Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Néhány lehetséges esemény a futamra nézve:

Verstappen egy szenzációs időmérő után behúzza a futamot is.
1
13%
Hamilton pole, de a rajtnál ismét lenyomják.
0
0 szavazat
Verstappen pole, de nem lesz meg a futamgyőzelem.
2
25%
Hamilton pole és győzelem.
1
13%
Ami várható volt, most bekövetkezik: Hamilton és Verstappen a pályán összeakadnak, legalább egyikőjük kiesik.
1
13%
Esős futam lesz, megjósolhatatlan végeredménnyel.
0
0 szavazat
A nagy esélyesek betliznek és a nevető harmadiké lesz a babér.
3
38%
 
Szavazatok száma: 8

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.05.22. 16:45

Phoebe írta:
2021.05.22. 16:13
Schumixx írta:
2021.05.22. 16:06
Akko nem.
(persze hogy nem komoly)
Helyes, azért ez nem Rosberg féle manőver volt. ;) Sainzt kicsit sajnálom, nekem meggyőzőbbnek tűnt, bár én Charlesnak szurkolok.
Gasly szépen árazza a túlhypeolt hisztis japánt.
Norris megint jól ment. Ricciardo érthetetlen.
Hamilton gyengélkedése furcsa, jól szokott itt menni.
Perez meg nagyjából ugyanannyira nem jó eddig semmire mint Albon vagy Gasly volt.

F1 Fantasyben tripláztam Maxit és dupláztam Leclerct, szóval holnap nyer Bottas. :D
Ami a legaggasztóbb, hogy Ricciardo azt mondta most, hogy amikor befejezte a körét, jónak, gyorsnak érezte, és a szó szoros értelmében ötlete sincs, mit kéne csinálnia. Nem egyszerűen egy rossz napot fogott ki, most már nem lehet kifogás - az ötödik versenyhétvége van, több ezer kilométert vezette már ugyanazt az autót, amivel Norris brillírozik. Iszonyú sok pénzt fizetett érte a csapat, egyelőre úgy tűnik, hogy teljesen feleslegesen. Lényegében nem tudni, hogy fog-e egyáltalán javulni a teljesítménye, met úgy van az F1-es versenynaptár legrövidebb pályáján összesen egy másodperc Lando és az ő legjobb köre között, hogy közben meg Dan jónak érzi a tempót a kocsival. Egyversenyzős csapat így a McLaren, így kifiléznek minket a Ferrarik.

Csalódott vagyok, mert jelen állás szerint Danen fog elmenni a konstruktőri harmadik hely.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.05.22. 16:56

Lancelot írta:
2021.05.22. 16:44
Te tudod. Kefírtől sok mindent át lehet venni, de ezeket a faszságait felesleges. Amúgy szerintem semmivel sem különb titulus, mint az általad még emlegetettek. Én Scumahert sem hívtam soha kaptafaállúnak, mert nekem az ilyesfajta minősítgetés nem összeegyeztethető a valakinek való szurkolással. Az más kérdés, ha csalódottásomnak adok hangot vagy esetleg le is szedem róla a kerestvizet, ahogy ma meg is tettem Hamilton esetében.
Hát nem vagyunk egyformák. Neki szurkolok de nem veszem túl komolyan már az egészet, vagyis igyekszem, néha azért még mindig belemegyek tök értelmetlen csörtékbe is miatta 100.-ra is...
Amikor 7. vb.-t nyert, 100.-t pole-t szerezett, egyéb statisztikákat megjavított akkor se nagyon jártam a topikjába, hogy kifejezzem mennyire örülök neki, vagy ömlengjek róla. Jó hogy így lett, de ennyi.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.05.22. 17:07

Redbull írta:
2021.05.22. 16:10
Schumixx írta:
2021.05.22. 16:03

Mér? ennyit simán megér egy pole monacoban :)
(:u
Azért a bal hátsó féltengely nem kis ütést kapott, a sebváltó meg elég érzékeny.
Annál nagyobbat csak a JOBB féltengely kaphatott. (:n
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.22. 18:17

bertone írta:
2021.05.22. 17:07
Redbull írta:
2021.05.22. 16:10


(:u
Azért a bal hátsó féltengely nem kis ütést kapott, a sebváltó meg elég érzékeny.
Annál nagyobbat csak a JOBB féltengely kaphatott. (:n
ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ, kevertem.
(:u
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.22. 18:19

vollebak írta:
2021.05.22. 16:45
Phoebe írta:
2021.05.22. 16:13


Helyes, azért ez nem Rosberg féle manőver volt. ;) Sainzt kicsit sajnálom, nekem meggyőzőbbnek tűnt, bár én Charlesnak szurkolok.
Gasly szépen árazza a túlhypeolt hisztis japánt.
Norris megint jól ment. Ricciardo érthetetlen.
Hamilton gyengélkedése furcsa, jól szokott itt menni.
Perez meg nagyjából ugyanannyira nem jó eddig semmire mint Albon vagy Gasly volt.

