FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Lezárt

Mi változik Ausztráliához képest?

Semmi
4
33%
Még nagyobb Mercedes fölény
1
8%
Feljön a Ferrari a Mercedesre
4
33%
A Ferrari megelőzi a Mercedest
3
25%
A Red Bull mindenkit megelőz
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 12

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2019.04.03. 12:31

vollebak írta:
2019.04.03. 12:22
Az az év az, ami megmutatta, hogy azért eléggé felülreprezentálják őt az eredményei, mint versenyzőt. Akármi is lesz, az egyszerűen példa nélküli eset a sport történetében, hogy egy csapatújonc a berendezkedett világbajnokot szó szerint dominálja. Volt olyan, hogy megszorongatták a bajnokot, esetleg pár ponttal le is győzték, de olyan, hogy négyszeres címvédő kap maga mellé a fiókcsapatból egy fiatalt, aki mind az időmérők, mind a versenyek kétharmadában szó szerint dominálja a sokszoros bajnokot, olyan még csak hasonló sem.

Azt követően pedig 2016 és 2018 is gyalázatos teljesítmény volt tőle - és ezt még csak nem is én mondom, hanem a vetteles haverom. Kíváncsi vagyok, idén mi lesz. Ha Leclerc esetleg legyőzi, az nagyon sok kérdést vet fel Vettel további pályafutását illetően (hova, merre tovább, milyen státuszban, milyen esélyekkel).
Nem értettem az elejét azt hittem Leclercről beszélsz, gondoltam várjunk még azzal azért.
Aztán leesett hogy Ric-ről van szó. :)
Amúgy tény hogy most már kezd Ferrari oldalról is sokat kapni a bajuszkirály.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.03. 12:33

Schumixx írta:
2019.04.03. 12:28
Rocco írta:
2019.04.03. 12:24
Mi bajod lett vele? (:u
Kiváncsi vagyok bírná-e a "nyomást" :)
Hallottam olyat is hogy tavaly vele akár nyerhettek volna is, szeretném látni mielőtt visszavonul.
Hat, elegge "bajnokok temetoje" szaga van ott a dolognak, en nem kockaztatnek a helyeben.
Ezt a resumet amivel rendelkezik, szinte mar csak rombolni lehet. Kar volna.

Sajat magam szempontjabol viszont kivancsi lennek erre a parositasra, az biztos. :D

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.03. 12:35

Schumixx írta:
2019.04.03. 12:31

Amúgy tény hogy most már kezd Ferrari oldalról is sokat kapni a bajuszkirály.
Tavaly hagyhattak volna menni Kimit is, szerintem el is kapta volna Vettelt, annyira rossznak tunt.
Tobbek kozt ezert utalom a Ferrarit. Hiaba szimaptikus ez a Leclerc gyerek is, a Ferrari sikerenek nem tudnek orulni.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.04.03. 12:39

Schumixx írta:
2019.04.03. 12:31
Nem értettem az elejét azt hittem Leclercről beszélsz, gondoltam várjunk még azzal azért.
Aztán leesett hogy Ric-ről van szó. :)
Amúgy tény hogy most már kezd Ferrari oldalról is sokat kapni a bajuszkirály.
Ami főleg aggasztó lehet a vetteleseknek, hogy rengeteg önhibás esete volt az elmúlt 10-12 hónapban. Elfékezte magát Bakuban, két helyet veszítve ezzel, nekiment Bottasnak Franciaországban, rajtbüntetést kapott Ausztriában, megforgott a kvalin Japánban és csak kilencedik lett, aztán a versenyen nekiment Verstappennek, nekiment Hamiltonnak Monzában, eldobta a biztos győzelmet Németországban, most pedig megforgott egy Hamilton elleni csatában, mint egy amatőr.

Ez valami egészen elképesztő mélyrepülés a korábbi sikereihez képest, tényleg nem emlékszem olyan többszörös bajnokra, aki így szétesett volna.

