FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Mi változik Ausztráliához képest?

Semmi
4
33%
Még nagyobb Mercedes fölény
1
8%
Feljön a Ferrari a Mercedesre
4
33%
A Ferrari megelőzi a Mercedest
3
25%
A Red Bull mindenkit megelőz
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 12

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.04.02. 10:43

Lehet másnak más a véleménye, én nagyon respektálom Toto Wolfot. Többek között a realizmusa miatt. Mentes a szélsőségektől, sallangoktól. Most is mindenben megmondta a frankót:

https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/20 ... -gyozelem
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.02. 10:51

gaborc írta:
2019.04.02. 07:56
Rocco írta:
2019.04.01. 21:49

Dehogynem. Vagy csak az szamit, ha uyganabban a csapatban jatszanak?
Szoros volt, a majom kiszopott, bearazta. Ilyen egyszeru ez ezek szerint.
Igen, csak az.
Nagy loszart.
Divatos Vettelt azzal bazstatni, hogy mentalisan gyenge, ami az utobbi evekben igaz is volt. De gondolom a cimboraddal elenken emlekeztek 2010-re es 2012-re, amely eveket kielezett kuzdelemben nyert meg Alonsoval szemben. Mindketszer az utolso futamon, nehez korulmenyek kozt. 2010-ben a nagy Alonso Petrovot nem volt kepes megelozni fel futam alatt a kozepmezonyben, mikozben a cimert ment. Hagyjuk mar.

Felreertes ne essek, szerintem sem kellene, hogy negyszeres bajnok legyen, annyira sosem volt jo, de egyszeruen nem fair osszemosni a dolgokat 8 ev kulonbseggel. Ez nem igy mukodik. Schumacher talan annyit tudott fenykoraban,mint amit a Mercedesnel mutatott? Vagy Kimi annyit tudott mindig, amennyit most mutat? Loszart. Szerintem Vettel sem ugyanaz, mint aki volt. Nem mindenki Alonso, vagy Hamilton, hogy egy evtizeden at kiegyensulyozottan tartson egy nagyon eros szintet. De lehetne mondani Schumit is vagy meg jo par nevet. De leszarom amugy, nyomjatok tomival nyugodtan, en is Leclercnek szukrolok, legkevesbe sem hianyzik Vettel sikere. De azert megmosolyogtato, hogy ennyire faj, hogy megcsapta a kevdenceteket. Toom amit evek ota lemuvel, az valami szanalom. Bar most legalabb vegre igaza van, mert Vettel tenyleg szetcsuszott es csunyan csapkodjak. De ettol meg uncsi am, hogy minden hozzaszolasa kizarolag errol szol.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.04.02. 10:52

Kép

https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/201 ... ga-mellett

Igyekszem megelőzni Bertonét: igen, ebben is van feltehetően lélektan. Nem lenne jó ugyanis, ha egyik aktuális ellenfele nimbusza a porba hullana. Lewis hiú, és valóban harcos. Ő nagy ellenfeleket akar nagy csatákban megverni és úgy győzni. Kisebbítené a saját sikerét, ha az ellenfelét lúzernek nyilvánítaná ő is. Tehát fejben is nagyon ott van most Lewis. Vasárnap odaszúrt Vettelnek, amikor Lecrerc teljesítményét egyértelműen a csapattárs fölé helyezte, most pedig alányúlt, nehogy túlzottan devalválódjon azért a vasárnapi győzelme. Egyre érettebben gondolkodik és ez most már a pályán kívüli megnyilvánulásaiban is lejön azért.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2019.04.02. 11:08

Sztem Vettelnek kell egy léleksimogató csapatfőnök + laza környezet, ahol leveszik róla a nyomást. Ez az RB-nél megvolt. Ott sem volt mindig űrautója, pl. a 2012-es Red Bull semmivel se volt jobb a tavalyi Ferrarinál, mégsem csinálta meg ugyanezeket a bakikat. Pedig akkor is kétszeres bajnok volt már, volt rajta nyomás. Sztem nem neki való a Ferrari, ahogy Raikkönennek sem.
Hamilton ugyanez amúgy, csak ő a Mercedesnél kapta meg a neki való környezetet. Előtte ő is hajlamos volt bukdácsolni, nem is keveset.

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2019.04.02. 17:14

Rocco írta:
2019.04.02. 10:51

Nagy loszart.
Divatos Vettelt azzal bazstatni, hogy mentalisan gyenge, ami az utobbi evekben igaz is volt. De gondolom a cimboraddal elenken emlekeztek 2010-re es 2012-re, amely eveket kielezett kuzdelemben nyert meg Alonsoval szemben. Mindketszer az utolso futamon, nehez korulmenyek kozt. 2010-ben a nagy Alonso Petrovot nem volt kepes megelozni fel futam alatt a kozepmezonyben, mikozben a cimert ment. Hagyjuk mar.

Felreertes ne essek, szerintem sem kellene, hogy negyszeres bajnok legyen, annyira sosem volt jo, de egyszeruen nem fair osszemosni a dolgokat 8 ev kulonbseggel. Ez nem igy mukodik. Schumacher talan annyit tudott fenykoraban,mint amit a Mercedesnel mutatott? Vagy Kimi annyit tudott mindig, amennyit most mutat? Loszart. Szerintem Vettel sem ugyanaz, mint aki volt. Nem mindenki Alonso, vagy Hamilton, hogy egy evtizeden at kiegyensulyozottan tartson egy nagyon eros szintet. De lehetne mondani Schumit is vagy meg jo par nevet. De leszarom amugy, nyomjatok tomival nyugodtan, en is Leclercnek szukrolok, legkevesbe sem hianyzik Vettel sikere. De azert megmosolyogtato, hogy ennyire faj, hogy megcsapta a kevdenceteket. Toom amit evek ota lemuvel, az valami szanalom. Bar most legalabb vegre igaza van, mert Vettel tenyleg szetcsuszott es csunyan csapkodjak. De ettol meg uncsi am, hogy minden hozzaszolasa kizarolag errol szol.
Ez nálad a leszarás? Az Alonso-Petrov emlegetése nyilván feleannyira se unalmas, mint a mi vergődésünk. Részemról egyébként befejeztem, már így is bőven túlléptem a havi átlag hozzászólásaim számát.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.02. 19:07

gaborc írta:
2019.04.02. 17:14
Rocco írta:
2019.04.02. 10:51

Nagy loszart.
Divatos Vettelt azzal bazstatni, hogy mentalisan gyenge, ami az utobbi evekben igaz is volt. De gondolom a cimboraddal elenken emlekeztek 2010-re es 2012-re, amely eveket kielezett kuzdelemben nyert meg Alonsoval szemben. Mindketszer az utolso futamon, nehez korulmenyek kozt. 2010-ben a nagy Alonso Petrovot nem volt kepes megelozni fel futam alatt a kozepmezonyben, mikozben a cimert ment. Hagyjuk mar.

Felreertes ne essek, szerintem sem kellene, hogy negyszeres bajnok legyen, annyira sosem volt jo, de egyszeruen nem fair osszemosni a dolgokat 8 ev kulonbseggel. Ez nem igy mukodik. Schumacher talan annyit tudott fenykoraban,mint amit a Mercedesnel mutatott? Vagy Kimi annyit tudott mindig, amennyit most mutat? Loszart. Szerintem Vettel sem ugyanaz, mint aki volt. Nem mindenki Alonso, vagy Hamilton, hogy egy evtizeden at kiegyensulyozottan tartson egy nagyon eros szintet. De lehetne mondani Schumit is vagy meg jo par nevet. De leszarom amugy, nyomjatok tomival nyugodtan, en is Leclercnek szukrolok, legkevesbe sem hianyzik Vettel sikere. De azert megmosolyogtato, hogy ennyire faj, hogy megcsapta a kevdenceteket. Toom amit evek ota lemuvel, az valami szanalom. Bar most legalabb vegre igaza van, mert Vettel tenyleg szetcsuszott es csunyan csapkodjak. De ettol meg uncsi am, hogy minden hozzaszolasa kizarolag errol szol.
Ez nálad a leszarás? Az Alonso-Petrov emlegetése nyilván feleannyira se unalmas, mint a mi vergődésünk. Részemról egyébként befejeztem, már így is bőven túlléptem a havi átlag hozzászólásaim számát.
Igen, remek pelda. Kifejezetten eszes, es talalo. En kb evek ota nem emlegettem semmilyen Alonso-Petrovot, es ha parszor volt is, azt is csak max a 80. vergodesetekre valaszul. Mastol sme igen olvasni. Toom meg masbol sem all, csak ebbol, ahogy a te havi par hozzaszolasod is, ami nagyon fog hianyozni, ugyanis ha nem irjatok le 2568900. alkalommal is, hogy "hehehe vettel szar", akkor itt mindenki elfelejti. Hihetetlen, hogy felnott embereknek ennyire fajjon, hogy megbasztak a kedvenc f1-es pilotajukat.

Egyebkent valoban nem voltam pontos. Azt szarom le, hogy Vettelt hogy verik agyon, hisz en sem kedvelem. A te, meg foleg Gaudi unalmas vergodese viszont tenyleg roppant mod unalmas.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2019.04.02. 20:29

Rocco írta:
2019.04.02. 10:51
gaborc írta:
2019.04.02. 07:56

Igen, csak az.
Nagy loszart.
Divatos Vettelt azzal bazstatni, hogy mentalisan gyenge, ami az utobbi evekben igaz is volt. De gondolom a cimboraddal elenken emlekeztek 2010-re es 2012-re, amely eveket kielezett kuzdelemben nyert meg Alonsoval szemben. Mindketszer az utolso futamon, nehez korulmenyek kozt. 2010-ben a nagy Alonso Petrovot nem volt kepes megelozni fel futam alatt a kozepmezonyben, mikozben a cimert ment. Hagyjuk mar.

Felreertes ne essek, szerintem sem kellene, hogy negyszeres bajnok legyen, annyira sosem volt jo, de egyszeruen nem fair osszemosni a dolgokat 8 ev kulonbseggel. Ez nem igy mukodik. Schumacher talan annyit tudott fenykoraban,mint amit a Mercedesnel mutatott? Vagy Kimi annyit tudott mindig, amennyit most mutat? Loszart. Szerintem Vettel sem ugyanaz, mint aki volt. Nem mindenki Alonso, vagy Hamilton, hogy egy evtizeden at kiegyensulyozottan tartson egy nagyon eros szintet. De lehetne mondani Schumit is vagy meg jo par nevet. De leszarom amugy, nyomjatok tomival nyugodtan, en is Leclercnek szukrolok, legkevesbe sem hianyzik Vettel sikere. De azert megmosolyogtato, hogy ennyire faj, hogy megcsapta a kevdenceteket. Toom amit evek ota lemuvel, az valami szanalom. Bar most legalabb vegre igaza van, mert Vettel tenyleg szetcsuszott es csunyan csapkodjak. De ettol meg uncsi am, hogy minden hozzaszolasa kizarolag errol szol.
Ha az én hozzaszolasaim a szánalom kategória, elfogadom. Csak ez legyen akkor konstans, mindenki másnál is! Na ez az ami nem megy itt... Az én szememben a szalkat is, masokeban a gerenda sem tűnik fel senkinek. Nincs küldetés tudatom, de ez az ami 2007 óta zavar, szinte kivétel nélkül.

Lehet engem kritizálni, nem vagyok tökéletes. (amit csinálok azt igyekszem a maximunon végezni, Megha ez nagykepusegnek is hangzik részemről, de munkában nincs pardon nálam. Vagy csinálunk valamit teljes erővel, vagy ne ki se álljunk! Ez az én vezervonalam. Na Vettel ezt sosem tudta)

Nézd Verstappen t, szapulja itt mindenki... De amit csinál, abba bele teszi magát 100%_an. Lehet ezért utálni, és szeretni... Én nem csípem, de ezt elismerem!

Na ez az elismerés az, amit Alonsonak sosem adtatok meg... Így ha irritáló az amit én teszek, annak oroluk, mert pont ez volt a célom... Tükröt igyekszem tartani!

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.02. 21:14

t-oom írta:
2019.04.02. 20:29

Ha az én hozzaszolasaim a szánalom kategória, elfogadom. Csak ez legyen akkor konstans, mindenki másnál is! Na ez az ami nem megy itt... Az én szememben a szalkat is, masokeban a gerenda sem tűnik fel senkinek. Nincs küldetés tudatom, de ez az ami 2007 óta zavar, szinte kivétel nélkül.

Lehet engem kritizálni, nem vagyok tökéletes. (amit csinálok azt igyekszem a maximunon végezni, Megha ez nagykepusegnek is hangzik részemről, de munkában nincs pardon nálam. Vagy csinálunk valamit teljes erővel, vagy ne ki se álljunk! Ez az én vezervonalam. Na Vettel ezt sosem tudta)

Nézd Verstappen t, szapulja itt mindenki... De amit csinál, abba bele teszi magát 100%_an. Lehet ezért utálni, és szeretni... Én nem csípem, de ezt elismerem!

Na ez az elismerés az, amit Alonsonak sosem adtatok meg... Így ha irritáló az amit én teszek, annak oroluk, mert pont ez volt a célom... Tükröt igyekszem tartani!
Neked magad ele kellene tukrot tartani.

Mit nem tartasz korrektnek? Szerintem ember nincs ezen a forumon, aki Vettelt jobb versenyzonek tartana, mint Alonso, engem is beleertve.

Mit nem tudott Vettel soha? Egy jelentektelen kis senki vagy te hozza kepest, es a sajat szegenysegi bizonyitvanyod ez, hoyg egyaltalan egy kalap ala veszed magad vele mar sokadjara. O a vilag legjobbjaival versenyez, egy mezonyben, amiben a vilag legjobbjai mennek, es szarra nyerte magat mellesleg. Te csak egy senki nulla vagy hozza kepest, aki azt hiszi van oylan joa szakmajaban, vagy barmiben is, mint egy vilagbajnok versenyzo, csak mert nem doltek ossez a hazai, amit felhuzott. Vicc vagy komoylan. Ez olyan, mintha Vettel visszamenne gokartozni, hiba nelkul lehozna, aztan mondana, hogy o a legjobb mert nem hibazik. Egyebkent akkor most nem megy teljes erovel, vagy szar, es fejben gyenge? Dontsd mar el.

Verstappen meg aztan fantasztikus pelda megint. Vettel eleteben nem utkozott annyit, mitn az a majom 3 ev alatt. Fantasztikus pelda.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2019.04.02. 22:24

Rocco írta:
2019.04.02. 21:14
t-oom írta:
2019.04.02. 20:29

Ha az én hozzaszolasaim a szánalom kategória, elfogadom. Csak ez legyen akkor konstans, mindenki másnál is! Na ez az ami nem megy itt... Az én szememben a szalkat is, masokeban a gerenda sem tűnik fel senkinek. Nincs küldetés tudatom, de ez az ami 2007 óta zavar, szinte kivétel nélkül.

Lehet engem kritizálni, nem vagyok tökéletes. (amit csinálok azt igyekszem a maximunon végezni, Megha ez nagykepusegnek is hangzik részemről, de munkában nincs pardon nálam. Vagy csinálunk valamit teljes erővel, vagy ne ki se álljunk! Ez az én vezervonalam. Na Vettel ezt sosem tudta)

Nézd Verstappen t, szapulja itt mindenki... De amit csinál, abba bele teszi magát 100%_an. Lehet ezért utálni, és szeretni... Én nem csípem, de ezt elismerem!

Na ez az elismerés az, amit Alonsonak sosem adtatok meg... Így ha irritáló az amit én teszek, annak oroluk, mert pont ez volt a célom... Tükröt igyekszem tartani!
Neked magad ele kellene tukrot tartani.

Mit nem tartasz korrektnek? Szerintem ember nincs ezen a forumon, aki Vettelt jobb versenyzonek tartana, mint Alonso, engem is beleertve.

Mit nem tudott Vettel soha? Egy jelentektelen kis senki vagy te hozza kepest, es a sajat szegenysegi bizonyitvanyod ez, hoyg egyaltalan egy kalap ala veszed magad vele mar sokadjara. O a vilag legjobbjaival versenyez, egy mezonyben, amiben a vilag legjobbjai mennek, es szarra nyerte magat mellesleg. Te csak egy senki nulla vagy hozza kepest, aki azt hiszi van oylan joa szakmajaban, vagy barmiben is, mint egy vilagbajnok versenyzo, csak mert nem doltek ossez a hazai, amit felhuzott. Vicc vagy komoylan. Ez olyan, mintha Vettel visszamenne gokartozni, hiba nelkul lehozna, aztan mondana, hogy o a legjobb mert nem hibazik. Egyebkent akkor most nem megy teljes erovel, vagy szar, es fejben gyenge? Dontsd mar el.

Verstappen meg aztan fantasztikus pelda megint. Vettel eleteben nem utkozott annyit, mitn az a majom 3 ev alatt. Fantasztikus pelda.
:)

gaborc
gokartos
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2014.01.08. 20:08
Tartózkodási hely: Bp

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: gaborc » 2019.04.02. 22:35

Rocco írta:
2019.04.02. 19:07

Igen, remek pelda. Kifejezetten eszes, es talalo. En kb evek ota nem emlegettem semmilyen Alonso-Petrovot, es ha parszor volt is, azt is csak max a 80. vergodesetekre valaszul. Mastol sme igen olvasni. Toom meg masbol sem all, csak ebbol, ahogy a te havi par hozzaszolasod is, ami nagyon fog hianyozni, ugyanis ha nem irjatok le 2568900. alkalommal is, hogy "hehehe vettel szar", akkor itt mindenki elfelejti. Hihetetlen, hogy felnott embereknek ennyire fajjon, hogy megbasztak a kedvenc f1-es pilotajukat.

Egyebkent valoban nem voltam pontos. Azt szarom le, hogy Vettelt hogy verik agyon, hisz en sem kedvelem. A te, meg foleg Gaudi unalmas vergodese viszont tenyleg roppant mod unalmas.
Ok, akkor +1 utolsó. Nem tudom honnan jön ez a küldetéstudat, hogy te mint a fórum önjelölt óvóbácsija megmondd, hogy nekem/tőlem mi és hányszor fér bele. Hihetetlen, hogy felnőtt ember ennyire ne tudjon helyén kezelni egy másik véleményt (akárhányszor is ismételve). Unalmas? Lehet. Fizikai kényszert érzek, hogy leoltsam? Én nem. Erre van a görgetősáv ott a telód jobb oldalán, aminek használatától akkor én a továbbiakban megkíméllek. A fasz se kíváncsi arra, hogy ebben a lekezelő, kioktató stílusban te itt kóstolgasd az embert, mikor véletlen erre téved és van pofája egy olyat beírni, amitől neked ásításra nyúlik a szád és megemelkedik a vérnyomásod. További sok sikert itteni ténykedésedhez!

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.02. 22:43

gaborc írta:
2019.04.02. 22:35
Rocco írta:
2019.04.02. 19:07

Igen, remek pelda. Kifejezetten eszes, es talalo. En kb evek ota nem emlegettem semmilyen Alonso-Petrovot, es ha parszor volt is, azt is csak max a 80. vergodesetekre valaszul. Mastol sme igen olvasni. Toom meg masbol sem all, csak ebbol, ahogy a te havi par hozzaszolasod is, ami nagyon fog hianyozni, ugyanis ha nem irjatok le 2568900. alkalommal is, hogy "hehehe vettel szar", akkor itt mindenki elfelejti. Hihetetlen, hogy felnott embereknek ennyire fajjon, hogy megbasztak a kedvenc f1-es pilotajukat.

Egyebkent valoban nem voltam pontos. Azt szarom le, hogy Vettelt hogy verik agyon, hisz en sem kedvelem. A te, meg foleg Gaudi unalmas vergodese viszont tenyleg roppant mod unalmas.
Ok, akkor +1 utolsó. Nem tudom honnan jön ez a küldetéstudat, hogy te mint a fórum önjelölt óvóbácsija megmondd, hogy nekem/tőlem mi és hányszor fér bele. Hihetetlen, hogy felnőtt ember ennyire ne tudjon helyén kezelni egy másik véleményt (akárhányszor is ismételve). Unalmas? Lehet. Fizikai kényszert érzek, hogy leoltsam? Én nem. Erre van a görgetősáv ott a telód jobb oldalán, aminek használatától akkor én a továbbiakban megkíméllek. A fasz se kíváncsi arra, hogy ebben a lekezelő, kioktató stílusban te itt kóstolgasd az embert, mikor véletlen erre téved és van pofája egy olyat beírni, amitől neked ásításra nyúlik a szád és megemelkedik a vérnyomásod. További sok sikert itteni ténykedésedhez!
En nem mondtam meg, hogy kinek mi fer bele, mindenki azt csinal, amit akar. De en is. Ha a te semmitmondo, unalmas, fos, ezerszer leirt velemenyedet leirhatod, akkor en is jellemezhetem azt, nem? Ugyanazon logikaval fogd meg, azt porgesd tovabb, ha nem erdekel. Arra sem kivancsi a faszom se, hogy gaborc, vagy ki a tokom, megint beirta, hogy "hehe, vettel tok szar". Ennyit tudsz. Mellesleg azt mondtad, nem irsz tobbet, mert rontod a havi atlagodat. Ne csinalj segget a szadbol mar megint.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: mudd » 2019.04.02. 23:12

ha nem jogvedett, akkor majd osszegyujtom es kiadom.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.04.03. 06:02

Phoebe írta:
2019.03.19. 17:16
Nyomtam egyet a Ferrari Mercit előz opcióra. Ferrari blama várható. :D
(:u (:u (:u
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2019.04.03. 07:05

Phoebe írta:
2019.03.19. 17:16
Nyomtam egyet a Ferrari Mercit előz opcióra. Ferrari blama várható. :D
Na ez már kezd ijesztő lenni... :D

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: trutya » 2019.04.03. 07:48

Rocco írta:
2019.04.02. 22:43
gaborc írta:
2019.04.02. 22:35


Ok, akkor +1 utolsó. Nem tudom honnan jön ez a küldetéstudat, hogy te mint a fórum önjelölt óvóbácsija megmondd, hogy nekem/tőlem mi és hányszor fér bele. Hihetetlen, hogy felnőtt ember ennyire ne tudjon helyén kezelni egy másik véleményt (akárhányszor is ismételve). Unalmas? Lehet. Fizikai kényszert érzek, hogy leoltsam? Én nem. Erre van a görgetősáv ott a telód jobb oldalán, aminek használatától akkor én a továbbiakban megkíméllek. A fasz se kíváncsi arra, hogy ebben a lekezelő, kioktató stílusban te itt kóstolgasd az embert, mikor véletlen erre téved és van pofája egy olyat beírni, amitől neked ásításra nyúlik a szád és megemelkedik a vérnyomásod. További sok sikert itteni ténykedésedhez!
En nem mondtam meg, hogy kinek mi fer bele, mindenki azt csinal, amit akar. De en is. Ha a te semmitmondo, unalmas, fos, ezerszer leirt velemenyedet leirhatod, akkor en is jellemezhetem azt, nem? Ugyanazon logikaval fogd meg, azt porgesd tovabb, ha nem erdekel. Arra sem kivancsi a faszom se, hogy gaborc, vagy ki a tokom, megint beirta, hogy "hehe, vettel tok szar". Ennyit tudsz. Mellesleg azt mondtad, nem irsz tobbet, mert rontod a havi atlagodat. Ne csinalj segget a szadbol mar megint.
a különbség csak annyi, öreg, hogy Gábor vagy Tomi csak Vettelbe áll bele - aki ugye nem is olvassa a fórumot -, te meg válogatás nélkül mindenkibe, aki olyat ír ami neked nem tetszik.
el kellene ezen gondolkodni. bár, ahányszor már szembesíthettek ezzel... a lovat is meg lehet kérni hogy korcsolyázzon, az talán sikeresebb projekt lenne.
Kép

Peresztrojka
gokartos
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.02.21. 18:11
Mi vagy?: Helles

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Peresztrojka » 2019.04.03. 09:26

Rocco írta:
2019.04.02. 10:51
gaborc írta:
2019.04.02. 07:56

Igen, csak az.
Nagy loszart.
Divatos Vettelt azzal bazstatni, hogy mentalisan gyenge, ami az utobbi evekben igaz is volt. De gondolom a cimboraddal elenken emlekeztek 2010-re es 2012-re, amely eveket kielezett kuzdelemben nyert meg Alonsoval szemben. Mindketszer az utolso futamon, nehez korulmenyek kozt. 2010-ben a nagy Alonso Petrovot nem volt kepes megelozni fel futam alatt a kozepmezonyben, mikozben a cimert ment. Hagyjuk mar.

Felreertes ne essek, szerintem sem kellene, hogy negyszeres bajnok legyen, annyira sosem volt jo, de egyszeruen nem fair osszemosni a dolgokat 8 ev kulonbseggel. Ez nem igy mukodik. Schumacher talan annyit tudott fenykoraban,mint amit a Mercedesnel mutatott? Vagy Kimi annyit tudott mindig, amennyit most mutat? Loszart. Szerintem Vettel sem ugyanaz, mint aki volt. Nem mindenki Alonso, vagy Hamilton, hogy egy evtizeden at kiegyensulyozottan tartson egy nagyon eros szintet. De lehetne mondani Schumit is vagy meg jo par nevet. De leszarom amugy, nyomjatok tomival nyugodtan, en is Leclercnek szukrolok, legkevesbe sem hianyzik Vettel sikere. De azert megmosolyogtato, hogy ennyire faj, hogy megcsapta a kevdenceteket. Toom amit evek ota lemuvel, az valami szanalom. Bar most legalabb vegre igaza van, mert Vettel tenyleg szetcsuszott es csunyan csapkodjak. De ettol meg uncsi am, hogy minden hozzaszolasa kizarolag errol szol.
Az már egy nagy szégyen volt Vettel szempontjából, hogy "kiélezett küzdelemben nyert meg Alonsoval szemben."Azzal a Red Bullal egy középszer is verhette volna azt a Ferrarit olyan hátszéllel mint amit a német élvezett csapaton belül. Az meg külön érdekesség, hogy a Renault arra az utolsó versenyre a Red Bull-tól a féltve őrzött motorvezérlést megkapta. Mintha tudták volna, hogy Webber hibázik és öt követik le stratégiailag a Ferrarinál. Azért ilyenekre nem lett volna szükség egy összeszedett él pilótának, de Vettel nem volt az 2010-ben sem.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2019.04.03. 11:44

Peresztrojka írta:
2019.04.03. 09:26
Rocco írta:
2019.04.02. 10:51


Nagy loszart.
Divatos Vettelt azzal bazstatni, hogy mentalisan gyenge, ami az utobbi evekben igaz is volt. De gondolom a cimboraddal elenken emlekeztek 2010-re es 2012-re, amely eveket kielezett kuzdelemben nyert meg Alonsoval szemben. Mindketszer az utolso futamon, nehez korulmenyek kozt. 2010-ben a nagy Alonso Petrovot nem volt kepes megelozni fel futam alatt a kozepmezonyben, mikozben a cimert ment. Hagyjuk mar.

Felreertes ne essek, szerintem sem kellene, hogy negyszeres bajnok legyen, annyira sosem volt jo, de egyszeruen nem fair osszemosni a dolgokat 8 ev kulonbseggel. Ez nem igy mukodik. Schumacher talan annyit tudott fenykoraban,mint amit a Mercedesnel mutatott? Vagy Kimi annyit tudott mindig, amennyit most mutat? Loszart. Szerintem Vettel sem ugyanaz, mint aki volt. Nem mindenki Alonso, vagy Hamilton, hogy egy evtizeden at kiegyensulyozottan tartson egy nagyon eros szintet. De lehetne mondani Schumit is vagy meg jo par nevet. De leszarom amugy, nyomjatok tomival nyugodtan, en is Leclercnek szukrolok, legkevesbe sem hianyzik Vettel sikere. De azert megmosolyogtato, hogy ennyire faj, hogy megcsapta a kevdenceteket. Toom amit evek ota lemuvel, az valami szanalom. Bar most legalabb vegre igaza van, mert Vettel tenyleg szetcsuszott es csunyan csapkodjak. De ettol meg uncsi am, hogy minden hozzaszolasa kizarolag errol szol.
Az már egy nagy szégyen volt Vettel szempontjából, hogy "kiélezett küzdelemben nyert meg Alonsoval szemben."Azzal a Red Bullal egy középszer is verhette volna azt a Ferrarit olyan hátszéllel mint amit a német élvezett csapaton belül. Az meg külön érdekesség, hogy a Renault arra az utolsó versenyre a Red Bull-tól a féltve őrzött motorvezérlést megkapta. Mintha tudták volna, hogy Webber hibázik és öt követik le stratégiailag a Ferrarinál. Azért ilyenekre nem lett volna szükség egy összeszedett él pilótának, de Vettel nem volt az 2010-ben sem.
Ezt az összeesküvés-elméletet inkább nem kommentálnám.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2019.04.03. 11:56

A 2010-es Red Bull max. időmérőn volt űrautó, versenyen nem egyszer megette reggelire a Ferrari és a McLaren is. 2012-ben meg nem Alonso legyőzése volt a fegyvertény, mert az az évtized vicce volt, hogy abban az évben is összemákolt egy második helyet. Ott az volt a fegyvertény, hogy mindenki mást is legyőzött. Sőt, még 2013-ban is, amikor év végén 9 versenyt nyert egymás után, nem egyszer úgy győzött, hogy egy apróbb pályaelhagyás, és mind a két Lotus megelőzi, szó nem volt arról, hogy minden egyes alkalommal fél percre meglépett és utána sétakocsikázott (bár volt ilyen győzelme is). Akkor nagyon egyben volt fejben, sőt, igazából 2016-tal bezárólag nem emlékszem tőle egyetlen, a mostaniakhoz hasonló hibára sem. 2014-ben lassú volt és motiválatlannak tűnt, de nem voltak ilyesféle hibái. 2015-16 meg talán az eddigi legerősebb két szezonja volt, sokszor a csapaton múlott csak, hogy nem győzte le a sokkal gyorsabb Mercedeseket. Ferrarival vb címért harcolni viszont egy olyan nyomást helyez rá, amit láthatóan nem bír el. 2017 végén kezdett bakizgatni, aztán tavaly év végére teljesen szétesett. Nem neki való ez a csapat, de ezzel nincs is semmi gond, ember nincs ezen a földön, aki bármilyen munkakörnyezetben ugyanolyan teljesítményre képes.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.04.03. 12:15

gaborc írta:
2019.04.02. 17:14
Ez nálad a leszarás? Az Alonso-Petrov emlegetése nyilván feleannyira se unalmas, mint a mi vergődésünk. Részemról egyébként befejeztem, már így is bőven túlléptem a havi átlag hozzászólásaim számát.
Az általános össznépi verstappenezést én jobban untam, hidd el. Most már elengedtem a srácot, de borítékolom, hogy akármit csinál, ő lesz a duplafasz a karrierje végéig. Vettel az elmúlt két évben esett-kelt, ütközött, megforgott, hibát hibára halmozott, mégis még mindig Verstappen neve az, amin rihiröhizni kell, hogy na, majd biztos kibasz valakit a rajtnál, miért pont mellőle rajtol x. Nem néztem, mert amint meglátom a nevét leírva itt a fórumon, inkább továbbgörgetek, mert mindig ugyanazokkal a faszságokkal jön mindenki, de biztos vagyok benne, hogy a Sainz-eset a nyakába lett varrva, gondolom, miközben Sainz maga mondta, hogy szimpla versenybaleset, egyikük sem hibásabb a másiknál.

Szóval ne borulj ki az ilyesmin. A F1-et szorosabban követő nézők ugyanúgy hajlamosak toposzokban gondolkodni, mint egy kocanéző. Verstappen egy idióta féreg, miközben soha nem csinált például 1990 Suzukát, mint Senna, aki pedig egy szentséges hős, vagy mint Gilles, akit ugyanúgy imádtak, pedig őrült dolgai voltak. Alonso egy gonosz moslék, aki megérdemelte a sorsát, miközben Piquet egy szerethető bohémként él mindenki emlékezetében, pedig nála megátalkodottabb seggfej kevés volt a sportban - és így tovább. Nincs új a nap alatt, tök felesleges ezekbe energiát fektetni.

Részemről ha Norris nem jött volna, és nem lenne eddig parádés, amit csinál, nem is érdekelne idén úgy a F1. Leclerc fantasztikusan ment Bahreinben, remélhetőleg így is marad év végéig. Arra még kíváncsi vagyok, a Ferrari vezetőségének lesz-e vér a pucájában beállni mögé Vettel helyett, ha a bajnokságban Charles áll majd jobban és megkívánja a helyzet, hogy őt támogassák inkább. De jelenleg az egész F1-ből Norris érdekel a leginkább, rég éreztem azt, hogy ennyire őszintén tudok drukkolni valakinek, mert minden tekintetben szimpatikus karakter.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.03. 12:17

trutya írta:
2019.04.03. 07:48


a különbség csak annyi, öreg, hogy Gábor vagy Tomi csak Vettelbe áll bele - aki ugye nem is olvassa a fórumot -, te meg válogatás nélkül mindenkibe, aki olyat ír ami neked nem tetszik.
el kellene ezen gondolkodni. bár, ahányszor már szembesíthettek ezzel... a lovat is meg lehet kérni hogy korcsolyázzon, az talán sikeresebb projekt lenne.
Nem mindenki egyforman tolerans a huyleseggel szemben.
Mellesleg pont neked nem kellene ezt felhoznod, mert eleg durvan bele szoktal te is allni masokba, olykor aranytalnul, meg ha kevesbe jellemzo is rad, mint ram. En legalabb nem vagyok kritikatlan, eppen ezert szembesiteni sem kell vele, tudok rola. De nem igazan erdekel, le is szophatjatok egymast felolem. Valakinek az a szorakozas, hogy leirja a faszsagat ezerszer is, semmit nem hozzateve a forumhoz, idegesitven masokat, nekem meg jol esik ezt kritizalni. Miert ne allnek bele? Nem haverom nekem egyikojuk sem. Nyilvan akiket kedvelek, azokat mashogy kezelem. Mast meg minek kimeljek? Engem idegesit a faszsag, oket meg az en velemenyem a faszsagukrol. Ennyi.

Ja, es egyebkent most is szemelyeskedve hivtad fel a figyelmemet ra, hogy masokkal szemelyeskedek, holott iranyodban nem is tortent reszemrol ilyen. (:v
Ezert mondom, nulla onkritika. En legalabb tudom, hogy lo vagyok, ezert nem is probalok korcsolyazni, te meg disznokent fetrengsz a jegen azt gondolvan, hogy korcsolyazol. Mint toom, aki azt hiszi, jobb, mitn a vilagbajnok korcsolyazo, csak mert megtett 2 kort a palyan. Bennetek Alonsosokban erdekes modon van valami kozos, amitol emelygek, de nehez megfogalmazni pontosan.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rocco 2019.04.03. 13:07-kor.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.03. 12:22

Krisztián írta:
2019.04.03. 11:56
A 2010-es Red Bull max. időmérőn volt űrautó, versenyen nem egyszer megette reggelire a Ferrari és a McLaren is. 2012-ben meg nem Alonso legyőzése volt a fegyvertény, mert az az évtized vicce volt, hogy abban az évben is összemákolt egy második helyet. Ott az volt a fegyvertény, hogy mindenki mást is legyőzött. Sőt, még 2013-ban is, amikor év végén 9 versenyt nyert egymás után, nem egyszer úgy győzött, hogy egy apróbb pályaelhagyás, és mind a két Lotus megelőzi, szó nem volt arról, hogy minden egyes alkalommal fél percre meglépett és utána sétakocsikázott (bár volt ilyen győzelme is). Akkor nagyon egyben volt fejben, sőt, igazából 2016-tal bezárólag nem emlékszem tőle egyetlen, a mostaniakhoz hasonló hibára sem. 2014-ben lassú volt és motiválatlannak tűnt, de nem voltak ilyesféle hibái. 2015-16 meg talán az eddigi legerősebb két szezonja volt, sokszor a csapaton múlott csak, hogy nem győzte le a sokkal gyorsabb Mercedeseket. Ferrarival vb címért harcolni viszont egy olyan nyomást helyez rá, amit láthatóan nem bír el. 2017 végén kezdett bakizgatni, aztán tavaly év végére teljesen szétesett. Nem neki való ez a csapat, de ezzel nincs is semmi gond, ember nincs ezen a földön, aki bármilyen munkakörnyezetben ugyanolyan teljesítményre képes.
Volt par hibaja a legjobb eveiben is, de kinek nem? Hamilton mit balfaszkodott ossze 2007 vegen? 2008-at vegigbalfaszkodta Massaval es Kimivel egyutt. Kesobb is voltak ilyenjei, pl. 2009 Monza. 2011-et ne is emlegessuk, tobbet volt a falban, vagy Massaban, mint a palyan. O azota nagyon stabil lett, kevesebb a hiba, Vettelnel meg most tobb, mitn regen. Szerintem Vettel nem ugyanaz a pilota, mint volt. Lattunk mar ilyet. Nem mindenki Alonso, vagy Hamilton, hogy tizenevig hoznak egy nagyon kiegyensulyozott teljesitmenyt. Na meg a Ferrari sokaknak volt mar a temetoje, talan ez sem veletlen. 2014 az ciki volt valoban, de Ricci jo pilota, iylet is lattunk mar.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.04.03. 12:22

Krisztián írta:
2019.04.03. 11:56
A 2010-es Red Bull max. időmérőn volt űrautó, versenyen nem egyszer megette reggelire a Ferrari és a McLaren is. 2012-ben meg nem Alonso legyőzése volt a fegyvertény, mert az az évtized vicce volt, hogy abban az évben is összemákolt egy második helyet. Ott az volt a fegyvertény, hogy mindenki mást is legyőzött. Sőt, még 2013-ban is, amikor év végén 9 versenyt nyert egymás után, nem egyszer úgy győzött, hogy egy apróbb pályaelhagyás, és mind a két Lotus megelőzi, szó nem volt arról, hogy minden egyes alkalommal fél percre meglépett és utána sétakocsikázott (bár volt ilyen győzelme is). Akkor nagyon egyben volt fejben, sőt, igazából 2016-tal bezárólag nem emlékszem tőle egyetlen, a mostaniakhoz hasonló hibára sem. 2014-ben lassú volt és motiválatlannak tűnt, de nem voltak ilyesféle hibái. 2015-16 meg talán az eddigi legerősebb két szezonja volt, sokszor a csapaton múlott csak, hogy nem győzte le a sokkal gyorsabb Mercedeseket. Ferrarival vb címért harcolni viszont egy olyan nyomást helyez rá, amit láthatóan nem bír el. 2017 végén kezdett bakizgatni, aztán tavaly év végére teljesen szétesett. Nem neki való ez a csapat, de ezzel nincs is semmi gond, ember nincs ezen a földön, aki bármilyen munkakörnyezetben ugyanolyan teljesítményre képes.
Az az év az, ami megmutatta, hogy azért eléggé felülreprezentálják őt az eredményei, mint versenyzőt. Akármi is lesz, az egyszerűen példa nélküli eset a sport történetében, hogy egy csapatújonc a berendezkedett világbajnokot szó szerint dominálja. Volt olyan, hogy megszorongatták a bajnokot, esetleg pár ponttal le is győzték, de olyan, hogy négyszeres címvédő kap maga mellé a fiókcsapatból egy fiatalt, aki mind az időmérők, mind a versenyek kétharmadában szó szerint dominálja a sokszoros bajnokot, olyan még csak hasonló sem.

Azt követően pedig 2016 és 2018 is gyalázatos teljesítmény volt tőle - és ezt még csak nem is én mondom, hanem a vetteles haverom. Kíváncsi vagyok, idén mi lesz. Ha Leclerc esetleg legyőzi, az nagyon sok kérdést vet fel Vettel további pályafutását illetően (hova, merre tovább, milyen státuszban, milyen esélyekkel).
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2019.04.03. 12:23

Hamijtont a Fejjájiba! :)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.04.03. 12:24

Schumixx írta:
2019.04.03. 12:23
Hamijtont a Fejjájiba! :)
Mi bajod lett vele? (:u

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2019.04.03. 12:28

Rocco írta:
2019.04.03. 12:24
Mi bajod lett vele? (:u
Kiváncsi vagyok bírná-e a "nyomást" :)
Hallottam olyat is hogy tavaly vele akár nyerhettek volna is, szeretném látni mielőtt visszavonul.

Lezárt