Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Meglesz-e Hamilton nyolcadik győzelme a ringen?

1 Valtteri Bottas
1
13%
2 Lewis Hamilton
3
38%
3 Lando Norris
2
25%
4 Charles Leclerc
0
0 szavazat
5 Sergio Perez
0
0 szavazat
6 Max Verstappen
2
25%
7 Carlos Sainz
0
0 szavazat
8 Alexander Albon
0
0 szavazat
9 Sebastian Vettel
0
0 szavazat
10 Daniel Ricciardo
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 8

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.20. 19:17

Én kedvelem Lewist, már az alsóbb kategóriákban kitünt a talentuma, nem volt vitás, hogy F-1 pilóta válik belőle. Az, hogy a McLarenhez került nem a véletlen műve. Megállta a helyét? De meg ám. Elszerződött a Mercedeshez, ez sem a véletlen okán. Lauda látta benne a lehetőséget és Ő meghálálta, cserében hagyták megvalósítani az álmait, a különös bobbyjait. Mára Lewis egy márka, egy olyan önálló jelenség amely nem szokványos, eléggé extravagáns. A tudása és tehetsége, mentális és fizikális képességei csúcsán van. Azt is mondhatnánk: akár egymaga vállán is vihetné a csapatot (ezt az autója is alátámasztja).

Nem kedvelem a tetkójait a hajviseletét, a kirívó öltözködését. Lewist Ron Denis szabályok közé zárta és megfelelt ezeknek a szabályoknak. Laudáék megadták neki az önállóságot és kiteljesedett. Már nem Ő a kedvencem de továbbra is szeretem nézni a tiszta céltudatos és szinte hibamentes versenyzését. Abszolút megbízható, alig van gyenge pontja.

Mindezek fényében szépen kérlek Dani ne cigányozzd, niggerezzd, fekázzd Lewist mert nem szolgált rá és ezekkel a jelzőkkel nem csak a közvetlen szurkolóit (pld. Lancét) hanem engem is megbántasz.

Köszönöm szépen.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.20. 19:25

De térjünk vissza a magyar futamra még néhány hozzászólás erejéig.
A kerékcserék területén a McLaren az utolsó helyen végzett, ők töltötték a legtöbb időt a boxba (2 kiállást tekintve). A ringen ez súlyos pontokba kerül, és került is. Érdekes módon a Williams volt a leggyorsabb a boxban. A futam közepén beharangozott gyenge eső jól jött volna, talán több izgalmat hozhatott volna.


Kép
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.07.20. 19:47

Redbull írta:
2020.07.20. 19:17
Én kedvelem Lewist, már az alsóbb kategóriákban kitünt a talentuma, nem volt vitás, hogy F-1 pilóta válik belőle. Az, hogy a McLarenhez került nem a véletlen műve. Megállta a helyét? De meg ám. Elszerződött a Mercedeshez, ez sem a véletlen okán. Lauda látta benne a lehetőséget és Ő meghálálta, cserében hagyták megvalósítani az álmait, a különös bobbyjait. Mára Lewis egy márka, egy olyan önálló jelenség amely nem szokványos, eléggé extravagáns. A tudása és tehetsége, mentális és fizikális képességei csúcsán van. Azt is mondhatnánk: akár egymaga vállán is vihetné a csapatot (ezt az autója is alátámasztja).

Nem kedvelem a tetkójait a hajviseletét, a kirívó öltözködését. Lewist Ron Denis szabályok közé zárta és megfelelt ezeknek a szabályoknak. Laudáék megadták neki az önállóságot és kiteljesedett. Már nem Ő a kedvencem de továbbra is szeretem nézni a tiszta céltudatos és szinte hibamentes versenyzését. Abszolút megbízható, alig van gyenge pontja.

Mindezek fényében szépen kérlek Dani ne cigányozzd, niggerezzd, fekázzd Lewist mert nem szolgált rá és ezekkel a jelzőkkel nem csak a közvetlen szurkolóit (pld. Lancét) hanem engem is megbántasz.

Köszönöm szépen.
Nem reszleteihe menve annyit azert megjegyeznek, hogy Lauda reszerol rendkivuli eleslatasra volt szukseg:) kb. Egy debil is latta, hogy Senna ota nem volt ilyen tehetseg ebben a sportban. Talan Alonso, de az meg egy faszkalap

Hamilton szerintem atesett a lo tuloldalara minden szempontbol. Rabaszas lesz a vege, majd meglatjatok. Olyan dolgokkal foglalkozik es olyan dolgokat feszeget ami rajta boven tulmutat. En amugy birom ot meg kost is, bar kezd sok lenni

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.07.20. 19:56

Redbull írta:
2020.07.20. 19:17
Mindezek fényében szépen kérlek Dani ne cigányozzd, niggerezzd, fekázzd Lewist mert nem szolgált rá és ezekkel a jelzőkkel nem csak a közvetlen szurkolóit (pld. Lancét) hanem engem is megbántasz.

Köszönöm szépen.
Ha téged bánt akkor ígérem visszafogom magam. :)
De a Black Lives Matter dolgait továbbra is szapulni fogom...

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.07.20. 20:01

rdaneelolivaw írta:
2020.07.20. 13:06
Schumixx írta:
2020.07.20. 10:47
Hamilton szurkolói szemüvegen át nézve kimondottan jól jött volna egy Bottas bünti. Szóval kár érte. :)
Azért nem büntették, mert így legalább lehetett (volna) érdemi verseny.
Talán két autó küzdhetett volna...
Persze nem... de a lehetőség adott volt, hogy ne a cigány nyerjen. :)
Arra lennék kíváncsi, hogy Kartikeyant, vagy Chandockot hogy hívtad anno?
Négerek? :D

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.20. 20:09

rdaneelolivaw írta:
2020.07.20. 19:56
Redbull írta:
2020.07.20. 19:17
Mindezek fényében szépen kérlek Dani ne cigányozzd, niggerezzd, fekázzd Lewist mert nem szolgált rá és ezekkel a jelzőkkel nem csak a közvetlen szurkolóit (pld. Lancét) hanem engem is megbántasz.

Köszönöm szépen.
Ha téged bánt akkor ígérem visszafogom magam. :)
De a Black Lives Matter dolgait továbbra is szapulni fogom...
Köszi.
Tudomásul véve.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.20. 20:12

Bandee írta:
2020.07.20. 19:47
Redbull írta:
2020.07.20. 19:17
Én kedvelem Lewist, már az alsóbb kategóriákban kitünt a talentuma, nem volt vitás, hogy F-1 pilóta válik belőle. Az, hogy a McLarenhez került nem a véletlen műve. Megállta a helyét? De meg ám. Elszerződött a Mercedeshez, ez sem a véletlen okán. Lauda látta benne a lehetőséget és Ő meghálálta, cserében hagyták megvalósítani az álmait, a különös bobbyjait. Mára Lewis egy márka, egy olyan önálló jelenség amely nem szokványos, eléggé extravagáns. A tudása és tehetsége, mentális és fizikális képességei csúcsán van. Azt is mondhatnánk: akár egymaga vállán is vihetné a csapatot (ezt az autója is alátámasztja).

Nem kedvelem a tetkójait a hajviseletét, a kirívó öltözködését. Lewist Ron Denis szabályok közé zárta és megfelelt ezeknek a szabályoknak. Laudáék megadták neki az önállóságot és kiteljesedett. Már nem Ő a kedvencem de továbbra is szeretem nézni a tiszta céltudatos és szinte hibamentes versenyzését. Abszolút megbízható, alig van gyenge pontja.

Mindezek fényében szépen kérlek Dani ne cigányozzd, niggerezzd, fekázzd Lewist mert nem szolgált rá és ezekkel a jelzőkkel nem csak a közvetlen szurkolóit (pld. Lancét) hanem engem is megbántasz.

Köszönöm szépen.
Nem reszleteihe menve annyit azert megjegyeznek, hogy Lauda reszerol rendkivuli eleslatasra volt szukseg:) kb. Egy debil is latta, hogy Senna ota nem volt ilyen tehetseg ebben a sportban. Talan Alonso, de az meg egy faszkalap

Hamilton szerintem atesett a lo tuloldalara minden szempontbol. Rabaszas lesz a vege, majd meglatjatok. Olyan dolgokkal foglalkozik es olyan dolgokat feszeget ami rajta boven tulmutat. En amugy birom ot meg kost is, bar kezd sok lenni
Ok.
A hosszabb felvezetés csak Daninak volt célozva. Nem akarom most hosszan részletezve értékelni Hami eddigi versenyzői teljesítményét.
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.07.21. 07:40

Redbull írta:
2020.07.20. 20:12
Ok.
A hosszabb felvezetés csak Daninak volt célozva. Nem akarom most hosszan részletezve értékelni Hami eddigi versenyzői teljesítményét.
:mosoly:
Egyébként furcsa ez a kettősség amire hivatkozol.
Tehát ha sértegetem a versenyzőt, az téged is sért - de az nem zavar annyira ha maga a versenyző csinál vállalhatatlan dolgokat?
Nyílván nem teljesen ugyanaz a kettő, de azért érdekelne a véleményed.

Nálam csak olyan sportoló jöhetett szóba - szurkolóként - akinél azért nem merültek fel vállalhatatlan dolgok a pályán kívül.
Schumachernél nem volt ilyen, Roger Federernél sem.
Egyénként lewis-kaliberű élsportolónak hatalmas a felelőssége abban, hogy miket csinál a pályán kívül, hiszen milliók példaképe. Gyerekeké is.

Tegnap olvasom, most már Zsántottot is kikezdi, hogy nem állnak megfelelő mellszélességgel a BLM-mozgalom mellé. :D
Hihetetlen bazmeg.

Ne támadásnak vedd a fentieket, csak próbálom megérteni. Mindenki más, csak szeretném jobban látni a miértet. :)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.07.21. 08:08

rdaneelolivaw írta:
2020.07.21. 07:40
Redbull írta:
2020.07.20. 20:12
Ok.
A hosszabb felvezetés csak Daninak volt célozva. Nem akarom most hosszan részletezve értékelni Hami eddigi versenyzői teljesítményét.
:mosoly:
Egyébként furcsa ez a kettősség amire hivatkozol.
Tehát ha sértegetem a versenyzőt, az téged is sért - de az nem zavar annyira ha maga a versenyző csinál vállalhatatlan dolgokat?
Nyílván nem teljesen ugyanaz a kettő, de azért érdekelne a véleményed.

Nálam csak olyan sportoló jöhetett szóba - szurkolóként - akinél azért nem merültek fel vállalhatatlan dolgok a pályán kívül.
Schumachernél nem volt ilyen, Roger Federernél sem.
Egyénként lewis-kaliberű élsportolónak hatalmas a felelőssége abban, hogy miket csinál a pályán kívül, hiszen milliók példaképe. Gyerekeké is.

Tegnap olvasom, most már Zsántottot is kikezdi, hogy nem állnak megfelelő mellszélességgel a BLM-mozgalom mellé. :D
Hihetetlen bazmeg.

Ne támadásnak vedd a fentieket, csak próbálom megérteni. Mindenki más, csak szeretném jobban látni a miértet. :)
Szerintem ezzel semmi gond nincs, de miért nem megy ez jelzők nélkül?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.07.21. 08:11

Phoebe írta:
2020.07.21. 08:08
Szerintem ezzel semmi gond nincs, de miért nem megy ez jelzők nélkül?
Már mivel nincs gond?
Megy jelzők nélkül, de nem mindig sikerül. :)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.07.21. 08:19

rdaneelolivaw írta:
2020.07.21. 08:11
Phoebe írta:
2020.07.21. 08:08
Szerintem ezzel semmi gond nincs, de miért nem megy ez jelzők nélkül?
Már mivel nincs gond?
Megy jelzők nélkül, de nem mindig sikerül. :)
Azzal, hogy egy sportolónál a pályán kívüli dolgok is számítanak neked. Én is hasonlóan gondolkodok erről. Nagyon kevés valós infónk van ezekről az emberekről, de egy kevés azért átszűrődik belőlük. Nálam is számítanak ezek a dolgok, nem tudok elvonatkoztatni tőlük.

