FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Látunk-e VERSENYT?

Igen
4
50%
Nem
4
50%
 
Szavazatok száma: 8

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2019.07.14. 16:56

9_46_20 írta:
2019.07.14. 16:51
Na mik történtek?
Nem néztem, érdemes letölteni és megnézni?

Mi van az alfaval, hogyhogy nem szerzett pontot az olasz aki agyonveri raikkonent gyakorlatilag év eleje óta?

És mi van vettellel? Utolsó plusz 10mp??
Érdemes megnézni. Kevés helyet fogsz átpörgetni.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.07.14. 16:58

Nigel Hill írta:
2019.07.14. 16:53
9_46_20 írta:
2019.07.14. 16:51
Na mik történtek?
Nem néztem, érdemes letölteni és megnézni?

Mi van az alfaval, hogyhogy nem szerzett pontot az olasz aki agyonveri raikkonent gyakorlatilag év eleje óta?

És mi van vettellel? Utolsó plusz 10mp??
Nézd meg, nem volt rossz. De ha tudod ne magyar kommentárral. Kritikán aluli volt véber nyáladzása.
Igen!!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.14. 17:52

Ez a mai napom eddig összességében a legszarabb sportélmények között van.

Norris parádézott, hetedik helyen ment, aztán közepesekre tették, miközben mindenkit, akivel versenyben volt, keményekre. Mi a merev faszért?? Kábé 15 körrel a vége előtt meg kihozták megint. Egy rossz mozdulata nincs továbbra sem, parádésat csatázott Riccivel, nála volt a pályapozíció és ahelyett, hogy pontokat hozott volna Sainzon, pontot sem szerzett és már 16 pont a hátránya az összetettben.

Ráadásul ahogy hallom, Djokovic áll nyerésre Wimbledonban is. Már csak ez kellett.

Szar ez a nap.

Annyit zárójelben, hogy csalódás volt, ahogy reagáltak néhányan a Vettel-Verstappen ütközésre. Ha Timitől ült a poén, hogy Tomi rárántott-e Vettel újabb hibájára, akkor én annyit mondok, remélem, rárántottak az érintettek is, amikor picsaszájat kiütötték. Innentől egy szava ne legyen Tomira senkinek a vettelezései miatt, itt jónéhányan ugyanolyanok vagytok, ha Verstappenről van szó.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.07.14. 17:53

Akkor az esti foglalkozás megvan. Mondjuk az eredményre ranztem de mondjuk én sohasem bírtam ki hogy ne nézzem meg ha nem láttam a futamot.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.07.14. 17:54

vollebak írta:
2019.07.14. 17:52
Ez a mai napom eddig összességében a legszarabb sportélmények között van.

Norris parádézott, hetedik helyen ment, aztán közepesekre tették, miközben mindenkit, akivel versenyben volt, keményekre. Mi a merev faszért?? Kábé 15 körrel a vége előtt meg kihozták megint. Egy rossz mozdulata nincs továbbra sem, parádésat csatázott Riccivel, nála volt a pályapozíció és ahelyett, hogy pontokat hozott volna Sainzon, pontot sem szerzett és már 16 pont a hátránya az összetettben.

Ráadásul ahogy hallom, Djokovic áll nyerésre Wimbledonban is. Már csak ez kellett.

Szar ez a nap.

Annyit zárójelben, hogy csalódás volt, ahogy reagáltak néhányan a Vettel-Verstappen ütközésre. Ha Timitől ült a poén, hogy Tomi rárántott-e Vettel újabb hibájára, akkor én annyit mondok, remélem, rárántottak az érintettek is, amikor picsaszájat kiütötték. Innentől egy szava ne legyen Tomira senkinek a vettelezései miatt, itt jónéhányan ugyanolyanok vagytok, ha Verstappenről van szó.
Hatalmasat tévedsz.
Itt akik fikantjuk elismerjük hogy a 33as kurva nagy tehetség.
De mellette egy köcsög.

Ez nem ugyan az mint valakitől elvitatni azt hogy 4et nyert, kurva mindegy milyen körülmények kozott

Ha Hamilton/rai/vettel visszavonul pont ezért nem fogom nézni, kurvara nem vagyok arra kíváncsi hogy sarlszot üti a 33as.
Pontosan tudom hogy vb lesz, de nem érdekel és nem fogom magam feleslegesen felbaszni

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.07.14. 18:07

vollebak írta:
2019.07.14. 17:52
Innentől egy szava ne legyen Tomira senkinek a vettelezései miatt, itt jónéhányan ugyanolyanok vagytok, ha Verstappenről van szó.
Aha, persze. Tomika 10 eve ezt csinalja, kozben meg a sajat peniszet nyalogatja, hogy o Vettelhez kepest mekkora kiraly.
Ja, es a hozzaszolasai 95%-ban errol szolnak. Tenyleg ugyanaz?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.14. 18:17

9_46_20 írta:
2019.07.14. 17:54
vollebak írta:
2019.07.14. 17:52
Ez a mai napom eddig összességében a legszarabb sportélmények között van.

Norris parádézott, hetedik helyen ment, aztán közepesekre tették, miközben mindenkit, akivel versenyben volt, keményekre. Mi a merev faszért?? Kábé 15 körrel a vége előtt meg kihozták megint. Egy rossz mozdulata nincs továbbra sem, parádésat csatázott Riccivel, nála volt a pályapozíció és ahelyett, hogy pontokat hozott volna Sainzon, pontot sem szerzett és már 16 pont a hátránya az összetettben.

Ráadásul ahogy hallom, Djokovic áll nyerésre Wimbledonban is. Már csak ez kellett.

Szar ez a nap.

Annyit zárójelben, hogy csalódás volt, ahogy reagáltak néhányan a Vettel-Verstappen ütközésre. Ha Timitől ült a poén, hogy Tomi rárántott-e Vettel újabb hibájára, akkor én annyit mondok, remélem, rárántottak az érintettek is, amikor picsaszájat kiütötték. Innentől egy szava ne legyen Tomira senkinek a vettelezései miatt, itt jónéhányan ugyanolyanok vagytok, ha Verstappenről van szó.
Hatalmasat tévedsz.
Itt akik fikantjuk elismerjük hogy a 33as kurva nagy tehetség.
De mellette egy köcsög.

Ez nem ugyan az mint valakitől elvitatni azt hogy 4et nyert, kurva mindegy milyen körülmények kozott

Ha Hamilton/rai/vettel visszavonul pont ezért nem fogom nézni, kurvara nem vagyok arra kíváncsi hogy sarlszot üti a 33as.
Pontosan tudom hogy vb lesz, de nem érdekel és nem fogom magam feleslegesen felbaszni
Tőled például nem emlékszem ilyesmire, csak olyasmikre, hogy mindenki ostoba, aki ezt komolyan veszi és nézi, mert ez egy cirkusz/biznisz, csinálják a harminchármas legendáját, satöbbi.

Viszont alapvetően nem is ez a fontos, én a kárörömről beszélek, mert az szerintem mindig védhetetlen. Tomi akármennyit ekézi Vettelt, amikor tavaly Kínában picsaszáj kiütötte őt, nem jött azzal, hogy ezazezazezazezazfaszszopómegkaptadhahaha. Márpedig itt ez ment néhányaktól, és ez védhetetlen, nincs rá jobb szó. Főleg úgy, hogy közben Tomit meg basztatják a vettelezései miatt. Minimum következetlenség ez így.

De mindegy, igazából leszarom Maxit, még tetszett is, hogy Leclerc visszaszopatta egy kicsit. Így kell ezt, az SC-ig parádés futam volt.

A hangulatomat az tette tönkre, hogy a McLaren iszonyúan kibaszott Norrisszal, és rendkívül zseniális taktikával a hetedik helyről kicsocsózták a pontszerző helyeken kívülre. Állati peches ez a gyerek a versenyeken, alig volt olyan futama, ahol nem érte valami, miközben ő maga hibátlanul teljesít. Simán a 7. helyen kéne állnia az összetettben, erre 16 pont a hátránya még házon belül is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.14. 18:18

Rocco írta:
2019.07.14. 18:07
vollebak írta:
2019.07.14. 17:52
Innentől egy szava ne legyen Tomira senkinek a vettelezései miatt, itt jónéhányan ugyanolyanok vagytok, ha Verstappenről van szó.
Aha, persze. Tomika 10 eve ezt csinalja, kozben meg a sajat peniszet nyalogatja, hogy o Vettelhez kepest mekkora kiraly.
Ja, es a hozzaszolasai 95%-ban errol szolnak. Tenyleg ugyanaz?
Lásd fent, amit háromnegyedtíznek írtam. Tavaly Kínában sem ütött meg olyan stílust Vettel kiesésekor, mint amit itt most néhányan, akik pedig előszeretettel szólják meg toomot a vettelezésért.

De mindegy, nem fontos ez, a futam nekem másról szólt (sajnos).
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.07.14. 18:22

vollebak írta:
2019.07.14. 17:52


Norris parádézott, hetedik helyen ment, aztán közepesekre tették, miközben mindenkit, akivel versenyben volt, keményekre. Mi a merev faszért?? Kábé 15 körrel a vége előtt meg kihozták megint. Egy rossz mozdulata nincs továbbra sem, parádésat csatázott Riccivel, nála volt a pályapozíció és ahelyett, hogy pontokat hozott volna Sainzon, pontot sem szerzett és már 16 pont a hátránya az összetettben.
Fogalmazhatunk ugy is hogy Sainz jobban kezeli a Gumikat, de aggodalimra semmi ok, majd a csodagyerek is megtanulja ez meg csak az elso eve.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.07.14. 18:23

Rocco írta:
2019.07.14. 18:07
vollebak írta:
2019.07.14. 17:52
Innentől egy szava ne legyen Tomira senkinek a vettelezései miatt, itt jónéhányan ugyanolyanok vagytok, ha Verstappenről van szó.
Aha, persze. Tomika 10 eve ezt csinalja, kozben meg a sajat peniszet nyalogatja, hogy o Vettelhez kepest mekkora kiraly.
Ja, es a hozzaszolasai 95%-ban errol szolnak. Tenyleg ugyanaz?
A tied 95% meg arrol hogy ezt elmond Tomirol. (:v

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.07.14. 18:26

Tyűha! FUTAM volt emberek! IGAZI F1-ES FUTAM!!!!!Juhhhéééé!... Ez nagyszerű volt!

(:i (:i (:i

Elejétől csaknem a végéig élvezetes volt. Rengeteg minden történt. Nem lankadhatott a figyelem. Voltak briliáns megmozdulások, és hatalmas betlizések is. Mint a való életben általában.

Aki ma csatákat akart látni, az aztán láthatott.

Nyitott ugyebár ebben a két Mercedeses. Hamiltont persze hajtotta a haza illata. Erősebb hatást gyakorol rá szerintem, mint a véré. (:v Olyan bulldog tempót ment Bottas után az első etapban, amilyen Manselltől szoktunk meg annak idején. És merték vállalni a face to face helyzetet. Pedig Hamilton esetében még akár azt is el lehetett volna képzelni, hogy neki a biztos pontok kellenek, nem kockáztat. Csodálatos volt az oda vissza előzés. (Csak a közvetítés vette el kissé a szépségét azzal, hogy élőben nem mutatta, mikor Bottas visszavette a vezető helyet annyira a közönséget szerette volna láttatni.)

Én LT-t nem nézek közben, ezért úgy írom, amit írok: Miután Bottas kiment kereket cserélni, Hamilton Wéberék szerint nyomta a lilákat, és a képernyőn is kiírták az angolok, hogy egyre fogy az időkapu Hamilton cseréje és a Bottas érkezése között. Hangsúlyozom nem tudom aztán hogy alakult az SC előtt közvetlenül, de elképzelhetőnek tartom, hogy már a pályán is előtte volt Bottasnak Hamilton, azaz a kerékcsere után elé tudott volna kijönni. De elismerem, most az SC-vel kurva nagy szerencséje volt. Nem úgy mint pár éve Monacoban. Bár azt gondoltam, hogy Bottas az újra indításnál megeszi a közepeseivel a keményen lévő Lewis-t. Csodálkoztam, hogy nem az történt.

Aztán ott volt a "revans-csata" Leclerc és Verstappen között. Eszméletlen mit rendeztek oda - vissza. Szinte nem is lehet belőle kiemelni csúcspontokat, mert mindegyik nagyszerű volt. Hála Istennek hagyták őket, utólag sem büntettek szir-szar pálya elhagyásokért, visszatérésekért. Mondjuk A Red Bull Ring után elég gáz is lett volna ismét beleköpni a levesükbe. Kár, hogy annál a kisodródásnál feltehetően megsérült Leclerc padlólemeze, mert utána láthatóan veszített a tempójából. (Da Gaslyt csodálatos furfanggal előzte meg!) Aztán a csapata betetőzte ezt a hihetetlen módon elcseszett SC alatti mutatványával. Komolyan mondom, a Ferrari már egyenesen gáz, hogy egy futamot nem tudnak taktikai vagy stratégiai hiba nélkül levezényelni. Mi a tököm van ott? Olasz lazaság? Na de ez sokba kerül nekik. Vagy az sem baj?

Ha már az elcseszéseknél tartunk: VETTEL!!!!! Basszus az nem igaz, amit ez a fazon pontosan egy éve (hiszen két hét múlva ismét német nagydíj lesz!) csinál a pályán. Esik-kel és rombol. Lassan veszélyesebb lesz, mint Verstappen. Megértem én Bandi örömködését, hogy most jó célszemélyt választott, de ettől függetlenül azért ez már ultra gáz. Rohadtul kíváncsi leszek az olasz sajtó erre hogy reagál. Már eddig is kikezdték, de szerintem lassan elkezdik a fejét követelni. Ugye a Ferrarinak és pilótáinak már nincsenek vb-álmaik? Mert innentől az a világ egyik csodája lenne. Mondjuk ilyenkor tartom egy szar büntetésnek a 10 másodperces büntetést. Eleve utolsó helyen volt. Mit veszített vele? Igaz, hogy az meg a következő futamra át vitt büntetés lenne, de talán jobban is fájna, ha ott kellene azt letöltenie ilyen esetekben.

Jól mentes a McLarenek. Örülök, hogy kezdenek talán ismét "történelmi helyükre" felzárkózni. Kár, hogy a Williamsekről ez nem mondható el!

Gasly egész jól magára talált. Ma öröm volt nézni, amiket csinált. Hogy mi a francért nem rögtön Verszappen beállításainak átadásával kezdték felhozni, azt nem egészen értem. Miért kellett a szezon feléig várni azzal?

És a csattanó a végén:ami nem sikerült Franciaországban, az sikerült otthon Lewis-nak. A használt keményeken utolsó körben megfutotta a leggyorsabb kört, azaz lenyomta az új közepeseken futó Bottast. Fantasztikus egy figura! :mosoly: Abban nem egészen vagyok biztos, hogy az utolsó 7 körös vitája a csapattal, hogy kiálljon-e a boxba vagy sem valós vita volt-e. Nagyon simán benne van csak a világ megtévesztésének a szándéka. De ha nem, akkor viszont teljesen egyetértek vele, hogy egy pontért nem kockáztatott sokat. Aztán a sors szeszélye folytán (No meg a tehetségének köszönhetően az merő bónusz, hogy így is meglett).

Szóval egy élvezetes, nagyszerű futam volt. Már az osztrák is az volt persze. Kifejezetten jót tett a F1-nek, hogy a Ferrari és a Red Bull is egyre erősebbé vált (főleg utóbbi) és a McLaren is izmosodik. Ja és még valamit: ismét hiba nélkül mentek végig a Honda motorok, méghozzá nem is akárhogy. Ez is öröm.

Szóval lehet itt fanyalogni ostoba módon, hogy amíg Hamilton versenyez, addig szar a F1, de aki ezt állítja az közismert utálója. Szerintem a tárgyilagosak és egyáltalán a többség ma nagyon jól szórakozott ismét. (:n :mosoly: (:i
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.14. 18:30

Jadrina írta:
2019.07.14. 18:22
vollebak írta:
2019.07.14. 17:52
Norris parádézott, hetedik helyen ment, aztán közepesekre tették, miközben mindenkit, akivel versenyben volt, keményekre. Mi a merev faszért?? Kábé 15 körrel a vége előtt meg kihozták megint. Egy rossz mozdulata nincs továbbra sem, parádésat csatázott Riccivel, nála volt a pályapozíció és ahelyett, hogy pontokat hozott volna Sainzon, pontot sem szerzett és már 16 pont a hátránya az összetettben.
Fogalmazhatunk ugy is hogy Sainz jobban kezeli a Gumikat, de aggodalimra semmi ok, majd a csodagyerek is megtanulja ez meg csak az elso eve.
Ezt azért nem gondolom, mert épp a gumikezelésének volt köszönhető Ausztria is.

Az volt a kulcs, hogy Landót nem hozták ki az SC alatt, Ricciardót meg igen. Érthetetlen. Egy kör különbséggel cseréltek (Dan a 12., a Lando 13. körben), aztán az SC alatt Dant a 20. körben kihozták keményekért, Landót meg nem. Ott el is ment a futama.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.07.14. 18:30

Csak abban bizom Toomeknal nincs meg meg az uj padlo, vagy ha igen akior sikerult megovni 🙂

Otodik eve nezem es hallgatom mekkora fasza csavo a 33as ki benne volt vagy 50 buliban de csak ketszer volt hibas kb. az ostoba es elfogult speekerek szerint, tovabba sajnos tobbnyire a versenyiranyotas is adta ala a lovat. Meg mazlija is volt, mert amikor kellett volna se o esett ki. Ma is iagazan megtehette volna ezt a szivesseget

Tokom se sajnalja ezek utan, ma nem erdemelte meg de amugy meg bovenboven kijart mar neki. Meg sok ilyet a szemetladajanak! Majd megtanulja talan

Szemet vagyok? Az. Nem erdekel. Nem vagy erre buszke de a franc se leplezze itt egyesek miatt. Oromet okozott amint lattam repulni vegre. Vettel persze egy fasz. Teljesen feleslegesen favorizaltak eveken at

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.07.14. 18:36

vollebak írta:
2019.07.14. 18:17
9_46_20 írta:
2019.07.14. 17:54


Hatalmasat tévedsz.
Itt akik fikantjuk elismerjük hogy a 33as kurva nagy tehetség.
De mellette egy köcsög.

Ez nem ugyan az mint valakitől elvitatni azt hogy 4et nyert, kurva mindegy milyen körülmények kozott

Ha Hamilton/rai/vettel visszavonul pont ezért nem fogom nézni, kurvara nem vagyok arra kíváncsi hogy sarlszot üti a 33as.
Pontosan tudom hogy vb lesz, de nem érdekel és nem fogom magam feleslegesen felbaszni
Tőled például nem emlékszem ilyesmire, csak olyasmikre, hogy mindenki ostoba, aki ezt komolyan veszi és nézi, mert ez egy cirkusz/biznisz, csinálják a harminchármas legendáját, satöbbi.

Viszont alapvetően nem is ez a fontos, én a kárörömről beszélek, mert az szerintem mindig védhetetlen. Tomi akármennyit ekézi Vettelt, amikor tavaly Kínában picsaszáj kiütötte őt, nem jött azzal, hogy ezazezazezazezazfaszszopómegkaptadhahaha. Márpedig itt ez ment néhányaktól, és ez védhetetlen, nincs rá jobb szó. Főleg úgy, hogy közben Tomit meg basztatják a vettelezései miatt. Minimum következetlenség ez így.

De mindegy, igazából leszarom Maxit, még tetszett is, hogy Leclerc visszaszopatta egy kicsit. Így kell ezt, az SC-ig parádés futam volt.

A hangulatomat az tette tönkre, hogy a McLaren iszonyúan kibaszott Norrisszal, és rendkívül zseniális taktikával a hetedik helyről kicsocsózták a pontszerző helyeken kívülre. Állati peches ez a gyerek a versenyeken, alig volt olyan futama, ahol nem érte valami, miközben ő maga hibátlanul teljesít. Simán a 7. helyen kéne állnia az összetettben, erre 16 pont a hátránya még házon belül is.
Soha nem írtam olyat hogy a 33asbol legendát csinálnak.
Ez az egész cirkusz. Igen. Magukat nevezik annak,nem véletlenül. És az egész egy biznisz, igen azt is tudjuk, látjuk.
Szeirtnem kicsit pihenj, olyan dolgokat adsz más szájába ami soha el nem hangzott... Amit rám írtál nem is tevedhettel volna nagyobbat, persze ennek nincs jelentosege. Ha a te világodban így jelennek meg a hozzaszolasaim annak oka van, valószínűleg ez erősíti a te igazad, de ez mondjuk engem roppantul nem érdekel, csak ne írj faszsagot a hozzaszolasaimrol.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.07.14. 18:39

vollebak írta:
2019.07.14. 18:30
Jadrina írta:
2019.07.14. 18:22

Fogalmazhatunk ugy is hogy Sainz jobban kezeli a Gumikat, de aggodalimra semmi ok, majd a csodagyerek is megtanulja ez meg csak az elso eve.
Ezt azért nem gondolom, mert épp a gumikezelésének volt köszönhető Ausztria is.

Az volt a kulcs, hogy Landót nem hozták ki az SC alatt, Ricciardót meg igen. Érthetetlen. Egy kör különbséggel cseréltek (Dan a 12., a Lando 13. körben), aztán az SC alatt Dant a 20. körben kihozták keményekért, Landót meg nem. Ott el is ment a futama.
Egesz evados teljeditmenyukre ertettem amugy. Nyilvan most az SC jott ki jol Carlosnak.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.14. 18:43

Bandee írta:
2019.07.14. 18:30
Csak abban bizom Toomeknal nincs meg meg az uj padlo, vagy ha igen akior sikerult megovni 🙂

Otodik eve nezem es hallgatom mekkora fasza csavo a 33as ki benne volt vagy 50 buliban de csak ketszer volt hibas kb. az ostoba es elfogult speekerek szerint, tovabba sajnos tobbnyire a versenyiranyotas is adta ala a lovat. Meg mazlija is volt, mert amikor kellett volna se o esett ki. Ma is iagazan megtehette volna ezt a szivesseget

Tokom se sajnalja ezek utan, ma nem erdemelte meg de amugy meg bovenboven kijart mar neki. Meg sok ilyet a szemetladajanak! Majd megtanulja talan

Szemet vagyok? Az. Nem erdekel. Nem vagy erre buszke de a franc se leplezze itt egyesek miatt. Oromet okozott amint lattam repulni vegre. Vettel persze egy fasz. Teljesen feleslegesen favorizaltak eveken at
Vettel az elmúlt másfél évben többet hibázott, ütközött, pörgött-forgott, mint Verstappen összesen a karrierje során. Ha nem hiszed el, tényszerűen összeírom neked (de úgysem fogsz vele foglalkozni).

Nem érdekelnek Wéberék, nekem az nem érv, hogy ők mit beszélnek. Tényleg a kommentátorok miatt kéne kedvelni/utálni versenyzőket? Ez röhejes, gyerekek.

Sennásoktól és/vagy schumacheresektől pedig továbbra sem tudok komolyan venni semmiféle versenyetikai vagy egyéb kritikát. Bárki, aki isteníti Sennát és nem ítéli el mélységesen 1990 Suzuka miatt, ami a sport legundorítóbb és legéletveszélyesebb szándékos manővere volt, annak a Verstappennel szemben megfogalmazott kritikáját egyszerűen nem tudom komolyan venni :pf01
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.07.14. 18:47

Bandee írta:
2019.07.14. 18:30
Csak abban bizom Toomeknal nincs meg meg az uj padlo, vagy ha igen akior sikerult megovni 🙂

Otodik eve nezem es hallgatom mekkora fasza csavo a 33as ki benne volt vagy 50 buliban de csak ketszer volt hibas kb. az ostoba es elfogult speekerek szerint, tovabba sajnos tobbnyire a versenyiranyotas is adta ala a lovat. Meg mazlija is volt, mert amikor kellett volna se o esett ki. Ma is iagazan megtehette volna ezt a szivesseget

Tokom se sajnalja ezek utan, ma nem erdemelte meg de amugy meg bovenboven kijart mar neki. Meg sok ilyet a szemetladajanak! Majd megtanulja talan

Szemet vagyok? Az. Nem erdekel. Nem vagy erre buszke de a franc se leplezze itt egyesek miatt. Oromet okozott amint lattam repulni vegre. Vettel persze egy fasz. Teljesen feleslegesen favorizaltak eveken at
Szemet vagy Bandi, de igy szeretunk. (:v
Az oszinteseget mindig is tobbre ertekeltem mint a megjatszott erkolcsi kifakadasokat.
Ezert szerettem Alonsot, vagy most Verstappent, de Pl Vettel is. Magykat adjak megha ez masoknak nem is tetszik.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.07.14. 18:52

vollebak írta:
2019.07.14. 18:30

Az volt a kulcs, hogy Landót nem hozták ki az SC alatt ... Ott el is ment a futama.
Igen, ezt mindenki látta. Jelzem Leclec-el is ugyanígy cseszett ki a saját csapata.

Itt a bizonyíték:

https://hu.motorsport.com/f1/news/nor ... /4495146/

Kép
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.07.14. 18:58

vollebak írta:
2019.07.14. 18:43
Bandee írta:
2019.07.14. 18:30
Csak abban bizom Toomeknal nincs meg meg az uj padlo, vagy ha igen akior sikerult megovni 🙂

Otodik eve nezem es hallgatom mekkora fasza csavo a 33as ki benne volt vagy 50 buliban de csak ketszer volt hibas kb. az ostoba es elfogult speekerek szerint, tovabba sajnos tobbnyire a versenyiranyotas is adta ala a lovat. Meg mazlija is volt, mert amikor kellett volna se o esett ki. Ma is iagazan megtehette volna ezt a szivesseget

Tokom se sajnalja ezek utan, ma nem erdemelte meg de amugy meg bovenboven kijart mar neki. Meg sok ilyet a szemetladajanak! Majd megtanulja talan

Szemet vagyok? Az. Nem erdekel. Nem vagy erre buszke de a franc se leplezze itt egyesek miatt. Oromet okozott amint lattam repulni vegre. Vettel persze egy fasz. Teljesen feleslegesen favorizaltak eveken at
Vettel az elmúlt másfél évben többet hibázott, ütközött, pörgött-forgott, mint Verstappen összesen a karrierje során. Ha nem hiszed el, tényszerűen összeírom neked (de úgysem fogsz vele foglalkozni).

Nem érdekelnek Wéberék, nekem az nem érv, hogy ők mit beszélnek. Tényleg a kommentátorok miatt kéne kedvelni/utálni versenyzőket? Ez röhejes, gyerekek.

Sennásoktól és/vagy schumacheresektől pedig továbbra sem tudok komolyan venni semmiféle versenyetikai vagy egyéb kritikát. Bárki, aki isteníti Sennát és nem ítéli el mélységesen 1990 Suzuka miatt, ami a sport legundorítóbb és legéletveszélyesebb szándékos manővere volt, annak a Verstappennel szemben megfogalmazott kritikáját egyszerűen nem tudom komolyan venni :pf01
Jol gondolod, felesleges. Vettelt es azt az allatot nem is lehet egyutt emliteni utobbi max fasz volt parszor de a szndekossag kizarhato, masik oldalon aligha. Igen, ma s fasz volt es Max nem erdemelte ezt
Plane nem erdekel kitol mit veszel komolyan. Hokuszpok is egy nagy geci volt szandekosan kitette Sennat ugyanott az is veszeyes volt. Gondolod azok utan en komolyan veszlek ilyen teren? MS is kilokte Hillt es megprobalta Villnyovot is csak szerencsere rabaszott. Voltak ilyenek de ha megnyugtat en MS - t se kedveltem, hogy diplomatikus legyek. De az, hogy valaki notoriusan, folyamatos tamogatassal tegye mindezt olyat ezektol se lattunk.

Es igen, Toom vergodesehez hasonlot csak az AKR idejenen lattunk itt, ezt is latni kell.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.07.14. 19:01

Jadrina írta:
2019.07.14. 18:23


A tied 95% meg arrol hogy ezt elmond Tomirol. (:v
Rad meg a kutya nem kivancsi. (:v

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2019.07.14. 19:06

Hát ez az év futama az újabb multi 12 ellenére... bődületes volt.
Csak azt sajnálom, hogy Giovinazzi már folyamatosan veri Kimit. Ja, nem! (:v

Wéber sikongatásai? Azok epikusak, nem?
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.14. 19:17

Bandee írta:
2019.07.14. 18:58
vollebak írta:
2019.07.14. 18:43


Vettel az elmúlt másfél évben többet hibázott, ütközött, pörgött-forgott, mint Verstappen összesen a karrierje során. Ha nem hiszed el, tényszerűen összeírom neked (de úgysem fogsz vele foglalkozni).

Nem érdekelnek Wéberék, nekem az nem érv, hogy ők mit beszélnek. Tényleg a kommentátorok miatt kéne kedvelni/utálni versenyzőket? Ez röhejes, gyerekek.

Sennásoktól és/vagy schumacheresektől pedig továbbra sem tudok komolyan venni semmiféle versenyetikai vagy egyéb kritikát. Bárki, aki isteníti Sennát és nem ítéli el mélységesen 1990 Suzuka miatt, ami a sport legundorítóbb és legéletveszélyesebb szándékos manővere volt, annak a Verstappennel szemben megfogalmazott kritikáját egyszerűen nem tudom komolyan venni :pf01
Jol gondolod, felesleges. Vettelt es azt az allatot nem is lehet egyutt emliteni utobbi max fasz volt parszor de a szndekossag kizarhato, masik oldalon aligha. Igen, ma s fasz volt es Max nem erdemelte ezt
Plane nem erdekel kitol mit veszel komolyan. Hokuszpok is egy nagy geci volt szandekosan kitette Sennat ugyanott az is veszeyes volt. Gondolod azok utan en komolyan veszlek ilyen teren? MS is kilokte Hillt es megprobalta Villnyovot is csak szerencsere rabaszott. Voltak ilyenek de ha megnyugtat en MS - t se kedveltem, hogy diplomatikus legyek. De az, hogy valaki notoriusan, folyamatos tamogatassal tegye mindezt olyat ezektol se lattunk.

Es igen, Toom vergodesehez hasonlot csak az AKR idejenen lattunk itt, ezt is latni kell.
Jo Ramirez mondta (aki Senna barátja volt és az egyetlen, akivel Senna tartotta a kapcsolatot még a Williams színeiben is, meg akinek 1988-ban felvette a telefont a monacói hibája után, mert egyedül vele volt hajlandó beszélni, stb.), hogy aki 1989 Suzukát 1990 Suzukához hasonlítja, az totális tévedésben van, és nem véletlenül nem gratulált még a csapatból sem senki Sennának, amikor visszaért a boxba. Ha kéred, szó szerint kimásolom neked Ramirez könyvéből, mit írt erről.

Nem egy prostos elvakult szurker, nem valami fotelszakértő, hanem a McLaren csapatkoordinátora és Senna személyes barátja!

Hogy lehet egy 200 feletti tempónál, padlógázzal, hátulról, tele tankos kocsival, mögöttük 26 másik kocsival elkövetett szándékos ütközést összehasonlítani azzal, amikor két autó 3 körrel a leintés előtt, száraz tankkal, oldalról kontaktban van 60 km/óránál, a pálya leglassabb pontján, miközben se előttük, se mögöttük senki?

Nézd már meg, hogy nézett ki a két kocsi 1990 Suzuka után, mekkora impakt volt ott, mekkora tűzveszély, hányan vágódhattak ki volna utánuk, mivel első kanyar volt és 26-an jöttek mögöttük ugyanúgy tele tankkal. Senna meg 1989 Suzukában továbbment, még az orrkúpja is csak egy fél kör után fittyedt le, és befejezte a futamot, még a felfüggője sem sérült meg. Hogy a bánatos faszba lehet ezzel érvelni, hogy 1989 Suzuka ugyanolyan veszélyes volt? Ramirez azt mondta, hogy Senna a legközelebbi barátai közé tartozott, de 1990 Suzukát sosem tudta elfogadni tőle. Te meg itt jössz 1989 Suzukával, hogy az ugyanolyan volt. Ez annyira bosszantó, hogy el nem tudom mondani, nem is beszéljünk többet róla, kérlek.

Így is több időt fecséreltünk ma a kis pöccsel kapcsolatos írkálásra, mint amennyit ért az egész. A futamot az SC és a McLaren stratégiai bénázása tette nekem tönkre, nem más. Jellemző, hogy amikor ütköztek Vettelék, az első reakcióm az volt, hogy legalább Norris két hellyel előrébb futhat be :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.07.14. 19:24

Federer nyer, orulj annak:)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.14. 19:31

Bandee írta:
2019.07.14. 19:24
Federer nyer, orulj annak:)
Most puskázott el két meccslabdát Roger, megbolondulok, ha a szerb nyer :(
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 ROLEX BRITISH GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.07.14. 19:35

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Lezárt