USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Miről írnak rá következő hétfőn a futamról, ill. a hétvégéről?

Hamilton még meggyőzőbbé tette előnyét.
0
0 szavazat
Vettelnek visszaadott valamit a sors: Hamilton kiesett. Újra nyitottabb a VB.!
0
0 szavazat
Vattel faragott a hátrányából, ami felcsillantotta előtte ismét a reményt.
0
0 szavazat
Vettel faragott ugyan a hátrányából, de a hátralévő három futam miatt, most már nem csak a saját kezében van a sorsa.
0
0 szavazat
Vettel ismét kiesett, a VB. úgyszólván eldőlt. A Ferrarinál fejek repkednek.
1
9%
A két rivalizáló elől ismét egy nevető harmadik zsebelte be a győzelmet.
0
0 szavazat
Verstappen az újabb győzelmével immár egyértelműen letette névjegyét a "Nagyok asztalára"!
0
0 szavazat
Ricciardo a riválisait őrületbe kergette, és fülig érő mosollyal vette át a győztesnek járó trófeát.
0
0 szavazat
Bottas megmentette a Mercedes becsületét! Hamilton ugyan kiesett, de a finn elorozta a győzelmet.
0
0 szavazat
A sokak által már leírt veterán, Räikkönen megmutatta a világnak, hogy vele még komolyan kell számolni. Gratulálunk a győzelméhez!
2
18%
Verstappen ismét a rajtbaleset egyik részesévé vált. Ez már több, mint elgondolkodtató.
0
0 szavazat
Hihetetlen! A McLaren több évnyi szenvedése után, egyik pilótájuk ismét a dobogón áll!
1
9%
A Force India két pilótája ismét egymásra talált. A csapat egyelőre nem kommentálja az esetet, de mindenki biztos a szankciókban.
0
0 szavazat
Megnussen újabb ámokfutásának köszönhetően ismét több pilóta álma foszlott szerteszét.
0
0 szavazat
Sainz megmutatta, hogy mire lett volna képes egész idényben a Renault. Bravó!
2
18%
Eseménytelen, unalmas, papírforma szerinti futam. Jól járt, aki helyette mással töltötte az idejét.
5
45%
 
Szavazatok száma: 11

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: zola » 2017.10.23. 15:03

FB-s hozzászólás: "Monte Carloban ilyen levágás után nem kell büntetni" :D

Ennyi.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.23. 16:01

Bandee írta: Hallgatni se bírta

Abban igaza van 3/410 mesternek, hogy szebb világot élnénk ilyen emberek nélkül.. Vannak ilyenek körülöttünk nap mint nap, én ha tehetem kerülöm őket mint a leprásokat

Abban viszont Neked/Nektek van igazatok, hogy látványos és szórakoztató amit csinál ha el tudnék vonatkoztatni az emberi oldalától biztos én is szurkolnék neki
1000x inkább Ricciardo. Lehet hogy nem akkora ösztönös tehetség, de van benne alázat, tisztesség, és becsület. Na meg ügyes kölök. Kár hogy elkezdte kikezdeni a Red Bull...

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.10.23. 16:05

Bandee írta:
Rocco írta:Kulon vicc, hogy meg Prostot is volt merszed iderakni. :D
Nekem ennyi eleg is. Igen, senkinek koze nem volt hozza, meg annak sem, aki amugy csapaton belul is leverdeste. Sot, nem is szart szart, hanem o csokit szart, meg ha kellett tuzet okadott, mint William Wallace a filmbes verzioban a legenda szerint. Igy oke? :)
Hát ha valakit, akkor Prostot valóban szarrá verte ilyen téren, sőt meg is alázta. Prost eredményes volt a versenyeken, mert volt esze is, Senna meg ment mint az állat nyers erőből. Nem merek belegondolni ha Senna ésszel megy, akkor mennyire verte volna Hókuszpókot, de alaposan, még a versenyeken is. Összességében versenyeken sincsen semmit szégyelljen, ha jól tévedek akkor 1:1 volt a VB közös idejükben de ebben nem vagyok biztos. Az öreg csaló szerintem 90-ben lekoccolt miután galád módon nekiment Sennának.

Vagy Prost csuriban volt mikor együtt mentek? Valaki esetleg tiltotta a pole poziktól?:) Vagy miért nem szabad leírni a nevét?? :)
Kedvellek nagyon, tudod, de erre a fanboykodasra en nem is valaszolok inkabb. Minden sora ezer sebbol verzik. Legyen igy.
Amugy is ezeket mar atragtak veled is tobben, olyanok, akik a temahoz sokkal jobban ertenek, megis ugyanezt a mantrat tolod, szo szerint, szoval minek is mennek bele?

Annyit azert hozzatennek, hogy ha az idomeros kulonbsegeket vesszuk, es ezt emeljuk ki a nyers tempo meghatarozasahoz, akkor pl Kimi igen szar kb 2006 ota. Es ez szerintem igen nagy hulyeseg. De lehetne sorolni. A senna-prostos dologhoz sem tennek hozza semmit, oylan szemellenzos, hogy szavak nincsenek ra. Eleve onnan indulunk, hogy te magad is tudod, hogy volt, hogy Prost megverte csapattarskent az istent. de azert "koze nem votl hozza senkinek". Idomeron eredmenyesebb volt, ezert o aztan gyorsabb, Prost meg csak okos. Es hat ha a nagy isten is okos lett volna... hu hat aztan akkor meg mi is lehetett volna? Talan okos volt Prost akkor is, mikor inkabb versenyre lotte be a verdat, es nem idomerore, nem? Tan ha o is inkabb a pole-ra ment volna, akkor most o lenne az isten akihez senki neme rt fel?. De akkor valami mas lenne a kfiogas, nem? Mert o hokuszpok, Senna meg az isten votl mikor ksigyerek voltal. Be is jott szerintem, 4 vb cimet csak osszekanalazott. De hat biztos tempoban koze nincs az isteni sennahoz,. csak eszes volt inkabb. Ez mar csak igy mukodik. Mindegy, en tenyleg nem tudtam, hogy ha meg akarjuk nezni ki mennyire gyors, avyg tehetseges, akkor csak meg kel nezni hany pole all a neve mellett...na, mindegy



Na, a hozzaszoalsom elejere utalva, azert egy kicsit csak valaszoltam. :D

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.10.23. 16:26

nikotin írta:Azért nem semmi, hogy emlékeim szerint korábban csak egy ilyen eset volt, s az is Verstappenel történt.
Az ilyen ítéleteket sokszor órákkal a futam után hozzák meg és bizony sokszor volt olyan, hogy nem az ünnepelt a dobogón akinek kellett volna. Persze annak is van hátránya, de legalább elkerülhető az ilyen nyilvános megaláztatás ami most előfordult. Egyáltalán nem volt elegáns jelenet. De hát cirkusz kell a népnek és a legszebb öröm a káröröm, mint itt is látszott ezért megérte meglépni ezt. Emiatt részben megértem Verstappen indulatait, még ha túl is ment egy határon.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.23. 17:25

Rocco írta:
Kedvellek nagyon, tudod, de erre a fanboykodasra en nem is valaszolok inkabb. Minden sora ezer sebbol verzik. Legyen igy.
Amugy is ezeket mar atragtak veled is tobben, olyanok, akik a temahoz sokkal jobban ertenek, megis ugyanezt a mantrat tolod, szo szerint, szoval minek is mennek bele?

