2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Mely csapat kaparintja meg a konstrüktőri VB 3. helyet?

1 Racing Point
3
43%
2 McLaren
4
57%
3 Renault
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 7

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2020.12.14. 08:31

Ez nagyon felelőtlen dolog volt Hamiltontól, betegen szinte semmi pihenés után autóba ülni.. nem csak magát mást is veszélyeztetett és mindezt az egója miatt.
Elmennek azok is a π -be, akik ezt engedélyezték!!
Verstappen szépen zárta az évet, remélem így tudja folyatni is, bár nem reménykedek
Örülök a McLaren sikerének, mert bebizonyosodott, hogy többet érnek a tehetséges versenyzők a hatékony fejlesztés és a jó csapatvezetés, mint a megvásárolt technika és a fizetett versenyzők.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.12.14. 09:07

Nekem feltünt, hogy a dobogón egy pár másodpercre megtámaszkodott a térdein.
Látszott hogy nagyon fáradt.
Gondoltam is, hogy lehet úgy kell majd letámogatni.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.12.14. 09:07

Jadrina írta:
2020.12.14. 08:31
Ez nagyon felelőtlen dolog volt Hamiltontól, betegen szinte semmi pihenés után autóba ülni.. nem csak magát mást is veszélyeztetett és mindezt az egója miatt.
Elmennek azok is a π -be, akik ezt engedélyezték!!
Verstappen szépen zárta az évet, remélem így tudja folyatni is, bár nem reménykedek
Örülök a McLaren sikerének, mert bebizonyosodott, hogy többet érnek a tehetséges versenyzők a hatékony fejlesztés és a jó csapatvezetés, mint a megvásárolt technika és a fizetett versenyzők.
A Mclarennél most nyugalom, jó légkör és nagyon komoly szakmai munka folyt. A két pilóta egymást segítve mutatott egyre jobb teljesítményt. Véleményem szerint a kulcs a 2018-ban elkezdődött szerkezet átalakítás volt.
Jövőre még egy picit jobbak is lehetnek. Daniel érkezése és a Mercedes erőforrás megszilárdíthatja a 3. erő pozíciójukat. Bizakodással várom a jövő tavaszt.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.14. 09:54

Ilyen kérdésben nem dönthet a pilóta. Mindegyik versenyezni akar. Elképzelem hogy a tünetmentes Perez azt mondta hogy ő akarja a 2 hét kihagyást, mert felelősségteljes.
Elfogadom hogy felelőtlenség, de olyat vártok el tőle amit a több pilótától se lehetne. Azt is elfogadom, hogy ez a pénzről szól.
Majd a Mercedes eldönti. A 2020-as verdával lehet nyert volna Russel is, amúgy ő már tesztelte a mercit máskor is, szerintem nem lepte meg őket a tempója egyátalán, néhány nézőnek persze kielégülést okozhatott.
Hamiltont arra tartják ha nincsenek ennyire a többiek előtt és ő jelenti a különbséget akkor legyen náluk, lásd 17-18 és lehet jönni nekem azzal hogy nem akkor is világverő volt a mercedes, máshogy látom a fél világgal meg szerintem a mercedes-el együtt is.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2020.12.14. 11:06

Schumixx írta:
2020.12.14. 09:54
Ilyen kérdésben nem dönthet a pilóta. Mindegyik versenyezni akar. Elképzelem hogy a tünetmentes Perez azt mondta hogy ő akarja a 2 hét kihagyást, mert felelősségteljes.
Elfogadom hogy felelőtlenség, de olyat vártok el tőle amit a több pilótától se lehetne. Azt is elfogadom, hogy ez a pénzről szól.
Majd a Mercedes eldönti. A 2020-as verdával lehet nyert volna Russel is, amúgy ő már tesztelte a mercit máskor is, szerintem nem lepte meg őket a tempója egyátalán, néhány nézőnek persze kielégülést okozhatott.
Hamiltont arra tartják ha nincsenek ennyire a többiek előtt és ő jelenti a különbséget akkor legyen náluk, lásd 17-18 és lehet jönni nekem azzal hogy nem akkor is világverő volt a mercedes, máshogy látom a fél világgal meg szerintem a mercedes-el együtt is.
semmivel sem kevésbé gáz...
mégis csak Hamilton hisztizte ki magának és mégis csak Hamiltonnak engedélyezték még ezt is

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.14. 11:35

Jadrina írta:
2020.12.14. 11:06
semmivel sem kevésbé gáz...
mégis csak Hamilton hisztizte ki magának és mégis csak Hamiltonnak engedélyezték még ezt is
ok :)
Amúgy ezt a kihisztizte faszságot honnan szeded?

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2020.12.14. 11:40

Schumixx írta:
2020.12.14. 11:35
Jadrina írta:
2020.12.14. 11:06
semmivel sem kevésbé gáz...
mégis csak Hamilton hisztizte ki magának és mégis csak Hamiltonnak engedélyezték még ezt is
ok :)
Amúgy ezt a kihisztizte faszságot honnan szeded?
miért megkérték, hogy ugyan üljön már be betegen?

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.14. 11:45

Jadrina írta:
2020.12.14. 11:40
miért megkérték, hogy ugyan üljön már be betegen?
Valószínű megkérdezték hogy tud-e beszállni, hogy érzi magát, ennyi.
Az f1 sem ilyen óvodás kihisztiztem világban működik.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.12.14. 13:03

Schumixx írta:
2020.12.14. 09:54
Ilyen kérdésben nem dönthet a pilóta. Mindegyik versenyezni akar. Elképzelem hogy a tünetmentes Perez azt mondta hogy ő akarja a 2 hét kihagyást, mert felelősségteljes.
Elfogadom hogy felelőtlenség, de olyat vártok el tőle amit a több pilótától se lehetne. Azt is elfogadom, hogy ez a pénzről szól.
Majd a Mercedes eldönti. A 2020-as verdával lehet nyert volna Russel is, amúgy ő már tesztelte a mercit máskor is, szerintem nem lepte meg őket a tempója egyátalán, néhány nézőnek persze kielégülést okozhatott.
Hamiltont arra tartják ha nincsenek ennyire a többiek előtt és ő jelenti a különbséget akkor legyen náluk, lásd 17-18 és lehet jönni nekem azzal hogy nem akkor is világverő volt a mercedes, máshogy látom a fél világgal meg szerintem a mercedes-el együtt is.
Igen, tesztelte. 2017 nyarán. Egy alkalommal. :pf02
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.12.14. 13:04

Schumixx írta:
2020.12.14. 11:45
Jadrina írta:
2020.12.14. 11:40
miért megkérték, hogy ugyan üljön már be betegen?
Valószínű megkérdezték hogy tud-e beszállni, hogy érzi magát, ennyi.
Az f1 sem ilyen óvodás kihisztiztem világban működik.
Az F1 valóban nem.

Hamilton igen.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2020.12.14. 13:07

Schumixx írta:
2020.12.14. 09:54
Ilyen kérdésben nem dönthet a pilóta. Mindegyik versenyezni akar. Elképzelem hogy a tünetmentes Perez azt mondta hogy ő akarja a 2 hét kihagyást, mert felelősségteljes.
Elfogadom hogy felelőtlenség, de olyat vártok el tőle amit a több pilótától se lehetne. Azt is elfogadom, hogy ez a pénzről szól.
Majd a Mercedes eldönti. A 2020-as verdával lehet nyert volna Russel is, amúgy ő már tesztelte a mercit máskor is, szerintem nem lepte meg őket a tempója egyátalán, néhány nézőnek persze kielégülést okozhatott.
Hamiltont arra tartják ha nincsenek ennyire a többiek előtt és ő jelenti a különbséget akkor legyen náluk, lásd 17-18 és lehet jönni nekem azzal hogy nem akkor is világverő volt a mercedes, máshogy látom a fél világgal meg szerintem a mercedes-el együtt is.
Viccen kívül: honnan tudod, hogy nem így volt? Egyébként is a kérdés leegyszerűsítése, ha úgy nézzük, hogy mindegyik versenyző versenyezni akar. Nyilván, de figyelembe kell venni a körülményeket is. Az egyikük a szezon elején, augusztus első hetében szállt ki két futamra, miközben akkor még elméletileg többéves szerződése volt, a másik meg a mezőny legtöbbet kereső szupersztárja, jelenleg élő szerződés nélkül.

