FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hamilton megszerzi-e a 6. VB címét?

1 Igen
2
40%
2 Nem
3
60%
 
Szavazatok száma: 5

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.10.27. 11:20

vollebak írta:
2019.10.27. 11:11
Sánta Gepárd írta:
2019.10.27. 11:04
A pilóták 98 %-a nem került ebbe a helyzetbe.
Ők ugyanis lassítottak.
Ez nem őszinteség. Ez a többiek leszarása.
bertone írta:
2019.10.27. 11:06
Meg a szabályoké.
Igazából pontosan azért tudok haragudni Maxira ezekért, amiért anno Schumira is. Maxi ugyanolyan gusztustalanul kivételes tehetség, és ugyanúgy nem lenne szüksége az ilyen hülye húzásokra, mert ezek nélkül is világos lenne, hogy az egész mezőnyben csak Hamilton fogható hozzá jelenleg.

Na, de csak kapjon rendes autót maga alá Norris, lesz itt nemulass 8-)
Az nagyon jó lesz. Norris rájött, hogy ennél több kell ahhoz, hogy legyőzze Carlost. Remélem ezek után harcosabb lesz a pályán.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.10.27. 11:32

vollebak írta:
2019.10.27. 10:44
Jadrina írta:
2019.10.27. 09:23


Én kepes vagyok, mert egyreszt magamat sem kepzelem tokeletesnek. Masreszt tudom milyen voltam 20 evesen.
Sot, nagyon sok ember van aki csinal hulyesegeket megis kedvelem.
Az sem erdekel ha jottok azokkal a celzasokkal, hogy miert is tudok azonosulni az ilyen emberrel. Alonsoskent ezt gyakran megkaptam. Szamomra ez meg mindig emberi.
A pilotak 98% hazudott volna inkabb valamit ebben a helyzetben. En az oszinteseget is ertekelem.
Tőlem ilyeneket biztosan nem kaptál. És igen, Maxnál sok esetben nem szabad elfelejteni a korát.

De itt most két nagyon rossz húzása volt. Az egyik a pályán - Bottas jól láthatóan a falban állt előtte, tojt rá, nyomta tovább. Majd miután megkérdezték tőle, hogy mi történt, még arcoskodott is. Érted, ez olyan, mint a régi viccben, amikor a gyerek a szoba közepére szarik, aztán teletűzdeli fogpiszkálókkal a kupacot, és kijelenti, hogy mindenkinek kuss, süni mától velünk lakik. Ha nem így válaszol Max, ahogy, nem is vizsgálják az esetet. Ami önmagában is agyhúgykő, hogy egy szabálytalanságot kekk nyilatkozatok miatt vizsgáljanak, de Max hogy lehetett olyan hülye, hogy ha másért nem, legalább a saját érdekében ne úgy válaszoljon, ahogy?

Ennek semmi köze a korához, hogy már önérdekből sem képes gondolkodni később, a sajtótájékoztatón sem, ha már a pályán nem tette. Nem is kellett volna hazudnia sem, mondhatta volna, hogy ja, figyelmetlen voltam, my bad. Akkor elveszik az utolsó körét, de még a második legjobbal is pole-ból rajtol ma. Ehhez képest most rajtbüntetést kapott, amit kizárólag a szájalásának köszönhet.
Nem Kell megmagyarazni, ertem mit csinalt. Az ezert nem tudok neki szurkolnit nem ertem.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.10.27. 11:33

Sánta Gepárd írta:
2019.10.27. 11:04
Jadrina írta:
2019.10.27. 09:23


Én kepes vagyok, mert egyreszt magamat sem kepzelem tokeletesnek. Masreszt tudom milyen voltam 20 evesen.
Sot, nagyon sok ember van aki csinal hulyesegeket megis kedvelem.
Az sem erdekel ha jottok azokkal a celzasokkal, hogy miert is tudok azonosulni az ilyen emberrel. Alonsoskent a ezt gyakran megkaptam. Szamomra ez meg mindig emberi.
A pilotak 98% hazudott volna inkabb valamit ebben a helyzetben. En az oszinteseget is ertekelem.
A pilóták 98 %-a nem került ebbe a helyzetbe.
Ők ugyanis lassítottak.
Ez nem őszinteség. Ez a többiek leszarása.
Nem persze a tobbiek sose. :pf02

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.10.27. 11:35

Akkor most még sem változott meg? :cry:

A kedvencem tegnapról: "Albon megtáltosodott" by WG. Amennyiben a hétvégenkénti egy törés és a 0,4-0,5mp Max-tól annak számít, ja.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.10.27. 11:36

bertone írta:
2019.10.27. 11:06
Sánta Gepárd írta:
2019.10.27. 11:04

A pilóták 98 %-a nem került ebbe a helyzetbe.
Ők ugyanis lassítottak.
Ez nem őszinteség. Ez a többiek leszarása.
Meg a szabályoké.
Igy igaz. Feszegeti a hatarokat. Ez most nem jott be

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.10.27. 11:41

Jadrina írta:
2019.10.27. 11:32
Nem Kell megmagyarazni, ertem mit csinalt. Az ezert nem tudok neki szurkolnit nem ertem.
De hát nincs is mit érteni rajta, csak másképp állunk ehhez a szurkolósdihoz. Nekem kizárólag akkor működik valaki kedvencként, ha emberileg is tudom kedvelni. Értem, hogy nálad nem így van. De ettől még én nem vagdosnék olyan marhaságokat senkihez, hogy azért x a kedvenced, mert azonosulsz a hülye dolgaival is. Te el tudod ezt különíteni, és adott esetben nem a vitatható dolgok miatt, hanem éppen azok ellenére is tudsz drukkolni valakinek. Világos, nincs jó vagy rossz szurkolói megközelítés, csak eltérőek.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.10.27. 12:43

Phoebe írta:
2019.10.27. 11:35
Akkor most még sem változott meg? :cry:

A kedvencem tegnapról: "Albon megtáltosodott" by WG. Amennyiben a hétvégenkénti egy törés és a 0,4-0,5mp Max-tól annak számít, ja.
Tudtunk meg valami erdekeset az Alfan beluli parharcrol?:)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.10.27. 12:51

vollebak írta:
2019.10.27. 11:41
Jadrina írta:
2019.10.27. 11:32
Nem Kell megmagyarazni, ertem mit csinalt. Az ezert nem tudok neki szurkolnit nem ertem.
De hát nincs is mit érteni rajta, csak másképp állunk ehhez a szurkolósdihoz. Nekem kizárólag akkor működik valaki kedvencként, ha emberileg is tudom kedvelni. Értem, hogy nálad nem így van. De ettől még én nem vagdosnék olyan marhaságokat senkihez, hogy azért x a kedvenced, mert azonosulsz a hülye dolgaival is. Te el tudod ezt különíteni, és adott esetben nem a vitatható dolgok miatt, hanem éppen azok ellenére is tudsz drukkolni valakinek. Világos, nincs jó vagy rossz szurkolói megközelítés, csak eltérőek.
Azert az nem lehet veletlen, hogy valaki mindig a legnagyobb paraszthoz huzzon. Nehez lenne vitatni, hogy Alonsonal es Verstappennel nagyobb faszok nem voltak MS utan de Adri valamiert mindig megtalalja ezeket. :) Fene tudja mi miatt lehet ez mert O maga nem ilyen es en nagyon kedvelem ot. En meg pl. Ki tudom nezni a legnagyobb luzert mindig pedig alapvetoen nem erzem magam luzernak. Na mindegy

Dani a kakukktojas mert neki Alonso szurkolonak kellett volna lenni logika szerint es valoszinuleg csak MS miatt nem alakult igy. Lance is gyanus ilyen szempontbol es a Maxi is klappolna de most Hamilton a kizaro ok

Egyebkent tartozom egy vallomassal kezdem megkedvelni a Verstappent most, hogy masok mar nem:)) este pl. En neki szurkolok majd es Vettelnek. Mert Kiminek nincs ertelme most. Lehet megorultem mar

Meg Magnussent es Perezt kell odatenni Adrinak mert ok mindenkeppen a ket legtirpakabb faxopo a mezonyben kevesebb tehetseggel mint Maxi es Alonso. :))

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.10.27. 13:15

Alonsonak azért nem szurkoltam mert ms/ellenfél volt. Kőkemény riválisok, ha ms már nem aktív akkor másként is alakulhatott volna esetleg.

Nekem inkább a versenyző tipusok tetszenek, minden hibájukkal együtt. Egy Hakkinennek a büdös életben nem tudtam volna szoritani.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.10.27. 13:33

Bandee írta:
2019.10.27. 12:51
Egyebkent tartozom egy vallomassal kezdem megkedvelni a Verstappent most, hogy masok mar nem:)) este pl. En neki szurkolok majd es Vettelnek. Mert Kiminek nincs ertelme most. Lehet megorultem mar
Jézusom, Bandi, minden oké? :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.10.27. 13:37

rdaneelolivaw írta:
2019.10.27. 13:15
Alonsonak azért nem szurkoltam mert ms/ellenfél volt. Kőkemény riválisok, ha ms már nem aktív akkor másként is alakulhatott volna esetleg.

Nekem inkább a versenyző tipusok tetszenek, minden hibájukkal együtt. Egy Hakkinennek a büdös életben nem tudtam volna szoritani.
Ennél rosszabb példát ha akartál volna, sem mondhattál volna, főnök :D

A kétszeres bajnok Hakkinen, aki bemutatta minden idők egyik legnagyobb előzését, és akit maga Schumi tartott a legnagyobb ellenfelének evör, mint nem versenyzőtípus, oké :lol:

Szerintem te kevered a kompetitív szellemet a hangoskodó, ellentmondásos személyiséggel. Hakkinen az egyik legnagyobb versenyállata volt a sportnak, de nem volt szószátyár figura.

Egyszer megkérdezték tőle, hogy hogyan sikerült élete első közös kvalijukon levernie Sennát csapattársként. Azt válaszolta vigyorogva, hogy versenyző vagyok, leverek mindenkit :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2019.10.27. 13:42

Nem volt versenyző-állat tipus szerintem.
Halvérű fószer, jó gyors volt amúgy de 2001-re atommód kiégett.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2019.10.27. 13:56

rdaneelolivaw írta:
2019.10.27. 13:42
Nem volt versenyző-állat tipus szerintem.
Halvérű fószer, jó gyors volt amúgy de 2001-re atommód kiégett.
De mitől ne lett volna az? Most komolyan :D

Amikor 1995 Adelaide-ben akkorát esett, hogy a pálya mellett végeztek rajta gégemetszést, kómában tartották, és maradandó halláskárosodást szenvedett (a fél fülére gyakorlatilag megsüketült), kérdés volt, hogy egyáltalán járni fog-e tudni rendesen. Három hónappal később a Le Castellet-i teszten lenyomta Schumi köridejét. Ez mi, ha nem egy vérbeli versenyállat hozzáállása?

2001-ről tudni kell, hogy Melbourne-ben 300 feletti tempónál meghibásodott a fékrendszer, és akkorát esett, hogy a szerelői azt hitték a boxban, hogy nem maradt egy darabban. Ez volt az a pillanat, amikor eldöntötte, hogy köszöni szépen, nem akarja ezt a rizikót tovább. Leginkább azért nem, mert 3 hónappal korábban lett apa, ráadásul ugyanúgy Ausztrália volt a helyszín, ahol néhány évvel korábban szenvedte el a balesetét. Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki a versenyállat, meg ki nem.

Amikor 2000-ben Spában a híres manőverét megcsinálta Schumi ellen, arról tudnod kell, hogy azért sikerült, mert amikor az előző körben Schumi rálegyezett a Kemmel végén, tudta, hogy gyorsabban kell megérkeznie a Kemmelre az Eau Rouge-ból, mint Schumi. A száradó pályán, slick gumikkal ment át padlógázon - senki más nem merte ezt megcsinálni aznap, ezért sikerült a manővere. Schumi azt mondta, hogy neki esze ágában sem lett volna padlógázon állva átmenni az Eau Rouge-ba aznap. Nézd meg a videót, az ember hátán feláll a szőr, ahogy látod, mennyit hoz Schumin emiatt ott, mert ezt képes volt bevállalni.



Tartom, hogy kevered a handabandázó személyiséget a versenyszellemmel, mert Mikánál kevesebben voltak nagyobb versenyállatok az egész sport történetében.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2019.10.27. 14:07

rdaneelolivaw írta:
2019.10.27. 13:42
Nem volt versenyző-állat tipus szerintem.
Halvérű fószer, jó gyors volt amúgy de 2001-re atommód kiégett.
Szerintem az volt. Csak még okos is. Mindig csak annyira volt agresszív, amennyire kellet.
Maxi ezt még nem tanulta meg - és mert nem okos, nem is fogja. Mindig annyira lesz agresszív, amennyire sikerül. És az sokszor sok.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2019.10.27. 14:46

Bandee írta:
2019.10.27. 12:51
vollebak írta:
2019.10.27. 11:41


De hát nincs is mit érteni rajta, csak másképp állunk ehhez a szurkolósdihoz. Nekem kizárólag akkor működik valaki kedvencként, ha emberileg is tudom kedvelni. Értem, hogy nálad nem így van. De ettől még én nem vagdosnék olyan marhaságokat senkihez, hogy azért x a kedvenced, mert azonosulsz a hülye dolgaival is. Te el tudod ezt különíteni, és adott esetben nem a vitatható dolgok miatt, hanem éppen azok ellenére is tudsz drukkolni valakinek. Világos, nincs jó vagy rossz szurkolói megközelítés, csak eltérőek.


Meg Magnussent es Perezt kell odatenni Adrinak mert ok mindenkeppen a ket legtirpakabb faxopo a mezonyben kevesebb tehetseggel mint Maxi es Alonso. :))
(:v
Na de nem azert valasztok valaki, mert tirpak, hanem mert a legjobbnak tartom es erre sem Alonso, sem eddig Maxi nem cafolt ra.
Mellesleg lehet hogy en igazolom az elmeleted, de rajta kivul csak egy regi Alonsosrol tudok aki Maxnak szurkol innen. (:u

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2019.10.27. 15:29

Bandee írta:
2019.10.27. 12:43
Phoebe írta:
2019.10.27. 11:35
Akkor most még sem változott meg? :cry:

A kedvencem tegnapról: "Albon megtáltosodott" by WG. Amennyiben a hétvégenkénti egy törés és a 0,4-0,5mp Max-tól annak számít, ja.
Tudtunk meg valami erdekeset az Alfan beluli parharcrol?:)
Hát hogyne! Kimi alaposan el van kalapálva.
Ja, nem.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.10.27. 16:02

Gábor Wéber
·
Verstappen hülye volt, Hamilton meg hazudik. Mondhatni állandóan visszatérő motívumok ezek, akármennyi idő is teljen el a pályafutásukban.

A hollandnak sárga zászlót lengettek (egyet, nem duplát), Hamiltonnál viszont még nem volt ideje reagálni a sportbíróknak, így őt nem kellett szabálytalanságért vizsgálni. Viszont fontosnak tartotta elmondani, hogy extra szigorra számít Verstappen ügyében, mert rendkívül veszélyes helyzet lehetett volna belőle, amit ő sem tudott elsőre eldönteni, amikor előtte történt:

"Valtteri épp előttem volt.. alkatrészek hevertek az úton a kanyarból kifelé, nem volt zászló még sehol, de hezitáltam, mert nem tudtam, mi történt pontosan. Ezért nem is léptem vissza rögtön a gázra, aztán amire ráébredtem, hogy baleset történt, már el is mentem mellette."

A sportszabályok védőszentje csak azt felejti el, hogy könnyű ellenőrizni, valóban ez történt-e. A két-két képen Verstappen és Hamilton kanyarból való kijövetele látszik Bottas balesetekor. Hamilton előtt törmelékek és füstfelhő, Verstappen érkeztekor már csak Bottas autója, ugyanabban a pozícióban, ahogy Hamiltonnál.

Mindketten padlógázon mentek a célvonalig (hezitáltam?), ezt a belső kamerás felvétel, a gázpedálállás grafikonja és a célvonalon mért sebességük is megerősíti, ami 258 km/ó volt mindkettejük esetében, ugyanannyi, mint az ezt megelőző mért körükben. A visszalassító Vettel 184-gyel szelte át a vonalat.

Hamilton tehát megint máshogy "emlékezett", mint ahogy történt - kényes dolgokban sokadjára. Ebben az esetben két dolog különbözteti meg Verstappentől: a holland hülye volt és még be is ismerte, mert neki ott volt a sárga zászló. Hamilton szerencsés volt (mert nem jött még a zászló), és utólag még szépíteni is akarná a saját cselekedetét a másik kárára, azt példaként beállítva.

Ha Hamilton ennyire aggódna mások biztonságáért, akkor Bottas baleset láttán egyből el kellett volna vegye a gázt, mert nem is tudhatta, hova pördül előtte a finn, de ennek ellenére padlón állt, ahogy minden autóversenyző tenné, a saját mért köre miatt, ahogy ezt tette 8 mp-cel később Verstappen is.

A szerencse tegnap úgy hozta, hogy az egyik már szabálytalan volt, a másik még nem, de mindketten egyformán veszélyesen kezelték a helyzetet, totális felelőtlenséggel, ami miatt Hamiltonnak sincs mire büszkének lennie.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.10.27. 16:22

vollebak írta:
2019.10.27. 13:56
rdaneelolivaw írta:
2019.10.27. 13:42
Nem volt versenyző-állat tipus szerintem.
Halvérű fószer, jó gyors volt amúgy de 2001-re atommód kiégett.
De mitől ne lett volna az? Most komolyan :D

Amikor 1995 Adelaide-ben akkorát esett, hogy a pálya mellett végeztek rajta gégemetszést, kómában tartották, és maradandó halláskárosodást szenvedett (a fél fülére gyakorlatilag megsüketült), kérdés volt, hogy egyáltalán járni fog-e tudni rendesen. Három hónappal később a Le Castellet-i teszten lenyomta Schumi köridejét. Ez mi, ha nem egy vérbeli versenyállat hozzáállása?

2001-ről tudni kell, hogy Melbourne-ben 300 feletti tempónál meghibásodott a fékrendszer, és akkorát esett, hogy a szerelői azt hitték a boxban, hogy nem maradt egy darabban. Ez volt az a pillanat, amikor eldöntötte, hogy köszöni szépen, nem akarja ezt a rizikót tovább. Leginkább azért nem, mert 3 hónappal korábban lett apa, ráadásul ugyanúgy Ausztrália volt a helyszín, ahol néhány évvel korábban szenvedte el a balesetét. Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki a versenyállat, meg ki nem.

Amikor 2000-ben Spában a híres manőverét megcsinálta Schumi ellen, arról tudnod kell, hogy azért sikerült, mert amikor az előző körben Schumi rálegyezett a Kemmel végén, tudta, hogy gyorsabban kell megérkeznie a Kemmelre az Eau Rouge-ból, mint Schumi. A száradó pályán, slick gumikkal ment át padlógázon - senki más nem merte ezt megcsinálni aznap, ezért sikerült a manővere. Schumi azt mondta, hogy neki esze ágában sem lett volna padlógázon állva átmenni az Eau Rouge-ba aznap. Nézd meg a videót, az ember hátán feláll a szőr, ahogy látod, mennyit hoz Schumin emiatt ott, mert ezt képes volt bevállalni.



Tartom, hogy kevered a handabandázó személyiséget a versenyszellemmel, mert Mikánál kevesebben voltak nagyobb versenyállatok az egész sport történetében.
Szívemből szóltál, én is nagyon kedveltem Hakkinent. Ő egy szerethető F1-es pilóta volt a javából.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.10.27. 19:49

A rajt mint általában kulcsfontosságú lesz, szeretnék a McLareneknek egy tiszta de villám gyors rajtot. Lewis szélárnyékot foghat, és talán Vettelt lenyomja. Verstappen higgadtsága vagy annak a hiánya megint szerepet játszik?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.10.27. 19:54


Rubens és Juan, a két veterán F1 pilóta. :mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.10.27. 20:03

Kép
Várjuk a jószerencsét. Szeretnék egy izgalmas de biztonságos futamot. A körmeimet nem biztos, hogy lerágom bár a McLarenek jó szerepléséért szurkolok.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: mudd » 2019.10.27. 20:10

bandi, iszol te rendesen? 😁

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.10.27. 20:11

:)) normalis volt mostanaban Kiderul

Vettel fordul elsonek vagy o. Ez a tippem.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.10.27. 20:12

Az az érzésem, hogy lesznek incdensek és SC is.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2019

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2019.10.27. 20:21

Balesetmentest!

Már nem volt időm elküldeni...

Lezárt