FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Újabb Hamilton győzelem?

Igen
8
73%
Nem
3
27%
 
Szavazatok száma: 11

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.07.29. 15:50

Rocco írta:
2019.07.29. 15:42
Jadrina írta:
2019.07.29. 14:58


Erről van szó és közben ahogy Rocco igazolta is az előző hsz-ében meg van róla győződve, hogy igaza van. (:v
Arrol vagyok meggyozodve, hogy sotet vagy, mint az ejszaka, es felesleges veled vitazni. (:v (:v (:v (:v (:v (:v (:v
Minden soroddal engem igazolsz. Köszönöm

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.07.29. 15:54

Jadrina írta:
2019.07.29. 15:50


Minden soroddal engem igazolsz. Köszönöm
Jol van nyomorek, ne porogjel, elhuzok innen.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.07.29. 16:00

Jadrina írta:
2019.07.29. 15:12
Schumixx írta:
2019.07.29. 15:02

Mondja ezt az aki meg van győződve róla, hogy a Merci megvette a Liberty-t meg a Pirelli-t is. Hamiltonnal megnyeretik a rekordokat mert fekete és majd egy női versenyzővel döntik meg azt is majd mesterségesen, ugye?
Nem nagyon álltál sorba amikor a humorérzéket osztogatták, ugye.
Másrészt ettől szebb lesz a Fasztappenezés, mint anno az AKR?
A két szintet össze se lehet hasonlítani és tök másért van faszozva az egyik mint a másik. Tulajdonképpen nincs különbség, de mégis van.

Kiminél pl. volt olyan, hogy szentül állították, hogy fellök egy gyereket és még a fene nem tudja, hogy milyen fantazmagóriák láttak napvilágot. A Maxi gyerek maga lenyilatkozza a saját szájával amivel basztatva van itt meg még ugye a pályán viselt dolgai voltak és vannak kritizálva. Néha komolyan olyan, mintha nem lettél volna jelen akkoriban. vagy direkt csinálod:)

Én amúgy jogtalanul szerintem még nem basztattam, de mondd akkor, hogy mikor mivel.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.07.29. 16:02

mudd írta:
2019.07.29. 15:16
en marha, hogy nem jogvedtem le a fasztappent... na, most mar mindegy, meg jobban is terjed :D
azert nem szeretnem, ha az akr-rel lennek egy szintre hozva. egyreszt jobb a humorom, legalabbis ugy hiszem. masreszt nem szoktam maxrol valotlant allitani, sosem mondtam, hogy ne lenne baszott jo pilota. de. de ott van az a kurva de, ami bassza a csorom. meg az istenlen nagy pofaja se lenne akkora baj (sok pilotanak nagy az arca, hirtelen az jutott az eszembe, amikor rogro elutasitotta sir jackie segitseget). az a bajom vele, hogy szinte minden el van neki nezve. mar ketszer ment a boxban kijelolt ut mellett, es meg csak egy rohadt ejnyebejnye se jott. senkit sem erdekelt valahogy, hogy elkaszalhatja a tobbi csapat kint levo szereloit.
Így. Csatlakozom.

Kérnék egyetlen példát, amikor kitaláltam valami faszságot a Verstappenről és az igazságként adtam elő itt.. Csak egyet.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.07.29. 16:18

Bandee írta:
2019.07.29. 16:02
mudd írta:
2019.07.29. 15:16
en marha, hogy nem jogvedtem le a fasztappent... na, most mar mindegy, meg jobban is terjed :D
azert nem szeretnem, ha az akr-rel lennek egy szintre hozva. egyreszt jobb a humorom, legalabbis ugy hiszem. masreszt nem szoktam maxrol valotlant allitani, sosem mondtam, hogy ne lenne baszott jo pilota. de. de ott van az a kurva de, ami bassza a csorom. meg az istenlen nagy pofaja se lenne akkora baj (sok pilotanak nagy az arca, hirtelen az jutott az eszembe, amikor rogro elutasitotta sir jackie segitseget). az a bajom vele, hogy szinte minden el van neki nezve. mar ketszer ment a boxban kijelolt ut mellett, es meg csak egy rohadt ejnyebejnye se jott. senkit sem erdekelt valahogy, hogy elkaszalhatja a tobbi csapat kint levo szereloit.
Így. Csatlakozom.

Kérnék egyetlen példát, amikor kitaláltam valami faszságot a Verstappenről és az igazságként adtam elő itt.. Csak egyet.
Jaj, Bandi, hagyjuk már. Te is Mudd is utáljátok a fejét és attól kezdve hogy ilyesmikkel jöttök hogy mindent elnéznek neki máris komolytalan az egész.
Példának okáért elég megnézni a büntetőpontok állását....
http://www.nemzetisport.hu/f1/formula-1 ... nk-2676895

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.07.29. 16:40

Jadrina írta:
2019.07.29. 16:18
Bandee írta:
2019.07.29. 16:02


Így. Csatlakozom.

Kérnék egyetlen példát, amikor kitaláltam valami faszságot a Verstappenről és az igazságként adtam elő itt.. Csak egyet.
Jaj, Bandi, hagyjuk már. Te is Mudd is utáljátok a fejét és attól kezdve hogy ilyesmikkel jöttök hogy mindent elnéznek neki máris komolytalan az egész.
Példának okáért elég megnézni a büntetőpontok állását....
http://www.nemzetisport.hu/f1/formula-1 ... nk-2676895
Én nem szeretem, de nem is csináltam titkot belőle. Ha jól megy és nem köcsögöl, akkor én elismerem a teljesítményét akár mint tegnap is. Nem találok ki valamit és tolom a faszságot , nem bénázom őt mert megforgott a vizen mint disznó a jégen.

Rengeteg dolgot elnéztek neki, nem is annyira idén hanem főleg korábban, de a Mudd által említett esetek valóban minimum véleményesek idén is. Az tényleg nagyon veszélyes ha a szerelők előtt száguldoznak, szerintem minden esetben büntetni kellene, mindegy kiről van szó. Se szeri se száma az eseteknek, ahol szemet hunytak pl. 2017 SPA ilyen. Adták alá a lovat mert gondolom rengeteg pénzt lehet belőle csinálni és mert a dög unalomban csinálta a showt mint majom a ketrecben.

Többféleképpen lehet szerintem egy pilótát NEM KEDVELNI, a nem kedvelést is lehet korrekt és troll módon csinálni. Biztosan én is túltolom, de szerintem pl. egy sparkyhoz sehol nem vagyok Verstappen téren és a többiek sem.

Szerintem egy rohadt jó versenyző, sokszoros VB lesz valószínűleg meg rekord döntögető. Nekem az emberi tulajdonságai, a megnyilvánulásai pályán és azon kívül, azzal van bajom. Egyébként sokat javult önmagához képest

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.29. 16:42

Bandee írta:
2019.07.29. 16:02
mudd írta:
2019.07.29. 15:16
en marha, hogy nem jogvedtem le a fasztappent... na, most mar mindegy, meg jobban is terjed :D
azert nem szeretnem, ha az akr-rel lennek egy szintre hozva. egyreszt jobb a humorom, legalabbis ugy hiszem. masreszt nem szoktam maxrol valotlant allitani, sosem mondtam, hogy ne lenne baszott jo pilota. de. de ott van az a kurva de, ami bassza a csorom. meg az istenlen nagy pofaja se lenne akkora baj (sok pilotanak nagy az arca, hirtelen az jutott az eszembe, amikor rogro elutasitotta sir jackie segitseget). az a bajom vele, hogy szinte minden el van neki nezve. mar ketszer ment a boxban kijelolt ut mellett, es meg csak egy rohadt ejnyebejnye se jott. senkit sem erdekelt valahogy, hogy elkaszalhatja a tobbi csapat kint levo szereloit.
Így. Csatlakozom.

Kérnék egyetlen példát, amikor kitaláltam valami faszságot a Verstappenről és az igazságként adtam elő itt.. Csak egyet.
Nem erről van szó, hogy valótlant állítottatok volna. Hanem arról, hogy ki vagytok hegyezve Verstappenre, és sokkal rosszabbnak állítjátok be ezáltal, mert a többiek hasonló dolgaira ügyet sem vettek.

Tegnap Albon kitolta a pályáról Hamiltont a hajtűkanyarban. Utána Gasly elé rántotta az egyenesben a kocsit, Gasly emiatt esett ki. Egy szóval nem említettétek. Amikor Leclerc Silverstone-ban detto ugyanazt csinálta, mint Verstappen ellene Ausztriában, te örültél neki a legjobban. Nem úgy fogtad fel, hogy na, hát ez sem volt szép, mert ha meg akarja mutatni valaki, hogy Verstappen rossz nyomon jár, akkor nem kéne lesüllyedni a szintjére. Nem, az revans volt, és haha, még sok ilyet.

Roccóval egyszer már összeszámoltuk nektek tételesen, hogy Rosberget a három év alatt hol és hányszor lökte le a pályáról Hamilton rajt után és verseny közben is. Csak 2014-ben ott van Bahrein és Hungaroring, ahol megcsinálta. Egy szót sem szóltatok se akkor, se azóta ezekre. Amikor Verstappen a kanyart levágva előzte Kimit két éve Austinban, az egész fórum felhördült. Sainz ugyanazon a pályán, ugyanabban a kanyarban előzött egy Force Indiát ugyanúgy levágva a kanyart. Háromnegyedtíznek írtam akkor, képet is mellékeltem hozzá. Le se tojtátok, csak a picsaszájazás megy folyamatosan.

Amikor Leclerc tavaly úgy nekivágódott Hartley-nak Monacóban, hogy csak úgy nyekkent, egy szót sem szóltatok, fasztappen a monacói mészáros - pedig ő senkinek sem ment neki, a saját versenyét tette tönkre. Vettel 2017 Szingapúrtól kezdve 7-8 ütközésben volt hibás, Hamiltontól kezdve Verstappenen át Bottasig mindenkinek nekiment az élmezőnyben már. Mégis, t-oom van haternek kikiáltva, mert ő beszél ezekről, ti meg nem.

Perez, Ocon, Magnussen, és Norrist leszámítva minden újonc úgy cikázik a féktávokon, hogy ha Verstappen csinálná, erről szólna minden futamtopik.

Mondom, nincs azzal baj, ha nem bírjátok a srácot. Megosztó személyiség, megosztó húzásokkal. Tiszta sor. Nekem azzal van a bajom, hogy kiemelitek, egyedüli elkövetőnek tekintitek és visszaesőnek, holott egyértelműen a mezőny csúcspilótája már Hamiltonnal, mégis mindenért emlegetitek, miközben a mezőny többi tagját semmiért, akkor sem, ha detto ugyanúgy és ugyanazt csinálják, amit állandóan és jelen időben mindig csak Verstappen védjegyének tulajdonítotok.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.07.29. 16:52

Bandee írta:
2019.07.29. 16:40
Jadrina írta:
2019.07.29. 16:18


Jaj, Bandi, hagyjuk már. Te is Mudd is utáljátok a fejét és attól kezdve hogy ilyesmikkel jöttök hogy mindent elnéznek neki máris komolytalan az egész.
Példának okáért elég megnézni a büntetőpontok állását....
http://www.nemzetisport.hu/f1/formula-1 ... nk-2676895
Én nem szeretem, de nem is csináltam titkot belőle. Ha jól megy és nem köcsögöl, akkor én elismerem a teljesítményét akár mint tegnap is. Nem találok ki valamit és tolom a faszságot , nem bénázom őt mert megforgott a vizen mint disznó a jégen.

Rengeteg dolgot elnéztek neki, nem is annyira idén hanem főleg korábban, de a Mudd által említett esetek valóban minimum véleményesek idén is. Az tényleg nagyon veszélyes ha a szerelők előtt száguldoznak, szerintem minden esetben büntetni kellene, mindegy kiről van szó. Se szeri se száma az eseteknek, ahol szemet hunytak pl. 2017 SPA ilyen. Adták alá a lovat mert gondolom rengeteg pénzt lehet belőle csinálni és mert a dög unalomban csinálta a showt mint majom a ketrecben.

Többféleképpen lehet szerintem egy pilótát NEM KEDVELNI, a nem kedvelést is lehet korrekt és troll módon csinálni. Biztosan én is túltolom, de szerintem pl. egy sparkyhoz sehol nem vagyok Verstappen téren és a többiek sem.

Szerintem egy rohadt jó versenyző, sokszoros VB lesz valószínűleg meg rekord döntögető. Nekem az emberi tulajdonságai, a megnyilvánulásai pályán és azon kívül, azzal van bajom. Egyébként sokat javult önmagához képest
Pont az ilyen es ehhez hasonlo menyilvanulaso miatt miatt miatt Termeszetesen soha nem tennelek egy lapra sparkyval vagy kik voltak itt akkor.
Itt a hasonlosag a motivaciobanvan van szerintem, hogy mindket esetben nagyban fakad a pilota elleni ellnszenvbol. Akkor ez nem volt beismerve.
A mikor kinek, miert van igaza mas kerdes.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.07.29. 16:56

vollebak írta:
2019.07.29. 16:42
Bandee írta:
2019.07.29. 16:02


Így. Csatlakozom.

Kérnék egyetlen példát, amikor kitaláltam valami faszságot a Verstappenről és az igazságként adtam elő itt.. Csak egyet.
Nem erről van szó, hogy valótlant állítottatok volna. Hanem arról, hogy ki vagytok hegyezve Verstappenre, és sokkal rosszabbnak állítjátok be ezáltal, mert a többiek hasonló dolgaira ügyet sem vettek.

Tegnap Albon kitolta a pályáról Hamiltont a hajtűkanyarban. Utána Gasly elé rántotta az egyenesben a kocsit, Gasly emiatt esett ki. Egy szóval nem említettétek. Amikor Leclerc Silverstone-ban detto ugyanazt csinálta, mint Verstappen ellene Ausztriában, te örültél neki a legjobban. Nem úgy fogtad fel, hogy na, hát ez sem volt szép, mert ha meg akarja mutatni valaki, hogy Verstappen rossz nyomon jár, akkor nem kéne lesüllyedni a szintjére. Nem, az revans volt, és haha, még sok ilyet.

Roccóval egyszer már összeszámoltuk nektek tételesen, hogy Rosberget a három év alatt hol és hányszor lökte le a pályáról Hamilton rajt után és verseny közben is. Csak 2014-ben ott van Bahrein és Hungaroring, ahol megcsinálta. Egy szót sem szóltatok se akkor, se azóta ezekre. Amikor Verstappen a kanyart levágva előzte Kimit két éve Austinban, az egész fórum felhördült. Sainz ugyanazon a pályán, ugyanabban a kanyarban előzött egy Force Indiát ugyanúgy levágva a kanyart. Háromnegyedtíznek írtam akkor, képet is mellékeltem hozzá. Le se tojtátok, csak a picsaszájazás megy folyamatosan.

Amikor Leclerc tavaly úgy nekivágódott Hartley-nak Monacóban, hogy csak úgy nyekkent, egy szót sem szóltatok, fasztappen a monacói mészáros - pedig ő senkinek sem ment neki, a saját versenyét tette tönkre. Vettel 2017 Szingapúrtól kezdve 7-8 ütközésben volt hibás, Hamiltontól kezdve Verstappenen át Bottasig mindenkinek nekiment az élmezőnyben már. Mégis, t-oom van haternek kikiáltva, mert ő beszél ezekről, ti meg nem.

Perez, Ocon, Magnussen, és Norrist leszámítva minden újonc úgy cikázik a féktávokon, hogy ha Verstappen csinálná, erről szólna minden futamtopik.

Mondom, nincs azzal baj, ha nem bírjátok a srácot. Megosztó személyiség, megosztó húzásokkal. Tiszta sor. Nekem azzal van a bajom, hogy kiemelitek, egyedüli elkövetőnek tekintitek és visszaesőnek, holott egyértelműen a mezőny csúcspilótája már Hamiltonnal, mégis mindenért emlegetitek, miközben a mezőny többi tagját semmiért, akkor sem, ha detto ugyanúgy és ugyanazt csinálják, amit állandóan és jelen időben mindig csak Verstappen védjegyének tulajdonítotok.
Ez tény, rá jobban ki vagyunk hegyezve és mivel az élen megy, mindent látunk. Plusz még rátesznek egy lapáttal a speekerek, főleg a Wéber aki amúgy is olyan nekem mint a vörös posztó. Meg hát vannak persze esetek de neki egy személyben volt rengeteg, régebben majd minden futamon, a többinek van pár ilyen de Verstappen tíz húzásához a másik oldalon hat embert kell összeszedni.
Állítólag az a kiszorítósdi szabályos már. Vagy valami ilyesmit magyarázott a wébergabika.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.07.29. 17:01

Bandee írta:
2019.07.29. 16:56
Ez tény, rá jobban ki vagyunk hegyezve és mivel az élen megy, mindent látunk. Plusz még rátesznek egy lapáttal a speekerek, főleg a Wéber aki amúgy is olyan nekem mint a vörös posztó. Meg hát vannak persze esetek de neki egy személyben volt rengeteg, régebben majd minden futamon, a többinek van pár ilyen de Verstappen tíz húzásához a másik oldalon hat embert kell összeszedni.
Állítólag az a kiszorítósdi szabályos már. Vagy valami ilyesmit magyarázott a wébergabika.
Igen, szabályos már.

Én elfogadom teljes mértékben, hogy jobban irritál a gyerek, mint mások, és erre Wéber csak ráerősít. Csak tényleg az van, hogy Verstappen ugyan a startkőről hugyozik a medencébe, a többiek viszont a medencében úszkálva tesznek ugyanígy - lehet, hogy jobban megragadja az előbbi a figyelmet, de attól még nincs különbség az utóbbival.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.07.29. 17:38

Lehet ismeritek én most találkoztam vele. Régen volt egy oldal ahol pályán vizualizaltak minden versenyt, ilyen két bites volt de tök jól megmutatta a futamot gyorsítva 5 perc alatt végig lehetett nézni. Ez most jött szembe Twitteren ez is jó

https://www.instagram.com/f1visualized/?hl=en

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.07.29. 21:22



(:u
nagyon jó
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.07.30. 14:19

Miért csak pénzbüntetést kapott a Ferrari Leclerc veszélyes kiengedésénél a boxban?:

https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/20 ... gedesert
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.07.30. 14:27

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.07.30. 14:30

Jó vagy nem jó, ha büntet egy pálya?:

https://www.m4sport.hu/forma-1/cikk/20 ... -zavarja
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2019.07.30. 16:54

Ez jó cirkusz volt...

Ezentúl kötelezővé tennék futamonkent 2x5perc záport!

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.07.30. 17:37

t-oom írta:
2019.07.30. 16:54
Ez jó cirkusz volt...

Ezentúl kötelezővé tennék futamonkent 2x5perc záport!
Oszinten megmondom nekem Silverstone jobban tetszett. Ott igazi csata volt, itt szerencsejatek.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2019.07.30. 18:35

Jadrina írta:
2019.07.30. 17:37


Oszinten megmondom nekem Silverstone jobban tetszett. Ott igazi csata volt, itt szerencsejatek.
Én ezt le sem mertem írni, mert jött volna, hogy persze azért mert Hamilton nyert... :D
Az osztrák is jobban tetszett, ott is igazi meccs volt az első helyért, igaz a vége egy kicsit piszkos lett, de mikor néztem, kb el is felejtettem Hamilton épp merre jár. :D

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2019.07.30. 18:48

Abból a szempontból jobb volt ez, hogy a technikai folenyeket egy kicsit elmosta az eső, Bár nem teljesen.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.07.31. 08:33

9_46_20 írta:
2019.07.29. 08:19
trutya írta:
2019.07.29. 07:57


ez csakugyan gáz.
meg szabálytalan kiengedésért "büntetés" a csapatnak? ez mi? legalább kommunikálnák ki előtte, hogy ettől a futamtól máshogy van mint eddig. nem szezon közben kellene ezeket a szabályokat hajlítgatni.
Hami 5 másodperces büntetése nevetséges, a másik esetről amit vizsgáltak, meg mintha teljesen el is feledkeztek volna... (direkt persze)
A ferka csapatbüntetés az megint egy ótvaros nagy szembeköpés volt.
Gondolom, hogy mondjuk magnussent engedik ki majd jövőhéten a hunraoringen akkor megkapja a sima 5 vagy 10mp-t

Ja és még az lesz a nevetségesség, amikor bejelentik, hogy az évi 250 millió dollárból gazdálküodó ferka (plusz bújtatott pénz ugye, tehát jó az 500 misinek is) kap egy 40 ezer eurós büntit...
hát ezt meredeken túltippeltem...
:szom01

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2019.07.31. 08:58

t-oom írta:
2019.07.30. 18:48
Abból a szempontból jobb volt ez, hogy a technikai folenyeket egy kicsit elmosta az eső, Bár nem teljesen.
Facebook-on találtam, mert ott is egyre többen írták, hogy de jó lenne ha mindig esne, meg fel kéne locsolni a pályát, mert most ez után a futam után elhiszik hogy majd Hamilton mindig el fogja dobni a gépet esőben.

Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: trutya » 2019.07.31. 09:33

9_46_20 írta:
2019.07.31. 08:33
hát ezt meredeken túltippeltem...
:szom01
mert? mi lett a "büntetés"?
Kép

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.07.31. 10:29

trutya írta:
2019.07.31. 09:33
9_46_20 írta:
2019.07.31. 08:33
hát ezt meredeken túltippeltem...
:szom01
mert? mi lett a "büntetés"?
5000
Az apa férfi, a rezsi nő!

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: trutya » 2019.07.31. 10:59

bertone írta:
2019.07.31. 10:29
trutya írta:
2019.07.31. 09:33

mert? mi lett a "büntetés"?
5000
aha. ha mondjuk elgázolnak legközelebb 4-5 szerelőt, talán a műtétre se lenne elég...
(csak én érzem úgy, hogy kicsit kezdenek átesni a ló túloldalára?)
Kép

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND 2019

Hozzászólás Szerző: mudd » 2019.07.31. 12:31

ha jol tudom, akkor a rallyban mindenert a pilotat (ido)buntetik. abban is van racio. ha a buntetes nem befolyasolja az elert eredmenyt, akkor leszarhato.

Lezárt