F1 Fantasyben tripláztam Maxit és dupláztam Leclerct, szóval holnap nyer Bottas. :D
Ami a legaggasztóbb, hogy Ricciardo azt mondta most, hogy amikor befejezte a körét, jónak, gyorsnak érezte, és a szó szoros értelmében ötlete sincs, mit kéne csinálnia. Nem egyszerűen egy rossz napot fogott ki, most már nem lehet kifogás - az ötödik versenyhétvége van, több ezer kilométert vezette már ugyanazt az autót, amivel Norris brillírozik. Iszonyú sok pénzt fizetett érte a csapat, egyelőre úgy tűnik, hogy teljesen feleslegesen. Lényegében nem tudni, hogy fog-e egyáltalán javulni a teljesítménye, met úgy van az F1-es versenynaptár legrövidebb pályáján összesen egy másodperc Lando és az ő legjobb köre között, hogy közben meg Dan jónak érzi a tempót a kocsival. Egyversenyzős csapat így a McLaren, így kifiléznek minket a Ferrarik.

Csalódott vagyok, mert jelen állás szerint Danen fog elmenni a konstruktőri harmadik hely.
Sajnos jól látod barátom.
Ricsinek le kell ülnie Landóval és mindent át kell beszélniük, nincs mese, segítségre szorul a "kopasz kiskölyöktől".
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.22. 19:11

Lancelot írta:
2021.05.22. 16:36
Talán ez lehetett a gondjuk:
„Nincs meg a tapadásuk, egyszerűen nem tudják működésre bírni a gumikat. Láthattuk, ahogy Lewis a sikánban óriási túlkormányzással csúszott meg. Ez gyilkolja a versenyző önbizalmát az időmérő edzésre készülve. Szóval nagyon össze kell szedniük magukat...

Nem sokat lehet már tenni. Meg kell próbálni lenyugtatni a hátulját, például azzal, hogy puhábbá teszed. Emellett kapcsolgathatnak is bizonyos dolgokat, csökkenthetik a ’kézifék-hatást’, a motorféket, és ezzel lehet csökkenteni a megcsúszások számát. Viszont az ilyesmi mindig egyfajta kompromisszum, mivel alulkormányzáshoz vezethet. Szóval sarokba vannak szorítva..."
https://m4sport.hu/forma-1/cikk/2021/05 ... ro-elott

Bár Bottas teljesítménye megkérdőjelezi Rosberg véleményét némiképpen.
Bottas teljesen más beállításokkal ment, az időmérő előtti utolsó pillanatokban is mókoltak a kocsiján.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.22. 19:15

vollebak írta:
2021.05.22. 16:45
Phoebe írta:
2021.05.22. 16:13


Helyes, azért ez nem Rosberg féle manőver volt. ;) Sainzt kicsit sajnálom, nekem meggyőzőbbnek tűnt, bár én Charlesnak szurkolok.
Gasly szépen árazza a túlhypeolt hisztis japánt.
Norris megint jól ment. Ricciardo érthetetlen.
Hamilton gyengélkedése furcsa, jól szokott itt menni.
Perez meg nagyjából ugyanannyira nem jó eddig semmire mint Albon vagy Gasly volt.

F1 Fantasyben tripláztam Maxit és dupláztam Leclerct, szóval holnap nyer Bottas. :D
Ami a legaggasztóbb, hogy Ricciardo azt mondta most, hogy amikor befejezte a körét, jónak, gyorsnak érezte, és a szó szoros értelmében ötlete sincs, mit kéne csinálnia. Nem egyszerűen egy rossz napot fogott ki, most már nem lehet kifogás - az ötödik versenyhétvége van, több ezer kilométert vezette már ugyanazt az autót, amivel Norris brillírozik. Iszonyú sok pénzt fizetett érte a csapat, egyelőre úgy tűnik, hogy teljesen feleslegesen. Lényegében nem tudni, hogy fog-e egyáltalán javulni a teljesítménye, met úgy van az F1-es versenynaptár legrövidebb pályáján összesen egy másodperc Lando és az ő legjobb köre között, hogy közben meg Dan jónak érzi a tempót a kocsival. Egyversenyzős csapat így a McLaren, így kifiléznek minket a Ferrarik.

Csalódott vagyok, mert jelen állás szerint Danen fog elmenni a konstruktőri harmadik hely.
Azt azért te sem gondolod hogy Ricsi ennyit tud.
A McLaren hagyományosan képtelen 2 különböző stílusú versenyzőre beállításokat szabni. Ha Daniel a körét jónak érezte, akkor a kocsija a lassú.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.22. 19:17

Leclerc ráfért a pole de így kicsit nem érdemelte meg. Ő volt az egyetlen aki odacsapta. Mákja volt.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.05.22. 20:19

Nigel Hill írta:
2021.05.22. 19:15
vollebak írta:
2021.05.22. 16:45


Ami a legaggasztóbb, hogy Ricciardo azt mondta most, hogy amikor befejezte a körét, jónak, gyorsnak érezte, és a szó szoros értelmében ötlete sincs, mit kéne csinálnia. Nem egyszerűen egy rossz napot fogott ki, most már nem lehet kifogás - az ötödik versenyhétvége van, több ezer kilométert vezette már ugyanazt az autót, amivel Norris brillírozik. Iszonyú sok pénzt fizetett érte a csapat, egyelőre úgy tűnik, hogy teljesen feleslegesen. Lényegében nem tudni, hogy fog-e egyáltalán javulni a teljesítménye, met úgy van az F1-es versenynaptár legrövidebb pályáján összesen egy másodperc Lando és az ő legjobb köre között, hogy közben meg Dan jónak érzi a tempót a kocsival. Egyversenyzős csapat így a McLaren, így kifiléznek minket a Ferrarik.

Csalódott vagyok, mert jelen állás szerint Danen fog elmenni a konstruktőri harmadik hely.
Azt azért te sem gondolod hogy Ricsi ennyit tud.
A McLaren hagyományosan képtelen 2 különböző stílusú versenyzőre beállításokat szabni. Ha Daniel a körét jónak érezte, akkor a kocsija a lassú.
Szerintem pont az ellenkezőjét írtam :) Azért keveslem a teljesítményt Riccitől, mert tudom, hogy nem ennyit tud csak. Éppen ez a bajom, hogy papíron a mezőny egyik legjobbja, nála több futamot az aktív versenyzők közül az „öregeken” (Kimi, Alonso, Vettel) kívül csak Verstappen és Bottas nyert. De ami még ennél is fontosabb, az az, hogy éppen azt nem hozza, amit annak idején még nehezítettebb formában oldott meg látványosan 2014-ben. Akkor egy hatalmas szabályváltozást követően az uralkodó bajnok uralkodó konstruktőri bajnokcsapatába igazolt, lényegében alig titkoltan szobapincsinek szánva. AZ RB10-ről kiderült az év közben, hogy jócskán esett a vezethetősége az RB9-hez képest (a tempójáról nem is beszélve), de Ricci mindennek ellenére agyonverte Vettelt már az első időmérőtől fogva. Az, hogy akkor valamivel több volt a tesztnap a szezon előtt, sem hozható már fel magyarázatként. Idén már többet vezette Ricci az idei McLarent, mint anno a Red Bullt a tesztek során. Pont ezért elégedetlen magával Ricciardo is, és pont ezért aggasztó, hogy ötlete sincs, hogy merre tovább. Senki sem azt várta tőle, hogy beül ebbe az autóba, és megváltja a világot, de Norris jelenleg teljesen magára maradt a Ferrarik ellen – ez már a másik véglet.

A beállításokkal kapcsolatos dolog pedig már minimum az elmúlt két év alapján sem igaz. Sainz és Norris nagyon közel voltak egymáshoz, főleg épp időmérőn. Azt pedig Seidl erősítette meg, hogy nagyon hasonlóan vezet Ricci és Norris. Ezt húzza alá az is, hogy bármikor ha panasza volt a két srácnak a kocsira, mindig ugyanazt mondták. Nem volt olyan, mint anno Hamilton és Button esetében 2012-ben mondjuk, hogy míg Hamilton tökéletesen érezte magát a kocsiban, Buttonnak hol az első, hol a hátsó tengely nem tapadt, és minden baja volt. Nézd meg, hogy jöttek ki az Antony Noghès-ből - direkt figyeltem, hogy fordulnak rá a célegyenesre. Norris hátsó tengelyét mintha az aszfalthoz heggesztették volna, Riccié pedig ide-oda mozgott. Ha ezek után ő azt mondja, hogy márpedig ő jónak érezte az idejét és a kocsit maga alatt, arra nem magyarázat, hogy elrontották a csapatnál a setupot.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.05.22. 20:42

Schumixx írta:
2021.05.22. 16:28
Lancelot írta:
2021.05.22. 16:25
Eddig azt hittem te neki szurkolsz. Bocs, hogy tévedtem.
Neki szurkolok. :mosoly:
Átvettem Kefírtől.
Ennyi nálam belefér a poén kategóriába, jobb mint a makákó vagy egyebek.
Használd csak ... még licenszdijat sem számitok fel ... (:i
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.22. 20:47

vollebak írta:
2021.05.22. 20:19
Nigel Hill írta:
2021.05.22. 19:15


Azt azért te sem gondolod hogy Ricsi ennyit tud.
A McLaren hagyományosan képtelen 2 különböző stílusú versenyzőre beállításokat szabni. Ha Daniel a körét jónak érezte, akkor a kocsija a lassú.
Szerintem pont az ellenkezőjét írtam :) Azért keveslem a teljesítményt Riccitől, mert tudom, hogy nem ennyit tud csak. Éppen ez a bajom, hogy papíron a mezőny egyik legjobbja, nála több futamot az aktív versenyzők közül az „öregeken” (Kimi, Alonso, Vettel) kívül csak Verstappen és Bottas nyert. De ami még ennél is fontosabb, az az, hogy éppen azt nem hozza, amit annak idején még nehezítettebb formában oldott meg látványosan 2014-ben. Akkor egy hatalmas szabályváltozást követően az uralkodó bajnok uralkodó konstruktőri bajnokcsapatába igazolt, lényegében alig titkoltan szobapincsinek szánva. AZ RB10-ről kiderült az év közben, hogy jócskán esett a vezethetősége az RB9-hez képest (a tempójáról nem is beszélve), de Ricci mindennek ellenére agyonverte Vettelt már az első időmérőtől fogva. Az, hogy akkor valamivel több volt a tesztnap a szezon előtt, sem hozható már fel magyarázatként. Idén már többet vezette Ricci az idei McLarent, mint anno a Red Bullt a tesztek során. Pont ezért elégedetlen magával Ricciardo is, és pont ezért aggasztó, hogy ötlete sincs, hogy merre tovább. Senki sem azt várta tőle, hogy beül ebbe az autóba, és megváltja a világot, de Norris jelenleg teljesen magára maradt a Ferrarik ellen – ez már a másik véglet.

A beállításokkal kapcsolatos dolog pedig már minimum az elmúlt két év alapján sem igaz. Sainz és Norris nagyon közel voltak egymáshoz, főleg épp időmérőn. Azt pedig Seidl erősítette meg, hogy nagyon hasonlóan vezet Ricci és Norris. Ezt húzza alá az is, hogy bármikor ha panasza volt a két srácnak a kocsira, mindig ugyanazt mondták. Nem volt olyan, mint anno Hamilton és Button esetében 2012-ben mondjuk, hogy míg Hamilton tökéletesen érezte magát a kocsiban, Buttonnak hol az első, hol a hátsó tengely nem tapadt, és minden baja volt. Nézd meg, hogy jöttek ki az Antony Noghès-ből - direkt figyeltem, hogy fordulnak rá a célegyenesre. Norris hátsó tengelyét mintha az aszfalthoz heggesztették volna, Riccié pedig ide-oda mozgott. Ha ezek után ő azt mondja, hogy márpedig ő jónak érezte az idejét és a kocsit maga alatt, arra nem magyarázat, hogy elrontották a csapatnál a setupot.
Fair enough. Én máshogy látom. El fogja Ricsi kapni a fonalat.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.22. 20:48

Leclerc autójában a váltó úgy néz ki megúszta. Még szétszedik, megnézik reggel döntenek, de Bino azt mondta nem fognak kockáztatni.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.05.22. 20:59

Nigel Hill írta:
2021.05.22. 20:47
Fair enough. Én máshogy látom. El fogja Ricsi kapni a fonalat.
Ebben bízom én is. Barcelona már jó jel volt, remélem, hogy nem az a hétvége volt a szabályt erősítő kivétel, hanem most ez a monacói tempó az.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.05.22. 21:11

Amint látom szabad a holnap délután.
Kár, hogy Kimi nem találta a ritmust, most lehetett volna pontot szerezni. Nagyon bíztam benne, szokott itt jól menni. Visszaesett az egy körös teljesítménye, ami normál pályán kevésbé érdekes pláne ilyen 1-2 tized, de itt katasztrófa egy ilyen szar szereplés. Nem tudom mi lehet az oka
Amint látom csillaghullás volt, Hamilton elég érdekes helyre került. Jó, hogy végre nem Mercedes van elől. Alonsot előbbre vártam sokkal

Kis Sumi rendesen TK- ra rakta a gépet, sajnálom. De ez itt mindig így van, szívnak az újoncok. Mazepin felkészül

Vettelnek örülök, talán ezt az egyet tudnám szempontomból pozitívumként kiemelni. Jó lenne, ha holnap is harapna és az, ha Károly leverné Bottast az elején

Valahogy szimpi gyerek ez a Leclerc, de nem tudok neki örülni, nem érdekel. Remélem Verstappen nyeri holnap, ha szar idő lesz akkor talán megnézem

(Jani, jó, hogy nem tudtunk menni:) )

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.22. 22:15

Kép

Leclerc sebváltója kevésbé sérült, tehát egyenlőre ő indul az élről. Landó a tiszta oldalon van, de akkor is nehéz lesz a pozíció szerzés Sainz ellen.
Attól tartok búcsút inthetünk a Konstruktőri 3. helynek a futamot követően.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.22. 22:48

vollebak írta:
2021.05.22. 20:59
Nigel Hill írta:
2021.05.22. 20:47
Fair enough. Én máshogy látom. El fogja Ricsi kapni a fonalat.
Ebben bízom én is. Barcelona már jó jel volt, remélem, hogy nem az a hétvége volt a szabályt erősítő kivétel, hanem most ez a monacói tempó az.


Lando hamarabb fékez a kanyarok bejárata előtt és hamarabb is lép a gázra.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.23. 13:02

Kép

Így állnak a srácok gumit illetően.

Kép

Az F-1 Twittert is érdekli, ki fog nyerni Monacoban?
:mosoly:
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.05.23. 13:16

Bandee írta:
2021.05.22. 21:11
Valahogy szimpi gyerek ez a Leclerc, de nem tudok neki örülni, nem érdekel. Remélem Verstappen nyeri holnap, ha szar idő lesz akkor talán megnézem
A 33-asnak kéne nyernie, a makinak meg nullázni = megfordulna a helyzet, ő lenne az üldőző a pontvesenyben. :)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.23. 13:47

rdaneelolivaw írta:
2021.05.23. 13:16
Bandee írta:
2021.05.22. 21:11
Valahogy szimpi gyerek ez a Leclerc, de nem tudok neki örülni, nem érdekel. Remélem Verstappen nyeri holnap, ha szar idő lesz akkor talán megnézem
A 33-asnak kéne nyernie, a makinak meg nullázni = megfordulna a helyzet, ő lenne az üldőző a pontvesenyben. :)
Ok nem szereted Hamiltont, de kérlek ne makizd, még ha csak viccből írod is.
(:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.23. 14:15

Kép

A rajt kulcsfontosságú lesz, Norris eddig mindig jól oldotta meg ezt, remélem megússza most is. Előző futamon Leclerc a Grand Hotel hajtű kanyarban lökdöste félre Norrist. Na majd most meglátjuk.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.23. 14:35

Leclerc nem indul a váltó mégis csak sérült.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.05.23. 14:40

Redbull írta:
2021.05.23. 14:35
Leclerc nem indul a váltó mégis csak sérült.
Nem kommentálom.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.05.23. 14:56

Mibe, hogy Hamilton dobogóra áll!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.23. 14:57

Redbull írta:
2021.05.22. 18:17
bertone írta:
2021.05.22. 17:07

Annál nagyobbat csak a JOBB féltengely kaphatott. (:n
ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ, kevertem.
(:u
A Ferrari tájékoztatása szerint nem a sebességváltóval akadtak újabb problémák, de még csak nem is az autó újjáépített részével, hanem a bal hajtókar adta meg magát Leclerc autójában.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Formula 1 Grand Prix De Monaco 2021.05.20-23

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.23. 15:02

Hajrá, legyen egy élvezetes versenyünk!
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt