FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

A Mercedes Birodalom visszavág?

1. Hamilton nemes bosszút áll a Ferrari hazájában.
2
25%
2. A Ferrari megtartja jó formáját és Vettel behúzza.
1
13%
3. Charles Leclerc ismétel és ezzel átveszi a vezetést az istállón belül.
3
38%
4. Bottas megtalálja a góllövő cipőjét és nyer.
0
0 szavazat
5. Maxi bemákolja Monzát.
0
0 szavazat
6. Meglepetés győztest avatunk.
2
25%
 
Szavazatok száma: 8

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.09.07. 18:15

Redbull írta:
2019.09.07. 18:02
https://hu.motorsport.com/f1/news/az-fi ... k/4534175/
Nagyon helyes, vizsgálják csak ki ezt a kutyakomédiát.
Lecrerc és Sainz valószínűleg szabályos volt még, no meg Albon és Lance Stroll. A többieknek 5 helyes büntit a picsába!!
Arra a kérdésre, hogy ezúttal is büntetni kellene-e, a Leclerc így felelt: „Ha büntetnek egyet, akkor meg kell büntetni mindenkit a Q3-ban, mert mindannyian benne voltunk.”
Korrekt a srác!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.09.07. 18:17

Jadrina írta:
2019.09.07. 18:15
Valahogy most azt erzem Hulkenberg lesz egyedul buntetve....pedig mind megerdemelne aki nem elore ment hanem trukkozott.
Jo sokat Kell most is varni.
Sajnos benne van a pakliban, de én azért reménykedem, hogy mindenkit "jól érezhetően" megbüntetnek.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.07. 18:18

Jadrina írta:
2019.09.07. 18:15
Valahogy most azt erzem Hulkenberg lesz egyedul buntetve....
Jo sokat Kell most is varni.
Én is ezt érzem. Végignéztük végre a netflix-es F1-es sorozatot, amit ajánlottál. :)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.07. 18:20

Phoebe írta:
2019.09.07. 18:18
Jadrina írta:
2019.09.07. 18:15
Valahogy most azt erzem Hulkenberg lesz egyedul buntetve....
Jo sokat Kell most is varni.
Én is ezt érzem. Végignéztük végre a netflix-es F1-es sorozatot, amit ajánlottál. :)
Hogy tetszett?

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.07. 18:21

bertone írta:
2019.09.07. 18:17
Jadrina írta:
2019.09.07. 18:15
Valahogy most azt erzem Hulkenberg lesz egyedul buntetve....pedig mind megerdemelne aki nem elore ment hanem trukkozott.
Jo sokat Kell most is varni.
Sajnos benne van a pakliban, de én azért reménykedem, hogy mindenkit "jól érezhetően" megbüntetnek.
Aki indokolatlanul lassan tette meg a felvezető kört, azt büntessék. Persze magyarázkodni lehet..
:angry01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2019.09.07. 18:26

Lancelot írta:
2019.09.07. 17:46
http://f1vilag.hu/hirek/wolff-amit-ma ... ma-1-hez/

http://f1vilag.hu/hirek/hamilton-erde ... rzeshez/

Azért álljunk már meg! Ők megtehették volna, hogy kiküldik a két autójukat mindenkitől függetlenül kellő időben. Ugyanazt a szart csinálták mégis. Ehhez képest nem járhat a szája most egyiknek sem.
Pontosan erről van szó. Senkinek sem kell az utolsó pillanatban kimenni. Megteheti előtte is. Most elbukták - de legalább ne járjon a szájuk.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.07. 18:28

Redbull írta:
2019.09.07. 18:21
bertone írta:
2019.09.07. 18:17

Sajnos benne van a pakliban, de én azért reménykedem, hogy mindenkit "jól érezhetően" megbüntetnek.
Aki indokolatlanul lassan tette meg a felvezető kört, azt büntessék. Persze magyarázkodni lehet..
:angry01
Mindenkinek van indoka, szelarnyekot szeretett volna.
Kerdes innentol, ha valaki megussza ki tudott jobban kamuzni.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.07. 18:28

Sánta Gepárd írta:
2019.09.07. 18:26
Lancelot írta:
2019.09.07. 17:46
http://f1vilag.hu/hirek/wolff-amit-ma ... ma-1-hez/

http://f1vilag.hu/hirek/hamilton-erde ... rzeshez/

Azért álljunk már meg! Ők megtehették volna, hogy kiküldik a két autójukat mindenkitől függetlenül kellő időben. Ugyanazt a szart csinálták mégis. Ehhez képest nem járhat a szája most egyiknek sem.
Pontosan erről van szó. Senkinek sem kell az utolsó pillanatban kimenni. Megteheti előtte is. Most elbukták - de legalább ne járjon a szájuk.
Merci pont nem bukott szerintem....

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.07. 18:38

Jadrina írta:
2019.09.07. 18:20
Phoebe írta:
2019.09.07. 18:18


Én is ezt érzem. Végignéztük végre a netflix-es F1-es sorozatot, amit ajánlottál. :)
Hogy tetszett?
Összességében tetszett, jó üteme volt, szórakoztatott, de nekem helyenként túl amerikai volt. Will Buxtont, már kb. az 5. résznél péklapáttal csapkodtam volna, a tudálékos, bennfenteskedő, de igazából semmi érdemleges infót nem közlő stílusa miatt. Nagyjából csak annyi volt a szerepe, hogy rátegyen a hatásvadász körítésre.

Részben azért hiányzott, hogy foglalkozzanak a top csapatokkal is, annyira nagyon a kisebb csapatok dolgaiban sem vájkáltak, hogy ne engedhették volna meg a forgatást. Viszont ügyesen oldották meg a helyzetet azzal, ahogy a kiscsapatokra helyezték a hangsúlyt. Hiányoltam, hogy nem foglalkoztak a Toro Rosso-val, főleg, hogy Gasly szerepelt az egyik részben.

Több helyen is olvastam, talán Wéberéktől is többször elhangzott, hogy Günther Steiner volt az egész sorozat sztárja. Egy ideig szórakoztatott a beszédstílusával, de ahogy Grosjean-ba belerúgott azon a Haas-os rendezvényen, azzal nálam leírta magát. Ha már Grosjean, elég rossz volt látni, ahogy más csapatok szerelői, mérnökei is kb. az F1 bohócának látják és simán kiröhögik.

Nincsenek illúzióim, itt is csak emberek dolgoznak, de azért rossz volt látni, ahogy egyik vagy másik versenyzőt kiröhögik, hülyének nézik. Vagy pl. Abiteboul, hogy áradozott még tavaly Hülkenbergről, idén pedig már elmondta mindenféle önsorsrontó lúzernek. Szóval sokszor a versenyzőket tényleg csak tárgynak tekintik, nem érző lénynek.

Meg voltak azok a szálak, amiket te is említettél, hogy mire voltak kihegyezve az egyes részek. A látottak alapján nekem talán Grosjean tűnt a legemberibbnek, de Leclerc is szimpatikusnak tűnt, valamint Ricciardo és Hülkenberg sem tűnt rossz fejnek. Amit említettél, hogy milyen szomorú volt, amikor a gyerekek kérdezték győzött-e már, ott nagyobb drámára számítottam, bár látszott nem esik jól neki, annyira ez pont nem volt kiemelve, vagy dramatizálva.

Annyi merült még fel bennem, hogy mennyire lehet természetesnek, őszintének lenni, amikor tudod, hogy kamerával kísérgetnek. Günther Steinernél például volt egy olyan érzésem, hogy rá is játszik a dolgokra. Szóval úgy néztünk be a kulisszák mögé, hogy sok lényegi dolgot továbbra sem mutattak meg, ami tényleg teljesen spontán, őszinte lett volna.

Nagyjából talán ennyi, de várom az új évadot.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2019.09.07. 18:47

Jadrina írta:
2019.09.07. 18:28
Redbull írta:
2019.09.07. 18:21


Aki indokolatlanul lassan tette meg a felvezető kört, azt büntessék. Persze magyarázkodni lehet..
:angry01
Mindenkinek van indoka, szelarnyekot szeretett volna.
Kerdes innentol, ha valaki megussza ki tudott jobban kamuzni.
Mindkettő -főleg Bottas - azt magyarázza, hogy akár pole is lehetett volna, ha nem akadályozzák őket. Háááát... kijöhettek volna előbb.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.07. 18:54

Phoebe írta:
2019.09.07. 18:38
Jadrina írta:
2019.09.07. 18:20


Hogy tetszett?
Összességében tetszett, jó üteme volt, szórakoztatott, de nekem helyenként túl amerikai volt. Will Buxtont, már kb. az 5. résznél péklapáttal csapkodtam volna, a tudálékos, bennfenteskedő, de igazából semmi érdemleges infót nem közlő stílusa miatt. Nagyjából csak annyi volt a szerepe, hogy rátegyen a hatásvadász körítésre.

Részben azért hiányzott, hogy foglalkozzanak a top csapatokkal is, annyira nagyon a kisebb csapatok dolgaiban sem vájkáltak, hogy ne engedhették volna meg a forgatást. Viszont ügyesen oldották meg a helyzetet azzal, ahogy a kiscsapatokra helyezték a hangsúlyt. Hiányoltam, hogy nem foglalkoztak a Toro Rosso-val, főleg, hogy Gasly szerepelt az egyik részben.

Több helyen is olvastam, talán Wéberéktől is többször elhangzott, hogy Günther Steiner volt az egész sorozat sztárja. Egy ideig szórakoztatott a beszédstílusával, de ahogy Grosjean-ba belerúgott azon a Haas-os rendezvényen, azzal nálam leírta magát. Ha már Grosjean, elég rossz volt látni, ahogy más csapatok szerelői, mérnökei is kb. az F1 bohócának látják és simán kiröhögik.

Nincsenek illúzióim, itt is csak emberek dolgoznak, de azért rossz volt látni, ahogy egyik vagy másik versenyzőt kiröhögik, hülyének nézik. Vagy pl. Abiteboul, hogy áradozott még tavaly Hülkenbergről, idén pedig már elmondta mindenféle önsorsrontó lúzernek. Szóval sokszor a versenyzőket tényleg csak tárgynak tekintik, nem érző lénynek.

Meg voltak azok a szálak, amiket te is említettél, hogy mire voltak kihegyezve az egyes részek. A látottak alapján nekem talán Grosjean tűnt a legemberibbnek, de Leclerc is szimpatikusnak tűnt, valamint Ricciardo és Hülkenberg sem tűnt rossz fejnek. Amit említettél, hogy milyen szomorú volt, amikor a gyerekek kérdezték győzött-e már, ott nagyobb drámára számítottam, bár látszott nem esik jól neki, annyira ez pont nem volt kiemelve, vagy dramatizálva.

Annyi merült még fel bennem, hogy mennyire lehet természetesnek, őszintének lenni, amikor tudod, hogy kamerával kísérgetnek. Günther Steinernél például volt egy olyan érzésem, hogy rá is játszik a dolgokra. Szóval úgy néztünk be a kulisszák mögé, hogy sok lényegi dolgot továbbra sem mutattak meg, ami tényleg teljesen spontán, őszinte lett volna.

Nagyjából talán ennyi, de várom az új évadot.
Egyetertek Steinerrel kapcsolatban, egy dolog viccesnek lenni, de ugy hogy kozben megalaz masokat mar nem vicces. Foleg ugy hogy megis csak o alkalmazza, sot meg iden is ott van.
A Renault fonok sem lett szimpatikus, Horner viszont igen. Megfelelo higgadtsaggal es humorral kezelni a helyzetet.
(a szamarait Maxnak es Daniel ek ketedztelte el. 😁)
Nekem is tul amerikai es hatasvadasz volt sok helyen
Latszott kit sztarolnak es kit nem. Ocont pl egyertelmuen, míg míg nem tudom miert a Red Bull es Riccardo sokat szerepelt Verstappen meg szinte semmit.
Talan egy mondata volt Ami alapjan egy arrogans pocs benyomadat tette. Kb ennyi. Igy is akartak beallitani.
Bocs az off-ert. Atteheted bertone ha zavar valaki.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.07. 18:55

Sánta Gepárd írta:
2019.09.07. 18:47
Jadrina írta:
2019.09.07. 18:28


Mindenkinek van indoka, szelarnyekot szeretett volna.
Kerdes innentol, ha valaki megussza ki tudott jobban kamuzni.
Mindkettő -főleg Bottas - azt magyarázza, hogy akár pole is lehetett volna, ha nem akadályozzák őket. Háááát... kijöhettek volna előbb.
Aha. Orulhetnek hogy Vettel nincs elottuk....

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.07. 19:22

Jadrina írta:
2019.09.07. 18:54

Egyetertek Steinerrel kapcsolatban, egy dolog viccesnek lenni, de ugy hogy kozben megalaz masokat mar nem vicces. Foleg ugy hogy megis csak o alkalmazza, sot meg iden is ott van.
A Renault fonok sem lett szimpatikus, Horner viszont igen. Megfelelo higgadtsaggal es humorral kezelni a helyzetet.
(a szamarait Maxnak es Daniel ek ketedztelte el. 😁)
Nekem is tul amerikai es hatasvadasz volt sok helyen
Latszott kit sztarolnak es kit nem. Ocont pl egyertelmuen, míg míg nem tudom miert a Red Bull es Riccardo sokat szerepelt Verstappen meg szinte semmit.
Talan egy mondata volt Ami alapjan egy arrogans pocs benyomadat tette. Kb ennyi. Igy is akartak beallitani.

Bocs az off-ert. Atteheted bertone ha zavar valaki.
A kiemelt részre reagálva. Több csapat is elég féloldalas volt. Vandoorne kb. 1 mondatra tűnik fel egy meetingen, Sirotkin és Hartley egyáltalán nem szerepelt, pedig a csapataikkal és csapattársaikkal hosszabban is foglalkoztak. Vagy ők nem voltak erre nyitottak, vagy szimplán nem tudtak köréjük történetet kreálni.

Oconnal nekem nincs bajom, nem egy elveszett gyerek az látszik, megéri a pénzét, nem kell félteni. Érzem, hogy számodra ellenszenves, nem tudom hogy azért mert kiröhögte Maxot, vagy egyéb oka van. Számomra inkább semleges jelenség.

Őszintén szólva nem tudom Maxtól lehetne-e olyan interjút vagy mondatokat összevágni, ami nem azt sugallná róla, amit írsz. Elég megnézni, elolvasni, ahogy a kritikákra reagál. Biztos, amikor a barátnőjével, családjával van, nagyon kedves, rendes gyerek, de ahogy az F1-ben viselkedik, szerintem nagyjából fedi a valóságot az arrogáns pöcs. Persze, biztos más lenne a színezete, ha ki lenne domborítva, hogy az apja verte és egy közveszélyes figura.

Horner nekem időnként sunyi ember benyomását keltette, viszont az tetszett, hogy milyen klassz, természetközeli helyen élnek a családjával. Abiteboul soha nem volt szimpatikus. Claire Williams és Zak Brown korrektnek tűnt.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.07. 19:38

Phoebe írta:
2019.09.07. 19:22

Őszintén szólva nem tudom Maxtól lehetne-e olyan interjút vagy mondatokat összevágni, ami nem azt sugallná róla, amit írsz. Elég megnézni, elolvasni, ahogy a kritikákra reagál. Biztos, amikor a barátnőjével, családjával van, nagyon kedves, rendes gyerek, de ahogy az F1-ben viselkedik, szerintem nagyjából fedi a valóságot az arrogáns pöcs. Persze, biztos más lenne a színezete, ha ki lenne domborítva, hogy az apja verte és egy közveszélyes figura.
Magas labda volt tudtam hogy valaki lecsapja sot tobben is.
( zarojelbe mert ugysem erdekel senkit, itt mindenki meg van gyozodve az igazarol, tobb interjujat lattam es nem csak a leferditett interjuit olvasom, teljesen normalis, vicces, nyitott figura, latszolag jóban van a tobbiekkel, egyaltalan nem tunik defektesnek, vagy serult embernek.)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.07. 19:42

Ez a kis bohóckodás az időmérő végén arra jó hogy a topic rendesen pörög.
Érdekes, hogy Sainzot vizsgálják, holott neki és Leclercnek sikerült mért kört kezdeni.
Sainznak kb. a félvezető kör felénél szóltak, hogy nyomja ahogy a csövön kifér mert különben nem ér fel.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.09.07. 19:44

Az is vicces, hogy állítólag Vettelnél még MOST is vizsgálják, hogy elhagyta-e a pályát a Parabolica-ban.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.07. 19:48

bertone írta:
2019.09.07. 19:44
Az is vicces, hogy állítólag Vettelnél még MOST is vizsgálják, hogy elhagyta-e a pályát a Parabolica-ban.
Az, valahogy a top csapatokat kesztyűs kézzel maszírozzák.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.09.07. 19:57

Redbull írta:
2019.09.07. 19:48
bertone írta:
2019.09.07. 19:44
Az is vicces, hogy állítólag Vettelnél még MOST is vizsgálják, hogy elhagyta-e a pályát a Parabolica-ban.
Az, valahogy a top csapatokat kesztyűs kézzel maszírozzák.
Megjegyzem, erről az FIA oldalán semmi infó nincs. Ott csak Hülkenberg, Sainz és Stroll vizsgálata van fenn.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.07. 20:02

Jadrina írta:
2019.09.07. 19:38
Phoebe írta:
2019.09.07. 19:22

Őszintén szólva nem tudom Maxtól lehetne-e olyan interjút vagy mondatokat összevágni, ami nem azt sugallná róla, amit írsz. Elég megnézni, elolvasni, ahogy a kritikákra reagál. Biztos, amikor a barátnőjével, családjával van, nagyon kedves, rendes gyerek, de ahogy az F1-ben viselkedik, szerintem nagyjából fedi a valóságot az arrogáns pöcs. Persze, biztos más lenne a színezete, ha ki lenne domborítva, hogy az apja verte és egy közveszélyes figura.
Magas labda volt tudtam hogy valaki lecsapja sot tobben is.
( zarojelbe mert ugysem erdekel senkit, itt mindenki meg van gyozodve az igazarol, tobb interjujat lattam es nem csak a leferditett interjuit olvasom, teljesen normalis, vicces, nyitott figura, latszolag jóban van a tobbiekkel, egyaltalan nem tunik defektesnek, vagy serult embernek.)
Valahol a kettő között van az igazság. :) Biztos, hogy vannak emberek, akikkel barátságos, vagy olyan közeg, ahol kedves, rendes gyerek, de amint kicsi kritikát kap, vagy nem a szája íze szerint alakulnak a dolgok igazi arrogáns pöcs módon reagál, ehhez azért nem nagyon kell szerintem bizonyítékokat keresni.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.07. 20:18

Kép

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2019.09.07. 20:22

Phoebe írta:
2019.09.07. 20:18
Kép
(:u

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.09.07. 20:36

Vettel megúszta.
A versenybírók alaposan kivizsgálták a történteket, és végül arra a következtetésre jutottak, hogy nincsenek perdöntő bizonyítékok arra vonatkozóan, hogy Vettel szabályt szegett volna.
„Egyes kamerképek alapján úgy tűnt, hogy a kerekek nem érintkeztek a fehér vonallal, más szögből viszont úgy tűnt, hogy az első kerék egy része (felülnézetből) érintkezhetett a fehér vonal szélével” – áll a stewardok indoklásában.
A versenybírók hozzáteszik, nem voltak túlságosan egyértelmű bizonyítékok, így a versenyző javára hozták meg döntésüket – magyarán, Vettelt nem büntetik a történtek miatt.
Vettel így megtarthatja időmérőn megszerzett 4. rajthelyét.
f1vilag.hu
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.09.07. 20:41

Kiminél váltócsere, +5 hely.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.09.07. 20:52

Ha tökös lett volna az F1 most vegig bunteti a mezőnyt.
Akkor 2 hét múlva is erről beszéltünk volna. Így Hamilton simán behúzza. Ha még minden top csapat a végéről indult volna lett volna egy jó futam, Hamilton úgyis úgyis vb nem ezen múlt már

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D'ITALIA 2019

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.09.07. 20:53

bertone írta:
2019.09.07. 20:36
Vettel megúszta.
A versenybírók alaposan kivizsgálták a történteket, és végül arra a következtetésre jutottak, hogy nincsenek perdöntő bizonyítékok arra vonatkozóan, hogy Vettel szabályt szegett volna.
„Egyes kamerképek alapján úgy tűnt, hogy a kerekek nem érintkeztek a fehér vonallal, más szögből viszont úgy tűnt, hogy az első kerék egy része (felülnézetből) érintkezhetett a fehér vonal szélével” – áll a stewardok indoklásában.
A versenybírók hozzáteszik, nem voltak túlságosan egyértelmű bizonyítékok, így a versenyző javára hozták meg döntésüket – magyarán, Vettelt nem büntetik a történtek miatt.
Vettel így megtarthatja időmérőn megszerzett 4. rajthelyét.
f1vilag.hu
Perdöntő bizonyíték...
Elmondom mi az: fehér vonal...
Nemertek egy ferkat olaszban büntetni, ki kéne mondani mindenkinek jobb lenne

Lezárt