2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Mi történik a futamon?

Hamilton győz
3
13%
Vettel győz
5
22%
Bottas győz
1
4%
Räikkönen győz
0
0 szavazat
Verstappen győz
0
0 szavazat
Ricciardo győz
2
9%
Hamilton kiesik
1
4%
Vettel kiesik
0
0 szavazat
Hamilton nem nyer, de növeli előnyét
0
0 szavazat
Vettel nem nyer, de csökkenti hátrányát
0
0 szavazat
Verstappen ismét balesetbe keveredik
4
17%
Räikkönent ismét kilökik
1
4%
Alonso beszól a Hondának
4
17%
Magnussennek mindenki beszól
0
0 szavazat
Ismét Pérez-Ocon találkozót láthatunk
1
4%
Massa nem tol le senkit a pályáról
1
4%
 
Szavazatok száma: 23

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.10.08. 09:31

9_46_20 írta:Ez a perez kurva szanalmas egy ember...

igazi kis vamzer alkat :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: mudd » 2017.10.08. 09:44

a forma1 cirkuszaban megint a ferrari a peches bohoc, aki belelep a vodorbe, kiszakad a gatyaja...
kozrohej targya a csapat.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.10.08. 11:25

Amár leírtakon kívül nekem még a következők jutottak eszembe:
- grat Hamiltonnak az ötödikhez
- Hamilton is vinnyogott egyet, hogy Bottast takarítsák el előle, mikor Vettel már el is köszönt a nézőktől
- Bottas jó pincsi módjára azonnal rendelt egy kávét magának
- Alonso megint gyökér volt
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.08. 11:59

Kár, hogy Kimit kiterelték a futam elején. Egy nagyon szép eredményt érhetett volna ma el. Így is sokat mentett persze.

Vettelt kemény próbatétel alá vetette az élet. Kérdés ezt hogy fogja viselni?

Az utolsó előtti körben történtekről: Alonso csatában volt Massával. Ráadásul a pályának egy olyan részén, ahol nagyon kell figyelni. Ehhez képest, ahogy tudta elengedte az élen haladókat. De az azért nem hiszem, hogy elvárható lett volna tőle, hogy a pályáról is lemenjen miattuk. Meggyőződésem amúgy, hogy Verstappen akkor sem tudta volna Hamiltont megelőzni, ha nincs ez a közjáték. Ezen a pályán ugyanis nem egyszerű előzni. Az egyenesben pedig kijött volna a Mercedes motorerő.

Ricsi viszont a mezőny legszimpatikusabb figurája lett szerintem. Ahogy a dobogón viselkedett az kész! Azok a mély meghajlások a publikum felé, a fülig érő mosoly, és ahogy Hamilton első helyezettnek járó díját emelgette, mintegy latolgatva a súlyát, az nem semmi. (:v No persze szerintem attól is remegett örömében a Liberty Media, amit Hamilton művelt Sato gyűrűjével. Azt hittem rögtön meg is kötik az üzletet ott a dobogón. (:v Itt is megmutatta Lewis, hogy milyen elvarázsolt ízlése van. Esküszöm arra a gyűrűre rá sem tudtam volna nézni, neki meg láthatóan csorgott érte a nyála. No szóval vidám dobogó volt. Verstappen maradt ki talán egyedül a show-ból. Bár azért az összeesküvésben, ami az együttes pezsgőlocsolásra vonatkozott a szurkolók irányába ő is részt vett.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2017.10.08. 12:03

Lancelot írta:Kár, hogy Kimit kiterelték a futam elején. Egy nagyon szép eredményt érhetett volna ma el. Így is sokat mentett persze.

Vettelt kemény próbatétel alá vetette az élet. Kérdés ezt hogy fogja viselni?

Az utolsó előtti körben történtekről: Alonso csatában volt Massával. Ráadásul a pályának egy olyan részén, ahol nagyon kell figyelni. Ehhez képest, ahogy tudta elengedte az élen haladókat. De az azért nem hiszem, hogy elvárható lett volna tőle, hogy a pályáról is lemenjen miattuk. Meggyőződésem amúgy, hogy Verstappen akkor sem tudta volna Hamiltont megelőzni, ha nincs ez a közjáték. Ezen a pályán ugyanis nem egyszerű előzni. Az egyenesben pedig kijött volna a Mercedes motorerő.

