FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Mi történik a futamon? (három válasz adható)

Újabb Mercedes fiaskó
0
0 szavazat
Most a Ferrari betlizik
0
0 szavazat
A Red Bull lesz a soros a dupla kiesésben
0
0 szavazat
A Ferrari két autóval a dobogón
0
0 szavazat
Hamilton visszaveszi a vezetést a bajnokságban
3
19%
Vettel tovább növeli előnyét a bajnokságban
0
0 szavazat
Nem változik semmi az élen, Vettel és Hamilton is kiesik
0
0 szavazat
Verstappen újabb győzelmet szerez
0
0 szavazat
Ricciardo húzza be a győzelmet
1
6%
Hamilton győz hazai pályáján
2
13%
Vettel ellopja a showt és behúzza a győzelmet
0
0 szavazat
Räikkönen megszerzi első győzelmét hosszú évek után
0
0 szavazat
Bottas diadalmaskodik
1
6%
Újabb Haas pontok
2
13%
A McLaren menekül a Force India elől
1
6%
A Force India megelőzi a pontversenyben a McLarent
0
0 szavazat
A Sauber további pontokat szerez
2
13%
Végre a Williamsre is ráragyog a Nap
1
6%
A Toro Rosso szerez pár pontot
2
13%
A Renault erős pontszerző lesz
1
6%
 
Szavazatok száma: 16

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.09. 13:28

Schumixx írta:
2018.07.09. 13:26
vollebak írta:
2018.07.09. 13:21
Ennyi.

Nekem sem tetszett, hogy Hamiltonból megint előbújt a teátrális díva, elvonul egy kötelezettség alól meg vádaskodik az egyik legkorrektebb versenyzővel szemben, aki nyíltan elismerte a hibáját és hogy megérdemelte a büntetést. Rohadtul nem, megint eszembe juttatta, hogy a tehetsége elismerésén túl miért nem tudtam soha kedvelni egy kicsit sem.

De ehhez akkor sincs köze Räikkönennének. Milyen mentalitás ez, hogy beóbégat az asszony az embör háta mögül? Borsodi faluvégi házsorok udvarán szokás az ilyet. Emellett ez azt is sugallja, mintha Kimi nem tudná magát megvédeni és jönnie kell az udvartartásnak beszólogatni.

Röhejes és szomorú is egyben ez az egész.
Ennek ellenére szurkolok neki továbbra is. :)
Én örülök hogy megtudtam, Mintu véleményét is a dologról. Most megyek faszbúkra elolvasom Lófaszjóskáét is bivalybasznádról, kb. annyira releváns, mint az övé. :)
Persze, miért is ne szurkolnál továbbra is neki :) Másnak vélhetően hasonlóan érthetetlen, hogy hogyan lehet Maxit kedvelni (:v

De a lényeg, igen, hogy most végre mindenki megtudhatta Minttu tartalmas véleményét is a dolgokról. Szarul is aludtam volna ma is, ha nem találom meg :(
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2018.07.09. 13:32

vollebak írta:
2018.07.09. 13:28
Persze, miért is ne szurkolnál továbbra is neki :) Másnak vélhetően hasonlóan érthetetlen, hogy hogyan lehet Maxit kedvelni (:v

De a lényeg, igen, hogy most végre mindenki megtudhatta Minttu tartalmas véleményét is a dolgokról. Szarul is aludtam volna ma is, ha nem találom meg :(
És kedvelem Maxit is. :D
Mindegy hogy arrogáns kisköcsög vagy hisztispicsa.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.09. 13:48

Közben gyűrűzik tovább a dolog.

Állítólag kamu a kép, PhotoShoppal csinálták Minttunak ebből a posztjából:

Kép

Ha így van, akkor természetesen vissza az egész, amiket írkáltunk az asszonyról. Ugyanakkor elég ciki, mert ezek szerint az ESPN hivatalos F1-es oldala is benyelte.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2018.07.09. 13:51

vollebak írta:
2018.07.09. 13:48
Ha így van, akkor természetesen vissza az egész, amiket írkáltunk az asszonyról. Ugyanakkor elég ciki, mert ezek szerint az ESPN hivatalos F1-es oldala is benyelte.
Magasröptű ez is. :)
Sose értem ki nézi ezeket, és nekik miért jó.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.09. 13:57

Schumixx írta:
2018.07.09. 13:51
vollebak írta:
2018.07.09. 13:48
Ha így van, akkor természetesen vissza az egész, amiket írkáltunk az asszonyról. Ugyanakkor elég ciki, mert ezek szerint az ESPN hivatalos F1-es oldala is benyelte.
Magasröptű ez is. :)
Sose értem ki nézi ezeket, és nekik miért jó.
Persze, nem valószínű, hogy Minttu valaha is veszélyes lesz a Nobel-díjra jelöltekre.

De a lényeg, hogy ha igaz, hogy tényleg nem szólt bele a dolgokba, csak átkamuzták egy posztját, akkor oktalanul estünk neki.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.09. 14:00

Phoebe írta:
2018.07.09. 13:09
FIA féle "mi mindig következetesek vagyunk"-hoz csak annyit, hogy Magnussen Alonso elleni suttyóságait nem is vizsgálták. Kb. a videó felétől érdemes nézni:

https://mobile.twitter.com/f1writers/st ... 133700611
Ez a Magnussen az F1 legnagyobb parasztja, alig várom, hogy kipicsázzák végre. Kár, hogy Alonso nem rakta ki a picsába

Az FIA meg egészen nevetséges a büntetésekkel, összevissza megy az egész csakúgy mint Börni idejében, a "nagyokat" nem merik büntetni de a lesajnált Kiminek 10 sec állva, másnak lófasz vagy 5 sec. Hányadék.

Azért is regula kéne, hogy valaki saját önsajnálatában kilép a kötöttségekből és ország-világ előtt otthagyja a riportert a g..be. Nem Hamilton ellen mondva, de aki ilyet csinál és nem toilett vagy EÜ okai vannak annak oda kéne hatni úgy rendesen..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2018.07.09. 14:05-kor.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.09. 14:04

Schumixx írta:
2018.07.09. 13:26
vollebak írta:
2018.07.09. 13:21
Ennyi.

Nekem sem tetszett, hogy Hamiltonból megint előbújt a teátrális díva, elvonul egy kötelezettség alól meg vádaskodik az egyik legkorrektebb versenyzővel szemben, aki nyíltan elismerte a hibáját és hogy megérdemelte a büntetést. Rohadtul nem, megint eszembe juttatta, hogy a tehetsége elismerésén túl miért nem tudtam soha kedvelni egy kicsit sem.

De ehhez akkor sincs köze Räikkönennének. Milyen mentalitás ez, hogy beóbégat az asszony az embör háta mögül? Borsodi faluvégi házsorok udvarán szokás az ilyet. Emellett ez azt is sugallja, mintha Kimi nem tudná magát megvédeni és jönnie kell az udvartartásnak beszólogatni.

Röhejes és szomorú is egyben ez az egész.
Ennek ellenére szurkolok neki továbbra is. :)
Én örülök hogy megtudtam, Mintu véleményét is a dologról. Most megyek faszbúkra elolvasom Lófaszjóskáét is bivalybasznádról, kb. annyira releváns, mint az övé. :)
EZen mekkorát röhögtem:) Hülye

De tényleg. EGészen elképesztő, hogy ez a faszság meg van engedve én Kimi helyében leordítanám az asszonyt. Mi ez valami buzulás 2 hetente?? Az egyik magát sajnáltatja egy világ előtt a semmiért 1000 győzelemmel és 4 VB címmel a zsebében, a másiknak meg a felesége beleugat az egészbe? Mi ez már??

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.09. 14:06

Bandee írta:
2018.07.09. 14:04
Schumixx írta:
2018.07.09. 13:26

Ennek ellenére szurkolok neki továbbra is. :)
Én örülök hogy megtudtam, Mintu véleményét is a dologról. Most megyek faszbúkra elolvasom Lófaszjóskáét is bivalybasznádról, kb. annyira releváns, mint az övé. :)
EZen mekkorát röhögtem:) Hülye

De tényleg. EGészen elképesztő, hogy ez a faszság meg van engedve én Kimi helyében leordítanám az asszonyt. Mi ez valami buzulás 2 hetente?? Az egyik magát sajnáltatja egy világ előtt a semmiért 1000 győzelemmel és 4 VB címmel a zsebében, a másiknak meg a felesége beleugat az egészbe? Mi ez már??
Közben kiderült, hogy lehet, hogy kamu volt a kép és oktalanul basztattuk Minttut.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.07.09. 14:09

Mesélje már el valaki mi történt. ;)
Felvételről láttam a versenyt, kb annyit, hogy Fettel darálta a két mercis agyhalottat a házi pályájukon.

Mi történt még? :)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.09. 14:15

vollebak írta:
2018.07.09. 14:06
Bandee írta:
2018.07.09. 14:04


EZen mekkorát röhögtem:) Hülye

De tényleg. EGészen elképesztő, hogy ez a faszság meg van engedve én Kimi helyében leordítanám az asszonyt. Mi ez valami buzulás 2 hetente?? Az egyik magát sajnáltatja egy világ előtt a semmiért 1000 győzelemmel és 4 VB címmel a zsebében, a másiknak meg a felesége beleugat az egészbe? Mi ez már??
Közben kiderült, hogy lehet, hogy kamu volt a kép és oktalanul basztattuk Minttut.
Ne "basztasd" ÍKimi asszonyát_:))

Ja, láttam. Értelmes hozzászólás volt mondjuk az eredeti is.. Igazából jól van, hogy ott mosolyog néha mert szép kis nő, de szerintem ezzel be is kéne fejezze a szereplést.

Mindazonáltal látható, hogy a Hamilton és a nála sokkal kvalifikáltabb főnökei hülyesége hová vezet. Egészen elképesztő, hogy egy valamit magára adó csapat vezetése előáll egy ilyen teóriával. Az intelligencia teljes hiánya (ami nyilván hülyeség).. Nem tudok mást mondani, mint, hogy pitiánerek. Mondjuk a Wolfra csak rá kell nézni mindig is ellenszenves volt, Lauda legalább csöndben maradt. AZ, hogy Bottas tavaly min. két Ferraris futamot nullázott az nem számít.. Hamiltonra csak azért nem tudok haragudni mert rohadt jó pilóta, sajnos soha nem fogja megérteni, hogy a világ nem csak körülötte forog.. Meg igazából nem az eszéért szeretjük... Igen, néha sajnos szopás is van.. Most képzeljük el, ha mindenki levágná a hisztijét a hazai futama után? Mi lenne akkor?
Esetleg a Brit Gp-t csak a Merci és csak Hamilton nyerheti? Érteném én őt, ha nem nyert volna már számtalanszor otthon ill. nem ő és csapata nyerte volna az elmúlt 100 F1 futam 90%-át. De ők nyerték + 4 VB címet zsinórban.. Így ez elég csúnya és kispályás lett
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2018.07.09. 14:21-kor.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.07.09. 14:20

rdaneelolivaw írta:
2018.07.09. 14:09
Mesélje már el valaki mi történt. ;)
Felvételről láttam a versenyt, kb annyit, hogy Fettel darálta a két mercis agyhalottat a házi pályájukon.

Mi történt még? :)
AZ történt, hogy a rajt után - ami Lulunak nem sikerült jól Kimi a 3. kanyarban megpöccintette és így megforgott. Ezért Kimi kapott 10 secet a boxban (durvábbért 1 hete 5 sec járt Vettelnek és azt hiszem csak a futam után). Aztán Hamilton szépen feljött meg KImi is a bünti után, volt 2 SC ami úgy alakult, hogy a Bottas-Vettel-HAM--Vertappen-Kimi fogat egymás mögött találta magát és csináltak tök jó 10 utolsó kört aminek ismert a végeredménye (érdemes visszanézni a Kimi-Versappen csatát és a Bottas-Vettel Bottas-Kimi előzést mindkettő elég szép volt utóbbi ráadásul kívülről).

Szóval a végén Hamilton sisakban ácsorgott egy darabig interjúra várva, majd teátrálisan mikor ő jött volna felment a váróba és nem állt szóba a riporterrel. Azt azért megvárta, hogy éppen ő jöjjön és akkor vonult el, éppen előtte is megtehette volna. A váróban hátat fordított mindenkinek, duzzogott. Futam után ráfogta Kimire ő és a csapat, hogy direkt lökte őt meg Kimi hiszen múlt héten is egy Ferrari tönkretette Bottas versenyét. ennyi

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.07.09. 14:32

vollebak írta:
2018.07.09. 12:49
Magic írta:
2018.07.09. 11:53
Gasly kapott ezért egy 5 másodperces büntetést utólag... Kabaré...
Nem kell mondanom hogy, ki - mit úszott már meg az idén büntetlenül...

Kár, hogy ennyire nem tudsz leszakadni Verstappenről :(

Konkrétan bármilyen F1-gyel kapcsolatos hozzászólásodba belekevered valahogy.
Következetesség. Felbosszant , ez van...

