FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

A Mercédesz birodalom visszavág?

1 Igen
8
62%
2 A Ferrari ezt is behúzza
4
31%
3 RedBull győzelem születik
1
8%
 
Szavazatok száma: 13

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2019.09.29. 19:31

Phoebe írta:
2019.09.29. 18:45


Ebben mondjuk van egy jókora ellenmondás, és nem hiszem, hogy engem cáfolna. :)

Valahol ez a normális, amit látunk. Ez van, ha jön egy tehetséges és ambíciózus fiatal egy világbajnok mellé és ez lesz míg világ a világ. Az mondjuk nem meglepő, hogy a Ferrari nem tud mit kezdeni a helyzettel, bár nem is hiszem, hogy a tiszta, csapatutasítás nélküli versenyzésen kívül lenne erre más olyan megoldás, amivel egyik versenyző érdeke sem sérül.

Csak ugye ez csapat szempontból nem érdek, így marad az, hogy valamelyik fél kibújik a megbeszéltek alól, aztán utólag hímez-hámoz, hogy hát ez volt, meg az volt, meg nem értettem, meg félreértettem.

Tudom, hogy ez is a versenyzők közötti játszmázás része, és jelen esetben se Leclerc, se Vettel nem ártatlan bárány, de nekem Vettel mai ködösítése nem tetszik. Többre tartanám, ha beleállna a helyzetbe, ahelyett, hogy vigyorogva terel, hogy hát beszéltünk dolgokról, de nem akarom megmondani miről, de biztos félreértettem. Aham, persze.

Leclerc is valami hasonlót adott elő a szélárnyékozásnál, csak ott valamennyire tényleg védhető volt, hogy káosz alakult ki.

Szingapúrra visszakanyarodva. Azóta gondolkodom rajta, hogy Vettel, mondjuk belül, hogy értékelheti azt a győzelmet, tényleg örül-e neki. Valószínű hiba magamból kiindulni, de nekem bántaná az önérzetem, ha kapnék egy alamizsna győzelmet, azért, hogy helyretegyék a lelkem. Gondolom mivel versenyző, máshogy van bekövetve, jobban örül a győzelemnek, mint annak, hogyan történt, de tényleg érdekelne a dolog. :)
Retorzió nálam az ha a csapat azt mondja, ezért szorulsz. Nem úgy hogy a csapattársad kapja a kedvező taktikát legközelebb, hanem hogy érezze ha a csapat utasításainak ellent megy, akkor abból baja lesz. Érzésem szerint a szingapúri eset éppen ezért nem az. Vettel kapott egy lehetőséget (a fő cél nem Leclerc lelépése volt ugye, hanem Verstappené) és tette a dolgát, annyira jól, hogy a csapattársa elé került. ha meg már megcsinálta had vigye. Így volt vele a csapat. Nem mellesleg Vettel tempója is megvolt, így cseppet sem nevezhető alamizsna győzelemnek.
A csapaton belüli harcpolitika lekezelését szerintem Wolf a Mercedesnél jól csinálta amikor kellett, a Ferrari tudna honnan ihletet szerezni ez ügyben, de ez a most te állsz be a másik mögé, és a következőn majd te jössz mindig is egy hülyeség volt. Mert az első magára valamit is adó versenyző (a szó szoros értelmében versenyző) az első adandó alkalommal valahogy megpróbálja az ő irányába borítani a mérleget. Ez volt Leclercnél Monzában, Vettelnél meg itt. Én igazad adtok Vettelnek abban amit a futamon mondott, hogy Hamiltonhoz képest nagyobb előny kell, meg Leclerc zárkózzon rá fel kicsit, na az legyen hogy aztán tálcán kínálja magát a Mercedesnek. Másrészt meg egy 4x világbajnok nem fogja csak úgy becsicsskáztatni magát az első 10 körben egy újonc csapattársnak ha gyorsabb, ha nem. Ha olyan faszagyerek, akkor miért nem zárkózott fel és Vettel tolta a leggyorsabb köröket akkor is amikor már 4mp előnye volt és nem lehetett turbullens levegőről meg egyéb kifogásról panaszkodni. Vettel azzal is tisztában hogy előbb-utóbb - ha más nem a boxban - úgyis bedolgozzák elé Leclercet és ő csak annyit kért hogy várjanak még ezzel. Ez utóbbi egyébként egy nagyon gyors és tehetséges pilóta, de a mostani "majd én beszélek a csapattal" hozzáállása nekem annyira nem jön be. Ha én lennék a csapatfőnök leültetném az asztalhoz és mondanám neki, hogy OK beszéljünk, kezdjük a szerződéseddel. Mert úgy néz ki sokszor mintha itt a nyúl akarná vinni a puskát. Kicsit 2007 érzésem van ahol a 2x VB Alonsonak gyűlt meg a baja a nála látszólag gyorsabb újonc Hamiltonnal. Minden esetre érdekes helyzet, ami könnyen lehet h Vettel karrierjébe fog kerülni.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.09.29. 19:32

Vettel ma szimplán gyorsabb volt.

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2019.09.29. 19:43

Megbeszélte a két Ferraris, hogy - mivel egymás mögül indulnak - szélárnyékoznak. Ennek csak tökéletes rajt mellett van realitása, viszont a hosszú egyenes miatti kiszámítható következménye, hogy pozícióba kerül a hátsó. Vettel telitankolt autóval nyomta a leggyorsabb köröket, azt üzenve, hogy el kell kicsit távolodni Hamiltontól. Azt hittem ez kamu rádiózás, tudva, hogy a Mercedes is ugyanúgy hallja. Bennem ezért fel sem merült, hogy a pályán akarják visszacserélni őket. Vettel tempója eléggé megterhelhette a piros gumikat, Leclerc okosan le is maradt, az elévágás lehetősége úgyis neki kedvezett. Az egész akciónak csak az lehetett az értelme, hogy mindkét kocsival megverjék Hamiltont. Ha nincs a motorhiba Vettelnél, és ennek következtében nulla kiállásnál VSC, akkor sikerül is. A balszerencse vette el tőlük az 1-2-t.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.29. 21:46

Kép
Norris box kiállása parádés volt, Sainzé már kevésbé, kb. 3,5 sec. ha jól láttam. Mondjuk nem baj, inkább legyen lassú, sem mint elrontott kerékrögzítés.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.29. 21:49

Kép
Az eddigi leggyorsabb köröket abszolváló pilóták arcképcsarnoka. A két Merci pilóta beállása kész röhej.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.09.29. 21:58

Redbull írta:
2019.09.29. 21:49
Kép
Az eddigi leggyorsabb köröket abszolváló pilóták arcképcsarnoka. A két Merci pilóta beállása kész röhej.
Hamilton ugy all a kepen mint aki mindjart becsinal:) ilyen hulye kepet tenyleg..

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.09.29. 22:04

Jadrina írta:
2019.09.29. 19:30
Phoebe írta:
2019.09.29. 18:45


Ebben mondjuk van egy jókora ellenmondás, és nem hiszem, hogy engem cáfolna. :)

Valahol ez a normális, amit látunk. Ez van, ha jön egy tehetséges és ambíciózus fiatal egy világbajnok mellé és ez lesz míg világ a világ. Az mondjuk nem meglepő, hogy a Ferrari nem tud mit kezdeni a helyzettel, bár nem is hiszem, hogy a tiszta, csapatutasítás nélküli versenyzésen kívül lenne erre más olyan megoldás, amivel egyik versenyző érdeke sem sérül.

Csak ugye ez csapat szempontból nem érdek, így marad az, hogy valamelyik fél kibújik a megbeszéltek alól, aztán utólag hímez-hámoz, hogy hát ez volt, meg az volt, meg nem értettem, meg félreértettem.