De a lényeg nem is ez, hogy más mit csinált vagy csinált volna. Hanem az, hogy Hamilton előszeretettel áll az élére mindenféle dolognak, amivel lehet hasítani az Instán meg a Twitteren. Ha bármi őszinteség lenne amögött, hogy ő egy átlagon felülien morális, a világot jobb hellyé tenni akaró, felelősségteljes srác, nem pedig csak egy like-vadász celeb, aki ráfekszik bármire, amivel követőket gyűjthet, akkor itt lett volna a remek alkalom ezt demonstrálni. Nem Pérez, nem Stroll és nem is a többi srác az, aki teleposztolja a közösségi médiát a bálnákról, a vegán életmódról, az esőerdők megmentéséről meg a BLM-ről. Baromira lyukas a suszter cipője, a legtöbbeknek azt hiszem, ez a baja - nekem legalábbis ez, nem az, hogy mennyi pénzt akar és hogyan próbálja azt kialkudni magának.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.14. 13:38

vollebak írta:
2020.12.14. 13:07
Viccen kívül: honnan tudod, hogy nem így volt? Egyébként is a kérdés leegyszerűsítése, ha úgy nézzük, hogy mindegyik versenyző versenyezni akar. Nyilván, de figyelembe kell venni a körülményeket is. Az egyikük a szezon elején, augusztus első hetében szállt ki két futamra, miközben akkor még elméletileg többéves szerződése volt, a másik meg a mezőny legtöbbet kereső szupersztárja, jelenleg élő szerződés nélkül.

De a lényeg nem is ez, hogy más mit csinált vagy csinált volna. Hanem az, hogy Hamilton előszeretettel áll az élére mindenféle dolognak, amivel lehet hasítani az Instán meg a Twitteren. Ha bármi őszinteség lenne amögött, hogy ő egy átlagon felülien morális, a világot jobb hellyé tenni akaró, felelősségteljes srác, nem pedig csak egy like-vadász celeb, aki ráfekszik bármire, amivel követőket gyűjthet, akkor itt lett volna a remek alkalom ezt demonstrálni. Nem Pérez, nem Stroll és nem is a többi srác az, aki teleposztolja a közösségi médiát a bálnákról, a vegán életmódról, az esőerdők megmentéséről meg a BLM-ről. Baromira lyukas a suszter cipője, a legtöbbeknek azt hiszem, ez a baja - nekem legalábbis ez, nem az, hogy mennyi pénzt akar és hogyan próbálja azt kialkudni magának.
Rendben, van is benne igazságod. Én azt mondtam hogy mivel azt érezte bár nem 100% de tud versenyezni így beszállt, nem gondolkozott szerintem sokat rajta. Én az önvedzélyessége miatt örültem volna ha még ezt kihagyja, és Russel mehet még egyet egy rendes pályán is.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.14. 13:39

bertone írta:
2020.12.14. 13:04

Az F1 valóban nem.

Hamilton igen.
Jólvan.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.12.14. 13:44

Schumixx írta:
2020.12.14. 13:39
bertone írta:
2020.12.14. 13:04

Az F1 valóban nem.

Hamilton igen.
Jólvan.
(:u
Az apa férfi, a rezsi nő!

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.12.14. 16:06

Schumixx írta:
2020.12.14. 13:38
vollebak írta:
2020.12.14. 13:07
Viccen kívül: honnan tudod, hogy nem így volt? Egyébként is a kérdés leegyszerűsítése, ha úgy nézzük, hogy mindegyik versenyző versenyezni akar. Nyilván, de figyelembe kell venni a körülményeket is. Az egyikük a szezon elején, augusztus első hetében szállt ki két futamra, miközben akkor még elméletileg többéves szerződése volt, a másik meg a mezőny legtöbbet kereső szupersztárja, jelenleg élő szerződés nélkül.

De a lényeg nem is ez, hogy más mit csinált vagy csinált volna. Hanem az, hogy Hamilton előszeretettel áll az élére mindenféle dolognak, amivel lehet hasítani az Instán meg a Twitteren. Ha bármi őszinteség lenne amögött, hogy ő egy átlagon felülien morális, a világot jobb hellyé tenni akaró, felelősségteljes srác, nem pedig csak egy like-vadász celeb, aki ráfekszik bármire, amivel követőket gyűjthet, akkor itt lett volna a remek alkalom ezt demonstrálni. Nem Pérez, nem Stroll és nem is a többi srác az, aki teleposztolja a közösségi médiát a bálnákról, a vegán életmódról, az esőerdők megmentéséről meg a BLM-ről. Baromira lyukas a suszter cipője, a legtöbbeknek azt hiszem, ez a baja - nekem legalábbis ez, nem az, hogy mennyi pénzt akar és hogyan próbálja azt kialkudni magának.
Rendben, van is benne igazságod. Én azt mondtam hogy mivel azt érezte bár nem 100% de tud versenyezni így beszállt, nem gondolkozott szerintem sokat rajta. Én az önvedzélyessége miatt örültem volna ha még ezt kihagyja, és Russel mehet még egyet egy rendes pályán is.
azt értsd már meg, hogy itt nem az önveszélyességéről van szó, hanem az F1-es közösség számára jelentett veszélyt!

dugja fel a seggébe a BLM-et. Európa nagy részén a kutya le se tojja, semmi közünk itt a feketékhez mg a jogaikhoz (leszámítva a franciákat, hollandokat, meg aki még Afrikába ment gyarmatosítani). itt lett volna lehetősége ahhoz hogy igazi, releváns példát mutasson.

volt amúgy térdelés az araboknál? vagy ahhoz punci volt?
Kép

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.14. 16:33

trutya írta:
2020.12.14. 16:06
azt értsd már meg, hogy itt nem az önveszélyességéről van szó, hanem az F1-es közösség számára jelentett veszélyt!

dugja fel a seggébe a BLM-et. Európa nagy részén a kutya le se tojja, semmi közünk itt a feketékhez mg a jogaikhoz (leszámítva a franciákat, hollandokat, meg aki még Afrikába ment gyarmatosítani). itt lett volna lehetősége ahhoz hogy igazi, releváns példát mutasson.

volt amúgy térdelés az araboknál? vagy ahhoz punci volt?
Volt negatív tesztje, ha negatív, akkor mehet. Megvannak ennek a szabályai. Neki is azokat kell betartani.
A blm dolgot mondd meg te, én nem követem, csak futamkezdésre kapcsolódok be.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.12.14. 17:36

Schumixx írta:
2020.12.14. 16:33
Volt negatív tesztje, ha negatív, akkor mehet. Megvannak ennek a szabályai. Neki is azokat kell betartani.
A blm dolgot mondd meg te, én nem követem, csak futamkezdésre kapcsolódok be.
Fizikálisan volt rossz állapotban.
Abban biztos vagyok, hogy van akkora renoméja ennek a figurának, hogy ha azt mondja Totonak, hogy "figy... Toto, nem vagyok 100-as, kihagynám az utolsó futamot. Veszélyes bla bla..."

Itt nem erről lehetett szó. Hősködött.
Mint ahogy egyébként sok élsportoló beleszaladt ebbe a csapdába.
A csapatnak és az orvosoknak, kondícionális edzőjének, trénereknek kellett volna rábeszélni, hogy ne induljon.
Itt nem arról van szó, hogy veszélyt jelentett volna másokra, szerintem ez a legutolsó dolog ami eszembe jutna.
Fizikálisan annyira szarul vagy a covid után, hogy felelőtlenség bármilyen fizikális tevékenységet űzni... nem F1-es futamon indulni, hanem tornázni stb... veszélyes mert vérrög alakulhat ki a szervezetében.

Több olyan sportoló volt már aki feldobta a pacskert covid után, mert túl hamar tért vissza.
Ha jól rémlik nemrég volt egy bírkózó. Sima szívmegállás.

itt ez a fasz akart indulni, és engedték neki.
De tőle már megszokhattuk a sok faszságot, én a csapaton csodálkozom. Az orvosokon, trénereken... :?

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2020.12.14. 19:04

rdaneelolivaw írta:
2020.12.14. 17:36


itt ez a fasz akart indulni, és engedték neki.
De tőle már megszokhattuk a sok faszságot, én a csapaton csodálkozom. Az orvosokon, trénereken... :?
Én is. Ez az ember - ha másként nem nézzük - hatalmas pénz. Ki a fene nem vigyáz egy ilyen befektetésre??

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2020.12.14. 20:03

KisVadász írta:
2020.12.14. 01:09

Vagy most mi? Nem értem én ezt a beárazott VB cím logikát, levezetnéd pontosabban?

Isten ments!
:D
Harmadik éve ment a "Hamilton egyre érettebb" és hogy 110%-ot hoz ki az autóból. És ez miatta van, mert meg lehet nézni Bottast, aki milyen jó versenyző és mégis alulmarad Lewis-al szemben, akit Rosberg csak azért győzött le mert bla bla bla. Egy low fast. Kiderült hogy Bottas fasorban sincs, Hamilton a Mercedes fölénnyel sétakocsikázott a 7. VB címig. Nem a Mercedes eredményit vitatom, azok magukért beszélnek. Az meg hogy Russel van akkora tehetség (mert Hamilton tehetségét sosem vontam és vonom kétségbe) nekem csak bónusz. Persze teljesen igazságosan, neki még egy évet tanulóban kell lehúznia mert kell még a 8. is ;)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2020.12.14. 21:11

bertone írta:
2020.12.14. 13:44
Schumixx írta:
2020.12.14. 13:39

Jólvan.
(:u
Mégis milyen választ vártál a kétmondatos bölcsességedre?
(:u

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2020.12.14. 21:30

trutya írta:
2020.12.14. 16:06


azt értsd már meg, hogy itt nem az önveszélyességéről van szó, hanem az F1-es közösség számára jelentett veszélyt!

dugja fel a seggébe a BLM-et. Európa nagy részén a kutya le se tojja, semmi közünk itt a feketékhez mg a jogaikhoz (leszámítva a franciákat, hollandokat, meg aki még Afrikába ment gyarmatosítani). itt lett volna lehetősége ahhoz hogy igazi, releváns példát mutasson.

volt amúgy térdelés az araboknál? vagy ahhoz punci volt?
Ómájgád!! Hagyjuk már! Papol itt mindenki ilyen baromságokat, de igazából csak azt szerettétek volna, ha még egy futamon Russell indul helyette (amúgy én is).
Többek közt azért, mert már unjátok nézni, hogy szarrá nyeri magát (érthető végül is), meg azért mert a legtöbb embert irritálja ez a "hero of world" szerep, amit magára ölt egy ideje (engem is eléggé).
Na de ilyen nyomorult dumákkal jönni, hogy jajj milyen felelőtlen volt, meg bezzeg most példát mutathatott volna, meg mennyi embert veszélyeztetett, hányan meghalhatnak most miatta (ez még csak felkészül...) Ugyan már. :lol:
Meg kell mondani a frankót aztán annyi. Utálom mert egy fasz. Vagy valami ilyesmi. Nem ilyen gagyi dumák mögé bújtatni.
Lajos meg sosem volt a legokosabb a mezőnyben, sajnos jó iskolára már lehet nem tellett nekik, de ettől még lehet valaki jó arc. Ő is az néha amikor megfeledkezik a szereplésről, inkább zongorázna többet... :D

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2020.12.14. 21:37

Nigel Hill írta:
2020.12.14. 20:03
KisVadász írta:
2020.12.14. 01:09

Vagy most mi? Nem értem én ezt a beárazott VB cím logikát, levezetnéd pontosabban?

Isten ments!
:D
Harmadik éve ment a "Hamilton egyre érettebb" és hogy 110%-ot hoz ki az autóból. És ez miatta van, mert meg lehet nézni Bottast, aki milyen jó versenyző és mégis alulmarad Lewis-al szemben, akit Rosberg csak azért győzött le mert bla bla bla. Egy low fast. Kiderült hogy Bottas fasorban sincs, Hamilton a Mercedes fölénnyel sétakocsikázott a 7. VB címig. Nem a Mercedes eredményit vitatom, azok magukért beszélnek. Az meg hogy Russel van akkora tehetség (mert Hamilton tehetségét sosem vontam és vonom kétségbe) nekem csak bónusz. Persze teljesen igazságosan, neki még egy évet tanulóban kell lehúznia mert kell még a 8. is ;)
Ha 17-18-ban folytatódott volna a Mercinél a házon belüli háborús helyzet, akkor nagy eséllyel Vettel behúzza mindkettőt. Akkor nem az lett volna a szöveg, hogy "legalább küzdöttek egymás ellen, hú micsoda párharc, ez igen, így kell ezt" hanem ehelyett ismét Vettel nyíl egyenes mutatóujját méltatta volna mindenki.
A Mercire meg kb legyintettek volna egyet, hogy "na tessék, kellett ez nekik?"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2020.12.14. 21:49

KisVadász írta:
2020.12.14. 21:37
Nigel Hill írta:
2020.12.14. 20:03


Harmadik éve ment a "Hamilton egyre érettebb" és hogy 110%-ot hoz ki az autóból. És ez miatta van, mert meg lehet nézni Bottast, aki milyen jó versenyző és mégis alulmarad Lewis-al szemben, akit Rosberg csak azért győzött le mert bla bla bla. Egy low fast. Kiderült hogy Bottas fasorban sincs, Hamilton a Mercedes fölénnyel sétakocsikázott a 7. VB címig. Nem a Mercedes eredményit vitatom, azok magukért beszélnek. Az meg hogy Russel van akkora tehetség (mert Hamilton tehetségét sosem vontam és vonom kétségbe) nekem csak bónusz. Persze teljesen igazságosan, neki még egy évet tanulóban kell lehúznia mert kell még a 8. is ;)
Ha 17-18-ban folytatódott volna a Mercinél a házon belüli háborús helyzet, akkor nagy eséllyel Vettel behúzza mindkettőt. Akkor nem az lett volna a szöveg, hogy "legalább küzdöttek egymás ellen, hú micsoda párharc, ez igen, így kell ezt" hanem ehelyett ismét Vettel nyíl egyenes mutatóujját méltatta volna mindenki.
A Mercire meg kb legyintettek volna egyet, hogy "na tessék, kellett ez nekik?"
Annyira sem volt erős az a Ferrari, mint a 97-es Schumacher alatt a Williams ellen.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2020.12.15. 00:22

KisVadász írta:
2020.12.14. 21:30
trutya írta:
2020.12.14. 16:06


azt értsd már meg, hogy itt nem az önveszélyességéről van szó, hanem az F1-es közösség számára jelentett veszélyt!

dugja fel a seggébe a BLM-et. Európa nagy részén a kutya le se tojja, semmi közünk itt a feketékhez mg a jogaikhoz (leszámítva a franciákat, hollandokat, meg aki még Afrikába ment gyarmatosítani). itt lett volna lehetősége ahhoz hogy igazi, releváns példát mutasson.

volt amúgy térdelés az araboknál? vagy ahhoz punci volt?
Ómájgád!! Hagyjuk már! Papol itt mindenki ilyen baromságokat, de igazából csak azt szerettétek volna, ha még egy futamon Russell indul helyette (amúgy én is).
Többek közt azért, mert már unjátok nézni, hogy szarrá nyeri magát (érthető végül is), meg azért mert a legtöbb embert irritálja ez a "hero of world" szerep, amit magára ölt egy ideje (engem is eléggé).
Na de ilyen nyomorult dumákkal jönni, hogy jajj milyen felelőtlen volt, meg bezzeg most példát mutathatott volna, meg mennyi embert veszélyeztetett, hányan meghalhatnak most miatta (ez még csak felkészül...) Ugyan már. :lol:
Meg kell mondani a frankót aztán annyi. Utálom mert egy fasz. Vagy valami ilyesmi. Nem ilyen gagyi dumák mögé bújtatni.
Lajos meg sosem volt a legokosabb a mezőnyben, sajnos jó iskolára már lehet nem tellett nekik, de ettől még lehet valaki jó arc. Ő is az néha amikor megfeledkezik a szereplésről, inkább zongorázna többet... :D
Pedig így van, még ha nehéz is elképzelni. Kit érdekel, hogy hány futamot nyer még, meg hány címet? Verstappen mellett a legjobb versenyző, a legjobb autóban, ez annak is egyértelmű, aki csak idén kezdett F1-et nézni.

Ez a vírus is egy rohadék, veszélyes szar, még most sem tudunk róla sok dolgot. Ha azt gondolod, hogy itt előadjuk a túllihegést, beszélj egészségügyi dolgozókkal, akik nemcsak, hogy látják, mit tesz az emberekkel, de a legveszélyeztetettebb réteg is egyben. Fiatal, alapbetegségben nem szenvedő embereket is lekaszál random.

Erre itt van a világ hőse, ahogy mondod, aki síkra száll a bálnák védelmétől kezdve a vegánságon át az emberjogi dolgokig, de éppen ezzel a világot érintő járvánnyal kapcsolatban nem óvatos eléggé. Ne haragudj, de ha te erre azt mondod, hogy inkább valljuk be, hogy csak az unalom/utálat hangja ez, akkor nagyon nagy szerencséd volt eddig, hogy nem érintett sem téged, sem hozzád közel állót ez a szarság. Szívemből kívánom, hogy maradjon is így, de hidd el, hogy ez nem játék, és igen, negatív eredmény mellett produkálva is lehet még valaki fertőző. Lehet, hogy Hamilton egy szerelője, vagy csak egy pályamunkás, akivel pár másodpercet egy légtérben van, nem ilyen szerencsés, hogy kis gyengélkedéssel letudja.

Mindegy, meggyőzni nem hiszem, hogy foglak, de nekem valóban ez volt a problémám ezzel az egésszel - nem Russell (fog ő még nyerni eleget), nem Hamilton pénzkövetelése (követeljen, amennyit akar, nekem nem lesz szarabb tőle, plusz meg is teheti, mint uralkodó és hétszeres bajnok), meg nem az utálat (Vettel sikerei ezerszer jobban zavartak mindig is). Felelőtlen volt, és segget csinált a szájából akkor, amikor a legjobb alkalom kínálkozott arra, hogy bemutassa, nem csak látszólag törődik a világ mindenféle problémájával.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: 2020 Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit, Dec 11 - 13

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.12.15. 09:22

KisVadász írta:
2020.12.14. 21:30
trutya írta:
2020.12.14. 16:06


azt értsd már meg, hogy itt nem az önveszélyességéről van szó, hanem az F1-es közösség számára jelentett veszélyt!

dugja fel a seggébe a BLM-et. Európa nagy részén a kutya le se tojja, semmi közünk itt a feketékhez mg a jogaikhoz (leszámítva a franciákat, hollandokat, meg aki még Afrikába ment gyarmatosítani). itt lett volna lehetősége ahhoz hogy igazi, releváns példát mutasson.

volt amúgy térdelés az araboknál? vagy ahhoz punci volt?
Ómájgád!! Hagyjuk már! Papol itt mindenki ilyen baromságokat, de igazából csak azt szerettétek volna, ha még egy futamon Russell indul helyette (amúgy én is).
Többek közt azért, mert már unjátok nézni, hogy szarrá nyeri magát (érthető végül is), meg azért mert a legtöbb embert irritálja ez a "hero of world" szerep, amit magára ölt egy ideje (engem is eléggé).
Na de ilyen nyomorult dumákkal jönni, hogy jajj milyen felelőtlen volt, meg bezzeg most példát mutathatott volna, meg mennyi embert veszélyeztetett, hányan meghalhatnak most miatta (ez még csak felkészül...) Ugyan már. :lol:
Meg kell mondani a frankót aztán annyi. Utálom mert egy fasz. Vagy valami ilyesmi. Nem ilyen gagyi dumák mögé bújtatni.
Lajos meg sosem volt a legokosabb a mezőnyben, sajnos jó iskolára már lehet nem tellett nekik, de ettől még lehet valaki jó arc. Ő is az néha amikor megfeledkezik a szereplésről, inkább zongorázna többet... :D
mert az elég hihető, hogy szerdán még az a hír, hogy szarul van, csütörtökön meg már negatív tesztet mutat?
egy random ember meg maradjon otthon amíg tünetmentes nem lesz 3 napig :D
nem tudom, te mit szólnál, ha egy kollégád még félbetegen jönne vissza dolgozni, miközben te és mindenki más is ott van. biztos nyugodt lennél. ráadásul az F1-ben messze nagyobb volt az elővigyázatosság mint máshol, hidd el, személyes tapasztalat!

nem utálom én Hamit - bár tény hogy zavar az a sima menetelés amit előad, de ugyanez zavart Schuminál, Vettelnél is -, csak ilyenkor megvetem kissé.
Kép

Lezárt