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2018.07.09. 14:35

Bandee írta:
2018.07.09. 14:04
EZen mekkorát röhögtem:) Hülye

De tényleg. EGészen elképesztő, hogy ez a faszság meg van engedve én Kimi helyében leordítanám az asszonyt. Mi ez valami buzulás 2 hetente?? Az egyik magát sajnáltatja egy világ előtt a semmiért 1000 győzelemmel és 4 VB címmel a zsebében, a másiknak meg a felesége beleugat az egészbe? Mi ez már??
Akkor jó. (:o
Ja szegény lehet valójában meg se szólalt, csak kitette amiket szokott aztán belekeverték az egészbe.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2018.07.09. 14:42

Bandee írta:
2018.07.09. 14:15
Ne "basztasd" ÍKimi asszonyát_:))

Ja, láttam. Értelmes hozzászólás volt mondjuk az eredeti is.. Igazából jól van, hogy ott mosolyog néha mert szép kis nő, de szerintem ezzel be is kéne fejezze a szereplést.

Mindazonáltal látható, hogy a Hamilton és a nála sokkal kvalifikáltabb főnökei hülyesége hová vezet. Egészen elképesztő, hogy egy valamit magára adó csapat vezetése előáll egy ilyen teóriával. Az intelligencia teljes hiánya (ami nyilván hülyeség).. Nem tudok mást mondani, mint, hogy pitiánerek. Mondjuk a Wolfra csak rá kell nézni mindig is ellenszenves volt, Lauda legalább csöndben maradt. AZ, hogy Bottas tavaly min. két Ferraris futamot nullázott az nem számít.. Hamiltonra csak azért nem tudok haragudni mert rohadt jó pilóta, sajnos soha nem fogja megérteni, hogy a világ nem csak körülötte forog.. Meg igazából nem az eszéért szeretjük... Igen, néha sajnos szopás is van.. Most képzeljük el, ha mindenki levágná a hisztijét a hazai futama után? Mi lenne akkor?
Esetleg a Brit Gp-t csak a Merci és csak Hamilton nyerheti? Érteném én őt, ha nem nyert volna már számtalanszor otthon ill. nem ő és csapata nyerte volna az elmúlt 100 F1 futam 90%-át. De ők nyerték + 4 VB címet zsinórban.. Így ez elég csúnya és kispályás lett
Én is basztatnám. :D
Lauda is mondott valami olyat hogy már megint ki lett ütve egy merci, nyomják a cirkuszt. A negatív reklám is reklám.
Maurizio meg valami olyat reagált, hogy ha ez poén akkor szar, egyébként meg szégyellje magát James Alison.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2018.07.09. 14:47

Réégen nem volt Twitter meg insTagram. Különben Corinna is belekotyogott volna. Szerintem a nő pont ugyanúgy beleóbégathat mint pl. én. Pont ugyanannyira számít a véleménye.

Versenybaleset volt. Mint Ausztriában Maxi-Kimi, csak ott Kimi nem forgott meg, de azért elvesztette a pozíciót, aminek köszönhetően Maxi már 4-szeres futamgyőztes.

Más:
Hamilton reakciója eltúlzott volt túlságosan is! Főleg egy ilyen látványos felzárkózás után. (majdnem, mint Schumacher 2006-ban Interlagosban) Lehet, hogy jelentős anyagi veszteség érte. Tudjátok arra gondolok, hogy sportfogadás...tuti tipp, ilyenek. Aztán most nem jött be...
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2018.07.09. 15:02

Már meg is gondolta magát. :D

Ez egy Instagramon közzétett posztjából derül ki, melyben közölte, rendezték a helyzetet Räikkönennel. „Kimi azt mondta, bocsánatot kér, én pedig elfogadtam, és továbbléptünk” – írta a címvédő. „Versenybaleset volt, semmi több. Néha mondunk hülyeségeket, de aztán tanulunk belőle” – utalhatott a vádaskodására.

https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/201 ... kkonennek/

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2018.07.09. 18:24

Ez 100% hogy egyáltalán megrágalmazta Hamilton Kimit? Nem lehet, hogy a média ezt tálalta csak?

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2018.07.09. 20:42

Peresztrojka írta:
2018.07.09. 18:24
Ez 100% hogy egyáltalán megrágalmazta Hamilton Kimit? Nem lehet, hogy a média ezt tálalta csak?


"interesting tactics" ez volt a pontos kifejezés amit használt, és hát gondolom nem arra gondolt, hogy SC alatt kereket cserélni érdekes taktika... ezt nemigen lehet másképp értelmezni

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.07.09. 21:09

Gocpont írta:
2018.07.09. 14:47
Versenybaleset volt. Mint Ausztriában Maxi-Kimi, csak ott Kimi nem forgott meg, de azért elvesztette a pozíciót, aminek köszönhetően Maxi már 4-szeres futamgyőztes.
Igazság szerint ott is Kimi hibázott, csak itt valamiért elterjedt, hogy "mámeginafersztáppen".

Kép

Több mint fél autóval mellette volt Verstappen a felgumizott versenyíven ( = tehát nem valami kétségbeesett, túl rövid féktávval esett be Kimi mellé). A szabályok szerint joga volt helyet kapni, fogta a pozíciót. Kimi húzott rá kívülről, mintha ott sem lett volna mellette Maxi.

Ugyanaz történt, mint például 1998-ban Argentínában DC és Schumi között, amit már akkor, véresszájú Schumacher-ellenszurker häkkinenesként sem tudtam a német nyakába varrni.

TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2018.07.09. 21:22

Phoebe írta:
2018.07.09. 13:09
FIA féle "mi mindig következetesek vagyunk"-hoz csak annyit, hogy Magnussen Alonso elleni suttyóságait nem is vizsgálták. Kb. a videó felétől érdemes nézni:

https://mobile.twitter.com/f1writers/st ... 133700611
köszi.
örülök, hogy azért az utolsó körben sikerült megelőznie. valóban gáz volt... alig tudtam követni az eredményjelzőn, hogy most megelőzte vagy sem...

de sokat nem nézek ki Magnussenből...

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2018.07.09. 21:33

Az picit tényleg gáz volt, amikor Magnussen visszajött elé, de utána Alonso olyan kanyarokban próbálkozott, ahol kb. csak az ideális íven lehet rendesen befordulni, ott Magnussennek két esélye volt, vagy ez, vagy hogy lekörözöttként viselkedik és elengedi...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2018.07.09. 21:34

Krisztián írta:
2018.07.09. 21:33
Az picit tényleg gáz volt, amikor Magnussen visszajött elé, de utána Alonso olyan kanyarokban próbálkozott, ahol kb. csak az ideális íven lehet rendesen befordulni, ott Magnussennek két esélye volt, vagy ez, vagy hogy lekörözöttként viselkedik és elengedi...
és az egy autónyi hely adás?
vagy Alonso érje be a fűvel...?

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2018.07.09. 21:37

t-oom írta:
2018.07.09. 21:34
Krisztián írta:
2018.07.09. 21:33
Az picit tényleg gáz volt, amikor Magnussen visszajött elé, de utána Alonso olyan kanyarokban próbálkozott, ahol kb. csak az ideális íven lehet rendesen befordulni, ott Magnussennek két esélye volt, vagy ez, vagy hogy lekörözöttként viselkedik és elengedi...
és az egy autónyi hely adás?
vagy Alonso érje be a fűvel...?
Alonso érje be a pár kanyarral későbbi előzéssel
A Maggotsba nem lehet máshogy befordulni, egy ív van... volt már ott előzés, de akkor az előző tisztán előrébb volt már az egyenesben, Alonso épphogy melléért csak... satufék nélkül nem tudott volna máshogy befordulni Magnussen, lesodródott volna a pályáról.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.07.09. 22:40

Phoebe írta:
2018.07.09. 13:09
FIA féle "mi mindig következetesek vagyunk"-hoz csak annyit, hogy Magnussen Alonso elleni suttyóságait nem is vizsgálták. Kb. a videó felétől érdemes nézni:

https://mobile.twitter.com/f1writers/st ... 133700611
hát én csak egy leszorítást láttam, a régi célegyenesre ráfordító kanyarban. a Becketts előtt alonso simán hátrébb volt, ha ott kocc van, az az ő hibája lett volna.
persze neki volt esze, nem úgy mint pl Grosjeannak.
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: FORMULA 1 2018 ROLEX BRITISH GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.07.09. 22:57

Volle, ha azon a pályán az ott a "felgumizott versenyív" akkor a holnap reggelt azzal kezdem hogy megeszem a kalapom.


(Nem az. Ezt elhiheted nekem.)

Lezárt