FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

A Mercédesz birodalom visszavág?

1 Igen
8
62%
2 A Ferrari ezt is behúzza
4
31%
3 RedBull győzelem születik
1
8%
 
Szavazatok száma: 13

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.28. 20:45

Phoebe írta:
2019.09.28. 19:59
Bandee írta:
2019.09.28. 19:28
Fibinek lesz uj orosza?:)
Esküszöm nincs orosz fikszációm. :lol: Egyébként ez a srác jól ment egész szezonban kiegyensúlyozottan, megérdemelt cím, a felhozatalból neki szurkoltam teljesítmény alapján, de annyira nem fog még meg. Volt pár állandó név az élmezőnyben, biztos sokan felmennek majd F2-be, kiváncsi vagyok rájuk.

F2-ben Markelovot szerettem, de neki nagyon félrement a karrierje, idén nem is ment már teljes szezont. Ha jobb egy körös tempója lenne, talán lehetett volna belőle komoly versenyző, mert verseny helyzetekben, felzárkózásokban és gumikezelésben is kiemelkedően jó volt. Leclerc mögött van VB második helye is. F2-es újoncok közül Hubert-el szimpatizáltam, de még nála sem volt meg az az igazi szurkolás, és hát tudjuk mi történt vele. :(

Mostani F2-es felhozatalból senki sem fog meg. Ha már F2. De Vries megnyerte a bajnokságot, mégis azt hallani, hogy vele egyáltalán nem számolnak mint F1-es versenyzővel, még maguk a hollandok sem tartják túl sokra.

Ehhez képest van Latifi, aki kikapott Rowlandtól (azóta ő már Formula-E-ben megy) csapaton belül, következő évben fele annyi pontot szerzett mint Albon (Dams csapatnál mentek együtt), mégis szinte biztos, hogy jövőre megy a Williams-hez. Nekem de Vries se hideg, se meleg, de azért érdekes, hogy mondjuk egy abszolút középszer Latifinek megadatik ez a lehetőség, míg az F2 bajnokával egyáltalán nem számolnak.

Orosznak meg amúgy sem jó szurkolni, mert:
- szerencsétlenek
- hallgathatod hogy miért nem érnek semmit,
- amiért mást sajnálnak, vagy épp agyon ajnároznak az náluk nem számít
De Vries a Mercedes Formula E csapatánál kapott állást, Vandorne lesz a csapattársa.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.28. 21:07

Redbull írta:
2019.09.28. 20:45

De Vries a Mercedes Formula E csapatánál kapott állást, Vandorne lesz a csapattársa.
Tudom. A Formula-E F1?

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.28. 21:53

Phoebe írta:
2019.09.28. 21:07
Redbull írta:
2019.09.28. 20:45

De Vries a Mercedes Formula E csapatánál kapott állást, Vandorne lesz a csapattársa.
Tudom. A Formula-E F1?
Ok. De nem lett elfelejtve. Sajnálom én is, hogy nem került az F1-be de ilyen az élet. A Mercedes úgy nyilatkozott, életben tartják mindkét srác F-1 reményeit (de Vries és Vandorne ).
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.28. 22:09

Redbull írta:
2019.09.28. 21:53
Phoebe írta:
2019.09.28. 21:07


Tudom. A Formula-E F1?
Ok. De nem lett elfelejtve. Sajnálom én is, hogy nem került az F1-be de ilyen az élet. A Mercedes úgy nyilatkozott, életben tartják mindkét srác F-1 reményeit (de Vries és Vandorne ).
Életben tartják mint pl. Wehrlein-ét? Ha látnának benne fantáziát az F1-ben lenne nem a Formula-E-ben. A többi csak duma. Nekem nem hiányzik az F1-ből de Vries, nem érzem benne az extrát, csak nem értem miért írják le ennyire, amikor egy gyengébb Latifi (ok, pénze is van), F1 közelébe kerülhet.

Ennél jobb versenyző de Vries. Tavaly 4. lett F2-ben 10 pontra Albon mögött 3 győzelemmel, akik előtte végeztek, mind F1-ben vannak már, idén pedig behúzta a sorozatot.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.28. 23:00

Phoebe írta:
2019.09.28. 22:09
Redbull írta:
2019.09.28. 21:53

Ok. De nem lett elfelejtve. Sajnálom én is, hogy nem került az F1-be de ilyen az élet. A Mercedes úgy nyilatkozott, életben tartják mindkét srác F-1 reményeit (de Vries és Vandorne ).
Életben tartják mint pl. Wehrlein-ét? Ha látnának benne fantáziát az F1-ben lenne nem a Formula-E-ben. A többi csak duma. Nekem nem hiányzik az F1-ből de Vries, nem érzem benne az extrát, csak nem értem miért írják le ennyire, amikor egy gyengébb Latifi (ok, pénze is van), F1 közelébe kerülhet.

Ennél jobb versenyző de Vries. Tavaly 4. lett F2-ben 10 pontra Albon mögött 3 győzelemmel, akik előtte végeztek, mind F1-ben vannak már, idén pedig behúzta a sorozatot.
A Latifi apuka résztulajdonosa a Williasnek?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.28. 23:09

Kép
Szocsi napnyugta, a McLaren twitter oldaláról loptam. Jó kép. Azt hiszem Putyin is pedzegette, hogy éjszakai futamot szeretnének rendezni.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2019.09.28. 23:10

Visszavett a Merci, esetleg szabálytalannak találták valamijüket ami nem publikus. Nyár közepe óta nincs pályacsúcs és Mercedes győzelem sem... :-)
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.28. 23:15

A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.28. 23:27

Redbull írta:
2019.09.28. 23:00
Phoebe írta:
2019.09.28. 22:09


Életben tartják mint pl. Wehrlein-ét? Ha látnának benne fantáziát az F1-ben lenne nem a Formula-E-ben. A többi csak duma. Nekem nem hiányzik az F1-ből de Vries, nem érzem benne az extrát, csak nem értem miért írják le ennyire, amikor egy gyengébb Latifi (ok, pénze is van), F1 közelébe kerülhet.

Ennél jobb versenyző de Vries. Tavaly 4. lett F2-ben 10 pontra Albon mögött 3 győzelemmel, akik előtte végeztek, mind F1-ben vannak már, idén pedig behúzta a sorozatot.
A Latifi apuka résztulajdonosa a Williasnek?
McLarenben van részesedése, a fia viszont a Williamsnél szokott menni szabadedzéseken.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.09.28. 23:38

Phoebe írta:
2019.09.28. 23:27
Redbull írta:
2019.09.28. 23:00


A Latifi apuka résztulajdonosa a Williasnek?
McLarenben van részesedése, a fia viszont a Williamsnél szokott menni szabadedzéseken.
Ahan, köszi. Szóval van mit aprítania a tejbe. Akkor miért is csodálkozunk?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.28. 23:54

Redbull írta:
2019.09.28. 23:38
Phoebe írta:
2019.09.28. 23:27


McLarenben van részesedése, a fia viszont a Williamsnél szokott menni szabadedzéseken.
Ahan, köszi. Szóval van mit aprítania a tejbe. Akkor miért is csodálkozunk?
Kezd fárasztani ez a diskurzus. Leírtam világosan, hogy van pénze. Most megmagyaráztad, hogy van pénze. Most vagy én nem írok világosan, vagy nem értelmezed a leírtakat.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.09.29. 10:25

Jadrina írta:
2019.09.28. 20:37
Bandee írta:
2019.09.28. 19:22


A rb egy kiemelkedoen jo auto volt akkor is es most is. Mar tapadas es kezelhetoseg szempontjabol, legalabbis en ezt gondolom. Ez a problema, a rono nem olyan
Ennek nemileg ellentmond, hogy Gasly es igazabol Albon sem tudja kezelni.
Nem gondolnam, hogy Max ennyivel jobb.
Az mas okbol is lehet, elkepzelheto, hogy az ottani elvarasokat es Marko bacsi stilusat nem birta pl. Gasly. Vagy tobb ido kellett volna neki, nem tudom. Albont en nem irnam meg le szerintem o kozel lesz a hollandhoz.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.09.29. 10:33

Phoebe írta:
2019.09.28. 19:59
Bandee írta:
2019.09.28. 19:28
Fibinek lesz uj orosza?:)
Esküszöm nincs orosz fixációm. :lol: Egyébként ez a srác jól ment egész szezonban kiegyensúlyozottan, megérdemelt cím, a felhozatalból neki szurkoltam teljesítmény alapján, de annyira nem fog még meg. Volt pár állandó név az élmezőnyben, biztos sokan felmennek majd F2-be, kiváncsi vagyok rájuk.

F2-ben Markelovot szerettem, de neki nagyon félrement a karrierje, idén nem is ment már teljes szezont. Ha jobb egy körös tempója lenne, talán lehetett volna belőle komoly versenyző, mert verseny helyzetekben, felzárkózásokban és gumikezelésben is kiemelkedően jó volt. Leclerc mögött van VB második helye is. F2-es újoncok közül Hubert-el szimpatizáltam, de még nála sem volt meg az az igazi szurkolás, és hát tudjuk mi történt vele. :(

Mostani F2-es felhozatalból senki sem fog meg. Ha már F2. De Vries megnyerte a bajnokságot, mégis azt hallani, hogy vele egyáltalán nem számolnak mint F1-es versenyzővel, még maguk a hollandok sem tartják túl sokra.

Ehhez képest van Latifi, aki kikapott Rowlandtól (azóta ő már Formula-E-ben megy) csapaton belül, következő évben fele annyi pontot szerzett mint Albon (Dams csapatnál mentek együtt), mégis szinte biztos, hogy jövőre megy a Williams-hez. Nekem de Vries se hideg, se meleg, de azért érdekes, hogy mondjuk egy abszolút középszer Latifinek megadatik ez a lehetőség, míg az F2 bajnokával egyáltalán nem számolnak.

Orosznak meg amúgy sem jó szurkolni, mert:
- szerencsétlenek
- hallgathatod hogy miért nem érnek semmit,
- amiért mást sajnálnak, vagy épp agyon ajnároznak az náluk nem számít
Valami vonzodasod csak van hozzajuk, rajtad kivul senkit nem ismerek aki Petrovnak vagy Kvyatnak szurkolt volna. De ezzel semmi baj nincsen szerintem, akkor sem ha ez becsipodes. Nekem egyebkent semmi bajom egyikkel se sot a Kvyat egy normalis szimpatikus gyerek. Egyebkent a Petrov is az

En csak par f2 futamot lattam, annak alapjan erthetetlen valoban amit vazoltal mert a DV jol ment altalaban.. Sajnos a penz tul sokat szamit.. A Latifynek van valami hype-ja a Weber is tolta mar a hulyeseget..De szeles koru ismereteim nincsenek a sorozatbol

Nalunk tortenelmi okokbol nem szeretik szerintem az oroszokat, ez erzodik

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.29. 10:35

F2-ben megint egy csúnya baleset. Mazepin jól van, Matsushitaról nem tudni semmit. Esetet nem ismétlik. :cry:

Szerk: úgy néz ki Matsushita is rendben van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2019.09.29. 10:59-kor.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.29. 10:58

Bandee írta:
2019.09.29. 10:33
Phoebe írta:
2019.09.28. 19:59


Esküszöm nincs orosz fixációm. :lol: Egyébként ez a srác jól ment egész szezonban kiegyensúlyozottan, megérdemelt cím, a felhozatalból neki szurkoltam teljesítmény alapján, de annyira nem fog még meg. Volt pár állandó név az élmezőnyben, biztos sokan felmennek majd F2-be, kiváncsi vagyok rájuk.

F2-ben Markelovot szerettem, de neki nagyon félrement a karrierje, idén nem is ment már teljes szezont. Ha jobb egy körös tempója lenne, talán lehetett volna belőle komoly versenyző, mert verseny helyzetekben, felzárkózásokban és gumikezelésben is kiemelkedően jó volt. Leclerc mögött van VB második helye is. F2-es újoncok közül Hubert-el szimpatizáltam, de még nála sem volt meg az az igazi szurkolás, és hát tudjuk mi történt vele. :(

Mostani F2-es felhozatalból senki sem fog meg. Ha már F2. De Vries megnyerte a bajnokságot, mégis azt hallani, hogy vele egyáltalán nem számolnak mint F1-es versenyzővel, még maguk a hollandok sem tartják túl sokra.

Ehhez képest van Latifi, aki kikapott Rowlandtól (azóta ő már Formula-E-ben megy) csapaton belül, következő évben fele annyi pontot szerzett mint Albon (Dams csapatnál mentek együtt), mégis szinte biztos, hogy jövőre megy a Williams-hez. Nekem de Vries se hideg, se meleg, de azért érdekes, hogy mondjuk egy abszolút középszer Latifinek megadatik ez a lehetőség, míg az F2 bajnokával egyáltalán nem számolnak.

Orosznak meg amúgy sem jó szurkolni, mert:
- szerencsétlenek
- hallgathatod hogy miért nem érnek semmit,
- amiért mást sajnálnak, vagy épp agyon ajnároznak az náluk nem számít
Valami vonzodasod csak van hozzajuk, rajtad kivul senkit nem ismerek aki Petrovnak vagy Kvyatnak szurkolt volna. De ezzel semmi baj nincsen szerintem, akkor sem ha ez becsipodes. Nekem egyebkent semmi bajom egyikkel se sot a Kvyat egy normalis szimpatikus gyerek. Egyebkent a Petrov is az

En csak par f2 futamot lattam, annak alapjan erthetetlen valoban amit vazoltal mert a DV jol ment altalaban.. Sajnos a penz tul sokat szamit.. A Latifynek van valami hype-ja a Weber is tolta mar a hulyeseget..De szeles koru ismereteim nincsenek a sorozatbol

Nalunk tortenelmi okokbol nem szeretik szerintem az oroszokat, ez erzodik
Szurkoltam/szurkolok Kubicának, Vettelnek, Leclercnek, Simoncellinek, Marqueznek és még sorolhatnám, szóval nem hiszem, hogy a nemzetiség lenne a döntő. Talán amiatt van egyfajta szimpátiám, amit te is írsz, hogy nem szeretik őket, rosszabb a megítélésük, mint mondjuk teljesítmény alapján kellene, hogy legyen.

Amikor Kubica és Petrov jött, akkor azért kuriózumnak számított, hogy közép és kelet-európaiként eljutottak az F1-ig. Mintha kicsit közülünk valók lennének.

Én nem hiszem, hogy ezekbe a dolgokba bele kell keverni a történelmet, sérelmeket, emiatt nincs ellenérzésem mondjuk egy orosz, francia stb. versenyzővel, csapattal szemben sem. Ha szimpatikus és tetszik amit csinál tőlem bármilyen nemzetiségű lehet. Az egyént én a nemzetiség elé helyezem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2019.09.29. 11:16-kor.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.29. 11:12

Phoebe írta:
2019.09.29. 10:58
Bandee írta:
2019.09.29. 10:33

Valami vonzodasod csak van hozzajuk, rajtad kivul senkit nem ismerek aki Petrovnak vagy Kvyatnak szurkolt volna. De ezzel semmi baj nincsen szerintem, akkor sem ha ez becsipodes. Nekem egyebkent semmi bajom egyikkel se sot a Kvyat egy normalis szimpatikus gyerek. Egyebkent a Petrov is az

En csak par f2 futamot lattam, annak alapjan erthetetlen valoban amit vazoltal mert a DV jol ment altalaban.. Sajnos a penz tul sokat szamit.. A Latifynek van valami hype-ja a Weber is tolta mar a hulyeseget..De szeles koru ismereteim nincsenek a sorozatbol

Nalunk tortenelmi okokbol nem szeretik szerintem az oroszokat, ez erzodik
Ha szimpatikus és tetszik amit csinál tőlem bármilyen nemzetiségű lehet. Az egyént én a nemzetiség elé helyezem.
Elvileg en is igy gondolkodom, de eskuszom nem lattam meg szimpatikus franciat. :pf03

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.09.29. 11:15

Phoebe írta:
2019.09.29. 10:58
Bandee írta:
2019.09.29. 10:33

Valami vonzodasod csak van hozzajuk, rajtad kivul senkit nem ismerek aki Petrovnak vagy Kvyatnak szurkolt volna. De ezzel semmi baj nincsen szerintem, akkor sem ha ez becsipodes. Nekem egyebkent semmi bajom egyikkel se sot a Kvyat egy normalis szimpatikus gyerek. Egyebkent a Petrov is az

En csak par f2 futamot lattam, annak alapjan erthetetlen valoban amit vazoltal mert a DV jol ment altalaban.. Sajnos a penz tul sokat szamit.. A Latifynek van valami hype-ja a Weber is tolta mar a hulyeseget..De szeles koru ismereteim nincsenek a sorozatbol

Nalunk tortenelmi okokbol nem szeretik szerintem az oroszokat, ez erzodik
Szurkoltam/szurkolok Kubicának, Vettelnek, Leclercnek, Simoncellinek, Marqueznek és még sorolhatnám, szóval nem hiszem, hogy a nemzetiség lenne a döntő. Talán amiatt van egyfajta szimpántiám, amit te is írsz, hogy nem szeretik őket, rosszabb a megítélésük, mint mondjuk teljesítmény alapján kellene, hogy legyen.

Amikor Kubica és Petrov jött, akkor azért kuriózumnak számított, hogy közép és kelet-európaiként eljutottak az F1-ig. Mintha kicsit közülünk valók lennének.

Én nem hiszem, hogy ezekbe a dolgokba bele kell keverni a történelmet, sérelmeket, emiatt nincs ellenérzésem mondjuk egy orosz, francia stb. versenyzővel, csapattal szemben sem. Ha szimpatikus és tetszik amit csinál tőlem bármilyen nemzetiségű lehet. Az egyént én a nemzetiség elé helyezem.
Mert ez a normalis, ahogyan gondolod es csinalod. Sajnos pl. nekem vannak olyan nemzetisegek, ahonnan erkezonek en nem tudok szurkolni, ezt nem tudom iranyitani. Kubica szerintem a legnormalisabb fazon a mezonyben.
Amugy f2-re visszaterve a Matsushita is jo versenyzo szerintem

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.29. 11:17

Jadrina írta:
2019.09.29. 11:12
Phoebe írta:
2019.09.29. 10:58


Ha szimpatikus és tetszik amit csinál tőlem bármilyen nemzetiségű lehet. Az egyént én a nemzetiség elé helyezem.
Elvileg en is igy gondolkodom, de eskuszom nem lattam meg szimpatikus franciat. :pf03
Grosjean? :)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.29. 11:20

Phoebe írta:
2019.09.29. 11:17
Jadrina írta:
2019.09.29. 11:12


Elvileg en is igy gondolkodom, de eskuszom nem lattam meg szimpatikus franciat. :pf03
Grosjean? :)
Egyebkent pont vele emberileg nincs bajom. (:v

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.09.29. 11:22

Jadrina írta:
2019.09.29. 11:20
Phoebe írta:
2019.09.29. 11:17


Grosjean? :)
Egyebkent pont vele emberileg nincs bajom. (:v
Akkor mégis csak akad. :) Egyébként nekem sincs, sőt.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.29. 11:27

Phoebe írta:
2019.09.29. 11:22
Jadrina írta:
2019.09.29. 11:20


Egyebkent pont vele emberileg nincs bajom. (:v
Akkor mégis csak akad. :) Egyébként nekem sincs, sőt.
O az annyira szerencsetlen hulye, hogy inkabb szanja, mint haragudjon ra az ember kategoria.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.09.29. 12:00

Bandee írta:
2019.09.29. 10:25
Jadrina írta:
2019.09.28. 20:37


Ennek nemileg ellentmond, hogy Gasly es igazabol Albon sem tudja kezelni.
Nem gondolnam, hogy Max ennyivel jobb.
Az mas okbol is lehet, elkepzelheto, hogy az ottani elvarasokat es Marko bacsi stilusat nem birta pl. Gasly. Vagy tobb ido kellett volna neki, nem tudom. Albont en nem irnam meg le szerintem o kozel lesz a hollandhoz.
Albonban én is többet érzek, viszont benne is csak egykörös tempó alapján. Max olyan kiemelkedő tehetség, mint Hamilton, 15-20 évente van egy ilyen, ha egyáltalán. A Red Bull nagyon kemény környezet, én nem is szeretem őket, mert akkora a nyomás a fiatalokon, hogy sokkal nagyobb eséllyel rogynak meg alatta, mint nem. Sokk-kezelés, ha úgy tetszik. Biztos, hogy az autó sem kezelhető könnyen, ezt Newey is mondta, és Verstappen ebben is kiemelkedő. Igazából az az érdekes, hogy ha Gasly eredményeit megnézzük, meg nem mondod, hogy Spa előtt le lett minősítve - kábé ugyanott megy a Toro Rossóval, mint fél évig a Red Bullal. Valami nem smakkolt ott, az biztos, és szerintem az is faktor, hogy ha van egy olyan brutálisan erős csapattársad, mint Max, akkor egy öngerjesztő spirálba kerülsz. Ehhez ha hozzájön az óriási nyomás a csapattól, és közben még a konstrukcióval is küzdesz, akkor vergődés lesz belőle. Albon egyelőre jól kezeli a dolgot, de ő még kényelmes helyzetben van. Év közben ült át, nem lehet tőle csodát várni. Ha viszont év végére sem közelíti meg Maxot, akkor jövőre ugyanolyan helyzetben lesz, mint Gasly volt idén (feltéve, hogy Albon kapja a jövő évi ülést, mert hivatalosan ez még nincs eldöntve).
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.09.29. 12:11

Gocpont írta:
2019.09.28. 23:10
Visszavett a Merci, esetleg szabálytalannak találták valamijüket ami nem publikus. Nyár közepe óta nincs pályacsúcs és Mercedes győzelem sem... :-)
Vagy esetleg a Ferrarin van valami, ami szabálytalan, de nem publikus: https://hu.motorsport.com/f1/news/vers ... 4549559/
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2019.09.29. 12:23

Megkérdőjelezhetetlen tippem az első kanyar sorrendjére az élen:

1. Leclerc,
2. Vettel
3. Hamilton
4. Bottas

A futam végeredménye annyiban változhat esetleg, hogy a két Ferraris helyet cserélhet. Másnak nem lesz beleszólása a győzelembe ez tisztán látszik a teljesítményekből.A Mercedes eleve tökön szúrta magát a gumitaktikájával a rajtot illetően. A Ferrarik akkora előnyt fognak kiépíteni az első etapban, hoyg a Mercedes csak integethet nekik hátulról. Ez van, és minden ezt is igazolja:

http://f1vilag.hu/hirek/mercedes-nem-s ... ri-ellen/
http://f1vilag.hu/hirek/a-ferrari-egye ... tikajat/
https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2019/0 ... ercedese
https://www.racingline.hu/forma-1/hamil ... 9/09/28/
https://hu.motorsport.com/f1/news/a-m ... /4549673/
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.09.29. 12:40

vollebak írta:
2019.09.29. 12:00
Bandee írta:
2019.09.29. 10:25

Az mas okbol is lehet, elkepzelheto, hogy az ottani elvarasokat es Marko bacsi stilusat nem birta pl. Gasly. Vagy tobb ido kellett volna neki, nem tudom. Albont en nem irnam meg le szerintem o kozel lesz a hollandhoz.
Albonban én is többet érzek, viszont benne is csak egykörös tempó alapján. Max olyan kiemelkedő tehetség, mint Hamilton, 15-20 évente van egy ilyen, ha egyáltalán. A Red Bull nagyon kemény környezet, én nem is szeretem őket, mert akkora a nyomás a fiatalokon, hogy sokkal nagyobb eséllyel rogynak meg alatta, mint nem. Sokk-kezelés, ha úgy tetszik. Biztos, hogy az autó sem kezelhető könnyen, ezt Newey is mondta, és Verstappen ebben is kiemelkedő. Igazából az az érdekes, hogy ha Gasly eredményeit megnézzük, meg nem mondod, hogy Spa előtt le lett minősítve - kábé ugyanott megy a Toro Rossóval, mint fél évig a Red Bullal. Valami nem smakkolt ott, az biztos, és szerintem az is faktor, hogy ha van egy olyan brutálisan erős csapattársad, mint Max, akkor egy öngerjesztő spirálba kerülsz. Ehhez ha hozzájön az óriási nyomás a csapattól, és közben még a konstrukcióval is küzdesz, akkor vergődés lesz belőle. Albon egyelőre jól kezeli a dolgot, de ő még kényelmes helyzetben van. Év közben ült át, nem lehet tőle csodát várni. Ha viszont év végére sem közelíti meg Maxot, akkor jövőre ugyanolyan helyzetben lesz, mint Gasly volt idén (feltéve, hogy Albon kapja a jövő évi ülést, mert hivatalosan ez még nincs eldöntve).
Na itt hatrany hogy a forma1-hez oriasi onbizalom kell. Egyik sem mondana azt hogy " figy Marko papa nem allok meg keszen erre, adj nekem meg 1 evet".
Mind azt hiszi o a legjobb. ( bar nem tudom Markonak lehet-e ilyet mondani)

Lezárt