Ha ehhez hozzávesszük, hogy idénig nem volt fenyegetve csapaton belül, most viszont Leclerc olyan keménynek tűnik, mint a kád széle, hát érdekes lesz a dolog.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2019.04.03. 12:46

Rocco írta:
2019.04.03. 12:35
Tavaly hagyhattak volna menni Kimit is, szerintem el is kapta volna Vettelt, annyira rossznak tunt.
Tobbek kozt ezert utalom a Ferrarit. Hiaba szimaptikus ez a Leclerc gyerek is, a Ferrari sikerenek nem tudnek orulni.
Ha nem nyer Hamilton a mercivel és Leclerc világbajnok lesz azt jobban el tudom fogadni, mintha Vettel húzná be az ötödiket.
És nem azért merthogy utoléri Hamiltont a címek számában.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.03. 12:48

Schumixx írta:
2019.04.03. 12:46
Rocco írta:
2019.04.03. 12:35
Tavaly hagyhattak volna menni Kimit is, szerintem el is kapta volna Vettelt, annyira rossznak tunt.
Tobbek kozt ezert utalom a Ferrarit. Hiaba szimaptikus ez a Leclerc gyerek is, a Ferrari sikerenek nem tudnek orulni.
Ha nem nyer Hamilton a mercivel és Leclerc világbajnok lesz azt jobban el tudom fogadni, mintha Vettel húzná be az ötödiket.
És nem azért merthogy utoléri Hamiltont a címek számában.
Hat, az otodik Vettel cim lenne talan a legrosszabb forgatokonyv szamomra is.
Bar az Alonsos brigad fajdalman el tudnek szorakozni. (:v

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2019.04.03. 13:05

Rocco írta:
2019.04.03. 12:48
Hat, az otodik Vettel cim lenne talan a legrosszabb forgatokonyv szamomra is.
Bar az Alonsos brigad fajdalman el tudnek szorakozni. (:v
"A tavalyi évem volt a legjobb: huszonegy nullára vertem a csapattársamat, ami korábban sosem történt meg.”
Szegény Vandorne :)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.03. 13:13

Schumixx írta:
2019.04.03. 13:05
Rocco írta:
2019.04.03. 12:48
Hat, az otodik Vettel cim lenne talan a legrosszabb forgatokonyv szamomra is.
Bar az Alonsos brigad fajdalman el tudnek szorakozni. (:v
"A tavalyi évem volt a legjobb: huszonegy nullára vertem a csapattársamat, ami korábban sosem történt meg.”
Szegény Vandorne :)
"De a csapattarsamnal jobb voltam ma is, es azt hiszem ez a legfontosabb"
-miutan KImi muszaki hiba miatt kiesett elole dobogos helyrol.

Erdekes mod altalaban az Alonso szurkerekkel szokott bajom lenni, szinte mindig. Van bennuk valami emelyito, amit nehez volna megfogalmazni, de elnezve, hogy kepesek ilyen embernek szukrolni, nem tunik teljesen osszefuggestelennek a keplet. Most ahogy visszagondoltam a kb 10 eves forumos palyafutasomra, a legcsunyabb vitaim kb 90%-ban Alonsosokkal esett meg. Persze van kivetel, volt Alonsos akivel kijottem, de valami tulajdonsaguk lehet, amit nem toleralok, es kihozza az en rossz tulajdonsagaimat.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2019.04.03. 13:32

Rocco írta:
2019.04.03. 13:13
"De a csapattarsamnal jobb voltam ma is, es azt hiszem ez a legfontosabb"
-miutan KImi muszaki hiba miatt kiesett elole dobogos helyrol.

Erdekes mod altalaban az Alonso szurkerekkel szokott bajom lenni, szinte mindig. Van bennuk valami emelyito, amit nehez volna megfogalmazni, de elnezve, hogy kepesek ilyen embernek szukrolni, nem tunik teljesen osszefuggestelennek a keplet. Most ahogy visszagondoltam a kb 10 eves forumos palyafutasomra, a legcsunyabb vitaim kb 90%-ban Alonsosokkal esett meg. Persze van kivetel, volt Alonsos akivel kijottem, de valami tulajdonsaguk lehet, amit nem toleralok, es kihozza az en rossz tulajdonsagaimat.
És még így is úriemberek teadélutánja ez itt pl. egy facebook-os komment szekcióhoz képest. Ezért is szeretek még mindig ide járni. Oda meg néha olvasok be amikor rámtör a perverzió. :)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: trutya » 2019.04.03. 13:54

Krisztián írta:
2019.04.03. 11:56
A 2010-es Red Bull max. időmérőn volt űrautó, versenyen nem egyszer megette reggelire a Ferrari és a McLaren is. 2012-ben meg nem Alonso legyőzése volt a fegyvertény, mert az az évtized vicce volt, hogy abban az évben is összemákolt egy második helyet. Ott az volt a fegyvertény, hogy mindenki mást is legyőzött. Sőt, még 2013-ban is, amikor év végén 9 versenyt nyert egymás után, nem egyszer úgy győzött, hogy egy apróbb pályaelhagyás, és mind a két Lotus megelőzi, szó nem volt arról, hogy minden egyes alkalommal fél percre meglépett és utána sétakocsikázott (bár volt ilyen győzelme is). Akkor nagyon egyben volt fejben, sőt, igazából 2016-tal bezárólag nem emlékszem tőle egyetlen, a mostaniakhoz hasonló hibára sem. 2014-ben lassú volt és motiválatlannak tűnt, de nem voltak ilyesféle hibái. 2015-16 meg talán az eddigi legerősebb két szezonja volt, sokszor a csapaton múlott csak, hogy nem győzte le a sokkal gyorsabb Mercedeseket. Ferrarival vb címért harcolni viszont egy olyan nyomást helyez rá, amit láthatóan nem bír el. 2017 végén kezdett bakizgatni, aztán tavaly év végére teljesen szétesett. Nem neki való ez a csapat, de ezzel nincs is semmi gond, ember nincs ezen a földön, aki bármilyen munkakörnyezetben ugyanolyan teljesítményre képes.



az osztrákra már nem is emlékeztem, de a hungaroringes az orrom előtt történt. csak kurva nagy mázlija volt, hogy nem csapta oda a kocsit, mint Perez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára trutya 2019.04.03. 13:58-kor.
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: trutya » 2019.04.03. 13:57

Rocco írta:
2019.04.03. 13:13

"De a csapattarsamnal jobb voltam ma is, es azt hiszem ez a legfontosabb"
-miutan KImi muszaki hiba miatt kiesett elole dobogos helyrol.

Erdekes mod altalaban az Alonso szurkerekkel szokott bajom lenni, szinte mindig. Van bennuk valami emelyito, amit nehez volna megfogalmazni, de elnezve, hogy kepesek ilyen embernek szukrolni, nem tunik teljesen osszefuggestelennek a keplet. Most ahogy visszagondoltam a kb 10 eves forumos palyafutasomra, a legcsunyabb vitaim kb 90%-ban Alonsosokkal esett meg. Persze van kivetel, volt Alonsos akivel kijottem, de valami tulajdonsaguk lehet, amit nem toleralok, es kihozza az en rossz tulajdonsagaimat.
te szegény áldozat, te...
Kép

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2019.04.03. 14:15

trutya írta:
2019.04.03. 13:54
Krisztián írta:
2019.04.03. 11:56
A 2010-es Red Bull max. időmérőn volt űrautó, versenyen nem egyszer megette reggelire a Ferrari és a McLaren is. 2012-ben meg nem Alonso legyőzése volt a fegyvertény, mert az az évtized vicce volt, hogy abban az évben is összemákolt egy második helyet. Ott az volt a fegyvertény, hogy mindenki mást is legyőzött. Sőt, még 2013-ban is, amikor év végén 9 versenyt nyert egymás után, nem egyszer úgy győzött, hogy egy apróbb pályaelhagyás, és mind a két Lotus megelőzi, szó nem volt arról, hogy minden egyes alkalommal fél percre meglépett és utána sétakocsikázott (bár volt ilyen győzelme is). Akkor nagyon egyben volt fejben, sőt, igazából 2016-tal bezárólag nem emlékszem tőle egyetlen, a mostaniakhoz hasonló hibára sem. 2014-ben lassú volt és motiválatlannak tűnt, de nem voltak ilyesféle hibái. 2015-16 meg talán az eddigi legerősebb két szezonja volt, sokszor a csapaton múlott csak, hogy nem győzte le a sokkal gyorsabb Mercedeseket. Ferrarival vb címért harcolni viszont egy olyan nyomást helyez rá, amit láthatóan nem bír el. 2017 végén kezdett bakizgatni, aztán tavaly év végére teljesen szétesett. Nem neki való ez a csapat, de ezzel nincs is semmi gond, ember nincs ezen a földön, aki bármilyen munkakörnyezetben ugyanolyan teljesítményre képes.



az osztrákra már nem is emlékeztem, de a hungaroringes az orrom előtt történt. csak kurva nagy mázlija volt, hogy nem csapta oda a kocsit, mint Perez.
Egyiknek sincs semmi köze ahhoz, amiket mostanában művel.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.03. 14:16

trutya írta:
2019.04.03. 13:57
Rocco írta:
2019.04.03. 13:13

"De a csapattarsamnal jobb voltam ma is, es azt hiszem ez a legfontosabb"
-miutan KImi muszaki hiba miatt kiesett elole dobogos helyrol.

