USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Miről írnak rá következő hétfőn a futamról, ill. a hétvégéről?

Hamilton még meggyőzőbbé tette előnyét.
0
0 szavazat
Vettelnek visszaadott valamit a sors: Hamilton kiesett. Újra nyitottabb a VB.!
0
0 szavazat
Vattel faragott a hátrányából, ami felcsillantotta előtte ismét a reményt.
0
0 szavazat
Vettel faragott ugyan a hátrányából, de a hátralévő három futam miatt, most már nem csak a saját kezében van a sorsa.
0
0 szavazat
Vettel ismét kiesett, a VB. úgyszólván eldőlt. A Ferrarinál fejek repkednek.
1
9%
A két rivalizáló elől ismét egy nevető harmadik zsebelte be a győzelmet.
0
0 szavazat
Verstappen az újabb győzelmével immár egyértelműen letette névjegyét a "Nagyok asztalára"!
0
0 szavazat
Ricciardo a riválisait őrületbe kergette, és fülig érő mosollyal vette át a győztesnek járó trófeát.
0
0 szavazat
Bottas megmentette a Mercedes becsületét! Hamilton ugyan kiesett, de a finn elorozta a győzelmet.
0
0 szavazat
A sokak által már leírt veterán, Räikkönen megmutatta a világnak, hogy vele még komolyan kell számolni. Gratulálunk a győzelméhez!
2
18%
Verstappen ismét a rajtbaleset egyik részesévé vált. Ez már több, mint elgondolkodtató.
0
0 szavazat
Hihetetlen! A McLaren több évnyi szenvedése után, egyik pilótájuk ismét a dobogón áll!
1
9%
A Force India két pilótája ismét egymásra talált. A csapat egyelőre nem kommentálja az esetet, de mindenki biztos a szankciókban.
0
0 szavazat
Megnussen újabb ámokfutásának köszönhetően ismét több pilóta álma foszlott szerteszét.
0
0 szavazat
Sainz megmutatta, hogy mire lett volna képes egész idényben a Renault. Bravó!
2
18%
Eseménytelen, unalmas, papírforma szerinti futam. Jól járt, aki helyette mással töltötte az idejét.
5
45%
 
Szavazatok száma: 11

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.24. 22:40

bandwagon1.JPG
bandwagon1.JPG (67.3 KiB) Megtekintve 1266 alkalommal
Sokak kitöltötték az utóbbi időben

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.24. 22:41

9_46_20 írta: 2007-ben pont azt gondoltam hogy Hamilton lesz ennek a figurának a poster child-ja, helyette a leginkább nyugodt, tökéletesen, mindent kontroll alatt tartó pilóta lett belőle. Igaz neki sokkal kissebb arca volt 2-3 év után, 33-asnak meg csak nő, amit fűt nyilván a bűnöző apja is.

Hamilton esetében is kellett egy pofon, egy 2009-es tróger mclaren, hogy normalizálódjon, és bejött neki, Ő tanult. Én csak azt nem értem, hogy a 33-asnak hogy lehet ennyi (divat)szrukolója? Én értem, hogy most a deviánsság az amit néznek az emberek, de Hamilton is az, mégis ő egyfajta jópofa módon tolja ezt, hogy aranyfogat csináltat a kutyának, meg stb... de a 33-as szimplán egy büdösparaszt, akin átnézel, és éltetik... éltetik annak ellenére, hogy az elmúlt 2-3 évben magasan vele volt a legtöbb gond a pályán
Minden szavaddal egyetértek!!!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.10.24. 23:37

Most nem csinált a Maxi semmi veszélyeset. Megelőzte Kimi-t szabálytalanul, elvették tőle, duzzog egy kicsit. Gyerek még. Ha kinövi bajnok lesz, ha nem, akkor pedig az apja nyomdokaiban végzi.

Más. Niki Lauda azt nyilatkozik amit akar. Mert Niki Lauda. Hiába tartják (vagy tartjátok) egy szenilis össze-vissza beszélő vénembernek. A kisujja körme többet ért ehhez a cirkuszhoz mint mi összesen.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.25. 00:28

Megnézném a vén genyót ha mondjuk Hamiltont előzi így Vettel és ezzel VB.

Egyébként igen, de ettől még nem tévedhetetlen

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: mudd » 2017.10.25. 08:05

Gocpont írta: Más. Niki Lauda azt nyilatkozik amit akar. Mert Niki Lauda. Hiába tartják (vagy tartjátok) egy szenilis össze-vissza beszélő vénembernek. A kisujja körme többet ért ehhez a cirkuszhoz mint mi összesen.
(:k

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.10.25. 09:35

Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.25. 09:35

Gocpont írta:Most nem csinált a Maxi semmi veszélyeset. Megelőzte Kimi-t szabálytalanul, elvették tőle, duzzog egy kicsit. Gyerek még. Ha kinövi bajnok lesz, ha nem, akkor pedig az apja nyomdokaiban végzi.
Azért nem csak ennyi volt, hanem utána az apjával közösen telekürtölték a világot, hogy a fersztappen família ellen összeesküvött a világ, meg mindenki menjen el a picsába, mert ők az autóversenyző dinasztia.
Még bojkottot is hirdetett, hogy ne menjenek ki a nézők a következő usa nagydíjra, az már nem jutott el a csökött agyáig, hogy azért kap mérhetetlen lét, mert kimennek, ők a vásárlók, a vásárlókat nem kutyázhatod le, meg az egyszemélyes háborúdba nem kényszerítheted rá, mert elhagynak a piacsába.
Mondjuk sajnos ez utóbbi a 33-as esetén nem játszik, mert ma tényleg az kell az embereknek, hogy valaki büdöspaaraszt legyen. persze aztán ha ez visszaüt, és találkoznak egy ilyen figurával aki nekik tenne keresztbe, akkor meg menne a hőbörgés...

Amúgy ilyen téren Vettel tud még tényleg pöcs lenni, kurva anyád whitning ugye, de ha a kettő között kell választani 1 csilliárdszor inkább vettel...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.25. 09:40

Gocpont írta:
Más. Niki Lauda azt nyilatkozik amit akar. Mert Niki Lauda. Hiába tartják (vagy tartjátok) egy szenilis össze-vissza beszélő vénembernek. A kisujja körme többet ért ehhez a cirkuszhoz mint mi összesen.
Nem tudjuk megíélni, lévén, hogy még erről a fórumról is elég kevesen látták versenyezni.
Amit összeolvas róla az ember az már egy végtelenig megfinomított dolog, egy-egy szerző tollából.

Nagyjából racionálisan, pénzkereseti lehetőségként, üzletileg tekintett a forma 1-re.
Meg egy büdösparaszt az ő viselkedése is, amit a mai napig sok forrás, és mai cselekedetei is megerősít, (pl daniel brühl fogadása). Nagyjából 99%, hogy nekem nem lett volna a kedvencem...

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.10.25. 10:09

9_46_20 írta: [
Meg egy büdösparaszt az ő viselkedése is, amit a mai napig sok forrás, és mai cselekedetei is megerősít, (pl daniel brühl fogadása). Nagyjából 99%, hogy nekem nem lett volna a kedvencem...
Mondjuk az igaz, hogy miután megégett, de kimentették, azt nyilatkozta ő nem állt volna meg, ha látja, hogy ég egy autó a pálya mellett, mert egy versenyző másképpen viselkedik ilyen helyzetben.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.25. 10:17

Na, akkor neki Carlos es Jadrina szurkolt volna:)

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: mudd » 2017.10.25. 10:18

Lancelot írta: Mondjuk az igaz, hogy miután megégett, de kimentették, azt nyilatkozta ő nem állt volna meg, ha látja, hogy ég egy autó a pálya mellett, mert egy versenyző másképpen viselkedik ilyen helyzetben.
a nyilatkozat, az ugye egy dolog - feligmeddig legenda, vagy talan teljesen az.

lauda barmit is mond az f1rol, vegig kell hallgatni. anyam nem tuda ertekezni kello tudomanyossaggal a kelt tesztaban vegbemeno vegyi folyamatokrol, langost sutni viszont tud.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.10.25. 11:34

9_46_20 írta: Azért nem csak ennyi volt, hanem utána az apjával közösen telekürtölték a világot, hogy a fersztappen família ellen összeesküvött a világ, meg mindenki menjen el a picsába, mert ők az autóversenyző dinasztia.
Még bojkottot is hirdetett, hogy ne menjenek ki a nézők a következő usa nagydíjra, az már nem jutott el a csökött agyáig, hogy azért kap mérhetetlen lét, mert kimennek, ők a vásárlók, a vásárlókat nem kutyázhatod le, meg az egyszemélyes háborúdba nem kényszerítheted rá, mert elhagynak a piacsába.
Mondjuk sajnos ez utóbbi a 33-as esetén nem játszik, mert ma tényleg az kell az embereknek, hogy valaki büdöspaaraszt legyen. persze aztán ha ez visszaüt, és találkoznak egy ilyen figurával aki nekik tenne keresztbe, akkor meg menne a hőbörgés...

Amúgy ilyen téren Vettel tud még tényleg pöcs lenni, kurva anyád whitning ugye, de ha a kettő között kell választani 1 csilliárdszor inkább vettel...
Na igen. Viszont ez a felhajtás legalább nem balesetveszélyes. Nem valami szimpatikus, de a kiváltó manőver nem volt necces, csak szabálytalan. Különben az F1 szabálykörnyezetére jelentős hatással van, akár a versenypályán történtek. Pl. szerencsémre az életemből kimaradt élőben a teljes Schumacher-éra. A versenyek közötti megnyilatkozások, sajtóösszecsapások, az egész pályán kívüli felhajtás. Mikor rákattantam az F1-re ismét, nem is értettem mitől olyan eltérő Schumacher megítélése. Mert az archív felvételeket gyors egymásutánban nézve hamar óriássá vált a szememben, és ez tart ma is. :-)
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.25. 14:11

mudd írta:
lauda barmit is mond az f1rol, vegig kell hallgatni. anyam nem tuda ertekezni kello tudomanyossaggal a kelt tesztaban vegbemeno vegyi folyamatokrol, langost sutni viszont tud.
sosem olvastam laudát, most is csak egyet a austini eset kapcsán, mert a 33-as véleményére voltam kíváncsi, de az autosport laudát dobta elsőnek.
Na de ettől függetlenül remélem azért ő kevésbé nyomja a közhelyzuhatagot, mint pl a második az vesztesek között az első... ezek a motívációsközhelyek agyrémek... (:a

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.10.25. 15:00

Bandee írta:Na, akkor neki Carlos es Jadrina szurkolt volna:)
nem azért szurkolunk valakinek, mert büdösparaszt, hanem mert az eredmény oltárán büdösparaszt.
látni akarom, hogy hajlandó sok mindenre érte, pl. elbaszni az imaget is.
nem mellesleg vettel/horner nem büdösparaszt, mikor leszedik a csapattársról a szárnyat?
hami nem büdösparaszt, mikor azt mondja, csak azért büntetik mert néger?
stb.

benne van ez a jó pilótákban és látom maxin is.

az, hogy perez még egy tisztességes anyázásra is képtelen, csak vamzerkodni, meg nyávogni - sose lesz a kedvencem, meg az sem, akive kibasznak, és annyit mond: ez van.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.25. 15:08

carlos78 írta:
nem azért szurkolunk valakinek, mert büdösparaszt, hanem mert az eredmény oltárán büdösparaszt.
látni akarom, hogy hajlandó sok mindenre érte, pl. elbaszni az imaget is.
nem mellesleg vettel/horner nem büdösparaszt, mikor leszedik a csapattársról a szárnyat?
hami nem büdösparaszt, mikor azt mondja, csak azért büntetik mert néger?
stb.

benne van ez a jó pilótákban és látom maxin is.

az, hogy perez még egy tisztességes anyázásra is képtelen, csak vamzerkodni, meg nyávogni - sose lesz a kedvencem, meg az sem, akive kibasznak, és annyit mond: ez van.
De, azok, én nem is vagyok a szurkolójuk ha észrevetted. Mondjuk valahogy ez a gyerek más, rendkívül nagy tapló az apjával együtt, sőt kibaszott nagyképű is és még egy fasz is. Rendkívül ellenszenves, már ránézésre is (erről nem tehet) tehát egy szép kerek egésszé áll össze az arc a végére ami nálam - lomtár. Én kerülöm az ilyet minden szinten. Ha hasonló emebrt kéne mondanom a mezőnyből, akkor a kispiké volt ekkora gyökér másra nem is emlékszem

Más érdekel vagy vonz minket, én kizárólag olyan embernek tudok szurkolni aki szimpatikus már ránézésre is de még inkább az, amit és ahogyan tesz. Ezek a legfontosabbak. Minden más ezután jön. Az életben is így van, ilyen értékrend szerint élek, igyekszem nem átgázolni senkin még ha gondolom azért csak meg is tettem akaratomon kívül is. Az ilyen tapló tetves férgeket messziről kerülöm, ha hozzánk keveredik akkor pedig azonnal eltávolítom. Kerülöm őket mint a leprást, pedig van ilyen tetűből jó sok. Közel 40 évet leéltem így, már nem változtatok)

Kevesebb örömet is szerez emiatt nekem ez a "sport", egyre kevésbé is érdekel és nem is tudok senkinek szurkolni már Kimi után. De megpróbálok az életemben sikereket elérni, örülni azoknak és nem azonosulni ezekkel az arcokkal ennyire, így könnyebb. Tudom, hogy sokan azonosulnak a győztessel pl. valószínűleg Ti is, kicsit mindig lehet győzni a végén és ez jó. EZért van mindig ez a fajta kiválasztva gondolom, még ha tudat alatt is. Azt kizárom, hogy szívből szurkoljatok neki mert lehetetlen szerintem :mosoly: Azért érdekes, hogy teljes átjárás nincsen mert az Alonso tábor is szakadni látszik
MV esetében, inkább többen nem tartanak veletek ezen az úton és én ennek örülök is. (:i

Régen volt egy topik azt hiszem Mudd csinálta Hajóvonták találkozása tilos névvel:) Akkor arról volt szó, hogy MS visszavonul, Kimi megy a Ferrarihoz, érkezik Hamilton a hispán meg megy a McLarenhez, ki merre mozdul majd mint szurkoló:) Szép idők voltak, részemről egyikre se tudnék már felszállni, Nektek termel az élet újabb arcokat legalább és ez mégiscsak jó
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2017.10.25. 15:32-kor.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.25. 15:11

Jadrina írta:
Magic írta: Én látok, neveket nem mondok, de vannak akik felveszik vele a versenyt. Mellette csak annyi kell, hogy valaki komplexebb legyen. Az meg nem nehéz, lévén hogy csak ahhoz ért hogy tapossa a gázt... Szerintem nagyon sok mindennek össze kell kuszálódni ahhoz hogy világbajnok legyen.
Hosszú, nehéz évek közelednek a számodra... (:v
Végignéztem már egy Schumacher, egy Vettel és egy Merci érát, nem nagyon hatna meg. De mondom, ilyen nem lesz. Max a Max behúz talán egy kínkeserves vb-t, de annyi.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.10.25. 15:31

Magic írta: Végignéztem már egy Schumacher, egy Vettel és egy Merci érát, nem nagyon hatna meg. De mondom, ilyen nem lesz. Max a Max behúz talán egy kínkeserves vb-t, de annyi.
Erre szerintem nagy téttel ne fogadjál, ilyenek érvényesültek mindig is de ma meg aztán ebben a KIHANEMÉN külsőséges világban abszolút. Annyi választja el az egyébként normálisan tehetségestől/értelmestől, hogy egyiknek van értékrendje és becsülete, a másiknak nincsen. Példa: mondjuk Rikárdó megy fel a szőnyeges lépcsőn, a pszájú meg kihúzza a szőnyeget a lába alól, hogy előbb felérjen.

EGyébként valóban nagyon ügyes és gyors ez a gyerek, sajnos. Ezt is hozzá kell tenni

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.25. 16:04

carlos78 írta: nem azért szurkolunk valakinek, mert büdösparaszt, hanem mert az eredmény oltárán büdösparaszt.
a cél szentesíti az eszközt, ... :/

szeirntem nem jól látod. Ezek a világ előtt élik az életüket, és a social médiával és az USA előretörésével még jobban ott fogják. Olyan nem lesz, hogy a pályán köcsög, mellette meg kezes bárány. Mindehol köcsögnek kell akkor lennie, mert a végén felteszik a kérdést, hova ez a nagy színészkedés?

A 33-as tipikusan az az ember akin én a való életben átnézek és tudomást sem szerzek a létezéséről. És fals az az elképzelés, hogy csak az ilyennek áll a világ...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.25. 16:10

Magic írta: Végignéztem már egy Schumacher, egy Vettel és egy Merci érát, nem nagyon hatna meg. De mondom, ilyen nem lesz. Max a Max behúz talán egy kínkeserves vb-t, de annyi.
Tényleg nem akarlak meggyőzni, de erre nagyban ne fogadj.
Elég egy jó szerződés, Hamilton - Mercedes, Vettel - Redbull és 4-5 évig nézheted...utóbbiánal rosszabb az, hogy reménykedsz.

És mellette, tényleg tud vezetni, még akkor is, ha a 20 éve miatt olyanba is belemegy, amibel egy 30 feletti már nem biztos, de ez mindig is így volt, akik meg nincsenek itt, azoknak a top pilótává válásának esélye rendkívül kicsi, hiszen top pilóta 2-3 csapatból lehetsz, ha ott csak az ülések fele le van osztva, akkor kb 3 ülésről beszélünk, és ha nem jön össze minden, akkor 1 év múlva kibasznak mint macskát szarni.

Ha a GP2-őt tekintjük belépőnek, azzal mindeki tisztában van, hogy 2-en jöttek onnan és lettek vb-t 13 év alatt.
Hamilton és Rosberg. Senki más!
Miért most lenne 3-5 komoly arc, akik majd aprítják egymást az F1-ben. Ez csak önmagünk átbaszása, ha ebben reménykedünk...

Arról nem is bezsélve, hogy szerintem 1-2 amcsit be fognak tenni ide, plusz szerintem jönni fog a kötelező női versnezy is. Schumacher fiát biztos betolják, szóval fogy a hely

A fizetősök pedig durván foglalni fogják a helyet...

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2017.10.25. 16:40

9_46_20 írta:
mudd írta:


sosem olvastam laudát, most is csak egyet a austini eset kapcsán, mert a 33-as véleményére voltam kíváncsi, de az autosport laudát dobta elsőnek.
Na de ettől függetlenül remélem azért ő kevésbé nyomja a közhelyzuhatagot, mint pl a második az vesztesek között az első... ezek a motívációsközhelyek agyrémek... (:a

"A második a vesztesek között az első" Senna mondása volt.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.25. 16:54

Bandee írta:
Magic írta: Végignéztem már egy Schumacher, egy Vettel és egy Merci érát, nem nagyon hatna meg. De mondom, ilyen nem lesz. Max a Max behúz talán egy kínkeserves vb-t, de annyi.
Erre szerintem nagy téttel ne fogadjál, ilyenek érvényesültek mindig is de ma meg aztán ebben a KIHANEMÉN külsőséges világban abszolút. Annyi választja el az egyébként normálisan tehetségestől/értelmestől, hogy egyiknek van értékrendje és becsülete, a másiknak nincsen. Példa: mondjuk Rikárdó megy fel a szőnyeges lépcsőn, a pszájú meg kihúzza a szőnyeget a lába alól, hogy előbb felérjen.

EGyébként valóban nagyon ügyes és gyors ez a gyerek, sajnos. Ezt is hozzá kell tenni
Nem mondom hogy nem gyors, mert a nyers tehetség megvan benne, de azt te is tudod nagyon jól hogy az még lófütty... Egyedűl akkor lesz esélye ha kap egy világverő autót, meg egy tesze-tosza csapattársat. Nem hiszem hogy épp ésszel le tudna tolni egy kiélezett vb harcot...

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2017.10.25. 17:05

Erre szerintem nagy téttel ne fogadjál, ilyenek érvényesültek mindig is de ma meg aztán ebben a KIHANEMÉN külsőséges világban abszolút. Annyi választja el az egyébként normálisan tehetségestől/értelmestől, hogy egyiknek van értékrendje és becsülete, a másiknak nincsen. Példa: mondjuk Rikárdó megy fel a szőnyeges lépcsőn, a pszájú meg kihúzza a szőnyeget a lába alól, hogy előbb felérjen.

EGyébként valóban nagyon ügyes és gyors ez a gyerek, sajnos. Ezt is hozzá kell tenni[/quote]
Nem mondom hogy nem gyors, mert a nyers tehetség megvan benne, de azt te is tudod nagyon jól hogy az még lófütty... Egyedűl akkor lesz esélye ha kap egy világverő autót, meg egy tesze-tosza csapattársat. Nem hiszem hogy épp ésszel le tudna tolni egy kiélezett vb harcot...[/quote]

Legyél biztos benne, hogy fog kapni jó szerződést. Már csak azért is mert olyan amilyen. Esetleg ha szerződésben olyan szerencsétlen lesz mint Alesi x Alonso.De ebbe ne nagyon reménykedj.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.25. 17:15

Hidd el hogy nem fog földhöz verni ha nem lesz igazam.
De ha valamit megtanultam az életben akkor az az hogy mindenki megkapja azt ami jár neki.. Vagy így vagy úgy...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.25. 17:32

Peresztrojka írta:
"A második a vesztesek között az első" Senna mondása volt.
Tudom.
Attól még coelho szintű...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: USA Nagydíj 2017.10.20-22. Austin

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.10.25. 17:35

Magic írta:Hidd el hogy nem fog földhöz verni ha nem lesz igazam.
De ha valamit megtanultam az életben akkor az az hogy mindenki megkapja azt ami jár neki.. Vagy így vagy úgy...
Ő nem csinált semmit (még), csak egy orbitális köcsög..
milliók leélik így az életüket

Mentségére legyen mondva, 20 éves, nulla kialakult személyiség, egzisztencia...stb..
Az életből meg tényleg semmit sem látott, mert gondolom állandóan gokartban vagy fomra autóban kellett besztatnia a délutánokat..

Lezárt