2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Ki nyeri a kis VB első futamát?

1 Lewis Hamilton
4
100%
2 Valtteri Bottas
0
0 szavazat
3 Max Verstappen
0
0 szavazat
4 Sergio Perez
0
0 szavazat
5 Charles Leclerc
0
0 szavazat
6 Daniel Ricciardo
0
0 szavazat
7 Carlos Sainz
0
0 szavazat
8 Lando Norris
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 4

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2020.12.07. 23:32

Krisztián írta:
2020.12.07. 23:10
Látom ti se emlékeztek a tavalyi német nagydíjra.
Meg a tavalyi brazil futamra, amikor tök feleslegesen vártak ki olyan sokáig Hamilton cseréjével. Vagy a tavalyi szingapúri futamra, amikor megint érthetetlenül hagyták kint még körökön át a kopott gumikon a pályán Hamiltont, hogy aztán visszaessen a negyedik helyre.

Vagy a 2018-as osztrák futamra, amikor elfelejtették a Bottas miatti VSC alatt kihívni a boxba, ezért csak negyedik lett Hamilton. A Mercedes átlagban évente legalább egy hibát elkövet a cserék kapcsán; vagy konkrétan a csere alatt, vagy a csere ütemezésével. Most tényleg Pérez győzelme miatt kéne úgy csinálni, mintha ez eddig ne lett volna így?
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.07. 23:54

vollebak írta:
2020.12.07. 23:16
Rendkívül érdekes az emberi psziché, hogy ennyire fogékony a konteókra.

1) "Covidos lett a BLM-ember"
Igen, ez aztán kurva meglepő, miután a mezőnyből már többen is átestek a dolgon. Tisztára olyan, mintha valami világjárvány lenne, vagy mi a fasz.

2) „természetesen épp akkor lett covidos, amikor biztosítva volt a 7.”
Hát igen, mert Hamiltonnak Bottas csapattársaként abban a Mercedesben ülve egész biztosan nem lett volna kurva mindegy, hogy elkapja-e a covidot vagy sem, vagy az év elején kapja el, vagy az év közepén, vagy két versenyt vagy hármat hagy ki. Nézz már rá a ponttáblázatra, főnök. Hamilton 131 ponttal áll Bottas előtt az összetettben jelenleg, Verstappen előtt 147 ponttal. Vagyis akár 4-5 versenyt is kihagyhatott volna az év során, akkor is bajnok lenne. Úgy csinálsz, mintha 1-2 ponton múlt volna a címe. Ne őrüljünk már meg, Hamilton ezt a 17 futamos bajnokságot 11-12 befejezett futammal is hozta volna.

3) „Mivel mindkét cím a zsebben”
Hát igen, veszélyben is volt a Merci konstruktőri címe, ezért mostanáig kellett várni. Jelenleg sovány 64 ponttal van csak többjük, mint a második helyezett Red Bullnak és a harmadik helyezett RP-nek összesen.

4) „bizonyára annyira fontos egy bottas avagy- russel-győzelem a verdával!”
Ne haragudj, te mióta is nézel F1-et? Ez egy gyilkos, multinacionális környezet, itt nincs ingyenebéd. Szerinted a Mercedesnek, mint brandnek mi a nagyobb sztori:
a) a beugró protezsáltunk (mert ha esetleg nem tudsz róla, Russell 2017 óta Mercedes-juniorprogramos), a jövőre kiszemelt fiatal tehetségünk azonnal nyer a gyári kocsival, vagy
b) nyer egy rózsaszín kocsiban egy mexikói, mert mi adjuk nekik a motort
Most komolyan ekkora hülyeségekben képes vagy hinni, hogy az utóbbi a megoldás? És Russellt is megvezetik, aki szomorúságában elsírja magát. Szegény Russell, nem jön rá hivatásos versenyzőként, Mercedes-ifiként és jelenlegi csapattagként, ott a pályán és a boxban arra, amire te igen a foteledből! Meg biztosan szükséges volt a boxbaki (amire a Mercedes mindig is hajlamos volt), hogy jól lebukjanak előtted, nem lehetett volna megoldani akkor annyival, hogy rádión odaszólnak mindkét versenyzőnek, hogy technikai hiba van, gyertek a boxba, sajnos vége a versenynek. Nem, egy rájuk ilyen helyzetekben jellemző boxbakit játszatnak el a szerelőkkel, aztán még egy lassú defektet is odahazudnak Russellnek!

5) „a fiókcsapat még nem nyert idén futamot, ők vannak az élen, tőlünk veszik a motor”
Mondj már légyszíves egy olyan esetet a Forma 1 70 éves történelméből, amikor a gyári csapat egy fiókcsapatnak vagy egy olyan csapatnak, akiknek a motort adják, átengedtek győzelmet. Csak egyetlenegy esetet mondj. Kivárom. Mondjuk el fog tartani, mert soha nem történt még ilyen. Az F1-ben senki nem ad át győzelmet, különösen nagycsapatok nem. Még a Red Bull sem ad át az AlphaTaurinak, pedig az konkrétan a B-csapatuk.

Olvastam a fészbúkon ezeket a faszságokat, röhögtem, gondoltam, feljövök ide, ahol legalább olyanok vannak, akik értik is az F1-et, nem csak nézik. Az, hogy meglepődtem, hogy itt is előkerültek ezk az ostobaságok, nem kifejezés.
Nagy like.
Az a legröhejesebb aki szerint azért szabotálták Russelt mert akkor kiderül hogy más is tud nyerni a mercivel. Mintha ez amúgy nem látszott volna. :D
Én jókat röhögök csak ezeken a konteókon meg esti meséken.
Picit elkanyarodva, a járvány kapcsán is volt ilyen, hogy mivel az adott ember nem találkozott vele így kamu is az egész, csak abban hisz amit a saját szemével lát, világ méretű összeesküvés.... Ja és a föld is lapos mert én magam még sose voltam az űrben, nem néztem vissza nem láttam hogy gömb alakú a saját szememmel, miért higgyem hát el hogy nem lapos??? :D

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.12.08. 00:07

vollebak írta:
2020.12.07. 23:16

Rendkívül érdekes az emberi psziché, hogy ennyire fogékony a konteókra.

1) "Covidos lett a BLM-ember"
Igen, ez aztán kurva meglepő, miután a mezőnyből már többen is átestek a dolgon. Tisztára olyan, mintha valami világjárvány lenne, vagy mi a fasz.

2) „természetesen épp akkor lett covidos, amikor biztosítva volt a 7.”
Hát igen, mert Hamiltonnak Bottas csapattársaként abban a Mercedesben ülve egész biztosan nem lett volna kurva mindegy, hogy elkapja-e a covidot vagy sem, vagy az év elején kapja el, vagy az év közepén, vagy két versenyt vagy hármat hagy ki. Nézz már rá a ponttáblázatra, főnök. Hamilton 131 ponttal áll Bottas előtt az összetettben jelenleg, Verstappen előtt 147 ponttal. Vagyis akár 4-5 versenyt is kihagyhatott volna az év során, akkor is bajnok lenne. Úgy csinálsz, mintha 1-2 ponton múlt volna a címe. Ne őrüljünk már meg, Hamilton ezt a 17 futamos bajnokságot 11-12 befejezett futammal is hozta volna.

3) „Mivel mindkét cím a zsebben”
Hát igen, veszélyben is volt a Merci konstruktőri címe, ezért mostanáig kellett várni. Jelenleg sovány 64 ponttal van csak többjük, mint a második helyezett Red Bullnak és a harmadik helyezett RP-nek összesen.

4) „bizonyára annyira fontos egy bottas avagy- russel-győzelem a verdával!”
Ne haragudj, te mióta is nézel F1-et? Ez egy gyilkos, multinacionális környezet, itt nincs ingyenebéd. Szerinted a Mercedesnek, mint brandnek mi a nagyobb sztori:
a) a beugró protezsáltunk (mert ha esetleg nem tudsz róla, Russell 2017 óta Mercedes-juniorprogramos), a jövőre kiszemelt fiatal tehetségünk azonnal nyer a gyári kocsival, vagy
b) nyer egy rózsaszín kocsiban egy mexikói, mert mi adjuk nekik a motort
Most komolyan ekkora hülyeségekben képes vagy hinni, hogy az utóbbi a megoldás? És Russellt is megvezetik, aki szomorúságában elsírja magát. Szegény Russell, nem jön rá hivatásos versenyzőként, Mercedes-ifiként és jelenlegi csapattagként, ott a pályán és a boxban arra, amire te igen a foteledből! Meg biztosan szükséges volt a boxbaki (amire a Mercedes mindig is hajlamos volt), hogy jól lebukjanak előtted, nem lehetett volna megoldani akkor annyival, hogy rádión odaszólnak mindkét versenyzőnek, hogy technikai hiba van, gyertek a boxba, sajnos vége a versenynek. Nem, egy rájuk ilyen helyzetekben jellemző boxbakit játszatnak el a szerelőkkel, aztán még egy lassú defektet is odahazudnak Russellnek!

5) „a fiókcsapat még nem nyert idén futamot, ők vannak az élen, tőlünk veszik a motor”
Mondj már légyszíves egy olyan esetet a Forma 1 70 éves történelméből, amikor a gyári csapat egy fiókcsapatnak vagy egy olyan csapatnak, akiknek a motort adják, átengedtek győzelmet. Csak egyetlenegy esetet mondj. Kivárom. Mondjuk el fog tartani, mert soha nem történt még ilyen. Az F1-ben senki nem ad át győzelmet, különösen nagycsapatok nem. Még a Red Bull sem ad át az AlphaTaurinak, pedig az konkrétan a B-csapatuk.

Olvastam a fészbúkon ezeket a faszságokat, röhögtem, gondoltam, feljövök ide, ahol legalább olyanok vannak, akik értik is az F1-et, nem csak nézik. Az, hogy meglepődtem, hogy itt is előkerültek ezk az ostobaságok, nem kifejezés.
Hát Volle Apó! Ezt így 16 óra munka után, feljőve ide a fórumra, úgy levezetésképpen a stresszt, és úgy olvasva, olyanokat vinnyogtam míg olvastam, amilyeneket csak 00,05 perckor megengedhet magának az ember egy társasházban. Hihetetlen érzéked van a vitriolhoz az tény. Fantasztikus írás. Megnyugtatlak, az oltásért sem kell már tovább tanulmányokat folytatnod. Pacsi! (:n (:u
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.12.08. 08:13

vollebak írta:
2020.12.07. 23:16
Rendkívül érdekes az emberi psziché, hogy ennyire fogékony a konteókra.

1) "Covidos lett a BLM-ember"
Igen, ez aztán kurva meglepő, miután a mezőnyből már többen is átestek a dolgon. Tisztára olyan, mintha valami világjárvány lenne, vagy mi a fasz.

2) „természetesen épp akkor lett covidos, amikor biztosítva volt a 7.”
Hát igen, mert Hamiltonnak Bottas csapattársaként abban a Mercedesben ülve egész biztosan nem lett volna kurva mindegy, hogy elkapja-e a covidot vagy sem, vagy az év elején kapja el, vagy az év közepén, vagy két versenyt vagy hármat hagy ki. Nézz már rá a ponttáblázatra, főnök. Hamilton 131 ponttal áll Bottas előtt az összetettben jelenleg, Verstappen előtt 147 ponttal. Vagyis akár 4-5 versenyt is kihagyhatott volna az év során, akkor is bajnok lenne. Úgy csinálsz, mintha 1-2 ponton múlt volna a címe. Ne őrüljünk már meg, Hamilton ezt a 17 futamos bajnokságot 11-12 befejezett futammal is hozta volna.

3) „Mivel mindkét cím a zsebben”
Hát igen, veszélyben is volt a Merci konstruktőri címe, ezért mostanáig kellett várni. Jelenleg sovány 64 ponttal van csak többjük, mint a második helyezett Red Bullnak és a harmadik helyezett RP-nek összesen.

4) „bizonyára annyira fontos egy bottas avagy- russel-győzelem a verdával!”
Ne haragudj, te mióta is nézel F1-et? Ez egy gyilkos, multinacionális környezet, itt nincs ingyenebéd. Szerinted a Mercedesnek, mint brandnek mi a nagyobb sztori:
a) a beugró protezsáltunk (mert ha esetleg nem tudsz róla, Russell 2017 óta Mercedes-juniorprogramos), a jövőre kiszemelt fiatal tehetségünk azonnal nyer a gyári kocsival, vagy
b) nyer egy rózsaszín kocsiban egy mexikói, mert mi adjuk nekik a motort
Most komolyan ekkora hülyeségekben képes vagy hinni, hogy az utóbbi a megoldás? És Russellt is megvezetik, aki szomorúságában elsírja magát. Szegény Russell, nem jön rá hivatásos versenyzőként, Mercedes-ifiként és jelenlegi csapattagként, ott a pályán és a boxban arra, amire te igen a foteledből! Meg biztosan szükséges volt a boxbaki (amire a Mercedes mindig is hajlamos volt), hogy jól lebukjanak előtted, nem lehetett volna megoldani akkor annyival, hogy rádión odaszólnak mindkét versenyzőnek, hogy technikai hiba van, gyertek a boxba, sajnos vége a versenynek. Nem, egy rájuk ilyen helyzetekben jellemző boxbakit játszatnak el a szerelőkkel, aztán még egy lassú defektet is odahazudnak Russellnek!

5) „a fiókcsapat még nem nyert idén futamot, ők vannak az élen, tőlünk veszik a motor”
Mondj már légyszíves egy olyan esetet a Forma 1 70 éves történelméből, amikor a gyári csapat egy fiókcsapatnak vagy egy olyan csapatnak, akiknek a motort adják, átengedtek győzelmet. Csak egyetlenegy esetet mondj. Kivárom. Mondjuk el fog tartani, mert soha nem történt még ilyen. Az F1-ben senki nem ad át győzelmet, különösen nagycsapatok nem. Még a Red Bull sem ad át az AlphaTaurinak, pedig az konkrétan a B-csapatuk.

Olvastam a fészbúkon ezeket a faszságokat, röhögtem, gondoltam, feljövök ide, ahol legalább olyanok vannak, akik értik is az F1-et, nem csak nézik. Az, hogy meglepődtem, hogy itt is előkerültek ezk az ostobaságok, nem kifejezés.
Majd megnézem mégegyszer a versenyt, lehet már ezért megérné. :)
Nagyon szar az f1 mostanában, 5 éve merci-egyeduralom, bármit el tudok képzelni, hogy javítsanak a nézettségi staton.
Ráadásul most a bevétel is jóval kisebb, nincsenek nézők.

ATP-n konkrétan harmad-negyedakkorák a díjazások, mert nem tudnak jegyeket eladni.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.12.08. 08:58

a mercedes mindig óriásit hibázik amikor nem a saját forgatókönyvük szerint mennek a dolgok, vagy amikor sc vsc alatt kell boxot intézni
náluk ez belefér, mert nem ezen múlik az évi egy siker.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.12.08. 10:24

Ezt biztos előre eltervezték ugye, kedves konteo gyártók?

https://f1vilag.hu/hirek/ujabb-reszle ... endszere/
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.12.08. 11:03

Lancelot írta:
2020.12.08. 10:24
Ezt biztos előre eltervezték ugye, kedves konteo gyártók?

https://f1vilag.hu/hirek/ujabb-reszle ... endszere/
én ezt a magyarázatot pl el tudom fogadni, de azt már nem hogy egy évi 400 millióból működő csapat amely már 10 éve van itt, még nem jutott el oda, hogy ha egy mesterséges intelligenciára bízza a rádióüzenetek priorizálását, ami elmondásuk szerint a legfontosabb, hiszen le volt írva a cikkben, hogy megértse ezt a rendszer, hogy műkdöik és mi lehet a buktató benne...
teljeséggel érthetetlen.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.12.08. 11:04

hozzáteszem a boxbaki szerintem nem arról szólt, hogy a két versenyzőt megcseréljék, a második lassú defektben már azonban nem vagyok biztos...

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.12.08. 11:11

9_46_20 írta:
2020.12.08. 11:04
hozzáteszem a boxbaki szerintem nem arról szólt, hogy a két versenyzőt megcseréljék, a második lassú defektben már azonban nem vagyok biztos...
pár kör volt hátra, észrevette volna maga is ha valami gond van, ha meg nincs, akkor behúzza...
érdekes hogy addig a pillanatig tudott menni mint a meszes.
azon gondolkodtam, hogy nem cserélték-e össze a feliratot Bottassal, mert ő vesztett pozíciókat pont akkor, mindenki kerülgette ki mintha állna és a kocsi is furcsán mozgott.

van abban valami, amit írsz...
Kép

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.12.08. 11:22

9_46_20 írta:
2020.12.08. 11:03
Lancelot írta:
2020.12.08. 10:24
Ezt biztos előre eltervezték ugye, kedves konteo gyártók?

https://f1vilag.hu/hirek/ujabb-reszle ... endszere/
én ezt a magyarázatot pl el tudom fogadni, de azt már nem hogy egy évi 400 millióból működő csapat amely már 10 éve van itt, még nem jutott el oda, hogy ha egy mesterséges intelligenciára bízza a rádióüzenetek priorizálását, ami elmondásuk szerint a legfontosabb, hiszen le volt írva a cikkben, hogy megértse ezt a rendszer, hogy műkdöik és mi lehet a buktató benne...
teljeséggel érthetetlen.
Rés a pajzson. Ne is oly rég, talán az Olasz futamon valakiknek figyelnie kellett volna azt a monitort amin a versenyirányítástól jöttek az inßtrukciók. A box zárva volt de Lewis behívták.
Egy bajnok csapathoz képest túl sok a hiba a pitwallon. De ezt kompenzálja az űrautójuk.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.12.08. 11:59

trutya írta:
2020.12.08. 11:11
9_46_20 írta:
2020.12.08. 11:04
hozzáteszem a boxbaki szerintem nem arról szólt, hogy a két versenyzőt megcseréljék, a második lassú defektben már azonban nem vagyok biztos...
pár kör volt hátra, észrevette volna maga is ha valami gond van, ha meg nincs, akkor behúzza...
érdekes hogy addig a pillanatig tudott menni mint a meszes.
azon gondolkodtam, hogy nem cserélték-e össze a feliratot Bottassal, mert ő vesztett pozíciókat pont akkor, mindenki kerülgette ki mintha állna és a kocsi is furcsán mozgott.

van abban valami, amit írsz...
Amikor Russell kiment a defektes kerék cseréjére, akkor éreztem azt, hogy a felvételen is látható, hogy laposabb a gumi. Szerintem ezzel én nem tudok vitatkozni.
Az alábbi két képen egy a defekt előtti kép, majd az, amikor beállt a boxba. Szerintem láthatóan laposabb a boxban.
A russell-gumi-1.jpg csatolmány már nem érhető el.
russell-gumi-1.jpg
russell-gumi-1.jpg (33.33 KiB) Megtekintve 794 alkalommal
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.12.08. 12:00

russell-gumi-2.jpg
russell-gumi-2.jpg (22.28 KiB) Megtekintve 792 alkalommal
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.12.08. 15:25

Lancelot írta:
2020.12.08. 10:24
Ezt biztos előre eltervezték ugye, kedves konteo gyártók?

https://f1vilag.hu/hirek/ujabb-reszle ... endszere/
(:e (:e (:e

Lance!
Engem valójában hidegen hagy, hogy nyer e russel vagy szar e botos.
Az ami biztosan nem konteo, hogy ez a merci verhetetlen auto...sokkal gyorsabb erősebb és megbizhatóbb a többinél...tehát amit itt néhányan állítottunk az vastagon igaz...hamilton potya vb cimeket szerez sorban...és igy lesz ez jövőre is...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.12.08. 17:06

Bottas mennyire jó, azt most mutatta meg Russel a hétvégén.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2020.12.08. 19:40

bertone írta:
2020.12.08. 11:59
trutya írta:
2020.12.08. 11:11


pár kör volt hátra, észrevette volna maga is ha valami gond van, ha meg nincs, akkor behúzza...
érdekes hogy addig a pillanatig tudott menni mint a meszes.
azon gondolkodtam, hogy nem cserélték-e össze a feliratot Bottassal, mert ő vesztett pozíciókat pont akkor, mindenki kerülgette ki mintha állna és a kocsi is furcsán mozgott.

van abban valami, amit írsz...
Amikor Russell kiment a defektes kerék cseréjére, akkor éreztem azt, hogy a felvételen is látható, hogy laposabb a gumi. Szerintem ezzel én nem tudok vitatkozni.
Az alábbi két képen egy a defekt előtti kép, majd az, amikor beállt a boxba. Szerintem láthatóan laposabb a boxban.

russell-gumi-1.jpg

russell-gumi-2.jpg
Az egyik képe 300 felett készült, a másik állva. Szerinted? :D
A lassú defekt az amit mindig be lehet magyarázni. De ettől függetlenül hajlok arra hogy elhiszem a Mercedesnek hogy tudnak Minardi szinten boxtevékenységet végezni :mosoly:
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2020.12.08. 20:06

Nigel Hill írta:
2020.12.08. 19:40

Az egyik képe 300 felett készült, a másik állva. Szerinted? :D
A lassú defekt az amit mindig be lehet magyarázni. De ettől függetlenül hajlok arra hogy elhiszem a Mercedesnek hogy tudnak Minardi szinten boxtevékenységet végezni :mosoly:
Te sem nézel már Sky-t?
Russell a defektről: (a cikkben lévő első videóban, 3 perctől)
https://www.skysports.com/f1/news/12433 ... r-gp-debut
Érezte, de nem akarta elhinni, és a kör végére már határozottan befolyásolta.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: 2020 Bahrain Grand Prix - Sakhir, Nov 27 - 29

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2020.12.08. 21:28

keF1r írta:
2020.12.08. 15:25
Lancelot írta:
2020.12.08. 10:24
Ezt biztos előre eltervezték ugye, kedves konteo gyártók?

https://f1vilag.hu/hirek/ujabb-reszle ... endszere/
(:e (:e (:e

Lance!
Engem valójában hidegen hagy, hogy nyer e russel vagy szar e botos.
Az ami biztosan nem konteo, hogy ez a merci verhetetlen auto...sokkal gyorsabb erősebb és megbizhatóbb a többinél...tehát amit itt néhányan állítottunk az vastagon igaz...hamilton potya vb cimeket szerez sorban...és igy lesz ez jövőre is...
szerintem is lényegtelen, hogy ki nyert most...

a lényeg tisztán látszott. sereghajtó csapat pilótáját, beültetik egy hétvégére a mercibe, azt láss csodát, ugyanazt teljesíti, mint a már 7x-es világbajnok...

nincs ezen mit magyarázni.

Lezárt