Erdekes mod altalaban az Alonso szurkerekkel szokott bajom lenni, szinte mindig. Van bennuk valami emelyito, amit nehez volna megfogalmazni, de elnezve, hogy kepesek ilyen embernek szukrolni, nem tunik teljesen osszefuggestelennek a keplet. Most ahogy visszagondoltam a kb 10 eves forumos palyafutasomra, a legcsunyabb vitaim kb 90%-ban Alonsosokkal esett meg. Persze van kivetel, volt Alonsos akivel kijottem, de valami tulajdonsaguk lehet, amit nem toleralok, es kihozza az en rossz tulajdonsagaimat.
te szegény áldozat, te...
tudom. :(

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.03. 14:22

Schumixx írta:
2019.04.03. 13:32
Rocco írta:
2019.04.03. 13:13
"De a csapattarsamnal jobb voltam ma is, es azt hiszem ez a legfontosabb"
-miutan KImi muszaki hiba miatt kiesett elole dobogos helyrol.

Erdekes mod altalaban az Alonso szurkerekkel szokott bajom lenni, szinte mindig. Van bennuk valami emelyito, amit nehez volna megfogalmazni, de elnezve, hogy kepesek ilyen embernek szukrolni, nem tunik teljesen osszefuggestelennek a keplet. Most ahogy visszagondoltam a kb 10 eves forumos palyafutasomra, a legcsunyabb vitaim kb 90%-ban Alonsosokkal esett meg. Persze van kivetel, volt Alonsos akivel kijottem, de valami tulajdonsaguk lehet, amit nem toleralok, es kihozza az en rossz tulajdonsagaimat.
És még így is úriemberek teadélutánja ez itt pl. egy facebook-os komment szekcióhoz képest. Ezért is szeretek még mindig ide járni. Oda meg néha olvasok be amikor rámtör a perverzió. :)
Persze, tudom, ilyen helyekre nem is szabad jarni, vagy nagyon olvasgatni a hozzaszolasokat, semmiylen temaban, mert csak felidegesited magad. Szerintem atlagban ennek a forumnak a tagjai kifejezetten ertelmesek, most attol fuggoen, hogy miben ertunk egyet, es miben nem. Paran le tudunk menni neha budos primitiv parasztba, de ezt leszamitva szerintem teljesen rendben van a forum. Ennel csak rosszabb hangulatu es allomanyu helyeket ismerek.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2019.04.03. 19:26

Ori F1 írta:
2019.04.01. 09:46
Nigel Hill írta:
2019.03.31. 16:32
Nem néztem f1-et a tavalyi Szingapúr óta. Ma fogok.
Van valami amiről lemaradtam? :D
Miért?bezártak téged egy sötét szobába? :D
Nem. Egyszerűen tavaly megcsömörlöttem az unalomtól. De ezt a futamot is kár volt néznem. Nincs kinek szurkoljak, így tök érdektelen én uncsi az egész. Bár valami miatt van az az érzésem hogy Russell szurkoló leszek ha bent tud maradni az F1-ben. Bár most egy pár futamot biztos kihagyok megint. Van jobb dolgom.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2019.04.03. 19:30

trutya írta:
2019.04.01. 12:50
vollebak írta:
2019.04.01. 12:29


Mondjuk a Red Bull ezen a pályán kifejezetten gyengén ment, szóval abból sem vonnék le messzemenő következtetéseket, ha Sainz tudta volna tartani Maxi tempóját.

De az biztos, hogy most tényleg egy konstruktőri 4. hely az reális cél lehet a McLarennek, ehhez a Haasokat és a Renault-kat kéne legyűrni rendszeresen a futamokon. Jelen állás szerint azt mondom, hogy egyáltalán nem teljesíthetetlen feladat.
én inkább azt mondanám, Gasly ment (megint) gyengén.
Verstappen nem volt túl messze Bottastól. de tény, hogy nem az ő pályájuk ez, míg a mclarennek simán lehet, hogy ez az egyik legerősebb helyszínük. ebből a szempontból a Hungaroring érdekes lesz, ott a Honda-érában is mindig erősek voltak, ahogy tavaly is. tavaly gyakorlatilag az volt az utolsó értelmezhető futamuk.
Gasly igen komoly beállítási problémákkal küzdött mindkét futamon.Itt jön elő az h tapasztalatlan, és hogy 1 év a tavalyi Toro Rossoval nem volt elég. Állítólag Max semmit nem hajlandó megosztani vele. Marko Max-nek ad igazat, Horner szeretné ha adatmegosztás lenne, mert a csapat érdeke nekik azt kívánja.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: trutya » 2019.04.04. 10:10

Nigel Hill írta:
2019.04.03. 19:30
trutya írta:
2019.04.01. 12:50

én inkább azt mondanám, Gasly ment (megint) gyengén.
Verstappen nem volt túl messze Bottastól. de tény, hogy nem az ő pályájuk ez, míg a mclarennek simán lehet, hogy ez az egyik legerősebb helyszínük. ebből a szempontból a Hungaroring érdekes lesz, ott a Honda-érában is mindig erősek voltak, ahogy tavaly is. tavaly gyakorlatilag az volt az utolsó értelmezhető futamuk.
Gasly igen komoly beállítási problémákkal küzdött mindkét futamon.Itt jön elő az h tapasztalatlan, és hogy 1 év a tavalyi Toro Rossoval nem volt elég. Állítólag Max semmit nem hajlandó megosztani vele. Marko Max-nek ad igazat, Horner szeretné ha adatmegosztás lenne, mert a csapat érdeke nekik azt kívánja.
azt tudtuk hogy Max csapatjátékos, ez ismét bebizonyosodott...
de ilyen esetekben nem neki kellene ebben dönteni, hanem Hornernek.
de ha az a pöcs Marko támogatja, akkor mit várunk...
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.04.05. 10:50

trutya írta:
2019.04.04. 10:10
Nigel Hill írta:
2019.04.03. 19:30

Gasly igen komoly beállítási problémákkal küzdött mindkét futamon.Itt jön elő az h tapasztalatlan, és hogy 1 év a tavalyi Toro Rossoval nem volt elég. Állítólag Max semmit nem hajlandó megosztani vele. Marko Max-nek ad igazat, Horner szeretné ha adatmegosztás lenne, mert a csapat érdeke nekik azt kívánja.
azt tudtuk hogy Max csapatjátékos, ez ismét bebizonyosodott...
de ilyen esetekben nem neki kellene ebben dönteni, hanem Hornernek.
de ha az a pöcs Marko támogatja, akkor mit várunk...
Őszintén? Nem csodálom, hogy Ricsi elhúzott ebből a közegből. Lehet, hogy ha Marko nem lenne csak Horner, normálisabban zajlanának ott a dolgok.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.04.05. 13:18


Orbitális a különbség. :mosoly:
Alonso autójában is dolgozott a DRS csak nem szemléltették. Az még hozzátartozik, hogy egy DRS résszel több volt 2019-ben de ez sem von le a különbség értékéből.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2019.04.05. 16:01

Phoebe írta:
2019.04.05. 10:50
trutya írta:
2019.04.04. 10:10


azt tudtuk hogy Max csapatjátékos, ez ismét bebizonyosodott...
de ilyen esetekben nem neki kellene ebben dönteni, hanem Hornernek.
de ha az a pöcs Marko támogatja, akkor mit várunk...
Őszintén? Nem csodálom, hogy Ricsi elhúzott ebből a közegből. Lehet, hogy ha Marko nem lenne csak Horner, normálisabban zajlanának ott a dolgok.
Ricsi-fanként nem akartam beírni, de ugyanez a véleményem.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2019.04.05. 23:16

Redbull írta:
2019.04.05. 13:18

Orbitális a különbség. :mosoly:
Alonso autójában is dolgozott a DRS csak nem szemléltették. Az még hozzátartozik, hogy egy DRS résszel több volt 2019-ben de ez sem von le a különbség értékéből.
célvonalon >=10 km/h a különbség.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.04.06. 08:55

Pontosan.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2019.04.06. 18:58

Phoebe írta:
2019.04.05. 10:50
trutya írta:
2019.04.04. 10:10


azt tudtuk hogy Max csapatjátékos, ez ismét bebizonyosodott...
de ilyen esetekben nem neki kellene ebben dönteni, hanem Hornernek.
de ha az a pöcs Marko támogatja, akkor mit várunk...
Őszintén? Nem csodálom, hogy Ricsi elhúzott ebből a közegből. Lehet, hogy ha Marko nem lenne csak Horner, normálisabban zajlanának ott a dolgok.
Erre utalt már Riccardo tavaly egy interjúban, amikor arról kérdezték h max miatt megy e el.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt