Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Altat a Mercedes, vagy tényleg gond van?

Altat és simán nyerik a futamot
3
30%
Gondban vannak, simán bukják a győzelmet
3
30%
Altat, de némi szerencsével más csapat szerzi meg a győzelmet
1
10%
Gond van, de némi szerencsével azért behúzzák a győzelmet
3
30%
 
Szavazatok száma: 10

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.03.28. 20:17

Egy kicsit sem hangolnak a magyar "újságírók"... :hanyas:

Kép

A futam előtti megbeszélésen határozottan informálva voltak a versenyzők, hogy a pályán kívüli előzés az érintett helyen elfogadhatatlan és sokkal komolyabban fogják szankcionálni, mint amikor valaki egymaga autózva hagyja el, amikor is csak időbüntetést szabnak ki. Ennek tudatában engedte vissza.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.03.28. 20:47

Nekem egyébként továbbra sem világos, hogy miért szükséges, az ugyanarra a kanyarra vonatkozó pályaelhagyási szabályok módosítása, egy hétvégén belül 2-3 alkalommal. Nagyon rossz üzenete van szerintem. Nem tudom, mi az amit arról a kanyarról nem lehet tudni az előző évek tapasztalatai alapján. Eléggé mesterséges izgalom fokozás szaga van a dolognak, ha pedig szimplán ennyire nem tudja a versenyirányítás, hogy mit akar az szintén kínos.

Amióta a Liberty van, elméletileg az a cél, hogy minél érthetőbb, egyszerűbb legyen az F1, közben megy a variálás, a gumiszabályok (nem az abroncsokra gondolok), amelyek vitatható esetekhez vezethetnek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2021.03.28. 21:12-kor.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2021.03.28. 20:49

KisVadász írta:
2021.03.28. 20:17
Egy kicsit sem hangolnak a magyar "újságírók"... :hanyas:

Kép

A futam előtti megbeszélésen határozottan informálva voltak a versenyzők, hogy a pályán kívüli előzés az érintett helyen elfogadhatatlan és sokkal komolyabban fogják szankcionálni, mint amikor valaki egymaga autózva hagyja el, amikor is csak időbüntetést szabnak ki. Ennek tudatában engedte vissza.
Igen, igen. A sokkal szigorubb buntetest lattuk is. Maxnak a gyozelmebe kerult.
Az egymaga autozva csak idobuntetest, viszont nem.
Talan ez volt a probelma es ezert ereztek igazsagtalannak?

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.03.28. 21:05

Jadrina írta:
2021.03.28. 20:49


Igen, igen. A sokkal szigorubb buntetest lattuk is. Maxnak a gyozelmebe kerult.
Az egymaga autozva csak idobuntetest, viszont nem.
Talan ez volt a probelma es ezert ereztek igazsagtalannak?

Megkapta a warningját és utána már nem csinálta. Hogy ezt későn kapta-e és ha igen miért, abba bele lehet kötni, de amit itt (M4 Sport) megpróbálnak köré építeni az kicsit gázos...
Egyébként megúszott büntetések terén Max is eléggé felül van a listán. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KisVadász 2021.03.28. 21:12-kor.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.03.28. 21:11

Phoebe írta:
2021.03.28. 20:47
Nekem egyébként továbbra sem világos, hogy miért szükséges, az ugyanarra a kanyarra vonatkozó pályaelhagyási szabályok módosítása, egy hétvégén belül 2-3 alkalommal. Nagyon rossz üzenete van szerintem. Nem tudom, mi az amit arról a kanyarról nem lehet tudni az előző évek tapasztalatai alapján. Eléggé mesterséges izgalom fokozás szaga van a dolognak, ha pedig szimplán ennyire nem tudja a versenyirányítás, hogy mit akar az szintén kínos.