Ricsi viszont a mezőny legszimpatikusabb figurája lett szerintem. Ahogy a dobogón viselkedett az kész! Azok a mély meghajlások a publikum felé, a fülig érő mosoly, és ahogy Hamilton első helyezettnek járó díját emelgette, mintegy latolgatva a súlyát, az nem semmi. (:v No persze szerintem attól is remegett örömében a Liberty Media, amit Hamilton művelt Sato gyűrűjével. Azt hittem rögtön meg is kötik az üzletet ott a dobogón. (:v Itt is megmutatta Lewis, hogy milyen elvarázsolt ízlése van. Esküszöm arra a gyűrűre rá sem tudtam volna nézni, neki meg láthatóan csorgott érte a nyála. No szóval vidám dobogó volt. Verstappen maradt ki talán egyedül a show-ból. Bár azért az összeesküvésben, ami az együttes pezsgőlocsolásra vonatkozott a szurkolók irányába ő is részt vett.
Sato Indy500-an nyert gyűrűjére gondolsz? ;)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.08. 12:07

Bitang írta:
Sato Indy500-an nyert gyűrűjére gondolsz? ;)
Fogalmam sincs hol szerezte. Annyi látszódott messziről, hogy valami baromi nagy (talán zöld?) kő van benne. Én eleve nem tartom sokra az ékszereket, nekem nincs is, és nem is lesz egy sem, ezért ilyen részletekkel nem tudok szolgálni. :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.08. 13:19

Lancelot írta:
Az utolsó előtti körben történtekről: Alonso csatában volt Massával. Ráadásul a pályának egy olyan részén, ahol nagyon kell figyelni. Ehhez képest, ahogy tudta elengedte az élen haladókat. De az azért nem hiszem, hogy elvárható lett volna tőle, hogy a pályáról is lemenjen miattuk. Meggyőződésem amúgy, hogy Verstappen akkor sem tudta volna Hamiltont megelőzni, ha nincs ez a közjáték. Ezen a pályán ugyanis nem egyszerű előzni. Az egyenesben pedig kijött volna a Mercedes motorerő.
Íme itt a legkompetensebbtől a megerősítés: http://f1vilag.hu/hirek/verstappen-alon ... rtem-volna
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: trutya » 2017.10.08. 13:48

nikotin írta:Amár leírtakon kívül nekem még a következők jutottak eszembe:
- grat Hamiltonnak az ötödikhez
- Hamilton is vinnyogott egyet, hogy Bottast takarítsák el előle, mikor Vettel már el is köszönt a nézőktől
- Bottas jó pincsi módjára azonnal rendelt egy kávét magának
- Alonso megint gyökér volt
akkor ezek szerint te sem vetted észre, amit a két nagytudású sem: Massa mögött sokkal többi dőt vesztett Verstappen, mint Alonso mögött.
igen, ha akart volna, lehúzódhatott volna az S-kanyarokban bven, ahhoz képest csak az első mért pontnál engedte el. fél percig be volt mögé ragadva, Alonso mögé meg meddig is? egy kanyarig?

a versenyről: Hamiltonnak innentől tényleg nincs mi miatt izgulnia. Vettelnek sem... már csak a tisztes helytállás a cél.
Hülkenberget sajnáltam, mikor végre gyors lehetett volna, beszart a technika. Alonso átlagosan ment, viszont Vandoorne hogy az istenbe került Alonso mögé már a verseny közepére?
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2017.10.08. 13:51

Vandornet én is furcsáltam, de lehet lemaradtunk dolgokról a mezőny végén. Wehrlein emlékeim szerint legalább 3x volt boxban. Ők nem akadhattak valahogy össze? A Haasok gyanúsan sokat jöttek előre a rajtnál a mezőny végéről.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.10.08. 14:21

A második kanyarban nem fért el Kimi bal oldalán, inkább elhagyta a pályát. Rendes volt tőle, hálásak lehetnek neki a japán Räikkönen szurkolók. Úriember ez a gyerek. Mármint VanDoorne.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2017.10.08. 15:31

Gocpont írta:A második kanyarban nem fért el Kimi bal oldalán, inkább elhagyta a pályát. Rendes volt tőle, hálásak lehetnek neki a japán Räikkönen szurkolók. Úriember ez a gyerek. Mármint VanDoorne.
Én is így láttam.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2017.10.08. 20:49

Bandee írta:
Redbull írta:Verstappenre még várni kell, hogy letisztuljon. Feleségem kedvenc pilótája.
Senki se tökéletes. :D

Jadrina is tehát ez biztos valami női dolog lehet. :twisted:
Biztos...

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.10.08. 21:01

https://www.youtube.com/watch?v=c9jSglcoGxY

Elvileg itt mindent vissza lehet nézni.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2017.10.08. 21:21

nikotin írta:Amár leírtakon kívül nekem még a következők jutottak eszembe:
- grat Hamiltonnak az ötödikhez
- Hamilton is vinnyogott egyet, hogy Bottast takarítsák el előle, mikor Vettel már el is köszönt a nézőktől
- Bottas jó pincsi módjára azonnal rendelt egy kávét magának
- Alonso megint gyökér volt
Szerintem meg nem tette tul magat 2007-en, ezert tartotta fel Hamiltont... Valoban gyokerseg... Foleg ilyen indokkal!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.10.08. 21:29

trutya írta:
nikotin írta:Amár leírtakon kívül nekem még a következők jutottak eszembe:
- grat Hamiltonnak az ötödikhez
- Hamilton is vinnyogott egyet, hogy Bottast takarítsák el előle, mikor Vettel már el is köszönt a nézőktől
- Bottas jó pincsi módjára azonnal rendelt egy kávét magának
- Alonso megint gyökér volt
akkor ezek szerint te sem vetted észre, amit a két nagytudású sem: Massa mögött sokkal többi dőt vesztett Verstappen, mint Alonso mögött.
igen, ha akart volna, lehúzódhatott volna az S-kanyarokban bven, ahhoz képest csak az első mért pontnál engedte el. fél percig be volt mögé ragadva, Alonso mögé meg meddig is? egy kanyarig?

a versenyről: Hamiltonnak innentől tényleg nincs mi miatt izgulnia. Vettelnek sem... már csak a tisztes helytállás a cél.
Hülkenberget sajnáltam, mikor végre gyors lehetett volna, beszart a technika. Alonso átlagosan ment, viszont Vandoorne hogy az istenbe került Alonso mögé már a verseny közepére?
De, észrevettem. Volt azonban egy nagy különbség a két eset között. Hamilton és Verstappen, mikor utolérték Alonsot, közvetlenül egymás mögött haladtak. Alonso ebbe a szinte nem is létező helybe húzta be az autóját, s ezzel a távolság Hami és a "33-as" (by 3/4 10) között azonnal sokszorosára nőtt a távolság. Amikor Massa engedte el Hamit, Max elég messze volt (köszönhetően Alonsonak). Talán nem véletlen, hogy Massa esetét nem is vizsgálták, míg Alonso az eset miatt kapott egy megrovást és 2 feketepontot az ellenőrzőjébe.
JAP-ALO.jpg
JAP-ALO.jpg (111.39 KiB) Megtekintve 1247 alkalommal
JAP-MAS.jpg
JAP-MAS.jpg (81.05 KiB) Megtekintve 1247 alkalommal
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.08. 21:35

t-oom írta:
Jadrina is tehát ez biztos valami női dolog lehet. :twisted:
Biztos...[/quote]
Általában a nők ALonso szurkolók, nem egyet ismerek és itt a fórumon is ez (volt) a jellemző. Valamiért tehát csak így van, valószínűleg leginkább külső és viselkedésforma alapján dönthetnek, de szerintem teljesen más indokok alapján alakul ez ki mint nálunk. De majd megerősítik vagy cáfolják. :) Verstappennél mondjuk a jóképűség kizárható (legalábbis remélem), tehát ő véletlen lehet

Tán Verstappen szurkoló lettél csak lemaradtam erről?

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.10.08. 22:07

Bandee írta: Általában a nők ALonso szurkolók, nem egyet ismerek és itt a fórumon is ez (volt) a jellemző. Valamiért tehát csak így van, valószínűleg leginkább külső és viselkedésforma alapján dönthetnek, de szerintem teljesen más indokok alapján alakul ez ki mint nálunk. De majd megerősítik vagy cáfolják. :) Verstappennél mondjuk a jóképűség kizárható (legalábbis remélem), tehát ő véletlen lehet

Tán Verstappen szurkoló lettél csak lemaradtam erről?
Amikor utoljára beszéltem Enivel, (igaz ez már jó régen volt) azt mondta, hogy valószínűleg Alonso visszavonulása után is maradunk egy oldalon. (:v
Tudod ez mit jelent? (:v
De persze ez változhatott azóta.
Nem tudom egyébként miért, valószínű amit mudd is pedzegezett ez érzelmi dolog.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.08. 22:53

Jadrina írta: Amikor utoljára beszéltem Enivel, (igaz ez már jó régen volt) azt mondta, hogy valószínűleg Alonso visszavonulása után is maradunk egy oldalon. (:v
Tudod ez mit jelent? (:v
De persze ez változhatott azóta.
Nem tudom egyébként miért, valószínű amit mudd is pedzegezett ez érzelmi dolog.
(:v

Off a téma de érdekesebb mint az idény.. Szerintem részetekről ez férfi/női dolog is. Férfiakat néztek versenyezni tehát biztos az is dönt, hogy melyik jön be (így gondolom). Kb olyan mikor én női tornát vagy atlétikát nézek, hajlamos vagyok a nekem tetsző csajnak szurkolni (ha magyar nem érintett). Aztán nálatok ott van még, hogy általában a domináns, akaratos/céltudatos férfiakhoz vonzódtok, de legalábbis az akarásnak látszania kell. No meg még egy kis latin vér.. ) Alonsoban minden benne van, egyben:) Mellesleg még kurva jó pilóta is de szerintem ez inkább csak véletlen. Ott van pl. Sainz, már emlegeted és szerintem minden csaj aki nézi így van ezzel.. Pedig még nem tudni mi lesz belőle
Verstappen kakukktojás mert se nem latin se nem jóképű, de akarás az van:)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.08. 23:08

9_46_20 írta: Nézd a finn tv-t. (:v
Bebaszna. Hakkala pakkulu akkala... (:u[/quote]
Ismét volt egy jó kis pártatlan közvetítés?:) Nem láttam

Kell mennem a fészbúkra? (:v

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2017.10.08. 23:09

Se Sainz, se Lonzi, se Maxi. Elég elcseszett eresztés lehetek. :D

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.08. 23:14

Phoebe írta:Se Sainz, se Lonzi, se Maxi. Elég elcseszett eresztés lehetek. :D
Ugyan! Vannak akinek a latinok, vannak akinek a pi*** szájúak, vannak, akiknek a szlávok jönnek be. Mindent meg lehet bocsátani! (:n (:i
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2017.10.08. 23:21

Lancelot írta:
Phoebe írta:Se Sainz, se Lonzi, se Maxi. Elég elcseszett eresztés lehetek. :D
Ugyan! Vannak akinek a latinok, vannak akinek a pi*** szájúak, vannak, akiknek a szlávok jönnek be. Mindent meg lehet bocsátani! (:n (:i
Nem külsőre szurkolok, a szimpátia viszont számít. :)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.10.08. 23:44

külső nem érdekes, akarjon mint állat és bízzon magában - ez fontos csajok többségének.
aztán vannak akik a pátyolgatnivalókat szeretik :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.09. 08:36

Bandee írta: Ismét volt egy jó kis pártatlan közvetítés?:) Nem láttam

Kell mennem a fészbúkra? (:v
Semmiextra. A japok birjak raikkonenet akit a nagyszeru hulkenberg ki is tett az elso korben. Visszaesett majdnem utolsonak. Onnan feljott 5. nek. Kozben minden elozeset kb harom kamerabol mutattak vissza, egesz evben nem volt ennyiszer kepernyon a finn.

A visszajatszasok alatt a magyar kommentarallasban siri csond.

Esetleg szujo megszolalt hogy raikkonen nem elozott hanem drsel kikerult valakit.

Ja es kozben persze felemlegettek hogy tegnap azert osszetorte a ferkat es hogy az elso korben hulkenberg zsenialsian vedekezett... mindezt a futam utolso harmadaban

Ennyi tomoren... (:u

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2017 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.10.09. 08:40

Bandee írta:
Jadrina írta: Amikor utoljára beszéltem Enivel, (igaz ez már jó régen volt) azt mondta, hogy valószínűleg Alonso visszavonulása után is maradunk egy oldalon. (:v
Tudod ez mit jelent? (:v
De persze ez változhatott azóta.
Nem tudom egyébként miért, valószínű amit mudd is pedzegezett ez érzelmi dolog.
(:v

Off a téma de érdekesebb mint az idény.. Szerintem részetekről ez férfi/női dolog is. Férfiakat néztek versenyezni tehát biztos az is dönt, hogy melyik jön be (így gondolom). Kb olyan mikor én női tornát vagy atlétikát nézek, hajlamos vagyok a nekem tetsző csajnak szurkolni (ha magyar nem érintett). Aztán nálatok ott van még, hogy általában a domináns, akaratos/céltudatos férfiakhoz vonzódtok, de legalábbis az akarásnak látszania kell. No meg még egy kis latin vér.. ) Alonsoban minden benne van, egyben:) Mellesleg még kurva jó pilóta is de szerintem ez inkább csak véletlen. Ott van pl. Sainz, már emlegeted és szerintem minden csaj aki nézi így van ezzel.. Pedig még nem tudni mi lesz belőle
Verstappen kakukktojás mert se nem latin se nem jóképű, de akarás az van:)
Verstappen még nem is férfi, csak egy gyerek. (:v
De egyébként sem hiszem, hogy a külső számítana, hisz nagyrészt sisakban látjuk őket. (na jó Sainz esetében egyedül igen)
Na, meg a forum nem is reprezentatív, mert azért sok nő szurkol pl Kiminek is, na meg Vettelnek, Hamiltonnak stb. Itt meg szinte senki.

Lezárt