Elismerni el tudom pl. Hamiltont, Alonsot vagy Maxit is, de szívből egyiküknek sem tudnék szurkolni, akármennyire is látom mekkora tehetségek.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.07.21. 08:46

Phoebe írta:
2020.07.21. 08:19
Azzal, hogy egy sportolónál a pályán kívüli dolgok is számítanak neked. Én is hasonlóan gondolkodok erről. Nagyon kevés valós infónk van ezekről az emberekről, de egy kevés azért átszűrődik belőlük. Nálam is számítanak ezek a dolgok, nem tudok elvonatkoztatni tőlük.

Elismerni el tudom pl. Hamiltont, Alonsot vagy Maxit is, de szívből egyiküknek sem tudnék szurkolni, akármennyire is látom mekkora tehetségek.
EZ már érdekes kérdés. Én pl. a versenyzőnek szurkolok, teljesen hidegen hagy az ember, nem is követem utána mi történik vele, meg miket tesz. Persze a mostani dolgain fogom a fejem, és lehetetlen teljesen elkerülni, de amikor meglátok egy cikket hogy Hamilton épp ezt vagy azt teszi most BLM ügyében akkor egyszerűen lapozok tovább, már el se olvasom. A hírsite-ok elég jól rámennek erre, kicsit meg is turbózzák a címet valami felháborítóbb szöveggel, az ilyenre mindig sok reakció meg komment megy, ami nekik jó. Így működik ez. Amúgyis megosztó személyiség. Persze nem magyarországon, itt a facebook cikkek reakcióiból én azt veszem le hogy 99% utálja de nagyon.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.07.21. 09:54

Hamilton ügyben milliószor leírtam már, de akkor itt is világosan leszögezem:

Irritálnak a pályán kívüli dolgai. Nem szeretem látni a tetkóit, a pearcingjeit, a hajviseletét, sőt kifejezetten undorodom egyik-másiktól. Ez a térdelős BLM-es baromsága, és az ezzel kapcsolatos szövegei is bőszítenek. Kár volt ebbe így belemennie! Sorolhatnám még. De!...

Ha a pályán van, akkor viszont megkérdőjelezhetetlen számomra, amit ott tesz. Stabil, megbízható, gondolkodik a pályán. Hihetetlen gyorsasága van. fantasztikusan megy esőben. Nagyon jó a test-test elleni csatákban, stb...

Mindig mondom: soha nem kellene levennie az overált és a sisakot, és csak vezetnie kellene, nem szövegelnie és majomkodnia.

Ettől függetlenül megismétlem: nincs róla tudomásom, hogy cigány lenne. Akinek van, az közölje a pontos elérhetőségét az információnak.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.07.21. 13:59

Lancelot írta:
2020.07.21. 09:54
Hamilton ügyben milliószor leírtam már, de akkor itt is világosan leszögezem:

Irritálnak a pályán kívüli dolgai. Nem szeretem látni a tetkóit, a pearcingjeit, a hajviseletét, sőt kifejezetten undorodom egyik-másiktól. Ez a térdelős BLM-es baromsága, és az ezzel kapcsolatos szövegei is bőszítenek. Kár volt ebbe így belemennie! Sorolhatnám még. De!...

Ha a pályán van, akkor viszont megkérdőjelezhetetlen számomra, amit ott tesz. Stabil, megbízható, gondolkodik a pályán. Hihetetlen gyorsasága van. fantasztikusan megy esőben. Nagyon jó a test-test elleni csatákban, stb...

Mindig mondom: soha nem kellene levennie az overált és a sisakot, és csak vezetnie kellene, nem szövegelnie és majomkodnia.

Ettől függetlenül megismétlem: nincs róla tudomásom, hogy cigány lenne. Akinek van, az közölje a pontos elérhetőségét az információnak.
Téged láthatóan azért nem zavar ha ezt-azt bepofázok itt a fórumban rá.
(ha igen, akkor tévedtem...)

Nekem az nem fér meg ha valakit ez zavar, de a versenyző negatív allűrjei pedig nem.
Ezt a kettősséget nem értem... de jó, hogy beszéltünk róla.

Nálam nem lehet elvonatkoztatni attól, hogy milyen figura.
Ha irritáló, akkor biztosan nem tudok neki szívből szorítani, ha pedig nem tudok akkor minek az egész?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.07.21. 13:59

Phoebe írta:
2020.07.21. 08:19
Azzal, hogy egy sportolónál a pályán kívüli dolgok is számítanak neked. Én is hasonlóan gondolkodok erről. Nagyon kevés valós infónk van ezekről az emberekről, de egy kevés azért átszűrődik belőlük. Nálam is számítanak ezek a dolgok, nem tudok elvonatkoztatni tőlük.

Elismerni el tudom pl. Hamiltont, Alonsot vagy Maxit is, de szívből egyiküknek sem tudnék szurkolni, akármennyire is látom mekkora tehetségek.
Egyre gondoltunk, bár Verstappen eddig jól vizsgázott. :D

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.07.21. 17:10

Lancelot írta:
2020.07.21. 09:54
Hamilton ügyben milliószor leírtam már, de akkor itt is világosan leszögezem:

Irritálnak a pályán kívüli dolgai. Nem szeretem látni a tetkóit, a pearcingjeit, a hajviseletét, sőt kifejezetten undorodom egyik-másiktól. Ez a térdelős BLM-es baromsága, és az ezzel kapcsolatos szövegei is bőszítenek. Kár volt ebbe így belemennie! Sorolhatnám még. De!...

Ha a pályán van, akkor viszont megkérdőjelezhetetlen számomra, amit ott tesz. Stabil, megbízható, gondolkodik a pályán. Hihetetlen gyorsasága van. fantasztikusan megy esőben. Nagyon jó a test-test elleni csatákban, stb...
na, én ugyanúgy voltam Alonsoval.
(bár mikor elkezdtem neki szurkolni, még internetem se nagyon volt, a pályán kívüli dolgairól egyáltalán nem tudtam semmit, csak azt láttam, mit csinál az időmérőn és a versenyen)
a végére azért belefáradtam kicsit, jobb lett volna ha nagyobb méltósággal viseli az utolsó éveket, de a pályán amit csinált, azelőtt akkor is le a kalappal. talán jobb lenne ha nem jönne vissza, így nem rombolja le a korábbi képet magáról (mármint a tehetségéről), mert így 40 évesen biztos nem fogja tudni tartani az iramot a fiatalokkal. de hát ez van, amíg nem lesz más, addig marad ő :)
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2020.07.22. 01:36

trutya írta:
2020.07.21. 17:10
Lancelot írta:
2020.07.21. 09:54
Hamilton ügyben milliószor leírtam már, de akkor itt is világosan leszögezem:

Irritálnak a pályán kívüli dolgai. Nem szeretem látni a tetkóit, a pearcingjeit, a hajviseletét, sőt kifejezetten undorodom egyik-másiktól. Ez a térdelős BLM-es baromsága, és az ezzel kapcsolatos szövegei is bőszítenek. Kár volt ebbe így belemennie! Sorolhatnám még. De!...

Ha a pályán van, akkor viszont megkérdőjelezhetetlen számomra, amit ott tesz. Stabil, megbízható, gondolkodik a pályán. Hihetetlen gyorsasága van. fantasztikusan megy esőben. Nagyon jó a test-test elleni csatákban, stb...
na, én ugyanúgy voltam Alonsoval.
(bár mikor elkezdtem neki szurkolni, még internetem se nagyon volt, a pályán kívüli dolgairól egyáltalán nem tudtam semmit, csak azt láttam, mit csinál az időmérőn és a versenyen)
a végére azért belefáradtam kicsit, jobb lett volna ha nagyobb méltósággal viseli az utolsó éveket, de a pályán amit csinált, azelőtt akkor is le a kalappal. talán jobb lenne ha nem jönne vissza, így nem rombolja le a korábbi képet magáról (mármint a tehetségéről), mert így 40 évesen biztos nem fogja tudni tartani az iramot a fiatalokkal. de hát ez van, amíg nem lesz más, addig marad ő :)
+1

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.07.22. 07:11

trutya írta:
2020.07.21. 17:10
na, én ugyanúgy voltam Alonsoval.
Alonsónak hol voltak olyan dolgai amelyek hasonlítottak Hamiltonéhoz? (pályán kívül)
Kb annyit lehetett tudni róla milyen csajokat szedett össze. (amúgy jókat) :D
+ annyit, hogy nagyon szereti a kerékpársportot.

A hasonlítgatás is nevetséges, már ne haragudjatok.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.07.22. 07:51

rdaneelolivaw írta:
2020.07.22. 07:11


Alonsónak hol voltak olyan dolgai amelyek hasonlítottak Hamiltonéhoz? (pályán kívül)
Kb annyit lehetett tudni róla milyen csajokat szedett össze. (amúgy jókat) :D
+ annyit, hogy nagyon szereti a kerékpársportot.

A hasonlítgatás is nevetséges, már ne haragudjatok.
Ehhez képest azért kapta/kapja tőled bőven ő is az ívet. :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.07.22. 09:21

Kistáska, labanctallér. Csak amikre emlékszem. :D

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.07.22. 09:35

Schumixx írta:
2020.07.22. 09:21
Kistáska, labanctallér. Csak amikre emlékszem. :D
csiga-gerinc? :D
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.07.22. 11:28

Lancelot írta:
2020.07.22. 07:51
Ehhez képest azért kapta/kapja tőled bőven ő is az ívet. :mosoly:
A pályán kívüli dolgaiért?
Azt nem hinném... konkrétumot kérek. :)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.22. 13:45

rdaneelolivaw írta:
2020.07.21. 07:40
Redbull írta:
2020.07.20. 20:12
Ok.
A hosszabb felvezetés csak Daninak volt célozva. Nem akarom most hosszan részletezve értékelni Hami eddigi versenyzői teljesítményét.
:mosoly:
Egyébként furcsa ez a kettősség amire hivatkozol.
Tehát ha sértegetem a versenyzőt, az téged is sért - de az nem zavar annyira ha maga a versenyző csinál vállalhatatlan dolgokat?
Nyílván nem teljesen ugyanaz a kettő, de azért érdekelne a véleményed.

Nálam csak olyan sportoló jöhetett szóba - szurkolóként - akinél azért nem merültek fel vállalhatatlan dolgok a pályán kívül.
Schumachernél nem volt ilyen, Roger Federernél sem.
Egyénként lewis-kaliberű élsportolónak hatalmas a felelőssége abban, hogy miket csinál a pályán kívül, hiszen milliók példaképe. Gyerekeké is.

Tegnap olvasom, most már Zsántottot is kikezdi, hogy nem állnak megfelelő mellszélességgel a BLM-mozgalom mellé. :D
Hihetetlen bazmeg.

Ne támadásnak vedd a fentieket, csak próbálom megérteni. Mindenki más, csak szeretném jobban látni a miértet. :)
Danikám! El tudok vonatkoztatni a sportemberi és magánemberi mivoltától, nem vagyunk egyformák. :mosoly:

A jelzőid (Lewisre) amik szerintem vállalhatatlanok, egyébiránt semmi bajom sem veled sem senkivel, sőt. Szívesen olvasom a véleményed, mert minél több aspektusból kerül megvilágításra az aktuális esemény annál közelebb jutunk az igazsághoz.
De hogy ennél bővebb magyarázatot is adjak. Lewis 2007-ben került a McLarenhez, már addig is hallottunk róla mert a McLaren (Ron) szárnya alatt nevelkedett. Ügyes, nagyon gyors és főként győztes típusú szerény néger srácként láthattuk.
KépKép
Kimi helyére érkezett vagy De La Rosa helyére, de ez mindegy. Kimi volt ugyanis a kedvencem 2006-ig. Viszont Kimi az ősi ellenfélhez a Ferrarihoz szerződött (megjegyzem rosszkor). Tehát Lewis mint kedvenc VB címet hozott a csapatnak, és még sokáig stabil pontja volt a McLarennek de aztán váltott (megjegyzem időben és jó helyre). Lando érkezéséig nem volt Kedvencem, a McLaren pilótáinak szurkoltam de semmi komoly.
Landora nem mondhatjuk, hogy a magánélete zűrös lenne, kicsit még olyan szingli kamaszos. Ó is változni fog, remélem nem tetováltatja agyon magát meg pirszingezi.

Nézd én már elmúltam jócskán 60 éves. Más a felfogásom az életről, a világ dolgairól mint mondjuk egy 20-30-40 éves F1 szurkolónak. Az új dolgokat is szívesen befogadom, egy bizonyos szintig. Én nem ekézem Hamiltont a pályán kívüli dolgaiért megkapja azt ő másoktól, de a versenyzése, eredményei azok egyedülállóak.
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.07.22. 14:01

Redbull írta:
2020.07.22. 13:45

Nézd én már elmúltam jócskán 60 éves. Más a felfogásom az életről, a világ dolgairól mint mondjuk egy 20-30-40 éves F1 szurkolónak. Az új dolgokat is szívesen befogadom, egy bizonyos szintig. Én nem ekézem Hamiltont a pályán kívüli dolgaiért megkapja azt ő másoktól, de a versenyzése, eredményei azok egyedülállóak.
(:k
Én nem tudtam hogy te ennyi idős vagy. Részemről respect a lelkes Mclaren szurkolás és türelem miatt. (:k

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2020

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.07.22. 14:26

Schumixx írta:
2020.07.22. 14:01
Redbull írta:
2020.07.22. 13:45

Nézd én már elmúltam jócskán 60 éves. Más a felfogásom az életről, a világ dolgairól mint mondjuk egy 20-30-40 éves F1 szurkolónak. Az új dolgokat is szívesen befogadom, egy bizonyos szintig. Én nem ekézem Hamiltont a pályán kívüli dolgaiért megkapja azt ő másoktól, de a versenyzése, eredményei azok egyedülállóak.
(:k
Én nem tudtam hogy te ennyi idős vagy. Részemről respect a lelkes Mclaren szurkolás és türelem miatt. (:k
Köszi!
Kezdetben Williamses voltam egészen a Hill időkig, de aztán Frank ügyletei ahogy a VB pilótákkal bánt eltántorított tőlük. Azt hitte mindig VB autót fognak építeni és az aktuális címvédőt dobják mondván egy fiatal srác szinte ingyen is hozza győzelmeket, hát mint kiderült nagyot csalódtak. Így kerültem közelebbi lelki kapcsolatba a McLarennel. Bruce életét és munkásságát, továbbá annak tovább vivőit figyeltem és szimpatikus lett a csapat, főként a vezető (Ron Denis a vaskezű). Azóta követem őket figyelmesen. Az F1 2. legeredményesebb csapata, és ez a történelem tiszteletet parancsol de egyben nagy felelősség is. Úgy tűnik a pályájuk jelenleg felfelé ível. Ha majdan rendszeresen mehetnek a futamgyőzelemért esetleg a dobogóért, akkor lehetnek nyugodtak, addig nagyon sok a feladatuk. A struktúra jó, a pilóták rendben vannak (Ricciardó még nekem szokatlan) a gépen kellene még gyorsítani úgy 0,5-0,8 sec.-t és már rendben is lennének.

(:n

Ui:
Az adataimban ott a szülinapom :mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt