Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Ki nyeri az ismételt idénnyitót?

1 Hamilton
7
64%
2 Bottas
1
9%
3 Verstappen
1
9%
4 Sainz
1
9%
5 Perez
0
0 szavazat
6 Norris
1
9%
7 Albon
0
0 szavazat
8 Ricciardo
0
0 szavazat
9 Leclerc
0
0 szavazat
10 Vettel
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 11

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.07.05. 16:45

Ezt mindhárom dobogós kikaparta magának!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.05. 16:48

Norris a dobogón!!!
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.07.05. 16:51

Hosszú, hosszú idő óta nem örültem eredménynek úgy, mint most Norris dobogójának!

(:k
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.05. 16:52

bertone írta:
2020.07.05. 16:51
Hosszú, hosszú idő óta nem örültem eredménynek úgy, mint most Norris dobogójának!

(:k
Iszom minden szavad.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.05. 17:06

Kép
:mosoly: :mosoly:

Egyéni:
1.Valteri
2. Leclerc
3. Norris

Csapat:
1. Mercedes
2. McLaren
3. Ferrari

De szép is így a szezon kezdésként.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Willy » 2020.07.05. 17:14

Amilyen kiábrándultan ültem le futamot nézni, olyan pozitívan csalódtam.

Hamilton viszont kaphatna egy Thai Lives Matter pólót :angry01

Remélem, büntipontot is kap ezek után.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.07.05. 17:28

Redbull írta:
2020.07.04. 22:16

De elfogadnám ezt befutónak is. (1. kép)
:mosoly:
Poénból akartam akkor írni, hogy kishitű vagy! És tessék! :mosoly:
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.07.05. 17:28

Willy írta:
2020.07.05. 17:14
Amilyen kiábrándultan ültem le futamot nézni, olyan pozitívan csalódtam.

Hamilton viszont kaphatna egy Thai Lives Matter pólót :angry01
(:v

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.07.05. 18:30

Fantasztikus futam volt. (:v
Végig izgalmas volt, bár a középső SC-t feleslegesen küldték be.
Bottasnak fekszik ez a pálya ez most is látszott.
Leclerc dobogója igencsak mázlis volt.
Norris pedig érett, okos versenyzéssel dobogón. :mosoly:
Soha rosszabb futamot.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.07.05. 19:06

Hamilton időmérős büntetésével kapcsolatban lenne egy felvetésem. Az milyen, hogy ülnek hosszú órákat egy döntésen, elvileg átnéznek minden felvételt. Hoznak egy döntést. Aztán előáll azzal, egy másik csapat, hogy hoppá nekik van egy bizonyító erejű felvételük. Módosul a döntés.

Mennyire lehet komolyan venni így egy döntéshozatalt? Minden kamera felvételhez hozzáférnek, hogy nem képesek maguktól megfelelő döntést hozni? Milyen plusz felvétele lehet egy másik csapatnak? Innentől akkor ez lesz a módi, hogy születik egy döntés, aztán egy másik csapat kérésére megváltoztatják?

Itt vagy első alkalommal próbálták elsumákolni a büntetést, aztán külső nyomásra megváltoztatták az ítételet, vagy szimplán rosszul végezték a munkájukat. Mindenesetre nekem fura kicsit, teljesen függetlenül attól, hogy jogos volt-e a 3 rajthely vagy nem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.07.05. 19:32

Willy írta:
2020.07.05. 17:14
Amilyen kiábrándultan ültem le futamot nézni, olyan pozitívan csalódtam.
ha EZ pozitív csalódás volt neked akkor vajon milyen lehet a - szerinted - szar futam? (:taps

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Willy » 2020.07.05. 19:45

rdaneelolivaw írta:
2020.07.05. 19:32
ha EZ pozitív csalódás volt neked akkor vajon milyen lehet a - szerinted - szar futam? (:taps
Mondjuk sima Merci 1-2, lehetőleg Hamilton győzelemmel.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.07.05. 20:46

Ori F1 írta:
2020.07.05. 18:30
Fantasztikus futam volt. (:v
Végig izgalmas volt, bár a középső SC-t feleslegesen küldték be.
Bottasnak fekszik ez a pálya ez most is látszott.
Leclerc dobogója igencsak mázlis volt.
Norris pedig érett, okos versenyzéssel dobogón. :mosoly:
Soha rosszabb futamot.
Te vajjjon mija faszomat néztél 15 óra 10 től? :pf02
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.07.05. 21:20

Phoebe írta:
2020.07.05. 19:06
Hamilton időmérős büntetésével kapcsolatban lenne egy felvetésem. Az milyen, hogy ülnek hosszú órákat egy döntésen, elvileg átnéznek minden felvételt. Hoznak egy döntést. Aztán előáll azzal, egy másik csapat, hogy hoppá nekik van egy bizonyító erejű felvételük. Módosul a döntés.

Mennyire lehet komolyan venni így egy döntéshozatalt? Minden kamera felvételhez hozzáférnek, hogy nem képesek maguktól megfelelő döntést hozni? Milyen plusz felvétele lehet egy másik csapatnak? Innentől akkor ez lesz a módi, hogy születik egy döntés, aztán egy másik csapat kérésére megváltoztatják?

Itt vagy első alkalommal próbálták elsumákolni a büntetést, aztán külső nyomásra megváltoztatták az ítételet, vagy szimplán rosszul végezték a munkájukat. Mindenesetre nekem fura kicsit, teljesen függetlenül attól, hogy jogos volt-e a 3 rajthely vagy nem.
Szerintem nem a RB-nak volt plusz felvétele, hanem arról van szó, amit én is betettem, s ha jól láttam, erről beszéltek a stúdióban is.
Szerintem (!!!) nem akarták /merték elsőre megbüntetni. BLM?
Azért most ebben a felturbózott helyzetben nehéz dolguk van. Ha kicsit is bizonytalan az eset, mit tegyenek? Ha büntetnek, jöhet a rasszizmus duma. És Hamilton is hadovált össze - vissza.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.07.05. 21:26

bertone írta:
2020.07.05. 21:20
Szerintem nem a RB-nak volt plusz felvétele, hanem arról van szó, amit én is betettem, s ha jól láttam, erről beszéltek a stúdióban is.
Szerintem (!!!) nem akarták /merték elsőre megbüntetni. BLM?
Azért most ebben a felturbózott helyzetben nehéz dolguk van. Ha kicsit is bizonytalan az eset, mit tegyenek? Ha büntetnek, jöhet a rasszizmus duma. És Hamilton is hadovált össze - vissza.
Igen a BLM miatt őt nem merik büntetni, most se büntették csak úgy tűnt, kár hogy ezen a szinten vagy te is!

Rosberget volt hogy dupla sárgánál nem büntették és javított, volt több ilyen is néha előfordul.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.07.05. 21:46

keF1r írta:
2020.07.05. 20:46
Ori F1 írta:
2020.07.05. 18:30
Fantasztikus futam volt. (:v
Végig izgalmas volt, bár a középső SC-t feleslegesen küldték be.
Bottasnak fekszik ez a pálya ez most is látszott.
Leclerc dobogója igencsak mázlis volt.
Norris pedig érett, okos versenyzéssel dobogón. :mosoly:
Soha rosszabb futamot.
Te vajjjon mija faszomat néztél 15 óra 10 től? :pf02
Ez igen.
Indoklás nélküli beleböfögés.
Ez már színvonal...

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.07.05. 22:18

azért meglátszott, hogy kik nem szimulátoroztak a szünetben :D (HAM, VET)
a többit majd máskor, fáradt vagyok... az utolsó 15 kör azért érdekes volt

de jó volt visszatérni :)
Kép
Kép

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.07.06. 08:24

trutya írta:
2020.07.05. 22:18
azért meglátszott, hogy kik nem szimulátoroztak a szünetben :D (HAM, VET)
a többit majd máskor, fáradt vagyok... az utolsó 15 kör azért érdekes volt

de jó volt visszatérni :)
Kép
Kevés magyar egyike vagy aki élőben látta. 🙂
Láttál egyébként szurkolókat a hegyoldalon?
Mert lenne lehetőségem kimenni a hétvégén, de csak akkor ha valahonnan be lehet látni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ori F1 2020.07.06. 09:22-kor.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.07.06. 08:51

Érthetetlen hiba a Red Bullnál Verstappen járgányán. Erre készültek fél éve, és akkor ilyen blama... Ráadásul hazai pályán.
1. szerencse elem Norris dobogójához. (Egy kieső előle.)

Azért most a Hamiltont utáűlók tábora elégedett lehet. Büntetés a futam előtt (közvetlenül) és büntetés a futamon is. Kapja az ívet a nigger. Remélem maradéktalanul boldog a Dani, Bertone vezette tábor! Mondjuk azért ilyet, hogy már megszületik egy döntés, és utána jön egy azzal ellentétes másik az elég durva. Olyan, mintha Kaleta Gábort felmentette volna egyik nap a bíró, a másikon meg elítéltte volna. Milyen ez már? Ha vétett, azonnal el kell marasztalni. Ha viszont már egyszer felmentették, akkor még egyszer nem lehet eljárás alá vonni senkit.

A futam alatti büntetéshez pedig csak annyit: nekem az eset nagyon hasonlatos a Verstappen-Leclerc manőverre egy évvel ezelőttről. Ott kit is büntettek meg érte? Na mindegy. Ez sokba fog kerülni Hamiltonnak, egy kiszámíthatatlan hosszúságú szezonban. (És Verstappennek is.)
2. szerencse elem Norris dobogójához. (Egyszerre ketten estek ki előle)

Amúgy a Mercedes jön egy elismeréssel Hamiltonnak. Ugyanis, ha nem forog meg Albon, akkor simán megnyerte volna a futamot. Bottasnak sem lett volna ellene semmi esélye.

A szerencseelemek részletezése után talán nem meglepő, ha túl nagyra nem értékelem Norris dobogóját. A szerencse forgandó.

Vettel láthatóan ugyanúgy szét van esve, ahogy tavaly is volt.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.07.06. 09:30

Ori F1 írta:
2020.07.06. 08:24
Kevés magyar egyike vagy aki élőben látta. 🙂
Láttál egyébként szurkolókat a hegyoldalon?
Mert lenne lehetőségem kimenni a hétvégén, de csak akkor ha valahonnan be lehet látni.
ami azt illeti, tele volt magyarokkal az ott dolgozó stáb :D (építőmunkások, stb.)

a pályához közel - amennyire én láttam - esélytelen kijutni, kutyás őrök járőröznek. max ha kiülsz a hegytetőre, ahogy a tévében láttad, de onnan nem sokat lehet látni. egyszer felbukkant még szombaton két ember az első kanyar kijáratánál a lelátó mellett a kerítésnél, de hamar el lettek távolítva.
valami tüntetők voltak a bejáratnál verseny után, de nem jöttem rá mi ellen/mellett tüntettek.

akkor egy kis értékelés:
- a Red Bull minden eszközt megragad, hogy a Merci előnyét csökkentsék, az látszik. ennek ellenére a +5s-et Hami magának köszönhette.
- Perezék nagyon elkefélték az SC-nél. ki kellett volna hozni szuperlágyra, ahogy Albonnal tették. nem is értettem, ha meghúzzák, egy győzelem is elérhető lett volna
- Albon szegény, nem jön ez össze neki, pedig most reális esély lett volna a győzelemre a végén. pech... Hami megmentette Bottas győzelmét ezzel. nagy hiba volt kinn hagyni őket a használt keményen
- kicsit az az érzésem hogy a McLaren nem Sainzra koncentrál már
- a Ferrari gyatrább, a Meki viszont gyorsabb volt mint vártam, a Racing Pointot viszont péntek délután még előbbre saccoltam volna
- Leclerc nagyot mentett a Ferrarinak, tökéletes futama volt. Vettel meg... Mercedesbe menne jövőre? ezt a Merci is át fogja gondolni, azt hiszem :D Grosjean helyére még TALÁN jó lenne
- Magnussen nagyot harcolt, sajnáltam mikor kihullott. Steiner reakciója szabad füllel is hallható volt onnan ahol álltam (T-rex üvöltést hallottam a boxfal felől)
- az Alfa majdnem kihozta a maximumot abból amijük volt, Raikkonent sajnáltam, mert abban a pillanatban jó lehetett volna pár pontra. ironikus módon az ő kiesése segítette pontokhoz Giovinazzit. (boldog is volt a táblamutogató emberkéje) viszont a kerékelhagyás sokba fog nekik fájni
- a Williams közelebb volt a mezőnyhöz mint tavaly, legalábbis Russell. Latifinek még jócskán van mit tanulni.
- amennyit a Ferrari motoros csapatok lassultak... mekkora csalás lehetett abban a motorban, hogy ennyit számított? :O

a verseny közepe elég álmosító volt, de a vége jó lett. látványos párhuzam a tavalyi Brazil futammal, nem? :)
Kép

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.07.06. 13:12

trutya írta:
2020.07.06. 09:30
Ori F1 írta:
2020.07.06. 08:24
Kevés magyar egyike vagy aki élőben látta. 🙂
Láttál egyébként szurkolókat a hegyoldalon?
Mert lenne lehetőségem kimenni a hétvégén, de csak akkor ha valahonnan be lehet látni.
ami azt illeti, tele volt magyarokkal az ott dolgozó stáb :D (építőmunkások, stb.)

a pályához közel - amennyire én láttam - esélytelen kijutni, kutyás őrök járőröznek. max ha kiülsz a hegytetőre, ahogy a tévében láttad, de onnan nem sokat lehet látni. egyszer felbukkant még szombaton két ember az első kanyar kijáratánál a lelátó mellett a kerítésnél, de hamar el lettek távolítva.
valami tüntetők voltak a bejáratnál verseny után, de nem jöttem rá mi ellen/mellett tüntettek.

akkor egy kis értékelés:
- a Red Bull minden eszközt megragad, hogy a Merci előnyét csökkentsék, az látszik. ennek ellenére a +5s-et Hami magának köszönhette.
- Perezék nagyon elkefélték az SC-nél. ki kellett volna hozni szuperlágyra, ahogy Albonnal tették. nem is értettem, ha meghúzzák, egy győzelem is elérhető lett volna
- Albon szegény, nem jön ez össze neki, pedig most reális esély lett volna a győzelemre a végén. pech... Hami megmentette Bottas győzelmét ezzel. nagy hiba volt kinn hagyni őket a használt keményen
- kicsit az az érzésem hogy a McLaren nem Sainzra koncentrál már
- a Ferrari gyatrább, a Meki viszont gyorsabb volt mint vártam, a Racing Pointot viszont péntek délután még előbbre saccoltam volna
- Leclerc nagyot mentett a Ferrarinak, tökéletes futama volt. Vettel meg... Mercedesbe menne jövőre? ezt a Merci is át fogja gondolni, azt hiszem :D Grosjean helyére még TALÁN jó lenne
- Magnussen nagyot harcolt, sajnáltam mikor kihullott. Steiner reakciója szabad füllel is hallható volt onnan ahol álltam (T-rex üvöltést hallottam a boxfal felől)
- az Alfa majdnem kihozta a maximumot abból amijük volt, Raikkonent sajnáltam, mert abban a pillanatban jó lehetett volna pár pontra. ironikus módon az ő kiesése segítette pontokhoz Giovinazzit. (boldog is volt a táblamutogató emberkéje) viszont a kerékelhagyás sokba fog nekik fájni
- a Williams közelebb volt a mezőnyhöz mint tavaly, legalábbis Russell. Latifinek még jócskán van mit tanulni.
- amennyit a Ferrari motoros csapatok lassultak... mekkora csalás lehetett abban a motorban, hogy ennyit számított? :O

a verseny közepe elég álmosító volt, de a vége jó lett. látványos párhuzam a tavalyi Brazil futammal, nem? :)
Hát akkor ezt lehet passzoljuk.
Verseny közben mutatták egy finn zászlós csoportot a hegyoldalon szurkolni. (kB 10 fő)
De lehet hogy a hétvégére már ott is rendőr lesz.
Egyébként nálunk is így lesz sajnos.
Az aquapark melletti parkolókból be lehet látni, de kötve hiszem, hogy engedik.
Sajna az aquapark is zárva idén. 🙄

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.06. 14:28

Lancelot írta:
2020.07.06. 08:51
Érthetetlen hiba a Red Bullnál Verstappen járgányán. Erre készültek fél éve, és akkor ilyen blama... Ráadásul hazai pályán.
1. szerencse elem Norris dobogójához. (Egy kieső előle.)

Azért most a Hamiltont utáűlók tábora elégedett lehet. Büntetés a futam előtt (közvetlenül) és büntetés a futamon is. Kapja az ívet a nigger. Remélem maradéktalanul boldog a Dani, Bertone vezette tábor! Mondjuk azért ilyet, hogy már megszületik egy döntés, és utána jön egy azzal ellentétes másik az elég durva. Olyan, mintha Kaleta Gábort felmentette volna egyik nap a bíró, a másikon meg elítéltte volna. Milyen ez már? Ha vétett, azonnal el kell marasztalni. Ha viszont már egyszer felmentették, akkor még egyszer nem lehet eljárás alá vonni senkit.

A futam alatti büntetéshez pedig csak annyit: nekem az eset nagyon hasonlatos a Verstappen-Leclerc manőverre egy évvel ezelőttről. Ott kit is büntettek meg érte? Na mindegy. Ez sokba fog kerülni Hamiltonnak, egy kiszámíthatatlan hosszúságú szezonban. (És Verstappennek is.)
2. szerencse elem Norris dobogójához. (Egyszerre ketten estek ki előle)

Amúgy a Mercedes jön egy elismeréssel Hamiltonnak. Ugyanis, ha nem forog meg Albon, akkor simán megnyerte volna a futamot. Bottasnak sem lett volna ellene semmi esélye.

A szerencseelemek részletezése után talán nem meglepő, ha túl nagyra nem értékelem Norris dobogóját. A szerencse forgandó.

Vettel láthatóan ugyanúgy szét van esve, ahogy tavaly is volt.
Nem Norris tehet azokról az eseményekről amelyek elősegítették őt a 3. hely megszerzéséhez, azonban le kellett nyomnia a pink Mercit, visszaverni Sainzot és megfutni a verseny leggyorsabb körét. Hamilton büntetése után szólt rá a csapat, hogy hammer time, és megcsinálta.
Ok. Neked nem nagy vasziszt dász, nekünk az.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.07.06. 15:08

Redbull írta:
2020.07.06. 14:28
Nem Norris tehet azokról az eseményekről amelyek elősegítették őt a 3. hely megszerzéséhez, azonban le kellett nyomnia a pink Mercit, visszaverni Sainzot és megfutni a verseny leggyorsabb körét. Hamilton büntetése után szólt rá a csapat, hogy hammer time, és megcsinálta.
Ok. Neked nem nagy vasziszt dász, nekünk az.
hagyd, most megint az egész világra mérges, csak provokálni próbál...
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.06. 15:15

trutya írta:
2020.07.06. 15:08
Redbull írta:
2020.07.06. 14:28
Nem Norris tehet azokról az eseményekről amelyek elősegítették őt a 3. hely megszerzéséhez, azonban le kellett nyomnia a pink Mercit, visszaverni Sainzot és megfutni a verseny leggyorsabb körét. Hamilton büntetése után szólt rá a csapat, hogy hammer time, és megcsinálta.
Ok. Neked nem nagy vasziszt dász, nekünk az.
hagyd, most megint az egész világra mérges, csak provokálni próbál...
Nekem semmi bajom Láncával, sőt. De egy fiatal titánnak akinek az autója önerőből még nem 3. érő, megszerezte élete első F1 dobogóját. Azért az nem semmi. Hogy milyen nagy tett volt, csak meg kell nézni a csapat videóját amikor átszeli a kockás zászlót.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Formula 1 Rolex Nagydíj Ausztria 2020

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.07.06. 15:48

Ori F1 írta:
2020.07.05. 21:46
keF1r írta:
2020.07.05. 20:46

Te vajjjon mija faszomat néztél 15 óra 10 től? :pf02
Ez igen.
Indoklás nélküli beleböfögés.
Ez már színvonal...
Persze mester (:v
A fél mezőny műszaki hibától döglődött...néhányan szerelői balfaszságoktól...volt aki geci volt szokás szerint...
És a mezőny nagy része ölébe hullott eredménnyel futott be a célba (:u
Ez valóban izgalmas futam vooooolt :pf02 mint baromgartner zsóti pontja anno
Versenynek azt hivják, mikor mindenki alatt megy a vas és harcolhat az eredményért...ezt a tegnapi bakiparádét nem tudom minek nevezik de versenynek biztosan nem. Az, hogy te annak gondolod a számodra szimpatikus befutó alapján...attól még nem lesz verseny.
BÖFFFF BÖFFFF BÖFFFF
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Lezárt