Amióta a Libery van, elméletileg az a cél, hogy minél érthetőbb, egyszerűbb legyen az F1, közben megy a variálás, a gumiszabályok (nem az abroncsokra gondolok), amelyek vitatható esetekhez vezethetnek.
Nekem sem tetszik ez a új módi, ami egyébként Michael Masi versenyigazgatóvá válásával kezdett el hirtelen nagyon fontos lenni. Szinte csak következetlenséget eredményez és ha már annyira ragaszkodnak hozzájuk, akkor csinálják fizikálisan. Tegyenek oda bukkanót, vagy egy 2 méter széles sóderágyat, vagy valami olyat, ami vissza tartja őket.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.03.28. 21:44

Kép
Gumik és sebességek.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.03.28. 22:02

KisVadász írta:
2021.03.28. 21:05
Megkapta a warningját és utána már nem csinálta. Hogy ezt későn kapta-e és ha igen miért, abba bele lehet kötni, de amit itt (M4 Sport) megpróbálnak köré építeni az kicsit gázos...
Egyébként megúszott büntetések terén Max is eléggé felül van a listán. ;)
Úgy kb 40 körig minden körben. (:u
Kurva nagy bünti a "warning".

A másik jelenet, amikor Verstappen üldözte Hamiltont, kb 1,5 másodpercre volt tőle, Hamilton szépen lecsúszott az ívről egy betonozott részre.
Gondolom azért ilyenkor a pálya mellett is tövig nyomják a gázt, nehogymár időveszteség legyen a vége. (:h (:v

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.03.28. 22:16

Nagyon izgalmas futam volt. A redbull kicsit előrébb van, kiváncsi leszek a folytatásra. Ők az évközbeni fejlesztésekkel is egész jó múltal rendelkeznek, nem úgy mint a Ferrari.
Mindenképp izgalmas szezon lesz ez!

Na mentem vissza facebook boxutca formula1.hu stb.-re és áldozok a bűnös élvezetnek, olvasgatom hogyan sírnak most a retkek, hogy nem a legjobb géppel megint nyert a nigga. :mosoly:

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.03.28. 22:34

Vannak elvetemült/időmilliomos emberek. :D


Avatar
Verstappen
gokartos
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2014.01.02. 23:18
Mi vagy?: Alfons drukker

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Verstappen » 2021.03.28. 22:43

Phoebe írta:
2021.03.28. 22:34
Vannak elvetemült/időmilliomos emberek. :D

Ehh... engem ez csak felhúz. Gyakorlatilag Verstappen éretten, higgadtsággal és őszinteséggel becsületből adta vissza neki a helyezést. Majd ha egyszer Hamiltontól is látok ilyen gesztust, az elégtétel lesz. Csak ne kelljen addig féllábon állnom.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.03.28. 22:49

Phoebe írta:
2021.03.28. 22:34
Vannak elvetemült/időmilliomos emberek. :D

Most mi a gond? 56 lehetőségből csak 29? Az sok?
Az apa férfi, a rezsi nő!

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.03.28. 23:05

vissza kell rakni a kavicsagyakat. masodszorra mar nem megy ki szandekosan

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.03.28. 23:11

Verstappen írta:
2021.03.28. 22:43

Ehh... engem ez csak felhúz. Gyakorlatilag Verstappen éretten, higgadtsággal és őszinteséggel becsületből adta vissza neki a helyezést. Majd ha egyszer Hamiltontól is látok ilyen gesztust, az elégtétel lesz. Csak ne kelljen addig féllábon állnom.
Mondjuk az a becsület azért úgy nézett ki, hogy szólt a versenyirányítás a csapatnak, ők pedig Maxnak, nem kockáztatták, hogy büntetés legyen belőle (Horner nyilatkozta).

Max annyira nem akarta visszaadni a helyet a futam utáni rádiózása alapján: https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/03 ... se-helyett

Bitang
gokartos
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2014.03.09. 09:16

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Bitang » 2021.03.28. 23:26


23:10- től érdemes megnézni

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.03.28. 23:58

rdaneelolivaw írta:
2021.03.28. 22:02

Úgy kb 40 körig minden körben. (:u
Kurva nagy bünti a "warning".

A másik jelenet, amikor Verstappen üldözte Hamiltont, kb 1,5 másodpercre volt tőle, Hamilton szépen lecsúszott az ívről egy betonozott részre.
Gondolom azért ilyenkor a pálya mellett is tövig nyomják a gázt, nehogymár időveszteség legyen a vége. (:h (:v
Nem volt 40 és ezt nyilván Te is tudod, ha nézted. Alább már úgy látom meg is lett neked számolva. :D
Egyébként azért tette ezt meg 29x mert elvileg úgy volt, hogy a versenyen nem fogják azt a pontot nézni, csak az edzéseken fogják elvenni azokat a köridőket, amiket pályaelhagyással szereztek. Aztán egyszer csak a verseny közben ez megváltozott, mert a csúf gonosz hókuszpók túl sokszor átlépte a fehér vonalat és onnantól kezdve már a versenyen sem nézték jó szemmel.
Az ott történő előzést viszont még pénteken kicsukta a Masi, az nem a verseny közben született szabály.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.03.29. 00:06

Verstappen írta:
2021.03.28. 22:43


Ehh... engem ez csak felhúz. Gyakorlatilag Verstappen éretten, higgadtsággal és őszinteséggel becsületből adta vissza neki a helyezést. Majd ha egyszer Hamiltontól is látok ilyen gesztust, az elégtétel lesz. Csak ne kelljen addig féllábon állnom.
Igen persze, becsületből. Hirtelen utaztam a dimenziók közt és ebben Verstappen lassan a becsület bajnoka lesz?
Azért adta vissza, mert még nagyon is frissen él az emlékezetében az, amikor Kimit is a pályán kívül előzte meg. Akkor valahogy nem diktálta azt a becsülete, hogy vissza kellene adnia a pozíciót, mivel a pályát lerövidítve, 4 kerékkel elhagyva szerezte meg... Furcsa. ;)

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2021.03.29. 06:19

KisVadász írta:
2021.03.28. 23:58
rdaneelolivaw írta:
2021.03.28. 22:02

Úgy kb 40 körig minden körben. (:u
Kurva nagy bünti a "warning".

A másik jelenet, amikor Verstappen üldözte Hamiltont, kb 1,5 másodpercre volt tőle, Hamilton szépen lecsúszott az ívről egy betonozott részre.
Gondolom azért ilyenkor a pálya mellett is tövig nyomják a gázt, nehogymár időveszteség legyen a vége. (:h (:v
Nem volt 40 és ezt nyilván Te is tudod, ha nézted. Alább már úgy látom meg is lett neked számolva. :D
Egyébként azért tette ezt meg 29x mert elvileg úgy volt, hogy a versenyen nem fogják azt a pontot nézni, csak az edzéseken fogják elvenni azokat a köridőket, amiket pályaelhagyással szereztek. Aztán egyszer csak a verseny közben ez megváltozott, mert a csúf gonosz hókuszpók túl sokszor átlépte a fehér vonalat és onnantól kezdve már a versenyen sem nézték jó szemmel.
Az ott történő előzést viszont még pénteken kicsukta a Masi, az nem a verseny közben született szabály.
Most akkor mi vsn? Mert fentebb pont te masoltad be hogy de nezik, de nem butetik olyan szigoruan..
Nagy a fejetlenseg es ez s versenyigazgatosag hibaja.. nem csoda, hogy egymasnak esnek az emberek
A legjobb amugy amit olvastam, hogy futam kozben hoztak egy olyan szabalyt, hogy Hamiltont ketszer kell megelozni, ha valaki nyerni akar. (:u

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.03.29. 07:43

t-oom írta:
2021.03.28. 12:21
én jeleztem hetekkel ezelőtt, hogy Vettel tekintetében nagy elvárásokkal ne legyetek...
A teóriám az, hogy minden tudása a hajában van, ami pedig... :szom01
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.03.29. 08:00

Jadrina írta:
2021.03.29. 06:19


Most akkor mi vsn? Mert fentebb pont te masoltad be hogy de nezik, de nem butetik olyan szigoruan..
Nagy a fejetlenseg es ez s versenyigazgatosag hibaja.. nem csoda, hogy egymasnak esnek az emberek
A legjobb amugy amit olvastam, hogy futam kozben hoztak egy olyan szabalyt, hogy Hamiltont ketszer kell megelozni, ha valaki nyerni akar. (:u
Igen, jól látod, nagy a fejetlenség. A verseny közben változott meg a véleményük. A pénteki első edzés után még úgy volt, hogy a szabadedzéseken és az időmérőn veszik el azokat a köröket, amiket pályaelhagyással szereztek és úgy volt, hogy a versenyen nem nézik majd. Aztán mégis nézték.
A legjobb lenne, ha nem erőltetnék ezt a dolgot, vagy ha igen akkor tényleg csinálják rendesen sóderággyal, vagy ilyesmi. ;)

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.03.29. 08:03

KisVadász írta:
2021.03.28. 20:17
Egy kicsit sem hangolnak a magyar "újságírók"... :hanyas:

Kép

A futam előtti megbeszélésen határozottan informálva voltak a versenyzők, hogy a pályán kívüli előzés az érintett helyen elfogadhatatlan és sokkal komolyabban fogják szankcionálni, mint amikor valaki egymaga autózva hagyja el, amikor is csak időbüntetést szabnak ki. Ennek tudatában engedte vissza.
Inkább azon elmélkedj, hogy mikor tappen utolérte fekakirályt akkor az látva az elkerülhetetlent azonnal belesirt a rádióba, hogy " elfogytak a hátsó gumijaim" már előre felmentve magát a megalázó szituban...azután valahogy mégis elég volt a futam végéig a két hátsó is...
nem megérdemelt győzelmet aratott...
Tappen meg ha nem műszaki hiba miatt lassult le, akkor érett versenyzést mutatott, és arra is rájött, hogy nem az első futam után osztják a VB cimet...

Ez a variálás és nem egyértelmű szabályalkotás és alkalmazás + a nem is értem kategoria... ahogy a foci VB selejtezőkön is a VAR hiánya..két forduló ment csak le számtalan eredményt befolyásoló megadott lesgóllal...meg nem adott szabályossal...kamu 11 esekkel...stb...
mi szükség ezekre...hacsak nem a lehetőség meghagyása az eredmények befolyásolására...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.03.29. 08:44

KisVadász írta:
2021.03.29. 08:00
Igen, jól látod, nagy a fejetlenség. A verseny közben változott meg a véleményük. A pénteki első edzés után még úgy volt, hogy a szabadedzéseken és az időmérőn veszik el azokat a köröket, amiket pályaelhagyással szereztek és úgy volt, hogy a versenyen nem nézik majd. Aztán mégis nézték.
A legjobb lenne, ha nem erőltetnék ezt a dolgot, vagy ha igen akkor tényleg csinálják rendesen sóderággyal, vagy ilyesmi. ;)
Mi csak felhívtuk a figyelmet, hogy megint lejt a pálya. :)
Most éppen 30% meredekségű volt a lejtő, TE pedig vízszintesnek láttad. (:u

Megyek teniszt nézni, ott már az OUT-ot is gép nézi. (:v

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.03.29. 11:11

Oké, fejetlenség. De azért rendesen adnak az "összeesküvés-elmélet"-nek.

