FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Mi történik a futamon? (három válasz adható)

Hamilton hengerel
2
8%
Hamilton dobogós, de nem nyer
2
8%
Hamilton betlizik
0
0 szavazat
Bottas nyer
2
8%
Vettel ismét Hamilton előtt, de nem nyer
1
4%
Vettel behúzza a győzelmet
4
17%
Räikkönen végre a dobogó tetején
0
0 szavazat
Räikkönen ismét beszürkül
0
0 szavazat
Räikkönent kiütik/műszaki hiba miatt kiesik
0
0 szavazat
Ricciardo ismétel Monaco után
1
4%
Verstappen 7/7
4
17%
Verstappen győzni tud
0
0 szavazat
A McLaren dupla pontszerzéssel vigasztalódik
2
8%
A McLaren most sem szerez pontot
1
4%
A Toro Rosso ismét remekel
2
8%
A Toro Rosso gödörbe kerül
0
0 szavazat
Újabb Sauber pontok
2
8%
A Haas biztos pontszerző
1
4%
Újabb Haas bukta
0
0 szavazat
A Renault megint a középmezőny élén
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 24

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2018.06.10. 22:06

Két ilyen unalmas futam egymás után azért túlzás. A Ferrari lelépte a Mercedest. Azt hiszem innentől úgy nagyjából sejthető mi lesz a szezon végén. Vettel simán behúzza. Hogy Kimi is miért szürkült bele annyira a mezőnybe, az döbbenet. Jár, hogy egy 7. hétvégés motor volt Lewis alatt. Ha nem így van, akkor azért legalább Ricciardót nyilván lenyomta volna. De mindegy is! Ez a szezon úgyis arról fog szólni innentől, amit írtam. Egy Mercedes pályán sima Ferrari győzelem? Akkor ugyan miért is lennének kérdések a szezont illetően? Vettelt szentté avatják a szezon végén Maranellóban.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2018.06.10. 22:11

Lancelot írta:
2018.06.10. 22:06
Két ilyen unalmas futam egymás után azért túlzás. A Ferrari lelépte a Mercedest. Azt hiszem innentől úgy nagyjából sejthető mi lesz a szezon végén. Vettel simán behúzza. Hogy Kimi is miért szürkült bele annyira a mezőnybe, az döbbenet. Jár, hogy egy 7. hétvégés motor volt Lewis alatt. Ha nem így van, akkor azért legalább Ricciardót nyilván lenyomta volna. De mindegy is! Ez a szezon úgyis arról fog szólni innentől, amit írtam. Egy Mercedes pályán sima Ferrari győzelem? Akkor ugyan miért is lennének kérdések a szezont illetően? Vettelt szentté avatják a szezon végén Maranellóban.
Nem tudom. Azért az új motort várjuk meg. De az tény, hogy gondok vannak a Mercinél, gumikezelés, motorerő terén, és Hamilton is olyan hitehagyottá vált.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2018.06.10. 22:11

Bandee írta:
2018.06.10. 21:53
Phoebe írta:
2018.06.10. 21:49


Talán most már elárulhatom, hét közben a Hamilton hengerel opciót választottam. :D

Vicces amúgy, hogy ilyen epic zenével próbálják eladni ezt az unalmat, mintha valami űber heroikus küzdelem lett volna. :lol:
:) Hozod a formád..:)

Eléggé nevetséges amit művelnek ezzel sporttal, csak a kirakat faszságok mennek. Ez nem lett jobb az amerikaiaktól, csak a cukiság és show faktor lett nagyobb. Az a hölgyemény aki nem tudott kört számolni ki volt? Érdekes arca volt azzal a két színnel, de az tuti, hogy nem az eszéért volt ott:)
Ezt vártam tőlük. Már a síró kisgyereknél tökéletesen látszott az irány. Akkor háromnegyed tíz azt hiszem le is oltott, hogy tipikus felsőbrendű, sznob európai mentalitás vagy valami ilyesmi. Nem kellene összemosni persze a szabályalkotást meg a marketinget. Az ő dolguk eladni a terméket. Nem a Liberty hibája, hogy ilyenek a szabályok, és, hogy dolgozik a szabályokon az erre kijelölt munkacsoport csak épp semmi nem változik érdemben évek óta. Csak nézőként mégis valahogy visszás, hogy ezt a langyos semmit próbálják eladni nekem epikus kűzdelemként. Kevésbé lenne gáz ez a körítés, ha tényleg jó lenne a termék. Plusz elhittük, hogy az érkezésükkel változás lesz, csak épp a sport nem változik, a körítés lett bazári.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2018.06.10. 22:11

Mercedes pálya? Mitől is? Az elmúlt 4 évben kb. minden az volt... Először idén beszélhetünk kb. olyanról, hogy ez ilyen pálya az meg olyan pálya. Tavaly a szezon első felében volt még pár ilyen, de év végére visszajött a Merci fölény... én jobban félek attól, hogy megint visszajön a Merci és behúzza Hamilton 2-vel a vége előtt vagy még hamarabb.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2018.06.10. 22:12

Lancelot írta:
2018.06.10. 22:06
Két ilyen unalmas futam egymás után azért túlzás. A Ferrari lelépte a Mercedest. Azt hiszem innentől úgy nagyjából sejthető mi lesz a szezon végén. Vettel simán behúzza. Hogy Kimi is miért szürkült bele annyira a mezőnybe, az döbbenet. Jár, hogy egy 7. hétvégés motor volt Lewis alatt. Ha nem így van, akkor azért legalább Ricciardót nyilván lenyomta volna. De mindegy is! Ez a szezon úgyis arról fog szólni innentől, amit írtam. Egy Mercedes pályán sima Ferrari győzelem? Akkor ugyan miért is lennének kérdések a szezont illetően? Vettelt szentté avatják a szezon végén Maranellóban.
1 pont a különbség.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.06.10. 22:13

Bandee írta:
2018.06.10. 21:31
Micsoda szar ez, nem tudom minek ültem le megnézni. Monaco szintű unalom

Szarok ezek a szabályok, láthatóan ha közelebb mennek a másikhoz vége a dalnak. Na, pár futamot megint kihagyok. Nem tudom hogyan bírjátok ezt nézni még

Szavaztam a Vettel behúzza opcióra)
Szólnak Hamiltonnak rádión, hogy "öcsi mindent feltekerhetsz a maxira!". :pf02
Aztán valamit állítanak/állít Hamilton és mintha kicserélték volna az autó és a versenyző viselkedését.

Azt nem értem mi a retekért kell olyan szabályokat csinálni ami spóroláshoz vezet?

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2018.06.10. 22:20

Phoebe írta:
2018.06.10. 22:11
Bandee írta:
2018.06.10. 21:53

:) Hozod a formád..:)

Eléggé nevetséges amit művelnek ezzel sporttal, csak a kirakat faszságok mennek. Ez nem lett jobb az amerikaiaktól, csak a cukiság és show faktor lett nagyobb. Az a hölgyemény aki nem tudott kört számolni ki volt? Érdekes arca volt azzal a két színnel, de az tuti, hogy nem az eszéért volt ott:)
Ezt vártam tőlük. Már a síró kisgyereknél tökéletesen látszott az irány. Akkor háromnegyed tíz azt hiszem le is oltott, hogy tipikus felsőbrendű, sznob európai mentalitás vagy valami ilyesmi. Nem kellene összemosni persze a szabályalkotást meg a marketinget. Az ő dolguk eladni a terméket. Nem a Liberty hibája, hogy ilyenek a szabályok, és, hogy dolgozik a szabályokon az erre kijelölt munkacsoport csak épp semmi nem változik érdemben évek óta. Csak nézőként mégis valahogy visszás, hogy ezt a langyos semmit próbálják eladni nekem epikus kűzdelemként. Kevésbé lenne gáz ez a körítés, ha tényleg jó lenne a termék. Plusz elhittük, hogy az érkezésükkel változás lesz, csak épp a sport nem változik, a körítés lett bazári.
Az a hölgyemény valami modell és elvileg betegség miatt ilyen az arca. Hogy ő benézte, az egy dolog, mert valszeg fogalma sem volt, hol van éppen, de volt mellette két sportbíró, akinek az lett volna a dolga, hogy amikor kell, a kezébe nyomja a zászlót...

A Liberty legnagyobb baja sztem az, hogy még mindig az FIA hozza a szabályokat. Nem lehet úgy normálisan marketingelni, ha valaki más miatt szar a termék. Ha én csinálok egy órát, ami nem működik, kifestheti azt valaki csilli-villi színűre meg mondhatja rá hogy ez a világ legmenőbben kinéző órája, attól még a funkcióját nem fogja ellátni. De itt most mi a marketingest szidjuk, csak mert ő az új arc, és nem vesszük észre, hogy a baj (még mindig) azzal van, akit nem cseréltek le, pedig lehet nem ártana...

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2018.06.10. 23:13

Bandee írta:
2018.06.10. 21:53

:) Hozod a formád..:)

Eléggé nevetséges amit művelnek ezzel sporttal, csak a kirakat faszságok mennek. Ez nem lett jobb az amerikaiaktól, csak a cukiság és show faktor lett nagyobb. Az a hölgyemény aki nem tudott kört számolni ki volt? Érdekes arca volt azzal a két színnel, de az tuti, hogy nem az eszéért volt ott:)
Kellett a nő... nagyon is! Vagy történt valami egyéb talán? ;) A 2011-essel összehasonlítva nem állta meg a helyét a rendezvény. Pedig akkor még Heidfeld is versenyzett és Kobayashi. Most meg Ericcson és Stroll. (:d
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2018.06.10. 23:16

Gocpont írta:
2018.06.10. 23:13
Bandee írta:
2018.06.10. 21:53

:) Hozod a formád..:)

Eléggé nevetséges amit művelnek ezzel sporttal, csak a kirakat faszságok mennek. Ez nem lett jobb az amerikaiaktól, csak a cukiság és show faktor lett nagyobb. Az a hölgyemény aki nem tudott kört számolni ki volt? Érdekes arca volt azzal a két színnel, de az tuti, hogy nem az eszéért volt ott:)
Kellett a nő... nagyon is! Vagy történt valami egyéb talán? ;) A 2011-essel összehasonlítva nem állta meg a helyét a rendezvény. Pedig akkor még Heidfeld is versenyzett és Kobayashi. Most meg Ericcson és Stroll. (:d
Állítólag a többi pályabíró is elkezdte lengetni a zászlóját, ahogy a levezető körön szokás, azok is, akik amúgy nem látnak rá a célegyenesre. Szóval nem a csaj nézte be, hanem központilag hibáztak.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.06.11. 06:28

Krisztián írta:
2018.06.10. 23:16
Állítólag a többi pályabíró is elkezdte lengetni a zászlóját, ahogy a levezető körön szokás, azok is, akik amúgy nem látnak rá a célegyenesre. Szóval nem a csaj nézte be, hanem központilag hibáztak.
Hibazhattak volna a 40. Körben is, mindenkinek jobb lett volna :mosoly: (:b

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.06.11. 06:52

Phoebe írta:
2018.06.10. 22:11

Ezt vártam tőlük. Már a síró kisgyereknél tökéletesen látszott az irány. Akkor háromnegyed tíz azt hiszem le is oltott, hogy tipikus felsőbrendű, sznob európai mentalitás vagy valami ilyesmi. Nem kellene összemosni persze a szabályalkotást meg a marketinget. Az ő dolguk eladni a terméket. Nem a Liberty hibája, hogy ilyenek a szabályok, és, hogy dolgozik a szabályokon az erre kijelölt munkacsoport csak épp semmi nem változik érdemben évek óta. Csak nézőként mégis valahogy visszás, hogy ezt a langyos semmit próbálják eladni nekem epikus kűzdelemként. Kevésbé lenne gáz ez a körítés, ha tényleg jó lenne a termék. Plusz elhittük, hogy az érkezésükkel változás lesz, csak épp a sport nem változik, a körítés lett bazári.
Fogalmam sincs anno erről mit írtam de az azért teljesen nyilvánvaló, év közben szabályt nem, marketinget viszont tud változtatni.

Aki látott már kb 4db USA sport közvetítést az azt is tudja, hogy bármire képesek, akar 4 perc vagy 100 óra unalmat is megvágnak úgy, mintha öldöklő küzdelem lett volna végig. Szerintem ennek semmi köze az aktuális eseményhez. Amíg a technika nem változik addig mindegy ki a tulaj, változatlan marad minden. Én bizakodó vagyok, de azt is hozzáteszem, hogy raikkonnen távozásával csak akkor fogom nézni ha ez az utolsó ami szóba jöhet mint elfoglaltság. Viszont azt nem tartom fairnek hogy volt 10x vonatozo év, majd jön az új tulaj és egy év után azt mondjuk szar vagy fiam, mert nem változott semmi...

Látni kell, hogy a forma1-et akarva akaratlanul köti a múlt, ennek ellenére remélem lesz eget rengető változás pl: évi 5-6 ovál, pont a leggyorsabb körért, nem csak az első 10nek járó pont, büntetősúly, fordított rajtsorrend dupla futammal, külön időmérő motor, év közben bármennyi motor, tankolás futam közben, nem egy gumigyártó, hanem még kb 2 és nem a gumigyártó mondja meg miket hoz, hanem elbozza mindet és a pilóta választ melyik kevereket akarja majd feltenni, stbstb. Ezek persze csak a saját agymenéseim.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2018.06.11. 08:39

9_46_20 írta:
2018.06.11. 06:52
Phoebe írta:
2018.06.10. 22:11

Ezt vártam tőlük. Már a síró kisgyereknél tökéletesen látszott az irány. Akkor háromnegyed tíz azt hiszem le is oltott, hogy tipikus felsőbrendű, sznob európai mentalitás vagy valami ilyesmi. Nem kellene összemosni persze a szabályalkotást meg a marketinget. Az ő dolguk eladni a terméket. Nem a Liberty hibája, hogy ilyenek a szabályok, és, hogy dolgozik a szabályokon az erre kijelölt munkacsoport csak épp semmi nem változik érdemben évek óta. Csak nézőként mégis valahogy visszás, hogy ezt a langyos semmit próbálják eladni nekem epikus kűzdelemként. Kevésbé lenne gáz ez a körítés, ha tényleg jó lenne a termék. Plusz elhittük, hogy az érkezésükkel változás lesz, csak épp a sport nem változik, a körítés lett bazári.
Fogalmam sincs anno erről mit írtam de az azért teljesen nyilvánvaló, év közben szabályt nem, marketinget viszont tud változtatni.

Aki látott már kb 4db USA sport közvetítést az azt is tudja, hogy bármire képesek, akar 4 perc vagy 100 óra unalmat is megvágnak úgy, mintha öldöklő küzdelem lett volna végig. Szerintem ennek semmi köze az aktuális eseményhez. Amíg a technika nem változik addig mindegy ki a tulaj, változatlan marad minden. Én bizakodó vagyok, de azt is hozzáteszem, hogy raikkonnen távozásával csak akkor fogom nézni ha ez az utolsó ami szóba jöhet mint elfoglaltság. Viszont azt nem tartom fairnek hogy volt 10x vonatozo év, majd jön az új tulaj és egy év után azt mondjuk szar vagy fiam, mert nem változott semmi...

Látni kell, hogy a forma1-et akarva akaratlanul köti a múlt, ennek ellenére remélem lesz eget rengető változás pl: évi 5-6 ovál, pont a leggyorsabb körért, nem csak az első 10nek járó pont, büntetősúly, fordított rajtsorrend dupla futammal, külön időmérő motor, év közben bármennyi motor, tankolás futam közben, nem egy gumigyártó, hanem még kb 2 és nem a gumigyártó mondja meg miket hoz, hanem elbozza mindet és a pilóta választ melyik kevereket akarja majd feltenni, stbstb. Ezek persze csak a saját agymenéseim.
Minden szavad váljon valóra.

Hamiltonnak az utolsó 6-7 körre engedték meg, hogy menjen ami a csövön kifér, legalábbis a közvetítésből így hallottam. A futam 70 körös volt. A motornak meg a fő részeknek ki kell bírnia 6 versenyhétvégét darabonként, mert különben büntetés. Ja és átfolyáslimit. Ebből ez a látvány lesz. Ha valaki esetleg bevállalná, hogy kockáztat, kicsit túltolja, megtöri a verdát, lehet, hogy váltó, turbó, MGU stb sérül. Már büntetik is. Inkább nem vállalkoznak. Räikkönen is milyen remekül elvolt a hatodik helyen, a végén pár méterrel a hetedik Hülkenberg mögött döcögött. Köztük volt egy kör, de a mégoly halvány Hamilton a legnagyobb biztonságban volt tőle. Ez a fenegyerekre is igaz, Bottas lazán elautókázgatott előtte. Még időnként a füvet is lenyírta...
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2018.06.11. 08:46

Tiltsák meg a kerékcserét is. Egy-egy abroncsnak ki kell tartania pl. egy teljes időmérőn és futamon. Ha defekt van, akkor új gumikat kap, de azt csak a következő hétvégén vetheti be.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.06.11. 09:23

Szerintem a francia futamra legyen még plusz 3 drs zóna, biztos ami biztos...

A kedvencem:
Szumó húzta a száját hogy a nagy Ricciardo - Hamilton "csata" közben átvált a közvetítés Vettelre.
Ő, aki egy olyan csatorna kommentátora, amelyik képes egy másfél órás sportközvetítésbe beletuszakolni 3 reklámot... Pofám leszakad...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.06.11. 10:55

Magic írta:
2018.06.11. 09:23
Szerintem a francia futamra legyen még plusz 3 drs zóna, biztos ami biztos...

A kedvencem:
Szumó húzta a száját hogy a nagy Ricciardo - Hamilton "csata" közben átvált a közvetítés Vettelre.
Ő, aki egy olyan csatorna kommentátora, amelyik képes egy másfél órás sportközvetítésbe beletuszakolni 3 reklámot... Pofám leszakad...
Pedig rendkívül izgalmas csata volt, egy próbálkozás nem történt.. Semmi nem történt egész futamon, tényleg semmi, a mezőny végén sem emlékszem különösebb eseményekre. Nem tudom volt-e 5 előzés a futamon... Katasztrófa, ezek az autók alkalmatlanok a versenyzésre, vagy nem tudom mitől függ, hogy tudnak-e előzni vagy sem... De ez elvileg egy gyors pálya 2-3 pont is van ahol lehetne előzni.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2018.06.11. 13:37

Bandee írta:
2018.06.11. 10:55
Magic írta:
2018.06.11. 09:23
Szerintem a francia futamra legyen még plusz 3 drs zóna, biztos ami biztos...

A kedvencem:
Szumó húzta a száját hogy a nagy Ricciardo - Hamilton "csata" közben átvált a közvetítés Vettelre.
Ő, aki egy olyan csatorna kommentátora, amelyik képes egy másfél órás sportközvetítésbe beletuszakolni 3 reklámot... Pofám leszakad...
Pedig rendkívül izgalmas csata volt, egy próbálkozás nem történt.. Semmi nem történt egész futamon, tényleg semmi, a mezőny végén sem emlékszem különösebb eseményekre. Nem tudom volt-e 5 előzés a futamon... Katasztrófa, ezek az autók alkalmatlanok a versenyzésre, vagy nem tudom mitől függ, hogy tudnak-e előzni vagy sem... De ez elvileg egy gyors pálya 2-3 pont is van ahol lehetne előzni.
Ha már ezen a "csatán" én sem rágtam a körmömet, akkor ez kötelékben repülés volt, és kész.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2018.06.11. 15:04

Íme a pilóták véleménye az "unalmas futamokról". Direkt nem kommentálom, nem akarok előzetesen senkit sem befolyásolni.

https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/20 ... tokoruek
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2018.06.11. 15:15

Kiderült a malőr valódi oka és története:

https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/2 ... s-zaszlo
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.06.11. 18:07

Lancelot írta:
2018.06.11. 15:04
Íme a pilóták véleménye az "unalmas futamokról". Direkt nem kommentálom, nem akarok előzetesen senkit sem befolyásolni.

https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/20 ... tokoruek
"Volt dolgunk az autóban..."

Az ám az érv...

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: mudd » 2018.06.11. 20:09

nem neztem a futamot, azt hiszem nem maradtam le semmirol.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2018.06.11. 21:12

mudd írta:
2018.06.11. 20:09
nem neztem a futamot, azt hiszem nem maradtam le semmirol.
Nem.
Sajnos.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.06.11. 22:46

Magic írta:
2018.06.11. 09:23
Szerintem a francia futamra legyen még plusz 3 drs zóna, biztos ami biztos...

A kedvencem:
Szumó húzta a száját hogy a nagy Ricciardo - Hamilton "csata" közben átvált a közvetítés Vettelre.
Ő, aki egy olyan csatorna kommentátora, amelyik képes egy másfél órás sportközvetítésbe beletuszakolni 3 reklámot... Pofám leszakad...
3 fél perces reklám osztott képernyővel nem fog annyira gáznak tünni, ha megnézel egy versenyt a német RTL-en is. hálisten minden esemény akkor történt amikor éppen reklám ment. (ami nem meglepő, mert a "verseny" fele kb reklám volt)
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2018.06.11. 23:32

Krisztián írta:
2018.06.10. 21:55
Bandee írta:
2018.06.10. 21:31
Micsoda szar ez, nem tudom minek ültem le megnézni. Monaco szintű unalom

Szarok ezek a szabályok, láthatóan ha közelebb mennek a másikhoz vége a dalnak. Na, pár futamot megint kihagyok. Nem tudom hogyan bírjátok ezt nézni még

Szavaztam a Vettel behúzza opcióra)
Nem tudom melyik futamokat láttad eddig, de Bahrein, Kína és Azerbajdzsán kifejezetten jó volt. A legutóbbi három viszont ultra szar, Barcelonában csak az esőt vártam azért néztem végig, Monacóban a SC-t, itt meg nemtom mit...
a felsorolt 3 pályához oda tenném még a Hungaroringet, Suzukát, Albert Parkot, Many Cours-t, Singapore-t... ezeken normál körülmények között nem lehet előzni!

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2018.06.12. 21:05

t-oom írta:
2018.06.11. 23:32
Krisztián írta:
2018.06.10. 21:55


Nem tudom melyik futamokat láttad eddig, de Bahrein, Kína és Azerbajdzsán kifejezetten jó volt. A legutóbbi három viszont ultra szar, Barcelonában csak az esőt vártam azért néztem végig, Monacóban a SC-t, itt meg nemtom mit...
a felsorolt 3 pályához oda tenném még a Hungaroringet, Suzukát, Albert Parkot, Many Cours-t, Singapore-t... ezeken normál körülmények között nem lehet előzni!
Szocsiban és Abu Dhabiban sem.
Magny Cours am szerencsére már nincs, de a Paul Ricard se lesz jobb sztem

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 Montréal

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2018.06.13. 01:05

Krisztián írta:
2018.06.12. 21:05
t-oom írta:
2018.06.11. 23:32

a felsorolt 3 pályához oda tenném még a Hungaroringet, Suzukát, Albert Parkot, Many Cours-t, Singapore-t... ezeken normál körülmények között nem lehet előzni!
Szocsiban és Abu Dhabiban sem.
Magny Cours am szerencsére már nincs, de a Paul Ricard se lesz jobb sztem
azt hittem, hogy Magny Coursba tér vissza az F1... sorry.

Lezárt