Annyit azert hozzatennek, hogy ha az idomeros kulonbsegeket vesszuk, es ezt emeljuk ki a nyers tempo meghatarozasahoz, akkor pl Kimi igen szar kb 2006 ota. Es ez szerintem igen nagy hulyeseg. De lehetne sorolni. A senna-prostos dologhoz sem tennek hozza semmit, oylan szemellenzos, hogy szavak nincsenek ra. Eleve onnan indulunk, hogy te magad is tudod, hogy volt, hogy Prost megverte csapattarskent az istent. de azert "koze nem votl hozza senkinek". Idomeron eredmenyesebb volt, ezert o aztan gyorsabb, Prost meg csak okos. Es hat ha a nagy isten is okos lett volna... hu hat aztan akkor meg mi is lehetett volna? Talan okos volt Prost akkor is, mikor inkabb versenyre lotte be a verdat, es nem idomerore, nem? Tan ha o is inkabb a pole-ra ment volna, akkor most o lenne az isten akihez senki neme rt fel?. De akkor valami mas lenne a kfiogas, nem? Mert o hokuszpok, Senna meg az isten votl mikor ksigyerek voltal. Be is jott szerintem, 4 vb cimet csak osszekanalazott. De hat biztos tempoban koze nincs az isteni sennahoz,. csak eszes volt inkabb. Ez mar csak igy mukodik. Mindegy, en tenyleg nem tudtam, hogy ha meg akarjuk nezni ki mennyire gyors, avyg tehetseges, akkor csak meg kel nezni hany pole all a neve mellett...na, mindegy



Na, a hozzaszoalsom elejere utalva, azert egy kicsit csak valaszoltam. :D
Nem baj, el is vártam) Azért hoztam föl a pole számait, mert mostanság annak megdöntése volt a téma és az volt az az adat amiben lényegesen a kortársai előtt járt kevesebb futamból.

No de mindegy OFF is a téma, meg szerintem ő volt a valaha élt legjobb és leggyorsabb versenyző, nem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről. Szeretem visszanézni a videóit, lenyűgözőnek tartom ahogyan vezette azokat az autókat. Meg hát azok még autók voltak, öröm hallgatni és nézi őket. Ennyi

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.23. 18:20

Kép

A 33as apja amokfut twitteren. Olyan szanalmas fia az a ferrari szervezete satobvi kepeket postol hogy ha nem tudnam mennyi idos 16nak tippelnem...

Raadasul a tobbi versenyzonek is elmentek otthonrol coronell ea andretti azt irjak azert mehetett ott ki es jogos volt a palya levegasa mert kimi szoritotta ki...

A kepen is latszik hogy az auto bal fele lehetett volna a palyan.. fogalmatlan banda...

Viszont kurva erdekea hogy evek alatt tobbe kevesbe lefektettek a szabqlyokat hogy mi a levagas mi nem erre jon a 33as es hirtelen mindenki mashogy ertelmezi lauda andretti stb...

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.10.23. 19:21

zola írta:FB-s hozzászólás: "Monte Carloban ilyen levágás után nem kell büntetni" :D
Ennyi.
(:taps

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: mudd » 2017.10.23. 19:23

9_46_20 írta:Kép
letaszitotta a palyarol. a newtoni tomegtaszitas torvenye alapjan, ket test annal jobban taszitja egymast, minnel inkabb fasztappen.
maj' csarlivajtingek kivizsgaljak kimi autojat, alighanem szemmelvero automata van benne.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.23. 19:42

Sot volt olyan komment hogy azon latszik hogy verstappen a jelenkor leggyorsabb versenyzoje hogy razokovon gyorsabb volt mint raikkonen...

Jo olvasni ut mint a sas kabare

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.23. 20:42

9_46_20 írta:Kép

A 33as apja amokfut twitteren. Olyan szanalmas fia az a ferrari szervezete satobvi kepeket postol hogy ha nem tudnam mennyi idos 16nak tippelnem...

Raadasul a tobbi versenyzonek is elmentek otthonrol coronell ea andretti azt irjak azert mehetett ott ki es jogos volt a palya levegasa mert kimi szoritotta ki...

A kepen is latszik hogy az auto bal fele lehetett volna a palyan.. fogalmatlan banda...

Viszont kurva erdekea hogy evek alatt tobbe kevesbe lefektettek a szabqlyokat hogy mi a levagas mi nem erre jon a 33as es hirtelen mindenki mashogy ertelmezi lauda andretti stb...
A belső kamerán látszott, hogy Kimi nem hagyott neki annyi helyet, hogy előzzön. Szabályosan nem tudott elmenni mellette sőt az is látszott, hogy mikor észrevette Ftappen mellette van, akkor elrántotta a kormányt. Szerintem ez a kép már utána van.

Nem értem ezeket a volt versenyzőket meg azt a vén fasz Laudát sem.. Rendben van, hogy ez fasza de akkor minek van ilyen szabály? Akkor töröljék el a picsába és kész. Sőt akkor ne is legyenek szabályok. De ha nincs szabály akkor kilökni is ér meg minden! Azért beszélnek baromságot, mert a bizalmi elv F1'-ben is érvényesül és ha normálisan versenyzel a szabályoknak megfelelően és nem hagysz helyet a kanyarban, arra nem lehet az a válasz, hogy akkor elmegyek a pályán kívül..
Érdekes tegnap számtalan csata volt, Hamilton-Vettel, Ricsi Bottas, Kimi-Ocon ,Kimi-Bottas, Sainz - Perez, Sainz - n+1.. Mégis megint kikkel volt probléma? Magnussen és Ftappen

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.23. 22:06

Az elmúlt három napban olyan helyen voltam, ahol csak telefonról lehetett volna netezni, de nekem ahhoz nincs türelmem, ezért csak most néhány szösszenet tőlem a történtekről:

1./ Komoly előzés volt Vettel részéről a futam elején. Engem teljesen meglepett. Bár valamit lehetett ebből sejteni, hiszen már a felvezető kör elején is elment Hamilton mellett az induláskor. Még mondtam is magamban: "Na, ezt most begyakorolta, és élesben is ettől tartok!"

2./ Ricciardo briliánsan ment, amíg tudott szerencsétlen. Kár érte! Annál is inkább, mert egyre inkább kezdik kikezdeni a csapatnál és örömmel láttam volna, már csak emiatt is egy jó eredményt tőle. Nem tudom meddig fog tudni mosolyogni? Minap kijelentette a Red Bull vezetés, hogy készek Verstappenre építeni a csapatot. Nekem már az komoly gyomros lett volna a helyében.

3./ Hamilton két előzése közül a Verstappenesnél megmondom őszintén nem mertem odanézni. Attól a baromtól nagyon tartok, mert nem ismer sem embert, sem istent. De Hamilton jól beültette a hintába szerencsére.

4./ Perez annyira szánalmas, hogy komolyan mondom "A panaszkodó Szűzmária" szobrát meg kellene már faragni róla. Aztán Sainz meg simán elhúzta a szája szélét.

5./ Elnézve a Renault motorok halálát, nem tudom Alonso még mindig annyira örül-e a jövő évi váltásnak?

6./ Nem mindennapi izgalmakat éltem át az utolsó szakaszban, mikor láttam,hogy Vettel, Verstappen kimegy kereket cserélni, Bottas alól elfogyott a gumi és Kimi is egyre lassult. Ők ugyebár Hamiltonnal közeli időben cseréltek szintén. Attól tartottam, hogy vagy lesz egy rohadt defekt, vagy pedig a végén felérnek a friss gumikkal Lewis-ra is. Így a végén már szinte csak a körszámlálót láttam.

7./ Azért persze láttam a Verstappen-Kimi féle esetet is, annál is inkább mert addigra Lewis már beért a célba. Nem hittem volna, hogy elveszik a hollandtól a 3. helyet. Nem hittem volna, de nagyon szerettem volna látni. Látni az arcát, hogy miképpen reagál rá. Ugyanis úgy vélem kb. ehhez hasonló pofonokkal lehet letörni a szarvát. Számomra roppant beszédes volt, amit a pódium előtti szobában láttam. Kimi felment egykedvűen, mikor közölték vele, hogy ő a harmadik és fapofával végignézte, ahogy Verstappennel közlik és az elviharzik. Komolyan mondom ez a finn tényleg döbbenet. Röhögnöm kellett rajta! (:v Aztán az sem volt semmi látvány számomra, ahogy a maga dicsőségében fürdőző Verstappen megkapta a hírt és mint egy dúvad lerobogott a lépcsőn. Kár, hogy megszakadt a közvetítés a lépcsőházban. Szánalomszint a futamot követő nyilatkozata neki és az apjának is. Két tulok azt kell mondjam. Mondjuk az olyan dumákkal,hogy "kretén a bíró" meg az FIA, meg, hogy remélik jövőre nem mennek ki az USA nagydíjra az emberek remélem végleg kezdik elvágni maguk alatt a lehetőségeket. Döbbenet, hogy Markóék egy ilyen salakból szeretnének vb-t látni!

8./ Lehet még 75 pontot szerezni. Lewis 66-al vezet. 10 pontot remélem összekapar azért még.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2017.10.23. 22:23

Vettel ezt már nem nyeri meg... még a balul elsült 3 futamon is szerzett 12 pontot, Hamilton annyival bajnok. Nem ugyanakkora, nagyobb balszerencse kéne neki ahhoz, hogy ezt innen elveszítse.

Részletkérdés, de 9 pont is elég Hamiltonnak. A több győzelem már biztos, 9-4-re vezet Vettel ellen, a holtverseny neki kedvez.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.10.24. 06:16

Jadrina írta:
nikotin írta:Azért nem semmi, hogy emlékeim szerint korábban csak egy ilyen eset volt, s az is Verstappenel történt.
Az ilyen ítéleteket sokszor órákkal a futam után hozzák meg és bizony sokszor volt olyan, hogy nem az ünnepelt a dobogón akinek kellett volna. Persze annak is van hátránya, de legalább elkerülhető az ilyen nyilvános megaláztatás ami most előfordult. Egyáltalán nem volt elegáns jelenet. De hát cirkusz kell a népnek és a legszebb öröm a káröröm, mint itt is látszott ezért megérte meglépni ezt. Emiatt részben megértem Verstappen indulatait, még ha túl is ment egy határon.
Szerintem, olyan sorrend változás, ami a dobogót is érintette - az említett tavalyi eseten kívül - legutóbb talán azon a futamon volt, amikor Räikkönennek kellett átadni - azt hiszem - Fisichellának az első helyet. Talán 2005-ben. És igen, szerintem az ünnepelhessen a dobogón, aki azt megérdemelte. Hogy ez megaláztatás? Ha egy versenyzőt szabálytalanul előznek meg és emiatt nem állhat fel a dobogóra, majd ezt utólag mégis megkapja, az sem egyszerű (bár ez pont nem az, ami Kimit annyira érdekelné).
Hogy örültem-e a helyzetnek? Igen. Hogy ez kárörvendés volt-e (mert ugye igazán egyedül én voltam, aki "örömködött")? Bevallom, igen. Pedig akkor még nem is emlékeztem rá, hogy szintén pont vele fordult elő már egyszer ugyanez.
Verstappent egy piszok tehetséges versenyzőnek tartom, s az elején kapott támadásokban még védtem is. Azonban nagyon hamar kiderült, hogy a srác tényleg azt hiszi, hogy ő szarta a spanyolviaszt, hogy ő A VERSENYZŐ, a többiek meg punnyadt sofőrök csak, és ennek hangot is ad. Ahogy Lance is írta, kellenek neki az ilyen pofonok az élettől, hogy kicsit magához térjen - bár talán sosem fog.
És igen, az elmúlt időszakban annyit megengedtek neki, hogy jól esett, hogy végre kapott egy pofont az élettől, szabályismeretből.
Hogy más is átvágott? Ja, ha más is lop, akkor nekem is szabad?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: High-End » 2017.10.24. 09:52

nikotin írta: Hogy örültem-e a helyzetnek? Igen. Hogy ez kárörvendés volt-e (mert ugye igazán egyedül én voltam, aki "örömködött")? Bevallom, igen. Pedig akkor még nem is emlékeztem rá, hogy szintén pont vele fordult elő már egyszer ugyanez.
Verstappent egy piszok tehetséges versenyzőnek tartom, s az elején kapott támadásokban még védtem is. Azonban nagyon hamar kiderült, hogy a srác tényleg azt hiszi, hogy ő szarta a spanyolviaszt, hogy ő A VERSENYZŐ, a többiek meg punnyadt sofőrök csak, és ennek hangot is ad. Ahogy Lance is írta, kellenek neki az ilyen pofonok az élettől, hogy kicsit magához térjen - bár talán sosem fog.
És igen, az elmúlt időszakban annyit megengedtek neki, hogy jól esett, hogy végre kapott egy pofont az élettől, szabályismeretből.
Hogy más is átvágott? Ja, ha más is lop, akkor nekem is szabad?
(:k

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2017.10.24. 14:28

Szerintem 2008-ban volt utoljára ilyen Belgiumban, amikor Hamiltont büntették a futam után, és így csak 3. lett, Massa meg nyert.
A Räikkönen-Fisichella csere meg 2003 Brazília.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.10.24. 14:46

Krisztián írta:Szerintem 2008-ban volt utoljára ilyen Belgiumban, amikor Hamiltont büntették a futam után, és így csak 3. lett, Massa meg nyert.
A Räikkönen-Fisichella csere meg 2003 Brazília.
Valóban, ezt elfelejtettem.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.24. 15:15

Szerintem a közelmúltban is volt ilyen csak nem jut eszembe hol és mikor... 2-3 éve maximum.. Annyi, hogy ott az ünnepelt a dobogón aki végül hátrébb végzett és a jogos 3. az nem mehetett a dobogóra. Kanada rémlik de lehet, hogy nem

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.10.24. 15:38

nikotin írta:a srác tényleg azt hiszi, hogy ő A VERSENYZŐ,?

jól hiszi, ő az.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.24. 15:40

mudd írta:letaszitotta a palyarol. a newtoni tomegtaszitas torvenye alapjan, ket test annal jobban taszitja egymast, minnel inkabb fasztappen.
(:u (:u

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.24. 15:42

carlos78 írta:
nikotin írta:a srác tényleg azt hiszi, hogy ő A VERSENYZŐ,?

jól hiszi, ő az.
Megvan az új kedvenced?

Amúgy nem, nem ő az. És ezzel a hozzáállással a büdös életben nem lesz VB! Ha hiszed ha nem....

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.24. 15:47

Magic írta: Megvan az új kedvenced?

Amúgy nem, nem ő az. És ezzel a hozzáállással a büdös életben nem lesz VB! Ha hiszed ha nem....
vb lesz, mert nincs egy értelmes ellenlábas a brigádban... Ez olyan Loeb wrc szerű dolog lesz, ott is mire ő odaért a nagyok elkoptak, jobb híján hobbiversenyzők ellen küzdött... Aztán jött Ogier, el is szakadt a cérna.. de ez más sztori.
amíg vettel hamilton itt van, addig nem hiszem, de ők szerintem 3-4 év múlva lelépnek, 33-as akkor még csak 24 éves lesz.
Nem látom ki verné meg, mert tud vezetni, csak mellette egy taplóparasztállat, nagyképű, mindekit lenéző, ki ha nem én vagyok itt most a megmentő típus

Hozzáteszem 2007-ben pont azt gondoltam hogy Hamilton lesz ennek a figurának a poster child-ja, helyette a leginkább nyugodt, tökéletesen, mindent kontroll alatt tartó pilóta lett belőle. Igaz neki sokkal kissebb arca volt 2-3 év után, 33-asnak meg csak nő, amit fűt nyilván a bűnöző apja is.

Hamilton esetében is kellett egy pofon, egy 2009-es tróger mclaren, hogy normalizálódjon, és bejött neki, Ő tanult. Én csak azt nem értem, hogy a 33-asnak hogy lehet ennyi (divat)szrukolója? Én értem, hogy most a deviánsság az amit néznek az emberek, de Hamilton is az, mégis ő egyfajta jópofa módon tolja ezt, hogy aranyfogat csináltat a kutyának, meg stb... de a 33-as szimplán egy büdösparaszt, akin átnézel, és éltetik... éltetik annak ellenére, hogy az elmúlt 2-3 évben magasan vele volt a legtöbb gond a pályán

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.24. 15:53

9_46_20 írta:
Magic írta: Megvan az új kedvenced?

Amúgy nem, nem ő az. És ezzel a hozzáállással a büdös életben nem lesz VB! Ha hiszed ha nem....
vb lesz, mert nincs egy értelmes ellenlábas a brigádban... Ez olyan Loeb wrc szerű dolog lesz, ott is mire ő odaért a nagyok elkoptak, jobb híján hobbiversenyzők ellen küzdött... Aztán jött Ogier, el is szakadt a cérna.. de ez más sztori.
amíg vettel hamilton itt van, addig nem hiszem, de ők szerintem 3-4 év múlva lelépnek, 33-as akkor még csak 24 éves lesz.
Nem látom ki verné meg, mert tud vezetni, csak mellette egy taplóparasztállat, nagyképű, mindekit lenéző, ki ha nem én vagyok itt most a megmentő típus

Hozzáteszem 2007-ben pont azt gondoltam hogy Hamilton lesz ennek a figurának a poster child-ja, helyette a leginkább nyugodt, tökéletesen, mindent kontroll alatt tartó pilóta lett belőle. Igaz neki sokkal kissebb arca volt 2-3 év után, 33-asnak meg csak nő, amit fűt nyilván a bűnöző apja is.
Én látok, neveket nem mondok, de vannak akik felveszik vele a versenyt. Mellette csak annyi kell, hogy valaki komplexebb legyen. Az meg nem nehéz, lévén hogy csak ahhoz ért hogy tapossa a gázt... Szerintem nagyon sok mindennek össze kell kuszálódni ahhoz hogy világbajnok legyen.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2017.10.24. 18:17

Majd ő is kap maga mellé egy Prostot aztán 30 évvel később is vitázhatunk hogy ki volt a jobb :D

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2017.10.24. 19:39

V. bajnok lesz. Mert tud vezetni nagyon, és még attól is jobban akar győzni. De az nem értem, hogy mitől van ekkora hátszele. A F1 előtti eredményei alapján meg se közelíti Hamiltont ( Strollt sem) A bemutatkozó évében szintén sehol sincs Hamiltonhoz, (a csapattársa sem az a színt ). És mégis úgy beszélnek róla mintha már többszörös v. bajnok lenne és a mostanitól sokkal jobb autót érdemelne. És fog is kapni, és átgázol majd mindenen a vb. címért. Már most sokaknak nem színpatikus,de a többedik v. bajnoki címe után ez szerintem hatványozottan igaz lesz. És ez nem a hatalmas szurkolótábora miatt van, mert az az apjának is a saját idejében a legnagyobb volt és Ő mégsem vitte sokra. Talán az apja eltanult valamit az egyik csapattársától és ezt most duplán érvényesítik.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.10.24. 20:08

Magic írta: Én látok, neveket nem mondok, de vannak akik felveszik vele a versenyt. Mellette csak annyi kell, hogy valaki komplexebb legyen. Az meg nem nehéz, lévén hogy csak ahhoz ért hogy tapossa a gázt... Szerintem nagyon sok mindennek össze kell kuszálódni ahhoz hogy világbajnok legyen.
Hosszú, nehéz évek közelednek a számodra... (:v

Lezárt