1. Hamilton rendszeresen lemegy a pályáról, de senkit nem érdekel a versenyirányításban.
2. Verstappen panaszkodik emiatt.
3. A versenyirányítás szól Hamiltonnak, hogy fejezze be.
4. Verstappen még a pályán megelőzi Hamiltont, majd ahogy a brit sokszor, ő is kimegy a pályáról. Mondom még egyszer, az előzés végrehajtása UTÁN. (lásd összefoglaló a futamról)
5. 20 másodperccel az akciót követően már Verstappen visszaengedi Hamiltont. Azaz, 20 másodperc elég volt a versenyirányításnak arra, hogy visszanézze az esetet, megtárgyalja és jelezze a csapatnak, hogy Max adja vissza a pozíciót.
Az apa férfi, a rezsi nő!

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.03.29. 11:15

a palyaelhagyas buntetesenek lenne egy egyszeru modja - az auto poziciojat ugyebar centi pontossaggal tudjak - ha elhagyja ket kerekkel, akkor pl. 5 masodpercre nem mukodne a motor, ha a geometriai kozepponttal, akkor 10, ha 4 kerekkel akkor 15 masodpercig nem lenne gyujtasa, vagy brutalisan limitalnak az uzemanyagatfolyast. nem allnanak fejre a kavicsagyban, vagy a falban. de kerulnek a palyaelhagyast, az biztos
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mudd 2021.03.29. 11:21-kor.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.03.29. 11:21

KisVadász írta:
2021.03.29. 08:00
Jadrina írta:
2021.03.29. 06:19


Most akkor mi vsn? Mert fentebb pont te masoltad be hogy de nezik, de nem butetik olyan szigoruan..
Nagy a fejetlenseg es ez s versenyigazgatosag hibaja.. nem csoda, hogy egymasnak esnek az emberek
A legjobb amugy amit olvastam, hogy futam kozben hoztak egy olyan szabalyt, hogy Hamiltont ketszer kell megelozni, ha valaki nyerni akar. (:u
Igen, jól látod, nagy a fejetlenség. A verseny közben változott meg a véleményük. A pénteki első edzés után még úgy volt, hogy a szabadedzéseken és az időmérőn veszik el azokat a köröket, amiket pályaelhagyással szereztek és úgy volt, hogy a versenyen nem nézik majd. Aztán mégis nézték.
A legjobb lenne, ha nem erőltetnék ezt a dolgot, vagy ha igen akkor tényleg csinálják rendesen sóderággyal, vagy ilyesmi. ;)
Ehez képest szinte csak Hamilton szélesített rendszeresen. Én kiosztottam volna egy 5mp utólagos büntit, mert nem csak 7 tizedet nyert ezzel a 29 kör alatt. Ez lenne a lenne fair. ezért röhögön ki mindig Lajost amikor arra panaszkodik, hogy rá utaznak a versenybírók.
Ezt hagyni kellett volna. Legalább ezt nyerje meg idén a Red Bull. Imolában már a Mercedes lesz az úr.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Formula 1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2021.03.29. 12:27

keF1r írta:
2021.03.29. 08:03


Inkább azon elmélkedj, hogy mikor tappen utolérte fekakirályt akkor az látva az elkerülhetetlent azonnal belesirt a rádióba, hogy " elfogytak a hátsó gumijaim" már előre felmentve magát a megalázó szituban...azután valahogy mégis elég volt a futam végéig a két hátsó is...
nem megérdemelt győzelmet aratott...
Tappen meg ha nem műszaki hiba miatt lassult le, akkor érett versenyzést mutatott, és arra is rájött, hogy nem az első futam után osztják a VB cimet...

Ez a variálás és nem egyértelmű szabályalkotás és alkalmazás + a nem is értem kategoria... ahogy a foci VB selejtezőkön is a VAR hiánya..két forduló ment csak le számtalan eredményt befolyásoló megadott lesgóllal...meg nem adott szabályossal...kamu 11 esekkel...stb...
mi szükség ezekre...hacsak nem a lehetőség meghagyása az eredmények befolyásolására...
Igen®

A 2. résszel meg egyet értek. Masi túlerőlteti ezt a dolgot. Focit nem nézek.

Lezárt