Tudom, hogy ez is a versenyzők közötti játszmázás része, és jelen esetben se Leclerc, se Vettel nem ártatlan bárány, de nekem Vettel mai ködösítése nem tetszik. Többre tartanám, ha beleállna a helyzetbe, ahelyett, hogy vigyorogva terel, hogy hát beszéltünk dolgokról, de nem akarom megmondani miről, de biztos félreértettem. Aham, persze.

Leclerc is valami hasonlót adott elő a szélárnyékozásnál, csak ott valamennyire tényleg védhető volt, hogy káosz alakult ki.

Szingapúrra visszakanyarodva. Azóta gondolkodom rajta, hogy Vettel, mondjuk belül, hogy értékelheti azt a győzelmet, tényleg örül-e neki. Valószínű hiba magamból kiindulni, de nekem bántaná az önérzetem, ha kapnék egy alamizsna győzelmet, azért, hogy helyretegyék a lelkem. Gondolom mivel versenyző, máshogy van bekövetve, jobban örül a győzelemnek, mint annak, hogyan történt, de tényleg érdekelne a dolog. :)
Én azt gondolom, hogy az csak egy csata volt, ami igazabol nem a futamgyozelemert ment, hanem a haboru resze amivel eldol ki lesz csapatot belul a vezer. Azt a csatat Vettel megnyerte hisz a csapat neki kedvezett, de a mai futam utani mosolyabol az latszott, hogy rajott ezt a csatat mas midszerekkel Kell megnyernie, mint eddig a Ferrarinal Kimi ellen. Ide kell a ravaszsag, vagy hivhatjuk sunyisagnak is.
Ha visszagondolunk Vettel multjara ez nem is all olyan tavol tole. (multi 21)
Szoval en arra szamitok lesznek itt meg esetek. Orulok, hogy felvette a kesztyut, de Kell a teljesitmeny a palyan is.
Szerintem ez meg semmi mert nincs tetje. Igazabol a csapatnak azert nincsen ertelme beavatkozni ennyire, mert a hajo mar elment, oromautozas van. Nem ertem tehat a szenvedesuket ezzel az egesszel, tehat vagy hagynak oket szabadon harcolni, vagy akkor mondanak meg konkretan, hogy mi az elvaras. A mai cirkusz tiszta nevetseges volt en eleve nem ertem Leclerc hogyan kerulhette volna el a szelarnyekozast. Tehat szamomra nem az a kerdes, hogy mit beszeltek meg hanem az, hogy hogyan gondolta nem adni azt... meg ezt hogyan lehet elore megbeszelni amikor szamtalan korulmenytol fugg a dolog... az az erzesem hulyenek vagyunk nezve

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.29. 22:13

Bandee írta:
2019.09.29. 22:04
Jadrina írta:
2019.09.29. 19:30


Én azt gondolom, hogy az csak egy csata volt, ami igazabol nem a futamgyozelemert ment, hanem a haboru resze amivel eldol ki lesz csapatot belul a vezer. Azt a csatat Vettel megnyerte hisz a csapat neki kedvezett, de a mai futam utani mosolyabol az latszott, hogy rajott ezt a csatat mas midszerekkel Kell megnyernie, mint eddig a Ferrarinal Kimi ellen. Ide kell a ravaszsag, vagy hivhatjuk sunyisagnak is.
Ha visszagondolunk Vettel multjara ez nem is all olyan tavol tole. (multi 21)
Szoval en arra szamitok lesznek itt meg esetek. Orulok, hogy felvette a kesztyut, de Kell a teljesitmeny a palyan is.
Szerintem ez meg semmi mert nincs tetje. Igazabol a csapatnak azert nincsen ertelme beavatkozni ennyire, mert a hajo mar elment, oromautozas van. Nem ertem tehat a szenvedesuket ezzel az egesszel, tehat vagy hagynak oket szabadon harcolni, vagy akkor mondanak meg konkretan, hogy mi az elvaras. A mai cirkusz tiszta nevetseges volt en eleve nem ertem Leclerc hogyan kerulhette volna el a szelarnyekozast. Tehat szamomra nem az a kerdes, hogy mit beszeltek meg hanem az, hogy hogyan gondolta nem adni azt... meg ezt hogyan lehet elore megbeszelni amikor szamtalan korulmenytol fugg a dolog... az az erzesem hulyenek vagyunk nezve
Pontosan így van.
A viszálykodás magvát már az évadnyitó futamon elvetette a csapat vezetés, amikor 4 futamon négy csapatutasítás volt. Nem kell csodálkozni, mostanában annak a termését aratják.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.09.30. 07:06

