FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Folytatódik-e Hamilton menetelése?

Igen - simán nyer
2
33%
Igen - bár ehhez most kellett a szerencse is
0
0 szavazat
Nem - valaki erőből elveri
3
50%
Nem - balszerencse miatt "veszít"
1
17%
 
Szavazatok száma: 6

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.07.01. 19:41

vollebak írta:
2018.07.01. 19:27
Magic írta:
2018.07.01. 19:12
Kínában Vettelt már akkor csocsózta ki Fox mikor Ricci előtte volt mindkettőnek. Ott Ricc erőből ment el mindenki mellett és állt az élre, nem is akárhogy. Mégse álltam elő "év győzelme" dumával, pedig arra aztán lehetett volna.
Ma Verstappen 2x volt másik versenyző közelében, abból 1x neki ment. Az élen autózni sokan tudnak ám, megtette anno Vettel is nem egyszer, meg Hamilton is, anno Schumacher... Egyik se volt varázslatos győzelem.
Ma Bottas kiesett előle, Hamiltonnak elnézték a kiállását, Fox meg köszönte szépen. Ez mitől lenne szebb mint mondjuk Ricc monacói győzelme??

Nem ment rosszul, mert nem. Csinálta amit kellett. De ne szállj már azért ettől.
Éles versenyhelyzetben most sincs Ricc szintjén, ezt tartom továbbra is.

És az első felhördülésem mellett is elmentünk amiből indult az egész. Nem fair ami most történik...
Ricci erőből ment el Kínában? Basszus, Tomi, ne hülyéskedj már.

A VSC-t amikor elrendelték, Vettel és Bottas elmentek a boxbejárat előtt, csak egy körrel később tudtak cserélni emiatt! Vettel emiatt került egyáltalán Maxi közvetlen közelébe. Ugyanakkorát és ugyanúgy a VSC-vel mákolt Ricci Kínában, mint Vettel Ausztráliában. Az élen haladó elment épp a box előtt, megszívta, Ricci meg, aki addig az ötödik-hatodik helyen kóricált, ebből profitált.

Verstappen mikor ment neki és kinek? Räikkönennek, aki módszeresen a fűre szorította?

A Mercik gumikopása garantálta, hogy itt ma nem lesz Merci győzelem. Bottas és Hamilton ugyanúgy megszenvedték a dolgot. Feleannyit sem bírtak ki a lágyak, mint a Red Bullokon, a Ferrariknak pedig még jobb volt a gumikezelése. Ez már pénteken világos volt. Ha nekem nem hiszel, akkor higgy Arrivabenének, aki épp azt mondta, hogy mindenki odáig van a Mercedes aerofejlesztéseitől, pedig látható, hogy a gumikezelésük meg megsínyli.

Emiatt itt ma egyik Merci sem tudott volna nyerni, mert mindketten két cserére szorultak volna. Emiatt teljesen mindegy volt a VSC, Hamilton nem tudta volna egy cserével anélkül sem megcsinálni a futamot. Ő maga mondta, hogy "most már végigmegyek ezen a szetten", majd kábé öt körrel később: "muszáj bejönnöm, elfogyott, nincs tovább".

De mindegy, nem vitázom tényleg.
Ha mar pentektol tudni lehetett, hogy a Merci ekkora szar, es ezen a futamon igy zabaljak majd a gumit, akkor mitol is volt harmadik ero a Red Bull? Miert is volt olyan eron feluli nyerni, ha a 2 mercis sorsa meg volt pecsetelve a gumik miatt, raadasul ezen felul az egyik az elejen kiesett, a masikat meg a csapat meg meg is szivatta? Ezen felul Vettel hendikeppel indult a buntetes miatt. Mi a tokomtol kellene itt hasra esni? Oke, behuzta, megerdemelte, jol csinalta. De bazze, amit tolsz az fanboykodas, es meg probalod is alatamasztani a nemletezo letjogosultsagat. fanboy


Ja, nem beszelve arrol, hogy a faszkalapp megint nem tudta lokdosodes nelkul megelozni a masikat. Ev embere.

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2018.07.01. 20:02

Rocco írta:
2018.07.01. 19:32
Peresztrojka írta:
2018.07.01. 19:21

Eddig nem sértegettelek, ezt vedd figyelembe! A frusztrációinak a fogalmát ha ismered ( és amennyire volt "szerencsém" megismerni kinézem belőled tudod mi az a frusztráció) akkor tudod, hogy ez nem volt megfelelő válasz. ( mégha azok vagyunk is) Komolyan kérdeztem mi frusztrál.
De en.meg mar tobbszor elmondtam neked, hogy ebben a tarsasagban te vagy az utolso, akivel kedvem van kommunikalni. Ostobanak tartalak, tolakodonak es idegesitonek. Raadasul jellemtelen is vagy, mert ugy gondolod, hogy ha csak ugy "elrejtegeted" a kis serteseidet, akkor ugy tehetsz, mintha nem is lennenek, hogy aztan a masikon, aki meg felvallalja oket, azon szamon kerhesd. Es meg mindig nem tudom, es nem is erdekel, hogy ki vagy es mikor talalkoztunk, de ha ujra bekovetkezne ez a helyzet, szivesen a kepedbe is mondom, hogy mi a velemenyem rolad. Talan akkor megerted vegre, es utana majd nem teszel fel nekem buta kerdeseket, vagy egyszeruen csak beken hagysz.
Ezt megértettem. És nem kell, hogy újra találkozzunk ahhoz hogy ezt felfogjam. DE.Azért ha visszaolvasol akkor látni fogod, hogy ugyan most egy kérdést fogalmaztam meg feléd, azt megelőzően Te szólítottál meg több esetben is. Erre talán van mód, hogy itt a fórumon ne lásd a beírásaimat. Nem ismersz személyesen. Azért ha egy IQ. teszten felülmúlnál akkor újraértékelném a kettőnk dialektusát. És ne gyere azzal most hogy az IQ. szintemmel kérkedek csak azért hoztam fel mert sokadszorra idiótázol le. és ige azt is tudom, hogy az életben semmit nem jelent. Nem tudom mire gondoltál az elrejtett sértegetéseknél és a stb.-nél .

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.07.01. 20:16

Lol. Bocs, de ha te az IQ szinteddel kerkednel(es hat vegulis ezt teszed) az olyan lenne, mintha mondjuk Danny DeVito azzal menozne, hogy gyonyoru.

Tobbire nem is reagalnek, nem kinzom magam.

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2018.07.01. 20:26

Rocco írta:
2018.07.01. 20:16
Lol. Bocs, de ha te az IQ szinteddel kerkednel(es hat vegulis ezt teszed) az olyan lenne, mintha mondjuk Danny DeVito azzal menozne, hogy gyonyoru.

Tobbire nem is reagalnek, nem kinzom magam.
De legalább meg tudtál mosolyogtatni, mint azon a fórum találkozón is. (:u

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.01. 20:41

Rocco írta:
2018.07.01. 19:41
Ha mar pentektol tudni lehetett, hogy a Merci ekkora szar, es ezen a futamon igy zabaljak majd a gumit, akkor mitol is volt harmadik ero a Red Bull? Miert is volt olyan eron feluli nyerni, ha a 2 mercis sorsa meg volt pecsetelve a gumik miatt, raadasul ezen felul az egyik az elejen kiesett, a masikat meg a csapat meg meg is szivatta? Ezen felul Vettel hendikeppel indult a buntetes miatt. Mi a tokomtol kellene itt hasra esni? Oke, behuzta, megerdemelte, jol csinalta. De bazze, amit tolsz az fanboykodas, es meg probalod is alatamasztani a nemletezo letjogosultsagat. fanboy


Ja, nem beszelve arrol, hogy a faszkalapp megint nem tudta lokdosodes nelkul megelozni a masikat. Ev embere.
Tempóban voltak harmadikok és semmi nem garantálta, hogy nem fognak tudni kiautózni kellő előnyt a cserékhez. De a Ferrari gumikezelést tekintve is előttük volt. Egy Ferrari rajtolt Max elől. Lökdösődés, persze - ismételgeted itt Tomiék butaságát, miközben se Räikkönen, se a csapat nem említették az ügyet és még csak nem is vizsgálták. Az a Kimi meg sem említette, aki pedig aztán minden szarért rádiózik mostanában. Mellesleg ő maga a fűre szorította Verstappent, de nem látom, hogy bárki morogna ennek kapcsán itt azok közül, akik Verstappen húzásairól meg naplót vezetnek.

Kettős mérce megy csak, de nagyon durván. Amit Verstappen csinál, az a tengely pozitív végét tekintve default nem lehet legfeljebb középszar, negatív irányban meg az ég se tudja, meddig leng ki, amikor nekiálltok egymásra tromfolva ekézni.

De megint csak: teljesen felesleges neked válaszolgatni, jön majd valami fanbojozás meg káromkodás. 2016 Abu Dhabi óta ennyit tudsz hozzátenni a F1-hez kábé, saját bevallásod szerint totál nem is érdekel maga a sport sem, de azért itt magyarázol. Vicc.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.07.01. 20:43

Peresztrojka írta:
2018.07.01. 20:26
Rocco írta:
2018.07.01. 20:16
Lol. Bocs, de ha te az IQ szinteddel kerkednel(es hat vegulis ezt teszed) az olyan lenne, mintha mondjuk Danny DeVito azzal menozne, hogy gyonyoru.

Tobbire nem is reagalnek, nem kinzom magam.
De legalább meg tudtál mosolyogtatni, mint azon a fórum találkozón is. (:u
Nagyon lenyugozo karakter lehetsz, hogy fingom nincs, ki vagy, pedig arra is emlekszem altalaban evekre visszamenoen, hogy mikor kin milyen ruha volt. Mondjuk mibol is kellene emlekeznem? A nevedet nyilvan nem tudtam, nem tudom, hogy nezel ki, nincs kapcsolodasi pont sem a forummal. Legalabbis ilyen nicknevvel.senki nem mutatkozott be. Biztos Gabi egyik haverja lehetsz, vagy a tokom tudja. De nagxon mely nyomokat hagyhattam benned, mert mindig felhozod. Es hat altalaba nyilvan pejorativ ertelemben.
Viszont orulok, hogy kedvedre tehettem. Szivesen.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.07.01. 20:47

vollebak írta:
2018.07.01. 20:41
Rocco írta:
2018.07.01. 19:41
Ha mar pentektol tudni lehetett, hogy a Merci ekkora szar, es ezen a futamon igy zabaljak majd a gumit, akkor mitol is volt harmadik ero a Red Bull? Miert is volt olyan eron feluli nyerni, ha a 2 mercis sorsa meg volt pecsetelve a gumik miatt, raadasul ezen felul az egyik az elejen kiesett, a masikat meg a csapat meg meg is szivatta? Ezen felul Vettel hendikeppel indult a buntetes miatt. Mi a tokomtol kellene itt hasra esni? Oke, behuzta, megerdemelte, jol csinalta. De bazze, amit tolsz az fanboykodas, es meg probalod is alatamasztani a nemletezo letjogosultsagat. fanboy


Ja, nem beszelve arrol, hogy a faszkalapp megint nem tudta lokdosodes nelkul megelozni a masikat. Ev embere.
Tempóban voltak harmadikok és semmi nem garantálta, hogy nem fognak tudni kiautózni kellő előnyt a cserékhez. De a Ferrari gumikezelést tekintve is előttük volt. Egy Ferrari rajtolt Max elől. Lökdösődés, persze - ismételgeted itt Tomiék butaságát, miközben se Räikkönen, se a csapat nem említették az ügyet és még csak nem is vizsgálták. Az a Kimi meg sem említette, aki pedig aztán minden szarért rádiózik mostanában. Mellesleg ő maga a fűre szorította Verstappent, de nem látom, hogy bárki morogna ennek kapcsán itt azok közül, akik Verstappen húzásairól meg naplót vezetnek.

Kettős mérce megy csak, de nagyon durván. Amit Verstappen csinál, az a tengely pozitív végét tekintve default nem lehet legfeljebb középszar, negatív irányban meg az ég se tudja, meddig leng ki, amikor nekiálltok egymásra tromfolva ekézni.

De megint csak: teljesen felesleges neked válaszolgatni, jön majd valami fanbojozás meg káromkodás. 2016 Abu Dhabi óta ennyit tudsz hozzátenni a F1-hez kábé, saját bevallásod szerint totál nem is érdekel maga a sport sem, de azért itt magyarázol. Vicc.
Kimi maga szolt radion, hogy meglokte.

Persze, hozd csak fel, hogy beismerten alig nezem...abba pofazok bele, amirol van fogalmam, vagy amit lattam, mint pl a mai. Ez mindig is igy volt. De meg sem tudtad cafolni amiket irtam, jo reszet neg ignoraltad, es meg te pofazol. Vicc vagy te oregem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.07.01. 20:49

:D

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.07.01. 21:03

Ricsi, legyen neked igazad.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.07.01. 21:05

Nem tudom év győzelme úgy hogy vettelt előző nap kiszedik előlem és hamiltontol 19 kor alatt 14 mp-t kapok én a költői túlzás kategóriába sorolom....
Megörökölt egy helyet amit megtartott így korrekt...

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2018.07.01. 21:08

Rocco írta:
2018.07.01. 20:43
Peresztrojka írta:
2018.07.01. 20:26


De legalább meg tudtál mosolyogtatni, mint azon a fórum találkozón is. (:u
Nagyon lenyugozo karakter lehetsz, hogy fingom nincs, ki vagy, pedig arra is emlekszem altalaban evekre visszamenoen, hogy mikor kin milyen ruha volt. Mondjuk mibol is kellene emlekeznem? A nevedet nyilvan nem tudtam, nem tudom, hogy nezel ki, nincs kapcsolodasi pont sem a forummal. Legalabbis ilyen nicknevvel.senki nem mutatkozott be. Biztos Gabi egyik haverja lehetsz, vagy a tokom tudja. De nagxon mely nyomokat hagyhattam benned, mert mindig felhozod. Es hat altalaba nyilvan pejorativ ertelemben.
Viszont orulok, hogy kedvedre tehettem. Szivesen.
Diclofenac. Legalábbis arra fogtad másnap a viselkedésedet. Nem lekicsinylésből mondtam. Másba is hagytál ilyen emlékeket.

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2018.07.01. 21:10

9_46_20 írta:
2018.07.01. 21:05
Nem tudom év győzelme úgy hogy vettelt előző nap kiszedik előlem és hamiltontol 19 kor alatt 14 mp-t kapok én a költői túlzás kategóriába sorolom....
Megörökölt egy helyet amit megtartott így korrekt...
De legalább élt a lehetőséggel. Úgy, hogy magasan nem a legjobb autóval volt.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.01. 21:17

Év győzelme:) Ez a mai?

Tényleg jó szar év lehet

Fűre szorította:) Simán nekiment KIminek, aztán miután az megbicsaklott a tempóvesztés miatt megelőzte. Nem volt egy nagy szám de a fű az rohadt messze volt:)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.01. 21:18

Peresztrojka írta:
2018.07.01. 21:08
Rocco írta:
2018.07.01. 20:43


Nagyon lenyugozo karakter lehetsz, hogy fingom nincs, ki vagy, pedig arra is emlekszem altalaban evekre visszamenoen, hogy mikor kin milyen ruha volt. Mondjuk mibol is kellene emlekeznem? A nevedet nyilvan nem tudtam, nem tudom, hogy nezel ki, nincs kapcsolodasi pont sem a forummal. Legalabbis ilyen nicknevvel.senki nem mutatkozott be. Biztos Gabi egyik haverja lehetsz, vagy a tokom tudja. De nagxon mely nyomokat hagyhattam benned, mert mindig felhozod. Es hat altalaba nyilvan pejorativ ertelemben.
Viszont orulok, hogy kedvedre tehettem. Szivesen.
Diclofenac. Legalábbis arra fogtad másnap a viselkedésedet. Nem lekicsinylésből mondtam. Másba is hagytál ilyen emlékeket.
Megmondom őszintén sokat gondolkodtam ki lehetsz és van egy sejtésem, egyszer voltál ott futamra és mintha vonattal jöttél volna. De nem emlékszem az akkori nevedre, elárulhatnád

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.01. 21:20

9_46_20 írta:
2018.07.01. 21:05
Nem tudom év győzelme úgy hogy vettelt előző nap kiszedik előlem és hamiltontol 19 kor alatt 14 mp-t kapok én a költői túlzás kategóriába sorolom....
Megörökölt egy helyet amit megtartott így korrekt...
Vettel tempója olyan szar volt, hogy a Ricciardo mögött rá és Hamiltonra váró Räikkönent sem tudta megfogni. Mit gondolsz, a végén a Ferrari miért nem cserélte meg őket és Vettelt eresztette rá Verstappenre? Ha Kimi nem ront a rajt után a második kanyarban és nem játszik lakájt, hogy Hamiltonra húzza Vettelt, ma nyerhetett volna. Ebből látszik, hogy a Ferrari jobb tempót tudott, de Vettel nem volt képes hozni, Räikkönent pedig megint feleslegesen tették meg vízhordónak, mert nem maradt már elég köre a végén Verstappen ellen.

Hamilton 14 másodperce mit számít, ha mindezt gumielőnyben és messze Verstappen mögött tudta csak hozni, miután második kerékcserére szorult? Ha nem esik ki, a Merci gumikezelése miatt a lágyabb gumijai ugyanúgy elrongyolódtak volna, mint a második stintben is történt vele.

Verstappen nem örökölt meg semmit, hanem észnél volt a rajtnál, nem hibázott, amikor mások ott igen és aztán pályapozícióban maradva hozni tudta az egycserés taktikát, amit még a csapattársa sem ugyanazzal a kocsival. Kifejtettem, hogy miért ez volt eddig az év győzelme szerintem, amikor pedig Tomi említette Kínát, azt meg is cáfoltam tényekkel. Erre senki nem mondott semmit, simán szó nélkül hagytátok, hogy Ricciardo Kínában mekkora győzelmet hozott úgy, hogy Vettel és Bottas is elment már a box előtt, mire jött a VSC és Ricci ugyanúgy profitált ebből, mint Vettel Hamilton ellen Melbourne-ben.

Mintha tényleg nem is néztetek volna eddig F1-et és nem látnátok, mi történik a pályán egy futam alatt. Mindegy, befejeztem, megy a horvát-dán meccs, azt nézni sokkal értelmesebb, mint itt vagdalkozni egymással.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2018.07.01. 21:24

vollebak írta:
2018.07.01. 21:20
9_46_20 írta:
2018.07.01. 21:05
Nem tudom év győzelme úgy hogy vettelt előző nap kiszedik előlem és hamiltontol 19 kor alatt 14 mp-t kapok én a költői túlzás kategóriába sorolom....
Megörökölt egy helyet amit megtartott így korrekt...
Vettel tempója olyan szar volt, hogy a Ricciardo mögött rá és Hamiltonra váró Räikkönent sem tudta megfogni. Mit gondolsz, a végén a Ferrari miért nem cserélte meg őket és Vettelt eresztette rá Verstappenre? Ha Kimi nem ront a rajt után a második kanyarban és nem játszik lakájt, hogy Hamiltonra húzza Vettelt, ma nyerhetett volna. Ebből látszik, hogy a Ferrari jobb tempót tudott, de Vettel nem volt képes hozni, Räikkönent pedig megint feleslegesen tették meg vízhordónak, mert nem maradt már elég köre a végén Verstappen ellen.

Hamilton 14 másodperce mit számít, ha mindezt gumielőnyben és messze Verstappen mögött tudta csak hozni, miután második kerékcserére szorult? Ha nem esik ki, a Merci gumikezelése miatt a lágyabb gumijai ugyanúgy elrongyolódtak volna, mint a második stintben is történt vele.

Verstappen nem örökölt meg semmit, hanem észnél volt a rajtnál, nem hibázott, amikor mások ott igen és aztán pályapozícióban maradva hozni tudta az egycserés taktikát, amit még a csapattársa sem ugyanazzal a kocsival. Kifejtettem, hogy miért ez volt eddig az év győzelme szerintem, amikor pedig Tomi említette Kínát, azt meg is cáfoltam tényekkel. Erre senki nem mondott semmit, simán szó nélkül hagytátok, hogy Ricciardo Kínában mekkora győzelmet hozott úgy, hogy Vettel és Bottas is elment már a box előtt, mire jött a VSC és Ricci ugyanúgy profitált ebből, mint Vettel Hamilton ellen Melbourne-ben.

Mintha tényleg nem is néztetek volna eddig F1-et és nem látnátok, mi történik a pályán egy futam alatt. Mindegy, befejeztem, megy a horvát-dán meccs, azt nézni sokkal értelmesebb, mint itt vagdalkozni egymással.
A 33as mögött???
Te ma nem osztrák nagydíjat néztél..
De tovább nem írok ezzel kapcsolatban, nem érdekel, csak kicsit mosolygós volt, hogy a holland elfingja magát és mindenkinek kötelező térdre rogyni...

És én nem voltam benne a Kínában ne kérj rajtam olyat számon amihez semmi közöm. 15 perce jöttem fel a fórumra..

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2018.07.01. 21:29

Bandee írta:
2018.07.01. 21:18
Peresztrojka írta:
2018.07.01. 21:08

Diclofenac. Legalábbis arra fogtad másnap a viselkedésedet. Nem lekicsinylésből mondtam. Másba is hagytál ilyen emlékeket.
Megmondom őszintén sokat gondolkodtam ki lehetsz és van egy sejtésem, egyszer voltál ott futamra és mintha vonattal jöttél volna. De nem emlékszem az akkori nevedre, elárulhatnád
Ha ezt nekem címezted akkor: A múltkor leírtam a nevem Roco-nak és a posta címemet is. Nem vonattal mentem, hanem kocsival. A 2009-es fórum találkozón találkoztunk amiit Te rendeztél. Veled a gokartos találkozón is találkoztam. A nevem az előzőn damiano volt csak ott elfelejtettem a jelszót és utána regisztráltam be ide.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.01. 21:30

Bandee írta:
2018.07.01. 21:17
Év győzelme:) Ez a mai?

Tényleg jó szar év lehet

Fűre szorította:) Simán nekiment KIminek, aztán miután az megbicsaklott a tempóvesztés miatt megelőzte. Nem volt egy nagy szám de a fű az rohadt messze volt:)
Igen. Érdekes, hogy Verstappentől mindent láttok, az ilyesmit meg nem. Mondom, nincs is kettős mérce itt, á :)

Kimi jön vissza a bukótérből:

Kép

A pályán, Verstappen mellett, helyet kéne hagynia neki:

Kép

Hopp, hát itt mi történt? Verstappen a füvön, vagy Bottas is csak rosszul lát? :)

Kép

Tényleg meccset nézek inkább, szélmalomharc ez itt :)

Peace.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.01. 21:32

Damiano:)) Nem írtad a nicket csak a rendes nevedet pedig 1-2 hónapja mikor először egymásnak estetek Rocco rákérdezett

Persze így minden OK. Másra gondoltam

Üdv újra itt:)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.01. 21:33

Verstappen ott hátul volt de talán ez éppen a lökés után volt..

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2018.07.01. 21:34

Bandee írta:
2018.07.01. 21:32
Damiano:)) Nem írtad a nicket csak a rendes nevedet pedig 1-2 hónapja mikor először egymásnak estetek Rocco rákérdezett

Persze így minden OK. Másra gondoltam

Üdv újra itt:)
Köszi. Még mi akartunk a gokártos találkozón súlykompenzációt. (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.01. 21:35

Nagy bajban lettek volna:)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.01. 21:36

9_46_20 írta:
2018.07.01. 21:24
A 33as mögött???
Te ma nem osztrák nagydíjat néztél..
Pedig úgy tűnik, hogy te néztél valami mást.

Köridők és távolságok Verstappen és Hamilton között:

Kép

5 másodpercnél nem volt több az első stintben Hamilton előnye semmikor, utána Verstappen cserélt a 15. körben és tartotta az így kialakult 13 másodperces difit a lassabb gumin is Hamilton kerékcseréjéig. Innentől fogva pedig Hamilton már mögötte volt végig.

Szóval világosíts már fel, melyik 19 kör alatt adott 14 másodpercet ma Verstappennek Hamilton? :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.01. 21:39

Bandee írta:
2018.07.01. 21:33
Verstappen ott hátul volt de talán ez éppen a lökés után volt..
Az első keréktengelye Kimi hátsó tengelyének vonala előtt volt. A szabály értelmében helyet kellett volna neki hagyni.

És nem, nem a lökés után volt, ez a hármas kanyar után történt, az meg a hatos-hetesben volt.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 EYETIME GROSSER PREIS VON ÖSTERREICH 2018

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.07.01. 21:40

Bandee írta:
2018.07.01. 21:32
Damiano:)) Nem írtad a nicket csak a rendes nevedet pedig 1-2 hónapja mikor először egymásnak estetek Rocco rákérdezett

Persze így minden OK. Másra gondoltam

Üdv újra itt:)
hallod, honapokkal ezelott direkt rakerdeztem, hogy damiano? Es persze nem irt semmit.


Kiengedtek a boribol, Dami bacsi? Bar toled tanultam volna viselkedni :)

Lezárt