FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Mi történik a futamon?

Sima Mercedes fölény
1
6%
Hamilton ismét a dobogó tetején
2
13%
Meglepetés Bottas győzelem
1
6%
Meglepetés Ferrari győzelem
0
0 szavazat
Leclerc ismét győz
2
13%
Vettel végre győzni tud
2
13%
Red Bull győzelem
0
0 szavazat
Verstappen a dobogó tetején
0
0 szavazat
Albon élete első F1 győzelme
0
0 szavazat
Szokásos SC az első körben
0
0 szavazat
Több SC is lesz a futamon
3
19%
A Haas versenyzői kiütik egymást
1
6%
A McLaren igen dicséretes kezdés után kiesik
0
0 szavazat
Nem TOP3 csapat versenyzője győz
0
0 szavazat
Erős McLaren pontszerzés
2
13%
A Renault ismét jó helyeken végez
0
0 szavazat
Az Alfa is sok pontot gyűjt
0
0 szavazat
Meglepetés Williams pont(ok)
2
13%
10-nél kevesebb célbaérő
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 16

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.09.26. 23:04

TNándi írta:
2019.09.26. 19:21
bertone írta:
2019.09.26. 14:41
Emlékeim szerint az általam kezelt fórumon Nándi sosem volt jelen. Ha azért jött, hogy kizárólag rombolja a megmaradt közösséget, nem fog sokáig itt lenni.
Laci, szerinted azért kerestelek meg, hogy idejöjjek a saját nevemen rombolni? Lehet, hogy teátrális a stílusom, meg küldetéstudatos, de soha nem romboló szándékkal írtam ide, még régebben sem. Sőt, Dani és te pont emlékeztek, hogy kifejezetten rajta voltam a fórumtalikban, az alaptársaság, pl. Clyde, Button, Snecy, Ovian stb voltak ennek az egésznek az elindítói.

Oké, voltak balhéim, ahogy másoknak is, de amikor idejön valaki a szarkupacos képpel, nehogy már azért én legyek a felelős. Volt 8-10 ember, aki ezekben rendre aktívan részt vett. Btw. sose lettem innen kitiltva, sem elüldözve, elfogyott a levegő körülöttem, ennyi... töröltem magam.

Azt hittem, hogy a régi faszságokon már mindenki csak derül, de úgy tűnik, itt mély sebek vannak pár emberben. Sajnálom, azt hittem jól sül el ez a regelés, de nem, sokkal rosszabbul sült el, mint vártam. Bandee nem tudom, mit olvasott tőlem, nem-e kever valakivel, de biztos, hogy miattam nem kell elmennie, nem fogok ittmaradni.

Dani, Ricsi, nektek pacsi. ;)
Ricsi, Norris szerintem jógyerek, nem ez a pretentious englishman, mint az elődei.
Mivel személyesen is találkoztunk korábban, ráadásul én csináltam a fesztivált, úgy illik, hogy reagáljak. Utólag azt gondolom, hogy nem megfelelően nyilvánultam meg veled kapcsolatban, sajnos vannak egyéb napi problémák amik eleve feszítenek és ez így sikerült. Ne haragudj ezért

Természetesen nekem semmi bajom veled, nem bántottál, teljesen mást gondolok és érzek, mint harag vagy ellenszenv. Talán már anno is írtam, hogy az egyik legintelligensebb tag voltál/vagy itt. Tehát a közösség inkább veszített a távozásoddal ha így nézzük. Mindezek ellenére sajnos az itteni ténykedésedtől nekem a hátamon feláll a szőr, bevallom férfiasan. Elfogadom és értem, hogy neked is az enyémtől és tőlem. Sőt azt is, hogy ez az én hibám mert nem tudok alkalmazkodni és ez egyébként tényleg így van, ez az egyik fő hibám ami nem javul, hanem romlik ahogy öregszem.

Én azt gondolom egyébként és ez a fő problémám, hogy te halálosan komolyan csinálod ezt a Rajkós dolgot, erről akkor szereztem bizonyosságot, amikor együtt néztünk futamot néhány éve. Komolyan elgondolkodtatott a dolog utólag, mert azt gondoltam ez nem lehetséges.. Aztán tavaly meg ott volt az a poszt amit mutattak nekem Monza kapcsán, hát én nem tudom.. Szerintem ez nincsen jól de semmi közöm hozzá. Ez az amiért én sajnos ehhez az egészhez nem tudok asszisztálni, nem tudom ezt az egészet kezelni de nem is akarom. Ezért is írtam, hogy ez független Raikkönentől, mert ő csak az alany.

Ami a tegnapi érkezésedet illeti.. Azt gondolom, hogy ha építő jelleggel érkeztél volna akkor nem az a HSZ szalad ki, ami.. Aztán a második HSZ már komolyan idézte a 10 évvel ezelőtti állapotokat. Tehát megérkeztél és ránk rúgtad az ajtót. Azt gondolom mindez egyértelmű, ott van, bárki elolvashatja. Tehát ilyen értelemben a 3/410 által berakott nagy rakás szar képe mégis helytálló, nem sok idő kell és valóban az lesz itt. De erre a fajta fórumozásra itt van igény, ezt szeretik itt többen is és tudom azt is, hogy jó kapcsolatot ápolsz sok emberrel. Lám még Toom is jött sajnálkozni, hogy elmarad a jó buli és abból a szempontból valóban nagy kár lenne ezért, hogy saját padavanodként tekinthetsz rá.. Ő egyébként Vettelre gerjed igazán.

Sajnos azt az űrt, amit a hiányod okozna, én nem tudom betölteni ezért mindenképpen maradj kérlek és teljesedj ki, ne fogd vissza magad! Én meg majd csinálok, ami jól esik. Igazából hülyén jött le de természetesen nem arról van szó, hogy akkor most sajnáljanak engem és utáljanak ki téged, inkább őszinte kinyilatkoztatás volt, mivel én szórakozni és nem idegeskedni járok ide. Ez Bertone homokozója én csak homokot szitálok benne.. Ha úgy van akkor eltűnök ahogy máskor is és visszajövök ha akarok. Ennyi igazából ez a történet, túl lett tolva.

Még egyszer bocs, nem akartalak megbántani és/vagy paraszt lenni.

TNándi
gokartos
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.09.25. 21:39
Mi vagy?: Fisico, Perez, Vette

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: TNándi » 2019.09.27. 06:32

You're welcome.

Egy picit Monzáról. Nálam az egy olyan pont volt Rajkó kapcsán, amikor "szintet lépett". Amikor 2014-2017 között négy évig vergődött a Ferrariban, egy kicsit úgy voltam, hogy nem érdemes rá haragudni, voltak pillanatok, amikor sajnáltam. Nem is foglalkoztam vele. Ez Szingapúrban változott 2017-ben, amikor a felelőtken rajtjával hozzájárult Vettel vb címének kinyírásához... ennek ellenére az egy klasszikus versenybaleset volt, igazi felelős nélkül. Vettelnek is figyelnie kellett volna pl., túl kockázatos vizes pályán így rajtolni.

Aztán jött Monza tavaly. Vettel vb esélyei lecsökkentek ugye a hockenheimi elbasztiánozás miatt, de a pálya nagyon feküdt a Ferrarinak. Itt kellett volna hozni egy 1-2-t, hogy maradjon esély Hamilton ellen. Mi lett? Az időmérőn Vettel segítette Rajkót, ami önmagában egy vicc, de legyen. A verseny rajtjánál aztán Rajkó bemutatkozott. Gyakorlatilag befékezett Vettel előtt egyszer az első kanyarban, majd mégegyszer az egyenesben. Hamilton így megelőzhette a németet, aki emiatt meg is pördült. És utána? Vezette a legjobb autót, mégis kikapott Hamitól, Vettel az utolsó helyről majdnem utolérte. Bemutatta az évszázad töketkenkedését.

És ezekután mindenki ezt a szerencsétlent tapsolta, és Vettelt köpködte, holott azonnali hatállyal ki kellett volna rúgni Arrivabenével együtt, aki Vettel helyett őt favorizálta a legkritikusabb időszakban.

Ennyi a monzai történet részemről. Nem annyira akarok vele foglalkozni, lehet hogy minimálisra szorítom itt a rajkós hsz-ek számát. Az antrém azért volt erős, mert nem akartam maszkot magamra ölteni, nem akarok hazudni, tisztelek itt annyira mindenkit.

Amúgy meg Hugh End azt írta, hogy miért nem fejlődöm. Miért ne utálhatnám Kimit? Toom, volle utálják Vettelt, Dani Alonsot, páran meg seggfejezték Perezt. Kimi is bőven tett azért, hogy ne szeresse mindenki, ennyi.

Btw egyébként leginkább Perez miatt regeltem. Le akartam írni, hogy szerintem a figura sokkal többet ér, mint ahogyan itt gondolják.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.09.27. 07:01

Senki nem tudok utálni, ahhoz minimum személyesen kell ismernem valakit. De még ilyen sincs ha jobban belegondolok.
Inkább úgy fogalmaznék, vannak akiket kerülök - még a tágabb családi körben is, de szerintem ez nem gond így van jól. Ha folyamatosan találjkozgatnánk az nem lenne jó, mert folyamatosan oltanánk egymást, ez pedig a többieknek nem tetszene. Így marad a távolság. Több ilyen személy is van a környezetemben. Utálom őket? Nem.
(de a családodból maximum a feleségedet választod ugye... ) :D

Alonsot sem utálom, nem is imserem.
Végtelen közömbösséget érzek iránta inkább, de ez igaz a versenyzők nagy részére is ha már itt tartunk. Az is lehet, hogy ha nem Briatoréval nyer anno, akkor kevésbé lenne antipatikus, nenm tudom. Valószínűleg az is idegesít, hogy ő vonultatta vissza MS-t. (biztos)
Egyébként ha Alo csinálna egy profi kerékpárcsapatot (főnökként), akkor tudnék neki szurkolni.

Akinek szívből tudtam szurkolni az MS, előtte Piquet (de az inkább gyermeki szurkolás volt), azóta senki.
Talán Vettelnek örültem mert német, a németek szimpatikusak. :)
Mostanában senki... talán Max miatt érdemes nézni 1-2 futamot, de ennyi.

Kiminél az óriási hype idegesített, sosem maga a versenyző. De ez úgy látom, Löklercsnél is meglesz. :D
Kimitől azért a tehetséget nem vitatnám el, kb bármilyen gépre felülne rommá verne minket szerintem, akkor is ha életében először ül rajta.
A munkamorálról meg annyit, hogy amit mi látunk a tévében az csak a felszínnek egy nagyon pici darabkája, ezek a srácok nagyon sokat dolgoznak azért, hogy F1-es kocsit tudjanak egyátalán FIZIKAILAG elvezetni.

TNándi
gokartos
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.09.25. 21:39
Mi vagy?: Fisico, Perez, Vette

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: TNándi » 2019.09.27. 07:05

rdaneelolivaw írta:
2019.09.27. 07:01
Senki nem tudok utálni, ahhoz minimum személyesen kell ismernem valakit. De még ilyen sincs ha jobban belegondolok.
Inkább úgy fogalmaznék, vannak akiket kerülök - még a tágabb családi körben is, de szerintem ez nem gond így van jól. Ha folyamatosan találjkozgatnánk az nem lenne jó, mert folyamatosan oltanánk egymást, ez pedig a többieknek nem tetszene. Így marad a távolság. Több ilyen személy is van a környezetemben. Utálom őket? Nem.
(de a családodból maximum a feleségedet választod ugye... ) :D

Alonsot sem utálom, nem is imserem.
Végtelen közömbösséget érzek iránta inkább, de ez igaz a versenyzők nagy részére is ha már itt tartunk. Az is lehet, hogy ha nem Briatoréval nyer anno, akkor kevésbé lenne antipatikus, nenm tudom. Valószínűleg az is idegesít, hogy ő vonultatta vissza MS-t. (biztos)
Egyébként ha Alo csinálna egy profi kerékpárcsapatot (főnökként), akkor tudnék neki szurkolni.

Akinek szívből tudtam szurkolni az MS, előtte Piquet (de az inkább gyermeki szurkolás volt), azóta senki.
Talán Vettelnek örültem mert német, a németek szimpatikusak. :)
Mostanában senki... talán Max miatt érdemes nézni 1-2 futamot, de ennyi.

Kiminél az óriási hype idegesített, sosem maga a versenyző. De ez úgy látom, Löklercsnél is meglesz. :D
Kimitől azért a tehetséget nem vitatnám el, kb bármilyen gépre felülne rommá verne minket szerintem, akkor is ha életében először ül rajta.
A munkamorálról meg annyit, hogy amit mi látunk a tévében az csak a felszínnek egy nagyon pici darabkája, ezek a srácok nagyon sokat dolgoznak azért, hogy F1-es kocsit tudjanak egyátalán FIZIKAILAG elvezetni.
Dani, ugye vágod, hogy még Ericsson is rommáverne itt mindenkit. :D

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.27. 07:07

No, bravo. Nem rombolo szandekkal de konkretan rank lett boritva az ajto tokostol az elso hsz-ben. Raadasul ugy hogy oda csapodjon ahol a legjobb a faj.
Es ezt pontosan tudta.
Ugye nincs olyan kerdes hogy Bandi vagy Nandi?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.09.27. 07:09

A fórumra visszatérve egy dolgot sosem értettem itt (de másutt sem).
Ha valakinek a kedvencét (mondjuk F1 versenyző) negatív színben tüntetik fel akkor azt miért veszi személyes támadásnak? ---> és azonnal átmegy személyeskedésbe a dolog ofkorsz. :)

Érthetetlen.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.09.27. 07:11

TNándi írta:
2019.09.27. 07:05
Dani, ugye vágod, hogy még Ericsson is rommáverne itt mindenkit. :D
Biztos, de a hozzászólásokból (10 évre visszamenőleg) sajnos nem ez derül ki.
Persze ettől még lehet, hogy nincs igazam.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.09.27. 07:12

A másik "homokozóval" mi lett?
(f1 világ fórum) :D

Nyugtassatok meg, hogy Klájd nem jön. :D

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2019.09.27. 07:39

Jadrina írta:
2019.09.27. 07:07
No, bravo. Nem rombolo szandekkal de konkretan rank lett boritva az ajto tokostol az elso hsz-ben. Raadasul ugy hogy oda csapodjon ahol a legjobb a faj.
Es ezt pontosan tudta.
Ugye nincs olyan kerdes hogy Bandi vagy Nandi?
Akkor nem csak én éreztem így. Igazából majd' mindenkit végig savazott aki nem a kedvence. Ha ez a szint, akkor inkább maradjon csendesebb fórum...

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.09.27. 08:29

csókolom, fizikella szurkoló vagyok, amúgy rajkónak a kurva anyját, meg persze az összes szurkolójának is, nem fogok sokat jönni, másfél nap alatt sem hánytam ide csak olyan laza 7-8 ezer karaktert...

Kép

TNándi
gokartos
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.09.25. 21:39
Mi vagy?: Fisico, Perez, Vette

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: TNándi » 2019.09.27. 08:49

Bertone, kérem a delt.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: mudd » 2019.09.27. 09:43

TNándi írta:
2019.09.27. 08:49
Bertone, kérem a delt.
ne tegy olyat! ne fuss el a pofon elol!
en meg csak most kezdek eszmelni, hogy adjam perecnek az ivet - barmennyire is meglepo, van sajat topikja, 5 db hozzaszollassal.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.09.27. 09:44

Nem értem. Vagyunk itt páran, akiknek azonos a megszállottsága, a F1. Ahányan vagyunk szinte annyiféle csapatnak, pilótának szurkolunk, annyiféle a véleményünk. Az elkötelezettség és szimpátia-antipátia miatt természetes, hogy vannak riposztok egymás felé. Régebben sok-sok indulat csapongott e tájon is, de az utóbbi időben mintha konszolidálódott volna. Kellő önmérséklettel lehet minden témában úgy nyilatkozni, hogy azért az abban érintett elkötelezettet ne hergeljük fel. Kellő toleranciával lehet más véleményeket is fogadni a feltétlen rossz indulat keresése nélkül annak megnyilvánulásában. Kevesen vagyunk itt. Nem lenne baj, ha gyarapodnánk és színesednénk is, nehogy túlságosan belterjessé váljunk. Emiatt nagyobb toleranciával kellene fogadni az "újakat" is talán. de természetesen az antréval is vigyázni kell, hiszen ugye van az a bizonyos "első benyomás" esete. Kár elvinni a dolgokat a szélsőségesség irányába, mint ahogy kár azonnal besértődni is. Némi "nevelgetéssel" alkalmazkodással talán minden extremitás megszüntethető lenne. De ahhoz azért némi időt is kellene adni ... Na, ennél részletesebben és konkrétabban nem fogom ezt leírni. Aki ért belőle ért, aki nem, az meg lapozzon!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.09.27. 10:15

rdaneelolivaw írta:
2019.09.27. 07:09
A fórumra visszatérve egy dolgot sosem értettem itt (de másutt sem).
Ha valakinek a kedvencét (mondjuk F1 versenyző) negatív színben tüntetik fel akkor azt miért veszi személyes támadásnak? ---> és azonnal átmegy személyeskedésbe a dolog ofkorsz. :)

Érthetetlen.
Csak a magam oldaláról tudok erre válaszolni, de minden a motiváción múlik szerintem. Ha x a kedvencem, és x-et folyamatosan basztatják, ott mi a cél? Nyilván nem x szembesítése azzal, hogy szar sportoló/szar ember, mert x épp Monacóban áztatja a tökeit a jacuzziban, és pont lefossa, hogy egy kis fórumon pár civil mit hadovál róla. Vagyis marad a B. opció = a kedvencen keresztül így a szurkerekre borul a bili, pláne, amikor emberileg is kutyázva van az adott sportoló. Ez azért ki tudja csapni a bizrtosítékot, Dani, hidd el. Én nagyon nem csíptem Sennát vagy Schumit soha, de sosem értekeztem azon, hogy ők akkor most ilyen, meg olyan alja jellemek, ilyen meg olyan karakterhibákkal.

Ilyen esetekben szerintem érthető, amikor úgy van vele a szapult sportoló (vagy akárki) szimpatizánsa, hogy miért kell ezt nekem olvasnni/hallgatni, mi itt a cél, ha nem az, hogy engem basszanak fel vele, mivel x, a célszemély egészen nyugodtan fog éldegélni az eurómillióival továbbra is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.09.27. 10:21

TNándi írta:
2019.09.27. 06:32
Amúgy meg Hugh End azt írta, hogy miért nem fejlődöm. Miért ne utálhatnám Kimit? Toom, volle utálják Vettelt, Dani Alonsot, páran meg seggfejezték Perezt. Kimi is bőven tett azért, hogy ne szeresse mindenki, ennyi.
Ehhez csak annyit, hogy ezt már sokszor beszéltük, de nem vagyok utálkozó alkat. Belőlem nem tud utálatot kiváltani egy sportoló, mert az nagyon erős érzelem, ahhoz valami személyes érintettség kell. Most egy világhírű sportoló, akit kéthetente látok a tévében másfél órára bukósisakban, milyen személyes érintettséget jelent, hogy bármi miatt olyan erős negatív érzelmeim legyenek, mint az utálat?

Vettelt túlértékeltnek tartom, akiben pusztán kvalitások alapján közel sem volt négy cím, igen. Viszont sosem volt agendám, hogy boncolgassam a jellemét, érdemeit, vélt vagy valós szándékait a pályán kívül, meg mittudomén. Nevetni fogsz - Hamiltont például sokkal kevésbé kedvelem, ha választani kell a kettő közül, inkább Sebi nyerjen :D

Meg nyilván nem tudod, mert nem voltál itt, de Tomival szemben én védtem be talán a legtöbbször Vettelt. Na, ha te ezt megcsinálod Rajkóval vagy Buttonnel, mester, akkor hozhatsz fel példának (:y (:o
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.27. 10:42

Lancelot írta:
2019.09.27. 09:44
Nem értem. Vagyunk itt páran, akiknek azonos a megszállottsága, a F1. Ahányan vagyunk szinte annyiféle csapatnak, pilótának szurkolunk, annyiféle a véleményünk. Az elkötelezettség és szimpátia-antipátia miatt természetes, hogy vannak riposztok egymás felé. Régebben sok-sok indulat csapongott e tájon is, de az utóbbi időben mintha konszolidálódott volna. Kellő önmérséklettel lehet minden témában úgy nyilatkozni, hogy azért az abban érintett elkötelezettet ne hergeljük fel. Kellő toleranciával lehet más véleményeket is fogadni a feltétlen rossz indulat keresése nélkül annak megnyilvánulásában. Kevesen vagyunk itt. Nem lenne baj, ha gyarapodnánk és színesednénk is, nehogy túlságosan belterjessé váljunk. Emiatt nagyobb toleranciával kellene fogadni az "újakat" is talán. de természetesen az antréval is vigyázni kell, hiszen ugye van az a bizonyos "első benyomás" esete. Kár elvinni a dolgokat a szélsőségesség irányába, mint ahogy kár azonnal besértődni is. Némi "nevelgetéssel" alkalmazkodással talán minden extremitás megszüntethető lenne. De ahhoz azért némi időt is kellene adni ... Na, ennél részletesebben és konkrétabban nem fogom ezt leírni. Aki ért belőle ért, aki nem, az meg lapozzon!
Ide nem jött új tag, és nem is az első benyomás alapján lett ítélve, ha idézőjelbe is tetted. Mindenki tisztában van vele mit várhat, mert már ezerszer bebizonyosodott.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.09.27. 10:47

rdaneelolivaw írta:
2019.09.27. 07:12
A másik "homokozóval" mi lett?
(f1 világ fórum) :D

Nyugtassatok meg, hogy Klájd nem jön. :D
Figyi, Dani, ez azért szerintem nem korrekt így, hogy szóba sem került Clyde, és fel van emlegetve ilyen sátánként. Nem fair, mert ő semmilyen szinten nem egy kategória Ecettel, aki ráadásul évekig rombolt itt, és szó volt róla többször is. Clyde-ot ad hoc jelleggel meg így, ilyen negatív kontextusban belekeverni nem jó ötlet, nem egy közszereplőről van szó. Tudom, hogy nem vagytok jóban személyesen, de akkor sem.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: bertone » 2019.09.27. 11:15

Ilyenkor érzem azt, hogy mi a f@szért is csinálom ezt az egészet. És NEM, NEM Nándi miatt! :pf01
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.09.27. 11:42

Clyde IRL cimborám, a kérésére kézbesítem ezt, és tekintsük ezzel lezártnak az ügyet.

„Kedves Dániel, és mindenki itt!

Köszönöm Ricsinek, amiért most ez egyszer vállalja a hálátlan postás szerepét, így őt ne okoljátok. Magatokat azonban annál inkább. Nem fér a fejembe, hogy mitől jobb nektek, ha még mindig felemlegettek, így vagy 10 év távlatából is bármiféle kontextusban?! Pláne ilyen GDPR vészterhes időkben?! Egyrészt örülök, hogy ilyen mély nyomokat hagytam egyesekben, másrészt meg azt gondolom, hogy kellően tüntető dolog az, hogy itt csak egyszer trollkodtam pár hozzászólás erejéig (az is hiba volt) x éve, de valójában észrevehetően semmilyen formában nem érdekel az itteni "élet", és a kedves szereplők.

Nem kívánok így tehát névvel, nicknévvel, nicknév fonetizálásával, utalgatással, körbeírással, jelzőkkel, sem semmilyen formában sem szerepelni. Röhej, hogy még mindig kiteszi az életetek részét az, hogy bő 10 éve mi volt az álláspontom, vagy mit csináltam akkor, vagy mit csinálnék most. Kész röhej az is, hogy ti ezen a szinten megrekedtetek, tisztelet a kivételnek. Bocsánat, de olyanok vagytok, mint a határon a megbuggyant gyümölcsöt felzabáló libák, akik felbátorodva hülyeségeket gágognak, majd jöttök a kertembe fosni. Nem, ne gyertek. Semmilyen módon. Részemről ez már sokszorosan lezárt történet, aki arra érdemes, azzal mai napig is tartom a kapcsolatot. Akivel meg nem, az ne hiányoljon.

Mellesleg 2019-ben meg ne legyen már olyan bonyolult megtudni azt, hogy a "másik homokozó" él-e vagy hal, egyébként RIP. Magam részéről én egyetlen autósportos nemzetközi fórumon vagyok fent, ami titkos, szakértőkből áll, a kutatási terület pedig inkább a II. világháború előtti autósport történelem. Minden ellentétes információ fakenews.”
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.27. 11:46

Ezt most mi a fenének kellett idehozni???? :angry01

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.27. 11:51

Az a baj, hogy az új hsz-okra rányitok és részemről irreleváns egymásra mutogatást olvasok. Isten bizony elfelejtem az idei Szingapúri futam topicját, de tényleg. Egyébként a szocsi futam már javában zajlik.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: mudd » 2019.09.27. 11:55

tifuszt is eloszeditek valahonnan?

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2019.09.27. 11:55

bertone írta:
2019.09.27. 11:15
Ilyenkor érzem azt, hogy mi a f@szért is csinálom ezt az egészet. És NEM, NEM Nándi miatt! :pf01
Én bírom (bírtam?) ezt a fórumot. Jó persze sokan kikoptak, volt itt szó, hogy miért. Felnőttünik, akik már 10-15 éve is felnőttek voltak, öregedtek :D
Egy csomó más dolog jött a képbe sokaknak, ezt nem lehet nyilván senkinek sem felróni. Nekem tetszett így is, hogy kb 7-10 ember írja le a véleményét az adott futam topikjában, elolvastam, konstatáltam, néha visszaszóltam. Tudom, hogy kik azok akik pont az ellenkezőját mondják, mint én, de nem zavart, még az sem, hogy én ilyen a 33-as ellenszurker vezérnek lettem kikiáltva, miközben az utolsó fikám felé, talán hónapokkal ezelőtti, valamint folyamatosan elismerem, hogy LH után ő a következő erő. Néha visszaszóltam, kész, mondjuk tudom úgysem megyek vele semmire sem :)

De nem ez a lényeg, hanem az, hogy Te mint felelős, lehet, hogy akarnál több forgalmat, hogy érezd azt, hogy dolgozol valamiért. A végső szó úgyis a tiéd lesz, mert ha nem akarod, nem csinálod. De azt a fejünkhöz vágni, hogy miért nem fogadjuk el ugyan azokat a köröket, amikor 10-15 éve mentek itt, ugyan miért is kapjuk ezt?

A csávó nyitott egy alapos fikával, már mindeki felkészült arra, hogy mi várható. Itt vannak ügyvédek, azok most ne figylejenek :) Van ez az ártatlanság vélelme. Na ezt én faszságnak tartom. Valaki a Stop táblánál 99-szer nem áll meg, majd 100.-ra feltételezzük, hogy most megáll, mert ugye ártatlanság vélelme van. Én meg a valószínűségből indulok ki, ha 99-szer szart a megállásba, akkor egészen elenyésző a valósznűsége, hogy a 100.-ra meg fog állni.

Emberünk jóval fontosabbnak tartja magát és véleményét, mint amilyen. Semmiféle sebeket nem tépett fel. Ma már jóval, JÓVAL!! fontosabb dolgaim vannak az életben, mint hogy 20 ember körözgetésén filozofálgassak, magyarázzam a megváltoztathatatlant, mint ahogy gondolom sokaknak itt. Ahhoz meg végképp nincs humorom, hogy hallgassam a 15 évvel ezelőtti lemezt, mert ez jött, az első adandó alkalommal. Senkit nem érdekel a tag miért törölte le magát, letörölte kész. (Mondjuk visszajönni ez a leggázabb óvodás szint, de ez már más kérdés). De valljuk meg, tudom sokaknak a régi szép idők, bla bla bla... 2010 előtt egy ótvaros nagy szartenger volt az egész. Emlékezzen mindenki. Mi értelme volt, naponta kitiltott tagok, akik aztán különböző nikekkel jöttek vissza. Volt itt minden szar egymás hegyén hátán, emlékszem volt aki valami pornósról tett be minden nap egy képet, valami ilyen is rémlik, lófasz köze nem volt az F1-hez. Még a kibaszott nyaralás, vagy üdülés topikban is ment az anyázás. Nekem ez a nyugis tempó jobban feküdt, ha Neked és sokaknak nem, akkor ez van, én tudok alkalmazkodni, eddig is téli szünetben szinte egyáltalán nem, vagy alig lépek fel évek óta, évközben is csak futamok előtt és utánna és két futam között nem igazán. (Hogy most miért jöttem, fene tudja, kevesebb a meló ezen a héten talán)? :O

De azt ne várja már senki, hogy majd szépen a sarokban elálldogálunk, mert jött, vagy jönnek a nagy? régi? arcok?, akik előtt meg kell hajolni? Akiknek ráadásul 15 éve nem sikerült új témát, véleményt formálni, kitalálni... :mosoly:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.09.27. 11:58

Lancelot írta:
2019.09.27. 09:44
Nem értem. Vagyunk itt páran, akiknek azonos a megszállottsága, a F1. Ahányan vagyunk szinte annyiféle csapatnak, pilótának szurkolunk, annyiféle a véleményünk. Az elkötelezettség és szimpátia-antipátia miatt természetes, hogy vannak riposztok egymás felé. Régebben sok-sok indulat csapongott e tájon is, de az utóbbi időben mintha konszolidálódott volna. Kellő önmérséklettel lehet minden témában úgy nyilatkozni, hogy azért az abban érintett elkötelezettet ne hergeljük fel. Kellő toleranciával lehet más véleményeket is fogadni a feltétlen rossz indulat keresése nélkül annak megnyilvánulásában. Kevesen vagyunk itt. Nem lenne baj, ha gyarapodnánk és színesednénk is, nehogy túlságosan belterjessé váljunk. Emiatt nagyobb toleranciával kellene fogadni az "újakat" is talán. de természetesen az antréval is vigyázni kell, hiszen ugye van az a bizonyos "első benyomás" esete. Kár elvinni a dolgokat a szélsőségesség irányába, mint ahogy kár azonnal besértődni is. Némi "nevelgetéssel" alkalmazkodással talán minden extremitás megszüntethető lenne. De ahhoz azért némi időt is kellene adni ... Na, ennél részletesebben és konkrétabban nem fogom ezt leírni. Aki ért belőle ért, aki nem, az meg lapozzon!
Azt hiszem fején találtad a szöget.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.09.27. 11:59

Jadrina írta:
2019.09.27. 11:46
Ezt most mi a fenének kellett idehozni???? :angry01
Én roppant hálás vagyok amiért mindezt megtudtam. Te nem?

Lezárt