Bandee írta:
2019.09.29. 22:04
Szerintem ez meg semmi mert nincs tetje. Igazabol a csapatnak azert nincsen ertelme beavatkozni ennyire, mert a hajo mar elment, oromautozas van. Nem ertem tehat a szenvedesuket ezzel az egesszel, tehat vagy hagynak oket szabadon harcolni, vagy akkor mondanak meg konkretan, hogy mi az elvaras. A mai cirkusz tiszta nevetseges volt en eleve nem ertem Leclerc hogyan kerulhette volna el a szelarnyekozast. Tehat szamomra nem az a kerdes, hogy mit beszeltek meg hanem az, hogy hogyan gondolta nem adni azt... meg ezt hogyan lehet elore megbeszelni amikor szamtalan korulmenytol fugg a dolog... az az erzesem hulyenek vagyunk nezve
+1

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2019.09.30. 08:53

Gocpont írta:
2019.09.29. 18:25

Most elvonatkoztatok az F1 cirkusz mivoltától, mert teljesen biztos, hogy beleszólnak direkt és indirekt módon a szezon alakulásába. Belátható, hogy 15 Mercedes kettős győzelem nem tesz jót az üzletnek.
Úgy vélem, hogy a Ferrari rátalált valami pluszra, talán az új orrkúp és szárny, talán valami beállításkombináció, ami kicsit közelebb vitte őket Hamiltonhoz. Azonban az idei szezon első felében jószerével csak ott nem döntöttek pályacsúcsot, ahol épp esett az eső. Nyár óta ez megváltozott. Ha a Ferrari átugrotta volna a Mercedes-t, akkor most ők farigcsálnák az eddigi legjobb időket. Nem ugrotta át, hanem a Mercedes és szerintem a RedBull is veszített korábbi önmagához képest. Egyikre sem ez a jellemző. Valami történt, amire előbb utóbb fény derül.
Valamit eltalált a Ferrari az biztos, mert a hungaroringi 1 perces hátrányból hirtelen hajszálnyi előny lett. Ha így van, elismerésem ennek a Binottonak, mert nem is tudom mikor volt utoljára, hogy a Ferrari év közben előre és nem hátra lépett. Ha ezt képesek átvinni jövőre, akkor évek óta először tényleg jó esélyekkel indulhatnak neki egy szezonnak...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2019.09.30. 23:08

Redbull írta:
2019.09.29. 13:07
Lancelot írta:
2019.09.29. 13:04


Minden írást elolvasok, mielőtt ide linkelem. Szeretem tudni, hogy miről beszélek. Nem várható el egy másik csapat pilótájáról, hogy valamit konkrétabban kijelentsen, mert nem az ő dolga és nyilván nem is lehet rá egzakt bizonyítéka. Ettől függetlenül elgondolkodtató, hogy egyre több "bennfentestől" látunk erre bizonyítékot.

Nem akarok összeesküvés elméletekkel élni, de...

... a szezon eleje szinte unalomba fullasztotta a F1-et a gigantikus Mercedes dominancia miatt. Ezt ártott az üzletnek is. Ráadásul azt is tudjuk, a Ferrari mennyire kedvezményezett a F1-ben. Azt el tudom képzelni ezért kevés képzelőerővel is, hogy döntöttek "bizonyos helyen", ennek meg kell változnia. Nem vitatom el természetesen azt a lehetőséget sem, hogy a Ferrari hirtelen megtalálta a csodát. De a csodákban már régen nem hiszek. Lehet aztán persze, hogy a kettő dolog egyszerre igaz. :mosoly:
Osztom a véleményed.
Ferrari is titkos gumiteszten esett át...?

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.30. 23:15

Valószínűleg a Mercedes már kevesebb energiát fordít a fejlesztésre, a Ferrari viszont gőzerővel dolgozik. Tekintettel arra, hogy a csapat bajnoki cím még nem lefutott. Jöttek is az eredmények, hisz a Hungaroring után következő futamokat a Ferrari behúzta. Ha nem lövik lábon magukat Szocsiban tovább tudták volna zárkózni, és a renoméjuk is jobban nézett volna ki. Ezért is volt mindegy ki nyer a vörösöknél érthető módon. A technika ördöge most az ezüstnyilakkal volt.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.10.01. 09:37

[media]
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2019.10.01. 13:08

Gyros volt... Kimié nincs meg?
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.10.01. 13:22

Redbull írta:
2019.10.01. 09:37
[media]
(:k
Hány pontot kapott érte? (:n (:v (:z
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.10.01. 15:22

Lancelot írta:
2019.10.01. 13:22
Redbull írta:
2019.10.01. 09:37
[media]
(:k
Hány pontot kapott érte? (:n (:v (:z
Mivel tudom, hogy csak cukkolsz ezért had legyek én is vicces.
Vajon, ha a leglassabbak lennének a boxban, azzal hány pontot buknának? Szerintem elég sokat ahhoz, hogy megérje gyorsnak lenni.
A viccet félretéve, ezen a területen is sikerült fejlődnie a csapatnak, ami jól beleillik az idei McLarenről alkotott összképbe.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2019.10.01. 20:39

Redbull írta:
2019.10.01. 15:22

Mivel tudom, hogy csak cukkolsz ezért had legyek én is vicces.
Vajon, ha a leglassabbak lennének a boxban, azzal hány pontot buknának? Szerintem elég sokat ahhoz, hogy megérje gyorsnak lenni.
A viccet félretéve, ezen a területen is sikerült fejlődnie a csapatnak, ami jól beleillik az idei McLarenről alkotott összképbe.
:mosoly:
A Williams évek óta a leggyorsabb a boxban, na de a pályán... :szom04
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.10.01. 22:08

Nigel Hill írta:
2019.10.01. 20:39
Redbull írta:
2019.10.01. 15:22

Mivel tudom, hogy csak cukkolsz ezért had legyek én is vicces.
Vajon, ha a leglassabbak lennének a boxban, azzal hány pontot buknának? Szerintem elég sokat ahhoz, hogy megérje gyorsnak lenni.
A viccet félretéve, ezen a területen is sikerült fejlődnie a csapatnak, ami jól beleillik az idei McLarenről alkotott összképbe.
:mosoly:
A Williams évek óta a leggyorsabb a boxban, na de a pályán... :szom04
Jelenleg a RedBull vezet ebben az összevetésben. A topcsapatok is iparkodnak javítani a boxmunkájukat. Akár döntő momentum is lehet ez a tevékenység.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.10.01. 22:09

Nigel Hill írta:
2019.10.01. 20:39
Redbull írta:
2019.10.01. 15:22

Mivel tudom, hogy csak cukkolsz ezért had legyek én is vicces.
Vajon, ha a leglassabbak lennének a boxban, azzal hány pontot buknának? Szerintem elég sokat ahhoz, hogy megérje gyorsnak lenni.
A viccet félretéve, ezen a területen is sikerült fejlődnie a csapatnak, ami jól beleillik az idei McLarenről alkotott összképbe.
:mosoly:
A Williams évek óta a leggyorsabb a boxban, na de a pályán... :szom04
Jelenleg a RedBull vezet ebben az összevetésben. A topcsapatok is iparkodnak javítani a boxmunkájukat. Akár döntő momentum is lehet ez a tevékenység.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt