elkezdtek magukat szetnyerni azota sem emlekszik rajuk senki...
Meghat loebnek is volt egy konnyu 8 eve

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.07. 20:10

9_46_20 írta: [

Bar az is igaz higy ha hamilton/vettel/rai/alonso elmegy innen akkor ericcsonok meg perezek kozott viszonylag egxszeru lesz vbnek lenni..

Kicsit olyan erzesem van mint amikor a rallybol elment sainz/mcrae/makkinen/gronholm/stb es a kis szarjankok elkezdtek magukat szetnyerni azota sem emlekszik rajuk senki...
Azért ezzel nem értek egyet! Minden kornak megvoltak a maga ászai, akik kiemelkedtek a többiek közül. Fangio, Fittipaldi, Hunt, Senna, Prost, Mansell, Schumacher, Alonso, Vettel, stb., stb...

Ezután is jönnek majd ugyanilyen ászok. Én pld. el tudom ezt képzelni Lando Norrisról. De lehet, hogy már mellette több már - egyelőre nem is ismert - tehetség van kialakulóban, akik majd a jövő nagy sztárjai lesznek.

Értem persze mire gondolsz. De ha csak pénzes lufikat akar a F1 a továbbiakban szerepeltetni, akkor az a saját halálos ítélete lesz. Ezt meg talán nem teszik meg.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.07. 20:14

9_46_20 írta:
A harminharmas szerintem bust lesz, de lehet csak az mondatja velem ezt hogy nem csipazom...

Persze ha nem visznek melle eros pilotat akkor lehetseges.

Bar az is igaz higy ha hamilton/vettel/rai/alonso elmegy innen akkor ericcsonok meg perezek kozott viszonylag egxszeru lesz vbnek lenni..

Kicsit olyan erzesem van mint amikor a rallybol elment sainz/mcrae/makkinen/gronholm/stb es a kis szarjankok elkezdtek magukat szetnyerni azota sem emlekszik rajuk senki...
Meghat loebnek is volt egy konnyu 8 eve
Ricsi, Vandoorne, Gasly, üthetik a fejét még később.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.07. 20:21

Lancelot írta:
Azért ezzel nem értek egyet! Minden kornak megvoltak a maga ászai, akik kiemelkedtek a többiek közül. Fangio, Fittipaldi, Hunt, Senna, Prost, Mansell, Schumacher, Alonso, Vettel, stb., stb...

Ezután is jönnek majd ugyanilyen ászok. Én pld. el tudom ezt képzelni Lando Norrisról. De lehet, hogy már mellette több már - egyelőre nem is ismert - tehetség van kialakulóban, akik majd a jövő nagy sztárjai lesznek.

Értem persze mire gondolsz. De ha csak pénzes lufikat akar a F1 a továbbiakban szerepeltetni, akkor az a saját halálos ítélete lesz. Ezt meg talán nem teszik meg.
A penzzel sincs baj ha pl valaki ugy tenne mint anno lauda hogy feltett mindent arra hogy ebbol fog elni. Mansell is ilyen volt.
De ezek ma azert fizetnek ennyit mert apa fizeti. Huha... nagy dolog nincs mogotte, valos erdek, hacsak az nem hogy apa cege igy kicsit penzt is mos.

Valoszinuleg lesznek ujbol nagy sztarok de az f1 ma olyan embereket akar akik az elso evben nyernek. Keves az ilyen. Nincs ido bizonyitani hacsak nincs penz amit befizet a versenyzo. Akkor megtartjak aztan mi meg nezzuk es szenvedunk.

Van ket csapat akinek nem kell kulso penz ferka es mclaren. A gyari csapatok kockazatosak mert barmikor kilephetnek lasd bmw toyota. Tudom ott nem volt siker de nem vagyok abban biztos hogy a merci itt lesz 3 ev mulva. Eleg egy rossz ev a vallalat eleteben es lepni fognak.

Lehetne meg szo a fiokcsapatrol amit a redbull jol megoldott de azota az inkabb szanalaombol ki nem rakott politak gyujtohelye kezd lenni.

Biztos latnam en is a kecsegteto jovot ha neznek alsobb rendu sorozatokat de annyi autoversenyt neztem 25 ev alatt hogy kicsit csomorom is lett tole.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.07. 20:28

Magic írta: Ricsi, Vandoorne, Gasly, üthetik a fejét még később.
Erre tenyleg csak azt tudom mondani hogy soroljunk mar fel 4 pilotat aki komolyan megvetette magat es vb materia 2008-2010tol, Rosbergen kivul.

Most nem szimpatia meg szurkolok neki es akkor magasabbra helyezem velemenyt latnek, hanem tenyleg ki lett it vb eselyes az elmult 10 evben?

Nehezen hiszem el, hogy most majd 2-3 ev alatt jon 5 tuti srac.

Csak ugy emlekkent ezek mind vb eselyesnek lettek kikialtva: senna buemi perez kovalainen algersuari sutil di resta guttierez.... mind bust lett...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 9_46_20 2017.10.07. 20:33-kor.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.07. 20:29

Sánta Gepárd írta: Ilyen volt akkor is, amikor nem volt alatta csúcsautó.
Csak akkor nem lett bajnok.
Igen, azert irtam az utolso mondatot.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.07. 20:55

9_46_20 írta:
Magic írta: Ricsi, Vandoorne, Gasly, üthetik a fejét még később.
Erre tenyleg csak azt tudom mondani hogy soroljunk mar fel 4 pilotat aki komolyan megvetette magat es vb materia 2008-2010tol, Rosbergen kivul.

Most nem szimpatia meg szurkolok neki es akkor magasabbra helyezem velemenyt latnek, hanem tenyleg ki lett it vb eselyes az elmult 10 evben?

Nehezen hiszem el, hogy most majd 2-3 ev alatt jon 5 tuti srac.

Csak ugy emlekkent ezek mind vb eselyesnek lettek kikialtva: senna buemi perez kovalainen algersuari sutil di resta guttierez.... mind bust lett...
Ezt a képet azért nem kicsit árnyalja a RedBull - Merci dominancia.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.10.07. 20:56

9_46_20 írta:
A harminharmas szerintem bust lesz, de lehet csak az mondatja velem ezt hogy nem csipazom...

Persze ha nem visznek melle eros pilotat akkor lehetseges.

Bar az is igaz higy ha hamilton/vettel/rai/alonso elmegy innen akkor ericcsonok meg perezek kozott viszonylag egxszeru lesz vbnek lenni..

Kicsit olyan erzesem van mint amikor a rallybol elment sainz/mcrae/makkinen/gronholm/stb es a kis szarjankok elkezdtek magukat szetnyerni azota sem emlekszik rajuk senki...
Meghat loebnek is volt egy konnyu 8 eve
Bármelyik megcsinálja a jelenlegi fiatalok közül is, aki olyan szerencsés lesz, hogy olyan autót, mint Lewis, vagy előtte Vettel, vagy anno Schumi. És akkor ő lesz a jövő nagy sztárja, érte fognak rajongani a fiatalok. Vagy mivel jobb Vettel, mint Ricci, vagy Kimi Sainznal? Kb semmivel csak még nem kapták meg Azt a lehetőséget.
Verstappennek meg azért van nagyobb esélye mert már most sok szurkolót hozott ami jól jön bármelyik csapatnak.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.07. 21:13

Magic írta: Ezt a képet azért nem kicsit árnyalja a RedBull - Merci dominancia.
Az F1 az esetek 80-90%-ában kétcsapatos volt, és akkor ne is beszéljünkazokról az évekről, amikor egy csapat verte tönkre a komplett mezőnyt.
2003 volt az utolsó három csapatos szezon, előtte a 80-as évek eleje.
Amig nem lesz újra ilyen szezon, addig nehezen lehet itt a nagy áaszokat felfedezni

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.07. 21:17

Jadrina írta: Vagy mivel jobb Vettel, mint Ricci, vagy Kimi Sainznal? Kb semmivel csak még nem kapták meg Azt a lehetőséget.
Nem tudom. Semmivel?
Az előbb felsoroltam 7 vagy 8 pilótát, kihagytam párat pl Glock.. Ők mennyivel voltak kevesebbek?

Nézzünk már vissza egy 4-5 évvel ezelőtti pilótahalmazt, senki nincs itt... Valószínűleg nem nagyon volt bennük fantázia, vagy nem hoztak pénzt?
Miért nem kapták meg a lehetőséget, ha olyan istentelen áaszok, miért egy 38 éves raikkonen vezeti a ferrarit, ami úgyis egypilótás csapat, nem lenne mindegy ki van a második autóban?

Lezárt